Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! A furcsak kérdés előzménye, hogy tegnap életem párja a tv előtt bambult, miközben én óriás pocakomat simogattam ő egy pucér nőt nézett meglehetősen intenziven! Persze (milyen egy terhes nő?) én rögtön kikértem magamnak. Erre ő közöltek, hogy ő csak és kizárólag engem szeret, de MINDEN FÉRFI MEGKIVÁNJA AZ ÖSSZES CSINOS NŐT, ez igy természetes!? Nekem az a természetes, hogy csak és kizárólag ŐŐŐŐ-t kivánom meg, más férfi egyáltalán nem érdekel, legfeljebb megnézem, mint egy festményt, de hogy megkiiivááánjam? Elmondta, hogy soha nem csalna meg (?) ez egyszerü ösztön-feltételes reflex! Hát ez kedves! Vajon meddig marad ez csak gondolat? Vajon miért nem elég neki a még nagy pocakkal is fantasztikus szexuális életünk, egy csinos kismamával, aki imádja? HOgy fér ebbe az idilbe egy idegen ember teste, még gondolati szinten is? Iszonyúan fáj, egész éjjel nem aludtam, azon járt az eszem, uristen ő más nőket is megkiván? Lehet, hogy hülyének tartotok, de talán megértitek egy 8. hónapban lévő érzékeny kismama fájdalmát, akinek minden vágya, hogy egyetlen legyen a férje életében!

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Evikismama,
az én véleményem az, hogy örülj ennek 2 dolog miatt:
1. ezek szerint a férjed egy egészséges, férfias pasi.
2. még őszinte is.

Nagy áldás az ilyen. Kép Meg kell értened, a pasik ilyenek. Sőt a legtöbb nő is. Ha téged képes kívánni, mást miért ne lenne képes? Én örülök, mikor a férjemnek tetszik egy másik nő. Akkor nagy gond nem lehet a férfiasságával. És miután nem gondolom, hogy a legtökéletesebb, legkívánatosabb, legleglegnő lennék, teljesen természetesnek veszem, hogy ahogy engem, úgy mást is megkívánhat a férjem.

Ez a te kismamalelkednek természetesen fáj. De a legtöbb nőnek is fáj. Ezt hívják úgy, hogy féltékenység? Kép A zöld szemű szörny. KépKépKépKép

Én nem vagyok féltékeny. Szeretem a férjem, és nem akarom, hogy elfojtsa a vágyait. (Ami nem azt jelenti, hogy más nővel is lefekszik, hanem azt, hogy nem kell szégyellnie és elhallgatnia azt, hogy van szeme és dolgoznak a hormonjai.) Mint ahogy én is szabad vagyok. Nem kötözöm meg, nem zárom kalitkába őt. És magamat sem. Mégsem volt más partnerünk eddig még soha egymáson kívül. Legalábbis nekem nem. Kép

Figyu, tuti nem lehetünk soha biztosak. És a férjeink sem. Kép Bízol benne vagy sem?
 
 


Evikismama,
szerintem hatalmas fokozatok vannak ebben a dologban is (mint annyi másban):
1. Meg is teszi, lefekszik egy másik nővel, na ugye ez már a megcsalás kategória
2. A csinos idegen nőkkel folyamatosan flörtöl, ez a pocakos feleség előtt egyértelmű piszokság, amúgy szvsz elég tenyérbemászó dolog.
3. Megnézi a csinos nőt, jó alaposan, mert tetszik neki a szép alak, csinos arc, közben esetleg álmodozik egy kicsit, hogy milyen lenne, ha...
4. Diszkréten odapillant (vagy jól megnézi), mert tetszik neki a csinos arc, jó alak stb.
5. Oda se pillant, mert vakságot fogadott (ez azért elég valószínűtlen) vagy mert friss rajongásban van a párjáért, és becsukja szemét-fülét minden más inger elől.

Na aztán ott van a nyolc hónapos várandós feleség, aki nem feltétlenül gondolja magát szexuálisan vonzónak, aki sok szempontból egy más nő, akihez másképpen lehet közelíteni, és aki ráadásul olykor nagyon érzékeny, és hajlamos ezt a dolgot túldimenzionálni. Emlékszem, én azon drámáztam egyszer hetekig a 30. hét környékén, hogy a párom szerint más az illatom... Kép
Ez a más nő helyzet van, akit (férfit) összezavar, van, akinek meg izgalmas, ez nagyon alkati kérdés.
A párom erre a tv előtti bávulásra és társaira a következő variációkat szokta mondani:

1. tisztán esztétikai élmény (pl. Cindy Crawford)
2. csak az alsóneműk érdeklik (divatbemutató)
3. olvassa a cikkeket (Playboy, de én előbb szoktam tudni, hogy miről írnak benne, mint ő)
Ilyenkor vigyorogva összekacsintunk, mert pontosan tudjuk, miről van szó, és mert mindkettőnknek van humora. Szerintem a bizalmon kívül (ami nélkül tényleg nem megy), ez a másik kulcsszó, a humor. Mi pl. eztán elővesszük a Playboyt, és jól megkritizáljuk, kinek van és milyen műmelle Kép

Szóval nyugi, vitaminok, humor és bizalom Kép Jaja, én akkoriban azon is álmatlanul sírva forgolódtam, hogy a párom megvádolt azzal, hogy horkolok...ma ha ilyen vádat kapok, simán közlöm, ez azért van, mert rám feküdtél Kép
 
 

 
 

Sziasztok lányok!
Köszönöm a segitségeteket! Már többször megtapasztaltam, hogy amikor problémánk van sokszor elég ha az ember megértő fülekre talál! Tegnap este hosszan beszélgettünk a párommal, szegény jól elkeseredett miattam! Fájt neki, hogy fájdalmat okozott olyan dologgal amiről nem is tehet! Elmondta (és én is el is hittem a könnyes szemeibe tekintve), hogy ő csak engem szeret és csak velem tud ágyba bújni, hiszen csak TŐLEM kapja meg azt amire szüksége van (ez nem két csodás comb között egy nyilás)! Nem tudja nem észrevenni a szép nőket, de ha ez engem bánt, odafigyel! Elmondta, hogy ő úgy ragaszkodik hozzám mint egy gyerek, és hihetetlenül boldog amiért egy kicsibabát szülök neki ÉÉÉÉNNN! Tehát röviden ennyi, természetesen nemhogy menyugodtam, de boldognak érzem magam!
Azt szeretném még leirni nektek, hogy valóban rém érzékeny vagyok terheségem eleje óta, de a baj az volt, hogy ő nem azt mondta, minden szép nő tetszik neki! Azt mondta, hogy megkivánja őket! Én dilis mindjárt belegondoltam abba, hogy ő idegen nő testének érintésére vágyik, szeretné a kezével és stb. érinteni, azzal a kézzel amivel engem simogat!! Értitek? MOst elmondta, hogy soha nem tudná megtenni és soha nem gondol bele ebbe igy konkrétan egyszerüen egy szép nő látványától a szex jut eszébe! Ez tényleg igy normális? Tehát ha én valóban kielégitem minden vágyát és valóban boldoggá teszem őt, akkor is eszébe juthat más nővel a szex szerintetek? Ha pedig eszébe jut, meg tudja állni, hogy csak gondolat maradjon? Szeretném tudni mi erről a véleményetek! Egyébként még azt gyorsan leirom, hogy eddig soha nem láttam, hogy feltünően nézte volna a csajokat, soha nem adott okot a féltékenységre! Ez most mégis olyan furcsán hangzik, hiszen én abszolút nem kivánok meg soha-soha mást! Most már tényleg befejezem! SZiasztok: Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szia Évi!
Szerintem is nyugodj meg!
Nagyon fontos, hogy pontosan fogalmazzunk, és pontosan azt értsük, amit a másik mondani akar! A férjed jól modta: "...egy szép nő látványától a szex jut eszébe..." Te már így írtad le saját gondolatodat: "...eszébe juthat más nővel a szex..."
A kettő nem ugyanaz!
A férjed szeret téged, te kellesz neki, és pucér idegen nőtől a hormonjai indulnak be, és általában szexet kíván. Nem azzal a nővel kívánja a szexet, hanem csak felizgul a látványtól.
de szerintem sok nő is így működik (köztük én is).
Pl. nézem a szexfilmet és hát hatással van rám. Attól függetlenül, hogy a benne szereplő pasinak még a kezét sem fognám meg a valóságban! Sőt - szerintem - még a nőkre is hatással van egy meztelen női test, amit éppen kényeztetnek, mert elképzeljük, hogy az nekünk is milyen jól esne.

Szóval nyugi, ez pusztán biológia, az ösztönök, a hormonok működése. Az érzelem már teljesen más!
A férjed hormonjaival semmi gond, és az érzelmei is a helyükön vannak!

Még egy halovány gondolatocska: lehet, hogy a párod azért néz ilyesmit, mert hiánya van (érthető is lenne), és egy kis babusgatásra vágyik? (Esetleg ilyenkor kedvezhetnél neki...Kép)
Üdv! Dove
 
 


Kedves Dove!

Köszönöm a megnyugtató és főleg nagyon ŐSZINTE szavaidat, nagyon jól esett!!!!
A gondolatodra válaszolva: fantasztikus a szexuális életünk, én azok közé a kismamák közé tartozom, akik terhesen még aktivabbak és ezt persze imádja a férjem!
Azóta átbeszéltük a dolgot és azért is estek annyira jól a szavaid, mert szinte szóról-szóra ezeket mondta el. Ami pedig a fő: könnyes szemekkel közölte velem, hogy soha nem tudna egy szexbombával sem megcsalni, mert azt a pluszt, amit a szerelmünk kiteljesedéseként él meg valahányszor szenvedélyesen szeretkezünk, szóval ezt csak TŐLEM kaphatja meg! Viszont nem tudom neked van-e ebben tapasztalatod, mostanában (32 hetes vagyok) valahányszor nagyon jó vele bekeményedik a pocakom, napközben is előfordul persze párszor, de ilyenkor elég intenziv a dolog! Nem tudom szabad-e ennek ellenére, nekem is élveznem, vagy a picikét féltve, csak a páromat kényeztessem? Neked van erről véleményed, esetleg te is megélted ugyanezt?
Minden jót kivánok nektek! Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi!

Az, hogy a pocakod bekeményedik az csak annak a jele, hogy a méhedben kezdenek elszaporodni az oxitocin-receptorok, azaz kezd felkészülni a szülésre, amikor majd az oxitocin fog vezényelni. Teljesen rendben van így. Ettől az ember elsőre kicsit megijed. De ha a keményedések nem rendszeresek, naponta nincs belőlük több, mint 10-15 (pontos számadatokat a nőgyógyásztól kérdezd), amiket nem az örömöd vált ki, hanem magától jön, akkor nincs gáz. Ha aggódsz mégis, akkor látogasd meg a nőgyógyászt, hogy a méhszájad állapota változott-e az eddigi keményedésektől és ha nem, akkor teljesen nyugodj meg. Ha változott (nyílt, rövidült) akkor beszéld meg a dokival, hogy mit javasol. Dokija válogatja...

További szenzációs perceket a pároddal! Kép

Snoopy

KépKép
 
 


Kedves Évi!
Láttam pár hete (hónapja) egy filmet a TV-ben, pont a terhesség alatti szexról szólt. ott kifejezetten áldásosnak tartották a terhesség alatti orgazmust. Egyrészt a méh izomzatára gyakorolt áldásos hatását, másrészt a felszabaduló boldogsághormonok (endorfin?) jó hatással vannak a babára is. Tehát, ha az orvosod kimondottan nem tilt el a szextől, gyakoroljátok bátran!Kép
Ja, és ha eljön az ideje a szülésnek, akkor gondoljatok arra is (már ha akkor ilyen az ember eszébe tud jutni!Kép), hogy az orgazmusnak fájdalomcsillapító hatása is van!Kép

Örülök, hogy segíthettem, vagy legalábbis olyanokat írtam, amik Neked jólestek. Már ez is valami, ha már szakember nem vagyok. Kép
Dove
 
 


Kedves Dove!
Igen, tényleg segitettél nekem, köszönöm!
Minden jót kivánok neked-nektek!
Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


MINDEN FÉRFI MEGKIVÁNJA AZ ÖSSZES CSINOS NŐT???

Micsoda marhaság!
 


Nem,nem mindegyik. Csak az egészséges!
 
 


Nem igaz, csak amelyik már unja a kivénhedt, rozzant vagy elhízásnak indult szíve választottját.
 


Ugyan, ugyan... Kép Ahogy egy nagyon régi hímnemű ismerősöm mondta: "Nem tudok a farkamnak parancsolni..." Kép Mellesleg én nőként is megkívánok pasikat, pedig egyáltalán nem mondható el a páromról, hogy kivénhedt, rozzant vagy elhízásnak indult volna. Kép És ettől függetlenül imádom életem párját, és nagyon jó vele az ágyban.

ÉS, kifejezetten jót mosolygok azon, mikor megtetszik neki egy másik nő is. Ez azt jelenti, hogy egészséges férfi. Kép
 


Szvsz egyik férfi sem tud parancsolni a micsodájának. Különben nem lenne szükség Viagrára.

Arisztid és Tasziló beszélgetnek.
- Mondd, Ahhhisztid, te szoktad vehhhni a fahhhkadat?
- Nem, pedig megéhhhdemelné!
 


Persze, ezért kell csinosnak lenni! Kép
Tictac
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: