Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

En is tartom eddig /en is osszekeverem, ugy legalabb valami kaja formaja vanKép/, bar meg kell mondanom, tartok attol, hogy az eddig is rosszevo gyermekem rovasara megy a dolog, ugyanis igy meg kevesebbet fog enni. Eddig meg megoldottam, de nehez. Egyreszt etetni akar o is, masreszt sokkal jobban csuszik neki a kaja, ha en is azt eszem, szal nehez...

-Afonya
afonya
 
 


Nekem sem egyszerű.A gyerek miatt sem,meg minden nap főznöm kell apósomra.Operálták a lábát.Ez így megy május óta.Ő cukros így nem ehet mindent amit mi.Végre rájött,hogy én nem főzök gyerekek miatt diabetikusan,ezért most jövő hónaptól áttér egy étkeztető cégre.Hurrá!
linato
 
 


Na, akkor már nincs mese, én jövök...Kép
Szal én még csak edzek rá, veszegetem a hozzávalókat, meg nagyon figyelek, hogy minél kevesebbet egyek, és azt is csak ami nem árt: répa, ubi, gyümölcs, roppanós kenyér legfeljebb. Na meg a must, aminek el kell fogynia...Kép Azért már érzem, hogy sokkal kevésbé vagyok éhes, kevesebbel is beérem egy alkalommal. Alakul. Különben nekem is kell minden nap főznöm, úgyhogy átérzem a gondjaitokat.
Kíváncsi
kíváncsi
 
 

 
 

Sasha

Köszi, hogy megnézted.
Az a pászka ami fehér lap alakú és barna pöttyök (égések? Kép ) vannak rajta. Nem? Szóval eddig eszembe se jutott, hogy az olyan mint a 2xsült. DE most, hogy mondod...

Tina
tkriszta
 
 


TinaKép

Pedig az nagyon úgy néz ki mint egy kétszersültKépKépKép Igen ugyanarról a Pászkáról beszéltünk... Nekem minden kétszersült, amit szárazon árulnak... Kép

Bűnöztem!Kép
Megkóstoltam a rizseshúst... Negyed villányit, hoyg milyen lett az íze és most olyan lelkiismeret furdalásom van. Ja meg a karfiol levest is megkóstoltam. Pedig hülyeség tudom ennyiért itt bosszankodni, főleg, hogy gondolom Ti is kóstoltok, de pl, a krumplit nem kellett volna megenniKépKépKép Meg lehet nézni máshogy is, hogy megfőtt-e márKép

Na most, hogy töredelmesen bevallottam mai bűnözésem kéretik a többiek is színt vallaniKép

Ez a mai adag vacsi nem volt olyan bőséges, mint a tegnapi..., na de a holnapi ebédKép De ki a fene képes megenni egy egész fej salátát? Én a fél salátával sem boldogultam.
hali
sasha

Kép
sasha
 
 


HI!

Megvagyok a vacsorával is. Ez a 3. nap. 1 kétszersült, 3 párizsival és fél pohár tejföllel, meg 1 nari. Hát mit ne mondjak éhes maradtam...Kép Ma egész nap éhes voltam. Remélem holnap a túró majd jollakatKép Na puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok.Nálam már a saláta gondolatától is mezei képek jönnek elő.Hát mi vagyok én talán nyúl,hogy üresen rágcsáljam a saláta leveleket?Hétfőn még elment összekeverve a többi adalékkal,de tegnap ebédre összesen egy levélkét sikerült legyűrnöm.Már elrágcsáltam a mai vacsit,de alma helyett körtével,mert a gyerekeim megették az almámat.


Linato
linato
 
 


De rendes lányok vagytok! Kép
Én meg olyan lehetetlen alak KépKépKép Nem tudom, mi a csudát csináljak, hogy ne ELŐBB kapjak be valamit, és UTÁNA bánkódjak miatta!? Jajj!
kíváncsi
 
 


Na, eddig en is tartom, bar ma szedelegtem a fallabdazas kozben... de tartotta bennem az erot, most biztos a fölös kaloriakat egetemKép

ui: bocs a kerdesert, de nektek nincs rettenetes szajszagotok? Allandoan fogkremet eszem.
afonya
 
 


A fogyókúrák mellékhatása.Az is,hogy a Dunát ki tudnám inni.Rágcsálj rágót,egyél tic-tac-ot.Tudom,hogy nem a kúra része,de ennyi belefér.Ha lefeküdtem volna aludni,most nem lennék éhes.Marad a korgó gyomorral való elalvás.
linato
 
 


tudom, tudom, csak errol senki nem beszel, azt hittem, en vagyok gyomorbajosKép Inni, na azt en is tudok. Mondjuk filoztam, hogy ehhez a hirtelen soszegeny dietahoz mit szol az ember vernyomasa?
Inni jo, legalabb nem vagyok ehesKép Nemalvassal nem vagy egyedulKép

-Afonya
Névtelen
 


Áfonya! Böjtölésnél - az ennél a csodakúránál is tisztogatóbb, direkt sokat kell inni, nem szabad semmi sót bevinni, és a nyelvet is le kell fogkefézni. Az izzadtság is büdibb. Mert állítólag a szervezet így küldi kifelé a méreganyagokat. Hajrá, hajrá!

s
Névtelen
 


Ma reggel -2 kilo, hurraKép Tudom, nem jelent semmit, ennyi fol-le ugral mindig, de akkoris biztatoKép

-Afonya
Névtelen
 


Sziasztok lányok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok! Talán hétfőtől sikerül is, csak egy nagy bajom van! A tatárbifszteket ugyan szeretem, de fogalmam sincs hogyan kell elkésziteni! Tudnátok nekem segiteni?

Köszönöm: Banyóci
Banyóci
 


Szia Banyóci!

Apróra vágott hagyma,só,bors,mustár,ketchup,vaj,tojássárgája,darált marhahús.Az egészet keverd össze és már kész is.Só helyett szoktam vegetát tenni bele.Lehet egy kis fokhagymát is, ki hogy szereti.

Linato
linato
 
 


Helló!

4 nap.
Reggeli nagyon fincsi volt, mint mindigKép Ma tornáztam!!! Norbi duci tréning... hmmm. Nem valami megerőltető, de legalább valami fél órás tornaszerűKép Azért a végén már kicsit izzadtam de csak egy kicsit, nemhogy lihegniKép Ha már egyáltalán nem izzadok meg egy picit sem, akkor elkezdek fittness terembe járni, vagy ugrálós aerobikot csinálni. Csak egy baj van. A következő 10 napra nincs biztosítva a narancsom és a kétszersültem.KépKépKép A kétszersültet még valahogy megoldom, na de a narancsot hogyan? Azt majd elhagyom legfeljebb.
Pedig mintha ment volna lejjebb a hasamból... vagy csak halucinálok? A párom nem lát semmi változást....

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok lányok!

KITARTÁS!!! Hétfőtől én is csatlakozom.

Puszi,

Ameme
ameme
 
 


Szia Linato!

Köszi a gyors leirást! Megpróbálok mindent beszerezni, és akkor remélhetőleg hétfőn én is elkezdem! Nektek sok sikert!

Banyóci
Banyóci
 


Éhes vagyok.KépKép És hol van még a vacsoraidő? 6 előtt nem igazán szeretnék enni, de így aszem előrehozom az almámatKép Na megyek legurítok egy jó nagy pohár kólát-hihi, álmodik a nyomorKép Na iszom vizet... A túróval nem laktam valami hű de jól. Az első nap a legjobb nem? Akkor lehet a legtöbbet enniKép
Ez ilyen 1000 kalóriás diéta ugye?

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


1 DEKÁT SE FOGYTAM!!!!KépKépKép
Ez hogy lehet? Pedig totál betartottam minden szabályt, nem nassiztam, még amit főztem se kóstoltam, csak 1x és tessék.
Nem érdekel tovább kész.

sziasztok

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!Sok mindentől függ a fogyás mértéke.Mennyit iszol,ugyan abban az időpontban méred e magad...stb.Nekem mielőtt megjön hiába fogyózom, mert visszatartja a szervezetem a vizet.Ne add fel.Amikor először próbáltam nekem is csak 1 kg ment le az első 5 nap után.Van akinél lassabban indul meg a fogyás.Ha nincs kedved folytatni,akkor csak arra figyelj este 6 után ne egyél.Igaz,hogy lassan,de biztosan lemegy pár kiló.

linato
linato
 
 


Sasha!
NE ADD FEL!!! Olyan klassz, hogy végig tudtad csinálni, ne hidd, hogy nem lesz meg az eredménye! Vannak olyanok, akiknél irtó nehezen indul el a fogyás, de aztán mennek a kilók, mint a gyorsvonat! Csak érdemes lenne kipróbálni, nem tartozol-e közéjük, nem?
TARTS KI!!!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Este mértem magam 8-kor ugyanúgy, mint a kezdésnél. Azóta találtam egy személyi edzőt... párom személyében és kőkeményen óránként 10 percre ráparancsol a szobabiciklireKép Na ma már 4x bicajoztam 10 percig és nem a leggyengébb fokozaton, hanem úgy jó közepes erősségűn, ahol azért kell az erő. Nem tudom így mi lesz, mert óránként leizzadok nem gyengénKép

Most megbeszéltük, tanácskoztunk, hogy reggelire ugyanúgy mint a diétában két kétszersült, kávé, meg ha van nari, vagy alma. Ebéd szabadon választott féladag valami (ma kínai szecsuáni volt) Vacsi 6-kor: pászka valami sovánnyal (párizsi, sonka). Mellette meg az óránkénti 10 perc bicaj.
Jövő héten pénteken este 8 órakor méreckedés. Háááát kíváncsi vagyokKép

Litano! Kíváncsi!
Egyszerüen nem adhatom fel, mert nem maradhatok ilyen! Láttam ma a közértben egy nőt és nem hazudok, de dupla akkora volt mint én!!!! Nagyon durva volt. Egy fiatal nő! Rémképként lebegett előttem a jövő, márha így folytatom és nem csinálok valamit.
Ellenben a szívem facsarodik amikor visszagondolok azokra az időkre amikor nem voltam kövér, igaz sovány se 170 cm-hez 63 kg, volt rajtam hús. Azokból az időkből van egy nacim, ami akkoriban a kedvencem volt és lötyögött rajtam, lecsúszott a csípőmig. (nem mértem akkoriban magam, lehet kevesebb voltam 63 kg-nál is!) Most meg a combom közepéig jön csak fel! Katasztrófa! A cél a nadrág!!! 34-es méretű volt azt hiszem, de most nem találtam meg. És ha úgy lötyögött rajtam valszinű, hogy a 32-es is rámjött volna... Most meg örülhetek, ha a 42-esbe beleférekKép
Írtóra felstuffoltam magam most ezen. Lesz ez még így se figyeljétek meg!!!

pusz
egy baromi mérges sasha

Kép
sasha
 
 


Baromi mérges Sasha!
Na azért! Kép
kíváncsi
 
 


Az izom nehezebb,biztos azért nem látszik a kilókon.Szuper,hogy tekersz.Nekem is van cél- nadrágom.Akkor vettem amikor még nem tudtam,hogy kismama vagyok Mindyvel.Kb kétszer volt rajtam,akkor 60 kiló voltam.Hol van az már?De nem adjuk fel.Mindenkinek sok kitartást.
linato
 
 


Megnéztem a nacit! Tényleg 34-es volt, és nagyon erős a gynaúm, hogy a 32-es lett volna a jó méret nekem akkoriban, de ki a fenét érdekelt mikor tök laza volt úgy?Kép KépKépKép Ma már 5x tekertem, most megyek 6x-ra. Az már 60 perc... 1 óra!Kép tök jó! De a gyerek b*szott elaludni, úgyhogy nem tudom, hogyan viszem véghez. Párom bealudt, úgyhogy jobb híjján fogni fogom a kezemben... de jó.Kép Ráadásul már fáj a fenekem... Nem gyengénKép
Na pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Meg is volnék vele, de azt hiszem mára ez volt az utolsó. 1 óra kezdésnek bőven elég nem? Ez az utolsó elég gyéren ment már, ráadásul a hátam és a karom is izomláztól szenved, de hogy függ össze a bicajozással? Na megyek hasizmozni, meg a derekat karcsúsítani, meg a popsit formálni.
Innen csinálom, a napokban találtam.
http://www.fogyinfo.hu/mozgas.html

Itt meg tök jó diéták vannak, lehet csemegézni...
http://www.fogyinfo.hu/taplalkozas.html

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


SAsha! Le a kalappal előtted!!!!
Szoptatsz még?
sofka
sofka
 
 


Litano!

Lehet, hogy az izom nehezebb és ezért nem látszik. Ez rendben is van, de aki csak simán fogyózik és nem tornázik azon látszania kéne, hogy nem eszik. Pl rajtam is. De nem. Csak ma kezdtem mozogni, úgyhogy 1 hét múlva várom az eredményt, akármiben. Nekem az is elég lenne, ha 2 kg-ot lefogynék 1 hét alatt, kit érdekel, de legalább van látszatja, de az hogy semmi az már kiakasztó!

Sofka!
Igen szopik még a fiam, de nem főétkezésként, hiszen 11 hónaposKép Csak alváshoz kéri a cicit. Azaz napjában 3x, de olyan érdekes, mert ahogy észrevettem nem a tej a lényeg, hanem maga a cici... Furcsa nagyon, mert a fiam nem anyatej függő, hanem cicifüggőKép Egyébként miért kérdezted?
Majd akkor emelj kalapot, ha beleférek a 34-es gatyómbaKép Remélem a karácsonyi bejgliket már gond nélkül falhatom, persze csak ésszelKép

A hasizom kicsit gyenguszra sikerült, mert a fiam állandóan a hasamba könyökölt, meg rámászott a pocira, és úgy még nem igazán megy, de biztos haladni fogok abbanisKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Gratulálok! Ha "rásegítesz" biciklizéssel, szerintem elindulnak lefelé azok a fránya kilók.Kitartás, lesz még Neked 32-es nacid :o.

Ameme
ameme
 
 


Helló!

Képzeljétek álmodtam. Azt álmodtam, hogy sétáltatom a kutyámat és két másik kutya az utunkat állta, vagyis az enyémet. Valahogy olyan érzésem volt, hogy én nem mehetek tovább. Nagyon durvák voltak, inkább visszafordultam, mert nekemjöttek volna. Erre nézem az álmoskönyvet és az írja, hogy ha egy akadályt nem tudtam legyőzni álmomban, akkor az életben sikerül. Ezt úgy veszem, hogy a tudatalattim megerősített abban, hogy le fogok fogyniKép Hülyeség? Most jó hangulatom lett.Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Álmodó Szasha!
Csak írdogálj, kérlek, tőled, belőled fogok erőt meríteni! (Hátha azzal is csökken a tömeged Kép)
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi!

Mikor kezded a kúrát? Mától? Na akkor hajrá! Én most is azt a fárnya kétszersültet nyammogom egy falat kávévalKép Már kezdek hozzászokniKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha, Te vagy 100 kg-on feluli, vagy a ferjedrol irtad?
kivancsi 2
 


Sziasztok!

En utolso napon, szombaton sajna nem birtam ki "eves" nelkul, hajnali 3-kor keltem, utaztunk, ket pasi zabalt mellettem egesz nap, szoval mentsegeket talalok rendesenKép De visszafogottan, 3 zsemle, semmi nass es kola.
Igy 2 kiloval kevesebbet mertem, igaz, pont a nehez napjaimra esett ez az 5 nap.

-Afonya

ui: Sasha, hajraKép
afonya
 
 


Lányok, én is gyűröm, de még el nem akarom kiabálni, mert nálam mindig a délután a kritkus időszak.
Egyébként evés helyett találtok egy csomó remek fogyókúrát a mindmegette-n, a miénk pl. kétszer is benne van két különböző néven! Kép
http://www.mindmegette.hu/main.php?app=cikkek/rovat.php&rovat_id=16&from=main
kíváncsi
 
 


Nekem este nehéz nem enni,amikor a lányoknak vacsorát készítek.A sonkás-sajtos toast a gyengém.Jellemző,ilyenkor mindig azt akarnak enni.Nem bírtam ki és a leszakadt csücskét elrágcsáltam.Cserébe viszont nem ettem kétszersültet.

Kíváncsi,

Jó lehet az a 90napos diéta is ami a "mindmegette"oldalon van.
A mi diétánkat én is láttam már több helyen.Pl:tejföl helyett joghurttal.
linato
 
 


Kíváncsi2!
Miért kérdezted? Jóindulatból vagy rosszindulatból?

Kíváncsi!
Hajrá! Drukkolok! Ha én kibírtam akkor te is kibírodKép Legalább 1 hétigKép Mai ebédem is szintén féladag volt, de annak is a negyedét a gyerek ette megKép Így kell ezt csinálniKép Azzal vígasztalódom, hogy a napi 1 óra bicajozás 20 km/h-val használni fog. Aztán novemberben meg már járok konditerembe juhhhé!KépKépKép Úgy örülök! Párom szorgalmazza inkább a mozgást. Eredetileg ő azt akarta, hogy hagyjam a picsába a diétát, és inkább mozogjak. Igaza van, de ha nem szabok magamnak határokat, újra elkezdenék zabálni és most ez így jó. A kenyeret úgy ahogy van kiiktattam. Helyette kruska és Pászak van. Meg ilyentájban egy alma vagy narancs.

Litano!
Azt a 90 napos diétát kipróbáltam és hát nálunk nem megvalósítható.

sasha

Kép
sasha
 
 


Valószínűleg nálunk sem ,de azért jól hangzik.
linato
 
 


Sasha, nem tudsz valamit Sheiláról? Hetek óta nem jelentkezik a 35-ösben sem...Kép
kíváncsi
 
 


Én is holnap kezdem újra a fogyót. A hétvégén átestem a havi nehéz napokon és talán most már nem lesz akadája hogy belekezdjek. Nekem is az este a legnehezebb, mert le kell ülni vacsizni a gyerekekkel. Mi nagy sajtosak vagyunk és mindig van itthon valami finom fajta. A gyerkőcök is imádják. Nehéz lesz. Tornázni is elkéne járni.
hilad
 
 


Én sajnos nem tudtam tegnap elkezdeni, mert vasárnap reggelre megbetegedett a fiacskám. Hasmenés, láz, étvágytalanság. Vagyis kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy a hozzávalókat beszerezzem! Sajnos az állapot még mindig tart, remélem már nem sokáig!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Üdv köreinkben.Mindenkinek nagyon drukkolok fogyi ügyben,ideértve magamat is.Ma találkoztam egy nénivel aki két hónapja nem látott és megdícsért mennyit fogytam.Pedig csak 3-4 kg ment le,de úgylátszik az emberek azt látják amit én sugárzok kifelé.Ha elhisszük,hogy megtudjuk csinálni már fél siker.
Lányok nálunk is összeszedtek valami náthát,de szerencsére nem komoly.Hétfőre remélem mindenki meggyógyul.
linato
 
 


Szia!
Én is remélem, hogy a jövő hétre minden rendben lesz, és akkor lesz már egy kis időm a fogyókúrával is foglalkozni. Egyenlőre a drágaságommal vagyok elfoglalva! Én is drukkolok azért mindenkinek!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Nagy eredményt értem el... 1 kg-ot fogytam... Ott egye meg a fene az egészet, most már durvulok! Megjön a lóvé és betankolok 3 heti diétához...

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha, elindult!!! Ez nagyon jó!

Én egy kicsit más alkat vagyok, mint te, nekem eleinte jól alakulnak a dolgok, később meg már nem dicsekedhetek... Ráadásul csalóka ez a jól alakulás, mert hajlamos vagyok elbízni magam, mondván: megy ez! Aztán visszaveszek a tempóból, és hipp-hopp, ugyanott tartok megint! KépKép

Bár a diétánkat nem tartom, mert ezt egész egyszerűen nem tudom megszervezni egy ekkora családban, diétázok azért a magam módján. Nagyon figyelek, hogy mit és mennyit eszem. És láss csodát! Már nem is vagyok olyan éhes! Szinte erőltetni kell! Kép

Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Szia Sasha!

Én mindig azt tapasztaltam, hogy az első néhány kilótól megszabadulni nagyon nehéz, de amikor beindult a folyamat, akkor szinte észrevétlenül, és hihetetlen tempóban potyognak le a kilók. Aztán a folyamat lelassul, és az utolsó néhány kiló talán még nehezebben megy le mint az elsők!
Szóval kitartás! Menni fog!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia Banyóci!

Ez nálam is így működik.

Tegnap a párom felfüggesztette a fogyókúrát egy céges vacsi miatt.Azért én nem adom fel.Szombatra meghívtak minket Telkibe egy étterembe.Így korábban abbahagyom a kúrát,de majd odafigyelek mit eszem.Hétfőtől újra nincs vacsora és ebédre csak főzelék.Régebben próbáltam már,egész tűrhető.Ja,a reggeli bármi lehet.Majd kiderül,hogy bírom.

Mindenkinek sok sikert!
linato
 
 


Hali!

Képzeljétek! apukám tegnap elhozta a saját mérlegüket... vagy még régebben?! Nem is tudom, na az a mérleg mutatta a -1 kg-ot, de meghalt.Kép A fiam megölte.Kép Annyiszor vágta a földhöz (ülőmagasságból), hogy bekrepált. MIndegy, legalább nem kísértKép

Kíváncsi!
Hol tatassz? Hogy megy? Kitartás, ha már nekem nem volt annyiKép Ma pihentettem a fenekem és nem tekertem. De holnap! Ja nemKép A fiam a szobabiciklit is 1 ms alatt tönkretette... brühühü, na nem baj, akkor hasizmozok, meg popsit formálok, meg ami még eszembe jut.

na mennem kell.
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha, a kis rontópál! Kép Na várjá, maj szólok az én kis jóakarómnak, hátha neked is diagnosztizál valami rettentőt! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: