Új privát üzeneted érkezett!

Szia, Zsolt!

Semmi gond! Akkor lengetem. De nekem csak zászlóm vanKép

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Krisztina!

Ja, sejtem. Akkor én meg nem lövök, így jó lesz?

Üdv: Zsolt
Zsolt
 


Nekem a megcsalásról az szokta mondani a férjem, hogy "Jól lakott ember nem megy étterembe".
Úgy legyen!
Bigacsiga
 

 
 

De gyerekek, ez nem a megcsalás topic.
Krisztina és Zsolt, mindenhol titeket olvas az ember... Így kezdõdik az igazi hûtlenkedés is, ilyne édes és ártatlannak látszó, egyre izgalmasabb évõdésekkel...
Névtelen
 


Kedves névtelen!

Csatlakozom a hozzaszolasodhoz.

Engem az is megdöbbent, amikor latom, hogy egy ötgyerekes apuka munkaidöben is igy flörtölget.
A többiekröl nem is beszélve.

Ezért megy tönkre a magyar gazdasag emberek!!!

Az anyukarol ne is beszéljünk, aki otthon örzi az 5 lurkot, föz, mos takarit rajuk és valoszinü, hogy egy perc szabadideje sincs.
Az ilyen férfaik elöttem nem sokat érnek.

Aztan a fotot is lattam. Haaat....
Zsolt, ajanlom, tartsd bennt a golyoidat, és menj at privibe a krisztina nénivel!!
nöi vélem&eac
 


De gyerekek!

Ki beszél itt flörtrõl? És mi ez a nagy felhördülés? Ne mondjátok, hogy egy családapának nem jár szabadidõ! És azt se, hogy egy családanyának sem. Én nem ezt érzem a jó apaság vagy jó anyaság fokmérõjének. Viszont az nagyon elkeserít, ha valaki a másik ember, illetve a tények és körülmények valós ismerete nélkül bírál, ítélkezik. Fõként ha ilyen durva és parlagi módon, ráadásul névtelenül teszi. Hagyjuk abba a mocskolódást! Szerintem egyikünk se szeretné, ha ez a média a másik bántásának, sértegetésének eszközévé válna! (mint ahogy az se lenne üdvös, ha ártatlan embereken próbálnánk megtorolni a saját magunkon esett valós vagy vélt sérelmeket)

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


T. Nõi Vélemény!

Ja, a munkaidõrõl beszélgethetünk, ha akarod. Kivánok otthonülõsebb párt neked!
Flörttõl ez messze áll, bocsi.

Gazdaság? Nem túl egyszerû igy a képlet?

Az anyuka. Hát igen, nemcsak hogy szabadideje nincs, de tudod, otthon le van verve egy vaskaro, és ahhoz kötöttem ki rövid láncon... Ja, és egy nagy vasgolyó van a másik lábához szegezve, hogy még ne is nagyon ugrálhasson. Azok a bizonyos lurkok meg lassan leverik. De az élet kissé bonyolultabb.

Értékeim? Igy elsõre nem sajnálom, hogy lebecsülsz.
Fotó? Rólad mikor látunk?
Golyóimhoz nem sok közöd van.

Piszkálódásokra is javaslom a magánt, túl jó helynek találtam a babanet-et erre a célra.

T. Névtelen!
Ugyvan, ez kissé off-topic volt, bár éppen, mint olvashattad, kezdtük abbafejezni. A szülés elõtti-utáni szexre pedig nem is kivánok itt áttérni, meg hûtlenkedni se. Úgyhogy van egy ajánlatom: ha elárulod a nevedet, akkor csökkentem az ide való ilyentén beirkálásokat.. Hm?

üdv
Zsolt
Zsolt
 


A szülés utáni szexrõl sose beszélünk már?

Szerintem mindkét félnél adódhat gond. Akkor is, ha szeretik egymást.
Ha egy sírósabb babát "fog ki" az ember, plusz ha a mamának fáj az alsó fele, vagy a melle, meg esetleg ideges... A szülés utáni depresszió nem jellemhiba, hanem hormonális okai vannak.

Szerintetek?
kriszta
 


Megint én vagyok: Még a vitáról annyit: az ilyesmi minden fórumon elõfordul... Nyugi.

Szóval szerintetek hogy megy ez szülés után? MOndjuk egy 4 kg-os baba megszülése után 2 héttel?
kriszta
 


Szia Kriszta!

Nem tudom, depressziot nem tapasztaltam, mindig kiválóan örültünk a porontynak. Ez volt a legerõsebb érzés.
Szex ügyében meg mindig alig vártam, csak hogy lehessen már... (gátvágás - gátvédelem)
Azt sem tapsztaltam, hogy a papásszülés idõlegesen impotenssé tenne... mondtam is a páromnak, hogy csak bemegyek, osztán le ne rohanjam ott a szülõágyon... Kép

Szerintem!

Zsolt
Zsolt
 


Szia Kriszta!
Jo, nyugi van.
Hát, volt a hagyományosan "nem szabad elõtte-utána 6 héttel". Ez rettentõ hosszú idõ. Utána 4 héttel már óvatosan megy/ment (gátvédelem). 2 héttel 4 kilos után... : türelem!
zsolt
Zsolt
 


Őszintén szólva nem lep meg, hogy alig néhányan mernek csak beleszólni az itt zajló magáncsevegésbe.
Krisztina nem vagy te egy kissé magamutogató típus?
Marika
 


Bocs, így visszaolvasva elég sértőnek hangzik. Nem ez volt a szándékom. Csak arra gondoltam, hogy sokan nem merik leírni a gondjaikat, mert túl sok van belőled. És állításod szerint olyan a szexuális indíttatásod, ami sokakban ellenszenvet vagy irigykedést szül.
Marika
 


Marika!

Irigykedés: Én inkább a férjét irigylem... Kép
Ellenszenv: Neked okoz?
Hát igen, az emberiségnek az a része szaporodik el, amelyik szereti a szexet (kiemelés tölem).
Igazad van amugy, kissé magánba hajló volt, offtopic, stb...

üdv: Zsolt
Zsolt
 


Sziasztok
Én a Kriszta vagyok, Krisztinának névrokona, csak nem bírtam névvel belépni...
Zsoltot nem bántjuk!!!
Engem megvigasztalt pl!!!
Szerintem mindenki öntse ki a szívét, mert csak akkor tudunk egymásnak segíteni!
Én a 6 hetes kontrollon se bírtam a széken ülni a várószobában... Képzelhetitek az ágyban milyen volt.
Sziasztok
Kriszta
kriszta
 


mégis sikerült névvel...
így jár aki pesszimista és eleve azt írja, hogy nem fog menni
kriszta
 


Kriszta!

Köszönöm szépen! Ez kedves volt, ha nagy leszek, meghálálom: amikor befagy a Duna, és a jégen megválasztanak, majd beveszlek a királyi testörségembe!

Egy ilyen nagy baba utan hány héttel tudtál ülni, ill ágyban egyebet? Gátvágás volt? Hanyadik baba?

üdv
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Marika!

Biztosan van bennem némi exhibicionoizmus, de nem ilyen céllal öntöm itt ki a lelkem, az pedig csodálkozásra késztet, hogy a szexuális indíttatásom irígység tárgya lehet. Számomra épphogy nehézségeket okoz! Valójában én is csak a panaszaimat kántálom itt, lehet, hogy kissé túlzott nyíltsággal, és néha off-topic hozzászólásokkal, amiért újfent elnézést kérek mindenkitõl, akit sértett!!!!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Sziasztok!
Nekem a kisfiam, az a bizonyos 4 kilós gyerek éppen az elsõ volt, és mondhatom, hogy én nagyon nehezen szedtem össze magam utána, tudom, hogy ez nem általános. AMikor a kötelezõ 6 hét eltelt, együtt voltunk a férjemmel, de részemrõl nem volt benne sok örömem, folyton attól féltem, hogy fájni fog. Ez elmúlt persze, de nekem akkor egy örökkévalóságnak tûnt.

MÁS: Mivel én rendkívül elítélendõ módon a munkahelyemrõl netezek, most el kell búcsúznom tõletek jó idõre, mert nyakunkon a Karácsony...

Kívánok nektek minden jót és szépet, Karácsonyra is és az új évre is!!!
Kriszta
kriszta
 


Már megint én: Krisztina! ne vedd a szívedre, örülök hogy visszatértél. Egyszer engem is nagyon lekaptak egy fórumon egy másik honlapon, elég rossz volt.
Most már tényleg irány a család és a mézeskalács.
kriszta
 


Kedves Kriszta!

Köszi a biztatást, nagyon jól esett!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Krisztina!
Nagyon szívesen.
Elolvastam most az archívot is, nagyon érdekes volt. Kár, hogy a papák oldaláról nem sokat olvashattunk!
Zsolt és Ubipapa a pozitív példa, ezt szögezzük le.
Erről eszembe jutott, egy pszichológus ismerősöm, amikor elmentem szülni, azt kötötte a lelkemre, hogy ha meglesz a baba, igyekezzek a férjemre is odafigyelni, mert ahány megromlott házasságot eddig ő mint terapeuta látott, a legtöbbnél pontosan ott kezdődtek el a gondok, a terhesség-szülés táján. Ok: a férfiak úgy érezték, háttérbe szorultak a kisbaba mögött. Hogy a nő élete már nem körülöttük forog. Cserbenhagyva érezték magukat.
Mit szóltok ehhez?
Kriszta
kriszta
 


Szia, Kriszta!

Ez tényleg nagyon fontos! Én is igyekeztem megfogadni a tanácsot. A lényeg az, hogy bevond az apukát is a baba körüli teendőkbe, amit csak hajlandó megcsinálni (és ne kritizáld, hogy ezt hogy csinálja), mint fürdetés, pelenkázás, körömvágás, baba megnyugtatása, meg éreztetni kell a férfival, hogy még mindig szereted, és hogy mint FÉRFIT is szereted/kívánod továbbra is. Ne egy intim kettőst alkosson az anyuka a babával, ahonnan mindenki más ki van zárva, hanem egy boldog családot, ahová a férj is beletartozik, meg az esetleges további lurkók is. Ez egy kicsit a természetes anyai ösztön ellen van, de le kell küzdeni azt a vágyunkat, hogy csak a babára figyeljünk, csak vele törődjünk, és hogy csak úgy jó minden a babának, ahogy mi csináljuk.

Kispapáknak mi a véleményük a témában?

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Kriszta, Krisztina!

Olvastátok a könyvet a nök elsárkányosodásárol?
Ugyanis arrol van szo, hogy az ember szive választottja az elsö gyermek megszületésekor fogja magát, és megváltozik: elöbujik az anyatigris, váratlanul teljesen uj emberrré válik, aki valaki egészen más. Azaz kinö 2-3 sárkányfej, és lesz 3-4 fejüvé hirtelen (a teljesen kifejlett 7 fejet az anyos-állapot eléreskor regisztrálják). A további gyerekek érkezésekor ez a hatás gyendül.
Tehát nemcsak arrol van szo, hogy szegény ffi nincs eléggé bevonva, és elárvul otthon, hanem arrol is, hogy egy uj embert talál otthon a felesége helyett. Olyan tulajdonságok bukkannak elö, amik korábban nem voltak, és olyanok tünnek el, miket eddig megszokott, már már szeretett.... Kép

Na, ez igy kisarkitott, de kérdezzétek meg a férjeket!

üdv
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Zsolt!
Olvastam en is a fent emiltett konyvet, de ugyanakkor olvastam egy kb. egyidoben megjelent kiadvanyt amely a ferfiak elkigyosodasarol es lovagtalanodasarol szol. Kb. ugyanakkora valtozasok vannak-szerintem- eskuvo vagy gyerekszules eseten a ferfiakban is, mint a nokben. Lehetseges, hogy ti, ferfiak elvarjatok, hogy mi maradjunk meg annak a tundibundi aranyos kis alomlanynak, akinek udvaroltatok, es fogadjuk el azt, hogy ti egyre kevesbe vigyaztok magatokra, felszedtek egy kis kappanhajat, es egyre gyakrabban feledkeztek meg a hazassagi evfordulorol...Persze, tisztelet a kivetelnek. Micsoda aldozatok is a ferfiak a noi sarkanysag oltaran!! Kép)))
Egyebkent nekem valahogy eszebe sem jutott, hogy a paromat kirekesszem-jelzem, nem is hagyta volna, neha rosszabb, mint ot anyatigris. Nalam inkabb az okozta a konfliktust, hogy nem tudtam a magam altal allitott elvarasoknak megfelelni, hogy a gyerek mindig patyolattiszta legyen, a lakas ragyogjon es a papat finom meleg kaja varja este. Es hozza kell tennem, hogy ezt nem a ferjem varta el tolem. Nagyon sok mulott rajta, hogy o hogyan all hozza a mi megvaltozott eletunkhoz, szoval mondhatom: mazlim volt.
Udv
Eva
Zsolt! Meg egy kerdes! Hogy tudod ilyen turelemmel viselni azokat az " intelligens" nevtelen hozzaszsolasokat?? En mar agyverzest kaptam volna. Pesze, ha valakinek negy adaz fiugyermek edzi a turelmet...
Eva
 


Hajrá Zsolt! Még két gyerek. Nejednek lehullik két feje és visszakapod a régi kedves már nem sárkány feleségedet.
Hahahahahaha Kép)))))))

Kata (bigacsiga)
bigacsiga
 


Szia Eva!

Érdekes, erröl a kigyos könyvröl én nem is hallottam! Bizonyára valami fércmunka lehet.

Egyébként gondolj utána: a féfiakban nem történnek olyan hormonalis és biologiai elvátozások, mint a nöknél! Nekik a gyerekük születése elött, és utnána is egyformán izlik a sör.

Kappanháj? Ugyan kérem, az a tekntély forrása, és csak a gyerekek miatt van rá szükség.... Ja, és ki a kappan? Tudod mint jelent?

A házassági évfordulo: lehet, hogy van, amit jobb elfelejetni Kép Valoban, pontosan mondod: valoszinuleg áldozatok vagyunk, de abban tévedsz, hogy a sárkányság oltárán. Szó nincs oltárról! A sárkányok minden vitézségünk és lovagiasságunk ellenére (minden levágott fejük helyén kettö nö), vegül egyszerüen felfalnak minket, és lesznek fekete özveggyé.

Dehát tudod, miért halnak a nök sokkal késöbb? Mert nekik nincs feleségük...

Esetetkben is pontosan leirod, hogy a probléma forrasa tenmagad voltal... Kép
Ha meg mázlid volt, annak örulök!

Válasz: Mar nem is emlekszem... Hát nem aznap válaszolok rájuk... De sokféle vélemény van. És hátha még igazuk is van?


Szia Bigacsiga!

Ötlet nagyszerü!!! Ennek alaján csak javasolhatom, hogy szüljél egyböl hetesikreket, és akkor az elmelet szerint semmiféle krizis nem következik be a kapcsolatotokban ... Sot, leszel egyböl ismét tundibundi aranyos kis álomlány...Hm?
Mi ott ez a sátáni kacaj????

Kép üdv: Zsolt
Zsolt
 


Oh Zsolt!
Ahhoz elég lenne az ötös is.
Akkor lennék csak igazán tündi bündi. Mennék is a diliházba!!!

bigacsiga (Kata)
bigacsiga
 


Szia Bigacsiga!

Csak bátran elöre! Ne aggodj, majd jövünk látogatni! Kép

üdv Kép
Zsolt
Zsolt
 


Szia Eva!
Ezzel én is pont így voltam, hogy magam elé állítottam egy ideális "Anya" és "Nő" képet, akinek ragyog a lakása, minden tökéletes, stb. És amikor ez nem ment, nagyon elkeseredtem. AMikor a férjemnek ezt el tudtam mondani, el volt képedve, hogy ezt én honnan szedem...
Szia Zsolt!
EZ fontos, amit írsz az átváltozásunkról, és sose gondoltam rá így.
AZ első gyerek után ez csökken: ez attól lehet, hogy a tapasztalatok és sikerélmények hatására lassan egyre magabiztosabb az ember lánya, és nem akar tökéletes lenni, hanem csak örül hogy van neki gyereke meg férje akik szeretik és akiket szerethet.
Visszatérve a topichoz, egy ilyen meg-nem-felelés érzésből táplálkozó elkeseredés tönkrevághatja a szexet, az meg az egész kapcsolatot is.
Mit lehetne tenni?
Szerintetek?
Kriszta
kriszta
 


Kedves Kriszta!
Igen, az az erzes, hogy nem felelek meg az elvarasnak, foleg a magamenak a szexben is nagyon zavaro lehet. Engem pl. jobban zavart a szules utan felszedettpar kilo, mint a ferjemet. Mint mar irtm, szerencsem van, mert ritka megerto papast sikerult kifognom.De nagyon sok mas peldat is latok. Csak egy ropke sztori: a tanari karban, ahol tanitottam a testneveles szakos kollega teli szajjal harsogta a tanari szobaban, hogy megmondta az asszonynak, hogy amig vissza nem fogy eredeti-szules elotti- allapotara, nem hajlando vele lefekudni. Na, ez sem egy igazi empatikus ferfidolog, es nem igazan noveli az onbizalmunkat. Nalunk inkabb a szexre valo igeny mukodik maskepp, en szules utan az elso idoszakban orultem, hogy elek, ha vizszintes helyzetbe kerultem, nem akartam en semmi mast, csak aludni... A paromnak ez rosszul esett, de tul lettunk rajta. Az en onbizalmamnak pedig nagyon jot tett, hogy amikor en tukorbe nezni sem voltam hajlando a felszedett kilok miatt, akkor o meg mindig kivanatosnak talalt. Egyebirant mi a ket gyerek utan is megprobalunk egy kis romantikus intimitast csempeszni a dologba, ilyenkor az embernek eszebe sincs azon gondolkodni, hogy megfelelek-e valamilyen-lehet hogy nemletezo- elvarasnak...
Udv
Eva
Eva
 


Eva, Kriszta!

Aha, szoval ez a bennetek levö követelmény miatt van? Nemcsak hogy el vagyok képedve, de lassan megértem, hogy miért reménytelen ellene a küzdelem éssszel (marad a munka, kocsma, haverok, számítogép...) Szóval ezért lesz agyonvágva a szex is? Ezt tulajdonképpen ki kellene irni a fiatal mamákra cetlire, és jol odaszögezni a hátukra, hogy a férjük megértse...

Eva!
Az emlitett tanárhoz no comment.

Kriszta!
Igen, ugy láttam én is, hogy a következö gyerekeknél csökken, szerintem azért, mert a mama is rájön, hogy nincs semmi baj, csak néha elemet kell cserélni a babában, és kész (duracell, tudod)

üdv
Zsolt
Zsolt
 


Cetli? Ez jó!
Én úgy voltam/vagyok vele, hogy erre nekem rájönni volt a legnehezebb. Tehát szerintem, nem a férjeknek kellene ezt elsősorban megérteni, hanem nekünk! Hogy ne gyötörjük magunkat azzal, hogy nem minden szuperál úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva.
Lazaság nélkül márpedig nem fog menni a szex, de amíg azt érzi a nő, hogy ez nincs kész, ott egy kis háj, itt is egy hiba, ott is egy hiba, jaj most mi lesz, milyen anya vagyok én, addig nem lesz az igazi.
Talán a Ranschburg mondta egyszer, hogy a pedáns rend és ragyogás a nemi kielégületlenség jele.
Nálatok rend van odahaza?...
kriszta
 


Kedves Zsolt!

Nálam épp azt nehezményezte a férjem, hogy a kisfiam + mostani pocaklakóm ellenére is próbáltam álomlány maradni. Mert micsoda dolog az, hogy egy nõ még anyaként is nõ marad, osztán így szegény férj se tanyázhat az ülepén kedvenc távkapcsolóját cseperedõ kappanháján birizgálva, mert kénytelen alakítani továbbra is a szenvedélyes udvarlót...

Talán majd a másodiknál sikerül növesztenem nagy nehezen egy sárkányfejet, de akkor aztán lesz nemulass!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Kriszta/ Krisztina!

Hát, belülröl nehéz rájönni, valoban. Ezért tudunk titeket nöket jobban megitalni, mi ffiak... Kép

Lazaság, szex, ez jo, köszönöm, ezt megjegyzem!
Nálunk nincs rend, mi "gázolunk".... És mégis kell még mindig gyakorolni, sose lehet eleget...

Krisztina!
csokollak (bocsi!)
Te, lassanként még megsajnálom szegény férjedet! Kép
Sárkányfejböl? Hármat egyböl , ha szabadna kérnem. Csak hogy kevésbé sajnáljam azt a szegény emberedet.... Hm?
Te, megbubollak, ha szidni mered!
Fog ö még visszavágyni a mézre, ne aggodj!

üdv: Zsolt
Zsolt
 


Hali!
Na és mi a helyzet a hálószobába a legelképesztőbb indokokkal és időpontokban betoppanó kiskorú családtagokkal?
Kriszta
kriszta (kriszta)
 


Kriszta!

Meg lehet tanítani kopogtatni. Addig meg átmenetileg kulcs is használható. Meg tudnak tanulni kopogni, mi meg jókat nevetünk magunkban közben.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Hahó csajok!

Itt a topic, szerintem elkezdhetjük ill. folytathatjuk! Én szivesen olvasnék egy-két tapasztalatot, már, ha nem vagyok túl indiszkrét. Aztán jönnek a kérdések.

Sziasztok:

Geri
geri (geri)
 


Sziasztok!

Én három kislányt szültem. A legelsőt 21 évesen, a harmadikat 24 évesen. Most huszonöt vagyok, három "cseppnyi" kiscsajjal. Nos, én sokat tettem azért, hogy a lehetőségekhez képest jól nézzek ki szülés után. Persze azért amíg aktívan szoptattam, nem mélyedtem bele a tornázásba...Azért még most is szoptatok, de a versenysúlyomnál vagyok, ami 51-52 kiló.

Amikor az első kislányt megszültem, a nődokim azt mondta, hogy eddig is "felnőtt"-szex-et éltem, de az első gyerek megszületése után a szex egészen más értelmet kap. És valóban. Sokkal mélyebb érzéseket éltem át, sokkal jobbakat és erőteljesebbeket. A második gyerek után - eszembe sem jutott volna - de még jobb lett a dolog. Sokszor az ájulás kerülgetett, meg is riadtam, amikor a harmadikkal terhes lettem, hogy mi lesz itt szülés után....

Na szóval, most is nagyon jó. Nekem nem volt egy percig sem olyan érzésem, hogy hagyjon békén a férjem. Sőt. Amíg a babákat vártam, addig is megnőtt az igényem, és hála istennek utána sem múlt el.

Már 10 éve vagyunk együtt a férjemmel és őszintén mondhatom, hogy nála jobb partner szerintem nem létezhet a földön! Hiába vagyunk már ilyen régóta együtt, mindig tud valami újat mutatni, és mindig tudja, hogy mikor mire vágyom...

Ja! Egyébként én egy nagyon rendetlen nő vagyok! És én is azt olvastam, hogy a rendmániás nők kielégületlenek. Nagyon sajnálom őket....

Kati
Névtelen
 


Sziasztok!

Nem gondoltam, hogy ekkora "lavinát" indítok el apró kis megjegyzésemmel. Beleolvastam itt az archivba, de sok minden használhatót nem találtam.
Én igazából attól tartok, hogy majd fájni fog. Tudom, hogy nem erre kellene gondolnom, mert akkor tényleg biztos, hogy fájni fog, de hát ilyen vagyok. Várom már, hogy meg lehessen próbálni, mi december óta el vagyunk tiltva a szextol, ami azért nem semmi ido már. De nem tudom, mi változott, milyen lesz. Nem szeretném ha problémás lenne a dolog.
Errol jut eszembe, nekem még mindig nyilalgatni szokott ott lenn. Bár van még pár hét...De ez természetes?!
Pankamama?! Ti túl vagytok már az elso próbán?! Nálatok már letelt az ido!
Kati, köszi a beszámolót, remélem nálunk is így lesz!
Évi
Évi (Évi)
 


Évi!

Nekem még néha hónapok múlva is nyilalt "ott lent".
A fájdalomról annyit, hogy nálunk csak a páromnak fájt az első alkalommal, nálam minden rendben volt...Kép))

Csók:

Dia
Dia
 


Evi

Nekem van par gyerkocom, Katival ellentetbe, nekem a szex utana szornyu lett. Elosszor majd fel evig fajt iszonyuan, boges volt minden ejszak. Rettegtem estektol. Masik gyerkocnel meg cseppet se. Elore semmi se biztos, de bizzal a legjobakban. De ferjecskedet azert keszitsd fel hogy lehet nem lesz minden tokeletes.
Névtelen
 


Sziasztok!

Szerintem hozzáállás kérdése is a dolog, bár nyílván, ha fáj, akkor nem lesz túl jó élmény. Én úgy vagyok vele, hogy megvárom, míg minden érzékenység elmúlik és aztán belevágunk. Nem feltétlenül kell a pontban 6. héten, nem egy olyan esetet hallottam, hogy 8-9. hét és nem fájt meg ilyesmi. Nem mindenkinek elég a 6 hét regenerálódásra. Mások vagyunk. Mindenesetre jó, ha nem arra gondolunk, hogy fájni fog, mert X,Y-nak is úgy volt szülés után. Fő az optimizmus, nemigaz??? :-)))

Geri
geri (geri)
 


Halihó, újra itt vagyok.
Nos bevallom, tegnap próbálkoztunk. Már hajtott a kíváncsiság, és hát ugye december már régen volt!
Azért írom, hogy próbálkoztunk, mert nem igazán jött össze. Jól ment minden az elején, de amikor rákerült a sor, nekem fájt, úgyhogy leállítottam szegény párom. Kérdésem az lenne, hogy hetek múlva is fájni fog, tehát inkább próbálkozzunk, mert akkor sem lesz egyszerubb a dolog. Vagy még gyógyulnia kell, azért érzékeny. Na ezt jó hülyén fogalmaztam meg, de azért értitek ugye?!
Évi
Évi (Évi)
 


Évi!

Javulni fog. Én is szenvedtem utána, így közel 8 év után viszont hál Istennek már nem is emlékszem rá, szóval elmúlik.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Szia Évi!

6 hét 1 nap. Jól bírtad :-)))))) Csak vicc volt. Mi csak puszilkodni akartunk 1 hete, mire a pici olyanokat sóhajtozott (velünk alszik egy szobában), hogy nagy röhögés lett belőle. Aztán a párom mondta, hogy ő nem biztos, hogy képes lesz így bármire is. Hát én sem. Kénytelenek leszünk kiköltözni a nappali kanapéra. De én még megvárom a 6 hetes kontrollt. Bár az én dokim azt mondta, hogy 4 hét után már lehet házaséletet élni. Akkor inkább még élni akartam hulla fáradtan...

Puszi
geri (geri)
 


Sziasztok!
Látom nagyon indiszkrét a téma, nem jött sok hozzászólás.Pedig én tényleg nagyon kíváncsi vagyok.SOS.
Ildi, köszi, reménykedem és várok még, remélem majd jobb lesz.
Geri,ez a sóhajtozás dolog ismeros...
(Mikor mész 6 hetes kontrollra? Én szombaton.)
Évi
Évi (Évi)
 


Szia Évi!

Nekem most a második szülésemnél nem csináltak gátmetszést, így a 4. hét után már nem volt gond.
De nagyon is emlékszem, hogy amikor a kislányom született bizony még 3 hónap múlva is fájdalmas volt a dolog. (Nem állítom, hogy nem azért mert görcsöltem, hogy vajon most is fájni fog?) Aztán szép lassan helyrejött minden, és talán jobb is lett mint előtte. (Pedig előtte is jó volt Kép )
Kitartás és türelem, lesz még jobb is!

Ancsa
Anyanyanya
 


Szia Évi!

Én csak jövő hét végén megyek kontrollra, mert most nincs a dokim. Én eleve úgy állok hozzá, hogy nem fog fájni. Már a gátmetszés után 3. nap ültem és igazándiból csak a varrat szúrt, ami kiállt. Tehát mivel nem volt kellemetlen és a gyógyulás is gyors volt, ezért talán megúszom a fájdalmat. Próbálkozzál sokszor.
Lehet, hogy nem várunk, majd kiderül...

Puszi
geri (geri)
 


Kinti kanape ismeros, meg a szonyeg is. Ennek a kprszaknakl is van jo kis romantikaja.
Zsike
zsike
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: