Új privát üzeneted érkezett!

Ja és nagyon sajnálom Curse,hogy nem tudtok jönni.Vagyis sajnálom de,azért tök jó,hogy elutaztok.
Kostyika,pedig tuti elbabusgattuk volna Zsombit :lol:
De igazad van,ő azért még kicsi,majd pár hét múlva :wink:

 
 


Sziasztok!

Ma reggelre begyulladt egy ér a lábamba, de sántán bénán is ott leszek!
Viszem a lányomat majd fut a Robika után.
Remélem időbe kell du.-tán Robi és ott leszünk 4körül.

Tekiroll!
Drukk! És szolj a fogdokinak feltétlenül a szopirol.

Curse!
Jo utat kivánok!

Gabibi!
Én már attol rosszul vagyok hogy tudom hogy mennek kell szurira. Bátorság

Kostyika!
Még mindig nem tudom hogy végül hogy kaptad meg a vonalzodat. Én egy honapig nem vittem sehova Robikát, csak az udvaron voltunk 2hetesen. Ennyi nekem kellett hogy beálljon a napirend. Utána minden nap mentünk a lányért a suliba. Ha tudtam hogy el fog aludni akkor már a babakocsiba raktam le hogy időbe tudjunk indulni. Gondolom neked ez a gyerekülés. Tényleg, van teraszotok?

Sziasztok
Vendég
 


Jujj Judit,viszér vagy mi??
De gyere csak sántán is.Jön a lányod??De jó,akkor majd ő futkátozik a kicsik után :lol:
Az enyém gyerek erdei táborban van,így ő nem lesz itthon.

 
 

 
 

Sziasztok!

3-ra van időpontom. :( Úgyhogy sajnálom lányok, Nektek jó babatalit, és jó időt, remélem, délutánra már tudtok kerti partizni! :)

Judit! Jujj, Te szegény! Jó, hogy van kéznél bébiszitter! :)
És micsoda nyári vonalzó! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Óóó de,kár Dolli :(
De ha menni kell,hát menni kell.Kitartást a fogdokihoz!!

 
 


Judit,
A freemailre átjött a leveled és msn-en is megkaptam. Sajnos még erkélyünk sincs és a lányom meg egy energiagombóc, vele muszáj legalább délután lemenni így én is úgy csinálom h a délutáni szopi után gyorsan megyünk le és a babakocsiban elalszik. Amíg alszik addig lent vagyunk, ha szerencsém van akkor kihúzza a fürdésig. Sajnos apa általában csak vacsorára v még még késöbb ér haza, napközben így nincs semmi segítségem. Illetve vasárnapig még itt van anyukám, nem is tudom h mit csináltam volna nélküle amikor naponta kétszer végigsírta Zsombor a két etetés közti időt. Lényegesen könnyebb lenne ha lenne udvarunk mert akkor csak kimennénk Veronikával amíg a pici alszik. Ez a legnagyobb hátránya a tömblakásnak h valahova muszáj elmenni ha levegőn szeretnénk lenni.

A mezőföldi vásáron lesznek mindenféle programok, pl szamár és pacilovaglás, népi körhinta és régi népi játékok. A színpadon lesz bábozás meg egy csomó más program. Tavaly a lányom itt ült először lovon és nagyon élvezte a játékokat is. Szerintem érdemes kijönni.

Kép[
Kép[
 


Ok! 4 körül mi is jövünk. :lol:


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem a képek mindent elmondanak!
Mimi köszi a meghivást jo volt nálatok. Örülök hogy Robika nem kapott sirogörcsöt senkitől sem. Ugylátszik érzi rajtatok a szeretetet.

Kép
Kép
Kép
Kép Kép Nem mentek meszebb, mert nem volt náluk élelem a kiránduláshoz!

Jo éjt mindenkinek!

Remélem legközelebb többen leszünk!

Sziasztok
Vendég
 


Látom már megint egy jó taliról maradtunk le :?
Mimi jó nagy telketek van.
Judit, kitől kapott már sírógörcsöt a fiad?

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Mimi, mi is nagyon köszönjük a megívást!!
Bianka tegnap egyfolytában azt hajtogatta hazafelé, hogy holnap is akar jönni ide, mert olyan jó volt!
:D :D
 


Sziasztok csajok!!
Én köszönöm,hogy eljöttetek!!És bármikor ha bárkinek van kedve,jöhet,akár rajtaütés szerüen is!!

Judit!Miért Robika sírva szokott fakadni??Na ne már,nem úgy nézett ki.Bár mikor a párom hazajött,akkor kicsit megilletődőtt,ki az abácsi de,nem tartott sokáig :lol:

Arivirág!
Biankát néha kölcsön adhatnád!!Valami iszonyat aranyos ez a kiscsaj!!Hogy mennyire elvan a kicsikkel.Olyan aranyos volt de,tényleg!!És olyan jó volt látni,hogy együt játszanak kisebbek és a nagyobbak :lol:
Úgy látom Biankával nem lesz gond az oviba beszoktatással :wink:

Gabi!A kutyánk azóta is keresi Jotikát,és a nasit :lol:

Kostyika!A kertünk hatalmas.A párom tudna róla mesélni,fűnyírás után :lol:
Már eleve úgy kezdi,hogymikor felkel szombaton,már szentségel,hogy füvet kell nyírni :lol:
AZért van ám még mit alakítani a kerten(is) mert nagyon kevés nyüvény van.A régi tulaj minden fát kivágott,nincs árnyék.De majd szépen sorban mindent.Talán a 2 fűzfa amit összel ültettünk,3-4év múlva már ad némi árnyékot is :lol:

 
 


Kép Kép Kép Kép
 


Tök aranyos képek!Én is csináltam párat.De sajni nemtudom feltenni őket(egyenlőre)mer fel kéne telepítani a kamera cd-jét.Vagy nem tudom de,nem ismeri fel autómatice a gép az usb-s cumókat.
ÁÁÁ a jó gépünk bekrepált,és ez a tartalék gép,bár jó,mert működik de,szerintem defektes :lol:

 
 


Sziasztok!

Mimi,én is köszönö a meghívást :lol: Itthon is meséltem,hogy a nagykutyi milyen kis jámbor a picúrka meg a kis harcias :lol: :lol: Nagyon arik voltak :lol:

Arivirág, :lol: Pedig ne is szőke :D :D

Judit,lábad?


Kép

Gabi
 
 


ROBIKÁNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!

Kép
 


Judit,

Boldog névnapot kívánunk a fiadnak :D

Tegnap voltunk délután az eperföldön, anyummal szedtünk egy csomó epret és ma két etetés között gyorsan el is tettük dzsemnek. Bár most éppen nem nagyon ehetek epret de milyen jó lesz majd télen.

Mimi,
Mond meg a párodnak hogy én milyen szívesen cserélnék vele csakhogy legyen kertem :D

Andi

Kép[
Kép[
 


Robikának boldog névnapot!!

Andi,ha unatkozol jöhetsz füvetnyírni,adig én meg vigyázok a gyerekekre :lol:

 
 


Tényleg Andi,Veronika hogy viseli,hogy van kistesója??Vagy még egyenlőre semmi extra?
Majd készítsetek,ha oda jutok,tudja mi vár rám :D

 
 


Robikát Isten éltesse sokáig névnapja alkalmából! :)

Kép
Kép
 


Minden kedves barátnőnek köszöni Robika a jokivánságokat!
Vendég
 


Gratula a kivitelezőnek és a tervezőknek :?
http://www.origo.hu/itthon/20080608-kat ... miatt.html

 
 


80 cm :( Atyaég. Nem szerettem volna kocsival arra járni.

Mimi,
Nem is tudom igazán hogy mit írjak Veronikáról. Egyfelöl mindig jön segíteni, ő választja ki milyen ruhát adjak Zsomborra, bepakolja nekem a pelenkákat, mindig simogatná, naponta többször kéri hogy adjam a kezébe, hadd fogja meg ő is. Másfelöl még annyira sem fogad szót mint eddig, nehezen viseli hogy ne kiabáljon, ne rohangásszon be a szobába amikor altatok. Persze eddig az csak az ő szobája volt és most meg kell osztania Zsomborral aki a hasfájás miatt nagyon nehezen alszik el és én sem vagyok vele olyan türelmes mint kéne. Ráadásul ő egy igazán talpraesett kis energiagombóc, nem az az üldögélős és könyvet nézegetős típus, ma sem tudtunk kimenni délután az eső miatt és így elég nehéz lekötni a lakásban. Remélem lesz ez még jobb is, főleg h anyukám ma délután hazament és most már egyedül maradtam a két gyerekkel, felköthetem a nadrágomat. Az esti szopi elött kértem a pici fiamat h adjon nekem egy nyugodt éjszakát, hogy holnapra kicsit kipihenjem magam :D Tegnapról mára aludt hajnali 3-ig de utána negyed 6-ig nem tudott visszaaludni a hasa miatt.

Kép[
Kép[
 


Robikának nagyon boldog névnapot!!!!

szét megy a fejem :cry:


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok lányok!

Ma van a nagyfiam gyakorlati vizsgája! 8-13-ig.

Gabibi!
Még mindig sántikálok de csak amig bejárodik. Remélem a jo időt érzi a fejed mert már nagyon elég az esőből. Köszike a jokivánságot.

Kostyika!
Epret szedtél? Csodállak! Én még ilyenkor az a kádba se tudtam behajolni hogy ne folyna a tejem. Ismerős viselkedés amit a lányod csinál, van benne egy kis féltékenység, de ez igy normális.

Mimi!
Azt mondta a férjem, hogy van az alagut közepén egy agregátor és annak kellett volna kinyomni a vizet. Bisztos tul sok volt neki egyszerre a viz.
Ha kész a kocsid jelentkezz, hogy mikorra csináljunk egy ujabb talit.

Jucc miért nem irsz?

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Judit! Nagyfiadnak megy a drukk, de úgyis ügyes lesz! :)

Látom, jól sikerült a tali, gondoltam Rátok a váróban. :) Nem kezdték el a kezelést a nyaralás miatt, majd utána. SZerintem jó sok lóvét otthagyok majd. :?

Gabi! Remélem, helyrejött a fejed! Nekem is fájt éjjel, muszáj volt bogyót beszednem, de a hajnali 5-ös kelésre már kutyabajom volt. :)

Mimi! A kecskeméti aluljáró évtizedek óta ázik, és soha nem gondoltak rá, hogy megcsinálják. Minden viharnál benne van a hírekben. Lehet, hogy Érdnek is ez lesz a sorsa? :o :?

Andi! Eperdzsem hogy készül nálatok, én most próbálkoztam elrakással, megszenvedtem vele, no de pösti jány voltam, abszolút nincs tapasztalatom. :oops: :lol:
Veronika előbb-utóbb megszokja a gondolatot, biztos nehéz neki, hisz eddig "egyeduralmi" helyzetben volt. :) De neked sem lehet egyszerű, kitartást a kezdeti nehézségekhez!

Én kipurcantam szombatra, éjjel nem aludt a csibe, másfél óra kínlódás után a kiskanapén próbáltam altatni a szobájában, nem sok sikerrel, talán ha két órát aludtunk egyhuzamban, utána 10 percenként felsírt, nem tudom, mi baj lehetett, remélem, csak idő. Ja, és aztán szombaton is egyszer 10 percet, meg egyszer 40-et aludt. :o

Dolli

Kép
Kép
 


Tekiroll,
Őszinte leszek én is most csináltam másodszor :D Tavalyelött Quitinnel csináltam most azt nem kaptam csak Haas zselésítőt. Még ott pihennek a meleg takarók alatt úgyhogy nem tudom milyen lett. De úgy csináltuk hogy az eper felét leturmixoltam, a másik felét belevágtam majd felforraltam ezzel a zselésítővel majd a cukorral együtt kellett főzni 5 percet. Először villával kezdtem összenyomni az első felét hogy ne legyen olyan finomra a leve de úgy nagyon sokáig tartott. Látom sorstárs vagy :( Zsombor a változatosság kedvéért átment hajnali bagolyba, 2-től 5-ig folyamatosan sírt és nem tudott aludni a hasa miatt.

Judit,
Próbálok vele foglalkozni amennyit lehet de így nagyon kevés időm van h Zsombort kell ennyit altatnom.

Volt valamelyikőtöknek nagyon-nagyon hasfájós picije? Hogy vészeltétek át? Az egyik ismerősöm azt mondta h náluk a pici 3 hónapos koráig ment ez az órákon keresztül tartó sírás.

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Judit :) Aranyos vagy, hogy mindig keresel, nem adod fel :wink: Nagyon sűrű napjaink voltak, nem tudtam gépközelbe kerülni. Kölcsönkaptam pénteken sógornőm kocsiját, így egy csomó dolgot el tudtam intézni, ráment az egész nap. Előtte szabin volt a férjem, vele is rohangáltunk mindenfelé. Hétvégén tesóm volt itt, terveztük, hogy leszedjük a cserkót, de az eső alig hagyta :( Két órát tudtuk szedni kábé, így is lett majdnem 20 kiló, és még rengeteg van! Ha valamelyikőtök nagyon vágyik cseresznyére, szeretettel várom, de komolyan, ne fogjátok vissza magatokat!
Amíg esett az eső, lekvárt főztünk meggyből, isteni lett, egy üveggel már be is vágtunk :)
Közben szúnyogháló érkezett a teraszajtóra, szerdán hozza az asztalos a bejáratra is, már nagyon jó lesz! És a fürdőszoba szekrényt is megcsinálta, már csak az ajtót várjuk rá. Kerti bútort is vettünk, szóval haladunk!Kocsim még nincs, jó rég nem kerestünk már, a férjem tervezi, hogy kivesz egy napot a héten csak erre.

Sajnos a taliról lemaradtunk, kocsi nélkül esélyem sincs :( Örülök, hogy jó volt, és hogy összehoztátok :) Képek klasszak!

Kostyika :) Jaj, de nagyon nehéz Nektek most, nagyon sajnálom! Nekem Balázs elég hasfájós volt, de ilyen, hogy éjjel órákig sírt volna, nem volt. Gripe Water vált be nála. De úgy tudom, homeós bogyókban is vannak nagyon jók, megnézzem?
Egyébként van egy gyerekpszichológus ismerősünk, akinek panaszkodtam, hogy hasfájós a gyerek, ő visszakérdezett, hogy honnan vagyok ebben olyan biztos? Szerinte a legtöbb baba nem hasfájás miatt sír vígasztalhatatlanul, ezt csak a szülők képzelik bele a helyzetbe, és ha kiverjük a fejünkből ezt a hasfájást, akkor el is múlnak a panaszok. Én megpróbáltam, és valóban arra gondoltam, hogy nincs semmi baja a gyereknek, nem is fáj a hasa, egyszerűen engem akar. Nálunk bejött. De Balázs már elmúlt 3 hónapos ekkor, ilyen picinél azért még bármi lehet, nem tudom :roll:
Eperszedéssel ügyes vagy!
Mi is voltunk még a múlt héten, ennek is megvolt a tanulsága: a gyerekekkel többet ide nem megyek :evil: Irdatlan rosszak voltak, pedig az elején még szedték is, de aztán megunták, és elkezdtek rohangálni, taposták az epret. Hiába szóltam rájuk, nem érdekelte őket. Elég hamar hazajöttünk.

Judit :) Sajnálom a lábadat, gyógyulást! Fiad vizsgája???
Robikának utólag is nagyon boldog névnapot!!!

Curse :) Mikor jöttök vajon haza a nyaralásból? Lassan a kis vörös ördögfióka akár el is vihető :) Kicsit sajnálom szegényt, vajon milyen lesz neki egyedül, hatalmasakat hancúroznak a tesóival :)
Férjem azt javasolta, ha így sajnálom őket, csináljak akciót: "egyet választ, kettőt kap ajándékba" :lol:

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!!

Képzeljétek ma megyek életem első szülőértekezletére!
31 évesen ezt is megértem!

Jövő héten megint haza utazok Pécsre, akkor biztos nem tudok majd írni, meg talizni sem!
Mimi, Én még meg sem köszöntem a meghívást, jó volt nálatok, olyan barátságos minden, ez a lányaim viselkedésén is látszott, lazák voltak nagyon főleg Bianka!

Kostyika, Én nem tudok semmit tanácsolni a pocakfájásra, mert lányaimmal nem volt ilyen gond!
Szeptemberben nem jöttök vissza a tánc suliba?
Hónap végén mennek megint fellépni Biankáék Törökbálintra!

Judit, hogy sikerült fiad vizsgája?
 


Arivirág!
Szivesen máskor is :D
Köszönöm a képeket,megkaptam!

Kosztyika,én sem tudok semmit tanácsolni.A Szabi épp csak picit volt pocakfájós(vagy már elfelejtettem).Neki meg pont az espumisan és hasonló cseppektől fájt a pocakja.Ahogy abbahagytam,úgy el is múlt.
A lányom viszont nagyon pocakfájós volt.És bizony nem segített anno semmi.
Na a hozzá hasonlóakra mondom mindig.Bár én nagy szopipárti vagyok,és azt vallom,ha tehetjük 6hós korig ne adjunk semmit az anyatejen kívül.De bizony vannak olyan gyerekek,mint a lányom volt.Neki akkor múlt el a pocakfájása,mikor egykezdtem 4-5hósan,kevéske főzeléket adni neki.Lehet az megfogta a kakiját és ez segített,passz.
De mi pl rengeteget sétáltunk vele este 18h után.De ez is 1gyerekkel másképp működött.
Talán ami nekem a SZabinál viszont bevállt.
Én szopi elött kb 15perccel lefejtem mindig kevéske tejcsit a híg elejéből.Állítólag az is okozhat pocakfájást.No meg,mit eszel,mit iszol?Nincs az étrendedben,vagy az innivalódban,valami olyan,ami okozhat pocifájást??
Pl innivalóból a szoptatós tea is okozhat pocakfájást,vagy a rostos innivalók.

 
 


Csajok!
feltettem a képeket a www-re

 
 


Sziasztok lányok!

Jucc!
Jo hogy jentkeztél!!!!!

Mimi!
Nagyon jok a képek!

Kostyika!
Én is ezt kérdeztem volna mint Mimi, nem eszel valamit ami neki nem jo. Nő a sullya, mert nekem nem volt táplálo a tejem. Igaz akkor már elmult Robika 6honapos.

Arivirág!
Megint elmész? :cry: Még nem tudja a fiam az eredményt.

Tekiroll!
Nem meséltél, hogy érzéstelenitettek?

Jaj had pletyizzek! Peninek babája lesz! Irt a másik topikba.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok,

Én is bejelentkezem :) Vasárnap jöttünk haza, csak elég sok mindent összejött azóta és nem tudtam jönni. De most pótolok mindent :) A hely szuper volt (szállás frankó volt, kaják fincsik voltak, élményfürdő pedig tutti volt), bár szerintem aki csak bébivel megy annyira nem tudja kihasználni a helyadta lehetőségeket, de ettől függetlenül már megérte, ha nem én főztem :lol:

Judit,
Lábadnak jobbulást!!! Javult azóta?
Hogy sikerült a fiad vizsgája?

ROBIKÁNAK UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!! :D :D :D
Kép

Dolli,
Akkor most semmit nem csinált a fogdoki a fogaddal, vmi ideiglenes tömést se? :?
Éjszakázáshoz +++++++++++!!!

Tali a képek alapján nagyon szuper lehetett :D sajnálom, h nem tudtunk ott lenni, de ami késik az még hátra van :wink: Akár hozzánk is jöhettek majd, csak szeretném bevárni a kinti játszókát, h elkészüljön, mert most jelenleg semmi érdekes nincs a kertünkben.

Mimi,
Tényleg milyen hatalmas kertetek van :o És még párom panaszkodik a mi kertünkre fűnyírás szempontjából :lol: bár azért nekünk kint (kerítésen kívül) is elég nagy terület van, mert saroktelken vagyunk :roll:

Andi,
Le kalappal, h miket vállalsz be szülés után :wink:
Sajnos hasfájósság ügyben nem tudok mást mondani, mint a többiek. Nálunk nem volt vészes és csak az infacolt használtuk. Nem lehet az esetleg, amit Mimi is írt, h vmi olyat eszel, amit nem bír Zsombi pocija? :?

Jucc,
Macsenkót bármikor el tudjuk hozni nagyjából :) Azért párom nem díjazná, h ha két macskát is hazahoznék, de párod ötlete azért jó :lol:
Drukkolok a kocsivételhez!!! És milyen jól haladtok otthon is, nem csodálom, h nincs időd.

mindjárt rakok képeket is

Kép Kép
 
 


Pancsizós képek:
Kép Kép Kép
Voltunk állatot simogatni is
Kép Nem véletlenül hívják őket bariknak :lol: Kép Kép Nagy szerelem volt a kecskével egészen addig, amíg Adél meg nem rúgta a férfiasságát :lol:
Hortobágyi feeling:
Kép Kép

Kép Kép
 
 


Judit,
De jó a babahírek :D Bevallom őszintén, h nekem már időm nem jut az érdi fórumra, azért nem járok oda. Elég a két topikot követnem :oops: ahol fent vagyok.
De azért majd benézek, ha lesz egy kis időm az érdire is.

Kép Kép
 
 


Curse,nagyon szép helyen voltatok :lol: Megnéztem a csiri-birit van fenn parkvárosba is,de az is messze van még.Tehát akkor még várnom kell egy kicsit.

Tényleg lányok nem tudtok a központban valamit ahova Jotikával mehetnénk? Mert a tücsökzene se meg a ringató se lesz nyáron.

A héten nagyon rossz idő lesz :cry:
Ja Jotika már elég szépen megy egyedül :lol: csak "rossz terepen" kell fogni még a kezét.De ne tudjátok meg.....egész nap jövünk-megyünk :shock: Nem akar a lakásban megmaradni.


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Cruse, nagyon szép helyen voltatok, bár csak már mi is mennénk nyaralni, na de majd Juliusban! :D :D :D

Tegnap voltam az oviba szülöin, jó picik a termek :? , nem tudom, hogy tud ott 30 gyerek elférni!? :roll:
Viszont tetszett a szemléletük, ahogy foglakoznak a gyerekekkel!

Igen Judit, szombaton megint elutazok Érdről, de csak egy hétre!
Most férjem melohelyéről írok, itt dekkolunk az irodájában, amíg egy tárgyaláson van, de azt hiszem mikor visszajön megüti a guta, mert Dominika összefirkálta filcel az iroda falát!! :roll: :roll:

Én sem írok már nagyon régóta az érdi fórumba, de majd gratulálni visszanézek!! :wink: :wink:
 


arivirág írta:

Most férjem melohelyéről írok, itt dekkolunk az irodájában, amíg egy tárgyaláson van, de azt hiszem mikor visszajön megüti a guta, mert Dominika összefirkálta filcel az iroda falát!! :roll: :roll:

Egyem a szivét,a kis Picasso utód :lol:

 
 


Sziasztok!

Curse!
Még mindig eszméletlen tündéri a lányod! Látom nagyon jol érezte magát. Gondolom ti nem sokat pihentetek melette.

Arivirág!
Na mit szolt apa? Kitiltott titeket?

Gabibi!
Hozzánk jöhettek pancsizni ha nincs más program. Garantálom hogy gyerekek között lesz a fiad.

Mimi!
Van már kocsid? Még mindig nagyon hiányzik az ott felejtett sapink. El is dobja a babakocsibol a másikat./a csunyát/

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Láttátok hogy milyen jégeső volt? Ha nem megmutatom:
http://www.videoplayer.hu/videos/play/183038
Vendég
 


Mikor volt ez? Nálunk nem volt,pedig tök közel lakunk.És lehet,hogy ha jövőhéten nem jön össze a tali akkor meglátogatunk :lol: :lol: Ha nem gond :wink:

Ha kész lesz a házunk(100 év múlva :shock: ) akkor remélem engem is meglátogatok!!!!!!!!!!!!!!!.Szivesen fel is jövök majd.

Ja Judit,nektek ki rakta be az ablakokat? Ha nem a férjed akkor mennyiért rakták be?


Kép

Gabi
 
 


Arivirág,mit szólt a férjed a falhoz? Nagyon ari lehetett a kislányod :lol:

Judit ,vissza írtam :)


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!
Nálunk sem volt tegnap jégeső,ráadásul nem is eset olyan sok eső.

Judit,még mindig nincs kész az autóm :?
Mostmár tényleg ideges vagyok miatta.2naponta hívom a szerelőt,és már 3.x-ra mondja azt,hogy holnap megy a fényetőhöz a kocsiért.Okés,jó munkához idő kell.No de,ennyi??
Ha kész lesz a kocsi,isten biza,az lesz az első dolgom,hogy jól végiglátogatok mindenkit itt Érded :D
Már kezd elvonási tünetem lenni,hogy nem vezethetek.No meg,hogy nem tudok sehová menni,csak ha valaki értem jön.Hát ez borzasztó.

Gabi!Naná,hogy meglátogatunk,ha kész lesz a házatok!!Majd csapunk egy babazsúr házavatót :lol:

Curse!Nagyon szép helyen voltatok.
Mi megyünk jövő hónap végén,Hajduszoboszlóra pár napra.A Párom kap a melóhelyéről üdülési csekket,és olyan sok,hogy futja 4éjszaka panzióra :lol: Meg talán még a strand belépőre is marad.

Tényleg valaki nem igényelt üdülési csekket??Mert mi kértünk ,és semmi választ nem kaptunk ezidáig.Sem elutasítást,sem azt,hogy kapunk.Még csak válaszra sem méltattnak.
Judit,Te nem szoktad igényelni az üdülési csekket??

 
 


Sziasztok!

Férjem főnöke megkérdezte mit ábrázol a rajz, amit Dominika készített! :shock:
Jó fej volt! :D
Férjem viszont nem szeretné ha mostanában újra látogatást tennénk nála! :shock:

Holnaptól Én nem tudok már írni egy hétig, de utána ha visszajöttem Pécsről újra jövök! :wink:

Ha kész lesz a házunk, itt is tarthatunk babazsúr tetőtér avató bulit!!!
 


Csak gyorsan mert a lányom éhenhal :D Ma voltunk tanácsadáson 4040 gr Zsombor majd egy kilót hízott egy hónap alatt. Dokinéni szerint lehet h ettől is fáj a hasa hogy sokat eszik. Nem akarom elkiabálni de talán holnap már tényleg átvehetjük a kocsimat és akkor tudunk menni jövő héten ha lesz tali.

Kép[
Kép[
 


Gabi,
Akkor ezek szerint a csiribiri nem tart nyári szünetet, jó tudni. Nekünk végülis közel lenne, de szerintem most nyárra nem fogok benevezni.
És mi szívesen megyünk házavatóra :)

Arivirág,
Hova mentek júliusban nyaralni?

Judit,
Hát igen, nekünk elég fárasztó volt, de nem is a jövős-menős része, hanem amit az étteremben művelt minden egyes evés alkalmával :roll: Parádézott, nem evett, tette mindenkinek magát és ha szóltunk neki, akkor levágta a nagy hisztit :roll: Végülis nem volt égő, mert csak ő csinált ilyet, a többi gyerkőc normálisan evett :lol:

Mimi,
Hajdúszoboszló is biztos nagyon jó lesz, láttam útközben egy hirdetést egy ottani aquaparkról :)
Jól nézett ki :) Szívem szerint én is 4 napra mentem volna, csak párom nem tudott több szabit kivenni :(

Képzeljétek, úgy néz ki, h benyeltünk vmi nyavalyát, szerintem még Debrecenben :( Tegnap elkezdett Adél hörögni :( Az éjszaka nagyon kaka volt, alig aludtunk, mert szegénykém megállás nélkül köhögött :( Tegnap el is vittem a dokinőhöz, az mondta, h vmi vírusos vacak. Viszont tökre olyan érzésem volt, mintha a dokinő babát várna, csak nem mertem rákérdezni, nehogy az legyen, h nem :? Az nagyon égő lett volna :lol:

Kép Kép
 
 


Andi,
Milyen szépet hízott Zsombi :D és hajrá autó :wink:
Egyébként a sok evésről jut eszembe, nem szokott zöld kaka lenni Zsombinál? Mert az elég egyértelmű jele lenne a jóétvágyának. Nálunk is sokszor volt, mert Adél is nagyon szeretett enni.

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Andi! Akkro jövőre én is így próbálkozom meg a dzsemmel, jóval egyszerűbbnek hangzik. :)
Mi nem voltunk hasfájósak, csak nagyon minimálisan, az meg a pici infacoltól elmúlt. Mázlink van/volt vele, mégha néha panaszkodok is, hogy mosott rongy vagyok.
Hasfájós bébiknél állítólag tényleg vízválasztó a 3 hónap, remélem, nálatok hamarabb jön el a nyugis időszak. Veronika nem ébred fel az éjjeli sírásokra?

Jucc! Hú, de pörgős napjaitok vannak! Csodálom az energiádat. :) Látom, férjed nagyon szabadulna a cicusoktól! :lol:

Judit! Nem kezdték a kezelést, úgyhogy nem érzéstelenítettek, viszont mondták, hogy olyat használnak majd, ami mellett nyugodtan szoptathatok. Ez megnyugtató ugyan, de azért majd mindig inkább reggel megyek, mert napközben már nem szopizunk, estére meg tuti kimegy a hatása. Már van is két időpontom nyaralás utánra. :?
Mi Budaörsön voltunk, de szerintem itt nem volt jég.

Curse! A vicc az, hogy most semmit, mert ez már egy gyökérkezelt fog volt, és mondta, hogy nem lesz gáz, viszont irtó pipa lettem, mert ezt a fogamat anno ezer éve (na jó, csak kb 7-8) megcsinálta egy csaj a Király utcában. Aztán rá két évre gond volt vele, visszamentem, addigra egy pasi volt, és szidta rendesen az előző dokit, csak akkor fogta be a száját, amikor rákérdeztem, hogy akkor mi is van a garanciával, mivel a kolleganője szúrta el. Most pedig kiderült, hogy ez a fószer a 3 gyökércsatornából kettőt nyitva hagyott. No komment, naná, hogy tönkrement belülről, remélhetőleg még menthető a dolog. :twisted:
Milyen tündérbaba Adél! Pláne az a pocakos pancsis! Nagyon édes! :) És klassz időtök is volt! Szegény kecske! :lol:

Gabi! Derekad hogy van a sok járkálástól? :) Ha 100 év múlva lesz kés a ház, akkor mi is tudunk menni avatni, talán addigra megszerzem a jogsit! :wink:

Arivirág! A szemlélet a lényeg, azzal a helyszűkét is lehet pótolni valamelyest! :) 30-an lesznek a csoportban? :roll:

No ezt a pár sort reggel óta írom. :)

Dolli

Kép
Kép
 


Curse,
Ez a másik baj hogy Zsombornak lassan egy hete nem volt kakija :( Szegényt meghőmérőzte reggel a dokinéni de még mindig semmi. Pedig mondta h kicsit fel van puffadva a hasa.

Jucc,
Gondolkoztam azon amit az ismerősöd mondott, a párom szerint is csak anyahiánya van a gyereknek. Elveim ellenére két napja köztünk alszik, így csak szopizni kelt fel és tök jól visszaaludt. De nem fekhetek le vele este fél 8-kor mert Veronikát is fürdetni, fektetni kell. Napközben is csak úgy alszik el ha ringatom.

Arivirág,
Veronikáék is 30-an voltak a csoportban, de mindig voltak betegek nem sokat voltak teljes létszámban. Táncon gondolkozom, de úgy érzem nem neki való ez ahol ennyire fegyelem van. Neki az tetszett még amikor nem csak a gyakorlatsort csinálták hanem játszottak is.
Az óvodai aerobicra szeret járni, azt folytatja majd szeptembertől.

Próbáltam végiggondolni hogy miket ettem, már elhagytam az összes tejterméket és csak ásványvízet iszom. Talán kicsit csökkent nála a hasfájás, az arcán levő kiütésre meg kaptunk krémet.

Ti hogy tanítottátok meg egyedül aludni a gyereket?

Andi

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Dolli ,derekam :cry: Nem tudom mi van a Jotikával,de tiszta rosszcsont és egyfolytába eszik :shock: Most is ép a fiókból pakolja a ruhákat :D Most,hogya lakásba már tök egyedül járkál:bemegy az egyik szobába kipakol valamit...kimegy a konyhába ott is ott hagyja a rosszcsont nyomait maga után stb stb...........És sokkal,de sokkal többet eszik :lol: Gondolom ,mert most többet mozog.
Ja és ha azon múlik majd szívesen feljövök majd érted,de szerintem addig az unokádnak ugyis lesz joksija :wink: :lol:

Curse,nemtudom,hogy nyáron vannak-e,csak gondoltam ha érdekel akkor tud,hogy van ott nálatok..Nem írták,a nyári szünetet.

Olyan nekem is volt,hogy nem kakilt a Babuka,de nekem(sajnos) "csak" tápszert kellett váltanom.nagyon rossz volt látni,hogy nyom szegényke és semmi :cry: Remélem megoldodik a helyzet!!!!!!!!


Kép

Gabi
 
 


Ma reggeli kép Kép A két pizsamás

Kép[
Kép[
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron