Új privát üzeneted érkezett!

Haliho csajszik!
Mostanában párom sokat dolgozik a laptoppal,igy csak este van itthon a gép.Este még már öt kell kiszolgálnom,söt már 10 napja kényeztetgetnem,mert olyan beteg,hogy csak na!!!
Ez a mocskos virus mégtámadta öt,söt már egy hete lázas folyamatosan.Igaz,ahhoz hogy meggyogyuljon feküdnie kellene!de ö folyamatosan dolgozik..
Na a lényeg,hogy nekem kutya bajom,engem vlhogy nem lehet megfertözni!Nagyon erös lehet a szer vezetem..:-)
Munka megyeget..már vannak vissza járo vendégeim..nem panaszkodom.
Mit szoltok ehhez az örült idöjáráshoz?Teljesen kész vagyok,hogy megint ilyen rossz idö lett.UUUgy várom a tavaszt!!
Moni..te már megint betegeskedsz???szörnyüüüüüüü
te szegéyn ,meg vagy áldva!!
Körmeid fent vannak még?
Anita,örülök,hogy igy alakul körülötted minden.
Megyek,mert fözöm az ebédet..tojásos leves lesz,és káposztás tészta..
Puszilok mindenkit
 


Ranita!

Bocs, hogy ide írok, de úgy látom itt sűrűbben előfordulsz.
Egy másik topicban (gyermekek-betegségek, gondok/eccéma) olvastam a hozzászólásodat, így oda írtam Neked. Csak ott már olyan régen jártál, hogy megkerestem, hogy hol fordulsz elő mostanában. Remélem nem baj. Elolvasnád? Tudnál nekem segíteni?

Előre is köszi: Andi

Kép
 
 


Sziasztok!

Manu ez az időjárás engem is megőrít. Balut nem tudom egész nep lekötni bent a lakásban, jó lenne már többet kint lenni. Múltkor mikor jobb idő volt kimentünk a kertbe hintázni, nagyon élvezték mindketten, nem akartak kiszálni.
Jobbulást a párodnak!
Holnap de. megyünk Dabasra, OTP, Spar... Manu Te dolgozol de.?

Puszi Anita
 
 

 
 

HALIHO
mONI ELVESZTÉL???VAGY MÁR KISZEDTÉK AZ ÖSSZES FOGAD??,
Anita!én csak 1 után járok be dolgozni,mondtam volna,hogy gyertek el hozzám haza,de csak most olvastam el a leveled.:-(
Hétvégén megyünk haza,már alig várom.
Láttátok az idöjárás jelentést??Még mindig havazást mondanak..kikészit ez az idö..
na mentem.Puszilok mindenkit
Manu
 


Sziasztok!

Nem nagyon pörög a dumcsi! Mizújs Veletek?
Móni? Magdi?
Manu sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni! Valamikor már összejöhetnénk egy kicsit!
Nálunk izgi lesz a hétvége, Balu a kerijeinél alszik most először, ráadásul péntek, szombat is. Vagy megyek megint érte éjjel..
Egész jó a Spar Dabason. Most voltunk először, sokféle a választék, vannak biokaják is.
Képzeljétek, megyek egy reform táplálkozási tanfolyamra!! Egy egész napos program, már nagyon várom. Nem érdekel valakit???

Puszi Anita
 
 


Hahó,

én megvagyok, csak kevés időm van a netre.
Ha a gyerekek oviban vannak, fordítok; délután meg ketten pörögnek körülöttem.
Jó lenne most már megint egy kis tavasz!

Anita, ti merre laktok Kakucson? Mostanában gyakran járok Kakucsra.
A Spar tényleg jó, de a Penny Marketen meglepődtem: olyan piszkos volt, hogy régen láttam ilyet (pedig én elfogult vagyok, vagy voltam a Penny javára, de most nemigen megyek oda egy darabig.

Jó éjt:

Magdi
 


Kép

Manu a fogaim szerencsére még a helyükön vannak! És remélem ez így is marad!
Vendégekkel hogy állsz? Remélem egyre többen vannak!
Körmeim még megvannak csak nagyon le vannak nőve.Nem tudok eljutni hozzád,mert a párom sokáig dolgozik,nincs aki elvigyen.
Érezzétek jól magatokat Otthon,kellemes hétvégét!

Anita!
Milyen az a reform táplálkozás?
Kiváncsi leszek Balu hogy viseli a "máshol alvást"!!!! És te hogy viseled? Tuti hiányozni fog! Nekem is hiányzott eleinte mikor máshol aludt.Mondjuk még most is!!
Hétvégén dolgozom és a Dani Anyuéknál alszik.

De azért nektek kellemes hétvégét!!!!!
Kép Kép
Puszi:Móni

Kép
 
 


Amit még elfelejtettem!

Móni,

a kisfiad létrás megjegyzése bűbájos! Annyira találó, nagyon tetszett!

Magdi
 


Hahó,

a mai utolsó kérdésem:

van valamelyikőtöknek varrónője? Keresek valakit, aki legalább alapszinten tud varrni. Van ötletetek? (A bébiszitteres kérdésem már megoldódott.)

Magdi
 


Sziasztok!

Magdi! Kakucs végén lakunk, az utolsó utca balra.
Mi járatban vagy erre gyakran? Talán találkozhatnánk is, beugorhatnál hozzánk!

Képzeljétek, Balu olyannyira jól érezte magát, hogy nem akart hazajönni, hazáig ordított az autóban. Az esték voltak kritikusak, pénteken este 10-kor el is indultam érte, de végül elaludt, így visszafordultam. Azzal a tudattal megnyugodott és elaludt, hogy én úton vagyok érte. Nappal videofonáltunk, de nem nagyon érdekeltem Õt. Ma viszont nem bírok Vele. vajon mindig ez lesz, ha a keriéknél tölti a hétvégét???

Vasárnap du. 3-kor életmód-tanácsadás nálam!!! Gyertek, ha ráértek!!!

Puszi Anita
 
 


Sziasztok!

Manu mi újság veled? Hogy telt a hétvége?
Most hétvégén el tudsz vállalni? Már nagyon hiányoznak a körmeim!

Magdi!
Sajnos eben sem tudok segíteni,én is kerestem de nem találtam.

Anita!
Örülök, hogy Balu jól érezte magát!!Szupi,hogy ott tudtad hagyni.És mivel töltötted az időd? Vagy Bius lefoglalt?
Sajnos a Dani már megint beteg,nagyon magas láza volt tegnap 39.5. Te mivel szoktad a lázukat csillapítani? Magdi te?

Megyek, mert déltől rendel a doki.
Legyetek jók,puszi:Móni
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én eddig Panadolt adtam Balunak, de januárban, mikor belázasodott, adtam neki propoliszt és c-vitamint és lement. Balunak mindig 39 fölötti láza volt.
Jobbulást Daninak! Olyan sokat betegeskedik, gyere el beszélj a doktornővel! Nekünk nagyon sokat segített! Múltkor hoztam vitamint Nektek, de nem jelentkeztél, hogy kell-e? Azóta Balu már azt eszi, de ha kell szólj!
Magdi megkérdezem a szomszédomat, mintha Õ említette volna, hogy ismer egy varrónőt.

Üdv. Anita
 
 


Sziasztok,

Anita, köszi, ha megkérdezed a szomszédod!

Móni: a lázat, ha nem érzik rosszul magukat a kölykök, szoktam hagyni felmenni olyan 38,5-ig, esetleg 39-ig.
Ha bágyadtak és rosszul érzik magukat, akkor langyos vizes borogatást teszek fel, vagy hűtőfürdőznek.
Az enyémek homeopátiás gyógyszereket szoktak kapni, de ha látom, hogy kell, akkor vagy Panadolt vagy Nurofent használok.

Sziasztok:

Magdi
 


Na sziasztok!!!
Bocsika,kicsit hanyagoltalak benneteket..
Jo pár levelet át kellett olvasnom ..de örülök,hogy irogattok.
Képzeljétek multkor volt nálam egy csaj,aki a pennyben dolgozik..érdeklödtem mennyire megy az üzlet,amiota kinyilt a spar,és képzeljétek aa csajszi tök lazén oadvágta,hogy jol,Söt állitolag vlmelyik nap is 5000 000 forgalmat csináltak...!!!Szoval,az emberek nem is figyelnek a tisztaságra,csak az a lényeg,hogy jo olcso legyen minden!!!
Olvasgatom itt,hogy szegény gyerekek
betegeskednek...sajn álom,én még sajna jo recepteket nem tudok,de látom majd a késöbbiekben ti fogtok engem jo tanácsokkal ellátni..
Én a páromat ápolgattam 2 hétig,alig birt a betegség átmenni rajta...én lám,még mindig makk egészséges vagyok.
Magdi!!Miket forditgatsz te???Én is beszélek tökéletesen németül....szivesen forditgatnék,mellékállásban.Van vlmi ötleted?
Moni!gondolom körmeid már elhagytad...ha neked jo,akkor szombaton gyere reggel 8ra.Mostanában szombaton elég sok munkám van ,ezért jobb lenne ha korán tudnál jönni.
Nálam minden ok..probálok megszabadulni felesleges kiloimtol..tornázgatok délelöttönként,de sajnos az evést nagyon nehezen tudom fékezni!!
Puszilok mindenkit
 


Hahó,

Manu, a férjemmel és másokkal csinálunk egy német nyelvű weblapot Magyarországról; adatbázisokkal és hírekkel. Most folyik az adatok feltöltése,
a napi híreket fordítom és bővítjük az adatbázisokat.
Később valaki fog kelleni, aki a híreket fogja fordítani és szerkeszteni és ebben gyakorlata van; de egyelőre elég vagyok én :-)

Más ötletem nincsen sajnos. Az otthoni fordítás olyan kellemes munka, hogy rengeteg erre vállalkozó van és nehéz munkához jutni ezen a területen. Pár évvel ezelőtt körülnéztem ezen a területen, de szakmai végzettség nélkül egyáltalán nem kell senki a fordítóirodákban, csak speciális Fachrichtung-gal; de milyen ritkán jön be szakmai fordítás...

Felesleges kiló-ügyben: én is azon vagyok (megint :-)), hogy megszabaduljak pár *untertreib* kilótól. Motiváljuk egymást egy kicsit, jó? Néha megírom, hogy tartottam-e a fogyókúrát; ha akarod, te is és kölcsönösen megdicsérhetjük egymást :-)))

Penny: a félmilliós forgalom tényleg igaz lehet, amikor éppen valami olyan akció van, ami sok embert érdekel; egyébként nemigen reális :-)

Anita, ajánlottak varónőt, köszi!

Üdv mindenkinek:

Magdi
 


SziasztoK!

Én az állandó fogyózók táborát bővíttem mindig.Kivéve a terhességek alatt, ahol rengeteget fölszedtem, amúgy sem kis termetemre. Most már úgy gondolom, hogy teljes életmódváltásra van szükség, és igyekszem ezen dolgozni. Szép fokozatosan állok át. A szülés óta már lement 30kg!!! Innentől már nem a kilók érdekelnek, szeretnék fogyni, izmosodni, fitt lenni. Heti 4-5 alkalommal tornázom (Norbi aerobic), igyekszem betartani az update szerinti időzónákat, méregtelenítek.... Iszom az aloe teát, ami csökkentett szénhidráttartalmú és koffein mentes. Rengeteg folyadékot iszok, ha itthon vagyok a 4 l vizet is megiszom! Ez nagyon fontos!!! Van egy 30 napos program, ezt szeretném, majd kipróbálni, sok gél, tea, vitamin...
Addig is (míg meg tudom venni), odafigyelek az ételekre, amit főzök a családnak. Táplálkozási tanfolyamon biztos sok érdekes dolog lesz, amit alkalmazhatnak a fogyózók(inkább életmód-változtatók), majd tájékoztatlak titeket is róla.

Puszi Anita
 
 


Sziasztok!

Hát igen el van hanyagolva a topic!!!!!!!!!!!!
Szégyelljétek magatokat!!
Amiért nem voltam egy hétig annak az az oka , hogy a Dani kórházban volt és én vele voltam.
Kiszáradás és súlyos tüdőgyulladás. Két napig kapott infúziót és egy hétig antib-ot vénásan.Kedden engedtek haza de még nem teljesen gyógyult,még egy hétig szájon át kapja az antib-ot.Kedden megyünk vissza kontrollra.Remélem minden rendben lesz.
Anita majd szólok,ha aktuális lesz a vitamin.Bármikor tudsz hozni?
Manu a most szombat jó lenne neked? Nagyon hiányoznak a körmeim! Örömmel hallom,hogy sok munkád van!!!

Tessék sűrűbben jönni,ez mindenkire vonatkozik!!!!

Puszi Nektek:Móni
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!!
Moni!!szinte éreztem,hogy a kicsi miatt nem irsz...remélem minél elöbb meggyogyul!!
Ezen a héten nem vagyok szombaton,mert holnap megyünk már délután szlovákiába!Ugyhogy más idöpontot kell találnunk:neked ma,vagy holnap nem jo???vagy majd jövö héten..
jelezz sms-ben majd.
Csajok a fogyi az nálam még abszolut eredménytelen,max.izomláz az amit érzek.Sajnos kajával nem birom fékezni magam.Hétvégén elhozom otthonrol a mérlegem,aztán legalább jobban tudom követni a kilokat..ha netán lemennek.
Án a réka 2.re tornázom,nagyon kemény,meg a balázs capoeira aerobikra,az birhatobb.
Már esténként igyekszek csak salikat enni,de nem egyszerü,föleg,ha az embernek föznie kell..
Magdi!Még utoljára a pennyre visszatérve :nem fél millio,hanem 5millio volt a forgalom!!!!Szoval vlmit tudnak...
Elég komoly lehet egy weboldal készitése,forditása...jo kis feladat.Örülnék,ha netán vlmikor szükségetek lenne egy plusz emberre,jeleznél nekem!Én most azon kezdtem el morfondirozni,hogy gyerekeknek kommunikácio fejlesztö orákat adnék..itthon.Utána járok,hogy mit tanulnak a suliban,milyen könyvekböl,aztán lehet hirdetem majd magam...
Puszilok mindenkit
 


Vivi!

Akkor marad a jövő hét!

Puszi:Móni

Kép
 
 


Hahó,

@ Móni: nagyon sajnálom Danit! Hogy viselte a kórházat meg a betegséget? És te hogy viselted?
Dani sportol valamit? Talán az is segíthetne erősödni, ellenállóbbá lenni a betegségekkel szemben. Az én fiamnál ez nagyon bevált; mióta rendszeresen sportol, sokkal kevesebbet beteg, mint azelőtt.

@ Manu: persze, hogy ötmillió! (Legközelebb majd elolvasom, amit írok, mielőtt küldöm :-) A napi átlagforgalom 3,5 millió; ötszázezres napi forgalommal nem is érné meg fenntartani a boltot :-)
A weboldalkészítés tényleg szép munka! Fordítani szeretek, bár naaaaaaaaaaaaaaaagyon ülős munka, egy-másfél óra után fáj a fenekem :-))

Megyek, élvezem a csendet egy kicsit!

Sziasztok:

Magdi
 


Sziasztok!!

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!!!!!!!
Remélem szép idő lesz!!
Mi Anyukáméknál tartjuk a Dani szülinapját.Múlthét csütin volt 4 éves,csak sajnos pont kórházban voltunk.
Magdi a Dani jobban bírta mint én,kivéve az első két nap amikor infúziót kapott és nagyon rosszul volt.

Sok puszi Mindenkinek!!!

Móni
Kép
Kép

Kép
 
 


Üdv!

Olyan elhagyatott ez a hely, mint egy kripta!!!!!!!
Hol van mindenki???

Móni

Kép
 
 


Na Halika!!!
Ja mostanság nincs sok levélke..
Mizu veletek csajok?
Én nekem sincs sok idöm...anyosomnak valot vittük hétfön korházba Pestre,csütörtökön operálják..most minden nap hozzá járunk,mellette bent vagyok a munkában is.
Moni jösz hétvégén?még nincs beirva senki.
most sietek
puszi mindenkinek
 


Sziasztok,

@ Anita, eltűntél! Vagy most már jobb az idő, biztos ti is többet vagytok a szabadban? Sokkal könnyebb a gyerekekkel (legalábbis nekem) ha kinn lehetnek az udvaron.

@ Manu: munka hogy áll? Mi van a terveddel a tanítással kapcsolatban?

@ Móni: Dani meggyógyult teljesen? Mikor mehet oviba?
Most olvastam valahol feljebb, hogy hét végén dolgozol. Mit csinálsz?

Valaki írt korábban a Kerpner-udvarházról, hogy ott lovagolhatnak a gyerekek; csak lusta vagyok keresgélni ;-) Mesélnétek róla egy kicsit? Mikor, mennyirt, milyen, stb?

No, egy csomó kérdést sikerült feltennem. Megyek ellenőrizni a társaságot az udvaron...
Most telefonált az egyik munkaadóm, hogy hozza a pénzt! Akkor maradok benn!

Sziasztok:

Magdi
 


Kép

Magdi egyetértek az udvarral kapcsolatban.A Dani is sokkal jobban lefoglalja magát az udvaron.Több lehetőség van mint a szobában!!!!
Mi egész hétvégén kinnt voltunk,szó szerint,mert 11 körül mentünk ki és csak este 7-8 körül jöttünk be.
Gyönyörű idő volt!!!!!!
Végre sütött a Kép!!!!!!
Volt is dogunk elég,össze kellett szedni a kutyapiszkot.Rendberaktuk az udvart,és kihordtuk a műanyag bútorokat meg a hintaágyat.
És újra tele van játékokkal az udvar.Tök jó.
Magdi köszi kérdésed,Dani meggyógyult,de oviba csak áprilisban mehet.
Én dolgoztam fél évig Kakucson egy sörözőben,de Dani miatt otthagytam.Oda járok dolgozni, általában minden második hétvégén.
Manu,majd jelentkezem ha mennék, sajnos most le vagyunk égve,kicsit.
Miért van anyósod kórházban?
Anita ilyen jól megy a bolt????? Gondolom ti is kinnt vagytok mostanában az udvaron?

Na , puszka mindenkinek, megyek vacsit sütni!!
És gyertek gyakrabban!!!!!!!!!
Kép
Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Így van, mi is sokat kint vagyunk. A tanulás, bemutatók és a házi teendőkről nem is beszélve, kezdhetem a kertészkedést is. Imádok ültetgetni, nevelgetni növényeket, csak kevés rá az időm. Azért egy kis veteményest idén is csinálok, borsó, répa, petrezselyem, paradicsom, paprika, retek, karalábé, saláta.. ezeket mindenféleképpen szeretnék, meg pesze virogat is!
Ti szoktatok kertészkedni?
Magdi a Kelpner-u.-ról én írtam, csütörtökönként lehet menni lovagolni kb. 15 perc és 700Ft. Tanítják a gyerekeket, mindenféle mutatványokat kell végrehajtani a pacikon. Most, hogy jobb idő van szeretnék én is menni a gyerkőcökkel nézegetni őket!
Üdv Anita
 
 


Kép
Kép
Kép
 
 


Hahó,

Anita, még egy kis infót légyszi! :-) Mikor lehet menni: délelőtt, délután? Mennyien szoktak lenni? Mekkora gyerekek lovagolhatnak? Sokat kell várni, mire sorra kerülnek, vagy egyszerre több paci is "működik"?

Nagyon szépek a gyerekeid! Látom, ők is élvezik, hogy végre ki lehet menni!
Mikor kezdődik az ovi? Balu mikor lesz 3 éves?

Szisztok:

Magdi
 


Szia!

Du-án ovi után szoktak menni a barátnőmék, ott 4,5 éves a kislány. Szerintem ovis korúak mehetnek. 3 paci van, mikor mi voltunk érkezési sorrendben lehetett menni, de most kialakult valami sorrend.Megkérdezem a barátnőmet, hogy pontosan hogy van!
Balu október 26-án lesz 3 éves és akkortól megy oviba, hanem lesz túl sok gyerek. Majd meglátjuk. A Te lurkód rendesen beilleszkedett?

Üdv. Anita
 
 


Sziasztok!!!
ujra örömmel látom,hogy szaporodnak a levelek..bevallom,szinte minden nap benézek,olvasgatok,csak vlhogy irni vagyok lusta.
Meg ugye itt mindenkinek van gyerköce,csak nekem nincs...
minden esetre a jo idöt én is élvezem,nem is lehet betelni vele.Bár a tegnapi idö az brutális volt,épp pesten voltam az orci piacon..gondolhatjátok milyen fasza volt a viharban..
Nélam a munka nagyon leállt..fene se tudja mi van..ez a március vlhogy a páromnak sem volt vlmi jövedelmezö..biztosan mindenki sporol a husvétra..
szoval munka áll,pénz nincs..és nap mint nap a zon töröm kobakom hogy mit csináljak..már a hirdetéseket nézve is rá kell,hogy jöjjek..itt munkát nem nagyon fogok találni..ami nekem jo lenne persze..mert felszolgálot,takaritot.kertészt..és mindenféle szakmunkást keresnek..
A nyelv orákkal sehogy sem állok,mert ugye ahhoz is kellene nekem pár könyv amiböl a gyerköcök tanulnak a sliban..és mivel csak pár embert ismerek,azok is angolul tanitattják gyerekeiket..
szoval még sehol sem vagyok és már akadályokba ütközöm..
nagyon nehéz idegenként vlmire vinni itt vidéken..
na megyek csajok..
benézek a munkahelyemre,hátha...
puszilok mindenkit
 


Hahó!

@Anita: köszi, ha megkérdezed a barátnődet! A fiamnak már van programja elég sok délutánra, neki biztosan nem kell rendszeres más program, de a kicsi lány talán kipróbálná a lovaglást (vagy visszatáncol az utolsó pillanatban, mint tavaly nyáron :-)

Beszoktatás: mindkét gyerekem nagyon anyás volt, szégyenlős és nagyon féltem a beszoktatástól. Minden az óvónőn múlik; no ha nem is minden, de nagyon sok! Ha te határozott vagy és nem kételkedsz benne, hogy jó lesz a gyerekednek az ovi, akkor már félig megnyerted a meccset.
Engem az óvónő személyisége győzött meg, ahogy láttam napról-napra, órák hosszat a gyerekekkel (mert sokáig tartott a beszoktatásunk), megnyugodtam és tudtam, hogy jó helyen lesznek. Mindkét gyerekemnek ő az óvónénije :-)
A kicsi lánnyal 2 hónappal előbb elkezdtünk bejárni, hetente egyszer 2-3 órára a csoportba. Eleinte csak az ölemben ült, lassan körülnézett, lassan odament egy játékhoz, aztán már válaszolt az óvónőnek... A türelem volt a lényeg! Ahogy az óvónő úgy ítélte meg, hogy megpróbálhatjuk, naponta mentünk, minden nap, de még mindig ott voltam vele. Két hét! múlva mentem ki először a csoportból, addig áthívták hozzá a nagytesót a nagycsoportból, hogy biztonságban érezze magát.
Lehet, hogy ez komplikáltnak tűnik, de mindketten így láttuk jónak az óvónővel. Az én gyerekeimnek ez így volt jó: soha, egyszer sem sírt egyikük sem! Mindkettő megnyílt, akkora a szájuk, mint a bécsi kapu és mindkettejüket várják minden reggel a barátaik a csoportban!

@ Manu: komolyan gondolkodsz a némettanításon? Nyelvvizsgára felkészítésre vagy milyen szintre gondoltál?

@Móni: Nálatok hogy ment a beszoktatás?

Muszáj indulnom az oviba, mert elkések és ketten várnak! :-))

Sziasztok:

Magdi
 


Sziasztok!

Manu, sajnálom hogy leállt a munka!!!!!!!Hamarosan biztos megint beindul!Én is menni fogok megigérem,mert nagyon hiányoznak a körmeim.Tövig rágtam a sajátjaimat.
Anita,a gyerkőceid nagyon édik a képeken.(és persze igaziban isKép
Én is kertészkedem,anyósommal szoktunk veteményezni,és utána általában nekem jut a munka oroszlánrésze.Gyomlálás,kapálás,locsolás...
De nem bánom,mert szeretem csinálni,meg én nem is dolgozom mint anyósom.Ráadásul Pesti lányként,még élvezem is!!!!!!
Magdi,nálunk nem volt beszoktatás.
Én mindig is úgy terveztem,hogy majd 1-2 hétig majd én is ott lehetek vele legalább pár órát.
De ez a reményem a beiretkozásnál szertefoszlott,mert a vezetőnő közölte, hogy náluk nincs beszoktatás,mert nem látják értelmét.
Mit tehettem volna,kénytelen voltam ott hagyni a Danit,mivel akkor még dolgoztam.
Az első nappal nem volt baj,hatott az újdonság ereje.Meg rengeteget meséltem neki az oviról.
A másnappal volt a gond,mert ő kijelentette, hogy :-Én már tegnap voltam oviban....
2 hétig ment a sírás minden reggel, mindkettőnk részéről.Szerencsére az ovónénik aranyosak,mindig megnyugtattak, hogy nem sírt sokáig,hamar abbahagyta.
Most már imád oviba járni,és mindkettőnk nagy örömére hétfőn már mehet újra.

Hétvégén dolgozom,jövőhéten találkozunk!!!!!!

Sok puszi Mindenkinek!!!
MóniKép

Kép
 
 


Vivi!
Szeretnék szép körmöket, de nem műkörmöt. Nagyon megnőttek a sajátjaim és szeretném szépen kifestetni. Lehet róla szó? És mennyiért?

Anita
 
 


Hahó,

bedobnék egy új témát: tévézés.
Ti mennyit és mit néztek? Mennyit és milyen műsorokat, csatornákat engedtek a gyerekeknek?

Üdv:

Magdi

@Manu: Anitához csatlakozva kérdezem: tudsz tanácsot adni nekem is? Az én körmeim vékonyak, gyengék és könnyen törnek. Van valami tipped, mivel lehet megerősíteni őket?
 


Kép

Magdi nálunk a Dani csak mesecsatornát nézhet.A minimaxot,azon aránylag normális mesék vannak.A cartoon network-től idegrohamot kapok,de a Scooby Doo engedélyezve van a Daninak,de csak az.
Az az igazság,hogy télen elég sokat nézte a tv-t,de az abból adódott,hogy nem mehetett annyit az udvarra.Most, hogy itt a jóidő egész nap az udvaron vagyunk, így hát nem is tudna tévézni,de nem is mondja,hogy menjünk be mert tévézni akar.
Most csak este nézi egy órát a tvét.Utána még mesélek egyet,mert azt követeli,és alvás.
Manu,melyik hétvégén dokgozol?

Most megyek megyek,mert ma sulizokKép
Puszi:Móni
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

A tévézés Balut egyáltalán nem érdekelte egy hónappal ezelőttig. Minden a Szörny Rt.-vel kezdődött, 2 hétig napi 2-3 alkalommal, aztán jött a Madagaszkár és most a Srek a menő. Azért most már mi is többet vagyunk kint, így kevésbé érdeklődik a tv iránt. Este fürdés után Apával szokták nézni a Legyen ön is milliomost, Barátok köztet, míg én Biust altatom. Mást nemigazán néz, a mesecsatornák nem kötik le.
Voltunk múlt héten a lovardába, nagyon tetszett. Mostmár a szabadban lehet lovagolni. Kialakult valamiféle sorrend, így a barátnőm azt javasolta, hogy olyan negyed 6, fél 6 körül lehet sorra kerülni, Õ utánuk. Persze lehet menni korábban, megnézni a többi lurkót a lovon. Szerintem most is megyünk, de mi csak nézelődünk. Balu elég félénk, de Biust felültettem egy fénykép erejéig egy nagy pacira. Bátran ült rajta!
Ha van kedvetek gyertek!

Puszia ANita
 
 


Sziasztok!

A tévézés Balut egyáltalán nem érdekelte egy hónappal ezelőttig. Minden a Szörny Rt.-vel kezdődött, 2 hétig napi 2-3 alkalommal, aztán jött a Madagaszkár és most a Srek a menő. Azért most már mi is többet vagyunk kint, így kevésbé érdeklődik a tv iránt. Este fürdés után Apával szokták nézni a Legyen ön is milliomost, Barátok köztet, míg én Biust altatom. Mást nemigazán néz, a mesecsatornák nem kötik le.
Voltunk múlt héten a lovardába, nagyon tetszett. Mostmár a szabadban lehet lovagolni. Kialakult valamiféle sorrend, így a barátnőm azt javasolta, hogy olyan negyed 6, fél 6 körül lehet sorra kerülni, Õ utánuk. Persze lehet menni korábban, megnézni a többi lurkót a lovon. Szerintem most is megyünk, de mi csak nézelődünk. Balu elég félénk, de Biust felültettem egy fénykép erejéig egy nagy pacira. Bátran ült rajta!
Ha van kedvetek gyertek!

Puszia ANita
 
 


Sziasztok Csajszik!!!
Végre sikerül ujra irnom,,,,képzeljétek a párom lebénitotta a laptopot..Napokig küszködött vele,mire életet varázsolt bele.
de sebaj,már itt vagyok...:-)persze ha csak hiányoztam...ez vicc volt
Magdi:ez a német tanitás lehet csak ösztöl jön össze,de nem adom fel.Most találtam egy állás hirdetést a közelben,ahol német nyelvtudás a feltétel!Elküldtem a jelentkezésemet...meglátjuk.
Arra gondoltam,hogy ez mellett is csinálhatom a körmöket,de pénzem több lehet,mint most.Szoval most várok...
Amugy ha gyengék a körmeid,mindenki a revalidot ajánlja!Tudod gyogyszertárban lehet venni.Meg én csinálom a japán manikürt,állitolag az is erösiti a körmöket,Biztos hallottál rola.Én 800 ft-ért csinálom,pesten kb. 1800.
Moni:Örülök,hogy Danika jobban van...reméljük a jo idö csupa egészséget is hoz magával.
ami a körmöket illeti,szinte minden szombaton dolgozom!Jelezz majd mikor szeretnél jönni.Jo lenne egyet dumcsizni..
Anita:Biztos édesek lehettek a kicsik a lovak között.Istenem ,én is ugy vágyok egy kis babucira..
Ha szépek a körmeid,akkor sokféle mintát lehet rá festeni...én a diszitést 400 és 1000ft között csinálom.Attol függ mivel diszitek.De neked majd csinálok egy jo árat..
Természetes körömre is szoktam épiteni zseléböl,franciásat.Tudod fehér a vége.Tuti dolog,könnyü növeszteni a körmöket,és nagyon zépen mutat,ja és persze nem kopik le mint a körömlakk...egy hátrány van ,hogy ezt is 2 hetente töltetni kell.

DE ez itt nem a reklám helye!!!!!!
Szoval én is szeretek tévézni..föleg német adokat.Nkem szinte minden adot szabad néznem,kivéve a kemény porno csatornákat....Remélem ez poénosan hangzott..

Puszi mindenkinek
 


Hali,

@Manu: nem hallottam még a japán manikűrről. Mit jelent? És hogy erősíti a körmöket?

Milyen állásajánlatot találtál a környéken, amihez német nyelvtudás kell? Irodai munka?

@Anita: köszi, hogy megkérdezted a részleteket. Jó lenne majd egyszer kimenni, de egyelőre foglaltak a csütörtök délutánjaink. Mindenképpen kipróbáljuk majd.

@Móni: milyen suliba jársz? Mit tanulsz?

Sziasztok:

Magdi
 


Hali,

@Manu: a japán manikűr a méhviaszos? A 800 ft körmönként értendő? (Ha buta a kérdés, tudd be annak, hogy még nem csináltattam ilyet :-))

@Anita: köszi, hogy utánakérdeztél! Egyszer feltétlenül ki szeretnék menni a csemetékkel, de egyelőre foglaltak a csütörtök délutánjaink.

@Móni: milyen suliba jársz?

Sziasztok:

Magdi
 


Ó, bocsi a duplázásért; nem jelent meg az első. Újraírtam, közben meg utánanéztem a japán manikűrnek. Így kell szaporítani az üzeneteket :-))
 


Halika!!!

Magdi:igen a japán manikür a méhviszos.Picit fel kell bolyhozni a természetes körmöt,majd ezt a méhviaszos pasztát dolgozom bele a körömbe.Az eredmény:fényes,csillogo,egyenletes köröm.Ugy csillog mintha lakkozva lenne.Ezt általában 3 hetente ajánlom megismételni.
800 ft-ért csinálom a teljes kezelést.Kb.30-40 percig tart.
puszi
 


Oké Manu,

ez szuperül hangzik. Már csak egy baj van: nagyon törnek a körmeim, rövid kis csutkák.
Szerinted érdemes lenne először vitaminal megerősíteni, utána a te kezelésed vagy mehet a kettő párhuzamosan?
Jól értettem: 800 ft az összes köröm vagy a teljes kezelés egy körömre? (Bocsi, de fogalmam sincs az árakról:-)


Sziasztok:

Magdi
 


Sziasztok!

Anita,a Dani is kb. annyi idősen kapott rá a tv-re mint a Balu.Nálunk a Shrekkel kezdődött, azt néztük napi 3x 4x, hetekig.Aztán jött a Szörny Rt. és most az Oroszlánkirály a sláger.Azt kapta karácsonyra csak könyvben és nagyon szereti,minden este abból kell mesélni neki.
A lovaglás tök jól hangzik,csak annyi a hibája hogy mi nem tudunk elmenni,kocsi híjján.(remélem helyesen írtam le)
Magdi, én esti gimibe járok.A szakmám felszolgáló.Bár nem hiszem,hogy előrébb leszek az érettségivel.(feltéve ha sikerül)
Manu, igenis hiányoztál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már nagyon szeretnék menni,talán most szombaton.De holnap majd küldök sms-t ha esedékes!!

Most mennem kell a suliba.
Legyetek jók.
Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!!

Hogy telt a hétvége???
Az idő aránylag jó volt, de az az őrült szél...
Tiszta idegesítő volt.
Mi szombaton Anyukáméknál voltunk Pesten.De ott is lecsalogatott a jó idő a 8.-ról.Lementünk a játszóra,meg focizni.
Vasárnap kinnt voltunk az udvaron.
A Dani már megint elkezdett köhögni,azóta gyomoridegem van.Nem tudom mit csináljak,hova vigyem a gyereket.A doki biztos megint antibiotikumot és köptetőt adna,mint mindig.De ha nem használ a homeopátiás szer muszáj leszek elvinni hozzá.
Dani,már alig várja a húsvétot.Az oviban festettek tojást és tanultak locsolóverset.Az oviban szerdán lesz a húsvét.Olyan édes a kis öltönyben!!!
Most megyek takarítani.

Puszi mindenkinek.
MóniKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nálunk igen mozgalmasan telt a hétvége. Új kutyusunk van, szombaton mentünk érte Fehérvárra. Szegény nagyon rossz dolgokon mehetett át, rettentően fél mindentől és mindenkitől. Remélem hamar megszok minket, és rájön, hogy velünk biztonságban van. Álmaim kutyája, zsemle színű Labrador! Sokat vagyunk vele kint a kertben, hogy összebarátkozzunk. De hát ez az idő!!!
Móni össze tudlak hozni egy gyerekorvossal is , aki nem feltétlenül gyógyszereket ír fel. Már említettem, hogy szívesen segítek, na persze ha akarod!
A lovaglást meg tudjuk oldani, azaz az autót, hiszen hozzánk befértek és útba is estek!
Magdi nekem annyira megerősödtek a körmeim, hogy ollóval nem is tudom rendesen levágni, hanem valami más "szerszámot" használok, most nem jut eszembe, hogy hívják.
Puszi Anita
 
 


Sziasztok!Kép

Anita,jó lenne egy másik orvossal is beszélni a mi dokinkon kívűl.Ezek után nem nagyon bízom benne.Majd egyeztetünk időpontot!Jó?
A lovaglás csak csütörtökön van?
Mert akkor nekem suli van,legfeljebb nyáron tudunk veletek menni.De akkor nagyon szívesen.Kiváncsi vagyok a Dani mit szól a pacikhoz.KépEgyszer már ült pacin de akkor még alig volt 2 éves,nem is hiszem, hogy emlékszik rá!

Na puszi nektek!!
Móni

Kép
 
 


Sziasztok,

ez a szél tényleg iszonyú; ma is annyira kellemetlen volt!

@Móni: az én fiam is ilyen volt, amikor oviba kezdett járni. 1 hetet járt, 1 hónapot volt otthon; aztán 1,5 hetet járt és másfél hónapot volt otthon. És így tovább. Nagyon rossz volt.

Gondolom, a doktornő adott egyfajta homeopátiás szert a tünetek alapján, ugye?
Én elvittem a gyerekekeket egy homeopátiás gyerekorvoshoz, aki másfél-két órás első beszélgetés során "feltérképezte" őket és megtalálta az alkati szerüket. Ez azt jelenti, hogy minden betegségre, tünetre ezt kapják, mindketten a sajátjukat. Én előtte nagyon hitetlen voltam, de a minicsoportos állandó betegeskedések miatt valamit próbálni kellett, mert nem akartam állandóan gyógyszerrel tömni őket.
Azóta hiszek a homeopátiában, ha szakértő csinálja. :-)
A másik, ami nagyon sokat segített, a rendszeres sportolás. A fiam, amióta rendszeresen, hetente 3-4-5-ször sportol, háromszor volt megfázva :-)Két év alatt!

@Anita: igen, ilyen körmökről szoktam álmodozni :-))

Sziasztok:

Magdi
 


Sziasztok Csajok!
Képzeljétek most jövök az orvostol,ügyeleten voltam.....nem,nem terhes vagyok!Jo is lenne!
Olyan szinten fáj a nyakam,már kb.9napja,hohy elmondani nem tudom.Ma tetözödött a fájdalom o,lyan szinten,hogy a szalonban majdnem elájultam...le se tudom irni mi volt ez,orditottam a fájdalomtol.Napok ota fájdalomcsillapitoval tompitottam magam,és ma délelöttre kiment a hatás..ekkor jött a rosszullét.Azt hittem injekcios kezelést kapok,d eegyenlöre csak gyogyszereket irt fel,és krémeket.Remélem javul,ha nem akkor husvét után számithatok az injekciokra.
Hétvégén anyukám volt itt látogatoba,kicsit kiruccant otthonrol.Állandoan az unokával nyuzza az idegeimet.De unokának még nyoma sincs...és egyenlöre nem is lesz.
DE mi már megbeszáltüka Monival,hogy egyszerre akarunk majd babát.Igaz?Ö a másodikat,én az elsöt.
Magdi:visszatérve még a japán manikürhöz:kb.2-3 hetente ajánlom ismételni a kezelést,hogy hatásos és szép legyen.Persze ha vlkinek szép nagy a körömháza,és picit hosszabb..eleve jobban mutat a kezelés után.Ezért ajánlom ezt a férfiaknak is,mert nagyon ápolt kezeket csinál.
De nem feltétel a nagy köröm.Nyugodtan szedheted a vitaminokat,olajozd a körömágyat..és ha van kedved,szivesen megcsinálom neked a manikürt.Én ezt a kezelést kombinálom a rendes manikürrel,ugyanis kivágom a böröcskéket is,megformázom a körmöt,és csak utánna csinálom a méhviasszal.
ja és 800ft komplett az egész müvelet.Ha körmönként kérnék ennyit,akkor gondolom nem fájna a fejem.
na lassan megyek..puszi nektek
 


Sziasztok,

biztosan mindenki kinn volt és élvezte a szép időt, ugye?

@Anita, Móni: Hogy telt a húsvét? Járnak a fiúk locsolkodni vagy nem szokás? Voltatok kirándulni?

@Manu: hogy van a nyakad? Mit mondott az orvos, mi okozza a fájdalmat? Valami gyulladás?
Olvastam az archívumban, hogy Sáriban laksz, a Jagi üzletházban. Még mindig vagy csak régen laktál ott? Azt sem tudtam, hogy vannak ott lakások :-)

Üdv:

Magdi
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: