Új privát üzeneted érkezett!

vagy, ha az izom kinyomja onnan...Kép
 
 


Zsomimama!
Orulok hogy vaalszoltal. Annal zsirszegenyebben etkezni mint en mar nem lehet. Szerintem. Viszont az edesseget szeretem nagyon, ezsem is. Most eletem vegeig el kell hogy kosszonjek a csokitol? Esetleg van v.mi zsiregetos etrend? Vagy ez hajlam, es ha megfeszulok is igy marad? Mert van olyan aki abszolut nem foglalkozik magaval, es karcsu mint a nadszal. En oroklodesre gondolok. Bar nem adom fel a kuzdelmem a hajjal...
Moni

 
 


Bocs, hogy Zsomimama helyett belekontárkodom, de egyél sok ananászt, vagy ananásztablettát a csoki mellé...zsírégető.
 
 

 
 

A bőr alatti zsírréteg vastagsága alapvetően tipikus. Biztos mindenki olvasott, hallott már a három alap típusról. A Csokiban rengeteg Zsír van. nézd csak meg. Ha a csokit mellőzöd, és mondjuk 4-5 óra után már nem eszel, csak iszol, akkor biztosan fogy a zsír is. bár 50 kilóból nehéz elképzelni, azt a "hatalmas" zsírmennyiséget. Ez inkább csak minőségi probléma. Meg ha valaki pl. szülés előtt nem sokat járt a mozgás közelében, akkor is előforul, hogy hiába vékony, a hasfal laza, nem tart. sosem késő elkezdeni.
Zsomimama
 


Sziasztok!

Van ötletetek, hogy milyen gyakorlatokkal lehet belső combot fogyasztani? És hátat? Remélem, erre is tudtok megoldást! Kép

Márti
 
 


Szerintem, ha törökülésben (összetett lábakkal) a kezeiddel lenyomod a térdeidet, akkor a belső comb szépen feszül, nyúlik. Vagy ha leülsz egy szék elé, és kívülről próbálod "összeroppantani" a lábaiddal, az is jó módszer.
Marika
 


Márti!
Ami tuti, az a szőrén lovaglás...Kép

Oldaltfekvés, könyöklés, kéz fejet tart. Ellentétes láb behajlítva a másik előtt, talp földön. Alul lévő láb emelgetése fölfelé, sokszor, míg ég az izom.
Aztán fordítva.
 
 


off
Ilusta, szia!Kép
Ha megtennéd, hogy segítesz nekem: kilátásban van egy kiskutya. Négy hónapos, még nem szobatiszta. Akiknél eddig volt, tíz nap után feladták a küzdelmet. Kép El akarják adni, de előtte szóltak nekünk. Nagyon szeretem a kutyákat, de tudod, hogy öt gyerkőc van itthon, és közülük csak egy, legfeljebb kettő, aki befogható lenne kutyázásra. Szerinted rá lehet bízni ekkora gondot egy 12 éves gyerekre? Kit választ majd feltehetően gazdájának a kutyus, engem, aki etetem, vagy őt, aki sétáltatja? Meg lehet-e osztani a sétáltatás dolgát két vagy három (Dani, Flóri, én) személy között? Egyáltalán: hányszor kell az utcára vinni, amíg meg nem tanulja oda intézni a dolgát?
Első körben ennyit kérdeznék (csak Kép).
Tudtam, hogy eljön még a mi napunk, amikor arról beszélhetünk, ami neked kedves! Kép
Kíváncsi
 


off
Szia Kiváncsi!
Semmi bajom sem volt eddig Veled, ezután sem lesz, azon kívűl, hogy egy kérdésben nem egyezett az álláspontunk. Kép
A kutyustéma:
10 nap alatt nem lesz szobatiszta a kutya. Nagyon ritka, ahol igen...nem akarlak eltántorítani, de anyósomék kutyája (kan) kb 8 hónapos korára lett szobatiszta. Aztán, hogy elrontottak-e valamit, azt nem tudom.
Attól is függ most mekkora az a kutya. Kistestű-e, vagy nagytestű?
Elvileg rá lehet bízni 12 éves gyerkőcre is, ha nem engedi el a pórázról és elbír vele, nem tudja elhúzni el a kutya. (Meg kell tanulni, hogy könnyeb rövidebb pórázon bírkózni vele, ha kell)
Sajnos mivel most a hideg időszak jön, nem tudom mennyire lesz a gyerekeknek kedvük naponta többször a hidegben ( ha esik, ha fúj stb)sétáltatni?
Egy 4 hónapos ebet kb. 3x kell naponta etetni, utána fél órával jó ha le van víve sétálni.
Az mindegy hány ember viszi a családból sétáltatni, csak az a lényeg, hogy egyforma vezényszavakat, egyforma hangsúlyban mondjatok neki. Nem hiszem hogy gyermeket fog főgazdinak kinézni. Általában a legkövetkezetesebb embert választja főnöknek. De ez csak egyemberes kutyákra vonatkozik. Nem tudom milyen fajta, vagy milyen keverék? Mik lehetnek benne? A juhászfélék igazi családi kutyák, nem egyemberesek. Ezért használják pl. a németjuhászt is rendőrkutyaként. Arra azonban vigyázni kell, hogy mindenkinek szót fogadjon. Ne tűrjetek el semmi felülkerekedést, értem ezalatt a durvább harapdálást, rámászást kisebb gyerekre, vagy kankutyánál hágó mozdulatokat lábon, sehol.
Ez a dominancia jele is.
Egyenlőre ennyi, remélem segítettem valamit. Kép
Üdv.
Ilusta
 
 


Bocs, hogy hozzászólok...
Nekünk is lett kutyánk, 7 hetesen hoztuk el, tavaly januárban, minuszokban.
Minden ébredés után, vittuk ki, macskaalomra, a teraszra. és Minden kaja után is.
Amíg nem kapott meg minden oltást, nem lehetett kivinni utcára, csak az udvarra, mert sok kiskutya összeszed más beteg kutyák, macskák után betegséget. Amikor 4-5 hónapos lehetett, már vitték a gyerekek. A 8 és 10 éves, felváltva naponta. Reggel, délután, este. Azóta is. Esőben is, hidegben is, ha csak két kör futásra is az utcán, akkor is. Ja, viszik a zacskót, és felszedik a végterméket. Eleinte idegenkedtek, de megértik, hogy ez a normális.
Gyakran ki kell vinni, következetesen etetni, hogy rendeszeres legyen a kutya "működése". Ajánlom a "Őse a farkas, dr, Szinák János " könyvet, tényleg alapos a nevelésre vonatkozóan is, és nem csak fajta leírások vannak benne.
Ja, ha benn sikerül a kutyának, azt azonnal el kell tüntetni, lehetőleg valami hipós, domestosos vízzel, nehogy szagnyom maradjon, mert akkor oda vissza akar járni.
Zsomimama
 


Zsomimama,
köszi! Kép
Ilusta,
neked pedig írtam mélt! Kép
Kíváncsi
 


Ui: nálunk se mindig lelkesek, a gyerekek, reggel fél hétkor, amikor esik valami, vagy este, de ha néha cseélnek napot. Ha bahéznak, vagy nem akarják kivinni a blökit, akkor megfenyegetem őket, hogy elajándékozom a kutyát.
Annyira megszokta az eb a sétát, hogy nem kell óra, reggel 5,58-kor elkezd vonítani, a szomszédok örömére. Sorházban lakunk.
Egy állatot nem lehet átverni....
Zsomimama
 


Sziasztok!

Tavaly itt a babaneten ajánlotta valaki, hogy vett Abtronicot a Kossuth Lajos utcában a Nile boltban. Én akkor elmentem és megvettem. Ez akkor 9900 Ft-ba került. Nekem nagyon bevált. Napi kétszer 20 perc után látványosan csökkeni kezdett a zsírvastagság a hasamról, ami nem volt elhanyagolható!!!
Sajnos a fiam az aluminium borítását lebontotta az ővnek. Utána vettem egy műanyag borításut a kínai piacon 3000 Ft-ért. EZ semmit sem használt.
Az érzés ugyanolyan volt, bizsergető, de hatástalan!
Most ezt a lepke formájú ővet néztem ki a TV-ből. Ismeri valaki? Én saját tapasztalatból már félek a piaci cuccoktól!

Várom az ötleteket!

Két hónapja kezdtem el egy Fit Forma stúdióba járni. MI 4x15 gyakorlatot végzünk átlagban 10-25 kg-ig. Ez sok szerintetek? Szigórúan fogyni szeretnénk, nem izmosodni!!

Köszi
Andrea
Andrea
 


????????????????
Névtelen
 


Hello lányok!Ki tudná megmondani:szülés után mikortól szabad elkezdeni komolyan tornázni,és milyen jellegű gyakorlatokkal,v.mozgásformákkal?Előre is köszi:B

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde,
nekem anno sászár után mondta a doki, h császáros pocakkal akár már két héttel el lehet kezdeni az olyan gyakorlatokat (mondta ugyan, de mindig ekverem, hogy melyik az izometriás és melyik az izotóniás vagy mi), hogy pl fekszel, és megfeszíted a hasizmot. Mondjuk tízszer. Aztán ezt napjában többször, többet is lehet, _fokozatosan_ emelve a mennyiséget.

Ebből azt gondolom, hogy normáls szülés után is nyilván lehet így, két héttel a szülés után kezdeni, ugyanígy (tehát nem felülések, hanem fekve hasizommegfeszítés). De hogy onnan tovább mikor, hogyan, hát fogalmam sincs. Nyíilván érzi az ember, h mennyire bírja gí, milyen hatással van rá, lehet-e hamarabb növelni a mennyiséget - nertán áttérni a komolyabb tornára. Én a magam fejéből kiindulva úgy két hónapot mondanék, hogy akkor térjen rá az emberlánya a normál tornára.
Kíváncsi vagyok hozzáértők véleményére Kép.
Zs.

Zsóka
 
 


Köszi Zsóka a hozzászólást,mert megerősítette az elgondolásomat.Nem biztos hogy igazam van,de hátha nem lesz baj.Úgy gondoltam,így két hónappal a normál szülés után el kellene kezdeni finoman tornázni.Maradt egy kis poci,de már szeretném ha lelapulna és nem szeretnék többet várni.A védőnő csak három hó-tól javasolta,bár néha túl óvatos így kételkedtem.Köszi,köszi...
Jó lenne vmi könyvcím,kazi,v.ilyesmi?.Tudtok ilyet?Sz.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Saját példa: Első gyerekcse szülése után: fekve változat, amíg kórházban voltam. (3 nap). Felülések (amolyan aerobikos), comb és far és mellizomgyakorlatok minden este (Barátok közt alatt) fél órában. És láss csodát, a hasam és súlyon állapota 2 hetes babával megközelítette a pocakosság előttit.
A második után tovább tartott. Lustább is voltam és időm sem volt( edződni kellett a két gyermek ágybadugásához)így ritkásan tornázva 2 hónap is tovafutott. Szerintem a tornát minél előbb elkezditek, annál teljesebb a pocak feszesedése. Legalábbis a gyakorlati tapasztalataim ezt mutatják.

Sok sikert!

Snoopy

KépKép
 
 


Normális szülés után azonnal elkezdheted a Zsóka által írt első gyakorlatot. És a nem magasra való lábemelgetést is. Nekem ez bejött, már a szülés után néhány órával csináltam néhányszor ötven ilyen hasfeszítést, és másnaptól lábemeléseket is. És varratszedés után egy héttel már mentem aerobikra, a doki megengedte. És nem is lett semmi bajom, sőt, nagyon jót tett.
Gondold csak el, ha nem császárral szültél, mi bajod lehetne ha hasizomgyakorlatokat végzel elejétől kezdve... Semmi. És nagyon hamar visszamegy laposra az ember hasa. Én hamar rájöttem, hogy a szülés utáni hetekben szoptatás előtt érdemes olyan gyakorlatokat csinálni, amelyektől a méh izomzata is összehúzódgat, mert az elősegíti a tejtermelést. Négy héten át csináltam ezt szoptatás előtt, és jót tett. Aztán a tejre ez már nem hatott, de a hasam azért nagyon gyorsan (pár hét alatt) lapos lett újra. Most várom a második babát, kíváncsi vagyok, most hogy lesz majd. Ennyire talán nem fog simán menni két gyerek mellett, de azért menni fog talán néhány hónap alatt.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Köszi Lányok a buzdítást,megyek tornázni!B.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


sziasztok!Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy én úgy hallottam a szopttó anyukák hamarabb visszanyerik az alakjukat mint a nem szoptatók. Nos és 17kg-ot híztam úgy hogy amint megtudtam hogy terhes vagyok letettem a cigit. 55kg-al kezdtem és 72kg-voltam az utolsó nap reggelén. Most én mégcsak 64 vagyok,szóval van még egy durván 10-es feleslegem. 4,5 hónapos a fiam mikor fogom én azt a 10kg-ot leadni.Szoptatás közben lehet még esélyem? mert hallottam olyat is hogy szoptatás után is fogy a nő. Ez igaz? Még egy kérdés hallottatok már erről a fogyasztó TI-JI tapaszról amit reklámoznak a tv shop-ban? szerintetek milyen?írjatok légyszi.Ja és ha hallottatok akkor lehet szoptatás közben is használni?
 


szia Kismama21!
Én úgy tudom, hogy igen, azok az anyukák, akik szoptatnak, hamarabb meg tudnak szabadulni a rájuk telepedett súlyfeleslegtől. Én is hasonló cipőben járok, bár az én babám már 8 hós múlt, de még mindig szoptatok - igaz már a tej is kevés. Így szépen lassan mennek le a kilók - eddig összesen több mint 20kg ment le (a legnagyobb súllyal számolva, amennyi a legvégén voltam).
Ja TV shopos cucckat nem ismerem, de szerintem fogyni a legkönnyebben szoptatás abbahagyása után lehet : az én mottóm : "csak attól nem hízol amit nem eszel meg...) Kép

 
 


Delice!
Nahát! Nem is mesélted! Ez nagyon jóKép!
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


BettiKép
azóta már 24 Kép
Ági

 
 


Szia Ági!
Akkor lassan kevesebb vagy, mint terhesség előtt?
(Én már elértem a 9 évvel ezelőtti állapotot.)
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Szia Betti Kép
Azért kevesebb nem vagyok Kép de tudod én nagyon nagyon sok(kkkkkkkk) voltam
Ági

 
 


Szia ÁgiKép!
Tudom milyen érzés, én is nagyon sok voltam! Most már kevesebb vagyok, mint mikor Gerdával terhes lettem.
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


szia Betti! Kép
Én még nem vagyok kevesebb Kép
Ági

ui: de ami késik nem múlik

 
 


Sziasztok !Olyan jóérzés leirni hogy újra 55 kiló vagyok ...a három srác után...de ehhez kellett egy laparozkópos epeműtétKép
Mindenkinek Szép napotKép
Delice!Már kéne irnom Neked de ami késik nem múlikKép
Vera

Kép
Kép
 
 


Szia Vera!
A műtét miatt nem irigyellek!A rosszullétektől,v. a műtét előtti diétától fogytál így le?
Egyébként gratula a súlyodhoz!Kép

De szeretnék már 65 lenni!De ahhoz el kellene kezdeni intenzívebben mozogni.Kocogást tervezgetek,tornával kiegészítve.Esetleg tapasszal megtámogatva..Egyébként sztem keveset eszek.
Most erőt gyüjtök..KépKb.1 évet adtam magamnak,hogy jól megerősödjek,mert aztán szeretnénk még egy babát.Azt remélem,hogy úgy hozzászokok a rendszeres mozgáshoz,hogy életformává válik,és akkor majd nem lesz ilyen nagy probléma elkezdeni a napi tornát.Remélem...
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia EditKép
Hála istennek rosszulléteim nem voltak komolyak és igazánból "csak"egy két napig tartottak utána pedig a kemény diéta megtette a magáét ez kb.10kiló súlyesést jeletett mert kb 63-65kg voltam a műtét előtt...a szülés után ennyi voltam.
Most pedig 55 és persze minden este tornázom 10 percet amikor már gyerekmentes övezet vanKép
a mozgás nekem mindig meg volt ...futás ,tollaslabda...és "csak" mezei séta isKép
a másik hogy a terhesség alatt diabeteszem volt és a diétát azóta is tartom...a vércukraim igy jó értékeket mutatnakKép
Valóban akkor a jó ha a mozgás életforma mert akkor már ha egy nap nincsen meg az"adag" az már hiányérzetet okoz.
Két hét mulva megyek hasplasztikára is ..teljesen szét vannak esve a hasizmaimKépössze kell őket varrni és persze a lelógó bőrt is el kell távolitani.
Sok sikert kivánok Neked a terveidhezKép
Biztosan sikrülni fog.Kép
IrjKép itt is megtalálsz.
Vera

Kép
Kép
 
 


Szia Vera!
Örülök,hogy írtál!Kép
Rövid idő múlva tényleg elkezdek kocogni.Mostmár csak sportmelltartót keresek..Az útvonalat még ki kell találnom(nem egyszerű),meg hogy mikorra időzítsem az is kérdés.A tollas nekem is kedvencem volt,de mostanában nem jutok hozzá..
A tornát én könyvből csinálom(persze később fejből).Karen Amen-Tee Dobinson:Pocak volt-pocak
nincs.Nagyon jók a gyakorlatok,mivel gerinctorna is van benne,így egy kalap alatt a hátam is erősödik.Ráfér,mivel sokat fájt.KépA könyv szerint ugyanis van összefüggés.Pl: Az elörelógó has jobban megterheli a gerincet.Viszont,ha megerősödik a hasizom,jobban tartja a has a szerveket,akkor már a gerinc is jobban tehermentesül.Plussz erősítjük a hátizmokat is,hogy többet bírjon.
Azzal kecsegtetnek,hogy elég napi 5-15 perc,heti 4-5 alkalom,és egy hónap után látható az eredmény.
Ez a diéta engem is érdekel.Írnál róla?Az én cukrom igaz csak lehelletnyivel több a megengedettnél.
Huhh!Hasplasztika!Sajnálom,hogy így jártál.A terhesség miatt ment szét a hasizmod?Fáj is?
Sógornőm most szülte meg a második babáját(viszonylag gyorsan az első után),és nagyon el volt keseredve mert neki is szétcsúszott a hasa.Õ haskötőt hord.Nem tudom szüksége lesz-e műtétre,vagy spontán is gyógyul?
Sok sikert a műtéthez,és a szép lapos hashoz!Jó a rosszban...Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Egyébként sokat nőttek a szememben a plasztikai sebészek,amióta tudom,hogy nem csak 'szépészetről' szól a munkájuk.Sok balesetest pofoztak már emberi formába.Jól kereshetnek amúgy,de talán nem csak egyedül a pénz motiválja őket,hanem a hivatástudat is.
Hol csinálják a műtétedet?Sokba kerül?Mennyi ideig gyógyul?
Akkor egy darabig nem tornázhatsz,gondolom?
Lényeg,hogy helyrejőjj,és jól érezd magad!
Mégegyszer sok sikert!
Szia.Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia Edit!Naharagudj de mostanság egy kicsit el vagyok havazva...srácok iskola óvoda ...tanulás...
ilyenkor már szita a fejem....
Én is nagyon becsülöm a plasztikai sebészeket mert tényleg nemcsak a szépészetről szól a munkájuk...itt vannak a kismamik akiknek önhibájukon kivül szétment a hasuk és ebben ők tudnak csak segiteni hogy visszanyerje valaki a régi formáját....
a cukrosdiétáról emailben irnék inkább meg ahhoz össze kell szednem magam hogy pontosan irjak Neked.
A műtétről is inkább levélben irnék...
Köszönöm szépen a biztatást ...Neked is kitartás a tornához.még jövök ...Vera

Kép
Kép
 
 


Vera!
E-mail-ed érkezett.Kép
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


sziasztokKép

Látom fellendült a topic, ez tökjó.
én meg már csak 57,5kg vagyok, az egészben az a legjobb, hogy nem fogyóztam - nem is reméltem, hogy így lemegy az a rengeteg kiló.
Amit sajnálok, az az, hogy a melleim is eltüntek, teljes mértékben - köszönhető ez a szoptatásnak, a rengeteg fejésnek, és a súlycsökkenésnek.
Egy második baba után azért lehet, hogy elgondokodom egy mellműtéten. Node az odébb van még Kép

Vera
Te azóta már túl is vagy a műtéten, ugye? Én is kíváncsi lennék részletekre, ha nem gond...

Edit
Mi a helyzet a tornával?
Régebben kocogtam én is. És ráadásul nagyon szerettem Kép Jó volt, mert azon az éven egyszer sem voltammegfázva!

Betti
Benézel még ide?Kép

Ági

 
 


Szia Delice!
Örülök,hogy te is becsatlakoztál!
Sajna most szünetel a torna egy tüdőgyuszi miatt.A kocogáshoz meg keresek jó szabadidőruhát(eddig csak gagyi kínai suhogósokat láttam..)Nekem fontos,hogy meleg legyen,kényelmes,meg azért nőies is.Nem mint tehénen a gatya...
Vszleg reggel,v.este fogok kocoggatni.Akkor meg ugyi hűvös van.
Vhol azt olvastam,hogy reggel,ébredés után jobb mozogni,mert a szervezet szénhidrát raktára még üres,és így eredményesebb a torna,v. a kocogás.
Értelmesen hangzik végül is...

Tényleg, Vera mizujs?Hogy vagy?Mesélj...

Bye.Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Juteszembe!
Mi a véleményetek az olyan alsókról ami has leszorító,ill. alakformáló(has,csípő,fenék,comb)
Használtatok már olyat?Nem rossz az a vérkeringésnek?Nehogy úgy járjak,mint a régi úrikisasszonyok a fűzővel,akik elájultak...
Nem csak ruha alá gondoltam,hanem tornához is.
Észrevettem ugyanis,hogy mikor torna előtt a sztreccs farmerből bújtam ki,jobban láttam magam előtt a célt.Ha meg csak úgy nekifogtam,akkor nagyon távolinak,és reménytelennek tűnt a kűzdelem.Tulképp a tapasz is azért kell,hogy nagyobb hitem legyen abban,hogy lesz változás.
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!
Szilde!Irtam Neked emilkétKép
Delice!Szia Nálam a helyzet az hogy megyek végre műtétre ...sajna rám fér mert egyre több a gondom ...már nagyon fáj a köldökömnélKépde hamar túl leszek rajta ...fő az optimizmusKép
ha majd megyek akkor irok ide nektekKép
Puszi mindenkinek.Vera

Kép
Kép
 
 


Köszi Vera!Olvastam.Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


HELLÓÓÓÓÓ MINDENKINEK!IGAZÁBÓL NEKEM SEGÍTSÉG KELLENE.10 HÓNAPOS A KISLÁNYOM, CSÁSZÁRRAL SZÜLTEM ÉS MÉG MINDÍG NEM MENT VISSZA A HASAM.MEGNÉZETTEM ÉS AZT MONDTÁK HOGY MAGA AZ IZOM MÉG 3CM VAN SZÉTNYÍLVA.HALLOTT MÁR VALAKI ILYENRŐL ÉS MIT LEHET TENNI????

Rita


Én is harcolok a teljesen lapos hasért tornázom, kalóriaszegényen étkezem, este már nem nagyon eszem, szedem a protexint hogy az emésztésem is rendben legyen mert ezen is múlik a lapos has.

Andi
 


Lapos hashoz hasznos tippek: http://protexin.hu/emesztesi-zavarok/10-tipp-az-emesztorendszer-negyhetes-nagytakaritasahoz
és szerintem elengedhetetlen az alsó has erősítése (azaz az egész hasizomé mert az egyben van).
klara11
Budapest XI. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: