Új privát üzeneted érkezett!

Pele,
a környéken annyi felújított játszó van, hogy mindig másikra. Pl: Babér utcai faháncs-aljú, ide a Tomori közbe, Máglya közbe...
És Ti?

Nina
Nina
 


Sziasztok!
Pele, igen itthon vannak a gyerekek. A faluban van ovi és iskola is, de oda nem vinném. Szomszédos faluban, illetve még eggyel arrébb van óvoda és iskola, elég jó. De mi az itthon tanuláson gondolkozunk. Ha mégis iskolába menne, akkor csak kocsival lehetne megoldani. Mivel én tudok vezetni, ezért én hordanám őket. Na így is hetente háromszor vittem délután Dorogra zene oviba, meg hegedűre. Tömegközlekedéssel nálunk nem jó a helyzet, mert ez zsákfalu, és ritkán jön be busz, és még ha két faluval arrébb akarok menni, akkor is át kell szállni. Ha nem átszállós éenne, akkor nem lenne gond a buszozás, vagy a vonat sem.
A börzén várlak. Viszek mindent.
Üdv,
Liesel
liesel (liesel)
 


Sziasztok!

Ma én is éjszakázom, van mit bepótolnom ezen az oldalon.

Zsóka! Mi csak most kezdtünk filmezni, eddig csak vetítettünk (kalandsport és természetfilm fesztivált szervezünk minden évben). Legutóbb Olaszországban volt a férjem, BASE-jumposokat filmezett a Garda-tónál. Mi is azt tervezzük, hogy együtt fogunk elmenni mindenhová, gyerekestül, de ez pénzkérdés is lesz. De akkor tuti, hogy viszünk egy baby-sittert is Kép
Mostanában egyre gyakrabban fordul elo, hogy 1-2 estét nem tölt itthon, vagy nagyon késon jön meg és egyre rosszabbul viselem. Te hogy vagy ezzel?

Pele! A barátaim épp az Újtelep utcában laknak!!! És egy kolléganom is Váckisújfalun lakik. Majd beajánlak. Kép A barátaim szeretnek ott lakni, jó a csend, nyugalom, de egy kicsit azért uncsi. A közlekedés állítólag elég vacak, foleg hétvégén.
Ez nálunk is így van, ha nem lenne a kocsi, egy ido után nehezen bírnám. Az ideális persze az lenne, ha 2 autónk lenne...
Egyébként minden csak szervezés kérdése. Nagyobb tételben kell egyszerre bevásárolni, meg ilyesmi. Eleinte aggódtam amiatt, hogy nincs orvos a faluban, de már látom, hogy ez sem tragédia. Mi egy ido óta homeopátiás szereket használunk, tanfolyamon is voltam és nem ijedek meg, ha napokig nem jutok orvoshoz a lázas gyerekkel.

Lányok! Képesek vagytok ilyen gyakran felmosni??? Kép

Iboly
Iboly
 

 
 

Liesel, ez tök jó, tényleg gondolokdtok azon, hogy otthon tanulnának? Mert mi is, és totál hülyének néz minket mindenki. Mennyi idõsek a gyerkõceid?
Egyébként holnap megkereslek a bababörzén!

Iboly,
Egy-két estét nem tölt otthon? Az nagyon jó! Annak én nagyon örülnék (mármint hogy csak egy-két estét) A párom pl. most jött meg Kaliforniából, három hetet volt ott. Ez kevésnek számít, mert õ minimum két hónapra szokott elmenni. Évente hálistennek max. kétszer megy el, tavaly volt legtovább, három hónapot. (Közben született meg Emese lányom). De (hátha még nem ismerik az újak) hozott "ajándékot": egy vulkanológus expedíciót filmezett, ahol épp feltérképezték a vulkánt, meg elnevezték az ottani dolgokat, így most a Kuril-szigetek egyikén az egyik vulkánon van egy Emese nevû patak... KépKépKépKépKépKép
De '99-ben mi is kimentünk vele (szerencsére volt annyi pénzünk, eldönthettük, hogy nmost akkor felújítjuk a lakást vagy kimegy az egész család 3 hónapra Kaliforniába, naná hogy kimentünk mi is, a lakás meg itt áll úgy ahogy). Aztán terhesen jöttem haza Kép.


Hogy milyen kicsi a világ(háló)!! Én anno minden gyerekoori nyaramat Kálban töltöttem, nemegyszer átmentünk Erdõtelekre is. De jó is volt... Nem nagyon járunk Kálba (a párom írhatna az Anyós topikba Kép). De vmikor lemegyek a gyerekekkel majd.
Most jözttünk meg Kutasóról egyébként. Tök jó volt, tegnap mentünk, csak ma vissza kellett jönni, mert holnap ki akarunk menni a bababörzére.

Trixy, tényleg egy kicsit morbid ez a temetõi séta, de végül is nem rossz ötlet... De azért inkább a Gellérthegy, ha lehet választani...


Csajok, holnap nem találkozunk a bababörzén? Hm?
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka!

Már régen meg akartam kérdezni a Zsolt miért hívja a lányodat pataknevünek. Azt tudom, hogy Emese, de talán a vezetékneve?
Most már értem!
Jó fej a párod.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!

Nina, mi is a fajátszóra szoktunk menni, vagy a mögötte lévő színes csúszdásra. A Tomori közben hol van játszó?

Liesel, tök jó volt, hogy találkoztunk.Kép Csak kár, hogy nem tudtunk többet beszélgetni, na de majd a nyári találkozón! Remélem, jöttök! Szívesen megnézném a gyerkőcöket is. Tényleg, kint lesztek az őszi börzén is? Van egy barátnőm, aki most árulta el, hogy januárra babát vár, és őt is érdekelnék ezek a dolgok. Ki volt az a lány, aki szintén ott volt, és mondtad, hogy babanetes? Biztos, hogy ismerem valahonnan. Esetleg nem pszichológus vagy bölcsész véletlenül?

Zsóka, titokban reméltem, hogy összefutunk Lieselnél, mert Veled is szívesen találkoztam volna!! Na, majd legközelebb. (Ha már nem akarsz túrós lepénnyel mérgezni:o)

Üdv: Pele
Pele
 


Pele!

A Tomori köz 12-14. mögött van egy új játszó és a Máglya közben is elég jó.
Láttam Andreáékat is, majd egyeztessünk valamit.
Hány óra felé szoktatok menni a fajátszóra?
Sziasztok:
Nina
Nina
 


Sziasztok!
Pele, én is remélem, hogy a találkozón többet tudunk beszélni, és a többiekkel is. A börzén elég nagy volt a hajtás. Az egyetlen szabad félórámban pedig a WC-ben fejtem, mert annyira feszült már a cicim. Az őszire is megyünk valószínűleg, bár a börze után közvetlenül azt mondtam, hogy többet nem megyünk.
Zsóka, a nagyfiam hat éves, a középső négy, a pici egy. Nálunk nem népszerű még annyira az otthon tanítás, mint pl. amerikában, de azért vannak páran. Szoktak lenni találkozók is. Ez nagyon jó, mert lehet tapasztalatokat cserélni. Ha érdekel, akkor írj, és megadom a szervezők nevét, elérhetőségét. Én is szívesen írok a témáról, bár mi csak egy év múlva kezdünk, de már most készülünk.
Üdv,
Liesel
liesel (liesel)
 


Szia Nina!

Mi általában du. megyünk a fajátszóra, ma is voltunk pl. 5-1/2 7-ig. De szívesen megnézzük a Tomori közi játszót is KépPl. holnap du. vagy holnapután de.?

Pele
Pele
 


Liesel!

Nyitottam egy topicot Otthon Iskola cimmel. Írnál oda is?
Engem nagyon érdekel a téma.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok,
Én is voltam és talákoztam Liesellel! Bocsi, hogy csak úgy eljöttem, de mentsdégemre szóljon, én elköszöntem, csak sok volt nálatok az érdeklõdõ Kép!
Csatlakoznék Katához, írj oda légyszi (én most írtam jó sokat, erre elszállt, most épp dühöngök és bojkottálom a topikot egfy kicsit Kép).

Pele,
még mindig nem sütöttem - kedden lementünk a hugomhoz Pécsre, ma jöttünk haza. Ennyi legyen a mentségem...
Hulla vagyok, a gyerknek négy órán keresztül kellett verset mondanom a kocsiban, Emesét az ölemben tartva tettem tisztába, amikor Ábelt megpisiltettem a szakadó esõben, ronggyá áztam (Õ nem mert fölé hajoltam), úgyhogy most megyek is alidni (mindjárt, csak még elolvasok a többi topikot is Kép
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka, meg van bocsájtvaKép! Jó pihenést!

Nina!
Nem írtál, hogy mikor találkozzunk!

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok,
Régen éjszakáztam (de úgy látom Ti is Kép).
Képzeljétek hogy jártam tegnap a jáétszótéren.
A Károlyi-kertbe járunk,ahol a homokozó körül kis kb. 10 centi magas farönkökkel van fedve a járda. Némelyik kilazul, a gyerekek abból szoktak várat építeni. Ott üldögéltem Emesével az ölemben a homokozó szélén, amikor egyszercsak a vállamon és az államon eltalált egy ilyen farönk. Hirtelen azt sem tudtam hogy mi az. Aztán jött ewgy 8-10 éves kölyxök, kereste a fát. Úgy lehordtam, hogy csodálkoztam magamaon is. Nem kellett volna hozzá csak két centi és Emese fejét taláélja el. Utólag jutott eszembe, hogy meg kellett volna kérdeznem hogy az anyja vagy a tanára ott van-e, és azzal beszélni, hogy
1. meséljen a kölköknek arról,. hogy az ilyesmit miért nem szabad csinálni, miért rettenetesen veszélyes
2. lehordjam a sárga földig, hogy ugyan már miért megy ki a kölkével/tanítványávsal, ha nem figyel rá (sokszor látom a mamákat, tanárokat, fõleg ez utüóbbiakat, hogy ott ülnek egy csapatban a padon, pletykálnak, a srácok meg a játszótér másik sarkában vannak. Õk meg még csak rájuk sem néznek). Úgy tudom, hogy ilyenkor a tanáré a büntetõjogi felelõsség is, nem?
Szóüval a tegnapi ügy után még azon is elgondolkodtam, menjek-e egyáltalán a gyerekkel ilyen helyre... Mennyivel jobb ha az embernek sajáét kertje van. Ott nem hajigálnak hozzád kockakövet/téglát/farönköt/egyebet.
Na kidühöngtem magam megint...
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Zsóka!

Az én lányomnak tegnap majdnem kiszúrta egy kisfiú a szemét a játszón. Hadonászott egy kb. 30 cm-es bottal. Az anyukája látta, de nem szólt rá. Pont szólni akartam, amikor már ütött is a gyerek. Ja, 3,5 éves volt a kisfiú. Anyuka hagyta rohangálni oda is , ahová egyáltalán nem látni a bokroktól. Erre jön a gyerek egy pár bogyóval a szájában.

Egyetértek saját kert ügyben! Mi is erre gyűjtögetünk. De mire meg lesz felnőnek a gyerekek.
Ti nem költöztök?

SZia
Andi2
andrea (andrea)
 


Szia Andi2,
sajna csak jövõre lesz vmi a költözésbõl (ha lesz egyáltalán...). Kb. 1 millió kellene költözéshez+kis felújíytáshoz (padlózás, mwert csak cementpadlós; fûtés; fürdõszoba rendbehozása).
De most már tuti hogy nem csak nyaraló lesz, hanem állandó kutasói lakosok leszünk. Kép
Na megyek mert hullafáradt vagyok. Az utóbbi egy hétben ki voltam purcanva teljesen és nem tudtam miért, aztán tegnap megjött. Elõször a szülés óta. Kilenc hónap után. (Ábellel 11 hónapra jött meg). Görcsöl a hasam meg minden... Egész jól megvoltam nélküle...
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka, de jó neked, hogy csak most! Nekem bezzeg csak 5 ill. 4 hónap volt menzi-mentes a szülések utánKép Pedig rengeteget szoptattam.

Olyan gondban vagyok, lányok, mert kaptam egy abszolút álom-állásajánlatot egy szülészetre pszichológusnak, amit mindig is akartam csinálni. Persze Hannust semmiféleképpen nem adnám bölcsibe, csak akkor mennék, ha meg tudnám oldani a megnyugtató felügyeletét, és csak max. 4 órára. De hát Váckisújfaluról ez reménytelen. Úgyhogy marad a reménykedés, hogy később is találok majd még ilyetKép

Üdv: Pele
Pele
 


Pele, ez olyan lehangoló, én is egy nagy lehetoséget szalasztottam el, amikor a második kisfiam volt ketto éves, átérzem a helyzeted.
De biztos, hogy nálad ez megoldhatatlan? Keresd a lehetoséget, ne add még föl. Nagyszülok? Nézd meg, milyen a közlekedés.
Szorítok, hátha...

Iboly
Iboly
 


Iboly, köszi nagyon a drukkolást! Megpróbálok azért még osztani-szorozni...
És neked nem is jött vissza azóta a nagy lehetőség?

Üdv: Pele
Pele
 


Szia, Pele!
Úgy látszik, ez kismama-dilemma. Egy csomó ismerösöm pont akkor kapott (volna) álommunkát, amikor a baba miatt nem tudta vállalni. Ha annyira álom, próbáld meg, talán van valami remény... Ha meg mégsem, akkor álomnak álom a két pici gyereked.
Emese
Emese (emese)
 


Pele!
Megnéztem a fényképeiket, tényleg álom.....
Emese
Emese (emese)
 


Szia Emese!

Hát igen! De úgy gondolom, ha prioritásokat kell fölállítani, akkor a gyerekeim az elsők. Végül is azzal vígasztalom magam, hogy úgyis szülni szeretnék megint a közeljövőben. (Azzal is gyűjtöm a tapasztalatot a jövőbeni munkámhozKépKép)
Aztán ha a Jóisten erre a pályára szánt engem, akkor csak adódik majd még valami, még ha nem is ennyire álom. Vagy lehet, hogy az is jól sül el, ami elsőre nem is tűnik annyira jónak...

Üdv: Pele
Pele
 


Pele!
Azt hiszem, nagyon-nagyon igazad van!
Sok sikert az álmaid megvalósításához (baba, munka)!
Sok puszi:Emese
Emese (emese)
 


Szia Pele!
Te pszihologus vagy? Ha igen akkor............

Köszi addig névtelen
Névtelen
 


Szia Pele! Bíztatni szeretnélek. Nekem sikerült összeegyeztetnem a munkát, tanulást és a gyerekeket. Persze ők a legfontosabbak. Érdekes módon, azzal, hogy velük voltam többet tanultam magamról, meg az emberekről, mint egy egyetemen tehettem volna. A második fiam, amikor nagyobb lett, akkor pedig elkezdtem dolgozni is mellettük, itthon. És tanulok is, és fogok is továbbra is. Szeretném én is megvalósítani az álmaimat. Az is tény, hogy több jónak tűnő lehetőséget inkább kihagytam a gyerekek miatt. Ezeket nem bántam meg, később eljött mindennek az ideje, ha valóban szükséges volt.
Üdv,
Liesel
liesel (liesel)
 


Sziasztok!

Kedves Névtelen!

Igen, az volnék...


Kedves Liesel!
Köszi a bíztatást! A tanulás és a gyerek még nekem is ment, sőt azt hiszem, ha otthon dolgoznék, az is menne. De hát nekem az az álmom, hogy kismamákkal, szülő nőkkel dolgozzam, az meg kicsit nehézkes itthonrólKép Meg még hat év a szakvizsgám, és ahhoz bizony munkahely kell...
De azt meg semmiképp nem tudom megcsinálni, hogy elmenjek más emberek lelkét ápolni, miközben a saját gyermekeim nem kapnak eleget az anyukájukból! Mert azt hiszem, elsősorban az anyaság a dolgom most. És pont abban bízom, amit leírtál, hogy ha szükséges, akkor ezek a dolgok meg fognak találni később is.

Pont azt tapasztaltam, amit te is: gyerekeket szülni és nevelni felért számomra egy feltáró terápiávalKép Nagyon sok dolgot tudtam meg magamról, olyasmit is, amit nem is sejtettem. És ezt a gyerekeimnek köszönhetemKép

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok tud valaki valamit Zsókáról?

Rita
Rita
 


Ildi sem ír biztos szabin vannak!
Nem?

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztióok,
megjöttem... Két hétig nem volt gépünk, most pótolom az elmaradásomat itt... Kép Nem is írok most többet, rengeteget írtatok míg nem voltam.
Rita, köszi az érdeklődést, nagyon jólesett! Kép
Kata, bocsi hogy itt írok de nem tudok neked emilt küldeni, nemlétező emilcímet ír ki a gépem az emilcímetekre. Arra kérnélek, hogy ne a mostani emilcímemre küldd az emileket, mert nekem csak havi öt órás matávnet-elérésem van (azzal szoktam megnézni a leveleimet) és a nagy méretű levelek letöltése irtó sok idő, néha túl is lépem, aztán meg fizethetek... (Egyébként freestarttal netezek). Küldd légyszi a progikat meg rajzokat a dersu@egon.gyaloglo -ra légyszi. Köszi szépen
üdv mindenkinek
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


SZIA, ZSÓKA!!!!
Örülök, hogy megjöttél, már hiányoztál!!! Kép
Emese
Emese (emese)
 


Szijjjja Emese! Kép
Ígérem Neked is megy az emil, mihelyt energiám lesz rá. Nem feledkeztem el ám Rólad! (Még lelkifurdalásom is volt...)
üdv Kép
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Zsóka!

Javítottam a címedet.
Ha már elég üzenj és nem küldök többet.

bigacsiga Kata
ataszabo@axelero.hu
kata.szabo@mailbox.hu
bigacsiga
 


Szia Zsóka!

De jó, hogy megjöttél! Hogy vannak a lurkók?

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok,
Kata köszi. Bevésem én is magamnak a tiédet.

Pele, köszönöm kérdésedet, egyre jobban- Ábel okosodik, és - jaj elfelejtettem elújságolni a szobatisztaság topikba - pisiügyben szobatiszta!!! Kép Mr csak péjjel van rajta pelus. Egyszer már az is száraz volt Kép.
Emese gyönyörű - (na persze! Kép). Fura, mert tök jól ül, sőt, imád ülni, hátra-hasra fordul, de mászni azt nem hajlandó. Tíz hónapos. Még várok...
Csajok, Veletek mi van? Rég hallottam felőletek.
Írjatok, hogy vagytok. Pele, mi lett az állásajánlattal?
Juca, voltunk Erdőtelken nemrég, bementünk a kastélypark -arborétumba. És megint elfelejtettem megkérdezni a szüleimtőkl azokat a neveket amiket kérdeztél. És most már meg se tudom, mert az összes eddig kapott emiljeim elszálltak amikor megcsinálták a gépet... Írnál újra?
üdv mindenkinek
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Zsóka!

Gratulálok Ábel szobatisztaságához!!! Ez aztán a nagy előrelépés! Egyébként az én gyerekeimnek is tök eltérő volt a mozgásfejlődése. Áron annyi idősen indult el, amennyi most Hannus, aki viszont egyáltalán nem strapálja magát ilyen irányban... Közben viszont kétfogú lettKép (de nem ám szabályosan, hanem egy alul, egy fölülKép) És mindaz rendeződött, amiről valaha is panaszkodtam: ÁTALUSSZA AZ ÉJSZAKÁT (legalábbis éjféltől hatig), és megeszik mindent (bár most a melegben megint inkább a szopi a menő).
Áron meg gyönyörű, okos, és állandóan pusziért kuncsorog a húgánálKép

Az állás még megvan, megvolna, csak hát én nem vagyok meg hozzá...

Üdv: Pele
Pele
 


Emese! A gép hibája miatt eltűnt az emilcímed, nem tudok válaszolni... Kép. Légyszi írd meg az emilcímed vagy itt vagy küldj egy emilt. Köszi!!
üdv Kép
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka!
Nem tudom, mi a jobb, ha ide írom vagy emilben, lehet, hogy megpróbálom mindkettőt! Íme: capricornbt@axelero.hu
Szeretettel: Emese
Emese (emese)
 


Nézzétek meg a Nők Lapja honlapját is!
Jó témák vannak.:www.noklapja.hu
Névtelen
 


Sziasztok!

Jelentkezem, egy hét "pihenõ" (?) után...

Zsóka! Elkerültük egymást: mi 15-én mentünk le Erdõtelekre és ma jöttünk vissza. E-mail megy.

Olvasgatom még az egy heti "termést"...

Juca
Juca (juca)
 


Bigacsiga Kata!

Remélem, jársz erre! Tök jó volt találkozni veled! Leírod nekem légyszi a kenyérsütés fortélyait? És ha jöttök megint a fajátszóra, feltétlen szólj előtte!

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok!
Most keveredtem errefelé - jó késön ugye - s engem is érdekelne ez a kenyér-recept dolog.
Kata ha erre jársz, megköszönném!!! Tudod esetleg küldeni a nimaat67@yahoo.com - ra?
Köszönöm szépen
Katalin
nimaat
 


Szia Katalin,
hogy találtál rá erre a topikra? Már jó rég elsüllyedt...
Tegnap kellett volna ideírnom (kettõig fent voltam Kép)
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok!

Kb 3 napja látom hogy van ez a topik és akkor nem is néztem hogy 2001-ben kihaltKép Gondoltam milyen jó lesz ha majd nem tudok aludni... és most nem tudok...

azért üdv mindenkinek

sasha

Kép
 
 


Na én tudnék aludni,de babucimtól napközben lehetetlen netezniKép
De nemsokára vízszintbe rakom magamKép
zmariann
 


Sasha,
én is tudnék jobbat csináélni mint a gép elõtt ülni Kép, de most lettem kész a párom levelezésével. Gondoltam, benáézek még ide aztán megyek aludni, emrt a gyerekeim reggel nem azt nézik, hogy mikor feküdtem le, hanem majd felkelnek maguktól.
Ti mikor szpoktatok lefekdüni? Mert nekem ha van munkáém, ha nincs, már képtelen vagyok elaludni éjfél elõtt, úgy hozzászoktam... Úgy hajnali kettõ-fél kettõ a normám. Kép
üdv minden éjszakázónak
Zsóka

Zsóka
 
 


Szió Zsóka!

Nekem a normám amióta babás vagyok az (ha nem alszom délbenKép) akkor 9-max10! De mivel sokszor már 7 elõtt felébredek reggel igy néha délben elalszom és ilyenkor este nem megyKép Most már álmos vagyok, majd kiesek a számon, de úgy nincs kedvem aludniKép

sasha
18+

Kép
 
 


Szia Sasha,
sokszor mondom a barátnõimnak, hogy valszeg genetikailag hibás vagyok, mert ha nem alszom min. napi kilenc órát, akkor használhatatlan vagyok. De ezzel állítólag õk is így vannak Kép. Délután én is szoktam velük aludni, szóval vhogy behozom a hiáényzó órákat. Csak abból van már elegem, hogy a 19 hónapos leánykámhoz még mindiog fel kell kelni, mert szopizik éjjel is a drága. Imádom egyébként, gyönyörû, kedves, okos, csak... A bátyja is ilyen volt Kép, majd' 22 hónapos volt, mire le tudtam róla szoktatni.
Na most komolyan: valszeg az én hibám, nem õk az oka, hogy felébrednek/tek ilyen sokáig éjjel. A fiamnál a leszoktatás korábban nem vált be, a huginál pesdig nem merem megpróbálni, hogy sírni hagyom, mert mi van, ha felkébreszti Ábelt. Akkor aztán altathatok az éjszaka közepén két gyereket...
Na eldugulok.
Mennyi idõs a babád?
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Zsóka!

18 hetes vagyokKép Ez lesz az elsõ babámKép
Igy elég tapasztalatlan vagyok szoptatás terén, de javits ki, ha tévednék, de nem az a jó ha sokáig szopnak?? Ellenállób lesz a szervezetük a betegségekkel szemben, mert az anyatejben sok az immunanyag. Így van? Remélem én is tudom majd ennyi idejig szoptatni a babám.

Ma viszont nem tudok sokáig maradni, mert elmaradt a du. alvásKép Leragadnak a szemeim, de már de. olvastam az irásod, de hü akartam maradni a topik nevéhez...Kép

sasha

Kép
 
 


Szia Sasha,
Azt hittem, már kint van a baba KépKép. De jó neked! Irigyellek KépKép. Mi most vagyunk benne a harmadik babaprojektben Kép. Sajna úgy néz ki, hogy most vmi gond van, mert késett a mensim és most meg már másfél hete megvan, egyébként meg tart vagy öt napig. Szerintem a picur meggondolhatta magát KépKépKép. Ha hétvégén is ez lesz, jövõ héten megyek dokihoz Kép.

A szopás bizony nagyon jó, de tudod másfél év áéjszakázás után, amikor egy éjjel sem tudsz egyfolytában négy órûánál többet aludni, az ember már kivan egy kicsit... Én szoptatni akarom, ameddig õ is akar, csak végre ALUDNI AKAROK ÉJJEL!!!! Kép.
Ide meg már nem nagyoin ír senki, pedig tudom, hogy nagyon sdokan éjjel egy-kettõig is fent vannak. Csak hát máshol olvasgatnak Kép. Ami persze nem is baj.
üdv
Zsóka

ui: Hová jársz dokihoz?

Zsóka
 
 


Sziasztok!
Férfiak is beszállhatnak a csevegésbe?
Nálunk, ha nem dolgozom, én is a baba mellet virasztok, ha kell!
Zsolt
Névtelen
 


halika éccakázók!!

Zsóka, hát olvasom hogy beindult a harmadik babaprojekt? Na...Gondolkodtál a szüléslehetõségeiden? Megpróbálnád simán? Én kérdezgettem bõszen, állitólag a Mávban, és a Hietén is van olyan doki, aki 2 császár után ha minden ok, akkor megpróbálja az anyukával a sima szülést!! Jaj, én még mindig nem hevertem ki ezt a lelki traumát, de mivel nálunk nem lesz több baabaprojekt, ezért bele kell törõdnöm. Azért kiváncsi vagyok, hogy uszkve 41 hónapos szopizás után a cickóid milyen állapotban vannak!!Dömivel legútóbb mi sajna csak 9 hónapig húztuk, de a cicim, hát az vmi katasztrófa lett. Én megõrülnék ha most újra otthon kellene lennem még 3 évet. Azt hiszem ennyi most elég volt egyhuzamban. Meg a gyerekeim is elég fárasztóak, szóval engem most nem vonz a szülés!! Éjszakázás, szoptatás, kilók, drabál atlétatermet, császár....húúúúúú, még a hideg is kiver a gondolatra..
Puszkó: Zorkanya
ZA
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron