Új privát üzeneted érkezett!

Írjatok!

Nem tudom megszokni, hogy lóg a mellem.Szülés elött gyönyörű volt, most meg ide-oda lóg.
Meg fogom szokni?
Üdv: Tamara
tamara
 


mindenkinek lóg, akinek mogyórónál nagyobb azelőtt.
Árat fizetünk a gyermekért.
Üdv: kinga
Névtelen
 


Kedves Tamara!

Meg fogod szokni. Én is nap mint nap fürdéskor szomorúan nézek a tükörbe... De akkor eszembe jut a kis emberpalánta és rájövök: megérte. Nézd a pozitiv oldalról a dolgokat! Tudod már milyen szoptatni, tudod már milyen érzés anyának lenni! Nincs is ennél szebb dolog a földön! Egyébként csak a melletek lóg? Nekem a hasammal is vannak problémáim:) Sziasztok, Bea
Bea
 

 
 

Sziasztok Lányok! A férfiak szerint sokkal szebb a szűlt nőknek a melle, mint általában. A mellbimbójuk nagyobb és kiemelkedőbb és sötétebb. Én azt látom, hogy imádják az igazi anyává érett nők melleit. Nincs ok az aggodalomra.
Névtelen
 


Tornával állítólag lehet egy kicsit segíteni a dolgokon. Hogy kinél mennyire, az egyéntől függ. Nekem igaz, kicsi (mogyorónál azért picit nagyobb), de tornáztattam, és nem lóg. Persze kevésbé feszes, mint volt, de láttam már mogyorónyi mellű nőt is lógó mellekkel szülés után. Szóval segít a torna. Próbáljátok ki! (Egyébként egy szép melltartóval a lógó mellet is varázslatosan csábítóvá lehet tenni!)

Ja, a lógó hasat viszont tutira el lehet tűntetni tornával!!! Ne adjátok fel!

Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

Hát sok időm nincs a tornára, de majd jobban igyekszem... Mindenesetre megnyugtattatok. (Egy kicsit:)) Köszi Bea
Bea
 


Sziasztok!

Nem tudom mikor fogom megszokni, az még egy dolog, de vajon aa férjem mit gondol magában. Mikor fekszem, még a melltartóból is eltünik, ugy lóg, pedig 85/a hordok.
A hasam az rendbe jött. sok tornával.
Igaz, hogy a melltartó eltünteti, de ha egyszer más elött is leveszem mint a férjem, akkor na akkor mi van?
Lányok, Asszonyok írjatok mert nagyon érdekel ti hogy éreztek.
Üdv:
Tamara
Tamara
 


Kedves Bea!

Köszönöm a válaszod, igazad van. Neked is más lett?? és mi van a hasaddal??
Üdv: Tamara
Tamara
 


Szia, Tamara!

Nekem ugyan nem lóg, de kicsi a mellem, én se szeretem közszemlére tenni, de úgy vagyok vele, hogy ha más előtt is leveszem a melltartót, mint a férjem, azzal már van olyan kapcsolatom, hogy nem szégyenlem előtte. Monokini más téma, az is mehet, persze csak idegenek előtt!! HÁt én így vagyok vele...

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Tamara!

Sajnos más lett, igen. Hosszúkásak lettek és lógnak. Kinyúlt a bőr és nem akar visszahúzódni. Pedig állandóan kenegettem a terhesség alatt, de úgy látom, hogy túl sokat nem használt. Persze nem tudhatom milyen lett volna kenegetés nélkül. Állandóan tornáztattam és a mellizmaim nem tűntek el, megvannak, de a megnyúlt bőrrel szerintem nem lehet mit kezdeni. Lehet, hogy korral jár, hogy már nem regenerálódik olyan könnyen? A hasam hurkás lesz, amint leülök, és valahogy olyan nagynak tűnik innen felülről:) Ha tükörbe nézek, akkor ennyire nem tűnik borzasztónak. Igyekszem én is tornázni, amikor csak tehetem, és biztosan használ is. Igazándiból nem vettem észre, remélem majd idővel... Igyekszem derűsen felfogni az esetet, de valójában nagyon zavar:( Neked is hasonló a problémád? Szia, Bea
Bea
 


Szia Bea!
A szavaidat akár én is írhattam volna...
Szia Sissy
Sissy
 


Helló Mindenki!

Jó a téma, és nem akarok negatív lenni, de én több mint két éve szültem, és most, hogy visszamegyek dolgozni, hadat üzentem a kilóimnak és gyilkos fogyókúrába kezdtem.
Nos! Az eredmény: combom szépen fogy, a hasam már nem lötyög, de a mellem!!! No arról jobb nem is beszélni...
Marad a melltartó és a sötétben zuhanyozás. :)))
Egyébként egy plasztikai sebésztől hallottam egyszer a TV-ben, hogy hiába dolgoztatjuk a mellizmot, a lógást csak a kés szünteti meg, mivel izom csak a kötőszövet alatt van, és sajnos a kötőszövet az a mi lóg! Tehát lehet, hogy edzés hatására csak 2 cm-rel feljebbről fog lógni. :)))
Mindenesetre logikusnak tünik a magyarázat [:(( ], de vigasztalódjuk azzal, hogy lehet, hogy csak a zsebének érvelt a pasas.

Sziasztok
Babsy
Babsy
 


Kedves Babsy!

Nagy mellnél lehet, hogy tényleg nem számít sokat, de vallom, hogy kicsinél igen. Nekem legalábbis számított, és állíthatom, hogy majdnem olyan a mellem, mint szülés előtt. Ugyanakkor egy nálam is kisebb mellű barátnőm nem tornáztatta szülés után, és így neki az egészen kicsi melle is lóg most! Bár az is lehet, hogy alkati kérdés is ez. Egy másik barátnőm, aki nem kismellű, első szülés után még változatlanul szép mellekkel dicsekedhetett, és csak a második szülés után kezdett el lógni neki, de az ellen már semmi se használt...

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Krisztina!

Örülök, hogy Neked sikerült. Persze én sem akarom a többieket lebeszélni a próbálkozásról, hiszen ahogy az a bizonyos vicc is mindja, legalább vegyünk egy lottószelvényt...

Szia
Babsy
Babsy
 


Sziasztok
Csak egy hozzászólás a "felülről olyan nagynak látszik"-hoz. Ha a tükörben nem tűnik olyan szörnyűnek a hasad, akkor az szerintem azért van, mert a terhesség alatt megváltozott a tartásod. HA még van lelkierőd újabb elemeket építeni a tornába, akkor egy kis hátizomgyakorlatot javasolnék.
Üdv. Veronik
Veronik
 


Sziasztok!

Én azt figyeltem meg, hogy amikor napokig elhagyom a mellizom tornát, akkor kevésbé feszesek a melleim, szóval azért mégis számít valamit a torna meg persze a helyes testtartás is!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia Krisztina!

Azt hiszem megfogtad a dolog lényegét!
A helyes testtartás a legfontosabb! Manapság sajnos mi nők nem tudjuk helyesen "viselni" a melleinket, amelyhez az egyenes hát és a hátrahúzott váll elengedhetetlen.
Pedig talán leszámítva az extrém eseteket, egy női mell mindenképpen szép, hiszen ha semmi másért azért, mert az élet forrása!
Kár, hogy a divatirányzatok ezt nem mindig veszik figyelembe :-))

Sziasztok
Babsy
Babsy
 


Szia, Babsy!

Tegnap olvastam valahol az Interneten, hogy a női szervezetnek meg kell tanulnia a testtartás változtatását: hisz egyenes háttal nem lehet szülni, de görbe háttal viszont nem jó járkálni. Szülés után állítólag sok nő "felejti el" a helyes testtartást (a nővérem is ilyen!), erre állítólag tudatosan kell odafigyelni, és korrigálni, amíg a helyes testtartás megszokottá nem válik.

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

A szülés után mindenki átalakul, de a természet bölcs: én személy szerint ki vagyok békülve a kisebb melleimmel (még akkor is, ha kicsit lógnak) mert képzeljétek el, hogyan lehetne két, himbálózó, ötkilós dinnyével és acélbetétes melltartóval rohangálni a gyerkődök után?

Anta
Csutak Anita
 


Ez jo!!!
:0)))))
Csak elkepzelte, amit Anta leirt!!!!!!
Eva
Eva
 


Sziasztok!

Egy kis off-topic: Látom, most sokan vagyunk itt, a Babaneten. Nem próbáljuk ki az online chat-et? A szerk. topicban megírta nekem a Gabi a linket, onnan be tudtok jönni, csak előbb regisztráltatni kell magatokat, de arra majd úgyis rájöttök. Én benn leszek, és várlak titeket!!!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Babsy!

Azért adok esélyt annak a lottó ötösnek. Sosem tudni alapon:) Egyébként könnyen teszem, nem tudok meglenni torna nélkül. Ez nekem amolyan pszicho-pihi:) Meg a hátam sem bir meglenni nélküle... Majd beszámolok az eredményről. Hiába: hinni kell, anélkül nem megy.

Kedves Veronik!

Nekem sajnos a tartásommal kapcsolatban mindig maradtak kivánnivalók, épp ezért nagyon figyeltem rá, hogy legalább a régi szintre "visszaegyenesítsem" a hátam. Ez azt hiszem sikerült is. No meg azt sem mondhatom, hogy a terhesség előtt lapos lett volna a hasam. De legalább nem lógott, amikor lehajoltam. Viszont képzeljétek 3 kilót fogytam! Sajna ezt azonban én vettem észre:( Eddig a mérleget csak messziről mertem nézegetni, de most úgy döntöttem, ráállok. És 3-mal kevesebbet mutat, mint mielőtt terhes lettem. Azért ennek is lehet örülni, nem? Persze lehet, hogy csak az izmaimat vesztettem el szép fokozatosan:(

Kedves Anta!

Az én melleim nem 5 kilósak (még együtt sem), de bizony én is tartom őket, ha futok:))) Persze ehhez azt is tudni kell, hogy utálom a melltartót, és ahogy lehetett, "letettem". Lehet, hogy ezért lógnak most, mert amikor terhes lettem, akkor is csak a 4. vagy 5. hónaptól kezdtem el hordani... Na ennyit mára a bájaimról:-) Sziasztok, Bea
Bea
 


Kedves Bea!

Szerintem nem az izmaidat vesztetted el! Főleg, ha tényleg szeretsz tornázni, és csinálod is. Örülj inkább a pozitív fejleménynek. Én meg pont most vettem észre, hogy híztam 1-2 kilót, hát, én meg így, terhesség előtt (vagy elején?) nem örülök annyira!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia Krisztina!

Engem erdekel ez az online-chat! Mikor gyulekezunk az adott helyen es hol van ez pontosan?

Sziasztok
Babsy
Babsy
 


Szia, Babsy!

A Szerkesztőség topicban találsz egy linket a chat-hez, Incze Gabi írta nekem címezve. Én délelőttönként 10-11 óra körül tudnék ott megjelenni (persze ha nincs sok munkám). Van egy ötletem: ha valaki bemegy a chatbe, az írjon a többieknek az Üzenőfüzetbe.

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

ÉN csak este 6 után tudok feljönni,mert este6-tól reggel 7-ig szól a net előfizetésünk. Ha valaki este felé tud feljönni, írjon.

Sziasztok
Magdi
Gallainé Magdi
 


Szervusztok!

Sajnos én este biztosan nem tudok felmenni, mert az rém zűrös időszak. A délelőtt 10-11-et azért majd próbálom, az néha nekem is jó. Meg amikor lesz egy kis időm felnézegetek, egyszer csak elcsipek valakit.... Bea
Bea
 


Szia Magdi!

Én is "esti előfizető" vagyok, csak otthonról internetezek. Akkor is kb. fél kilenctől vagy kilenctől...
Jelentkezzetek Estisek!

Sziasztok

Babsy
Babsy
 


Szia Babsy!

Mi nagyon jót chat-eltünk, én este 11 után jöttem le a chat-ről, de még vannak fenn egy páran. Holnap újra felmegyünk, gyere Te is.

Szióka
Magdi
Gallainé Magdi
 


Szia Babsy,
én is este szoktam fent lenni, 8-1/2 9 után. Még egy ideig... (15-ére vagyok kiírva...)
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Sziasztok!

Este 10 után már nekem is lenne időm, de én addigra K.O. vagyok, bocs! Ti hogy birjátok? Minden elismerésem. SOsem voltam egy éjszakai bagoly... Bea
Bea
 


Szia Bea!

Mennyi idős a lurkód? Abból kiderülne hol szúrod el a napod! :))

Babsy
Babsy
 


Kezcsok Mindenkinek!
Gondoltam, ha a Kispapa rovatba csak anyukak a Vito es en irkalunk atrandulok ebbe a topicba.
Az en mellem meg a regi, ha fekeszem, ha allok neki tökmindegy. Igy is ugy is 117 centi.
Pedig mar en is "szultem" ket gyereket. Nem rossz mi?
Totya
Ui: Csak vicc volt, pa dragaim!
Totya
 


Kedves Totya!

Talán azért nem változott, mert régen is lógott?:)))

Kedves Babsy!

Én tényleg nem értem, mert azt hittem, hogy ha nő a gyerek, egyre több időm lesz. De ez nincs igy. Kezdetben a gyakori és hosszú szoptatások, most meg a kajakészitgetések veszik el az időm nagyobb részét. Néha tényleg úgy érzem, hogy semmi mást nem csinálok, csak takaritok, mosok, főzöm. De mindig szoritok időt arra, hgoy a gyerekkel kicsit hosszab ideig foglalkozzam. Este egyébként miután a párom hazajön, vele beszélgetek 1-2 órát, közben megkajál (aztán a gyerek is), utána fürdés, bekészitem a köv napi kávét, megcsinálom másnapra a kajáját, aztán vacsorakészítés, mi is fürdünk és már 9-10 óra. Nekem többre nincs időm. És ez a nyugis nap:) Mert van, hogy mást is kell intézni délután (bevásárlás, gyógyszertár, szülők, stb)... HÁt bocs, hogy hosszú voltam... Bea
UI: Dorcsi 8 hónapos. Ez jelent valamit?
Bea
 


Kedves Bea!

Tetszik a humorod!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Bea!

Ahogy kicsomóztam a napirendet Ti nem esztek együtt a gyerekkel.Szerintem nagy hiba! Tapasztalatból mondom, hogy akár ebben a korban, akár később - sőt! akkor méginkább, mivel már csak egyszer alszik ebéd után - rengeteg időt spórolsz meg a közös étkezésel. Igaz, egy kicsit több odafigyelést igényel a dolog, de nincs kétszer maszatolás, terítés, leszedés, mosogatás.
Másrészt sokkal hamarabb tanul a kicsi önállóan enni, és szívesebben is "pacsmagol" Veletek együtt!Az én lányom is 8 hónapos volt amikor etetőszéket kapott és odaült közénk.
A főzöt kajáját pedig készítsd el előre és több kis adagban - pl. vajas dobozokban - lefagyasztgatod, valamint néha lazításként bedobhatsz egy-egy üveges bébiételt...
Meglátod, sokkal könnyebb így!

Üdv
Babsy
Babsy
 


Kedves Babsy!

Hát igen, ezt még nem sikerült megoldanom. Tudom, hogy nagyon fontos lenne. Végre ott tartunk, hogy egyazon időben eszik a lány: 7, 1/2 11, 14.00, 17.30 és újabban 20.00. (Esetleg 21.00) Én ennyire gyakran képtelen vagyok enni. Reggel 9 előtt semmiképp, utána a 1/2 11 kicsit korán van, de azért néha elrágok egy almát miközben a gyerek eszik. Egyszóval kicsit máskor korog a hasunk:) Ti hogy csináljátok, hogy működik a dolog? Este legalább jó lenne összehozni, hogy az egész család együtt eszik fél hatkor, de a párom többnyire még nincs itthon és a gyerek meg éhes soxor már 5-kor is. Nagyon örülnék valami megoldásnak, mert tényleg nem állok a helyzet magaslatán. Amikor a párom este eszik, olyankor odahúzom babakocsiban a gyereket is, hogy együtt legyen a család. Ennyit sikerült elérnem. Sajnos a gyerek etetőszéke alacsony, de azt hiszem a jó magas, klassz kis etetőszékek nálunk már kimaradnak... Azért csinálom legtöbbször frissen a hamit a babának, mert a lefagyasztottnak valahogy más az ize és megérzi... Köszönöm, hogy törődsz velünk. Üdv, Bea
Bea
 


Szia Bea!
A helyzet zűrös, de nem reménytelen!
Szerintem egy-gy kis csalással és kitartással biztos át lehet "programozni" a csemetét. Egyrészt, kicsit nekem fura az ötszöri etetés, de mondjuk rendben. Próbálj meg az étkezések tartalmán úgy változtatni, hogy egyformán "korogjon a hasatok". Ha már reggel 7-kor eltömöd, akkor persze, hogy a tízórai már fél 11-re esik, akkor meg már lőttek a déli ebédnek!
Az este 9-kor való evést pedig gyorsan felejtsd el! Ezért úszol te szegény! Egész nap etetsz és főzöl! Szörnyű!
Tudod mit? Írd le, hogy szoptatsz-e egyáltalán, vagy mikor mit adsz enni a bébinek, és ha tényleg érdekel a véleményem, szívesen segítek, mert én is jártam közel ilyen cipőben.

Csak valahogy nem itt kéne mindezt megdumálnunk, mert ez a Lógós Cicik Oldala!:))))))))))))

Menjünk át a Gyermekek/Gyereknevelés témakörbe, ott megkísérlek létrehozni egy új beszélgetést hátha mást is érdekel a téma. Mondjuk Úszik a napom! címmel
Babsy
 


Bocsika!

Simán a Gyermekek-ben tudtam beaplikálni az új beszélgetést.
Szóval: Csevegő/Gyermekek/úszik a napom!

Helló
Babsy
Babsy
 


Ha már a lógó ciciknél tartunk, velejár hogy szülés után megváltozik az álaga.
Nagyon érdekelne, van-e olyan, aki szoptatott és nem lóg neki?? és mit gondol miért nem?
Saci
Saci
 


Szia Saci!

Szerintem valamennyire a "nőtől" is függ, hogy milyen lesz a melle szülés után. Én már 2 gyereket szültem, szoptattam, és soha nem volt nagy mellem. Azon kívül, hogy egy picit kisebb és nem annyira kemény mint volt, azon kívül nem változott semmi. Nem lóg (szerencsére. Soha nem tornáztam, szerintem nekem ez adatott meg. Mindig zavart, hogy kicsi, viszont ezzel vagyok kárpótolva, hogy még mindig jobb mint ha nagy lenne és lógna.
Ennyi: üdv. Mercédesz
Névtelen
 


Sziasztok!

Hát, én 3 gyereket szültem, előtte sem volt egy kemény didkóm, de most....
azt mondják, akkor lóg a cici, ha egy ceruzát úgy alá tudsz tenni, hogy az ott is marad...
ugyan ceruzát! Én akár egy egész szineskészletet...
pedig még csak 25 éves vagyok.
Azt hallottam, hogy 2 gyermek után TB-re fel lehet varratni a ciciket, ha támogatja a háziorvos. Mármint hogy ez téged pszichésen annyira zavar, hogy kell a műtét.
Jó lenne kideríteni mi ebből az igazság..Én biztos megcsináltatnám, ha már a legkisebb nem szopizna!

Sziasztok! Kati
Névtelen
 


Szia Kati !

Én már kérdeztem ezt, de azt mondták, hogy a TB nem támogatja ! Épp tegnap volt a TV-ben, hogy a fickó nővé operáltatta át magát ! ( MO-on !! ) és a TB támogatja ! Cicit is csinálnak Neki, hát Neki miért támogatja a TB ?????? A nőknek, akik szülnek több gyereket is, szoptatnak, azoknak nem támogatja a TB !

De azért majd még érdeklődőm újra. Ha tudok valamit, akkor megírom !

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


hat igen Szilvi, tok baromsag, en is lattam a filmet, illetve hallottam jobban mondva.
Hogy a TB kit miert es miert nem tamogat, nem tudom van-e benne logika egyaltalan.
zsike
 


Sziasztok!
A cicik szerintem attól lógnak, hogy SOKKAL nagyobbak voltak a terhesség/ szoptatás alatt, amikoris kinyúlt a bőr, és - itt jön a pech - a tartalom összezsugorodott, a bőr meg maradt. Lehet tornáztatni, zuhanyozni, maszírozni, melltartót hordani... de szerintem ezen az alkati dolgon alapvetően csak a kés segít.
Nekem legalábbis ez az esetem.
A TB-s dolog hogy áll? Érdeklődtetek tovább is?
Egyébként a TV-ben mintha hallottam volna, hogy a ciciműtét elég drága, amennyiben szilikont is betesznek - 4-500.000, ha jól emlékszem. De, ha csak a bőrkét kell kisebbre venni, az csak olcsóbb!!!!!
Én is kiakadok, ha a nővé/ férfivá varázsolás műtétjeit a TB milliókkal támogatja. de ennek az az oka, hogy szegények pszichés alapon nem tudnak
többé cicivel és kuki nélkül - avagy cici nélkül, ám kukival élni. Szóval, ha valakinek olyan a foglalkozása, ahol a remek megjelenés fontos, meg ismer pszichológust és orvost, aki ismeri az utakat, akkor lelki indokokkal (esetleg) ingyen is kaphat vadiúj cickókat.
Zsuzsa
UI.: A hasatok milyen? Na és a CSÍPŐ? Hm?
Névtelen
 


Szia Zsuusa !

Engem megvisel kissé, hogy hogy néznek ki a melleim, ha egy férfinek pszihologai okból megcsinálják ingyen, akkor nekünk nőknek, akiket szintén zavar, miért nem csinálják meg ? Na majd én is pszihológushoz fogok járni, hogy mennyire kivagyok ...stb. Jó ötletet adtál Zsuzsa !!!!!

Én nem akarok szilikont, egyszerűen csak egy kis igazítást, de az is kb. 200.ooo körül van !! :-(

Az vigasztal csak, hogy legalább tudtam szoptatni a gyerekeimet, sőt a picit aki most másfél éves még mindig szoptatom.

A hasam, csipőm ...??? Hát jobb nem beszélni róla ! :-((((

Szerintem különben minden nőt zavar a melle állapota és lelkileg is kihat. Úgyhogy én biztos ingyenessé tenném a mellplasztikát, nem szilikonnal, mert azért fízessenek aki kéri, de azt hogy felvarrják, helyre hozzák, azt ingyenessé kéne tenni !!!
Én már több helyen is érdeklődtem, de sajna mindenhol fizetni kell ! :-((

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Bocsi ! ZSUZSA !!!!!!! Rosszul írtam a neved ! :-(

BOCSI, BOCSI, BOCSI ..........!!!
Szilvy
 


Szia Zsuzsa!
Az en mellem kicsi volt, de a szoptatàs utàn meg nem is tudom mi az, hogy mell szerinted nekem mièrt kène fizetni azert ,mert a felvarràs nem segit a felvarrathatatlanon. nem veszekedni akarok nehogy felreèrts.
Katalin
Névtelen
 


Szia Szilvy!
Szerencsére nekem a mellem 10 hónap szoptatás után csak kicsit lett lógósabb (kb. 1 ceruzás), de a hasam nagyon csúnya csíkos (pedig kenegettem) és természetesen nagy is. A csíkok most a napoztatás hatására kezdenek halványodni, reménykedjünk.

Marischka
Marischka
 


Figyusz, mi van ha felvarrjak, aztán szülnél még és akkor nyülna újra, de nem tud "normálisan ", szerintem akkor jönne létre az évezred rondasaga, szoval ezeket erdemes megkerdezni az illeto keses dokitol.
Névtelen
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: