Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabriel!

Köszönjük a szülinapi jó kívánságot!

Mikor szokott Flóra elaludni?
Mi olyan 1/2 11 körül szoktuk elaltatni!

Nemsokára megyünk mérésre, na meg most kapja meg az agyhártyagyulladás ellen a második szurit!
Remélem most is olyan ügyi lesz mint a múlkor!
Drukkolj nekünk!

Nagyon rossz az idő, tegnap is csak egy kicsit tudtunk lent lenni!
Hogy állsz a kilókkal?
Én még ugyan úgy!


Flóra már 7 és 8 között bevágja a szunyát, ezért is ébred hamar.

Mi volt ma a szurin?

Ma viszont borzaszó meleg van!

Én most mérlegtől függően 77-76kg vagyok, de még mindíg sok van hátra!

És képzeld, a hasam még mindig nagy.Nemtudom miért nem akar lemenni!

Kép
 


Szia!
Bocs hogy nem írtam, csak leutaztunk a hétvégére anyósékhoz, ma jöttünk vissza!

Nagyon jó volt, csak gyorsan elment ez a pár nap!!! :cry:
De jó neked! Én még mindig 81 kg vagyok!!!
Egyszerűen nem akar lemenni! A hasam még nekem is nagy, nem tudom mit kezdjek vele!!!

Hanna nagyon ügyi volt a szurin, nem sírt, 7130g volt a súlya! Most inkább hízott mint nőtt!

 
 

Bocsi, hogy most meg én nem írtam, de intézzük a keresztelőt (hát nem egyszerű) és olyan gyorsan telik a nap!

Végre Flóra átalussza az éjszakákat, így én is kialvadtabb vagyok, fogyózok, tornázok ezerrel.
Már várom a nyári időt, hogy pancsizhassunk a kismedencébe és mehessünk balcsira, velencére.

Mi augusztusban megyünk erdélybe, szovátára, mert ott van sós tó és olyan magas a sótartalma, hogy nem süllyedsz el!
Friss a levegő és ráadásul nagyon olcsó is!
Ti mentek nyaralni?

Hanna baba jól van?
Te hogy érzed magad?

Mi holnap hazautazunk 4 napra, így nem jelntkezem, de amint itthon vagyunk írok!

Kép
 


Szia!

Igen, Hanna jól van, és nagyon örülök hogy már Flóra is átalussza az éjszakát!!!

De jó nektek, mentek pihizni!!! Mi is a balcsira megyünk nyáron!
Rólam inkább ne is beszéljünk, már nagyon kivagyok a szomszédok miatt!
Most akarunk saját házat venni, ezerrel keressük, de már nagyon bele fáradtam, nagyon nehéz megtalálni a megfelelőt!!!

Vasárnap lesz a Kismama bababözéje, mi oda megyünk, már nagyon vártam, mert sok minden jót lehet találni!!!
Ti szoktatok járni???

Érezzétek jól magatokat, sok puszi nektek!!!
Aztán majd írj, hogy hogy éreztétek magatokat!!!


Szia!

Bocsi, hogy most írok, de mostanra sikerült kivakarnom a lakást a romjaiból.

Igen nagyon jóléreztük magunkat, sokat voltunk a kertben és rengeteget nevettünk!
Csak nagyon hamar eltelt a négy nap!

Ma voltunk mérésen és Flóra 8190gramm és 70cm.
Megdícsérték, azt mondták olyan szép formás baba, mint egy libero reklámban!
ÓÓÓ az anyai lelkem örült!
Nem mentünk a bababörzére, de páran azt mondták, hogy nagyon gagyi volt.
Te milyennek láttad?
Vettél valamit?
Volt valami érdemleges dolog?
Hanna most mekkora?

Egyenlöre ennyi.
Szép álmokat!

Kép
 


Szia!

Hanna most 7130g és 66cm! Jövő hónapban megyünk magyünk mérésre, nagyon kiváncsi vagyok!

Igen, talán a tavalyi jobb volt, pelust vettünk, az elég jó árban volt, meg egy-két apróságot!

Mi nem tudom mikor megyünk legközelebb haza, de már jó lenne, mert szegény Hannának nagyon melege van már itt a panelban!!!

Nagyon szép súlya van Flórának! :lol:

Jó éjt nektek is!!!


Szia Gabriel!

Hol vagy? Remélem jól vagy, csak már nagyon régen írtál, ugye nincs baj?
Remélem Flóra is jól van, puszi nektek!


Szia Melinda!

Igen megvagyunk csak olyan gyorsan telnek a napjaink.
Ráadásul volt a családban egy csomó szülinap és azokat rendezgettük, közben Flórával járunk barátnőzni, na meg az időnk nagy részét a kertben töltjük és csak aludni és enni járunk fel!

Flóra már halad négykézláb előre szépen ül is csak néha dől el, mint a lisztes zsák!

Én viszont tovább fogyózok, mert minap pillantottam meg magam egy fényképen és majd szörnyet haltam!
Ráadásul a fogamzásgátló nem jó, mert véreztem tőle és folyamatos migrénem is volt, így hát abbahagytam és maradunk a gyógyszertári kúpnál!

Mesélj mi van veletek!
Mindenre kiváncsi vagyok!!!

Kép
 


Melinda nagyon eltüntél!
Minden rendben veletek?
Vagy talán elmentetek nyaralni?

Kép
 


Szia Gabriel!

Ezer bocs hogy eddig nem jelentkeztem!!! :oops:
Igen, 1 hétre elmentünk haza vidékre egy kisit pihenni, na meg ház után rohangálunk!

Mi jól vagyunk, ma megyünk mérésre meg ilyenek!
Már teljesen kivagyok, mert nem tudom mit is adjak Hannának!!!

Azt szeretném kérdezni tőled, hogy te mikor vátottad le Flóránál a déli tápszert szilárd ételre???
Valamint hogy lenne -e néhány recepted a szilárd ételeket illetően!!!

Szerintem ez a védőnő feladata lenne, hogy elmondja mit is adhatok már neki, de március óta a szinét sem láttam!!!!

Amugy remélem jól vagytok, Gondolom már Flóra nagyon ügyi, miket tud már? Mikor kezdett el mászni, mert Hanna még nem tud, viszont már össze-vssza forog, alig tudom leállítani :lol:


Sziasztok!
egy nagyon kezdo babanet felhasznalo es holnap 4 honapot tolto kislany "kezdo" Anyukaja vagyok :P .A nevem Eniko es kislanyomat Catrinel Szonjanak jegyeztek be, de mi Mini Manonak szolitjuk :lol: Egy problemaval kuszkodom es nagyon remelem, hogy itt tudtok rajtunk segiteni. Par napja megnot Mano tejigenye es azt is eszrevettem, hogy az igeny novekedesevel, sajnos nekem csokkent a tej mennyisege :( . Minden tanacsot kiprobaltam: orankent mellre tettem, massziroztam a melleimet, sort, tejpotlo teat ittam stb, de nem vettem eszre elegendo gyarapodast. Tudom, hogy a turelem rozsat terem, ezert folytatom tovabb a harcot :) .De azert remenykedem, hogy esetleg valamelyikotok ad majd egy olyan tanacsot, otletet ami segitsegevel gyarapodni fog a tejem. Meg nem szeretnem sem tapozni, sem pedig potolni Mano etrendjet. Ha lehet majd 6 honapos kora utan csak.
Elore is koszonom a segitsegeteket.
 
 


Szia Enikő!

Nekem egy 6 és fél hónapos kislányom van, 3 hónapos koráig kapott csak anyatejet, utána már sajnos tápszert is kellett neki adnom! Még van egy nagyon kevés tejem, de én már szilárd ételeket is adok neki!

Nemrég séta közben egy kismamával beszélgettem, és a More Milk Plus kapszulát ajánlotta nekem, amitől állítólag 24 óra alatt jelentősen gyarapodott a teje!!!

Én is most szeretném kipróbálni, de lehet hogy ez rajtam már nem segítene, mert nekem már annyi tejem sincs, hogy egy etetésre elég legyen!

A Boldogmama.hu-n többet is megtudhatsz róla!
Remélem tudtam valamennyit segíteni!


Szia Melinda!

Nekem Flóra biztonsággal ül és már egyedül feláll, így már mindent (ágyat, járókát) lejebb tettünk.
A fogunk még mindig nem jött ki, de az ínye nagyon be van dagadva.
Mindjárt visszajövök....

Kép
 


Szia Melinda!
Nagyon koszi a gyors valaszt es a segitseget. Sajnos nem tudtam hamarabb megnezni, de ahogy sikerul hozzajutnom a kapszulakhoz (mivel nem magyarorszagon elek, kicsit bonyodalmasabb a beszerzes:)) jelentkezem, hogy elmondjam az eredmenyt.
Mano a tapot nem akarja elfogadni:(.
 
 


Szia Enikö!

Igen, kiváncsi vagyok hogy használ-e!!!
Nekem sem akarta Hanna elfogadni a tápszert, többször kellett kínálnom hogy megegye!
Addig azt a tejet adtam neki amit lefagyasztottam!

Ha egyáltalán nem kéri, akkor szerintem kérj a dokitól másikat, lehet hogy ez nem ízlik neki, de a másik fog!
Nekem legalábbis ezt mondta a gyerekorvos!


Szia Gabriel!

Voltunk tanácsadáson, Hanna 7480g és 67 cm!
Adtak egy pár tippet, hogyan tornáztassam!
Flóra mikor is kezdett el kúszni???

Hanna még csak most kezd rájönni hogyan is kell!!! :)
Egyébként lesem tudom állítani, egész nap a hasán akar lenni!
Te adod még neki a tápszert?
Délután mit adsz neki?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: