Új privát üzeneted érkezett!

:wink:
 
 


Endometriózis?????
Jelentem, GYÓGYÍTHATÓ!!!!!
20 éves fejjel kellett szembe néznem azzal a problémával(hónapokig tartó kínzó alhasi fájdalmak révén), hogy endometriózisom van. Ezek amolyan "eltévedt női szövetek", aki érintett a dologban az tudja miről beszélek, aki pedig többet szertne tudni erről a betegségről, szívesen válaszolok mindenkinek, írjatok bátran a haasz.katalin@chello.hu e.mail címre.
Röviden annyit szeretnék a világba kürtölni, hogy egy év leforgása alatt sikerült kigyógyulnom ebből a betegségből (a mai nap folyamán nyertem róla bizonyosságot), amit az orvosok nagy többsége gyógyíthatatlannak tart, legalábbis azt mondják, hogy műtét nélküli gyógyulás: NINCS!

JELENTEM VAN!!!!!

Ma tudtam meg hogy SIKERÜLT!!! :lol: !!!
ÉRINTETT CSAJOK,HÖLGYEK:
azt üzenem, hogy fel a fejjel, és vágjatok bele az alternatív gyógyulásba!!!

Ui: kérdezzetek, én elmesélem!!!
 
 


Kedves Katalin,

Érdekelne ez az alternativ gyógymód, kérlekl irj priviben

köszi Kikka

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!Én 17 éves vagyok(lassan 18) és nincs gyerekem ugyhogy lehet hogy nincs itt helyem de találtam egy linket hogy itt erről lehet beszélgetni,ezért egisztráltam...Decemberben volt egy vakbélműtétem ami közben kiderült hogy ez az Endometriózis betegségem van...hát én eddig nem is hallottam róla.Mostmár a negyedik nőgyógyászhoz megyek jővőhéten mert egyik sem tud biztosat mondani hogy milyen gyógyszert szedjek vagy injekciót kapjak e...Csak küldözgetnek egymáshoz mintha igyekeznének megszabadulni tőlem.Mindenesetre segitséget szeretnék kérni hogy kinek melyik módszer vált be...Mert én már nem tudom mit higgyek mi a jó.
Előre is köszönöm!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron