Új privát üzeneted érkezett!

Szia Sztanki !

Örülnék, ha írnál róla, hogy milyen formáját választottad, mennyibe fog kerülni, hol csináltatod ?

Köszi elõre is .

Szióka

Szilvy

ui.: Ja és persze szorítok !!!
Szilvy
 


Kedves Szilvy!
megigérem ,jelentkezem:-)
sztanki
Névtelen
 


Sztanki!
Engem is érdekel, hogy mennyiért, hogyan stb. Van olyan ismerõsöd, aki már átesett ezen a mûtéten? Úgy tudom, hogy ebbõl semmit nem támogat a tb, jól tudom? Majd kíváncsi vagyok, hogy fájdalmas-e utána az egy hét lábadozás, írd meg légyszi azt is. Megnéztem a plasztika.net oldalt, érdemes volt, hogy mibõl mi lett?! Miért kéne az elkövetkezõ 40-50 évet úgy eltölteni, ha egyszer rendbe lehet tenni.
Timi
 
 

 
 

Sziasztok!


Most nem reklámozni akarok senkit,de van egy doki-lehet,ismeritek is-,akit igazán csak ajánlani tudok.
Én már láttam nagyon elrontott ciciket is,olyat,ami jobb lett volna,ha olyannak marad,mint elõtte.És az illetõ egy rakás pénzt kiadott érte.(Nem mintha egyébként is olcsó volna.)
Dr.Urszán Albert három éve még a Nyírõ Gyulában végezte a mütéteit-sajnos azóta nem tudom,merre lehet.Régi telefonszáma,ha valakit érdekel:06-20-9465-383.
Én tényleg csak ajánlani tudom,személyes tapasztalatból.

Kriszti.
Kriszti
 


Kedves Szilvy,Timi!
Túl vagyok rajta....minden rendben volt,túl éltem.
Januárban elmentem a dokihoz,megkértem mondjon valamit a mellkissebbítésrõl,utána megnézte a cicimet.elmondta a tb -t is. Ha orvosi igazolást ír hogy ez nekem testileg gondot okoz a tb fizeti. a saját helyzetem az volt hogy elég volt egy digitális fénykép a cicimrõl és a fõigazgató doki nem gördített akadály elénk. mindent megbeszéltünk ,kértem egy hét gondolkodási idõt.egy hét múlva visszamentem,mindent megbeszéltünk. elmondta hogyan fog vágni,mire kell figyelni,meddig nem emelhetek (ez két gyerekkel fontos).Kaptam homeopátiás gyógyszert és megbeszéltük hogy a mûtétig aktívan sportolok. a mûtét elött kellett csinálni vércsoport vizsgálatot,mellkasröntgent,ekg-t és egy ált. kivizsgálást.minden ok volt a mûtét elötti este,fürdetés után bementem a kórházba,másnap reggel mûtét. a mûtét kb 3.5 órás volt,mély altatásban.a két cicimbõl összesen 1350 gt-ot vettek ki.három nap után haza engedtek,most már itthon lábadozom.a 6. nap levették a kötést egy szoros sportmelltartóban vagyok itthon.már érheti víz,ez nagyon jó.Kinézetre elõszõr kicsit érdekes,de már megszoktam...és látszik hogy a varrat tényleg nem fog látszani. egyedül a segítséget kell megoldani,mert kb 6 hétig nincs nagy emelgetés.3 héten keresztül mindig lesz velem valaki,aztán majd meglátjuk.
Komolyan mondom,nem bántam meg egy kicsit sem hogy belevágtam.men mindegy hogy 95g helyett jó a 90b-s melltartó.
ha bármi segítség kell,nagyon szívesen.....és ne aggódjatok.Hajrá:-)
sztanki
sztanki
 


és még eszembe jutott....nagyon jó hogy nincs rajtam ekkora súly,jó tükörbe nézni...és ugyan be nem vallaná,de a páromnak is tetszik.
Most még szúrom magam esténként trombózis ellen,de már csak három napig....ennek is vége lesz.
a kórházban mindenki nagyon korrekt volt.Mindenben segítettek,mindenre válaszoltak.a mûtét után egy nap volt a legrosszabb de aztán minden nap jobb lett.mûtét elött a teljes szabásmintát felrajzolták a cicikre...jól néztem ki...:-)kicsit furi volt hogy annyian nézték a cicimet mintha piacon lennénk,de hát végül is megszoktam...szóval!!!Bátran belevágni mert megéri:-))))
sztanki
 
 


Szia Sztanki !

Örülök, hogy túl vagy rajta és jól is érzed magad. Én is rá fogom szánni magam, elõször fogyni szeretnék, mert különben úgy nincs értelme.
Melyik kórházba csináltattad ? Elérhetõséget megírnád nekem ?

kisssz@freemail.hu

Nagyon szépen köszönöm, hogy leírtad, hogy történt.

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Szilvy!
Emil ment...
sztanki
Névtelen
 


Szia Sztanki !

Sajnos az emil nem érkezett meg, elküldenéd nekem újra ?

Köszönöm, szia .

Szilvy
Szilvy
 


Kedves Sztanki!

Én is szeretnélek megkérni, hogy írd meg nekem légyszi,amit Szilvy kérdezett (kórház, doki). Ha megvan, nekem úgy is jó, ha elküldöd amit Szilvynek 1rtál. Én már nagyon-nagyon régen készülök megcsináltatni a melleimet,de senkit nem ismerek, aki orvost tudna ajánlani, úgyhogy elõre is nagyon köszönöm!

zsanci_baby@freemail.hu

Köszi:

Zsanci
zsanci
 


Sziasztok!
A melleim óriásiak, és úgy érzem, hogy lassan már a bokámat fogják verdesni! Az egészben az a pláne, hogy én még nem is szültem gyereket, sõt, még csak terhes sem vagyok! Mi lesz velem ezután?
Névtelen
 


a mellkisebbítés tb-támogatott, ha eü-i panaszokat pl. gerincfájást okoz.
Névtelen
 


Zsanci!
Nem tudok küldeni neked emilt,lécci írj egy másik emil címet!!!
köszi! sztanki
Szilvy!! emilt elküldtem....
Névtelen
 


Sztanki!

hondavuk@yahoo.com

Remélem ez jó lesz, bár ez se mindig müködik...

Nagyon köszönöm!Kép

zsanci
zsanci
 


Szia Sztanki !

Köszönöm szépen az infót, megkaptam az emiled !

Szilvy
Szilvy
 


Csak zarojelben jegyzem meg: ha vki nagyobb mellet akar, az ismert problémàk mellett van am mas is!!! Ha 1 nagymellü nö felszed néhàny lg-t sokkal elöbb és jobban latszik rajta, mint kismellü kolléganöin!!! Tehat a mütét nem csak veszélyes, fajdalmas, stb, de az elért eredmény sem mindig megnyugtato!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Most tévedtem csak ide, bocsánat Mindenkitől nem olvastam végig, csak belelapoztam, de pár gondolatot leírnék:
Nekem mindig is kicsi, de kerek kemény melleim voltak. Kislányom születése után 1 évvel sem sok változott, de valamivel puhább lett.
Akinek kicsi a melle és kicsit lógósabb lett, arra csak 1 orvosság van műtét nélkül:
Súlyzós edzés a mellre. Nagy súlyzóval fekvenyomás és oldalemelés.Ezek a gyakorlatok izmot tesznek a mell felső részére és megemelik azt egyúttal keményebbé teszik.

A zsírleszívást is olvastam mint problémamegoldást.
Nos ez nem így van!
A zsírleszívás nem pótolja a fogyókúrát, vagy a hasizomgyakorlatokat.
Leszívják az zsírt, oké, napokig szorosan kell kötni, fáj, ülni-feküdni alig bírsz.stb. A bőr laza marad! Ezt megint csak 1 műtéttel lehet eltűntetni! Biztos nem vállalkoznék rá!
Inkább próbálom edzeni és masszírozógéppel feszesíteni. Sosem lesz olyan, mint azelőtt, de annyira nem izgat a dolog..
 
 


Ilusta, teljesen 1etértek Veled. Amugy meg, ha az ember cickoja mar nem a régi, és ez azért van, mert szoptatott, el kell fogadnia: mar nem fiatal lany, hanem anyuka, a testének van egy multja. Tudom, hogy a mell a nöiesség egyik szimboluma, de az eredeti funkcioja bizony a baba taplalasa!!! Csak ezutan jön a többi-jol ismert-szerep...Kép (Mindig nagy mellem volt, na jo, nem Samantha Fox-os, szerencsére nem log még, da majd ha fog, eszembe fog jutni mindez!!!Kép)
Vagy-ugye-4kézlabra is lehet allni, hogy ugy alljon az ember cicije, mint 20 évesen!!!Kép
Vendég
 


Kedves Kukacz!
Akkor éljél ilyen mellekkel!!!!És remélem hogy eszedbe fognak jutni a saját szavaid...
Névtelen
 


Milyenekkel??? Mi az az ILYEN??? Kép
Vendég
 


névtelen! te hülye vagy, vagy nincs melled?
Névtelen
 


Ilusta!
Azt írtad, hogy mindig is kicsi melleid voltak.
Kis mellre hogy lenne megoldás a zsírleszívás, még ha lóg is? Egy mell attól kicsi, hogy kevés zsírszövet van ott, ahol kellene, nem????
A másik megoldást se értem! Ha erősítesz mellre, akkor nem csak a tartóizmok fognak erősödni, hanem a zsír is kezd eltűnni a mellből, vagyis: kisebb lesz. Vagy csak én látom rosszul?

Többiek!
Mi a véleményetek ezekről?

Egyébként nekem (nagyon)kis melleim vannak, és hiába szoptattam a lányom, nem lett semmivel se nagyobb, pedig azzal bíztattak, hogy ne bánkódjak, majd utána nagyobb lesz. Ugyanolyan, mint terhesség és szülés előtt volt. És ami érdekes, rengeteg tejem volt, és mégse lett sokkal nagyobb, még a szoptatás ideje alatt se. :-( De hátha majd a következőnél :-)

Bea
 
 


Szia Bea!
Allitolag nem a mell nagysagatol függ, kinek mennyi teje van. Vannak jo nagy mellü baratnöim, akiknek nem volt egy csepp tejük sem...
Ha kicsi a cicid, attol még lehet szép, formas. Amit az erösitésröl irtal, szerintem is ugy van... Bar a fene tudja...
Puszi.
Vendég
 


Szia Bea!
A zsírleszívást a hasra és a comb-fenékre mondtam. Mellről ilyet nem csinálnak!

Ami a mell edzését illeti igazat írtam, nem annyira kelle edzeni, mint egy body-buildinges a versenyre, persze, azoknak elfogy, mert amikor szálkásítanak, fogyniuk kell hozzá...szóval ez a táma hosszú...
De igen! A tartóizmokat erősítik ezek a gyakorlatok! Pláne az oldalemelés 45 fokos szögben és fekve...Próbáld ki, és másnap megérzed! Kép)))
Ha nagy súllyal csinálod kis szériában és kis sorozatban, ugyanakkor nem fogyózol annyira, hogy semmit sem eszel, akkor be fog jönni amit mondtam...
 
 


Még valami, Nem csak a zsírtól kemény, egy mell! Sőt! Nem a zsírtól! Szerinted melyik a keményebb? A zsír, vagy az izom?
Lehet, hogy idővel eltűnik a zsír, mert helyette megvastagodnak az izomrostok, amik kiszorítják a zsírt. Igen, ettől lesz keményebb a melled!
 
 


Sziasztok!
Ilusta, szerintem a mellben benne nincs izom, csak azok, amik tartjak. Azokat meg lehet erösiteni, de ha vkinek a melle megereszkedett, a sulyzozassal legfeljebb feljebb lehet huzni, a formaja logos marad... Pont a zsirtol, ami benne van. Mert a mell belseje zsirszövet. Puszi.Kép
Vendég
 


Ok. Kukacz, igazad van...
A laposan logó melleken csak a műtét segít...
 
 


Vagy a jooo melltartooo!!! Kép
Vendég
 


Azt néha le szokás venni...Kép(
 
 


Kedves Lányok!
Látom, már régen nem írt senki. Az én problémáim most jelentkeztek, hogy egy hónapja abbahagytam kisebb gyermekem szoptatását. A két lurkót összesen 1,5 évig szoptattam. A cicim állapotán eléggé el tudok keseredni. Előtte szépen álltak a melltartók (75B). Most a régi melltartóim nagyok lettek, és a formával sem vagyok elégedett. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e remény a javulásra? Plasztikai műtétet nem szeretnék. Vagy valahogy bele kell törődnöm. (Nem könnyű)
Köszönöm: Viki
Viki
 


Szia, Viki! Megértelek, én is nagyon szenvedek, nekem tök "csíkos lett a cicim" és hát nem sok jóhírt hallottam a regenerálásra. Folyamatosan dörzsölöm luffaszivaccsal, a krémekbe már nem nagyon bízok, de a torna az tutira bejön (remélem, még nem tökéletesítettem gyakorlatban egészen) és most "aromaturmixal" kenegetem, ez feszesít meg erősíti a kötőszövetet. Lehet hogy ez csak olyan 'placebo' hatás, de szerintem jobb mint volt,vagy legalábbis rosszabb ne legyen. A kozmetikákba vannak mindenféle kezelések, kúrák, ha nem lettél csíkos, akkor lehet, hogy használ valamennyit de ezeket még nem próbáltam.(szoptatok). Ha érdekelnek az aromák akkor leírom, én arra is gondoltam, hogy elmegyek infraszaunába és elötte bekenem, akkor tényleg eljutna a mélyebb rétegekig. Hát ennyit tudok. Ja és van még egy régebbi fórum, oda is írtam-tunk, a www.babaszoba.hu oldalain, a szex és fogamzásgátlás rovatba (asszem) szegény melleim címmel. A napokba próbáltam frissíteni... Üdv: Sylva
 
 


Kedves Sylva!
Köszi a válaszod. Sajnos a "szegény melleim"-et nem találtam, csak a striás rovatot. Ez is hasznos volt. Nekem is lenne mit eltüntetni, Így krémezek, meg tornászgatok szorgalmasan. (azért lehetne "szorgalmasabban" is!) Itt olvastam, hogy a mellek idővel némileg teltebbek lesznek. Hát nagyon remélem, ez egy kicsit megvigasztal. Azt tudom, hogy nem lesz olyan, mint régen, de azért ráférne a változás. A csíkok biztos, hogy sokat tudnak javulni, az elsővel szerzettek már nagyon halványak.Igaz azóta a második baba is "készített" párat. Az aromákat írd meg légyszi.
Köszi: Viki
Viki
 


Sylva, Viki

A barátnőm csinál fogyasztó, szépség szalont a télen. Hétvégén mutatta, hogy milyen gépek lesznek és volt egy ami kefejezetten a mellre való. Állítólag a megereszkedett melleket regenerálja, visszaállítja az eredeti állapotot.
Majd én is kiszeretném probálni szoptatás után mert már most látom, hogy sokat változott a mellem. Plasztikára nem mernék menni.

Sziasztok
Tina
 


Szia Viki! a szegény melleim akkor azt hiszem a www.babapont.hu-n van a korzón az ismerkedő csevegőbe csak már rég nem írt senki ezért nem jelenik meg rögtön, (át kell állítani az utolsó x megjelenésnél). Oda is irogattunk de már egy kicsit összefolyt, hogy mit hova. Az aromax.kft. megnézhetetd a honlapjukat WWW.aromax.hu. Ilang-Ilang, Gerániu, és mandulaoljat kell keverni, de van külön mellápoló olajuk is amibe már össze van keverve (nekem ez van), elvileg még a teafa, a borokafenyő is jó (keverni kell mandulaolajjal. Nekem a férjem csepelen dolgozik, ott van a gyáruk és onnan vette. Az interneten rajta vannak az árak nem ellenőriztem, de sokat nem változtak, szóval 1000Ft alatt van szinte mindegyik. Van mintaboltjuk az V.-ker be, de lehet kapni természetgyógyász boltokba is (egyszer én néztem, de ott elég drága volt).
Sylva


Szia, Tina!
Megkérdezed a barátosnődet, hogy mi a neve a kezelésnek? Meg sose tudom, hogy mi van akkor ha nem nagyon használ? Szóval mindíg attol félek, hogy befizetek valami drága kezelésre és aztán egy kis eredmény van, de ha 'nem járok folyamatosan' akkor visszaáll a régi állapot.
Köszi:Sylva
 
 


Sylva

Ha nem felejtem el megkérdezem.
Én is jártam anno fogyasztó szalonba ahol szintén gépekkel fogyasztanak és kifizettem 30 e forintot a 2 hétre és semmi eredmény nem volt. Lehet, hogy it se lenne semmi változás. Amekkora melleim vannak biztos nem lenne elég 1-2 bérlet.
Valamilyen vákumos módszert alkalmaznak.

Üdv, Tina
 


Tina,
azért kérdezem csak, mert én is belemerültem a témába kicsit. jártam vákumra a hasammal (mert ugye az is szétment)és túl sok javulást nem látok, (ronda vörös lett, ezért is hagytam abba mert nem múlt el, állítólag ez a jó??) De a kozmetikus elég rendes volt nagyon kértem, (még az elején), hogy csinálja meg a cicin is, de azt mondta, hogy ő nem vállalja és ne is probálkozzak vele mert ha véletlenül van valami kis csomó a mellembe ami az életbe nem "kerülne elő" és ő azt szétrobbantja, szóval, hogy veszélyes terület mert rákosodhat meg minden, szóval kellőképp elvette a kedvem. Állítólag van ultrahang is vagy azzal is csinálják, de bíztató információt eddig sehonnan nem kaptam erről, mindenki csak azt, mondja, hogy igazából nem lehet vele mit kezdeni, de mí azért bízzunk benne, hátha...
sylva
 
 


Sylva,
én amikor voltam fogyasztáson akkor vákumot és ultrahangot használtak. Semmi látszata nem volt. A barátnőm meg esküszik rá. Amit írsz a vákumról elgondolkoztat, lehet, hogy nem merem majd kiprobálni. Ha valamit Te is megtudsz (a vákumról) akkor írd meg légyszí.

Tina
 


Sylva,
megtaláltam a fórumot, a babapont.hu-n, köszi. Azzal kapcsolatban, hogy tényleg teltebb lesz-e a cici van-e valamelyikőtöknek tapasztalata? Mennyi idő kell ehez? Valahol azt olvastam, hogy 1-2 év. Lesz-e méretre akkora, mint eredetileg, mert engem ez a kisebbedés zavar igazán, hiszen előtte sem volt nagy mellem. A formája még elfogadható. Várom válaszotokat.
Üdv: Viki
Viki
 


Tina,
okés ha valami tuti módszerem lesz akkor leírom, de a cicivákumtól nekem is elment a kedvem, az ultrahangot nem ismerem, sokan ajánlották az Avon krémet erről tudsz valamit?
Viki,
hát én is csak reménykedni tudok, hogy visszaáll, de nekem szerencsére (még szoptatok) ez még nem aktuális. Hát mindenesetre egyél rendesen, hátha meghízol egy kicsit, és akkor nagyobb lesz, aztán a többi helyről meg letornázod. Csak ilyen hülységek jutnak az eszembe, szóval reménykedjünk hátha jön valaki akinek már több tapasztalat van és tud bíztatni...
Sylva
 
 


Sylva

Most beszéltem a barátnőmmel. majd decemberben tud többet mondani. Egyenlőre annyit mondott, hogy olyan lesz a mell mintha műtőtték volna.
Avon krémből csak terhességi csíkra vettem és a narancsbőrit de még másfajtát használok.

Tina
 


Tina,
Aha a strás krém érdekelnre, de már csak a meglévő csíkjaimra.... Használ? Valaki azt mondta egész jól elhalványítja, csak már sajnos kezdek semmit se hinni.
 
 


Sylva

Még nem próbáltam mert az Avent terhességi csíkok megellőzésére való olajat használom. Változást még nem láttam. Igaz én most nyáron szültem. Szerintem kell 1 év mire halványul. Az Avonosból vettem már 2 krémet mert most olcsóbban adták. Majd ha használom megírom. Fogynom is kéne, hogy összéb menjenek a csíkok. Szerintem.

Tina
 


Sylva
A LIERAC Phytolastil krém is jó a csíkokra Gyógyszertárban kapható. Az ampulla változat már meglévő csíkok halványítására, eltüntetésére van. Nem próbáltam az ampullát, csak a krémet, úgy tűnik használt, bár nem tűntek el a csíkok, csak halványodtak.
Viki
Viki
 


Tina,
Én áprilisba szültem, és már halványodnak de valamelyik tök vastag és az úgy "kitűremkedik" (szép szóval írva,) szóval ami kicsi az szerintem nem lesz olyan gáz, én a vastagok miatt aggódom, nehezen tudom elképzelni, hogy "összehúzódnak". Hát bátorítsuk azért egymást, és ha van valami használható írjunk. Üdv: Sylva

Viki,
Megpróbálok utánnanézni az ampulának, az jobban hangzik mint a krém, köszi. A halványodásba benne van a "szűkülés"? valakitől azt hallottam, hogy szinte hajszálvékonyra össze tudnak húzódni, sajnos én ezt elég nehezen tudom elképzelni ott ahol igazán vastagon megcsíkozódtam. Szóval a vastagabb csíkok szűkülnek vagy csak halványodnak? Ha szolizol, vagy lebarnulsz fehérek?
Sylva
 
 


Sylva
A csíkok gyöngyházfehérek lettek és vékonyodtak is. Nem tudom, hogy a krémezgetés vagy az idő múlása segített, valszeg mind a kettő. Remélem további pozitív változás is lett volna, ha a kistesó(nagy örömünkre), nem költözött volna a pocakomba. Ezáltal még párat sikerült begyűjteni, szerencsére csak egy-kettőt. A barnuláskor nem feltűnőek, engem a strandon nem zavart, pedig elég önkritikus vagyok. A krémek néha teljes eltűnéssel bíztatnak, én ebben nem igazán hiszek, de hogy sokkal jobb lesz, az biztos. Csak idő, kell hozzá és a kencék is segítenek.
Szia : Viki
Viki
 


Viki
Egyik ismerősömnek hasonló "mell-problémái" voltak. Nem tudott pl. pólót felvenni melltartó nélkül, mert annyira megereszkedtek a szülés után. De a második gyerek szoptatása után kis idővel (néhány hónappal) maguktól "visszaugrottak", és szinte teljesen olyanok, mint a két szülés előtt. Úgy látszik, ennyi időre volt szüksége a szervezetének, hogy feldolgozza a másállapotokat.
Sylva
Nekem is csíkjaim vannak már évek óta. Most egy ismerősöm javaslatára kipróbálom a Milupa terhességi krémet, mert szerinte ez használ még a legjobban a krémek közül.
Cinege
 


Sziasztok, köszi a tanácsokat én is az "időbe" bízok, már tényleg nem olyan aggasztóak mint voltak de nem is vagyok velük túl szexi...
 
 


Kedves Cinege!
Remélem nekem is hasonlóan rendeződik a "cicihelyzet". Nagyon örülnék neki, mert jelenleg elég megviseltek, régen sokkal teltebbek voltak. Úgy tűnik, mintha javulgatna, de néha elkeseredem. Gondolom több időnek kell eltelnie, másfél hónap nem elég. Ha van valakinek tapasztalata, írjatok.
Sylva
Ne keseredj el, a csíkok nagyon sokat tudnak javulni. Esetleg próbáld ki az ampullát, az a csíkok eltűnésével bíztat. Sajnos mindannyian már most szeretnénk a régi formánkba lenni. Én is nehezen tudom kivárni, amíg javul a helyzet. Néha felmerül az emberben, mi lesz, ha ilyen marad? Bár én másokon korántsem látom annyira a babavárás következményeit, mint magamon.
Viki
Viki
 


Kedves Lányok!

Lógós mellre van egy egyszerűen elvégezhető és könnyű gyakorlat - kis melleknél valószínűleg beválik: 5 másodpercig erősen megfeszíteni az áll alatti izmokat (száj széthúzva, mintha vigyorognál, áll kicsit felszegve), majd hirtelen elengedni. Ezt 15-ször ismételni. (tokaképződést is gátolja, és a mell tartószalagjait erősíti, nekem használt)Tükörben láthatjátok, érezhetitek, hogy gyakorlat közben a melletek feljebb emelkedik. Elvileg elég napi 1-szer csinálni, de persze többször is lehet. Én napi 2-szer szoktam. (Elvileg tokásodás ellen kezdtem el csinálni, de meglepetten tapasztaltam, hogy egy idő után jelentősen feljebb ugrottak a melleim is)

Próbáljátok ki, ártani biztosan nem árt, ha nem is használ mindenkinek.

Üdv: Krisztina
 


Kedves Sylva és Viki!

Én nem találtam a Szegény melleim topikot a babapont.hu-n az ismerkedő csevegőben. Leírnátok ide is azt a módszert, amitől teltebbek lesznek a mellek?

Köszi!

Krisztina
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: