Új privát üzeneted érkezett!

valaki tudna segíteni?

öthónapos terhesen az állam egy kis helyen elkezdett begyulladni, vöröslött, a nögyógyászom azt mondta, herpesz, majd elmúlik. a szülés után sem múlt el sajnos, kislányom most már 15 hónapos és a gyulladás egyre rosszabb. börgyógyász antibiotikummal nem tud segíteni egyelöre, mert még szoptatok, ezért most természetgyógyászhoz járok, de ez a kezelés sem segít semmit, söt, egyre jobban terjed. most már szinte az egész állam tele van és az arcomon is van egy kis helyen. allítólag acne rosacea és hormonális okai van.

van valakinek ezzel tapasztalata???!!!
 


Evapanni

A betegséget magát nem ismerem,de úgy tudom,vannak olyan antibiotikumok,amik adhatók szoptatás mellett is.illetve a doki el tudja dönteni,hogy mekkora a kockázat.
A kislányod már tk nagylány :),nem hinném,hogy az a minimális antobiotikum,ami az anyatejjel esetleg a szervezetébe kerül,problémát okozna.Esetleg érdemes lenne neki mellette Normaflore-t adni,hogy a bélflórája ne nagyon sérüljön,ha nem akarjátok/tudjátok a szoptatást felfüggeszteni addig.
Ha olyan súlyos a helyzet,én biztosan nem gondolkodnék a dolgon.Ha antibiotikum kell,akkor az kell. :roll:

Üdv,Anyapoc
 
 


Anyapoc,

köszi a tippet!

mondjuk, valoban nagyon csunya, lehet, h. tenyleg igy kellene megprobalni az antibiotikumot. az igazsag az, h. emiatt meg nem szeretnem abbahagyni a szoptatast, mert mi garantalja, h. el is mulik ez az egesz es utana bosszankodom, h. abbahagytam.

pont ma talalkoztam egy anyukaval az uszodaban, akinek ugyanilyen volt az allan, csak joval kisebb es ö azt mondta, h. a szoptatas befejezte utan lett csunyabb...

szoval, akkor ezt is megkerdezem majd. juniusban ugyis megyek börgyogyaszatra (itt Nemetorszagban hetekig-honapokig kell varni idöpontra) es akkor majd erre rakerdezek.

köszike
 

 
 

Szia Evapanni!
Történt változás azóta a bőröddel? Kíváncsi lennék, hasonló cipőben járok én is.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron