Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tegnap egész nap Pesten voltunk. Elvittem Balut a bőrgyógyászatra, mert van egy nehezen gyógyuló sebe. Kiderült, hogy ekcémás! Kaptunk egy csomó testápolókrémet, fürdetőkenőcsöt. Januárban megyünk allergia vizsgálatra. Állítólag sok gyerek kinövi, remélem ez Balunál is így lesz!
Móni a banánkenyér nagyon egyszerűnek tűnik, lehet, hogy én is kipróbálom.
A szerda nekem is jónak tűnik egyenlőre.
Megyek, mert felkeltek a csemetéim!
Puszi Anita
KépKép
 
 


Sziasztok Csajok!
Anita annyira édesek a gyerekeid,eszméletlen!
Bárcsak már nekem is lenne..Most igy 7-8 hetes terhesen még nem érzek igazábol semmit a félelmen kivül,hisz ilyenkor még semmi se biztos.Mindenki azt mondja,hogy az első 3 honapot át kell vészelni,onnantol már kevésbé valoszinü a vetélés.
Szoval én örülök is meg nem is!inkább aggódom,egész nap csak az internetet bujom és világositom fel magam a terhességről.Már lediplomázhatnék nögyogyászatbol...
Moni!te kihez jártál orvoshoz?és Hova???
nekem is kellene egy fasza doki itt dabason,akiben tökéletesen megbizhatok.Ti melyik korházban szültetek??
Képzeljétek én még csak rosszul se vagyok...már parázok mindentől...örülnöm kéne hogy nem hányok.
na majd irjatok,puszi mindenkinek
kellemes hétvégét
egyébként mondtam már hogy a Vivien csak Állnév????
Igazábol Manuela vagyok...
 


Szia Manuela!
Nagyon szép a neved, mért titkoltad?
Én az első három hónapban mindkét gyerekemnél rosszul voltam. Állandó hányinger, szédülés. A hányingeren az segített, ha rágcsáltam valamit. Ennek eredménye +10 kg az első három hónapban.
Balázs a IV.kerületi szülőotthonban született, ezt nem ajánlom! Biust a Péterfy-ben szültem, nagyon jó élmény volt, igazán jó kórház. Az ott töltött 5 nap is jól telt, mindenki nagyon segítőkész volt. A következő babát is ott szeretném szülni, ha egyáltalán lesz következő. Én szeretném, de hát a pénz...
Másodszorra szülésznőt is fogadtam, aki rengeteget segített!!!
Most,hogy felelevenítettem a szülést, úgy érzem SZERETNÉK MÉG SZÜLNI!!!!
Móni, Melinda! Nektek milyen volt?
Puszi Anita
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!

Anita!
Az öcsém is ekcémás volt kicsinek,de kinőtte.Valószínűleg a Balu is ki fogja.
A Daninak is sok baj volt a bőrével míg kissebb volt,de már neki is kezd elmúlni.

Vivi!
Ne idegeskedj nem lesz semmi baj.A neved tényleg nagyon szép!
Én sem voltam rosszul egyetlen egyszer sem,úgyhogy emiatt ne nyugtalankodj.Kívánós sem voltam.
Én Pesten szültem,nem tudok neked jó dokit ajánlani Dabason.De egy kis utánajárás és biztos találsz rendes dokit!

A Délpesti kórházban jött világra a fiam.
Délután 4-kor jött az első 10 perces fájás,aztán a következő már 5 perces, azután már 3 perces fájásaim voltak.Hívtuk a párom,már pont jött hazafelé.Addig beültem egy kád vízbe,nagyon jó volt.
Beértünk negyed hétkor,és háromnegyed kilenckor már kinnt is volt a fiam.Kevesebb mint öt óra alatt lezajlott.Csak jó emlékeim vannak,a párom végig ott volt velem,könnyű szülés volt!

Vivi neked is megvan az esélyed ilyen szülésre!
Bocsi,már megszoktam a Vivit!Hogy lehet becézni a Manuelát?

Ja visszatérve a dokim nagyon jó volt!!

Na puszi nektek:Móni

Kép
 
 


sziasztok csajok!!
köszönöm anyugtatásokat,meg az élménybaszámolokat!Képzeljétek tegnap hazamentünk szlovákiába a szüleimhez,és ma délután jöttünk meg.De ami a lényeg reggel elmentem a dokimhoz otthon..csinált ultrahangot,és már látszódótt ahogy lüktetett a pici szive!!!!!!fúú de boldog voltam,el se lehet mondani!!
lecsapolta a nővérke a véremet,kaptam kiskönyvet ami számomra még megerösiti a hitemet,hogy tényleg anyuka leszek!!!ma léptem bele a 8.hétbe,és már csak új évkor kell mennem legközelebb.
A párom ugy elsirta magát mikor meglátta az ultrahangképet(mert a multkorin még nem sokminden volt látható)!!!!Szerintem ő igazábol most fogta fel,hogy babánk lesz.
Szoval most picit megkönnyebbültem, hogy tudom minden rendben van,és érthetöen majd kicsattanok az örömtöl.
szeretem a vivien nevet,szerintem ha kislányunk lesz,az lesz a neve.de mindegy hogy szolitotok,én interneten mindenhol,mindig vivien név alatt futottam.
Puszi
 


Sziasztok. Remélem nem gond ha én is leirom Vivi a történetemet,ugyanis én lemaradtam. Hajnali fél1-kor kezdödött,fájogatott a hasam,ha pontos akarok lenni olyan volt mint amikor kakilnia kell az embernek.Kimentem hát a wcre üldögeltem jo bő fél órát de semmi,aztán vissza mentem a szobába lefeküdtem,de ahogy leért a fejem az ágyra megint fájogatott a pocim. futás megint a wcre. anyosom már fent ült az ágy szélén nézte mit rohangálok,és biztos volt benne megindult amire annyira vártam,vártunk.Ahogy igy üldögéltem egyszer csak láttam valami rózsaszinü véres valami van a bugyimon.Uristen ez tuti a várva várt nap. Ibinéni nembirta jött megkérdezni:-Jol vagy angyalom? Mondtam neki mi a helyzet,de még a mondatom végére se értem amikor jöttek a fájások.Olyan volt mintha valami valaki nyomna belüröl.Lányok 2perces tolo fájások voltak. Semmi görcs semmi 10' 20' 5' semmi rögtön mint derült égböl a villám csapás 2' tolo fájás. Na rögtön mentö,irány a Megyei korház, ülni se tudtam már csak feküdni. Fel dobtak a szülő ágyra,és mondták jo hogy beértem kitolási szakba vagyok,látják a baba haját.Hatalmas 3 nyomás után 15 perc alatt megszültem. Azt mondták hatalmas szerencsém volt 15 pec alatt első gyermek. Az én párom is bent volt fogtuk egymás mindkét kezét a Gábor végig sirt.Látta ahogy kibujik az ő kicsi fia. A lányok akik akkor szültek mindenki kérdezte : Te vagy az aki 15'alatt megszültél? alig akarták elhinni hogy ekkora szerencsém volt. Vivien KIVÁNOM TISZTA SZIVBÕL LEGYEN NEKEDIS EKKORA SZERENCSÉD VAGY MÉG NAGYOBB!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sziasztok MelindaKépKépKépKépKép
 
 


Neharagudjatok nem értem ezt a rohadt gépet össze vissza rakta fel a képeimet, meg a levelet . Nem értem. Tök mérges vagyok. Az also nyillal lehet végig olvasni a levelet. NEHARAGUDJATOK!!! Sziasztok Melinda a kétbalkezes!!!!!!!
 
 


Sziasztok!
Melinda tényleg szerencsés vagy a szüléseddel. Én a fiammal 10 órát vajúdtam reggel 6-tól 15.40-ig. 10 órakkor történ a burokrepesztés, azután iszonyú fájdalmas volt, nagyon elfáradtam a végére, a fájások között 1-2 perceket aludtam. A kitolás kb 30 perc volt és kevésbé fájdalmas. A szülést követően két hónap kellett, mire rendbejöttem a gátseb és az aranyér miatt. A lányom 5 óra alatt született meg, nem vágtak, csak kicsit repedtem és két hét alatt már a régi voltam. Hatalmas a különbség a két szülés között, de amikor a hasamra tették a csupasz kis babákat az a leggyönyörűbb dolog az életben!

Móni, Vivi mi lesz a szerdai találkával, összejön? Én reggel megyek Inárcsra a védőnőhöz 8-9 körül, utána ráérek!
Puszi Anita
 
 


sziasztok
fu Melinda nem semmi a történeted..az egyik barátnőmnek is ilyen szerencséje volt.Viszont az unokanővérem tegnap előtt szült meg,több órás szenvedés után császárral..és ahogy elmesélte..na köszönöm szépen.
bárhogy is lesz,ki kell birni...
Csajok arandi nekem már nem jo holnap,mert ajándékok nincsenek még megvéve...és holnap készülök még vásárolni.
szerintem ha ünnepek utánra tesszük,az se baj..
Móni,de ha szeretnéd a körmöket,megoldhato még ezen a héten.Most már járnak hozzám páran hozzám haza körmökre!!tök örülök,hogy legalább egy kicsit megismernek az emberek.
é olyan álmos vagyok állandoan,na ne tudjátok.Azt hiszem bedobok egy orás szundit..micsoda élet!!más ember dolgozik ,én meg itthon alukálok..
Hát ez van...
na puszi nektek
 


Sziasztok!

Bocsi de nincs időm hosszasan írni,rohanok a suliba.Gépünk szervízben,öcséméktől írok.Vivi nem vagy telcsin elérhető?Máshogy nem tudunk egyeztetni.Az e-mail címem a profilomban van.

Ezer puszi
Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Most értem ide anyukámékhoz,otthon még mindig nincs gép.
A Heim Pálban voltunk,mert a Daninak fáj a füle. Sajnos elég fülfájós.Állítólag én is az voltam kicsinek.Na mindegy.
Nagyon féltem,hogy föl akarják szúrni a fülét,de szerencsére nem. Antibiotikum,orrcsepp,fülcsepp, meleg só.És nem érheti víz.Mindig akkor fáj a füle,ha meg van fázva és mindig csak a bal.
Remélem kinövi.Vagy ezt nem lehet kinőni?

Meséljetek,hogy álltok a karácsonyi előkészületekkel? Én még szinte sehol.
Se ajándékok, se fa.

Ha nem jönnék karácsonyig mindenkinek Nagyon kellemes ünnepeket!

Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Daninak jobbulást kívánok! Én is fülfájós voltam, nekem a víztől gyulladt be!
Az ajándékok és a fa is megvan már, most már csak itthon készülődök. Az elkövetkező két nep a takarítás vár rám, főzni csak szombaton fogunk, ha megjött az Anyukám. Azaz Õ fog főzni!!! Ja és még az ajándékok csomagogolása van hátra, valamint a naptárak nyomtatása. Mindenkinek a családba készítek egy naptárt a gyerekek képeivel. Tavaly nagyon örültek ennek a meglepinek, és már jelezték, hogy szeretnének 2006-ost is. Ezen még dolgozom!

Puszi Anita
 
 


Sziasztok!

Anita nagyon jó ötlet a naptár,jó neked hogy otthon is meg tudod csinálni. Nekem is eszembe jutott,de nem tudtam hol lehetne csináltatni.Talán majd jövőre,vagy más alkalomra.
Mi még csak a gyerekeknek vettük meg az ajándékot.
Ha minden igaz ma megyünk vásárolni.De csak apróságokat ajándékozunk.
Úgy alakult,hogy 24-én nem főzök,időm sem lenne rá.Délelőtt feldíszítem a fát amit a Dani nem láthat mert ugye azt a Jézuska hozza.Utána megyünk anyukámékhoz,és vacsira meg anyósomékhoz.Csak este lesz egy kis nyugi.

Puszi:Móni

Kép
 
 


MINDENKINEK NAGYON NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS EREDMÉNYEKBEN GAZDAG BOLDOG UJÉVET KIVÁNOK:Melinda!!! Sziasztok.
 
 


Boldog karácsonyt kivánok nektek és kedves családotoknak!!!!!!
Puszi Vivi
 


Sziasztok!

Kellemes Ünnepeket Kívánok !

Puszi Anita
 
 


Sziasztok!

Kihevertétek már az ünnepi fáradalmakat?
Én nagyon sajnálom,hogy vége a karácsonynak, nagyon szeretem.
Jött a Jézuska és mindenkinek azt hozott amit szeretett volna.
Nálatok hogyan telt?

Puszi:Móni

Kép
 
 


hello csajok
BUÉK mindenkinek.
Hol a manoban van mindenki???
ezt a lustaságot..
látom az ünnepeknek meg van a hatása..sehol senki.Ébresztö....ébresztő---

na ha feléledtetek irjatok
addig is pusza
 


Üdv!

Meséljetek , hogy telt a szilveszter??
Mi öregesen töltöttük itthon a tv előtt.De jó volt ,most nem is vágytam nyüzsire.
Danit nem lehetett lelőni, most neki is engedélyezve volt a fennmaradás.
Bár én már egy órakor aludtam.

Remélem nem tüntetek el végleg!!!!!!!
Tessék életjelet adni!!!!!!

Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok! B.Ú.É.K.

Itt vagyok, csak mostanában ezer dolgom van. Elkezdtem tanulni eszperantóul, így a déli alvások alatt csak a tanulásra jut időm (most egy kicsit lógok).
Jól telt a Karácsonyunk, bár a 25-én, 26-án a jövés menés a családtagokhoz eléggé kimerítő volt. 27-én voltunk korizni a Parlamentnél. Balázs nemigazán élvezte, nem tudott megállni a koriban, Apának viszont annál jobban tetszett (korit hozott neki a Jézuska). Szilvesztert itthon töltöttük a nagynénémmel (Bius kerianyuja)és az unokaöcsémmel. Jó volt a hangulat, kártyáztunk, társasoztunk, tüzijátékoztunk. A gyerekek 9-kor kidőltek, de éjfélkor felkeltek és 2-ig szórakoztattak minket.
Balu sajnos megint beteg, már negyedik napja lázas, köhög. Tegnap voltunk a doktornőnél, felírt köptetőt, antibiotikumot, amit vonakodva, de beadtam és ki is hányta. Ideje lesz mostmár valami immunerősítő kúrába kezdeni!
Na most megyek tanulni!
Puszi Anita
 
 


ELFOGYOTT A PEZSGÕ,ELHALKULT A TROMBITA,AZ UJ ÉV LEGYEN ÉVEID LEGJOBBIKA! DOLGOZZ,SZERESS KERESD A SZÉPET ADJON AZ ISTEN BOLDOG UJ ÉVET!!! Sziasztok puszi mindenkinek majd jövök:Melinda
 
 


sziasztok! Na mi van most megint eltünt mindenki? Nem nagyon megy a topik idén, remélem nem marad ilyen lájtos. Pá Melinda
 
 


Helló Csajszik!!

Melinda mesélj, rég hallottunk rólad!
Anita milyen nyelv az az eszperantó? Nem az az E betűs? Vagy most hülyeséget kérdeztem?
Vivi te már elkezdtél dolgozni?Azért jössz ilyen ritkán?
Most rohanok a Daniért az oviba utána meg a suliba , de este visszanézek,hátha írtatok!!

Sok puszi nektek:Móni

Kép
 
 


Anita a kisfiadnak gyógyulást kívánok!!!
A Dani most kivételesen nem beteg , de nem akarom elkiabálni!!!

Puszi

Kép
 
 


Sziasztok!

Az eszperantó egy mesterségesen létrehozott nyelv. Az 1800-as évek végén hozták létre, az volt a cél, hogy világnyelvé váljon. Sajnos ez nem valósult meg, mert a nagyhatalmak anyanyelvei elnyomták. De azért eléggé elterjedt, sokan beszélik. Nagyon könnyen tanulható nyelv. Én 3-4 hónap alatt szeretném elsajátítani középfokon, mivel kell a diplomámhoz egy középfokú nyelvvizsga!
Balu már túl van a nehezén, 3 napig 39 fokos láza volt. Ma már evett egy kis husilevest! Ajánlottak vitamintablettát (aloe vera), azt hiszem elkezdjük szedni, mert megint kezd betegeskedni.
Vivi: Hogy van a kismamánk?

Puszi Anita
 
 


Sziasztok!

Anita örülök ahogy a kisfiad már jobban van.
És mikorra tervezed a nyelvvizsgát? Lehet hogy nekem is ezt kellene tanulnom!!!!Biztos könnyebb mint a német.De terveim szerint ebből érettségizem úgyhogy muszáj belehúzni!!!Holnap hozzá is fogok.
Tényleg Vivi mi újság? Jól vagytok így kettecskén?
Adjatok valami tippet a holnapi ebédhez! Unom már örökösen ezen törni a fejem!
Holnap kezdek neki a töritételek kidolgozásához.Már alig várom!!
Most megyek és előre is kipihenem a fáradalmakat!

Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok..
sokáig nem voltam,tudom..
de történt vlmi borzaszto..
elvesztettem a babánkat!!!!!!elkezdett barnás folyásom lenni,az orvosom teelfonon keresztül ágyba parancsolt,majd ha erösödne mnjek haza szlovákiába be a korházba!Sajnos rosszabb lett..befeküdtem a korházba,nyomtak injekciokkal,infuziokkal..DE pár ora mulva borzaszto görcsökkel kijött belölem...pisilés közben bele a wc-be!!!Na ezt a tehetetlen érzést nem kivánom senkinek!A növérke rám parancsolt,hogy huzzam le!!!!!!!!ennyi.egy élet,egy pici magzat ami pocakomban nött...
másnap kitisztitottak..persze ami még örjitö volt egy szülés elött állo csajjal voltam egy szobában akinek fájásai voltak,ás arra várt napokig hogy szülhesse meg a babáját!Gondolhatjátok,hogy terhes nöket,vagy babákat most nem szivesen látok..
lelkem össszetört,páromé ugy szintén
üresnek érzem az életem...
 


Vivi!

Kimondhatatlanul sajnálom ami történt. Teljesen együtt érzek veled,bár velem még nem történt ilyen szörnyűség, de a legjobb barárnőmmel igen.
De nem tudom mit mondhatnék...
Hacsak nem azt , hogy a barátnőm most babát vár.Nagyon félt ettől a terhességtől,de minden jól alakult.Remélem veled is így lesz majd.
Tudom, hogy most nehéz de hidd el idővel "jobb" lesz.És nagyon kérlek ne mondj le a babáról. Van még rá időd.

Puszi:Móni

Ui:Ha akarsz beszélgetni nyugodtan hívj fel.

Kép
 
 


Szia Moni!
Köszi a biztatást,és együtt érzést..
Talán ma már picit jobban vagyok,de képzeld,most meg a munka se jött össze!!!!Visszamondták..
Más helyet kell keresnem,de a legtöbb helyen örült árakat kérnek a helyért.Most már magam sem tudom mit csináljak,de egy biztos,hogy otthon nem fogok ülni!!Vlmi munkát ki kell találnom,amivel lekötöm magam..
Körmeid meg vannak még???
Férjednek tetszett??
A barárnöd mennyi idöt várt mig ujra terhes lett??ezt azért kérdem,mert mindenki mást mondd!Még az orvosok a korházbanm is mást-mást mondtak.
na mindegy ,mi szeretnénk mindenképp tovább probálkozni..de azért még várunk.
Többiek hol vannak???
Puszi mindenkinek
 


Üdv!

Vivi örülök , hogy ha egy kicsit is de jobban vagy!!!
Tuti,hogy fogsz találni valamit,csak idő kérdése.Én szorítok.
A barátnőm két évet várt de csak azért mert az a baba nem tervezett volt, és így nem akart másikat.
De általában 3-6 hónapot szoktak mondani.A sógórnőm pl. vetélés után 3 hónappal már terhes volt.
De szerintem pár hónapot mindenképp érdemes várni.
A körmeim jól vannak köszi,csak tölteni kéne.Ezen a héten nem érsz rá?Amúgy mennyi a töltés?
A többiekről annyit tudok mint te! Sajnos.

Remélem a lelked ha lassan is de meggyógyul.

Sok puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!
Megvagyok, csak sok a dolgom!
Vivi őszintén sajnálom a történteket! Fel a fejjel! Egy ismerősöm is elvetélt, 6 hónapra rá teherbe esett. Most van két kis fia!
Szeretnék találkozni veletek! A héten össze tudnánk hozni egy találkát? A távolság nem gond, én tudok hozni-vinni mindenkit kocsival.
Vivi lehet, hogy tudok segíteni munka ügyben, bár nem körmözés! Írjatok mikor jó nektek, nekem bármelyik nap jó de. vagy du., 12-14 csendespihi nálunk.
Puszi Anita
 
 


Sziasztok!!!!
Moni:ird meg mikor tudnál jönni,aztán egyeztetünk.Egyenlöre semmi komolyabb tervem nincs,csak hétvégén nem jo,mert jönnek a szüleim.Tudod akkor mikor itt voltál a nagy hoban szegénykéim nem tudtak eljönni!!A töltést 1800Ft,de neked 1000!Aztán tessék reklámozni!!!Csak viccelek,de ha vlki szeretne megadhatnád a számom..elöre is köszi
Amugy állitolag van nálatok vlmi nagyobb szalon,megtudhatnád van e körmösük???
Anita a talit vlmikor összehozhatjuk,kocsim nekem is van,nem gond!Egyébként milzen munkát tudnál?Az az igazság,hogy nekem van egy közgáz diplomám...amit már 4-5 éve a fiokban tárolok..Hogy miért?Nos Moninak már meséltem:távuton tanultam Györben,amikor adodott egy lehetöség kimenni Ausztriába...pincérkedtem 4éven át,és csaka pénz érdekelt.Befejeztem a sulit,de tovább pincérkedtem.És igy szép lassan elfelejtettem mindent..bár szerintem akkor se tudtam sokat..Most meg már azt se tudom mi az az excel,vagy word..stb.
nincs merszem jelentkezni bárhova is,hisz milyen égö,ha van az embernek egy diplomája és még számitogép elött se tud dolgozni!!!nem???
Egy elönyöm van,hogy apukám német,és beszélem szinte tökéletesen a nyelvet.Tudok kicsit angolul is..
Esetleg ezzel ha vlmit tudnék kezdeni..
De a másik baj,hogy a párommal megbeszéltük,hogy nem szeretnék minden nap,vagy ha igen,akkor csak napi 5-6 orát dolgozni!Nem is akarok sokat,ugye??
Na drága Anita,ha erre tudsz vlmi okosat kontrázni,akkor fejemet lehajtom elötted!!Na és persze itt vidéken az esély,hogy vlmi normálisat találj...szinte egyenlö a nullával..
Na nem fárasztalak benneteket tovább!
Puszi
 


Sziasztok!

Vivi én csak este 6-7 óra körül tudnék menni,mert a párom dolgozik és akkortájt ér haza.Nincs az neked későn? A péntek jó lenne? De te is jöhetsz hozzám és akkor az Anitát is idehívjuk,meg van oldva a tali.
Töntsd el hogy legyen.

Sok puszi:Móni

Kép
 
 


ok.akkor megcsináljuk nálatok...és egyben a talit is!!!
akkor már csak meg kell beszélni melyik nap.
puszi
 


Szióka!

Nekem a holnap délelőtt és péntek egész nap jó.
Nektek?

Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

A holnap de. nekem nagyon jó lenne! Mindegy, hogy hol, akár nálunk is találkozhatunk.
Na csajok, hogy legyen? Vivi személyesen mindent megbeszélünk.

puszi Anita
 
 


Üdv!

A holnap délelőtt nekem oké,de mivel ti kocsival rendelkeztek nem talizunk nálunk?
Vivi az egyik körmömről lepattant az a csillámos rész egy kis darabon!!
Neked jó a holnap délelőtt?

Móni

Kép
 
 


Ok! De nem gond, hogy a gyerekekkel megyek? Mit szóltok a 10 órához? Úgy is megyek Inárcsra a CBA-ba. Az utcát tudom,de hány szám?
 
 


Nem gond,van gyerekszoba.Biztos ellesznek!
A 10 óra jó.3 szám,egy almazöld ház.
Vivi!!!!!!!!!!!Neked jó?????????,

Kép
 
 


Anita!

Vivinek a péntek lenne jó!
Mondd hogy ráérsz péntek délelőtt!!!!!!!!!!!!

Móni

Kép
 
 


Ok, akkor pénteken 10 órakkor Nálad!
Rendben mindenkinek?
 
 


OK csajok..
Moni nekem mindenképp magyarázd el az utat,mert én arra még nem voltam soha..
szoval itt sárinál át inárcs irányába,aztán gondolom csak egyenesen..párom inárcs tábláig elmagyarázza ugy is,de bent afaluban részletes leirást kérek!!!
Örülök nektek...addig is sziasztok
 


Szia!

Átjössz a vasúton kövesd az utat, balra utána jobbra kanyarodik.A benzinkút után a második utca balra.3 szám ,almazöld ház, fehér kerítés!
Hívj ha nem találsz ide,de szerintem menni fog!!
Ja, a vasút és a benzinkút között sokáig nincs utca balra,ne ijedj meg.

Nagyon várlak benneteket!!!
Puszi:Móni

Kép
 
 


Üdv!

Na mi van lányok??!!
Találkoztunk egyszer és már nem is írtok???
Anita hogy megy a munkád?Most hétvégén voltál azon az előadáson?
Vivi képzeld majdnem letörtem az egyik körmöm!Egy kicsit be is szakadt.
Valami munka? Szerintem venned kéne hirdetési ujságot.

Jelentkezzetek!!
Este majd benézek,lassan megyek informatika órára.

Puszi nektek:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Szombaton voltam a rendezvényen, nagyon jó volt. Hangverseny, lemezbemutató koncer, minden ami kell. Csak az volt a gond, hogy korábban el kellett jönnöm. Apa így is jól bírta a kicsikkel, reggel 7-kor indultam és 4-re értem haza. Ma is megyek és páran elkísérnek engem. Vannak érdeklődők!
Ha a héten tervezünk találkozót, nekem a csütörtök lenne jó. Mit szóltok hozzá?

Puszi Anita
 
 


Sziasztok!Bocsika,hogy nem irtam,de a párom 2 napig a laptoppal dolgozott...házon kivül!
Ugy néz ki a munka a szalonba még sikerülhet...A fönök csajszi hivott a hétvégén,hogy ö ezt még szeretné egyszer átgondolni,mert annyira tetszik neki a munkám!!!És ha minden igaz,akkor ma este fog hivni,és megmondja hogy s miként...
Nagyon örülnék ha sikerülne!
A héten még nem is tudom,hogy mi lesz...még az is lehet,hogy költözhetek a szalonba..akkor viszont lesz mit csinálnom.Na de ez majd megbeszéljük!
Anita!örülök,hogy élvezed ezeket az elöadásokat,és kivánom,hogy mielöbb elérjed célod!
Moni,remélem te meg nem neheztelsz ránk,hogy fenn tartottunk,és nem tudtál a kicsiért elmenni az oviba!!??
Na megyek,mert apáromnak már megint kell a laptop.
puszi mindenkinek
 


Sziasztok!!

Manu, nagyon szorítok,hogy sikerüljön a meló!!Kép
Mindenképp írd meg hogy alakult!
Amúgy nekem a csüti nem jó,tudjátok az sulis nap.
Ne kérdezz hülyeségeket légyszi!!!Miért neheztelnék? Tökre örülök hogy taliztunk,a gyereknek semmi baja lesz az oviban!
(de már alig vártam hogy mehessek érte!!)

Lassan le kell fektetnem,úgyhogy megyek.
Legyetek jók!

Puszi:Móni

Kép
 
 


Haliho!
Hát képzeljétek,a csajszi még nem hivott fel!Sik ideg vagyok,most irtam neki sms-t,mert már nem birtam várni.DE még semmi!
Na a vgén még le lesz fujva az egész,akkor ugy is falra mászok.Szombaton este 10kor hivott fel,hogy ö neki se nappala,se éjszakája ez miatt nincs,és hogy mennyire szeretné,hogy oda menjek...majd megprobál még egyszer beszélni a kozmetikus csajjal,hisz eddig ö akadályozta ezt az egészet!!!!Szoval szombaton még ugy hangzott az egész,hogy szinte 100%,hogy sikerül...na most meg a falat kaparom..
Tudom elég idegbeteg vagyok,de nekem ez most olyan fontos,és nem szeretem,ha vlki hintába akar ültetni...
na nem fárasztalak benneteket ezekkel a hülyeségekkel....
na legyetek jok
pusza
 


Sziasztok!
Remélem, nem haragszotok meg, ha a figyelmetekbe ajánlok egy koncertet!

„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

Kép
 
 


MIZU VELETEK CSAJOK????
NEM SÜRÜN IRTOK MÁR!!!EJNYE BEJNYE,IGY NEM LESZÜNK JOBAN..
Melisz is teljesen kilépett innen??
Képzeljétek!!:jövö héten kezdhetek a szalonban!!!
annyira örülök,el se tudom mondani.
Végre történik vlmi jo is..persze most már reménykedhetek,hogy legyen is vlmennyi munkám.
Csak délután fogok bejárni,igy délelött el tudok végezni otthon,megfözhetek..meg bekukkanthatoka babanetre :-)
ma megyünk haza szlovákiába,csak hétfön jövünk vissza.Kell mennem majd a nögyogyászomhoz ellenörzésre is.
Veletek mizu?
puszi nektek
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: