Új privát üzeneted érkezett!

Most már látom hol rontottam el..
Szoval pár honapja költöztem szlovákiábol ide dabasra,mert a párom itt él.Bizony nincs könnyü helyzetem nekem sem,hisz alig ismerek vlkit..
Ha minden igaz a 6 hétben vagyok terhes,ezt még az orvos pénteken fogja megerösiteni..Jelenleg nem dolgozom..otthon müköröm épitéssel foglalkoztam,de itt ahogy látom telitett a piac.Igy most otthon vagyok,tanulgatok fözni..
puszi mindenkinek
 


Szia Vivien!

Nagyon együtt tudok érezni veled.Én csak Pestről költöztem Inárcsra(40km Pesttől)de nagyon rossz volt eleinte.Gondolom szüleid,barátaid mind Szlovákiában vannak.Pontosan honnan jöttél?
Inárcs amúgy kb. 15 perc kocsival Dabasról.
Majd akkor gratulálok, ha már biztos a bébi!
Hogy ismerkedtetek meg a pároddal?
Ez nem lehet véletlen,pont ma mondtam a sógórnőmnek,hogy nagyon szeretnék műkörmöt csináltatni,de itt nincs műkörmös!!
Mennyiért dolgozol?
Szakácskönyvből seperc alatt megtanulsz főzni,én is abból tanultam.De nagyon szívesen segítek,ha kérdésed volna.
Mennyi idős vagy?

Üdv:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!
Üdv köztünk Vivien! Nagyon izgalmas lehet most számodra ez az időszak. Terveztétek a babát?
A törpök meggyógyultak, most rajtam jön ki valami, nem sok hangom van.
Mi is hasonló felépítésű Mikulással találkoztunk, így van elképzelésem a párod kinézetéről. Mókás lehetett. Dani nem ismerte fel?
24-én jön Anyukám és a férje, valószínű Anyu fog főzni. Általában halászlé (imádom!), rántott hal, krumplisaláta, páromnak majonézeskrumpli és töltött husi. Nálatok?
 
 

 
 

Szia Anita!

Úgy látszik ez ragályos.Én most gyógyulok,te most betegszel.
Mindenki azzal riogatott,hogy fel fogja ismerni,de nem.Nem ismerte fel,sőt,nagyon meg volt illetődve.Összesen 1 szatyor édességet kapott,nem tudom mi lesz.Most még nem dughatom el a csomagokat hisz tegnap kapta.Tán 2 hónapra is elég lesz.
Bevallom őszintén én még soha nem főztam karikor.Mivel anyósom a "szomszédom" mindig ő főz.Meg anyukám is úgy csinálja,hogy mi tudjunk vinni belőle.De most jó lenne főzni.Anyuéknál húsleves,rántott husi,rizs,krumpli,töltött csirke,krumpli sali,őzgerinc(süti).
Anyósoméknál dettó mint nálatok.
A szilvesztert azért várom mert anyósom olyan hidegtálat csinál,hogy ihajj!
Kettőkor eltünök,mert ismét vár a fogdoki.
Addig még vagyok,utána este folytatjuk.(ha ráértek)

Puszi:Móni

Kép
 
 


Szia Móni!

Balu most aludt el, így egy kicsit most én is ráérek. Bius a járókában egy darabig elszórakoztatja magát. Este nálunk macerás, mire a kicsik elalszanak én is kidőlök. Nálatok hogy zajlik az esti elalvás? Balázs szerintem nem tud eléggé elfáradni mióta nem vagyunk kint a kertben olyan sokat, így van hogy egy órán keresztül forgolódik, mire elalszik. Addig én persze ott ülök mellette. Közben próbálom Biust is elringatni. Valahogy nem jó ez így, de nincs ötletem hogyan változtassunk.
Melinda nagyon eltűnt!
Szilveszterkor lencsét, virslit szoktunk enni. Elmúlt két évben itthon voltunk, jó lenne idén egy kicsit kimozdulni, Balu biztos élvezné. Nálatok hogy telik a szilveszter?
 
 


haliho...
Szoval szeptemberben költöztem ide..páromat interneten ismertem meg...bizony ám vannak még csodák.A babát terveztük,bár még nem vagyunk összeházasodva.Annyira kiváncsi vagyok mit fog mondani a doki,mert a mult honapban egy pozitiv teszte után az 5.héten megjött mégis...vlmi vetélés féle volt.
Moni,amugy örülök,hogy érdekel a müköröm..Inárcson tényleg nincs mükörmös????
el sem hiszem.Egyébként csak zselével dolgozom...a sima 2500 ft,a francia,vagy csilámporral kombinált 3000ft.Ha gondolod szivesen megcsinálom.
Visszatérve kérdésedre Moni,Dunaszerdahelyröl vagyok,kb.40km györtöl.
Látom mindenki betegeskedik...hát akkor jobbulást csajok.
mentem,lehet este még benézek.
 


Halihóó csajok!

Anita!
Nálunk az elalvás nagyon egyszerűen megy.Kisfiamat este kilenckor lefektetem és ő alszik.Kiskorától (kb.1éves) külön ágyban alszik,mert akkor még csak egy szobánk volt.Mikor hozáépítettünk lett külön szobája.Az első naptól kezdve egyedül alszik benne,soha nem félt.Esti mese(én olvasom) és alvás.
Mióta kevesebbet van a szabadba a Dani elevenebb,kénytelen bennt levezetni az energiáját.Az oviban ugyan kimennek az udvarra,de csak egy órára.
Mi eddig minden Szilveszterkor elmentünk vhová,de úgy döntöttünk idén itthon maradunk.A páromnak rossz volt mert még egy korty pezsgőt sem ihatott soha.Én nem szeretem a lencsét,de még nem is főztem soha.
És van már terv,hogy hová menjetek?

Vivien!
Hát ez tényleg csoda,bár sokan esküsznek az internetes társkeresésre.És mivel foglalkozik a párod?
Nagyon szeretném,ha megcsinálnád a körmöm!!!!Hogyan tudnánk összehozni?Minél hamarabb annál jobb.(nekem)
És mit szeretnétek fiút v. lányt?
Visszatérve,azt hiszem hogy nincs Inárcson műkörmös.Talán Kakucson de ebben nem vagyok biztos.
Küldök egy képet magunkról!
Puszi mindenkinek.Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Balázs is külön ágyban alszik, a gond, hogy nagyon nehezen alszik el és addig ott kell lenni mellette. 9, fél 10 mire kidől, pedig eddig 8, fél 9 körül aludt el. Próbálok napközben mindenféle programot csinálni, hogy elfáradjon.
Örülnék egy kis hónak, mehetnénk szánkózni.
Szilveszterezni lehet, hogy Inárcsra megyünk, lakik ott egy barátnőm a kislányával, vagy Üllőre a sógornőmékhez. Majd még eldől.
Van néhány barátnőm, akik a neten találták meg a nagyÕ-t. Mostanában egyre inkább elterjedt ez a fajta ismerkedés. Én a párommal szórakozóhelyen ismerkedtem meg. Azt mondják az úgynevezett "disco-kapcsolatok" sem tartósak. Nekünk bejött, "meglátni és egymásba szeretni" a mi történetünk.
Azt hiszem itt Kakucson van műkörmös! Nekem még soha nem volt műkörmöm, a vegyszerek nem tettek volna jót neki, gondolom. Egyszer majd szeretnék, talán ha végre el tudunk menni a párommal egy kicsit szórakozni, akkor majd kicsípem magam.
Nekem még mindig nem megy a képküldés, nincs még meg a program. Azért nem adom fel, előbb-utóbb csak sikerül.
Üdv Anita
 
 


Üdv!

Anita!
Alszik a fiad délután?Mert ha igen ,talán az segítene ha kimaradna a du.-i szundi.Gyorsabban aludna el este.Nem?
Az én fiam még mindig alszik délután,néha 3 órát is ,de este ugyanúgy el tud aludni.Dehát minden gyerek más.
Mi a párommal lassan 8 éve ismerjük egymást de csak 5 éve vagyunk együtt.Mikor megismerkedtünk még mindketten mással jártunk.Pár év múlva újra találkoztunk és ez lett a vége!
A telefonodról vagy a párodéról nem lehet a gépre átküldeni képet?MI is úgy csináljuk mert így elég kicsi a mérete.
Már nagyon kíváncsi vagyok rátok!

Puszi:MóniKép

Kép
 
 


Sziasztok!
Mindenki eltűnik? Hol vagytok Melinda, Vivien?
Balu alszik délután, de szüksége is van rá.
Sajnos még nincs adatkábelünk a telefonhoz, így arról nem tudok képet feltenni. Már van egy progam amivel lehet állítani a méretet, csak még nem volt időm tanulmányozni. Tegnap egész nap Pesten voltunk Anyukámnál, ma délelőtt vásároltunk, du. takarítás. Este jön a nagynéném (Bius kerianyuja) és az unokaöcsém, holnapig maradnak. Az unokatesóm biztosan tud segíteni elküldeni a képeket.
Írtad, hogy nem vagytok házasok. Nem is akartok esküvőt, vagy csak még nem volt rá mód?
 
 


Üdv!

Vivien ma orvosnál van,azt hiszem.Remélem utána benéz.
Melinda is jól eltűnt.
Én nagyon szeretnék esküvőt,de hát a piszkos anyagiak...
Megmondtam a páromnak ha 30 éves koromig nem vesz el,utána már nem megyek férjhez.(de biztos hozzámennék utána is)
Tavaly vettünk fel hitelt hogy bővítsük a lakást,még 1,5 év van belőle.Talán utána.
Hol voltatok vásárolni?
Amúgy van tesód?Nekem egy öcsém van,Tomi.Õ még anyuéknál lakik,már amikor ott van.Máskor meg a barátnőjénél.Olyanok mint az ingaóra,egyszer itt egyszer ott.

Még főzök egy kicsit,majd benézek.

Móni

Kép
 
 


Üdv!

Vivien ma orvosnál van,azt hiszem.Remélem utána benéz.
Melinda is jól eltűnt.
Én nagyon szeretnék esküvőt,de hát a piszkos anyagiak...
Megmondtam a páromnak ha 30 éves koromig nem vesz el,utána már nem megyek férjhez.(de biztos hozzámennék utána is)
Tavaly vettünk fel hitelt hogy bővítsük a lakást,még 1,5 év van belőle.Talán utána.
Hol voltatok vásárolni?
Amúgy van tesód?Nekem egy öcsém van,Tomi.Õ még anyuéknál lakik,már amikor ott van.Máskor meg a barátnőjénél.Olyanok mint az ingaóra,egyszer itt egyszer ott.

Még főzök egy kicsit,majd benézek.

Móni

Kép
 
 


Szia!
Tényleg ma ment a nődokihoz, remélem rendben lesz!!
Nálunk minden nagyon hamar történt, de nem bánok semmit. Az esküvőt 1 hónap alatt megszerveztük, akkor már 4 hónapos terhes voltam. Szerény esküvő volt, de én nagyon boldog voltam. Sajnos a hitelt, amit felvettünk az esküvőre még ma is nyögjük, a ház és az autó hitel mellett!!!
Egy nővérem van féltestvérem apai ágon és 11 évvel idősebb. Nagyon jól kijövünk, sokat beszélgetünk. Van egy lánya, Õ 11 éves és nagyon örül a kis unokatesóknak. Mennyi idős az öcséd? Hol laknak a szüleid?
Auchan-ba voltunk, jó kis program volt. Bius babahordozóval együtt beraktam a bevásárlókocsiba és a végén már annyira telepakoltam, hogy szegény ki se látszott. Akkor inkább kivettem kenguruba. Jól elfáradtunk, a gyerekek még mindig alszanak. Este megint későn lesz alvás!
Puszi Anita
 
 


Szai Anita!

Az öcsém 24 éves,én 165cm vagyok,ő 187cm.Senki nem tudja kire ütött.
Én is boldog lennék szerény esküvővel de a párom mániája,hogy ha már esküvő akkor mindenki legyen ott.És ha mindenki ott van akkor az már nagy esküvő.Viszont mindenképp szép menyasszonyi ruhát szeretnék.Neked milyen volt?
Mi is az Auchan-ba járunk,vagy a Tescoba.mikor hova.Hétvégén nem leszek mert dolgozom.
Úgyhogy nagyon kellemes hétvégét mindenkinek,majd hétfőn talizunk.
Ma még itt vagyok.

Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Hamar eltelt a hétvége nálunk is, időm se volt leülni a gép elé. Móni mit dolgoztál?
A mennyasszonyi ruhámban annyira jól éreztem magam, hogy nem akartam levenni, nem volt menyecske ruhám. Sajnos arról képet nem tudok küldeni, de a gyerekekről talán már sikerülni fog.
KépKépKépKép
 
 


Kép
 
 


Szia Anita!

Hogy telt a hétvégétek?
A Koktélban dolgoztam,figyeltem is hátha látok egy anyukát két kicsivel...de nem.
Lehet,hogy máskor is beugrok.
A gyerekeid egyszerűen tündériek!!!!Gyönyörű a kisfiad!
Sajna mennem kell mert látszik a lakáson,hogy nem voltam itthon hétvégén!!
Délután informatika órám lesz,de addig még benézek,meg este is.

Sok puszi:Móni

Kép
 
 


Szia Móni!

A többiek jól eltűntek!
Jól telt a hétvégénk, Apa itthon volt két napot, már rég volt ilyen. A kinti kutyák helyét próbáltuk kicsit téliesíteni, szönyegeket szoktunk beszögelni a házukba, de mindig kiszedik. Sétálni is voltunk, pont arra ahol dolgoztál.
Hogy megy a suli, sikerült behozni a lemaradást? Mikor lesznek vizsgák?
Puszi Anita
 
 


Sziasztok lányok!!! NEM TÜNTEM EL ITT VAGYOK!!! Most futok a postára utánna FOGORVOS. Ha haza jöttem irok. Sziasztok. Melinda
 
 


Haliho mindenkinek!!!!
tegnap jöttünk meg szlovákiábol,egész hétvégén otthon voltunk.Pénteken mentünk,persze egyenesen az otani nögyoyászomhoz...és tényleg terhes vagyok!!!!Juuuhhhhuuuu...
bár még szivhang nemvolt de az orvos szerint péneken voltam 5 hét és 5 napos.felirt egy duphaston nevü hormont ami segiti hogy a baba ne menjen el,ugyanis mult honapban nekem egy pozitiv teszt után az 5.héten megjött...na mindegy,most már vigyáznom kell magamra a 12.hétig.
szoval boldogok vagyunk...
Késöbb még visszatérek.
Móni Drága,a körmök miatt egyeztethetünk...szivesen megcsinálom.
addig is puszi
 


Melinda,Vivien!

Nagyon örülök, hogy visszatértetek! Már azt hittem végleg eltüntetek!
Vivi fogadd gratulációmat!!!Hurráá!!!!
Nagyon vigyázz magatokra!És folyamatos tájékoztatást kérünk!
És milyen volt otthon?Gondolom nagyon jól érezted magad.
Én dolgoztam,tök jó volt.
Melinda mesélj, hol voltál napokig?
Vivi,jövőhéten valamelyik nap jó neked?Hét elején.Ez a hetem nagyon zsúfolt.

Na puszi nektek csajok,holnap dumcsizunk!

Móni

Kép
 
 


haliho
köszike a gratuláciot,bár még magam sem akaro igazán elhinni.Annyi rosszat olvastam a babaneten,hogy nem is merek annyira örülni..
a hétvége jo volt,de rövid..szüleim,barátnők átogatása...nagyon hiányzik nekem mindenki.Itt mintha egyedül lennék..
örülök,hogy legalább bennetek ezen a módon sikerült megismernem..
Moni nekem teljesen mindegy az idöpont,majd egyeztetünk itt.
Délelőtt ujra jövök és benézek ki irt!
puszi mindenkinek
 


Sziasztok!
Gratulálok Vivinek és drukkolok, hogy minden rendben legyen.
Tegnap nagyon szörnyű dolog történt velem, leírom, hátha segít egy kicsit feldolgozni. Aludni se tudok! A kiskutyánk beszökött a kennelbe tartott kutyákhoz, akik széttépték. Mire az orvoshoz értem vele meghalt. A kennelt körbekerítettük még plusz dróthálóval, hogy ne tudjon bemenni, de nem bírt magával, valahogy bement. Az utcára is mindig kiment, most hétvégén raktuk végig a kerítést hálóval, hogy ezt is megakadályozzuk. Annyira sajnálom, megszakad a szívem! Balu is tudja, hogy valami nincs rendben, Õ úgy tudja, hogy a Happy elment pá-pá. Szeretnék pár nappal öregebb lenni, hogy ne fájjon ennyire, nehéz napunk lesz!
Puszi Anita
 
 


Szia Anita!

Nagyon sajnálom ami a kutyusotokkal történt.Ez szörnyű.A sógórnőmék kutyájával is pontosan ez történt.Csak vele a nagy bobtail-ok játszottak,és véletlenül rosszhelyen fogták meg.
Közhely tudom,de idővel könnyebb lesz.
Nem vagyok túl jó vígasztalásban,de remélem hamar begyógyulnak a (lelki) sebek.

Sok puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok..
Anita teljesen együtt tudok érezni veled...én annyira imádom az állatokat,hogy azt el se tudom mondani.Egy kiskutya elvesztése,ami szivedhez nőtt az meg végképp nem könnyü.Saját tapasztalatombol beszélek...ezeket a sebeket csak az idö gyógyitja...Nekem husvétkor halt meg a cocker spánielem,10évig mintha gyerekem lett volna..annyira szerettem.Most is ha rá gondolok könnyes lesz a szemem.Lehet vlkinek fura ilyet hallani,hisz csak egy állatrol van szó...de ezt én sosem igy éreztem.
Anita fel a fejjel...
Anita,te hol is laksz????
Csajok elmehetnénk kávéra vlmelyik délelőtt...
Mit szóltok hozzá???végül is nem lakunk messze egymástol.
puszi
 


Hali!

Szerintem remek ötlet,csak szerintem nehezen kivitelezhető.(részemről)
Ha jól tudom Dabasra csak délelőtt meg délután megy busz.Bár vonattal megoldható.
Az sem lenne rossz ötlet,ha valamelyikünknél kávéznánk!Nem?
Mi a jövő héten úgy is talizunk, akkor is elmehetünk,ha gondolod.

Most megyek hajat mosni,aztán lassan indulok a suliba.De tényleg csak lassan,mejd fél kettőkor.

SOK PUSZI NEKTEK

Móni

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a vígasztalást, jól esik az együttérzésetek!
Kakucson lakunk. Tetszik az ötlet, találkozhatnánk, de én csak két gyerekkel együtt tudok menni. Móni hozzánk beférsz a kocsiba, tehát mehetünk akárhová. A héten nekem csak a csütörtök lenne jó, vagy talán a szerda délután. Jövőhét hétfőn már van programom. Nektek mikor lenne jó? Móni mikor jársz suliba?
 
 


Sziasztok. Tegnap tömték a fogam nem volt valami kellemes de tul éltem itt vagyok. A kismamánknak én is tiszta szivből gratulálok!!!Nagyon irigyellek IMÁDTAM terhes lenni ha tehetném még 10 szülnék. A kiskutyusra nem is találok szavakat iszonyu rettentően sajnálom.A mi Alizunk drága anyosom után ment rá egy honapra elpusztult.Leirhatatlanul imádom a kutyákat. Na szoval csajok az eltünésem oka: Sogorom bütykölte a gépünket aki nagyon nagy agy nagyon ért hozzá. A kicsikével mi is voltunk a Mikulásnál,anyukámnál az oviba nagyon félt tőle,egy darabig nézte aztán nagyon elkezdett sirni. De itthon nagy ajándékok várták és ezért tudja a Mikulás jo nem bánt. Kapott kaloz hajot,nagy katonai autot aminek az utánfutoján nagy helikopter katonák hozzá stb. Nagyon boldog volt. Olyan jo nektek lehet,hogy tudtok találkozni,de én tökre messze vagyok. De Pécsre nem akar senki jönni??? Bárkit szivesen látok!!!
 
 


Sziasztok. Tegnap tömték a fogam nem volt valami kellemes de tul éltem itt vagyok. A kismamánknak én is tiszta szivből gratulálok!!!Nagyon irigyellek IMÁDTAM terhes lenni ha tehetném még 10 szülnék. A kiskutyusra nem is találok szavakat iszonyu rettentően sajnálom.A mi Alizunk drága anyosom után ment rá egy honapra elpusztult.Leirhatatlanul imádom a kutyákat. Na szoval csajok az eltünésem oka: Sogorom bütykölte a gépünket aki nagyon nagy agy nagyon ért hozzá. A kicsikével mi is voltunk a Mikulásnál,anyukámnál az oviba nagyon félt tőle,egy darabig nézte aztán nagyon elkezdett sirni. De itthon nagy ajándékok várták és ezért tudja a Mikulás jo nem bánt. Kapott kaloz hajot,nagy katonai autot aminek az utánfutoján nagy helikopter katonák hozzá stb. Nagyon boldog volt. Olyan jo nektek lehet,hogy tudtok találkozni,de én tökre messze vagyok. De Pécsre nem akar senki jönni??? Bárkit szivesen látok!!!
 
 


Szuper kétszer küldtem már megin . MINDEKITÕL BOCSI!!! Azt akartam még irni csodálatosan szép gyermekeitek vannak és örülök hogy ti is megtudtátok mutatni őket. Büszkék lehettek gyönyörüek. Majd jövök nem tünök el igérem. Puszi sziasztok
 
 


Sziasztok!
Ma már tudtam aludni, talán egy fokkal jobb! Állandóan azzal küzdök, hogy elhesegessem azokat a szörnyű képeket magam elől.
Tegnap voltunk a barátnőmnél szülinapi bulin. A gyerekek arcát kifestettük, 101kiskutyák lettek. Balu nagyon édesen nézett ki, sajnos mire Apa is odaért(munka után), már annyira elmaszatolódott, hogy le kellett mosni, így nem sikerült képet csinálni(neki van kamerás mobilja).
Melinda én szívesen elmennék Pécsre, a férjem szerint nagyon szép város (néha szokott ott dolgozni). Talán egyszer majd sikerül összehozni Veled is egy találkát.
Puszi Anita
 
 


Sziasztok!

Anita,örülök,hogy egy kicsit jobban érzed magad.
Melinda veled együtt érzek,én ma is fogdokihoz megyek!Csinál nekem egy szép koronát.
Tehát nekem a szerda nem jó,csütin suli van.De ha tudtok ti találkozzatok.
Most viszem a Danit oviba,majd jövök!

Puszi:Móni

Kép
 
 


Üdv!

A holnap délelőtt nekem jó lenne.9-től 1/2 12-ig,mert a Daniért mennem kell az oviba.
Nektek?

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de változott a programom. Anyukám holnap is lejön hozzánk. Most is itt van, de haza kell mennie, mert jár minden nap kötözésre. Marad a jövő hét, kivéve hétfő.
 
 


Vivi!

Pénteken,hogy érsz rá?A körmök miatt kérdezem.
Messze laksz az állomástól? Vonattal át tudnék menni,most néztem meg 10 perc az út Dabasig.
De az állomástól nem ismerem ki magam,Dabason csak az orvosi rendelőben jártam.

Móni

Kép
 
 


Vivi!

Pénteken,hogy érsz rá?A körmök miatt kérdezem.
Messze laksz az állomástól? Vonattal át tudnék menni,most néztem meg 10 perc az út Dabasig.
De az állomástól nem ismerem ki magam,Dabason csak az orvosi rendelőben jártam.

Móni

Kép
 
 


Most úgy csináltam,ahogy a Melinda szokott!!!!!!
Hi-hi-hi

Kép
 
 


Sziasztok! Anita a férjednek igaza van szép város.Jo lenne ha tudnánk majd valamikor találkozni. Moni sajnálak én január 10-én 4 órára kell mennem. puszi majd jövök. Melinda
 
 


Sziasztok!
Akkor a talit majd máskor...
Moni,nekem egyenlöre jo a péntek.Én Sáriban lakom..tehát nem messze töled.
szerintem biciklivel gyorsabban ide érnél.
Dabas Sáriban a Jagi Üzletházban lakom,itt van a posta,meg az okmányiroda.Az élettársad biztos el tudja magyarázni..de a vonat az bevisz dabasra,én meg itt lakom tőled egy köpésre.
puszi
 


Sziasztok! Nálatok is esik a hó? Nálunk sürü hatalmas pejhekben esik olyan csodálatos. Lányok nincs valakinek valami jo kis süti receptje. A méteres kalácsot ismeritek? nálunk az viszi a pálmát.Küldök majd pár képet. Sziasztok
 
 


KépKépKépKépKépKépKépKépKépLányok küldök pár képet.
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek Melinda! Amin erdőben vagytok azok kirándulós képek? Szerettek kirándulni?
Vivi,ha a párod dolgozik szombaton inkább akkor mennék,mert bringám nincs,és a párom átvinne.
Amúgy mennyi idő alatt tudod megcsinálni?

Üdv:Móni

Kép
 
 


Bocsi Vivi,tekintsd tárgytalannak az előző levelet,szombaton a nagymamámhoz megyünk anyuval meg a fiammal.
Megpróbálom a pénteket megoldani.

Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!
Melinda: nálunk nem esett a hó és még jó lenne ha várna, mert pénteken megyek felrakatni a téli gumikat a kocsinkra (eddig Anyuéval jártam és azon volt). Sütni nem szoktam, nincs rá időm (és nem is tudok), de majd szeretnék egyszer megtanulni minden finomságot elkészíteni.
Móni, Vivi jó lenne a jövő héten találkozni! Ráértek valamikor?
Végre úgy döntöttem, hogy keresek gazdit a kutyáknak (nem volt könnyű), feltettem őket a netre. Muszáj szétválasztani őket, együtt nagyon vadak, bár embert nem bántanának. Mióta a gyerekek megszülettek nem tudtam velük foglalkozni, ráadásol kint vannak kennelbe... én nem ilyen kutyatartást akartam, de mivel szökősek, így be kellett zárni őket. Míg Pesten laktunk, rengeteg galibát okoztak, átjártak a szomszédokhoz randalírozni. Eddig sajnáltam őket elajándékozni, most azt sajnálom, hogy nem tettem meg ezt korábban, lehet, hogy nekik is jobb helyük lenne. Remélem sikrül egy, vagy kettő szerető gazdit találni. Bocsi,hogy a kutyákkal untatlak titeket, ahogy írok össze tudom szedni a gondolatokat és ez segít.
Ma is jön Anyukám, olyan jó ha ittvan, sokat segít. Ne lakna olyan messze, Rákoskeresztúron...
Azért ma mé benézek!
Puszi Anita
 
 


Sziasztok!

Melinda a banánkenyeret ismered? Mi nagyon szeretjük és nagyon egyszerű elkészíteni. Ha gondolod leírom a receptet.
Vivi,ne haragudj de ez nem akar összejönni nekem! Pedig annyira szerettem volna. Holnap meló,szombaton mama. Csak a jövő hét marad.
Úgy emlékszem Anita azt mondtad a hétfő neked nem jó,nekem a kedd nem az a suli miatt.Mit szóltok a szerdához?
Mit gondolsz Vivi, be lehet ütemezni a körmömet is?(szerdára)

Pusszz Csajok!!

Móni

Kép
 
 


Sziasztok! Moni ha megtenéd hogy leirod a sütit megköszönöm,mert nem ismerem.Hatalmas hó van nálunk ezt megirom és megyünk ki a babával hóembert épiteni. Ha majd alszik vissza nézek. Sziasztok Melinda Ja csajok a méteres kalácsot ismeritek?
 
 


na Sziasztok Csajok
látom bonyolult picit az egész...
A tali nekem egyenlőre mindegy mikor,én nem tevezek semmit egyenlőre ,de hát mindig közbe jöhet vlmi.szerintem ezt majd jövö héten egyeztessük.
Moni nekem jo lett volna a szombat,de látom percenként változik nálad is minden.Nekem van kocsim,de néha a párom elviszi,és akkor én se tudok elmozdulni.A kömöket kb.másfél ora alatt megcsinálom.Figyu ha tudsz jönni jelezz,én ha nem készülök épp akkor sehova szivesen megcsinálom.Akár szerdán is,utána meg talizunk az Anitával is vlhol Dabason.
na pussz
 


Üdv!

De jó nektek,hogy esett a hó! Nagyon szeretném,hogy itt is fehér karácsony legyen! Az olyan szép, nem?

Banánkenyér

3 db tálra lesz szükséged.
az elsőbe:- 3/4 bögre finomliszt
- 3/4 bögre rétesliszt
- 1 teáskanál szódabikarbóna
- fahéj (ahogy érzed)

a másodikba:- 3/4 kockamargarin
- 1/2 bögre kr.cukor
- 1 tojás

a harmadikba:- 3 db banán összetörve pépesre
- 1 natur joghurt

Ha ez kész szépen az első tálba borogatod a többit.Jól eldolgozod,majd apróra tört diót szórsz bele. Õzgerincformába öntöd, előmelegített sütőben addig sütöd,hogy ha villát szúrsz bele ne maradjon tésztás.Kész.

A méteres kalács az valami bonyolult nem? Nem az áll 3 féle ízű tésztából?

Jó hóemberépítést!!

Puszi:Móni

Kép
 
 


Jaj köszi,hogy leirtad hétvégén megsütöm az tuti. A méteres 2féle izü pudingból, és sárga,barna(kakaós)tésztábol áll,aztán leöntve csokival. Világ vége finom.Köszi épitettünk hóembert de már kicsit ferdén áll mert nagyon olvad a hó. De ahogy hallom a hiradoba az elöre jelzést lessz hó karácsonyra is bőven. Remélem nálatok is,mert a karácsony hónélkül nemis karácsony. Csáó Melinda
 
 


HALIHO CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HOL VAGYTOK?????????????????????????????????????? MELINDA.
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron