Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Telepítünk, folyton megy a gép, de még nincs készen :(

De azért végigolvastam mindent, meg jövök is, remélem holnap :)

Rita, Bernátnak nagyon boldog névnapot kívánunk!!! :):):)

 
 


Hahó!

Bocsobocsi :oops:

Rita, nagyon boldog névnapot kívánunk mi is Bernátnak!

Igyekszem jönni du., tegnap voltam pszichonéninél, majd elmesélem. Tök jó sokat írtatok, Ildi, a kajáid tök jók!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


ppo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:44-kor.
vas
 
 

 
 

Na, tegnap jól bealudtam altatás közben...

Ildi, nekünk nincs meg, de keresgélek a neten amíg andris alszik...
Ma végre megnyugodtam egy kicsit mert -1,3 kilónál tartok és a 9. napnál. Lehet, hogy többet kéne innom, most figyelek erre is. Én is hasonló kajcsikat eszem mint te. A spárgát ki fogom próbálni! :D Most kenyeret abszolút nem inkább puffasztott búzát...
A tzatziki salit hogy kell csinálni?

Rita, Bernátnak utólag szeretnék boldog névnapot kívánni!

Gabi,mi az a Wii Fit? :oops: Mesélj róla!

Szirom, kiváncsi vagyok mit mondott a pszichonéni!
 
 


Hahó!

Ede matrica, Miksa meg folyamatosan beszél az emberhez, ilyen körülmények között egyszerre néhány mondatnál többet nehéz írni, ezért nem is fogok hozzá sose. Én is mindig idekukuccsolok ám azért, de nem nyitom meg, ha látom, hogy nem volt senki. MOndjuk most azért jöttetek szépen :wink:

Naszóval, azt tudtam meg, hogy Miksát a nagymama halála nyomasztja rettenetesen, folyamatosan foglalkoztatja, és nem tudta földolgozni, ami történt. Azt a tanácsot kaptuk, hogy úgy segítsünk neki ebben, hogy beszéljünk sokat a nagymamáról, nézegessünk képeket, idézzünk föl klassz történeteket. Próbáljuk meg úgy segíteni a búcsút, hogy mesével, bábjátékkal játssszuk el a dolgot, olyanokat, mint ami sok klasszikus mesében is van, hogy valaki búcsúzni kényszerül, maga köré gyűjti a családot stb... A tavaly eseményekre egyébként kristálytisztán emlékszik (nem voltam én ebben teljesen biztos, mert bár jó a gyerek memóriája, mégiscsak tavaly júliusban kezdődött a történet), részletesen elmesélte az akkori eseményeket. Nemcsak ami anyuval/nál történt, hanem a kapcsolódó dolgokat is, hogy akkor hol volt, kivel találkozott stb.
A kistesóügyben tényleg úgy csinál, mintha nem is lenne, megerősítette a nő, viszont azóta azért határozott a javulás. Ede szépen kúszik, fölük, most már inkább gyereknektűnik, és Miksa elkezdett törődni vele.

Muszáj mennem az oviba, folytatom, jó?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Csajok!Edzőteremmel vagy valami kardiós mozgással nem kombinálnátok a fogyikúrát? Sokkal jobb.2 hónap heti 3x-i edzéssel vagy mogással és jobban is érziek magatokat.Csak 1 órácska.



Tényleg? :shock:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


:twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:44-kor.
vas
 
 


Rita, nagyon boldog névnapot kívánok!
Kép



Ildi, mit csináltak ilyen hosszú ideig veled? Vagy sokat vártál?
 
 


Bocsi Rita :oops:

Nagyon boldog névnapot neked! Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


KÖSZÖNÖM-KÖSZÖNÖM-KÖSZÖNÖM!! :) :) :)

Nagyon aranyosak vagytok! :)

(Most fodrász+vizsga, atán jövök)

Ildi, te is holnap mész oszt.találkozóra? :)

Pussssz!

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


ui: Szirom, miért bocsi? Nem csak 22-én, de 22 órakor írtad! :)
Inkább nagyon köszönöm, mégegyszer!

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


kjhg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:45-kor.
vas
 
 


Ildi, én is Nena vagyok, hajilag legalábbis.
Most muszáj mennem vacsiztatni a családot, este meg nem leszek itthon, de a mai délelőttömet el fogom mesélni, elég hajmeresztő volt.

Szirom, nagyon érdekes, amiket a pszicho mondott, elég félelmetes, mennyi minden van a gyerekekben, amire még mi sem jövünk rá... vagy csak nem jövünk rá a megoldásra. Ez most a te esetedben több mint érthető, illetve nem is azt mondom, hogy nem tudtad, hanem borzasztó nehéz volt ez neked magadnak is. Jaj, érted, mit nyökögök??
Mindenesetre jó, hogy van gyógyír, nagyon várom, hogy hogyan alakul Miksa, majd mesélj, jó?

((Úgy sajnálom, hogy nekem a bábozás valahogy sosem jött szívből, nem tudtam rászánni magam, pedig a gyerekeknek nagyon jó. vagy még nem késő?))

Most tényleg el, pedig nagyon mesélnék.. Na majd...

SZÉP HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!!!

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Kicsit elmaradtam megint, de komoly okom volt: majdnem meglett a házunk!!!

De csak majdnem... Ma szerződtünk volna, de sajnos bibi van a tulajdoni lapon - hosszú történet, és nagyon bonyolult. Még nincs minden elveszve, az is lehet, hogy megoldják az eladók a tulajdoni lap tisztázását, de félek, hogy nem mi leszünk a befutó vevők.

Pedig már mindent elindítottunk: ügyvéd, hitel, a szüleim és a tesóm is látták tegnap, mi is egy csomószor megnéztük, elképzeltük, kigondoltuk, stb... :)

Valahogy mégsem vagyok elkeseredve, bár tény, hogy nagyon szeretnénk ezt a házat, meg a hozzá tartozó hatalmas telket :D Na de még hátha sikerül!

Tegnap volt Lacus keresztelője is :) Jó volt, bár Lacus írtóra nem díjazta az egészet, ki akart menni a templomból, sírt és kiabált, az atya "kis morcos"-nak hívta :D Képeim még nincsenek, ugyanis unokatesó fotózott, és még nem töltöttük át a mi gépünkre a fotókat.

Rita,
miért volt hajmeresztő a délelőttöd? :D
Szerintem sosem késő elkezdeni a bábozást!!!
Megint lemradtam: Boldog névnapot kívánok én is!!!
Korábbi, kirándulós fotón néztelek Benneteket, és Peti egy vékonyka anyuka nyakában üldögél, ugye? :wink: Nagyon jól nézel ám ki!

Ildi,
még meg sem dicsértem a nagyszerű és fotókkal illusztrált heti étrend-beszámolódat! :):):) Nagyon jók a kaják, merítettem ötleteket, ügyes vagy!
Mondjuk most inkább nem mondok semmit a saját súlyomra, tegnap a keresztelő után szuper ebéd volt egy szuper étteremben, hmmmmm... :D
A spárgát én is kipróbálom, még sosem ettem!

Képeket kaphatunk a Nena-frizurákról??? :D

És milyen volt az osztálytali, csajok???

Szirom,
nagyon érdekes, amit a pszichológusról és Miksáról írtál. Az lenne a kérdésem, hogly amikor eljátszátok a búcsút, azt Miksa hogyan kommentálja? Szokott kérdezősködni? Pl. hogy hol van most a nagyi, és hogy lesztek-e Ti is idősek, vagy ő lesz-e idős? Zsoltikát még nem foglalkoztatja ez, de egy ovis kis társát igen, gondolom, nálunk is előjön előbb-utóbb a téma (időskor, betegség, halál), kiváncsi vagyok, hogyan reagál Miksa :)
Mikor mentek megint a pszichonénihez?

Mira,
gratula a fogyidhoz :)

Ígértem még a wii fit-ről: tehát ez egy program és egy ketyere, kb. mint egy szobamérleg, akkora kis lapos szerkezet. Ráállva kell a gyakorlatokat végezni. A wii fit programban vannak egyensúlyi gyakorlatok (síelés, lesiklás, síugrás, focilabda-fejelés), ezek mondjuk sportos gyakorlatok, de vannak játékosabb feladatok is: golyókat kell lyukakba terelgetni, pingvinnel halacskákat fogni a jégtábla tetején, stb...
Vannak aerob gyakorlatok: step-aerobic-szerű mozgás, hullahopp, futás (!), box.
Vannak izomerősítő gyakorlatok és JÓGA!!! Ez utóbbi szuper, én imádom! Személyi edző segít :) Elmagyarázza a gyakorlatot, elvégezzük, utána értékel. Nagyon sokat lehet vele fejlődni!
Ezen kívül van egy ún. Body Test funkció is, itt BMI-t és súlyt mér, valamint 2 egyensúlyi gyakorlatot lehet elvégezni, ezek eredményeképp kiszámítja az ún. wii fit age-et, vagyis hogy a gép szerint hány évesek vagyunk, mennyire fittek. Nagyon jópofa :) Ezt a Body Testet minden nap el szoktuk végezni.
Imádjuk, a gyerekek is szeretik nézni, játszani még nem nagyon tudnak vele, bár Zsoltika már próbálkozott ezzel-azzal :)

Belinkelek egy kis ízelitőt:

http://www.youtube.com/watch?v=5oNVIcMnZh4

Nézzétek meg, érdemes!

Most már megyek, puszi mindenkinek!

 
 


Cak egy bővített mondat, nagyon tanulok: (vagyis nagyon kéne...:()

Gabi, azért jöttem, hogy lásd, engem nem ijesztettél el :), csak jövő keddig kell kitartanom, RENGETEG az anyag, de akkor VÉGE (erre a félévre), és velem lesz tele a babanet, de addig is írjatok lécci sokat, és az a valóban vékony anyuka sajna nem én vagyok, egy barátnőm, neki is van egyévese, Peti anyukája nem vékony, de majd talán az lesz PONT. :)

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Csak még egy két kép, Gabi, láthatod, nem vagyok vékony sajnos :)

Kép

A gyerekek inkább képre valók :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok lányok!

elveszett bárány jelentkezik....

Megvagyok ám én is, csak az utóbbi idöben még a gépet sem kapcsoltam be, valahogy így alakultak a napjaink.
Sokat vagyunk kint, ha szép idö van, amúgy meg a szokásos.
Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok! Azért most visszaolvastam ám, de sajnos nem volt túl sok a termés. Képek gyönyörüek, a gyerköcök mekkorát nöttek!!!!
Utólag is minden szüli-és névnaposnak nagy nagy pusszantás!

Ildi, hihetetlen az illusztrációd a fogyihoz! Naggyon jó! Ügyes vagy. És ezzel így ennyi lement? :shock: Nekem szerintem 1 kilócska talán lecsúszna, de az is csak úgy, ha futnék minden nap mellette egy órát.
Nekem most sanos nagyon megállt a fogyás, nem tudok egyszerüen újra elindulni. Pedig futok hetente 3-4szer is, kb órát. De nem megy. :cry: Most arra várok, hogy egyszer majd csak megint beindul a fogyás. Sajnos még hátravan vagy 8 fránya kiló.

Szirom, tüneményes a kicsi Ede baba is! Már kúszik? Nagyon ügyi!
Pszichonéni érdekes, amit mond. Tényleg nem is gondolná az ember, hogy ezeket a pici emberkéket mennyi minden foglalkoztatja, amire mi nem is gondolnánk, hogy egyáltalán felfogják. Nagyon érzékenyek tudnak lenni! De legalább megvan az ok. Kiváncsi vagyok én is, hogyan reagál Miksa a bábozásra és a szerepjátékokra.
Fogyid hogy áll?

Rita, én még mindig csak csodálni tudlak, hogy így megoldod a sulit! Kitartás, már nincs sok hátra!
Gyerköceid is nagyon nagyok már!
Te pedig egyáltalán nem vagy kövér!!!

Gabi, nagyon köszi az érdeklödést! :wink: Aranyos vagy
Ház pedig tök jó lenne, ha összejönne, drukkolok!
Wii fit nekem is bejön, de sajnos nincs, majd karira azt kérek :wink:
Képeket pedig várjuk a keresztelöröl!

Beszti??

Mira, hogy állsz a fogyival?
Húú, ti is lassan költöztök, ugye?

Teszek fel egy pár friss képet, velem lesz tele az oldal.

puszi mindenkinek, ígérem, most már leszek többet!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 
 


ááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:45-kor.
vas
 
 


Most csak beintegetek, hátha jön valaki :D :D :D :D :D :D

Kép
vas
 
 


Hahó!

Tegnap kettőt is írtam,de elröpültek. Mindig vírust fog a gép ráadásul a bneten mostanában :shock: Vigyázzatok!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Hali!

Most én is csak integetek! :D:D

Szirom!

És mit fog a vírusírtó, milyen vírust? :shock: :?

KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Én is csak nagyon rikán tudom megnyitni a babanetet mert a vírusírtónk mindig talál vmit és bezárja a programot. Így elég nehéz írni, nem tudom mi ez...
Remélem hamar megoldódik!
 
 


Pontosan mint Miránál. Nodunk van, beugrik a piros, és csukja is be. Érdekes, mer nem szokta máshol. Szal valmi nem klappol itt.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


pp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:46-kor.
vas
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:46-kor.
vas
 
 


Halihó!

Hát így én sem jövök, állandóan benézek, de sehol senki. :cry: :?

KépKép
KépKép
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:47-kor.
vas
 
 


ááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:47-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Mögöttünk elég sűrű napok vannak, sokszor a gépet sem kapcsolom be, most a párom minigépét szereztem meg, így közben a csipet csapatot is szemmel tarthatom a kertben.
A múlt héten kedden Hanna kirándulás, csütörtökön Nátán évzáró, pénteken Hanna évzáró. Ráadásul pénteken a párom kocsiját szervízbe kellett vinni, egy nem túl nagynak tűnő hiba még kettő kijavításával, és végül 230 eFt költséggel párosult... :( Szombaton a párom szülinapja.
Közben meg öntözőrendszer szeretnénk a kertbe, de ami ajánlatot kaptunk, az nagyon sokba került, rájöttünk, hogy ha saját magunk meg tudjuk csinálni, és neten külföldről rendeljük az anyagokat, akkor sokkal jobban járunk (hihetetlen, de 25%-kal olcsóbban be lehet mindent szerezni az itthoni barkácsboltárakhoz képest (ugyanazokat, mint itthon), és van, ahol még postaköltséget se kell fizetni)). Úgyhogy belefolytunk a témába, és megtanultam egy csomó fogalmat, amiről eddig azt se tudtam, eszi vagy isszák. Tegnap ügyesen kicseréltük a kerti fúrt kútunk csövét egy vastagabbra, hogy több vizet tudjon a szivattyú felszívni. Szóval elvagyunk.
Én nem biztos, hogy nyáron többet tudok jönni, 2 hét múlvától 11 hét nyári szünet... :D Hogy mit fogok csinálni? Bár talán össz 3 hétre 1 gyerekessé tudok válni a nagyik jóvoltából. De azt még nem tudom, a maradék 8 héttel mit kezdek, nyaralást egyenlőre nem látok (sokat segítene, ha ilyen autószervízes dolgok nem terhelnék a pénztárcánkat).

Rita!

Ma vége a dolgoknak és jössz ezerrel? Kell is, ha a fenti nyitóhozzászólás helyett új lapot szeretnél! :D:D

Motiot!

Nagyot nőttek a gyerekek!

Ildi!

A párom is utálja a muskátlit, de idén rávettem, hogy vegyünk. Igaz, neki sem az álló-, sem a futó nem tetszik, de sikerült venni félfutót, és ez kompromisszum. (Lóg, mint a futó, de sűrűbb a virága.) Ő a szagát nem szereti, te miért nem?
Egyébként én sem szeretem, de nincs jobb ötlelem a ládákba, a petúnia sem jobb.
Nem tudom, de mintha sűrűbbek lennének és ijesztőbbek a viharok az utóbbi időben, nem? Vagy csak a hiradások drámaibbnak tűntetik fel a helyzetet. Az egyik éjszaka még Hanna is felébredt rá, annyira esett és villámlott, még jó, hogy komolyabb dolgot nem okozott a környéken. És el is kerül minket sokminden, bár olyan volt, hogy a közelben lévő Ráckevén 2-szer esett egy napon jég, de minket azok a viharok is elkerültek.
Milyenek voltak a volt osztálytársak?

Mennem kéne gazolni, sajnos az elsőkert eleje nagyon nehezen tartható gazmentesen, pedig végre sikerölt pici befüvezni... Nincs nagy kedvem hozzá!

KépKép
KépKépKép
 
 


őőá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:47-kor.
vas
 
 


Sajna, nem jött be új oldal :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Éljen!!!!!!!!!!!!!!!


És , hogy szépen induljon a reggel, egy kis coffe :D :D

Kép

vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:48-kor.
vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:48-kor.
vas
 
 


A muskátlival és a petúniával én is így vagyok, ugyanakkor nem vagyok elég rendes hozzá, hogy kényesebb növényekkel foglalkozzam.
Az öntözőrendszerél ráadásul úgy volt, hogy a kapott ajánlatban olcsó változattal terveztek, ahhoz képest mi drágább vűltozattal ugyanannyi anyagárért meg tudjuk csinálni, és ahhoz képest 25 %-kal olcsóbb kint. Ez egyébként nem első ilyen tapasztalat, most már gyakorlatilag minden nagyobb dolognál megnézzük kint (pl. pár hónapja a 3 gyereknek vettem gyerekülést, az darabontként 14 e Ft-tal volt olcsóbb, ami szintén sokat számít).
Nem olyan nagy fűfelületről van szó, kb. 180 nm. Csak egyébként kicsit macerás öntözni, mert nem négyzet alakú terület, hanem 3 részletben lehet csak locsolni.
Szülinapi buli: jól hangzik! Milyen karaoke-számok lesznek, az is retrós? És még miben lesz retró, hami és körítés is (ruha, tárgyak?)?
A nyárral a legöbb bajom, hogy meleg lesz tuti, és nem tudom, hogy fogalalom le őket, strandra ugye az árak miatt nem mehetünk mindennap (amúgy is érdekes egyedül 4 gyerekkel strandra menni). A nagyik már 3 bevállalásával gondban vannak, 1 hétre tudom csak anyósomhoz együtt elküldeni őket, egyébként kétfelé mennek. Nálatok ez nem gond? (Mondjuk megértem őket, három nagyon sok tud lenni...)
Most nézem csak a muskátlidat, én is vettem ilyet. Csak nem a ládákba, hanem külön két nagyobb cserépbe, meg hátra a teraszra akarok még, ha kapok.

Rita!

Na, hogy sikerült a tegnapi nap?

KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok, most is csak egy bővített mondat, holnaptól szorgalmas író leszek.

Vizsga sikerült, túlvagyok mindenen, hurrá! Mini szülinapot is tartottunk Petinek tegnap, de majd lesz igazi is, mert a tegnapi nagyon suta volt, fáradtak voltunk mindannyian.

Ma decathlon-Ikea-Auchan kört futottam a húgommal déalőtt bkv-val, Petivel, ez is húzós volt, de megvettem-elintéztem amit szerettem volna. Holnap reagálok mindenre, betöltöm az oldalt, meglátjátok! :)
((Beszti, a 11 hétre nagyon sok mondanivalóm van, holnap...)

Pusssz!

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


őáá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:49-kor.
vas
 
 


Hatalmas gratula a vizsgáidhoz!!!!
Kép

Naggggyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!!!
vas
 
 


Jaj, ez ki ne maradjon:

Rita!

Petikének nagyon-nagyon boldog elsőt, és még sok-sok-sok másikat! :D:D:D Nőjön nagyra! :):):)

KépKép
KépKépKép
 
 


Rita! Isten éltesse Petit sokáig!!
Kép

Rita örülök, hogy túl vagy mindenen! Nagy megkönnyebbülés, tudom!!

Mi meg nagy munkában vagyunk mert kitűztük a költözés időpontját, a párom kivett egy hetet, hogy befejezzük ami még hátra van. Kivéve a konyhabútort mert az nem fér bele. Azt jövő héten munka után szerelgeti.
Meg eper lekvárt főzök mert nagyon szeretjük. Holnap csinálom meg az utolsó adagot.
Futni is elkezdtem 30-40 percet kocogok esténként. Rájöttem, hogy nekem kell a mozgás mert nagyon megállt a fogyás. (mondjuk bűnöztem is, de legalább ami eddig lement az nem jött vissza.)

Muskátli: én sem vagyok oda érte, de akad olyan amelyik tetszik. Jövőre már én is válogathatok a virágok között! :D

Holnap én is jövök!! Jó éjt!
 
 


Sziasztok!

Ti is kómásak vagytok? Iszonyú nyomi idő van... Már 2 kávét ittam, de szerintem még fogok. Andris meg nyűgös, semmi sem volt jó neki, így megebédeltettem és leraktam aludni. Tegnap is 3 órát aludt... :shock:

Beszti, hol vettétek a gyereküléseket ennyivel olcsóbban?

Ildi, készülsz nagyon a retró partyra? Mesélsz róla, hogy mik lesznek? Kajában is retró lesz?
Nagyon sokat segített a heti menüd és tényleg lemegy annyi ammenyit írtál. Tök jó! Ezt a nyarat rászánom a fogyira. Most nagyon elszánt vagyok, főleg, hogy a futás is megy. :D
 
 


Még azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e vmi olcsó szállást a Balaton déli partján. Nézegettem, de olyan árak vannak... Jó lenne, ha közel lenne a part. Köszi, ha van ötletetek! :D
 
 


Na belekezdek, nem tudom, meddig jutok, mert jelenésem van a gyerekszobában, Bernát egyedül van, vonatoznom "kell". :)

Kezdem a végén: Köszöni Peti, bizony, egyéves nagyfiú lett, mindjárt teszek képeket:

A szülinapos
Kép

Így tud fújni... majd' felrobbant, de a gyertya nem aludt el :)

Kép

És ha már muskátli, itt vannak a mieink :)

Kép

Naszóval köszönöm, meg a vizsgás gratulációkat is. Nagyon jó érzés, hogy már csak fél év, már látom a végét, szuper! És az különösen jó lesz, hogy ha sikerül januárban befejezni, szeptemberig CSAK PETIZEK, GYEREKEZEK, szuper lesz! :) :)

Mira, olyan ügyes vagy, hogy belekezdtél a diétába és a futásba, ez igen! Nekem csak ennyi sikerült tegnap:
Kép

De már ez is nagy dolog, kipróbáltam, nagyon klassz, egész más ezzel ugrálni, int a Maja madzagos ugrókötelével. Ildi, 300??? :)
((A húgommal voltam tegnap, amikor mutattam neki mit vettem, azt kérdezte: -Vas? :)
Hmmm...igen, olvassuk egymás fórumait... Ildi, ugrálásod híre messzire jutott, látod? :D :D :D))

Ildi, szuper lesz a party, képeket-képeket-képeket!!! Nagyon illik hozzád egy ilyen ötlet hallod! :)
És drága Ildi, bizony-bizony hamarosan (néhány napig :)) öregebb leszel nálam... hm-hm --- telik az idő, bizony! :) :) :) (Majd visszaadhatod! :))

Most megyek, folyt. mindenképpen köv., de Bernát itt áll, és szemrehányón néz... ezt nem bírom elviselni, megyek mozdonyt tologatni :shock: :?

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Ildi, még bekukkantottam "hozzád", látom, milyen balul alakul a buliszervezés... :( :( :(

A korodra vonatkozó gyenge humort visszavonom, és csak vigasztallak, hátbaveregetlek: ne búsulj, ha csak ötösben lesztek is az uraddal, meg a gyerekeiddel, AKKOR is nagy nap lesz, tudom, készülsz, de ne hagyd magad elkedvetleníteni! (én is elég rutinossá váltam az utóbbi időben a magam ünneplésében...nem az igazi, de a semminél jobb... :? :) )

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Na az utolsó mondatom nem is tök igaz, csak úúúgy örültem ennek a félévnek, gondoltam kicsit megünnepeljük az urammal, de nem volt rá vevő, nem baj... attól még örülök, na csak ennyi, csak ne maradjon itt igazságtalanság. :)

Ildi írjál lécci, hogy tudjam hogy vagy, ok??

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Mondtam, hogy megtöltöm az oldalt!!! :D

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Mira!

Most, hogy erős a forint, még sokkal jobb a helyzet. Én Isofixes ülést akartam, ezért gyakorlatilag csak a Römer jött szóba, de persze az Isofixes ülék a legdrágábbak mindenhol (a mienk Römer Kidfix Isofix (Hannának "Anabel", a két fiúnak pedig "Indigo Denim" huzattal, ez most nem is kapható nála, időszakosan van csak).
Mi Ebay-en vettük, a posta kb. plusz 6e Ft. Ahol vettük, az egy "nagy" eladó, sok-sok pozitív értékeléssel. Ráadásul megvártunk egy olyan akcióját, ahol a legjobb huzattal 30 Euroval olcsóbban adta, mint a többi ebay.de-s.
http://stores.ebay.de/baby-direkt_Auto- ... QpZ2QQtZkm
Érdemes megnézni hozzá a Brendonos árakat:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/Bro ... R%c3%b6mer

KépKép
KépKépKép
 
 


Hihi. kukkoló Rita! :D:D

Én is szoktam, de csak akkor, ha erre nem jön senki...

Ildi!

Ne szomorkodj! Tuti lesz a szülinap!

Rita!

Nem volt vevő a párod az ünneplésre? :shock: Még ilyet!

KépKép
KépKépKép
 
 


Rita!

Azért a kötelet kibontod a dobozból? :D:D Vagy ennyivel letudva? :D:D:D

KépKép
KépKépKép
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: