Új privát üzeneted érkezett!

A Grafológiai Intézet több könyv kiadását tervezi, melyben pszichológusok, grafológusok segítségével a párkapcsolatok javításához tanácsokat, ötleteket adnánk. A sorozat első darabja a szex lesz, és ehhez egy előzetes kutatást végeznénk: párokat keresünk, akik egy hónapon keresztül naplót vezetnének (ez grafológiai és pszichológiai oldalról is érdekes), teszteket töltenének ki, és ennek folyamán "terápiás" tanácsokat kapnának.
Várjuk a bátor párok jelentkezését (természetesen a vizsgálatban réztvevők anonimitását garatáljuk!)
Bővebb információt a www.szexnaplo.fx3.hu oldalon vagy e-mailben a szexnaplo@freemail.hu kaptok!
Köszönöm: Regina


Köszönöm az eddigi jelentkezéseket!

Még két-három párt várunk a kutatáshoz, írjatok,ha érdekelnek a részletek!

Regina


Írjatok, babanetes lányok hamar, mert már nagyon el akarom kezdeni!!!!!! Kép

Virág
Virág
 

 
 

Amíg gyűlnek a jelentkezők, elmesélem, mi mindent szeretnénk a könyvbe foglalni:
Először is, a grafológia segítségével a párkapcsolatokban összeillőségi vizsgálatot lehet végezni. Ugyanezt a szexuális összeillősségre is igyekszünk alkalmazni, és egy csomó praktikus tanácsot is akarunk adni: például, hogy hogyan ismerjük fel még a kapcsolat elején, kivel állunk szemben, esetleg a perverziókat még szexuális együttlét előtt, azt, kinek milyen igényei vannak, mit szeretne elérni a szex által, és hosszú távon, ha múlik a forró szerelem, akkor is működik-e a dolog két ember között.
A könnyen felismerhető grafológiai jegyeken kívül egyszerű teszteket is készítenénk, amit az olvasó is tud alkalmazni.


Regina,
és mit kezd ezzel az a pár, aki már több éve együtt van (mi 9)? Akkor is kapunk terápiás segítséget?

Virág
Virág
 


Szerintem épp olyankor fontos a terápia, mikor már a szerelem nem friss, és kialakulnak a "szerepek", "játszmák", ilyenkor még egy jó párkapcsolatban is üdítőleg hathat, ha egy kicsit átvilágítják a kapcsolatot.
Amiről az előbb írtam, az a kezdet: ami megkönnyíthet egy döntést, néhány elhamarkodott lépéstől megmenthet valakit, aki bizonytalan abban, kivel is áll szemben. Az, amit ehhez adni szeretnénk, az a könnyen használható pszichológiai segédlet, aztán a kapcsolat továbbépítésében már más dolgokra is szükség van...


akkor jó. Kép
Virág
 


Kedves lányok, folyamatosan töltöm fel az oldalt, most egy szavazást készítettem a "legszexisebb betűkről".
Várom a ti véleményeteket is!
Üdv:Regina


Kedves babanetesek!

Jövő héten indul a kutatásunk, aki jelentkezett nálam, azt levélben értesítettem a részletekről.
Ha nem érkezett meg az emil, vagy valaki szeretne még jelentkezni, jelezzetek (itt vagy e-mailen: kovachjr@freemail.hu )!

Üdv:Regina


Kedves Virág, írtam két e-mailt is, megkaptátok?

Regina


Meg, nyugi. Kép Még várom a párom válaszát. Kép Remélem, még ma megy mél. Kép

Virág
Virág
 


Oké, mert a freemailben nem bízom, írtam egyet bentről is, de azt a címet ritkábban nézem meg, úgyhogy inkább mindkét címre postázzátok!
REgina


Szia Regina!

Beszéltem Virággal, üzeni, hogy tönkrement a gépük, nem tudja megnézni a leveleit sem.... Légyszi írd meg a címet, ahová ma menniük kell a profilomban lévő címre, vagy küldj neki egy sms-t.
Köszi Virág nevében is
Andi

Andi
 
 


Andi, elküldtem e-mailben a címet: Budaörsi út 52.
(Grafológiai Intézet).
REgina


Köszi, továbbítottam, mennek!Kép
Andi

Andi
 
 


Köszi mindkettőtöknek. Kép

Virág
Virág
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: