Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi, tegnap utoljára ide akartam írni, de elaludtam. Ami talán nem csoda... :D:D Főleg, hogy Simi nem mindig kényeztet el az éjszakai alvásával.

Rita!

Simi is szopizik napközben ennyit, jó éjszaka nagy általánosságban nem, akkor (ha jó éjszakánk van) csak 1-szer. Pedig eszik mindenfélét, és még jóízűen is általában. Kap innivalót is, de mégis jön szopizni. És nem egyszerű lebeszélni róla, mert huzogatja a pólóm...

Ildi!

Én már eleve csodálkozom az akaraterődön. Mondjuk én nem a diétás hamikon bukok, azt tudom is csinálni, de bizony az édességszinten nem tudok olyat, ami ugyanolyan finom, mint egy Norbi 20-as édesség, de 1-es... Jó-jó tud finom lenni, de nekem nem olyan finom...
Bulis nap! :D:D

Szirom!

De jó, hogy jöttél. Nekem mindha rémlene a Bükk, egy vendégházas oldalt mutattál korábban, az az? Vagy az már volt?
Nagyon cuki a pici, a testvérkép meg szívet melengtő.

Megyek, nem fog az agyam... :D

KépKép
KépKépKép
 
 


Hahó!

El vagyok havazva, de mutizom, hogy ide megyünk. Beszti, jól emlékszel:

http://www.vendegvaro.hu/Malom_Haz_Teresztenye

Ildi, pihizünk, ha sikerül, bár viszem a lapzártámat... :(

Mákod van, hogy neked édesség a gyümölcs :lol: Nekem az nem helyettesíti az Eszterházy-tortát :wink:

Mira, nem változtak sokat az osztálytársaim. Szerintem. Bár én elmegyek 5 évente, így akkora meglepetések nem érhetnek. És érdekes, hogy 20 éves találkozó, de szinte mindenkinek kicsi gyerekei vannak. Az átlag most megy iskolába, de van sok ovis meg még kisebb is.

Rita, inkább az apjukra hasonlítanak a fiúk. Miksa mostanában kezd rám is.
Igen, menj el a találkozóra feltétlenül!

Norbisok, ezt ismeritek?: http://www.updatefood.hu/

Gastroyal viszi ki ezt is.

Húzok a dógomra, van bőven :) .

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


kkkkkk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:31-kor.
vas
 
 

 
 

Ja, és naygon ügyi Ede, hogy kúszik-mászik-csúszik :D :D :D
ari lehet :D
vas
 
 


A hétvégén nem tudom, hogy leszek, mert holnap reggel jön a párom, és hétvégén is lesz elfoglalatságunk.
A jó dolog, hogy végre sikerült megvarrnom az új teraszfüggönyt. Tiszta ciki volt, már hónapok óta el volt szakadva az előző, de Simivel nem lehet varrni. Viszont ma 3,5 órára elvitték ismerőseink a 4 gyereket, így végre gyorsan megalkottam. Tegnap kerteztem, füvet nyírtam. A párom remélem értékeli az erőfeszítéseimet (tegnap szó szerint erőfeszítés volt, emrt arrébb kellett húznom egy nagyobb kb. 50 kg-os gyerekjátszóvárat is a kertben).

Szirom!

Azért emlékeztem rá, mert már akkor is nagyon tetszett a hely. Igazán elmennék valami hasonló helyre, ha teljeskörű ellátást lehetne kapni (takarítással együtt :D:D). Bár azt néztem, hogy akarom, nem akarom, ennyi gyerekkel nem tudunk már szállodába menni. Nem is csak azért, mert megfizethetetlen, hanem azért is, mert szoba sincs hozzá. Olyat se nagyon olvastam, hogy legalább összenyíló szobák lennének... Úgyhogy ha valamit akarok, marad az apartman, de az meg azért nem tetszik, mert milyen kikapcsolódás nekem, ha úgyanúúgy főzhetek és takaríthatok, mint ithhon?
Az Update-osat ismerem, de én már 4 hónapja nem rendelek sehonnan.
Az Eszterházy... Jó is az!

Ildi!

És csináltál már arcfestést? Vagy ez lesz az első próba?

KépKép
KépKépKép
 
 


Hahó!

Ildi, miket fogsz festeni? Kitaláltad már?

Édesség: én azért bírom a szétválasztós diétákat, mert ott azért időnként van egy-egy szénhidrátnap, és akkor lehet enni édességet. Ez most nekem nagyon jó, hogy nem kell magamra főznöm, meg persze kitalálnom, hogy mit egyek, hanem reggel meghozzák a cuccost, aztán csak mindig a megfelelő dobozt veszem elő. Akármit is esznek a fiúk. Ez a Top diéta egyébként szerintem nehezebb, mint a sima 90 napos volt. Vannak benne savtalanító napok is vagy mifenék, és így két kemény nap jön egymás után. Tegnap ebédre meg vacsira is káposztás csicseriborsófőzeléket ettem. Vagy csicseriborsós káposztát, mindegy is... :wink: Előző nap meg zöldségkrémlevest és párolt zöldséget ebédre, estére meg csak párolt zöldséget. Még jó, hogy van benne uzsi is :wink:

Beszti, szerintem ha egy faluban kivesztek egy házat, akkor biztos van arra lehetőség, hogy Rozi néni/Mari néni/Juci néni, akárki a faluból megfőzzön nektek egy bizonyos összegért, még örülnek is neki szerintem. Tuti, hogy a háztulajdonos ezt le tudja szervezni. Majd hozok képeket a környékről, jó? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Beszti:SZATTA!!!!

Kicsi panzó, kaja van ( a helyiek főzik, nagyon finom), és van benne két olyan szoba, aminek közös kis előtere van és az egyik két személyes, a másik meg sok. Mi tavaly hatan aludtunk benne a gyerekekkel, sőt, néhány napig az öcsém is.:)

És a hely is szuperszép, nagyon jó, remélem nektek is megtetszik, mi beleszerettünk.
Augusztusban két hétig a családunké :), egyébként menjetek!!!! :)

Jó éjt, holnap jövök, de most alszom.

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Rita: Itt vagyok :wink:

Adélnak nagyon boldog szülinapot! :D

Kép


Vali

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!
Ildi, gyors kérdésem lenne: Az Algida light fagyi 1es kód? Vagy a ledo jobb?
Köszi! :D
 
 


Na, Andris mégsem ébredt...

Rita nem jössz?

Szirom nagyon szép helyre mentek. Tetszik!
Édességgel én úgy vagyok mint Ildi, ha betartom akkor csinálom rendesen és akkor vmilyen 1es gyümi is megteszi. Csak lenne kicsit több kitartásom ami tovább tart mint 1 hét. :D Most majd meglátjuk...

Beszti, milyen az új teraszfüggöny? Mintás? Színes?

Kertészkedést már várom. Lesz mit csinálnunk ha átköltöztünk. Rengeteg fa megmaradt amit a kert végében fogunk felhalmozni mert a párom nem akar tőle megszabadulni. Jó sok helyet el fog venni. A maradék részen meg füvesíteni kéne... Nem tudom mi lesz belőle idén. Én már annak is örülnék, ha a sok maradék mész, sóder, homok eltűnne...
Ősszel fogjuk bevakoltatni a házat és addig a teraszt sem burkoljuk le. Pedig jó lenne mert akkor nem hordanánk be annyi koszt. (szerintem)

Teszek fel friss építkezős képet. :D Van segítségünk. :D
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak nagyon röviden tudok írni:

Boldog szülinapot Adélnak mára és Majának így utólag!!! Ne haragudj, Rita, de nem tudtam jönni korábban...

Boldog névnapot Motiot-nak is! Remélem, azért olvassa a topicot!

Sajna mostanság én még olvasni sem tudok :(:(:(

 
 


Isten éltesse Maját!
Kép
 
 


Boldog szülinapot Adélnak
Kép

Mira, nem tudom,(asszem egyes) de szerintem eheted nyugodtan, én így tennék :wink:
vas
 
 


Köszi Idi!

Rita, ne haragudj elírtam a szülinapi köszöntést. Adélra gondoltam és Maját írtam. :oops:

Szép hétvégét Mindenkinek! :D
 
 


Lányok, nagyon köszönöm a köszöntéseket, nagyon kedvesek vagytok! :)

Most egy rövid ideig nincs gyerekem, akit köszönteni kéne :).

Mira, értettem, miért haragudnék? :) Inkább köszi neked is! :)

Tegnap zsúr volt, ma megyünk Vácrátótra. Ott mindig eszembe juttok. :)

Megyek, csók, szép hétvégét mindenkinek!


(Holnap lesz valaki itt, én itthon leszek, tanulok, de egy kis csevej jól esne! :))

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


A holnap lesz valaki itt, természetesen egy kérdés, így:
Holnap lesz valaki itt?

:)

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Szia Rita!

Én csak benéztem, de látom, írtál.
Épp gyerektelen (és férjtelen :D:D) vagyok, de csak egy picit. Elfelejtettem krumplit venni az ebédhez, és persze mikor máskor, ha nem épp ünnepkor. Úgyhogy a párom elment a gyerekekkel ismerőseinkhez krumplit hozni (cserébe ő meg sajtot vitt :D).
Holnap meg jönnek a hétköznapok... Na, mindegy, ma még nincs, kiélvezem a maradék időt, csak olyan jó volt ez a pár nap (ugye én az előző 4 napot annyira nem élvezhettem, férjhiányában kicsit nehezebb volt).
Még benézek majd...

Puszi! :)

KépKép
KépKépKép
 
 


Én is gyerektelen-férjtelen vagyok, EGÉSZ NAP! :shock:

Beadandókat kell (((kéne))) írnom, nagyon nehezen megy. Furcsa így Peti nélkül, ráadásul holnap is ilyen nap lesz, 9-16-ig suli. Jajj.

Megértelek Beszti, én is nagyon élvezem ezeket az együtt töltött napokat, nehezen veszem, amikor kezdődik a hét és nagyon messze van a következő hosszú hétvége vagy szabadság.
De a nyár már nincs messze, hátha akkor elfoglalt férjeink is többet lesznek itthon!

Megyek, mert nagyon bánt a lelkiismeret, hogy nem dolgozom...
puszi!

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Szia Rita!

Én is benézek hozzád, de látom már nem vagy itt.
Én ma férjtelen vagyok, de gyerekes. :D Merre jár ma a családod?

Sok beadandód van? Hány vizsgád lesz? Ha jól emlékszem ez az utolsó előtti féléved, ugye?
Nem is kérdezgetlek tovább, inkább tanulj! :D Olyan ügyes vagy, hogy 4 gyerek mellett tudod csinálni! Én még mindig csodállak!!! Nekem még 1 szakdolit kéne megírnom német irodalomból, de nem visz rá al élek, meg kedvem sincs most hozzá. Sajnos korlátlan ideig meg lehet írni, így most nem is sürget senki. (sajnos...)
Akkor jó tanulást!
A többieknek meg szép napot! :D
 
 


Sziasztok! :D

Merre jártok ebben a nagy melegben? Rita tudom, te suliban vagy. Befejezted a leadandókat?

A múlt héten bevásároltam Andrisnak nyárra. Kapott szandit, rövid nacikat meg pólókat. Azt hittem még korai lesz, de nem... :D

Ildi, nagyon várom a múlt heti menüdet képekkel!! :D Remélem elküldöd.

Gyertek, ha van időtök.
 
 


lllllll
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:32-kor.
vas
 
 


Megint itt. :D

Rita!

Nálunk csak az a baj, hogy a páromnak határidős munkája van, és egyáltalán nem biztos, hogy nyáron többet lesz itthon, július végén van projektzárás. Talán augusztusban. De még azt sem tudom, megyünk-e valamerre, és azt se, mit csinálok a nyáron a gyerekekkel. Pedig lassan körvonalazódnia kellene, 1 hónap múlva vége a sulinak.
Na, akkor én még kevesebbet fogok ráérni, 4 gyerek elég elfoglaltságot fog adni... :D:D
Elkészültél a beadandókkal?

Mira!

Én még szandit nem vásároltam, de mást nagyjából igen. Nátánnak tegnap szólt az óvónéni, hogy vigyen rövid nacit. Hát nem vitt, szerintem azért ott még nem tart az időjárás, azért ha elmegy a nap, vagy árnyékban még tud hűvös lenni.

Ildi!

Ja, itthon van, szerencsésen megérkeztek. Én meg a 4 gyerekkel kimentem elé (jól meg is futtatott minket, mert SMS-ben azt írta annak, aki kiment volna érte, hogy a 2A-ra jött, én a 2B-nél vártam, átmentünk, de aztán mégis a 2B-re jött, így két terminál között futkostunk :D:D).
Jó volt ez a pár nap szünet, de msot mennek a munkás hétköznapok...

Többiek?
Szirom? Gabi? Motiot? Vali?

KépKép
KépKépKép
 
 


Hahó!

Megvagyunk mi is, csak közben még dolgoztam is egyet, aztán ugye tonnányi mosnivalót hoztunk haza és hasonlók.

Jó volt a Bükk, gyönyörű, mesés, de hűvös volt. Eleve nem volt olyan jó idő, és még a ház is hideg volt. Vittem én is térdgatyókat, meg vékonyabb pulcsikat, hiszen majdnem itt a nyár és milyen tök jó időt mondtak az ünnepekre, nahát még jó, hogy bedobtam valami vastagabbat is mindenkinek, mer istentelen hideg tudott lenni. A ház egy erdős hegy aljában, 200 éves vályogfalak, előttünk nem fűtöttek, és bár a barátaink korábban értek oda és ők begyújtottak, azért áradt a hideg a falakból. A ház akkor kezdett jó lenni, amikor eljöttünk. Igazából olyan vegyes benyomásaim voltak egy kicsit a házról, mert régi és korhűen újították fel, meg a műemléki hivatal nem is engedte másként, ehhez képest az egyik szobában régi bútorok voltak és az naon teccett, de a másikban meg ilyen-olyan, és az meg naon nem. Szép gerendás mennyezet, hajópadló, meg laminált szekrény. A törekvés látszott, szal szerintem ahogy belefér a keretükbe, haladnak majd a jó irányba. A patak meg a kis tó (egy bazi nagy pisztráng lakik benne, vagy félméteres, 8 évesnek mondták) meg a forrás nagyon különlegessé teszik a házat, tuti jó a tűzrakó, meg a hátsó terasz a kanapéval, klassz nagy füves az udvar, tiszta a fürdő és a konyha is, szóval azért nem panaszkodom én ám! Nyáron irtó jó lehet, mert hűvös a ház, meg a patak is hűsíthet, a falu meg nagyon szép és nagyon kevés az autó. Beszti, és ki volt írva, hogy aki megunta a főzést, az kérhet kaját a tulaj testvérének a vendégházában! :wink: Ettem különben rendesen a hétvégén, de nem híztam szerencsére, hanem majdnem megvan a -4 kg. Még egy-két nap.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Anyák napját meg elfelejtem :oops: Kicsit aránytalanra vágtam a képeket, de más gyerekét nem akartam kitenni a netre az ő engedélye nélkül.

Kép Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Szirom, de szép helyen voltatok! Még jó, hogy vittél meleg rucit.
Milyen nagy már Ede. :D
Anyák napja hogy zajlott az oviban?

Beszti, igen árnyékban még tud hűvös lenni. De mi tegnap 10-től majdnem délig voltunk játszótéren ahol egy csepp árnyék sem volt... Viszont meleg az igen! :D

Rita mi volt tegnap a suliban?

Ildi, kimostál mindent? Persze akkor küld az étrendet ha nem lesz más dolgod éppen. :D
 
 


Kedves Lányokasszonyok!

Most irtó gyorsan, mert szokás szerint beadandót írok, csak ugye a missziómat teljesteni kell, meg nagy ambícióm, hogy végre új lapot kezdjünk...
E tekintetben nagyon megdicsérem Szirmot, aki sok szép képpel töltötte az oldalt, ezzel is pörgetve mostanában nemannyiranagyonpörgő topikunkat! :)

De remek tréfával félre, valóban szuperek a képek Szirom!!!!! Annyira, hogy nagyon kedvet kaptam egy kis Bükkölésre! Pedig vannak már terveink nyárra, de... ez a hűvös ház nagyon vonz! :)
Szuperszép helyen voltatok! És te ott dolgoztál??? :shock:
Miksaróka! :D :D :D
Ede meg olyan nagylegény már!!! Hová nőnek a babáink??? :)

Beszti, megértelek, nálunk sem tudom, mikor tud itthon lenni a férjem, pedig az nagyon jó (lenne). Időnként bújtogatom, hogy vezesse elő a munkahelyén, nem lehetne-e, hogy a négygyerekes apák egy napot otthon dolgozzanak (szerintem nem rossz ötlet), de nem vezeti elő. :) :( Na mindegy, sokkal nagyobb baj lenne, ha NEM lenne munkahelye pl. Vagy munkája.
JUJJ. Azt, hogy mit csinálok nyáron a gyerekekkel, én sem tudom. Pedig valamit kéne.. :D Még nem is gondolok rá, egy masszív tervem van, nagyon jó lenne, ha mielőtt kiszabadulnak az intézményekből, lenne itthon egy hetem, amikor SEMMIT nem csinálok. TALÁN!!

Szandált még én sem vettem, de a nyári cuccok a fiókokban sorakoznak! :)

Ildi, Mira: leadandókat nem, még nem fejeztem be, illetve van amit igen, még kettő van. Most írom (illetve éppen most nem, de azonnal :D). Aztán még négy vizsga, pontosabban három, és Peti születésnapján egy #&@°$ß kemény szigorlat :? :shock: :( ÉS VÉGE!

Vácrátót szuper volt :), Maja szombati szülinapi zsúrja is :), viszont az elmúlt heti jegyeim csökkenő sorrendben: 4, 3, 2. :shock: :( Nem valami szép! (Kis vigasz, hogy a tárgyak fontossági sorrendje is így csökken, vagyis a legfontosabb lett a legjobb. De sovány vigasz...)

Na pusssz, a lelkiismeretem...

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Ja, Mira a suli tegnap: baromi érdekes volt, egy gyerek teljes vizsgálatát néztem meg, szegényt 4 !!! órán át vizsgálták, IQ, részképességek, tanulási képességek terén (de hülyén fogalmazok).
Úgy volt, hogy öt fős csoportokban mehetünk különb. napokon, de elfogyott az évfolyam, tegnap egyedül voltam. :) Érdekes volt nagyon!

(Nem kezdem mesélni, mert öt oldalt töltenék meg színegyedül, ha belemelegszem...:))

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


jhgfdfgh
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:33-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Rita pedig engem érdekelne az elemzős dolog, de tudom hosszú lenne leírni.
4 vizsga? Az sok... Szigorlat van köztük?

Ildi, haladgatok lefelé, bár nagyon lassan! De kitartok és augusztus közepére 60kg leszek!! :D (remélem)
Hogy kell diétás jegeskávét készíteni light vanilia fagyival? Csak belerakom a kávéba a fagyit?
 
 


ppppp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:33-kor.
vas
 
 


Nos, lányok, most hogy a "Barátnők" ideköltöztek a Mi nőkbe, mindig azt hiszem, nálunk van friss üzenet, de nem. Hát írok, hogy nálunk legyen...

Bocsássatok meg, hogy szűkszavú vagyok, de egész nap a klaviatúrát verem, most már nagyon kevés van hátra, és jön a boldogító vizsgárakészülés! Juhéj. :? (ma kicsit elegem van...)

Peti tegnap óta lázas (38,7 volt a csúcs eddig :(), orrafoly, torkapiros. De a kedve egész jó, helyette én vagyok levert.
Itt a hétvége.
Kérek mindenkit, akinek nem kell tanulni, örüljön neki, és rám meg ne haragudjatok.

De legalább írok. :)

De minek! :)

Megyek, Peti a fürdőben, ott pedig félek, akedvenc játékával játszik... a wckefével...

Puszz, szép hétvégét mindenkinek!!

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


((Tényleg a vécékefével játszott, illetve dolgozott. A klotyeszt sikálta.. Lehet, hogy hagynom kéne?? :D

Megy a konyha felé... Szerintetek összedob egy könnyű vacsit?

Megnézem! :)))

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Uhh, milyen szalonképes üzenet az oldal tetején!! :) :)

Legalább ezért írjunk sokat, lécci, hogy ne ezt a vécétémát bámuljuk hetekig!!!

Mostmáraztán tényleg nem is vagyok itt! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Ég ám a fejem, hogy ennyire nem írok :(:(:(

Nem szoktam így eltűnni, tényleg bocsi!

Most se nagyon lesz sok időm, de ha csak pár percet is hagy nekem Lacus, azt kihasználom :)

Szóval el vagyunk havazva. Először is Szentesen voltunk, onnan elég nehéz írogatni, bár kaptam egy nagyon klassz notebook-ot :D Csak sajna el is romlott benne egy ketyere, küldhettük javítani :(

Aztán meg az uram rengeteget dolgozik, nincs ám hétvége, ünnepnap, semmi pihi, csak munka ezerrel, így rám hárul egy csomó meló.

Lacus beteg lett :(:(:( hányós-hasmenős vírus. Szegénykém nagyon vacakul volt pár napig, csak cicizett, de azt rengeteget, és írtó sokat nyűglődött, mindenhonnan folyt belőle valami, minden ruhát összekentünk, folyton ment a mosógép... Nem részletezem, tudjátok, hogy megy ez.

Fogyókúra megy nálam is, Ildi csaltalkoztam gondolatban Hozzád! :) Rettenetes, hogy felugrtott néhány kiló, nekem nem szokott (max 1 Szentesen, de most több van).

Azért szórakozás is kijut néha: szülinapomra megkaptam a Wii Fit-et!!! :):):) Annyira szuper, nagyon jó móka, majd mesélek róla bővebben, de Lacus megin nyöszörög, ááááááááhhhh!

Hú, önző voltam, de mennem kell!

Pussz!

 
 


Sziasztok!

Sehol senki??? :(:(:(

Jól elijesztettem mindenkit! :(

Csak bekukkantottam, mert még van munkám estére, a szüleim adóbevallását fejezem be, egész hétvégén ezen görcsöltem :evil: De holnap meg ugye fel kell adni... Kicsit későn hozták, de most már kész, csak le kell tisztázni.

Egy rémálom volt megcsinálni!

Írjatok!!!

 
 


Gabi!

Nekem vasárnap jutott eszembe az adóbevallás. Jó, egyszer már nagyjából megcsináltam (lássam a végét, tudtam, hogy be kell fizetni, akartam látni, hogy kb. mennyit), de nem adtam fel. Vasárnap viszont végre igen (feladni 5 perc volt, mert Ügyfélkapun keresztül elektronikusan adtam fel, és az nem egy bonyolult és hosszadalmas dolog).
Aztán tegnap át is utaltam a pénzt...
Szüleid adóbevallása bonyolult?

Rita!

Nekem tetszett az üzenet a lap tetején! :D:D Ha nkem ilyen segítségem lenne, tuti hagynám, nem is tudom, mit panaszkodsz! :D:D:D
Sajnos nálunk az nem megoldás, ha a páom itthon dolgozik (van ilyen időnként, ma is csak 1-re megy el), sőt talán még rosszabb is. Mert dolgoznia ugye kell, tehát gykolatilag "használhatatlan", viszont egyrész Siminek rossz, aki nem mehet oda hozzá, mert a gépezés közben zavaró, ha mindenáron az ölébe akar mászni, viszont oda akarna menni, mert még csukott ajtón keresztül is hallja, hogy ott az apja (pl. ha telefonál), és nekem se jobb, mert pl. rá is kell főzni (az én étkezésemből nem szoktam egyébként nagy ügyet csinálni).
Volt egy idő, amikor majd minden nap itthon volt, de egy idő után én mondtam, hogy ez így nem OK, pont a fenti okok miatt.
SEMMIT nem csinálsz? Úgy érted, hogy nem is mosol, főzől?

Ildi!

Hogy sikerült az arcfestés, ügyi voltál?
Fagyi! Nyamm!
Az áramszünet nem volt kiírva? :shock: Azt hiszem, eléggé kiakadtam volna, ha értesítés nélkül áramszüneteznk, hisz minden azzal megy ma már (nálunk a cirkó, így a melegvízhez is kell).

Szirom!

Nagyon szép helyen voltatok. A képek alapján nyáron nagyon jó hely lehet, ha már a hűvösség nem gond, sőt előny.

KépKép
KépKépKép
 
 


lkkkk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:34-kor.
vas
 
 


kkkkk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:34-kor.
vas
 
 


Rita, Peti láza???????
vas
 
 


Mira, itt a beígért fogyinapló:

[
na, csocsi[/color][/b]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2010.02.15 12:35-kor.
vas
 
 


VÁÚÚÚÚ, Ildi, ez fantasztikus!!!
Kedvet kaptam nagyon a diétához!!!

Így könnyű is lenne, ha megmondják, mit egyek!!

Nagyon köszi, hmm...de jó! :) :)
((Mondjátok már el, hogyan kell spárgát készíteni?? Én fehéret főztem a hétvégén, pucoltam fél óráig, mégis kemény lett. :( Pedig olyan finom tud lenni...)
Peti jól van, csak az orra...
Bernát köszöni! :) :)

Gabi, ilyen butaságot, dehogy miattad nem jöttünk!! (Én naponta négyszer legalább bekkkantok, írt-e valaki, de olyan nagyfokú klaviatúraundorom van, hogy nem tudom magam rászánni az írásra. Meg amíg Peti alszik tanulok (khm-khm), azon kívül meg... most is a fülembe visít, de írok, hogy azt ne hidd, hogy megijedtem tőled! :)
Adóbevallás: NAGYRABECSÜLÉSEM!! Én még sose, életembe.. :oops: :oops: :oops:

Beszti, ezt megértem, a legkedvesebb barátnőméknél is otthon dolgozik mindkét szülő. Náluk ez nagyon régóta így megy, valahogy kialakult hogy ki mit csinál otthon. Nem azt várom, hogy az uram többet segítsen, így is nagyon nagy segítség, MINDENT elvégez itthon, sokszor sokkal jobban, mint én :oops: , de csak a jelenléte is jó lenne. De majd azt lebegtetem a szemem előtt, mit mondtál... :)

Megyek, Peti nem szeretné, hogy itt üljek, és ezt elmondta nekem. :) (ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁVÁVÁVÁVÁVÁ)

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Azért attól, hogy FÉL melegszendvics... :shock: kivagyok ám...
meg reggeli egyalma, két keksz...

megérdemled a másfél kilót nagyon! :)

Beszti, a semmit nem csinálok a tanulásra vonatkozott, a házimunka oly édes!!! (így, hogy csak kapkodva, nagy vonalakban jut rá időm... az a vágyam, hogy nagyon kitakarítsak... komótosan ebédet főzzek... pizsamákat is vasaljak... a zoknikat ne csak bedobjam a mosógépbe, és vagytisztáklesznekvagynem, hanem ki i súroljam... BETEGES? MI??? :) :) :))

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! Ildi nem semmi!!!!! NAGYON KÖSZÖNÖM!!!! Tök jók a képek és mennyi finomságot csináltál!!! Az a jegeskávéééééééé....

A spárgára én is kiváncsi lennék, hogyan kell készíteni!

Én is csinálgatom, most tartok a 8. napnál, de csak kicsit több mint fél kiló ment le... Kicsit el is vagyok keseredve mert többre számítottam... :(

Még jövök, Andrist altatom...
 
 


őlkjh
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:43-kor.
vas
 
 


élkjg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:43-kor.
vas
 
 


űáááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:43-kor.
vas
 
 


megyek, vár a vasaló, és a kávé :D :D :D :D
vas
 
 


Jelentem, én voltam itt kukkolni, de csak max 2x :oops: :oops:
A többi nem az én "saram" :wink: :lol:

Ildi: Tuti jók ezek a kaják, marha jól néznek ki, de én ettől asszem éhen halnék :roll: Sajnos ha nincs valami kenyérke vagy zsömlécske egy nap, akkor nagyon tudok éhezni. Azt meg utálok.

Drukk mindenkinek, hogy sikerüljön elérni a kívánt súlyt!

Spárgát meg még sosem ettem :oops: MIvel kell fűszerezni?

Rita: Bernátnak én is boldog névnapot kívánok!

Kép

Tanuláshoz kitartást!

Most mennem kell, zaklatnak munka ügyben :? :twisted:

Vali

KépKép

KépKép
 


Jelentem én is voltam 2x kukkolni, csak épp írni nem tudtam. Csinálom megint az űrlapokat, közben volt időm nézelődni, amíg épp konvertált (de csak max. fél perc, így sokat nem lehet közben, mert akkor meg a munka csúszik). A múltkor egyébként én is néztem, hogy milyen sokszor van megnyitva, szerintem sokan olvasgatnak minket, ha nem mi vagyunk... Én csak akkor szoktam megnyitni, ha az utolsó hozzászóló nem ugyanaz, mint korábban.

Ildi!

Adóbevallás: nem szoktam utolsó napra, sőt eddigre már mindig azt is elfelejtem, hogy beadtuk :D, mert már visszajön a pénz is. Csak idén tudtam, hogy fizetnünk kell (azt szerintem senki nem szokott korábban, mint kell :D:D), de az arra való keretet csak tegnap kaptuk meg (páromnak a hónapban csúszott a fizuja, még most sem fizették ki teljesen, de legalább az adóra kapott pénzt). Ezért vasárnapig csak az előzetes számítást csináltam meg, hogy mennyi kell biztosan.
Az áramszünetes nap (ha előre tervezett), akkor még jó is lehet egy pihenőnapnak. :) Nade ha az ember épp egész napos mosás-vasalás napot tervez aznapra...
Natus még alszik du., és este is időben lefekszik?
A fogyinapló jó, bár nem tudom, hogy tudsz csak ennyit enni... Ez még Norbi nélkül is fogyis lenne. Valamelyik héten kipróbálom pont így, megnézem nekem mennyi megy le! :D:D
Mondjuk időnként, ha jól el van találva, akkor egy fogyis étel is jó lehet (nekem inkább az édességekkel van bajom, az hiányzik). Tegnap pl. fetával töltött csirkemellet ettem párolt és sajttal, tojással besütött zöldségekkel. Hát az laktatott is, finom is volt. Főleg, hogy vannak friss fűszernövényeim a teraszon, egy-egy picikével nagyot lehet dobni az ételen.
Az meg, hogy mikor kell enni: figyelgetem amgam, és talán az jön be a legjobban, ha reggelizek, du 2-3 k. ebédelek (már rizs, krumpli nélkül) és a vacsi csak minimális (tegnap pl. 7 k. egy marék cseresznyét ettem, mást nem). Ha este több a vacsi, akkor hiába Norbis, nem megy le, őt föl is jön valamennyi...
A 2. napi turmixba nem is tettél édesítőt?

Rita!

Ja, az édes "semmittevés" :D:D! Azért kiváncsi leszek, hogy pár nap "csak" házimunka után mit fogsz mondani? :D:D:D

KépKép
KépKépKép
 
 


Ildi, én is kukkoltam sokt, a barátnők egészen megzavarnak! :evil:
Mindig jelzi a főoldalon az új hozzászólást, és legtöbbször csak a barátnők írogatnak.
Mai ebédem: csirkemáj fetás almasalátával (amiben egy kis majonéz is volt) Meg kávé. Reggelire müzli joghurttal. Eddig oké, nem?
Szerencse, hogy a gondolat nem számít: bocicsokik és pudingok úszkálnak a szemem előtt...:(

Beszti: jóvanna! :D

Még jövök, most megyünk Majáért!

Vali, végre! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: