Új privát üzeneted érkezett!

Ildi: Legalább dagad a májad, hoyg mind a ketten utánad kukkolunk? :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ja, aha, dagad :lol:


néhol itt tűnök fel sokat, néhol ott...

ma pl. mindenhol.... :lol: :lol: :lol: Minta baromira ráérnék... 8)
vas
 
 


Sziasztok!

Rita gratulálok a házassági évvfordulótokhoz!!
Kép

Ildi, köszi a napot itt süt! :)
Ügyes vagy a futással! Én még csak nézegetem a cipőmet...

De tök örülök mert megvan fejben a fogyi!! Most érzem, hogy menni fog!!! Szóval április 27-én kérjetek számon, hogy mennyi minusznál tartok, OK?

Vali, szia! Én egyszer vmelyik áruházban kipróbáltam a leg magic-et. Szerintem izmosodni meg formásodni biztos lehet vele.
Nekem tuti nem lenne jó, amit Ildi is írt a hájacskám nem tűnne el...
mira80
 
 

 
 

Mira , a barátnőmnek is szerintem azért volt jó a legmagic, mert kb. olyan testalkatú, mint Vali.Igazából nincs rajtuk súlyfelesleg, de elégedetlenkednek :lol: :lol:
Én se akarok kitülemkedő izmokat. :D

Este is megyek ám futni :wink:

Vali, nagyon ráérsz ma, tényleg látszik, hogy nincs főnököd, aki jól meghúzná a füled :lol:


Mira, akkor számonkérjük áprl. végén :wink:
vas
 
 


Ildi, köszi! :wink:

Mennyit futottál? Hány percet?

Ne mond, már rajtad sincs súlyfelesleg!!!!!!
mira80
 
 


Na hopp ...
Ildi akkor most már neked sincs itt helyed :P

Nyitunk egy új topikot "Akiket száműztek ... " címmel? :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Mira, nem láttál még levetkőzve :lol: :lol: :lol: :lol:
van ám rajtam zsír bőven. :lol: :lol:

kb. 15 percet futottam, majd ha megyünk Olivérért az oviba lemérem, mennyi méter is volt az(lehet kilóméterben kell számolnom a végén) :lol:
Kicsit érzem a combjaimban egyébként.
vas
 
 


Vali, ó, dehogy nincs helyem !!! :wink:
Itt vagyok már majdnem 4 éve, ha akarnátok se űznétek el......
Kép
vas
 
 


Na, betolok egy coffe-t, nehogymá lejjebb menjen a vérnyomim :wink:

mindjárt jövök, addig írjatok :wink:
vas
 
 


Én nem száműzetm senkit!! :wink:
Csak én 58-60kilóval már teljesen elégedett lennék a 171 centimhez. :D :D :wink:

én is kávézom...
mira80
 
 


Mira: Nem emlékszel, hoyg melyik áruházban volt? Valamelyik sportbolt? Lehet nem lenne hülyeség tényleg kipróbálni, mielőtt kiadok rá egy csomó pénzt :roll:

Ildi: Az már nem is zsír, csak bőr rajtad :P

Egyébként meg annyira igazságtalan vagy velem :P ... te hajszolsz bele a rosszba, msn, privi, meg mindig belémkötsz valamivel :wink: , persze, hogy muszáj reagálnom, aztán meg itt ragadok. :oops:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali budaörsön volt kirakva a baumaxban. (Azt hiszem az van ott, vagy bricostore?)
mira80
 
 


na, na, na, Vali :lol: :lol:
nem hajszollak én bele semmi rosszba
Meg különben is rosszba hajszolni csak azt lehet,aki arra is akar menni.................... :lol: :lol: :lol:

Zsíros bőr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


pedig találtam még egy jó képet:
Kép (kukkolósszemüveges)

Én is már iszom a kávét :wink:

Oké, eldugulok, aztán keresek valmi értelmes dolgot is magamnak mára, csók
vas
 
 


még egy mondat mielőtt távozok:
a bricós, Praktikeres legmagicek elég gagyeszok. :(
a barátnőm is ott vette, és műanyagból van a kis gurulóbaromság rajta, amin csúszik a sínen, és elég hamar elkopik :shock:

Nemtom a teleshopos milyen lehet. :roll:

De az tény,amikor megvette , kipróbáltam, és tök jól csúszott(nagyon könnyű volt vele ), aztán 2 hónap múlva elkopott műanyag izékkel, már tök nehezem ment

na, csá
vas
 
 


Vali, itt egy csomó fórum, ahol erről írnak tapasztalatokat:

http://www.ok.hu/katalogus?hol=1&q=leg% ... %20f%F3rum
vas
 
 


Mira: Budaörs nekem a világ másik vége :( Úgyhogy ebből a szempontból tök mind1, hogy Baumax vagy Brico. De köszi az infot :)

Ildi: Köszi a linket. Bele-belenézegettem, és már annyit találtam is róla, hogy amit én ócsóér' kinéztem, az is valami hamisítvány gagyi :( Brühühüüüüü :cry:
Állítólag a teleshopos az igazi, de az meg ugyi drága :(

Tessék írni a másikba is! Van egy csomó jó téma :wink: :wink: :lol:

Én meg bocsánat, hogy bepofátlankodtam, gyorsan ki is utálom magam :oops:

Sziasztok,
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


JJJJJAAAAAAJJJJJJ VALI, NEMÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!

Ide-ide, mindenki, vissza szépen!!

Megint milyen jót dumcsiztatok, míg nem voltam!

(Közben a Sacher a sütőben sül, Peti meg kint a napon, én meg EGYEDÜL dolgozni fogok végre, hipp-hipp-HURRÁ!! Éljen az anyukám is! :D)

Vali, szóval rajtad felbuzdulva elkezdtem nézegetni a szobabicikliket, ERRŐL mi a véleményetek?
(Nagyon nincs hely, ha veszek egyet, a férjem kihajítja asszem :)), de úúúúgy belelkesültem! Az jó fogyási szándékra nem? - mármint ha rá is ülök, és tekerem is...:D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Mira, neked is köszi, ez csak miniünnep, csa most nagyon ránkfér valami ünnepelnivaló :). Remélem estig nem lesz beteg senki. :)

Vali, kukkolótárs :lol: :lol: :lol:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, lelkesüljél tovább, aztán tekerjél...... :D :D :D

Na, Leventének mégiscsak lett hőemelkedése :shock:
Banyek, frankó :shock:

Lemértem a tegnapi távomat: kb. 1400-1500 méter. :D
vas
 
 


Vali, nemá kiutáld magad :D

mingyá bekukk oda is, de most ide néztem be először :wink:
vas
 
 


Jelentem nem bírtam ki, és ma megrendeltem a gépet :oops: Sajna csak április elején jön meg, de majd beszámolok.
Ha nekem nem válik be, akkor majd rátukmálom itt valakire :wink: :wink: :wink: :lol:

Tessék kicsit aktivizálódni, ma semmit sem tudtam itt kukkolni :wink: :P

Szép hétvégét mindenkienek,

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Na még pár gondolat, mielőtt eldőlök ...

Rita: Szobabicikli ... hát nem tudom ... nekem nem szimpi, de attól lehet még jó. Mondjuk a spinning az tuti marhára fogyaszt, szóval ha ebből indulok ki, akkor akár jó is lehet.
Én sosem szerettem a kondigépeket inkább eljártam aerobicozni, de most sajna nem fér már bele az időmbe :(
Sztem egy futópad hasznosabb lenne, esetleg tedd ki a teraszra, és akkor még olyan feelingje is lesz, mintha a szabadban futnál :wink:

Ildi: Mi van Leventével?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


kjj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:40-kor.
vas
 
 


Sehol senki???? :shock:

Ildi: Végülis nem azt rendeltem meg, amit először kinéztem, mert kiderült, hoyg az csak egy utánzat, rossz minőségű. :( Az eredetit kértem, de nagyon jó akciós áron adták most, nem sokkal került többe, mint ez a gagyi lett volna. Csak ehhez nem jár DVD, de már leszerveztem, hogy azt az egyik kolléganőm lemásolja nekem :)
Már úgy várom, hogy rápattanhassak! :)

Futáshoz nagy gratula, a végén még egy maratonra is benevezel :wink:

Apának említettem a hétvégét, de azt mondta, nincs kedve gyertyatartónak lenni :wink: :lol:

Rita: Ünnepeltetek kicsit csütörtökön? Hogy sikerült? :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, igen, köszönöm kérdésed! :) Volt vacsi, aztán, amikor a gyerekek lefeküdtek, anyukám vigyázott rájuk, mi meg felmentünk (autóval :)) a János-hegyre, meg a Normafához. Nagyon gyönyörű a város este onnan fentről! De meg sem álltunk, illetve csak lent egy mekdo-s fagyira. :)

Azóta ismét volt betegség is, már nagyon jó lenne kilábalni belőle... Tegnap du-tól a két középső hányt egészen hajnalig, kb négy órát aludtam, meg az uram is, ha minden percet beleszámolok. Kép

Most dolgoznom kéne, de.... (ásító szmájli)

Peti rí, megyek

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem! :D:D Megyünk Simivel orvoshoz, valószínű megkapja a 15 hós oltását (ha a dokinéni sem lát semmi baját, szerintem egészséges :D). Aztán vásárolok.
Este jövök! :)

Motiot? Szirom?

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szóval Vali, akkro meglesz a cucc, aztán nyomhatod a tornát!! :lol: :lol:

Rita, így is tök jó volt, egy kicsit legalább ketteseben voltatok :D

Mi van veletek?
Mi ez a sok hányás? :shock:
Peti nem kapta még el, ugye??

Beszti, akkor gyere is!
Megint vásároltok?Múltkor miket vettetek? :wink:

Vali, szóval Tibi nem akar gyertatartó lenni(nem is kéne neki mindenhol ottlennie) :wink: :wink: :wink:
na, sebaj.
Megvolt az ikejjás ebéd vasárnap?
Most bizti mérgi leszel: mi is ott voltunk ám az Őrsön :wink: , csak mi meg a NewGarden kertészetbe :wink: , vettünk pár bozótot :D
Meg beszaladtam az Árkádba egy kis szexi cuccért,amiben majd az uramnak parádézok péntek este :oops: :D

vas
 
 


ja, meg letárgyaltam a vateráspasival a 6300-ás elő, meg hátlapot, 4500-ér adja.
És képzeld Debreceni :wink:
Úgyhogy hétvégén megköttetik az üzlet :wink: :wink: :wink:

na, pusza
vas
 
 


még egy:
és mennyi az a nagyon jó akciós ár?? :wink: :wink: :wink: :wink:

eldugulok 8)
vas
 
 


most látom, órát kell ezen a sz*ron állítani megint, még a régi időt mutatja(jaj, mennyit kínlódtunk vele a múltkor is) :roll: :roll: :roll:
vas
 
 


Ildi: De, megkapta Peti is. Csak egyszer hányt, de hasmenése van, és ami igazán aggaszt: nagyon lázas, levonva 37,7 volt délelőtt :cry:

Ti mikor kezdenétek aggódni?

Mindig van valami.

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Rita, jobbulást a gyerekeknek!!! Dokinál voltatok?
A kialvatlanság szörnyű dolog, tudom... Főleg, ha még dolgoznod is kell ma... Kitartás!

Beszti, mit vettél?

Ildi, ott a NewGardenben vannak magas tuják? Mert errefelé a kertészetekbe csak kb 20 centiseket lehet kapni, arra meg várhatunk, hogy azok megnőjenek...
7végén mentek romantikázni? De jó...

Motiot, hogy állsz a fogyival? Lassan 3 hónapja csinálod, ugye?

Szirom, Gabi merre vagytok?
mira80
 
 


Jaj, Rita jobbulást a kis Petinek :D
Lehet elvinném dokihoz, de ha a nagyok is gyorsan meggyógyultak, akkor felesleges, hátha rajta is hamar átmegy.
Itasd sokat!

Mira, Andris már jól van???

Mira, a newgarden tele van nagy fákkal.Hatalmas nagy tuják, meg fák, meg bokrok vannak (hú, áruk is van rendesen :wink: )
De nagyon szépek, és átülteteés után is bírják tovább.
Mi sokat vettünk már ott.

Aha, hétvégén megyünk :wink:
vas
 
 


Köszi Ildi!

Leviszem, de beszéltem a dokival, annyira azért nem gáz a helyzet - már. Az volt a baj, hogy nem maradt benne a lázcsillapító, sem a kúp, sem a szirup (igaz, azt csak egyszer próbáltam). A hűtőfürdő segített, most sokkal jobban néz ki.

Mira, neked is köszi! ((Képzeld, a megpróbáltatások miatt +8,6-nál tartok..:))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Tudom, tudom, ritkán jövök. Bocs :oops: De olvasok :wink:

És ma még írok is, jó?


Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Vásárlás: ja, ez állandó program. Időnként élvezem, időnként nagyon nem. Heti egyszer fel kell töltenem a hűtőt (pl. hiába veszem tálcástul a joghurtot, 4-5 napig elég, hasonlóan fogy a felvágott, sajt). De most volt ugye Hanna szobájának felszerelése is. Lámpát és tárolót sikerült vennem, de olyan függönyt, amit szeretnék, még nem (sima organza, de rózsaszín (nem mályva vagy narancsos, hanem olyan babarózsaszín)). Tegnap meg laminált parkettát vettem (nem nekünk, csak én értem rá, és a kocsink is nekünk elég nagy hozzá).

Simi megkapta az oltást, ordított, de lehet, hogy csak azért, mert lefogták (vállba kapta).

Rita!

Hogy vagytok?
Szobabicó: én azt nem bírnám. Biciklizni nagyon szeretek (már készítjük elő a dolgokat, hogy reggelente Simivel tudjak menni, ha picit jobb az idő (most kerti házban van, elég nehéz lenne naponta kivenni)), de szobában nem.
Láz: én 38,5-ig nem szoktam aggódni. 38-tól már csillapítok lázat, de az még belefér.
Kilók: hurrá! Csak így tovább! :):)

Vali!

Szia! :)

Ildi!

Én még mindig ámulok! Akaraterőd az van. (Nekem sem a fogyóhoz, sem a mozgáshoz... :( Tudom, agyban kellene... :D:D)

Motiot???

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Mi itthon vagyunk már, és minden rendben. Csak nem jutottam ide... De jövök majd, jó?

Most visszaolvasok :)

pgaboka
 
 


Helyzetjelentés:

Ovisok még itthon, de nagyon jól vannak, egész délelőtt a szobában játszanak, jók, kedvesek. :)
Peti még lázas, 38,7 volt levonva most egy órája :(, de bevette a Nurofent, eszik is (icipicit)
Maja iskolában, alig láttam napok óta, ma reggel meg jól leteremtettem, úgy bánt...:(
Holnap délelőtt vizsgám van, alig valamicskét néztem eddig bele, nem is tudom, elmenjek-e :(. (Ez így nagyon rossz... most igazán komolyan fontolgatom, hogy otthagyjam az egészet. Nincs időm semmire, alig vagyok itthon a sok gyak. miatt, folyton feszültség van itthon... Szóval nagyon bizonytalan vagyok)

Hétvégén meg mennénk a Mátrába, ha addig mi felnőttek nem kapjuk el a vírust (amit eddig az unokatesó, apósom, apukám, kecskeméti unokatesó és az én gyerekeim kaptak el. Elég durva kór!)

Na, zárom igen pozitív soraimat... Bocsánat!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


kloi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:41-kor.
vas
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt is vagyok! Csak ma végre nekikezdtem egy komolyabb takarításnak, és mivel a gyerekek egész délután angyali jól viselkedtek :) ezért jól is haladtam.

Vagyis ahogy vesszük... A takarítás a következőképpen zajlott: lepakoltam a szekrény tetejét (virágok és némi átmenetileg használaton kívül helyezett játékszerek voltak fent), aztán szopi.
Leporszívóztam, szopi.
Letöröltem vizes ruhával, szopi.
Zsoltikáért oviba mentünk, haza, szopi.
Nekiálltam a téli ruháinkat is átválogatni, selejtezni, szekrényeket belülről rendberakni, közben szopi és szopi...

Na de mindegy, fő hogy haladtam :D

Új székem van :) Most rakta össze Zsolti, ez itt a próbaüzem, közben Lacus ül mellettem az etetőszékben, őt etetem kiflivel, tehát mindjárt újra porszívózhatok. De legalább eszik, és ez a lényeg!

Amúgy nagyon, de nagyon rossz passzban vagyok, nem is volt erőm jönni, valahogy nagyon rossz dolgok történnek (szerencsére nem velünk, de mégis nagyon megvisel). Teljesen ki vagyok borulva, valahogy nehezen bírom megemészteni a dolgokat. Felfoghatatlan és hihetetlen, és még a fejem is belefájdult, pedig az utóbbi hónapokban szinte sosem fájt.

Ildi,
hajrá testmozgás, nagyon ügyes vagy! De ugye nem betonon futsz? Nehogy tönkretedd az ízületeid!

Vali,
üdv itt :) Ahogy olvasom, nincs szükséged fogyira, de maradj mindenképp, olyan jól felpörgetted a csajokat!
A Legmagic-et nem ismerem, mármint tapasztalatom nincs vele. Jó lehet, én is gondoltam már rá, hogy egyszer, ha sok helyünk lesz, majd beszerzünk egyet :)
Írd meg majd, hogy milyen, ok?

Rita,
hú, ne legyél elkenődve! Elmúlnak majd a betegségek, meglátod! De azért nem egyszerű ennyire fáradtan, tudom :(
Vizsga: hát, végülis érdemes megnézni, nem? Hátha mégis sikerül, vagy ha nem is, akkor is látod, hogy milyenek a kérdések...
Bár készületlenül én sem szerettem soha vizsgára menni.
Tényleg, milyen diplomáid is vannak eddig? :D

Szirom,
írj, ha van időd!

Mira,
én itt vagyok, és Te? :D Andris hogy van?

Motiot,
merre vagy? Nagoyn régen nem írtál!!! Jól vagytok?

Beszti,
vásárlás :( Én azt vettem észre, hogy mostanában teljesen leszoktunk a szupermarketekről. Nagyon sok pénzt otthagyunk :( Inkább összeírom, hogy mi az, ami kell, és a közeli kisebb boltban vásárolunk, komolyan sokkal kevesebbet költünk, nem látunk meg annyi felesleges cuccot :shock:
De így is majd' minden nap kell mennem valamiért: kifli, tej, ilyesmi.
Kikában is van jó sok függöny :) Néztétek már?

Nekünk amúgy nagyon jó dolgunk volt Szentesen :) Képzeljétek, kaptam végre biciklit! Lacus annyira szeretett a Zsoltika ülésében ülni (anyósom biciklijén van neki ülése), a két gyerek jóformán veszekedett rajta, hogy melyik ülhet ott :) Így viszont együtt tudunk menni mindenfelé. Én vittem Lacust, eleinte féltem rendesen, mert nagyon régen nem bicajoztam már, de minden rendben ment. A babakocsit nem is használtuk :D
Szentesen rengeteg a biciklis, bár sajnos sok helyen nincs kerékpárút :(
Vettem sisakot is magunknak, de Lacus nem akarja felvenni az övét :( Pedig jó lenne, úgy sokkal nyugodtabb lennék.
Egyik nap voltunk nagy túrán is, egy tanyát látogattunk meg, és vagy 2 órát tekertünk, nagyon klassz volt!

Korábban kérdeztétek a zöldségreceptjeimet: hát nem nagyon vannak. Ugyanis én csak úgy simán megpárolom a zacsis zöldségkeveréket, amit Szirom mutatott (findus). A minap ettem hozzá egy virslit is (ritkán szoktam). Vagy arra gondoltam, hogy sütök hozzá roston egy kis halat, vagy csirkemellet... De semmi különös, csak ennyi. Önmagában is nagyon finomak ezek a zöldségételek :)

Megyek is tovább, mára kábé ennyi üldögélés elég is volt :D

pgaboka
 
 


Gabi, köszi a biztatást!
Mi minden történt? Írd le, hátha úgy könnyebb!

Most csak ennyi, holnap jövök.

R

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Most csak röviden: RITA hogy sikerült a vizsga???

Ma voltunk 2 éves kontrollon. Andis 90cm és 12kg. :)
Ma kicsit kiakadtam rá, mert semmit nem aludt délután. Másfél órát szenvedtem vele, ilyen még soha nem volt... Nem tudom, mi volt az oka. Remélem holnap visszaáll minden.
mira80
 
 


Sziasztok!

Látom senki nincs, de azért én jövök egy picit.

Gabi, de jó hogy írtál! Szerintem is írd ki magadbóla rossz dolgokat, hátha segít.
Mikor szeretnétek Szentesre költözni?
Andris már teljesen jól van. Jövő héten jár le a 3 hónap és visszük vissza a Bethesdába asztma kontrollra. Szerencsére január óta nem kapott ventolint, nem volt nehézlégzése.
Milyen a 3 év korkülönbség? Mik a tapasztalataid?

Ildi, boldog 10. házassági évvfordulót!! Már biztos ünnepeltek...
Kép

A férjecském szorgalmasan dolgozik a házon. Andris nagyon szeret ott lenni, lapátolni tenni-venni. Jól el is fáradt délelött. Most alszik. :) Már várom, hogy készen legyen és kicsit több időt tudjunk együtt tölteni. Tudom, egy ház soha nincs kész, de ha már átköltöztünk az már jó!!

Ma én is futócipőt húzok! :D

Gyertek Lányok, ha van időtök! Puszi!
mira80
 
 


Még vmi: az órát hogy kell átállítani? Még mindig a téli időszámítást mutatja...
mira80
 
 


Sikerült beállítani! :D
mira80
 
 


mégsem... :(
mira80
 
 


jhg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:35-kor.
vas
 
 


Hupsz, szegény Ildi! Nem jött jókor a betegség! Sajnálom! :(

Én is megfáztam szombaton, de nekem nincs lázam, csak aludni nem tudok mert nem kapok levegőt... Pedig csöpögtetek nonstop. Csak akkor jó, ha ülök, de úgy meg ki tud aludni? :(

Többiek? Életjel??? :D
mira80
 
 


pppp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:35-kor.
vas
 
 


Mira, Natasa meg 88 centi, és 12 kiló ő is :D :D :D
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: