Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Manuela gratulálok a melóhoz, örülök hogy végül összejött! Én mindenkinek Téged foglak ajánlani!
Szervezem a bemutatókat, vasárnap lesz az első családi. Remélem minden rendben lesz.
Képzeljétek Balu 8 hónap után először aludt a maminál szerdán. Úgy volt, hogy csak ma hozom haza, de tegnap este fél 10-kor telefonált anyukám, hogy menjek érte, mert nagyon sír. Így hát éjjel hazahoztam. Rossz, hogy Anyu ilyen messze lakik, másfél órát kocsikáztam este.
Sajnos semmi kilátás, hogy esetleg közelebb költöznének, pedig milyen jó lenne!
Jó hétvégét mindenkinek!
Puszi Anita
 
 


Haliho!!!
már megint sehol senki???????
megjöttünk szlovákiábol..fu de jo volt.Család,barátnöimmel taliztam...
DE ujra itt vagyok,és tele energiával,hisz holnaptol kezdek dolgozni.Ma estére pakolom be a cuccaimat,asztalt,székeket..Remélem jo is lesz.
Anita nálad mi volt? Hogy sikerült az elöadás?
És te Moni????Élsz még??mult héten is alig irtál..minden rendben van nálatok??
Vigyázzatok magatokra...majd jövök.
Pusszancs
 


Sziasztok!
Köszi, jól sikerült a bemutató, elég sokan összejöttünk. Most szombaton is lesz egy itt Kakucson. Lejön a természetgyógyász-doktornő és tart egy életmód-tanácsadást. Ha érdekel titeket, akár párotokkal együtt is, szívesen látunk, lehet kérdezni, tanácsot kérni minden bajra, nyavajára. Nálunk lesz családias környezetbe. Legalább ismerkedhetnétek másokkal is, meghívom néhány ismerősömet.
Manuela gondolom nagyon izgatott vagy a holnap miatt, meg is értelek. Ha Megyünk Dabasra, bekukkantunk majd hozzád, hol is leszel pontosan?
Móni csak nem most vizsgázol? MIkor találkozunk gyerekestül? Kiváncsi vagyok mit szólnának egymáshoz a fiúk?
Puszi Anita
 
 

 
 

Sziasztok!!

Nem vagyok eltűnve,csak rengeteget tanulok.Most is két tétel között ültem le pihenés képpen.
Manu nagyon gratula a melódhoz!!!Kép Kép Kép
Biztos vagyok benne,hogy sokan fognak járni hozzád! Most már én is a szalonba menjek töltetni? Pontosan hol található?
Gondolom,hogy nagyon jó volt otthon."Rossz" lehet ilyen távol a családodtól,de ahogy olvaslak elég sűrűn mentek haza.Nem?
Anita én sajnos ezen a hétvégén dolgozom.Az elkövetkező pár hétben nem nagyon tudunk talizni,mert amennyi időm csak van a tanulással töltöm.De igérem utána összehozzuk én is kiváncsi vagyok a törpékre.
Nem tudtok egy jó szövegszerkesztő programot? Ilyesmit le lehet tölteni a netről? Az informatika vizsgára nem tudok készülni,olyan alap szövegszerkesztőm van.

Na puszi nektekKép Kép

MÓNI

Kép
 
 


Hahóóóó!!!!

Ne tessék elhanyagolni a topicot és egymást!!!!!!
Mi van veletek???

MóniKép

Kép
 
 


Sziasztoka4

Manu nekem a péntek délután lenne jó.12-13 óra körül.De később is jó ha te akkor érsz rá.
Csak pontosan írd le hol van.

Puszi:MóniKép

Kép
 
 


Helloka!!!
képzeljétek,én még hétfön este beirtam nektek egy hosszu levelet,erre vlmit elnyomtam,,,és csak tegnap vettem észre ,hogy nem is jelent meg..
hát én már csak ilyen vagyok.
Hétfön este sikerült bevinni a szalonba az asztalomat,de még nem volt bekötve a villany abba a helyiségbe,ezért kedden nem kezdhettem dolgozni.Kedden estére lett a villany kész,meg polcokat furattam fel,és tegnap bepakoltam délelött az anyagokkal...és kész is lett minden.
Tök faszán néz ki a helyiség,mindenki kedves velem...szoval ugy néz ki jo lesz.A fodrászlány erösen csinálja a reklámot nekem.Már van 2 vendégem bejelentkezve,na és Moni veled együtt már 3!!!
Remélem jo lesz.Általában 1re fogok oda menni,és 6ig leszek,persze,ha vlki bejelentkezik délelöttre,elvállalom.
Várlak benneteket is,ha erre jártok!!!
Moni,nekem holnap 1kor jo!A dabasi gyogyszertáral szemben van egy kocka családi ház,sárga fal és fa kerités.Ki van irva fodrászat ,kozmetika!
Ha inárcsrol jösz....bejösz az 50es uton dabasra,egészen a lámpáig..ott eltérsz jobbra,akkor leszel a Bartok Béla uton.Ezen végig mész egészen az ütközési..ez biztos van 3km...az ut végén eltérsz balra,és 50méterre lesz bal oldalon a gyogyszertár,jobb oldalon pedig a szalon.Ja és majdnem a szalon elött van egy buszmegállo.
Biztos megtalálod!
De mivel jönnél?Mert ha vonattal,akkor már nem tudom pontosan ..azt se tudom hol áll meg a vonat.
Várlak holnap!
puszi
 


szia!

Rendben holnap 1-kor!
A párom visz kocsival.
Töltünk vagy újat raksz fel?Csak azért kérdem mert nem tudom ezt kell e cserélni,meg nagy alatta a saját körmöm.Ja,és az egyik betört.
Hát csak ennyi a kínom!!
Kiváncsi vagyok a kis körmös-kuckódra!!

Pussszzz!!!
Móni

Kép
 
 


Hali
visszanéztem,hogy válaszoltál e..
olyat csinálunk,amilyet szeretnél..
ha ujat szeretnél,van egy csomo uj cuccom..csinálhatunk vlmi szépet.De ha ujat szeretnél,probáld meg lefeszegetni öket...legtutibb,ha a fogaddal csinálod!Bár én is leszedhetem neked,de rengeteg idö,biztos plusz 45perc!!
Gondoldd át,és akkor holnap várlak!
Pusszancs
 


Üdv!

Anita miért vagy így eltünve?
Most jutott eszembe,hogy az oviban jövőhét pénteken(febr.4)lesz a farsang.Vagyis nem az oviban hanem az új iskolában.Nincs kedved eljönni a gyerekekkel? Biztos tetszene nekik az a sok gyerek,a Dani és a Balu is összeismerkednének,meg mi is taliznánk.A Hupikék Törpikék együttes fog fellépni,lesz tombola meg zsákbamacska.
Jó lenne ha eljönnétek!!!!Kép Kép Kép Kép Kép

Puszi.Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Szervezem a holnapi bemutatót, meg persze nagytakarítok.
Móni febr. 4-e az szombat!!! Különben pedig nagyon jó ötlet, szívesen elmennénk. Érdekelnének a részletek. Akkor péntek vagy szombat? Hány óra? Belépő?
Képzeld tegnap voltunk a Kelpner-udvarházban, a lovardában. Minden csüt.-ön lovagolhatnak gyerekek, negyed óra 700 Ft. és tanítják őket. Balu még kicsi hozzá, a keresztlányom (4 és fél éve)lovagolt. Ha a gyerkőceim nagyobbak lesznek biztos vinni fogom őket. Ha van kedvetek esetleg csak megnézni a pacikat oda is elmehetünk, persze ha jobb idő lesz. Tegnap befagyotta .. is!

Puszi Anita
 
 


Hali!

Anita, hogy sikerült a bemutató?
Tényleg szombat a 4-e és akkor lesz.Szombaton.
Belépő nincs a konkrét időt még majd megírom.
A lovarda tök tuti, a DAni szereti a pacikat.De tényleg akkor ha jobb idő lesz.
Manu hétvégén nem dolgozol,ugye? Jövögetnek a vendégek?

Puszi nektek mennem kell tanulni.Kép Kép
Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Manuela remélem azért nem jelentkezel mert a sok kuncsafttól nincs időd!
Elvileg jó a szombat, még a párommal egyeztetni kell, mert hozza el a nagyfiát. Minden második szombaton hozza el, és most pont aktuális. Meg persze tudni kéne az időpontot is!!
Puszi Anita
 
 


HALIHO!
látom,most már ti is tudtok talizni..ennek örülök.
Nálam alakulnak a dolgok,szombaton 3 vendégem volt!!!9töl 2ig dolgoztam!
Bár most január végén nincs az embereknek pénzük,de remélem be fog indulni.
Szombat eleve jo nap,mindenkinek ilyenkor van ideje szépitkezni!ugy náz ki.hogy szombaton délután fogunk majd hazajárni szlovákiába.
Jol beilleszkedtem a társaságba,kicsit furák a vendáégek,,,,falusi emberkék..sokat képzelnek magukrol,nagyon pletykásak..azt még meg kell szoknom..
De összevetve mindent,örülök,hogy ott dolgozhatok.Igy a napjaim is gyorsan eltelnek,és nincs idöm unatkozni.
Vigyázzatok magatokra,jo talizást a hétvégére!
puszi Manu
 


Üdv!

Anita a szülőin mondták hogy lesz belépő,500 a felnőtt, 300 a gyerek.Fél kettőkor kezdődik.
Remélem ott talizunk!!

Puszi

Kép
 
 


Szia Móni!

Az új iskola az, amelyik ha megyünk Kakucsra tőletek, akkor balra az állatorvos előtt lévő utca, ugye? És bemehet bárki? Lehet, hogy Anyukám nálunk lesz szombaton, vagy jön ő is, vagy Biust otthon hagyom vele. Nem is tudom, hogy lenne jó!?
Puszi
 
 


Sziasztok!

Anita bárki jöhet,persze.
Manu mi újság? Örülök, hogy akad munkád!!!!!Kép
Nagyon beteg voltam tegnap.Ma már kicsit jobb,de nem örültem a mai vizsgáknak!!Kép

Megyek is pihenni!
Puszi nektek!

Kép
 
 


Kép

Hát nem édes csajok?

Anita képzeld 6 óra után értünk haza!!A Danit lefürdettem és kb 15 percen belül aludt is!jól kimulatta magát!!Kép
Manu veled mi újság??Adj jelt magadról!!
Puszi
Kép

Kép
 
 


Sziasztok Csajok!!
kicsit elhanyagolom mostanság a netet..bocsika
Pedig még nem dicsekedhetek sok munkával,de legaglább már dolgozhatok..és ismerkedhetek emberekkel.
Hétvégén megint Szlovákiában voltunk,ma jöttünk vissza.
Igazábol most nem tudok semmi ujat mondani.
Remélem ti jol vagytok,és minden ok a gyerekekkel.

pusszancs
 


Sziasztok,

Magdi vagyok. Inárcson lakom és most találtam a beszélgetésetekre. Nem mindig van időm netezni két gyerek mellett, de ha van, szeretek :-)

Üdv:

Magdi
 


Szia Magdi!!!
Üdvözölve légy nálunk!!!bizonyára kicsit bele olvastál már a leveleinkbe,igy picit tudsz is rolunk vlmit!!
A Moni biztosan örülni fog,ö is Inárcson lakik.
Én Dabas Sáriban...nekem nincs babám,sajnos elvesztettem...de készülünk a következöre.
Örülök hogy bejelentkeztél,...mesélj többet magadrol!!!
puszi m indenkinek
 


Sziasztok!!!

Magdi én is üdvözöllek!!Mesélj magadról,mennyi idősek a gyerekeid?Merre felé laktok Inárcson?
Manu veled mizu? Sajnos most pénteken nem tudok menni,a párom még nem kapott fizut.Úgyhogy mire kegközelebb megyek újra csinálni kell a körmöm.
Anita nagyon el vagy tűnve!!Ma vizsgáztam kémiából,élmény volt.
Képzeljétek nem jött meg és nem tudom mi van!!!Tisztára beparáztam.A derekam úgy fáj, hogy majd leszakad(ha nem szedem a fogamzásgátlót midig ilyen) de semmi,már 3 napja.
Nem szoktam várni a piros napokat de most mégis várom.
A fia elkapott vmi vírust egész éjjel hányt és ment a hasa.Beutalót is kapott kiszáradás esetére,de hál istennek most már megmarad benne a keksz és a natur hideg tea.
A változatosság kedvéért már megint fáj a torkom.

Megyek és ápolom egy kicsit a törpét és magamat is!!
Kép
Mivel egész éjjel nem aludtam ilyen álmos vagyok!!!

Legyetek jók és jelentkezzetek!!
Puszi.Móni
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!!!
Moni!!!És hogy sikerült a vizsga????TE mindig beteg vagy,ugye?
Fura,hogy Anita nem jelentkezik...lehet beindult neki az üzlet!!??Kivánom neki!!
Csak nem baba lesz???Most még nem akarod??Bár még ott a suli,ugye?? OOOhhh,milyen jo lenne,ha nyáron én is teherbe eshetnék,aztán együtt babáznánk!!!!Kép
Vegyél tesztet,akkor nem kell tovább izgulnod...
Nyugodtan eljöhetsz megcsináltatni a körmeidet,igy is...majd kifizeted máskor!!Ebböl ne csinálj gondot!!!
Mindig 1 után járok be..ujságot olvasgatok..ha nincs munkájuk a csajoknak,eldumálunk..Nem panaszkodom,mert minden nap van munkám..ha csak egy festés,vagy egy manikür is,de legalább vlmi.az a fontos,hogy az emberek megtudják,hogy ott vagyok,majd beindul!
Mindenkit puszilok!
Moni még 1szer mondom,nyugodtan gyere!!!Holnap is dolgozom!!
 


Sziasztok!

Mozgalmas ez a hét, voltam Pesten is , sok megrendelésem volt, Biusnak kibújt az első fogacskája. Egész jól viseli, csak az étvágya kevesebb. És már mászik, nem győzöm visszapakolni a leterített plédre. Holnap megyünk esküvőre, a nagybátyám nősül és márciusban születik a babájuk. Nem lesz lagzi, csak önkormányzati esküvő.
Móni ajánlom Daninak a Kids tablettát. Balu már több, mint egy hónapja szedi és ilyen még nem volt, hogy januárban ne lett volna beteg. És az nem is drága: 2900Ft, 120 db van benne. Dani napi kettőt szedhet, tehát 2 hónapig elég! Párom is állandóan megfázik, sokat dolgoznak kint a hidegben. Õ szed egy ásványi anyag tablettát és C-vitamint (mert dohányzik!!) és kutya baja!! Különben azt én is szedem, mert szoptatós anyukáknak és kismamáknak különösen ajánlják!
A héten voltam Dabason, azt hiszem tudom hol dolgozol Manu. Jövőhéten is megyek, ha úgy alakul, beköszönök.
Magdi örülök Neked, hogy ránk találtál! Én is két babóval vagyok itthon. A tieid mennyi idősek?Írj magatokról!

Puszi Anita
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


SZIASZTOK!

ANITA JÓ MULATÁST AZ ESKÜVÕN!! MENNEK A GYERKCÖK IS?
A VITAMINRA IGÉNYT TARTOK, TÉNYLEG NEM DRÁGA,ÉS REMÉLEM LESZ EREDMÉNYE.
MANU SAJNOS A KÚPRA NINCS RÁÍRVA ,HOGY HÁNY ÉVES KORTÓL.DE MINT MONDTAM A DANINAK IS EZT ADTAM.CSAK AMÍG OLYAN KICSI CSAK EGY FELET KELL.

NA PUSZI NEKTEK!
Kép
JA, MANU IGAZAD LETT , TÉNYLEG NEM VAGYOK TERHES.SAJNOS

Kép
 
 


Sziasztok,

Inárcson a Kakucsi úton lakunk, már tizenegynéhány éve. Két gyerekünk van, egy hét éves fiú, ő nagycsoportos és egy három éves kislány, ő pedig most beszoktatós az oviban. Ma ebédelt először a csoportban :-)
Eddig itthon voltam velük, most januárban járt le a gyesem, de nem egyszerű munkát találni :-)

Sziasztok:

Magdi
 


Üdv!

Anita milyen volt az esküvő??
Manu segített a kúp?
Magdi mi a foglalkozásod? Bár szinte mindegy mert munkát találni nehéz.Nekem szerencsém volt de mivel suliba járok ott kellett hagynom.De hétvégéken még bejárok dolgozni.Kakucson egy sörözőbe.
Hogy hívják a gyerekeidet? Az én fiam Dani,de lehet, hogy ezt már olvastad.Márciusban lesz 4 éves.
Nem vagy valami bőbeszédű, vagy csak nincs időd?
Most nekem is mennem kell, holnap vizsgázom.

Puszi mindenkinek!
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jó érzés volt ugyanoda visszamenni, ahol mi esküdtünk 3 évvel ezelőtt. Kb. 10 perc volt az egész, utána elmentünk a nagybátyámék lakására, ott volt egy kis buli. Gyerekek jól bírták, egy órácskát sikerült aludniuk is.
Képzeljétek, Balu vasárnap óta a WC-be pisil. Csak alváshoz adok rá pelust. Nem gondoltam volna, hogy egyik napról a másikra ez menni fog. Úgy örülök neki!!!
Megyek készítek a páromnak egy kis valentin-napi meglepit. Imádja a majonézes krumplit és a rántott sajtot, és desszertnek egy kis kókusz golyó. Ti készültök valamivel párjaitoknak?

Puszi Anita

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!
olyan édesek ezek az állatkák...fu,de elfogadnék egy kiskutyust..
Moni sajnálom,hogy nem sikerült..de már mondtam,ha minden jol megy,akkor majd kb egyszerre esünk teherbe..vlmikor nyáron..
na jo ez csak vicc,,,,de majd figyeld meg.
Én már lebonyolitottam a Valentint ma reggel:készitettem fincsi reggelit,föztem kávét az uj bögréjébe,amit erre az alkalomra vettem...és irtam neki egy szép szerelmes levelet..mert én még mindig szerelmes vagyok a páromba!!!
Nagyon örült neki...és este még felkapom a kis szexi,hodito rucimat..és megeröszakolom..
Ezt nem kell a szo szoros értelemben érteni.
A munka most elg gyengécske,kicsit log is az orrom miatta,de majd csak lesz jobb is!!
Puszillak benneteket
 


Sziasztok!

Képzeljézek a valentin-napi meglepi vacsorának a desszert részét, azaz a kókusz golyót Balu megette mire az Apja hazaért. Sőt már a kókuszreszelékbe se tudtam beleforgatni. A tállal együtt beült a tévé elé és bemajszolta kiskanállal az egész masszát. Azért a rántott sajtnak nagy sikere volt!
Móni hogy állsz a vizsgákkal? a héten vége?
Magdi????
Manu fel a fejjel, majd elterjed a híred!
Puszi Anita
 
 


Kép

A vizsgáknak vége hála az égnek!Négyesnél nincs rosszabb jegyem.Úgyhogy most már lazulhatok egy kicsit.
Anita nagyon ügyi a fiad!!!!!A Dani bilivel kezdte és csak utána jött a wc, mert látta az apukájától.
Mi nem szeretjük a Valentin napot,csak majmolásnak tartom.Meg is beszéltük a párommal, hogy nem veszünk semmit és én ehhez is tartottam magam.De ő átvert!!!!Vett nekem egy kicsi szives bögrét benne egy macival.Örültem is meg nem is, mert én nem vettem neki semmit.De azt mondta nem baj mert neki én vagyok az ajándék!!KépKépKép
Képzeljétek holnap leszünk 5 évesek!!!!!!!!
Szerintetek mit főzzek?Valami ünnepi kéne!Várom a tippeket.
Magdi jelentkezz!!!
Manu lehet,hogy igazad lesz,mert rábeszéltem magam,hogy várjunk nyárig a babával.Örültem volna ha terhes vagyok,de jobb így.
Este még benézek!
Kép

Puszi nektek!!
Kép

Kép
 
 


Sziasztok Csajok!!!
Lement a valentin is..én kaptam a drágámtol egy gyönyörü csokrot,meg egy gyertyatartot..
Moni gratulálok az évfordulotokhoz!!!!Legyetet még 10szer ilyen sokáig együtt,de a legfontosabb,hogy boldogan!
A baba miatt szerintem is jobb,ha vártok egy picit,mert azérta szervezetednek is ki kell tisztulnia..Hát én remélem,hoyg nyáron sikerül nekünk is!mi nagyon szertenénk..
Amugy gratulálok a vizsgáidhoz is,ügyes vagy nagyon..Most már jöhet a lazitás!
Anita! és neked hogy megy az üzlet??Anyudnak segitenek a termékek?Rég láttam a kicsiket,biztos sokat nöttek!Moni,Anita tegyetek fel aktuális képeket!!Sajnos én nem nagyon tudom,hogy kell..no meg én nem sokat nöttem...:-)
Most a héten picit több munkám volt,igy nyugodtabb vagyok.Ma is már egyre jönnnek mükörömre.Egyébként,ugy veszem észre,hogy a vendég kör,akik járnak ide a szalonba..nem müköröm éhesek..igy inkább ,manikürre,festésre járnak.De lehet tavasszal ez változik,hisz akkor jobban adnak magukra a nök!
na jok legyetek..puszika mindenkinek
 


Sziasztok,

megvagyok :-)
A férjem sokat dolgozik(ahogy szokott is :-)), meg iskolába is jár és általában egyedül vagyok a gyerekekkel. A kicsit eddig minden nap 1/2 9-kor vittem az oviba, 1/2 11-kor mentem érte, aztán 1/2 1-re a nagyért - a délelőttöm teljesen elment a szaladgálással. De megérte, mert a nagyon anyás lányom egy sírás nélkül beszokott az oviba!
A foglalkozásom tanár. Azt hittem, hogy ezzel gond nélkül el tudok majd helyezkedni, de az iskoláktól elvontak egy csomó támogatást és szinte sehol nem vesznek fel új embereket.

Sziasztok:

Magdi
 


Sziasztok!
Magdi! Örülök, hogy sikerrel járt a beszoktatás. Nálunk szeptemberben aktuális a dolog, kicsit aggódom miatta.
Én is tanár vagyok, kémia szakon végeztem. Gyanítom én sem találnék munkát a környéken, nem is ez a tervem. Bár még van bő 2 évem ezen gondolkodni.

Képzeljétek tegnap voltam Jonathan-napon. Ez egy egész napos rendezvény, előadásokkal, minősítésekkel. Elértem az első üzleti szintet, megkaptam az aranyozott sirály kitűzőmet. Bius és Attila is velem voltak, Balura a Mami vigyázott. Bius nagyon jól elvolt, kézről-kézre járt, mindenki babusgatta egy kicsit. Nagyon klassz volt.
Dolgozom az aktuális kép-ügyön.

Puszi mindenkinek Anita

Kép
Kép
Kép
 
 


Hahó,

beszoktatás-ügyben majd beszélgethetünk, kettőt sikeresen beszoktattam, pedig egyik sem volt könnyű eset! :-)
Mit dolgozol most, Anita?

A második kép bombajó! Saját?

Üdv:

Magdi
 


Hellóka!

Előre is köszi, kapható vagyok a jó tanácsokra!
Reklám-marketinggel foglalkozom egy amerikai cégnél. Natúr termékeket forgalmaz, én új arcokat keresek, egyrészt fogyasztókat, másrészt olyan embereket, akiket elindíthatok az anyagi függetlenség útján. A munka kötetlen és kevés időt igényel, viszont kitartás és hatalmas akaraterő szükséges hozzá.
Milyen szakon végeztél?
Nem sajátok a képek, e-mail-ben kaptam! Jobb kedvre derülök, ha újból megnézem őket.

Puszi Anita
Kép
 
 


Hahó,

magyar-német. A némettel bármikor el tudtam eddig helyezkedni, de most nincs felvétel az iskolákban - szeptemberig majd kitalálom, hogy hogy legyen :-)
Ugye te laksz Kakucson? Akkor oda fog járni a fiad is? Kakucson hol van az ovi? Mit hallasz róla, milyen?

Magdi
 


Hellóka!

Móni örülni fog Neked, Õ most tanul németül.
Tanítványokat vállalni nincs lehetőséged?
Igen én lakom Kakucson. A focipálya mögött van az ovi, még nem jártam arra. A szomszédunkban lakik egy óvonéni, most Õ sem dolgozik, két és fél éves a kislánya. Sokat szoktunk együtt sétálni. Balu és a szomszéd kislány együtt fognak menni oviba, és egy óvonéni ismerőse is lesz. Különben nem hallottam rosszat az oviról, tavasszal meglátogatjuk.
Dabason elég sok suli van, gimik is, ott mi a helyzet, nem tudod?
Üdv. Anita
 
 


Hali,

tanítványok általában este vagy délután vannak. A gyerekek déltől otthon vannak, a férjem 6-kor jön haza és általában tanul még, így a kölykökre nekem kell figyelnem. Amilyen sajtkukacok, nem ülnek másfél órát nyugodtan, amíg tanítok :-)(Öt percet sem.)
Dabas nekem eléggé kiesik, ha nyolcra kell mennem dolgozni, korán kellene keltenem a gyerekeket; ha nincs más megoldás, ott nézek körül. Inárcs, Kakucs vagy Újhartyán lenne a legjobb. Hartyánon nincs hely, a másik kettőt még le kell csekkelnem.
Dabason gimi egy van :-), ott kezdtem dolgozni főiskola után. Két évig tartott.

Szia:

Magdi
 


Kép

Anita gratulálok az előrelépésedhez!!!!!
Nagyon ügyi vagy!
Magdi szurkolok, hogy találj munkát.A párod mivel foglalkozik? És mit tanul?
Mit szóltok ehhez a remek időhöz?? Annyira jó, nem? Kár , hogy mondják a lehűlést.
Manu mi újság veled(veletek)?
A Dani két hét után végre megint jár oviba.Kíváncsi leszek meddig.
Felrakom a képet arról a csokorról amit az évfordulónkra kaptam.
Kép

Na pá lányok!!
Móni
Kép
Legyen szép napotok!

Kép
 
 


Szia Móni!

Én igazából dolgozom most is, csak még nem keresek vele :-) A férjemmel egy weboldalt csinálunk és én fordítom a német részét. Munka van vele, érdekes is; hogy mikor lesz belőle pénz, csak a próféta tudja:-)
Dani hány éves? Az én fiam mini- és kiscsoportban hiányzott sokat, Dani is kicsi még?

Lehűlés lesz :-( ?

Magdi
 


Hahó,

egy kérdés mindenkihez! Van valamelyikőtöknek bébiszittere? Hetente egyszer pár órára szükségem lenne valakire, aki vigyáz a két rablómra. Vadidegenhez nem akarom adni őket, inkább olyasvalakit keresek, akit valaki ajánl, mert meg van vele elégedve.Nincs ötletetetek?
És még valami: milyen óradíjat kérnek itt vidéken a bébiszitterek? Pesti árakat ismerek, de az itt talán nem az igazi :-)

Magdi
 


Üdv!

Már megint süt a nap!!!!KépKép
Magdi az én fiam 4 éves lesz márciusban és kiscsopis az oviban.Ovi előtt is "sokat"betegeskedett(megfázás,köhögés,füle),de mióta ovis még többet beteg.Sztem 1 hónapból 1 hetet biztos.Sajnos,pedig rengeteg gyümit etetek vele,meg adok neki vitamint is.
Sajnos bébiszitter ügyben nem tudok segíteni.
Anita , Manu hol vagytok?

Megyek mert mg takarítanom kell utána meg suli.
Puszka:Móni
Kép

Kép
 
 


Sziasztok csajszik!!!
Na ilyenre is régen emlékszem,hogy ennyi levelet olvashattam el,pedig csak pár napot nem voltam.Örülök,hogy igy beindult a topikunk..
Magdi!szupi,hogy végre hallattál magadrol,és csatlakoztál hozzánk.Egyébként a csajok már tudják az igazi nevem...biztos már olvastad a levelekben:Manuela vagy Manu..
Nekem apukám német,én is beszélem a nyelvet,és gondolkodtam már rajta,hogy tanitanék gyerekeket,de még vlhogy nincs merszem hozzá.
Moni!!Szép a csokrod!Hogy telt az a nap??mi jot föztél a párodnak?Hétvégén jössz majd?
Anita neked meg csak gratulálni tudok,nagyon ügyes vagy!!!multkor már kérdeztem,hogy anyudnak segitettek a termékek??
Velem minden ok..A munka megyeget,a mult hét türhetö volt.Hétvégén otthon voltunk anyuéknál,de a párom és az apum lebetegedtek,igy anyuval ápoltuk,kényeztettük öket!!
Voltam nögyogyásznál,talált vlmi baktériumot,ami kronikus folyást okozhat,és oka lehet a vetélésemnek.Most szájon keresztül kell szednem vlmilyen erös antibiotikumot.Érti a fene ezt a sok diagnosztizálást..
Lassan megyek,nekem is van dolgom még.Puszillak benneteket!
Manu
 


Sziasztok!
Magdi én sem tudok segíteni Neked bébiszitter ügyben. Én csak a családomra szorítkozom, Anyukám betegállományban van már 5. hónapja, Õ szokott segíteni nekem.
Manu képzeld, csak jó visszajelzéseket kapok a termékekről. Anyukám közérzete sokat javult, múltkor elfogyott a gélje és egy hétig nem itta. Kezdett megint rosszul lenni, szédülés, magas vérnyomás... gyorsan vittem neki, úgyhogy ezt folyamatosan fogja fogyasztani. A Papámnak is sokat segített a Berry Nectar, Õ azt mondta pár hónap múlva megnézeti a vérképét újra, mert érzi a javulást és kiváncsi az eredményre. Majd beszámolok róla.
Most szombaton a rendezvényen beszélt egy doktornő, aki 10 évig nem tudott teherbe esni, végül a termékek segítettek. Pontosan utánaérdeklődök, ha érdekel. Különben az aloe baktérium-, viru- és gombaölő hatású!!
Móni van Kids-em, ha érdekel!
Alszanak a gyerekek, úgyhogy most tanulok egy kicsit.
Puszi Anita
Kép
 
 


Halihó! Lányok, hol vagytok??
 
 


Én most itt, dolgozom, míg csend van a lakásban :-)
Magdi
 


Sziasztok!

Jó sok dolga lehet mindenkinek, hogy így el vagytok tűnve!!!
Március 12-én lesz nálam életmód-tanácsadás. INGYENES! Természetgyógyász-doktornő fogja tartani, sok hasznos, érdekes dologról lesz szó, illetve egyéni tanácsadásra is lehetőség van. Szívesen látlak Titeket is párostul, családostu. Gondolom Ti is ismertek néhány embert, aki egészségügyi problémákkal küzd. Kérlek Titeket, hogy előre szóljatok a létszám miatt.

Üdv. Anita
 
 


Sziasztok!

Tényleg mindenki nagyon el tűnve!!
Én fogorvoshoz járok,már herótom van.Hétvégén holt depi voltam a fogam miatt,a jobb arcom fel van dagadva.
Remélem mindenki jól van,senki sem beteg!!
A kisfiam mondott egy aranyosat,itt ül az ölemben míg írok és azt mondta a H betűte, hogy: Anya, létrát is raksz bele?

Most megyek mert az öcséméknél vagyunk és indulunk haza!!

Puszi:Móni

Kép
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: