Új privát üzeneted érkezett!

Pancsizás
Kép
és megéhezve :lol:
Kép
és Szabi az egyik kiscicával
Kép

 
 


Nagyon arik a fiúk!És micsoda szupi kis járgányaik vannak :lol: Hát ogen fiú csapat :wink:


Kép

Gabi
 
 


ogen=igen :lol:


Kép

Gabi
 
 

 
 

szemböl a baloldali kislány,és 18hós :lol:

 
 


Sziasztok!

Mimi :) Nagyon cukik :wink: Szabi szemei nagyon igézőek! És az a cicus is tünemény :)

Jotika is nagyon drága, ahogy pancsol :)

Képzeljétek, ma reggel megint találtam 3 újszülött cicát a tuják alatt, valami idegen macsek is minket nézett ki magának :evil: :shock: Megőrülök! Ráadásul nem is láttam még az anyjukat, ott fekszenek azóta is, visítanak, belepik őket a legyek, brrr. Szerintem ezek a szerencsétlenek nem lesznek hosszúéletűek...

Lányok, nem tudjátok, mikor hol lesz lomtalanítás? AHogy mentünk reggel az oviba, arrafelé mindenhol ki voltak rakva lomok, de mi itt még semmit nem kaptunk róla, mikor lesz. Kérdezzem az Érd-Komot?

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jucc!
Figyi,vagy likvidálod őket,ha nem jön az anyjuk.Tudodm,ez brutális de,néha humánusabb,mint hogy,az utcán szaporodjanak késöbb.Vagy megpróbálod a saját cicáddal elfogadtattni őket.
Szegények :cry:
Ja és míg el nem felejtem!!Milyen fogogátlót adsz a cicának,mennyiért veszed,.stb?

 
 


Mimi :oops:

Jucc,érd honlapján néztem meg én is.Szavazókörönként van.Nálunk csak jun 26.-án lesz


Kép

Gabi
 
 


Elszállt ez a vacak! :twisted: Hosszú idő után először nem mentettem. :(

Szóval! Judit! Férjem 6-nál előbb nem ér haza, sőt! És jövő héten meg örülök, ha látom. Úgyhogy távolabbi tali nekünk csak úgy jó, ha valaki bevállal minket kocsival.
Ki a dokid név szerint? Mert Arany János utca nincs távol tőlünk, lehet, hogy megnézném...
Tudom, hogy lassú a felfogásom, de hogy hogy hasonlít Rád Robika! Szinte csak most jutott el a tudatomig! :)
Meghívást köszönjük! :)

Gabi! Mi holnap szívesen játszózunk, de akkor lehet, hogy du kéne, mert akkor Juditnak is jó. Meg nekünk megint eltolódott a napirendünk, fél 11-től délig alszik kb... Utána meg 3 körül alszik el, de akkor már csak 40 percet szundizik. Nektek mi lenne a jó? Jövő héten meg elsétálhatunk Juditékhoz! Állítólag nem lesz kánikula!
Nagyon tündéri Jotika képe! Hogy élvezi a pancsolást! :)

Curse! Jaja! Profi költöző vagyok! :) És bútorcipelésben/összeszerelésben is verem a férjemet meg apósomat! :lol:

Mimi! Kérjük a pancsis fotókat! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Bocs, közben nem néztem, hogy megjöttek a képek! :) Nagyon édes csipet csapat! :) És klassz kis pasi Szabi! :)

Jucc! Nálunk 24-én lesz lomtalanítás! Párom az Érd kom oldalán nézte meg asszem. Nyaralás után nem fogunk uncsizni! :)

Kép
Kép
 


Dolli,nekünk 4 után jó holnap.
Judit?Vagy te mész Mimihez?


Kép

Gabi
 
 


Edig semki nem jelentkezett be hozzánk,mindenki elfoglalt :cry:
De valószinű jövő héten sem rabol el a herceg,így itthon leszek :lol:

 
 


Sziasztok lányok!

Gabibi+Tekiroll!
Nekem jo a holnap du-tán. felhivtok és elmegyek az állomásig értetek. Én nem takaritok, nem érdemes, talán ha 2percig van rend.

Mimi akkor a jövő héten már lesz kocsid? Nagyon jok a képek!

Tekiroll!
A doki neve: Dr. Pocsai Károly Ma van rendelés 6-ig.

Sziasztok



Kép
Vendég
 


Dolli,akkor 4 -kor a szegfű-tulipán sarkán?És akkor a pizzázónál átmegyünk és talizunk a Judittal.Jó ugy? Privibe elküldöm a számomat,hogy ha van valami.

Többieknek akkor jó a jövőhét?


Kép

Gabi
 
 


Judit,kép :lol: Ti raktátok be vagy magátol bemászott?


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Igy szoktam vinni az anyukámhoz, amikor ő vigyázz rá.

Akkor én is kimegyek oda 4után és várlak titeket.

Ma Robika segitett apának, csak higitoval tudtuk megmosni a kezét!

Sziasztok
Vendég
 


Gabi, Judit! Szuper! Ott leszek! :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen keveset írok, de alig vagyok gép közelben!
Jövő héten, ha lesz a Mimiéknél tali, és ha délután lesz, mi is szívesen csatlakoznánk!

Gabibi Én tavaly vettem a DM-ben uszópelust, akkor volt a Huggis és a DM márkájú is!
Nagyon jó a medencés kép Jotikáról!!

Mimi, nézegettem a képeket, csodálatos helyen voltatok nyaralni!
Szabi szeme, meg egyszerűen gyönyörű

Jucc, mi lett a 3 újszülött mecsekkal?

Judit, Robika hozzánk is jöhetne segíteni, a lányok biztos örülnének neki, ők is egész nap melóznak, hordják a törmelékeket!
Ha alszanak a lányok, neked írok mailt!

Tekiroll, jó sok helyen laktál, Én utálok költözködni!


Kostyika, hogy telnek napjaitok?

Cruse, Te már tudsz valamit, hogy mégis mi okozhatja a látászavart?
Egyik barátnőmnek fáj az egyik anyajegye, több mint egy hónap múlva kapott időpontot a bőrgyógyászatra!
Ő is nagyon ki van, szegény!



A sok utazás miatt egy csomó részt nem láttam a Született feleségekből, pedig úgy szeretem, nem tudjátok hol lehetne letölteni??
 


Sziasztok lányok!

Egy ujjabb dög meleg nap! Persze nekem is mikor kell mennem a lányért, délbe. Csurgott rolam a viz mere hazaértünk, Robika is bealudt a babakocsiba, de sikerült átraknom az ágyába.

Sziasztok
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Judit :) Én is ezért örülök, hogy már nem kell oviba járni, már nagyon kivoltunk a déli hőségben gyaloglástól.
Kutyi nagyon cuki a babakocsiban :)

Mimi :) Fogigátló: Ovarid a neve, hetente egy tabit kell adni a maccsnak / kutyának való is van/, árára nem emlékszem, de nem tragikus. / hosszútávon mindenképp a műtét éri meg jobban, hiszen ez mégiscsak hormon, ami nem túl jó, és anyagilag is több a gyógyszer, de a műtétet egyszerre kell kifizetni/. Én egyébként azért inkább gyógyszerezek, mert volt egy cicám, neki 3 évig adtam a bogyót. Aztán egy állatorvos rábeszélt a műtétre, valamit elcseszett, a maccs két napi szenvedés után elpusztult. Ennyit a rutinműtétekről :evil: A 13 éves kandúrom egy évesen lett herélve, ő majdnem elvérzett, holott ez a műtét nem jár vérzéssel. És volt egy másik kandúrom is, amelyik 4 nappal a műtét után elpusztult, nem tudni mitől. Mindegyik más-más orvosnál történt.

Arivirág :) Az újszülötteknek délutánra előkerült az anyjuk, és lecipelte őket a pincébe :evil: Szerintem ezek ismerték egymást az én macskáimmal az éjszakai életből, és megbeszélték, hogy szüljön csak itt, nem fogjuk bántani. Honnan tudták??? :shock: Mindegy, felhívtam egy menhely alapítványt, és nagy meglepetésemre azt mondta a hölgy, hogy pár hétig tartsam itt őket, és ha már nem csak szopiznak a cicák, akkor elviszi őket az anyjukkal együtt. És extra bónusz: az összes ivarérett macskáimnak elintézi az ivartalanítását! Úgyhogy az előítéleteimet és a félelmeimet félre kell tennem, ha ez igaz, és nem csak álmodtam :wink:

Született Feleségek: a múltheti adás megvan videón, kölcsönadom szívesen, de többet nem tudok. DVD-n lehet, hogy megvehető, talán kölcsönözhető is, bár az új részek bizti nem :(

Az érdkom oldalán tényleg ott vannak az időpontok, nekünk csak júni 10-én lesz lomtalanítás, addig ki is találhatjuk, mit akarunk kidobni :) Köszi a tippeket!

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Judit,köszi szépen a meghívást.Nagyon jól éreztük magunkat.Meglepően jól bírta Jitika isfél óra alvással.Most is az autóját tológatja,pedig már itt a pancsi ideje.Kiváncsi vagyok mikor fog elaludni :roll: Majd meglátogatunk máskor is :lol:


Kép

Gabi
 
 


Arivirág,
Még mindig nincs két egyforma napunk, próbálkozom valamiféle napirendet kialakítani de még nem nagyon megy. Van hogy alszik 4 órát, én meg nem keltem fel h egyen 3 óra múlva. Ma már kimentünk sétálni Zsomborral így viszont hamarabb felébredt, akkor megint borult minden. A nappalok azok egész jók, ha nem fáj a hasa akkor elég nyugodt baba. Az éjszakák is változóak, olyan 11 körül eszik utána volt olyan éjszaka h reggel negyed 7-ig bírta :D Általában azért egyszer még kel hajnalban.
Késöbb még folytatom

Kép[
Kép[
 


Igen-igen! Judit nagyon köszi a délutánt, Csibém már kidőlt! :) Nagyon helyesek a gyerkőceid is! Bejött az olaszos stílus! :lol:

Arivirág! Én szeretek költözni! Apukám is szeret. Állítólag ez lehet a felnőttkori hiperaktivitás jele. Ebben nyilvánul meg. Ha nem költözünk, akkor is sűrűn átforgatjuk a lakást! :)

Kép
Kép
 


Itt vagyok megint. Meg is akartam tőletek kérdezni hogy hogyan alakították ki úgy a napirendet h egyezzen a nagyobbakkal?

Judit,
A freemailre küldted a vonalzót? mert nem kaptam meg sajnos. A játszótéres tali helyett nálatok kötöttetek ki? :D

Kép[
Kép[
 


Sziasztok lányok!

Kostyika!
Ird meg priviben hova küldjem a vonalzot.

Gabibi és Tekiroll!
Örülök hogy jol éreztétek magatokat. Persze a képeket elfelejtetük. Gyertek máskor is.

Képzeljétek lányok, ugy vonultunk hogy az emberek nem birták szo nélkül. Az egyik azt mondta hogy hazamegy és ő is készit egy babát! :lol:
A nénikék végig csodálták az összes babakocsiban ülő kislegényt.
Mit szolnának ha összehoznánk hogy mindenki itt legyen. :lol:

Arivirág!
Mi tartott vissza hogy elgyere? A lányok hiányoztak a fiuk közé.

Jo éjt!
Vendég
 


Judit,
Elküldtem :)

Gabi,
Ma jöttünk haza a Cora-ból és még elkanyarodtunk a Tesco felé és pont a Szegfű utcán mentünk le amit valamelyik nap említettél.

Elromlott a fiam :( Szegény olyan hasfájós, alig aludtunk tegnap is. Vettem édeskömény teát mert homeós bogyót nem tudtak mit ajánlani, Infacolt meg még nem akartam venni.

Kép[
Kép[
 


Sziasztok lányok!

Hogy telt a hétvégétek?

Pár kép a szombat estéről:
Kép A nagyfiam csak ugy csinál minha segitene.
Kép Ágyazás!
Kép Ugy csinálnak mindha oriások lennének!
Kép Megirigyelték a kicsiket, ezért a nagyok is kint aludtak.

Sziasztok
Vendég
 


Judit :lol:
Kint aludt az egész család a kertben?
Huuu egy medence nekünk is jól jönne!

 
 


Sziasztok!

Judit! Nem semmi sátras buli! :) Nem csodálom, hogy a nagyok is élvezték! :)
Legközelebb nem rohanok annyira haza, mint pénteken, képzeld, két napig készültünk, hogy vendégül lássuk a társasház apraja-nagyját, bevásárlás, takarítás, sütés, és a végén egy szelet tejespite és egy sós rúd fogyott. Legközelebb egy zacsi csipszet kapnak meg csapvizet, esküszöm! :)
Férjem bevitte melóhelyre, így nem veszett kárba, de miután elmentek, majdnem sírva fakadtam. :twisted:

Andi! Szegény Zsombor! :( Én azt hiszem, kb 3 hetesen adtam neki először infacolt, de nálunk nem volt nagyon vészes a helyzet.
Van homeos könyvem, abban javasolnak pár dolgot, priviben leírom, ha fiam engedi! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Kostyika,onnan pár percre lakom csak :lol: Szegény babuka,nagyon sajnálom.

judit, :lol: Még jó ,hogy nem nagyobb a kert,mert biztos többen is csatlakoztak volna :wink: Én nem vagyok sátorozos fajta.Én már csak ilyen kényelmes pi..a vagyok........Jó meleg ágyikom....

Mimi,akkor csütörtök?Vagy már más a program?Nekem a játszó is jó.

Dolli,ha áll a csütörtök akkor eltudunk vinni ha gondolod.

Curse,holna?Mi elvileg megyünk.


Kép

Gabi
 
 


Gabi,
Jotika fürdős képei nagyon jók, annyira édes :D
Úszópelust mi is a dm-ben vettünk és libero márkát. Biztos, h találsz vmilyen márkájút, a rendes pelenkák mellett van, általában kis csomagolásúak.
És igen megyünk :D

Mimi,
Hármas pancsizós kép nagyon király :lol: és Szabi milyen helyes kispasi :wink:

Judit,
Haláli a kuttyod a babakocsiban :lol: Nagyon buli lehetett a szombat estétek :D

Arivirág,
Még mindig nem tudok konkrétumokat a látászavarokkal kapcsolatban, vissza van még egy vérvétel és az MR :roll: Barinőd időpontja se semmi, nem keres inkább vmi magánt? A magánbőrgyógyászok nem dolgoznak horror árakon. Sajnos nekem az MR magánúton 40-60e ft lenne, ezért várok ennyit. A bőrgyógyók olyan 5-10e ft között szoktak konzultálni :?

Jucc,
Hát ez a menhely alapítvány nagyon jól hangzik :) Ritka az ilyen.
Egyébként az az állatorvos, aki csinálta nektek az ivartalanításokat vmi nagyon béna lehetett :? mert nekem eddig két kandúromat is ivartalanítottam és semmi bajuk nem volt. Max egy kicsit kóvályogtak az altatás miatt :lol:

Andi,
Szerintem ne ess kétségbe, h nincs még napirendetek, be fog az állni. Nekem Adéllal is sokáig tartott mire beálltunk egy napirendre, hát még két gyerkőccel.
Mi a hasfájásra az infacolt próbáltuk. Nem tudom, h van-e tényleg köze hozzá, de nálunk pont a használata után kezdett abbamaradni a hasfájósság :?

Kép Kép
 
 


Gabi! Igen, nagyon köszönjük élnénk a lehetőséggel! :)
Én egyszer sátoroztam életemben, akkor voltam 14 és elment a kedvem tőle, mert egyik reggelre teli volt a szomszéd csajszi pohara hangyával. Szóval én is inkább a kényelmet választom, ha mód van rá. :)
Ja, és egyszer a Szigeten is sátraztunk, de az sem jött be, mert ott meg német turisták estek a sátrunkra hajnalban. Szóval rosszak a tapasztalataim. :)
Úszópelust ma vettünk a Stop Shop DM-ben, Liberot. :)

Andi! Nagyon édes Zsombor új vonalzója, most vettem észre! :)

Kép
Kép
 


Én is épp azon filóztam,hogy nemrég írtam és hogyhogy nem vettem észre a vonalzót :roll:

Holnap megyek akkor és remélem kifogja szúrni a szemem a pelus :lol: :wink: és akkor veszek.


Kép

Gabi
 
 


gabibi írta:
Mimi,akkor csütörtök?Vagy már más a program?Nekem a játszó is jó.



Nem Gabi,nincs más program :wink:
Nekem okés a csütörtök!! :lol:

 
 


Csajok!
Kostyika új vonalzóit,azért nem vettétek észre,mert szerintem tegnap még a régiek voltak délelött :lol: (legalább is ,nekem sem tünt fel,csak most)

Sátorozás.Mi anyummal,rengeteget jártunk sátorozni.Én nagyon szeretem,de tény a bogarak hozzá tartoznak a sátorozás filingjéhez :lol:

 
 


Sziasztok!

Látátok az időjárás jelentést? Már csak 25fok lesz és eső. Ha megszavazzátok nekem jo a csüt du.-tán.

Sziasztok
Vendég
 


halmai judit írta:Sziasztok!

Látátok az időjárás jelentést? Már csak 25fok lesz és eső. Ha megszavazzátok nekem jo a csüt du.-tán.

Sziasztok


Na ha eső lesz,és hüvösebb,akkor lehet nálunk a lakásban dorbézolni :lol:
Ha meg nem esik,akkor ki lehet menni a kertbe.Max nem kapunk hőgutát.

 
 


Sziasztok!

Csütörtök délután nekem is jó! :wink:
 


Na akkor szeretettel várok mindenkit nálunk,akinek jó!!
Ha meg nem akartok ide jönni,akkor jöjjön értem valaki :lol:

 
 


Sziasztok!

Ma is pancsiztunk!
Kép Estére már egy kicsit felpörgött a csávó:
http://www.videoplayer.hu/videos/play/179155

Nekem oké a csütörtök!

Sziasztok
Vendég
 


Jó szemetek van lányok :D Este raktam fel az új vonalzókat, azért nem láttátok még délután. A fél érdem Judité mert Zsombor vonalzóját ő csinálta nekem.

Tekiroll.
Köszi a bogyókat.

Kép[
Kép[
 


Judit!
Nem semmi a Robika :lol:

 
 


Na akkor ilyen időben is ok a tali?Ha igen akkor Mimi leírnád privibe,hogy merre az arra?És akkor mikor?

Judit,ja...akinek ekkora pancsija van!!!!!!!!!! :wink: :lol:


Kép

Gabi
 
 


Gabi!
Nekem az ilyen idő is jó :wink:
Egyszerű idetalálni,ha tudjátok hol a Vital welnes?Az 2-3utcával odébb van tőlünk :wink:
Mi a Fényező u-ban lakunk.

 
 


Mi van lányok?????????

Jó akkor holnap meglátogatunk :lol:

Dolli,akkor nálatok talizunk?és megyünk tovább.

Holnap megyek vérvételre :cry: Semmi különös csak éves rutin vizsgálat.

Arivirág,jó lesz megint talizni :lol:

Olyan nyügi volt ma a Babókám :cry: Biztos az időváltozás miatt.Pedig elakartam menni az apeh-ba,de igy nem akartam a Nagyira bizni.Remélem éjjel meg holnap már nyugis lesz.


Kép

Gabi
 
 


Sajnos ezen a héten mi még mindig nem tudunk menni mert nincs kocsim és nem merek Zsomborral sem elindulni mert ha megint fáj a hasa akkor végigsírja a két etetés közti időt :( Talán már a jövő héten. Jó talizást nektek és majd tegyetek fel képeket. Szombaton lesz a Múzeumkertben mezőföldi vásár, arra szeretnék kimenni.

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Nálunk változott a program, mert holnap muszáj lesz fogdokihoz mennem. :( Viszont reggel 8-kor hívom őket, ha tudok menni délelőtt, akkor du szívesen csatlakozom a talihoz!

Gabi! Így viszont a férjem itthon lesz, és el tud vinni, ha megyek, de nagyon köszi mégegyszer a felajánlott fuvart, máskor lehet, hogy élnék vele. :)
Gézu is holt nyűgi volt, napközben kétszer félórát aludt, és ébren volt fél 6-tól. Remélem én is, hogy csak a hülye idő teszi.
Én sem alszom péntek óta jól, amikor csibe ébred éjjel, akkor én még pár órát ébren töltök,és 5-fél 6 között végleg felébredünk, úgyhogy mosottrongy vagyok.
Házidokid ilyen lelkiismeretes, hogy éves rutinra küld, vagy Te vagy határozott, és kéred a beutalót?

Mimi! 4-kor van talikezdés?

Andi! Kitartás, előbb-utóbb csak összefutunk Veletek is! :wink:
Mezőföldi vásár mit takar? :o

Dolli

Kép
Kép
 


Judit,
Micsoda pancsolótok van :o :D és Robika túlpörgése nem semmi volt :lol:

Andi,
Tényleg nagyon jók az új vonalzók :D Próbáltatok azóta vmi mást a hasfájósságra?

Gabi,
:( Vérvételhez ++++!!!

Dolli,
Fogdoki, jaj te szegény :( Csak nem megadta magát vmelyik fogad?

Mimi,
Mi sajnos nem tudunk menni holnap :( anyósék jönnek, aztán meg pakolnom kell, mert pénteken reggel indulunk is Debrecenbe.

Mindenesetre nagyon jó bulizást Nektek és drukk, h jó idő legyen :D Azért úgy mégis csak jobb!!! :wink:
Szerintem én már csak jövő héten leszek legközelebb.

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Lányok akkor, 4-kor mimiéknél talizunk!
Dolli, remélem, tudsz jönni Te is, hogy megismerjük egymást!

mimi, megírod priviben a házszámotok?

Esik az eső :cry: :cry: :cry:
 


Sziaszok!

Jaj, Judit! Én is néztem Robika pörgését! Annyira édi! És ilyenkor nem fáj nekik az a sok esés? :)

Curse! Sajna igen. Igazából már régóta terveztem, hogy elmegyek, de most muszáj, fél 9-kor kijött egy tömés, és félek, hogy nehogy nyaralás alatt legyen gond vele. :( Dehogy én hogy parázok a fogdokitól! Jobban, mint a szüléstől. :)
Jó pihit Nektek Debrecenben! :)

Aivirág! Én is reménykedem. :) Ha délutánra kapok időpontot, az a szopi miatt sem jó. Nem is tudom, hogy van ilyenkor az érzéstelenítés. Majd most megtudom! :o

Dolli

Kép
Kép
 


Jó regglet!
Du 4-az tökéletes!Adigra talán a SZabi is felébred,ha nem akkor felébresztem :lol:
Itt a telószámom06-20-9-54-11-54
és Fényező 81.
Az Iparoson végig kell jönni.Van ez a Vital Fittnes,ami ki is van táblázva.
Na szóval végig az Iparoson,fel a dombon,le a dombon,és a domb alján van egy utca(itt a Vital táblája),és ott balra.Ez az Esztergályos u(legalább is azt hiszem :lol: )innen kb 3-4. utca a Fényező és balra.
Mellettünk egy aránylag új ház van,pálmafával a kertjében.
A Kapunk egy barnás kapu,és nád van rajta,és a kapun kint is van a házszám,ott van csengő is,és Pátkai Lisztes van kiírva :wink:
És aki jön,úgy készüljön,nálunk mindig össze viszaság van,van kutyánk macskánk,..stb.
Van ropi,meg keksz,meg ki tudja még mi.Innivaló viszont víz van,meg citromosvíz,és teát tudok főzni.

 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: