Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!
Az irigység egy őszinte érzés.
És én úgy gondolom,az az őszinte,ha valaki azt is mondja,hogy baxus,tök irigy vagyok :wink:

Dolli!Ti hová mentek?(erről lemaradtam)

És igen.Egyiptomnak van szép fele,és van gáz fele is de,a kettő együt adja az egységet.Szóval nem csak az üdülő övezetből és tengerpatrból áll az ország.Laknak ott emberek is,iszonyat körülmények közt.Erről részben a lakók is tehetnek,és részben a kormány is.

 
 


Szia Mimi!

Megnézegettem a képeket, valoban olyan mint ahogy mesélted. Mostmár nagyon kiváncsi vagyok a szállodátokra mekkora a külömbség.
Nagyon jok a mamanetes vonalzodid! Vettem nyirót, nagyon halk.

Szia
Vendég
 


Judit!
Na milyen nyírot sikerült venned?
A mamanetes vonalzóimat,ott az egyik anyuci csinálta.
Csak nem beleolvasgattál a mamanetbe?? :D

 
 

 
 

Szia Mimi!

Kibontattam az áruházba egy 10W-osat, és tök jo halk volt. A többi olcsobb csak 2,5W volt. Ha beválik megyek és veszek a családnak is eggyet.
Igen megnéztelek, jo kis hely, de láttam nincsennek Érdiek. Én a női vonalon is csináltam Érdi topoikot de senki.
Ma Ádám fiam 15éves!
Holnap lesz a buli mert a lány holnap jön haza. Hagymás rotélyos vacsi lesz 9leszünk.

Szia
Vendég
 


15 éves a fiad???Boldog szülinapot neki!!!
A mamaneten is vannak Érdiek,nem sok 1-2 anyuka.
De az nem olyan mint a babanet.Ott nincsenek az emberek külön szedve.Ott van a megszületett topik,meg a pocakos,meg ababatervezős,és ott írogatunk legtöbbet.
Vagyis,mindenki beszélget mindenkivel,és mindenki ismer mindenkit.
A régiós dolgok ott behalnak,mert nem írogatunk oda.
De végül is minek,ha van pocakos topik,meg megszületett topik?? :lol:
AMúgy ott nincsenek is ennyien.

 
 


halmai judit írta:. Én a női vonalon is csináltam Érdi topoikot de sen

Szia


Mert a női is családias,és nem régiók szerint beszélgetnek,hanem mindenki mindenkivel :wink:
Hagymásrostélyost miből és hogyan csinálod?

 
 


Mimi,
Egyébként én is szeretem nagyon az egyiptomi kultúrát, ezért is bosszantott az a sok zaklatás a piramisoknál :roll: Mondjuk minket is felvilágosított az idegenvezető, h semmit se vegyünk el az araboktól, mert akkor azt ki is kell fizetni, meg vigyázzunk a tevésekkel is meg ilyenek :roll: Ez annyira elszomorított, h így kellett azon a szuper helyen lenni :(
Képeket megnéztem, nagyon jók lettek, jó volt nosztalgiázni :D :D

Gabi,
GRATULA az első 5 önálló lépéshez :D :D Készülj, mert most már nincs megállás :wink:

Dolli,
Olyan fura volt olvasni, h nem szeretsz cipőt vásárolni, pedig a nők állítólag cipőmániákusok :mrgreen: Egyébként nekem is kéne már vmit cipit nézni, csak amit szoktam venni márkát, abban nem láttam semmi jó fazont :(
És hova mentek nyaralni??

És én Mindenkire irigy vagyok, aki legalább egy hétre elmegy nyaralni :lol: :lol: :lol:

Judit,
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT A FIADNAK!!! :D :D Hagymás rostélyos nyammmmi :P

Kép Kép
 
 


Curse!
Én sem szeretek cipőt vásárolni.
Mondjuk nekem a legnagyobb problémám az,hogy én a kényelmes lapos mokaszinszerü cipőket szeretem.Ilyet sajni olyan ritkán kapni.Bár 12éve vettem egyet,az kitart még 2évig :lol:
Én most pl valami normális sportos de,nem edzőcipőt szerettem volna.Hát csak olyat kapni ami szines,és kényelmetlen,és nem tetszik.

Amúgy hozzánk jöhettek nyaralni.Jó nagy a kert,lehet sátorozni :lol:

 
 


Sziasztok!

Gabi!
Ez olyan jo érzés amikor elindul! Mi direkt hivogadtuk egyre messzebb. A telefonért bármennyit elment. :lol: Nagyon ügyes!
Nekem már az asztalra is felmászik. :cry: Kiveszi a kanalakat a fiokbol és végigkostolja őket. :lol:

Curse és Mimi!
Köszönöm a fiam nevében a köszöntést. A hagymásrostélyos a kedvence és képzeljétek nem szereti a tortát. :roll:
Sertés combbol csinálom, ezeknek teljesen mindegy ugyis a hagymán fognak vitatkozni. Még nem sikerült annyit csinálnom soha hogy elég legyen. :lol:
Curse mi sem megyünk sehova, csak egy napos nyaralásokat szoktunk tervezni. Most 1helyen a ház van.

Ma már Kostyikának is jelentkezznie kéne! Szerintem ma jöttek haza.

Sikerült a nagyfiam irásbelije!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Na most kis pihi van Jotikát elvitte a párom kicsit Dédizni.
Ja cipő....én szeretek venni nekem mindegy ,hogy milyen márka én a kínaiba is veszek ha tetszik .DE egyszerűen mostanába olyan a divat,hogy most is olyan cípőm van amivel ugy vagyok,hogy elmegy,de nem az igazi.Vagy laposak vagy ku..a magasak.Én meg azt szeretem ,ha kicsi sarka van.Papucsból meg a kis lapos szaladgálósakat szeretem.Ha olyan helyre megyek,hogy kikell öltözni akkor ugyis szandált veszek.tehát nálam az átmeneti cípőkkel van a gond.

Judit,hagymásr...-t IMÁDOM és nekem is a hagyma a gyengém :lol: És GRATULÁLOK mind a két fiadnak.Ma már csak egyszer ment 2 lépést.Na mindegy ,majd még fogom kívánni,hogy inkább ülj le fiam.... :lol:


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

DE egyszerűen mostanába olyan a divat,hogy most is olyan cípőm van amivel ugy vagyok,hogy elmegy,de nem az igazi.Vagy laposak vagy ku..a magasak.Én meg azt szeretem ,ha kicsi sarka van.


Gabibi! Nekünk együtt kéne vásárolnunk. Tavaj már olyan ideges voltam hogy nem kaptam sehol, a fiam ballagására akartam venni. Az utolso napon vettem a kinaiba, ahol most kijövünk az alagutbol.

Mimi!
Megy a telefonszám privibe!

Nekem egész nap fáj a fejem, nektek?

Sziasztok
Vendég
 


Nekem is fáj napok óta.A tarkóm környékén :cry: Látszik,hogy mostanában csak amolyan"babakocsis" cipőt hordtam,mert tegnap voltam nőgyógyásznál s felvettem a magassarkú szandim,na egész éjjel fájt a lábam :lol: Pedig régen.......... :D :wink:


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Judit! Fiúknak gratula! Kinek szülinaphoz, kinek vizsgához! :)
A fiúk eleve nem édesszájuak. Vagy rosszul gondolom? Hagymásrostélyost én is jobban enném, mint a tortát! :)

Curse! Én mást sem nagyon szeretek vásárolni, ami próbához van kötve! Piszok gyorsan elmegy a kedvem, ha nem találok gyorsan megfelelőt. Cipővásárlási utálatom meg meglátszik, van egy szandim (ami nem túl kényelmes), egy sportcipőm (hosszabb túrára nem merném felvenni), meg egy mindennapi szaladgálós (ami kezd legatyásodni)...
Na jó, van egy magassarkúm is, amit viszont egy évben egyszer vettem föl eddig is, most meg isten őrizz, hogy belebújjak!

Mimi! Akkor jó cipőt sikerült kifogni, hogy ilyen sokáig tudod hordani! Nekem egyszer sikerült ilyet venni, még 95-96-ban egy Tisza cipős bakkancsot. 10 évet szolgált! :)

Mimi, Curse! Maradunk Magyarországon, Gyenesdiásra megyünk (Keszthely mellett van). Éltem pár évet Keszthelyen és imádom! :)
7 éj, ohne család! :D

Gabi! Jotika biztos most dolgozza fel az újabb tudását! Pár nap és gondolom nagyon beindul! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Na először is.Mi van Kostyikáékkal,tud valaki valamit róluk?
Már nagyon esz a kiváncsiság :lol:

Dolli!Én cipőt állt valami mokaszint veszek.Annyi mázlim van,hogy ez örök divat,mindig kapni.De én a lapos puha cipőket szeretem.
Most utoljára egy Tomi Hilfiger cipőt vettem,le volt értékelve 13-ra a Premier Outletben.
Én inkább veszek ilyen tiszta bőr cipőkét.Ezek kitartanak simán 4-5évig,és nagyon kényelmesek.
Télire meg kizárólag a bakancs jöhet szóba :lol:
A sportcipőkkel már gondban vagyok.Ad1 sajnálom a pénzt egy 20ezres cipőre,az olcsók meg amiket most néztem,nem tetszettek,vagy ha tettszett,tuti nem volt a méretemben(40-es)
Így marad a lányom kinőtt Nike cipője :lol:

Judit,köszi a számot! :wink:

Gabi! Bár a Szabi 15hós kora után indult el egyedül de,ő is egyik nap ment pár lépést,utána pár napig mászott.Sőt még nagyon sokáig mászva közlekedett,ha nem tartotta biztonságosnak a menést.De kb 2hét és rohanni fog Jotika is.Majd meglátod,nem győzől szaladni utána :lol:
Annyira édesek mikor elindulnak.A Szabi még most is úgy szalad,hogy fetrengek a nevetéstől.Még olyan kis esetlen,pedig már 1éve megy :lol:

 
 


Sziasztok,

Itt vagyok/vagyunk :D Szerdán jöttünk haza, azóta nincs egy percem sem. Jól vagyunk, szülésstoryra még egy kicsit várnotok kell mert most Zsombor elaludt, Veronika elment bográcspartizni anyukámmal én meg fekszem le. Köszönöm mindenkinek a gratulációt és a hiányolást, igyekszem hamar jönni.

Andi

Kép[
Kép[
 


Szia Kostyika!!
Hatalmas gratula mégegyszer!
Tényleg,ha kell valamiben segíteni szólj nyugodtan,és pl itthon vagyok szinte egész nap. :wink:
AKár Veronikát is bevállalom ha már nagyon fáradt vagy.

 
 


Mimi,
Sátras nyaralás :lol: :lol:

Hát azért remélhetőleg eljutunk még az idén vhova egy hétre nyaralni. Az a baj, h párom jún. 9-én kezd az új helyén és ugye a próbaidő pont beleesik a nyárba :roll: Szóval ha el is jutunk vhova, akkor az legkorábban szeptemberben lesz.
De azért két hét múlva mi is megyünk ejtőzni az Aquaticumba egy hosszabb hétvégére :D Arra lőjjük el az üdülési csekket.

Judit,
Nekem is a hagyma a gyengém egyébként :D Meg persze a torta is alap, főleg, ha marcipános :lol: 8)
És gratula a fiadnaka az írásbelihez!!! :D

Gabi,
Majd belejön Jotika a menésbe, még meg is fogod unni :wink: Nálunk meg úgy volt, h felállt és utána hónapokig nem történt semmi más és gyakorlatilag egyik hétvégén tett pár lépést és onnatól kezdve csak ment. Ki érti őket :lol:
Hogy állsz a lakberendezéssel?

Dolli,
Vásárlásból te vagy az egyik női kivétel :wink: Én mindent szeretek vásárolni, csak bírja a pénztárcám :lol: Gyenesdiás jól hangzik :D És merrefelé laktál még?

Andi,
SZIA :D De jó, h írtál egy picit :D Szüléssztorit és a képeket izgatottan várjuk, ha lesz egy kis szusszanásnyi időd :wink:

Cipő:
Jaj, hát én sem vagyok az a nagy cipőmán :lol: Nekem most két cipőm van mindössze, amit hordok. A márka ugyanaz: Philip Seibel. Számomra ez volt az első olyan márka, aminek a cipőit ha el kezdtem hordani, nem törték a lábamat. Eddig minden cipő törte a lábat legyen az edző vagy sima vagy magassarkú :roll: Ez a márka csupa bőr és csupa kényelem, mondjuk az árán meg is látszik. De pl. az egyiket még 2004-be vettem és még mindig tökéletes, a másikat meg akkor vettem meg, amikor pocakos lettem és kellett vmi nyitottabb cipő, amibe beleférhet a bedagadt lábam is.
Most persze abszolút lapos cipőket hordok, mert hát gyerekkel nem is lehetne másképp, de ahogy visszatérek a munkába, előkotrom ismét a magassarkúakat, persze nem a 10-20 centiseket :lol: Mondjuk a magassarkú cipők közül is azokat szeretem, amiknek egyben van a talpa.
És a mai tredet illetően abszolút egyetértek, megvehetetlenek :roll:

Kép Kép
 
 


Kostyika,örülök,hogy jelentkeztél!És várunk türelemmel a sztorira.Tisztán emlékszem,hogy nekem még meghalni se volt erőm meg időm :lol: (nagyon rá voltam kattanva a Jotira :lol: )

Curse,lakberendezés.....nos még most rakjuk majd be az ablakokat ,és aztán a fürdő STB,de én már minden fellelhető újságot,kiadványt össze-vissza veszek és tanulmányozok!!! :wink: :wink: :shock: :shock: Pedig ahogy haladunk ajaj.Az a gáz,hogy a párom elég keveset van itthon.Ha igy megy tovább akkor a jövő századba leszünk kész :lol: :lol: (de én nem bánom :wink:)Szóval nem hiszem,hogy kerti partit tartok idén,pedig gondoltam,hogy lehetne majd nálunk tali.


Kép

Gabi
 
 


Szülésstory
Múlt hét szombaton du 4 körül éreztem egy pukkanást, de mivel nem történt utána semmi azt hittem h tévedtem. Pont elindultunk sétálni aztán egy idő után éreztem h valami folyik. Először csak egy löket aztán egyre több. Mondtam Robinak hogy menjünk haza mert valami folyik, erre látta h vízes a nadrágom már mindkét combtövemen. Hazaértünk, én lepihentem egy kicsit majd kb fél 7-kor felhívtam a szülésznőt h most mi legyen. Mondta h induljunk be a kórházba. Gyorsan felhívtuk Robi öccsét h jöjjön, vigyázzon Veronikára majd kb egy óra múlva értünk be a kórházba. Az úton már éreztem egy fájást de még mindig nem voltam biztos benne h nem-e vaklárma az egész. Bennt megvizsgált a szülésznő, mondta h érdekes a dolog mert a burok épp, de tényleg a magzatvíz folyik, valszeg fönt repedhetett meg egy kicsit mert kevesebb a mennyiség mint kéne. Felrakott a ctg-re ami még nem túl erős de rendszeres fájásokat mutatott Elment telefonálni az orvosomnak aki sajnos lent volt a Balatonon valami borospincében. Sűrű elnézést kért h már nem érne fel és küldött maga helyett egy másik orvost. Jött a másik, megvizsgált, mondta h már 3 ujjnyira nyitva vagyok, megrepeszti a burkot. Onnantól kezdve kb 4 perces fájásokkal mászkáltunk a folyosón, nagyon gyorsan haladtak a dolgok. Időnként megvizsgált a szülésznő, mindig elmondta h hol tartunk aztán egyszercsak mondta h már csak a méhszáj tartja, menjek el pisilni ad egy méhszájlazító injekciót. Visszafelé jövet a wc-ből pont jött egy fájás és mondtam neki h most kéne kakilnom :D Na akkor gyorsan fel az ágyra, hívta az orvost aki valahol késlekedett, Robinak kellett megint hívnia h rohanjon. Utána második nekifutásra megszületett Zsombor. Viszont annyira remegett a lábam h Robi tartotta az egyik oldalon, az orvos a másikon. Nagyon hálás vagyok a szülésznőnek mert sikerült gátvédelemmel szülnöm minden komplikáció nélkül úgy hogy elég jól tudok mozogni. Utána még édes hármasban eltöltöttünk két órát a szülőszobán, megszoptattam Zsombort és úgy mentünk fel az osztályra. Annyira másmilyen volt mint Veronikánál ahol feküdnöm kellett végig és rám volt kötve az infúzió. Az orvos azt mondta h mindenkinek ilyen szülést kíván. Persze a végén már annyira fájt a derekam mint akit kettéfürészelnek de összességében szép élményként maradt meg.

Képek késöbb, még mindig nem tanultam meg kicsinyíteni :( Szerintetek mi nem kell a vonalzó kódból? Már megint rosszul csináltam valamit.

Andi

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Mimi :) Egyiptom nekem is nagy vágyam, de amióta a férjem volt ott pár hetet, kicsit visszavettem a lelkesedésből, épp a "valódi" oldala miatt :( Mindenképp szeretném látni, de kicsi gyerekekkel nem mernék nekivágni, úgyhogy várunk még.
Örülök, hogy mindenzek ellenére klassz kis nyaralásotok volt :)

Judit :) Gratulálok mindkét fiadnak, kisebbnek boldog szülinapot, nagyobb meg nagyon ügyi volt :) Büszke anyuka lehetsz :)

Kostyika :) Jó, hogy jelentkeztél, mégegyszer nagy gratuláció Nektek, ügyesek voltatok! :) Veronika hogy fogadta/fogadja öcsikét?

Nyaralás: mi se nagyon jutunk el idén nagyobb nyaralásra, örülünk, ha meglesz a ház szigetelése, meg pár betervezett dolog még a ház körül. Nagynénéméknek van háza a Tiszán, talán oda lejutunk pár napra, és különbenis: itt a kert, lehet itt is nyaralni :wink:

Egy kis őrségi rododendron, mamám kertjéből :)
Kép

A motormániás fiaim:
Kép

Gergő olvas :)
Kép
Kép

Lököttkéim a zöld meggyet teszik a fülükre :)
Kép
Kép

Lemostuk sógornőm kocsiját:
Kép
Kép

Az első marék eper a kertünkből :)
Kép

Balázs el is pusztította:
Kép

Apa napszemüveget vett Gergőnek :)
Kép

Cicás csendéletek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocs, ha sok lettem :oops:

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Kostyika!
De jo hogy irtál, akkor már szombaton megvolt a babád? Mi csak hétfőn értesültünk rola. Örülök hogy ugy sikerült szülnöd ahogy szerettél volna. Lányod mit szol hozzá? Hazahozod délbe az ovibol?

Gabibi!
Lakberendezéshez annyit, hogy majd olyan DVD tartot vegyetek aminek jol néz ki a hátulja is. :lol: Már több filmünk nézhetettlen mert mindig pakolja.
Kép És ez nem vicc!

Jucc!
De jo hogy irtál! Szigetelitek a házat? Hol tartotok? Nekünk is az következik. Igy lehet hogy megtudom fűzni a férjem hogy ugorjunk be hozzátok. Én meg megsimizném a cicákat, nagyon aranyosak.
Sokat nőttek a fiaid, nagyon segitőkészek ugylátom. Azok a virágok gyönyörüek. Nekem csak 1rózsafám van ami nagy.
Kép

Curse!
Nemfogod elhinni besokaltam a hagymával. 2és fél orán keresztül sütöttem.

Végeztünk tegnap a festéssel!

Mindenkinek kellemes gyereknapozást kivánok!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Újra Érden vagyok!
Pakolok ki a bőröndökből!
Elég siralmas a helyzet itt, mert gerendák állnak a konyhában meg az előszobában! :shock: :shock: :shock:
Holnap már kicsit bővebben írok!!!!
 


Szia Arivirág!

De jo végre ithon vagytok! Elment a lányod a fellépésre?
Most szabin van a férje? Az auto miatt kérdezem.

Szia
Vendég
 


Nem léphet fel Bianka itt Érden ma, mert múlt héten nem volt edzésen! :cry: :cry:
Holnaptól már megy dolgozni a férjem!!
Most 3 hétig megint itthon leszek, majd újra költözök!!

Judit, a fiúk nagyon ügyessek voltak, férjemék nem gyözték dicsérni őket, dolgoztak ezerrel!!
 


Judit,
Én is örülök, minden úgy volt jó ahogy volt. Veronika szerintem egyenlőre jól fogadta, persze szoknia kell hogy ne kiabáljon a szobában - ami eddig csak az ő szobája volt- amikor altatok. De nagyon segítőkész, odapakolja a pelenkákat, reggel ő választja ki hogy milyen ruhát adjunk Zsomborra, adagolja nekem a melltartóbetéteket, lelkesen segítene fejni (ha hagynám :D ) Holnap lesz az évzárójuk. Úgy döntöttünk h el fogom hozni ebéd után de délelöttönként menni fog holott az óvónő már kérte hogy akkor nyáron egyáltalán ne vigyük. De szerintem neki kell a társaság, meg hogy legyen levegőn.

Arivirág,
Nekem sincs még kocsim, még mindig nem sikerült elintézni az újat pedig lassan már szükségem lenne rá.

Jucc,
Nagyon édesek a cicák.

Mimi,
Köszönöm a felajánlást, egyenlőre még itt van a mama és segít. De nagyon kedves volt tőled, nagyon jól esett.

Andi

Kép[
Kép[
 


Kép Zsombor

Kép

Kép

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Kostyika!Nagyon szivesen,és komolyan gondoltam :lol:

Gyönyörü baba Zsombi :wink:

Judit!Tök szupi a szekrényed :P Esetleg egy jó pószter jól mutatna a hátulján,vagy szólj a lányodnak,hogy dekorálja ki szalvétatechnikával :lol:
Na nálunk amúgy ezért van,minden eldugva.Valami iszonyat káosz van mindenüt.Mindent olyan helyre kellett tennem,ahola Szabi nem éri el.Egy időben pl a szekrényajto ragtapasszal volt leragasztva,mert nyitogatta,és szedte ki az iratokat a szekrényből.A konyhaszekrényen,már gyerekzár van,a lányom szobáján gyerekrács van,mert itt van mostmár minden Szabinak nem való :lol:

Arivirág!Jó téged is látni.
Jajjjj lakás.Átérzem nagyon is.Nálunk is voltak hasonló állapotok,bár csak kicsiben,és 1-2hétig de,az is bőven elég volt.
Kitartás,és gondolj arra,ha kész lesztek,milyen szép és jó lesz!!

 
 


Sziasztok!

12 gerenda áll itt a házban, tiszta káosz, és ez egy hónapig így lesz most!

Kostyika, Zsombi olyan kis édes, irigyellek, úgy dajkálnék ilyen pici manócskát!

Judit, szuper az új bútordarabotok!

Jucc, kisfiú cicában milyen nálatok a választék?

Bocsi, még nem olvastam vissza a múlt heti írást, találkoztatok esetleg??


mimi, Szabi, hogy áll a szobatisztasággal?
Dominika egyenlőre, sehogy :cry: :cry:
 


arivirág írta:mimi, Szabi, hogy áll a szobatisztasággal?
Dominika egyenlőre, sehogy :cry: :cry:


Ő sem sehogy :cry:
Még csak hajlandóságot sem mutat rá.Pedig elvonul kakálni,szóval tudja,hogy mikor kell neki de,a bilit áthajítja a lépcsőt lezáró korláton,és közli,hogy nem :lol:
De a Szabi beszélni sem igazán akar,csak szavakat mond.Bár napról napra egyre többet de,még így is csak pár szót mond.Igazi tipikus lusta pasi :lol:

 
 


Gabi,
Az a lényeg, h haladtok és ameddig ilyen lassan addig is itt vagy a közelünkben :wink:

Andi,
Ez valóban nagyon szép szülés volt :D gratulálunk még egyszer!!! :D Zsombi szívdöglesztő, igazi pasi kinézete van már most is :D

Jucc,
Képek szuperek :D Annyira irigyelek a saját eperért :D Én is nagyon gondolkozom rajta, bár inkább eperfában. Srácok is annyira jófejek, látszik, h nem unatkozol mellettük :lol:
Ciciák zabálnivalók, majdnem megfogott a fekete is :lol: de azt hiszem két macska bőven elég lesz, egyenlőre, főleg párom miatt is :lol:

Judit,
Lakberendezés rulez :lol: és nagyon szép a rózsafád is. Most nekem hétvégén le kellett permetezni a rózsáimat, mert a tetvek megtalálták :evil: És a hagymából sohasem lehet besokalni :wink:

Arivirág,
Szia :D és csak azt tudom mondani, h kitartást! Utána majd milyen szépek lesztek, gondolj, csak erre :wink:

Kép Kép
 
 


néhány pillanat kép a hétvégéről. Mi bikási parkban voltunk pesten gyereknapozni. A reneszánsz program keretében volt majális.

Kép Adél próbálta volna megsimogatni a barikat
:lol: Kép Reneszánsz hangulat Kép Csacsietetés Kép Bocs, de ezt muszáj, annyira buta fejük van :lol:
Kép Adél jól érzi magát
:lol: Kép Ez a paci indul a Nemzeti vágtán Újbuda lovaként
Kép Természetesen meg is simogattuk :lol:
Ha az apja engedte volna, akkor Adél simán beszalad a pacihoz :lol:

Kép Kép
 
 


Curse.
Az meg milyen csacsi?? :lol:

Nagyon jó lehetett ez a program,bírom az ilyeneket.

Tulajdonképpen mi is ez a nemzeti vágta??Ez valami galopp verseny lesz??
Tök ciki,még ezembe sem jutot,hogy utána nézzek :oops:

 
 


Sziasztok!

Kostyika,nagyon szép a kis pasi.Jól megbabusgatnám a kis csöpséget :lol: Örülök,hogy jól vagytok mind a ketten.

Jucc,nagyon jók a képek,látom autómosásba van segítséged :lol:

Judit,kösz a tipet :lol: :lol: De mit csinálsz majd ha rájön,hogy belül kerese a lényeget :lol:

Arivirág,hát akkor én most nagyon örülök,hogy a felújítás alatt nem lakunk lent.Engem is borzasztóan zavarna a helyzet.

Curse,szép helyen voltatok,és nagyon csini Adélbaba.Holnap megyünk.

Mi a városligetbe voltunk kint,aztán du. meg a keresztlányomat köszöntöttük fel 2 éves. Kép Kép Kép

Jön Jotikának a 7.! foga.Többet szenvedünk ezzel mint a többivel összesen. :cry: Biztos nagyon elbiztam magamat,hogy milyen jó a helyzetem :lol:

Valamelyik nap tali?Én mindenesetre valamkor betámadom a játszóteret(persze,ha Jotika nem lesz ennyire nyügös.Ma is már majdnem eljöttem a Gekko-ból,olyan rossz napja volt.


Kép

Gabi
 
 


..ugye szép? Kép
 


Kép Egy hetesen

Kép[
Kép[
 


Ja de,édes :lol:

Tényleg.Veronika mit szól a kistesóhoz?Vagy még nem igazán fogta fel,hogy mostmár nem csak ő van?

 
 


Kostyika!
A vonalzódon filózók.Véletlenül nem került szóköz bele?Vagy fényképet töltöttél hozzá??Nekem is babafalvás a vonalzóm,és látod,nekem jól jelenik meg..

 
 


Mimi,
Jól van na: szamár! :lol:
A Nemzeti vágta a mostani hétvégén lesz a Hősök terén. Homokkal szórják fel a teret és ott fognak pacikat versenyeztetni :)
Bővebb info itten: http://www.vagta.hu/index.php
Lehet, h mi majd megnézzük.

Gabi,
Foghoz kitartást!! Édes a kispasid ebben a sapiban :D

Arivirág,
Nem rossz :lol: Te szegény nem irigyellek.

Andi,
Jaj, annyira édes Zsombi :D

Tali: Mit szólnátok mondjuk egy csütörtöki vagy egy pénteki talihoz a héten? Gabival próbáltunk sakkozni, h kinek melyik lenne jó már mint játszó. Aztán végülis Andi miatt a lakótelepit gondoltuk ki. Jó az Mindenkinek? :? Mimi van már autód vagy elhozzunk? :?
De ez csak egy felvetés, én nem tudom, h hol van pontosan és hogy tényleg jó fajta játszótér-e :?

Kép Kép
 
 


Curse!
Sajni még nincs autóm :( .De ígéret már van rá,hogy 1hét múlva kész lesz :lol:
Szóval ha valaki erre jönne,akkor én is szeretnék menni.
De figyusszatok!!Mi lenne,ha hozzánk jönne mindenki??Van pici csúszdánk,meg 1db libikókánk,meg pancsoló medence.Bár nincs hinta meg homokozó de,lehet randalírozni a kertben.
És tényleg,bármikor bárkit szivesen látok.Ja és van wc meg,mosdó,és sok kütyü gyerekjáték :lol:
Nem utolsó sorban,van 4db kertiszékünk is :lol:

 
 


Curse,
Nagyon rendesek vagytok h ennyire gondoltok ránk :D Viszont lehetne ez a tali a jövő héten? A doktornénink azt mondta h még ne vigyem gyerekek közé mert sok a beteg. Jó ez a játszó csak kicsi. Van egy bébi és egy gyerekhinta, egy csúzda, egy kis olyan rúgós ló v dinó, egy kis homokozó meg egy pörgős hinta. Sajnos árnyék nem sok van ezért jobb a délelött.

Mimi,
Ez nagyon jó ötlet, köszönjük a meghívást. Sajnos még mindig nincs nekem sem kocsim, talán a jövő hétre lesz.

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Jaj de lemaradtam! :oops:

Kostyika!
Nagyon aranyos a kisbabád! Olyan jo babát látni, tényleg olyan fius. Ne fogd vissza magad fényképezzed sokat. A vonalzodat elkültem emailba.

Gabibi!
Nagyon vagány Jotika. Kiváncsi vagyok a totyogására. Emlészel Mimi szatyros járás segitőjére? Ki kéne probálnod!

Curse!
Adél baba még mindig tündéri! És hogy nem fél semmitől. Robikát tegnap csak a tanárnénihez vittem és ugy sirt, alig tudtam megvigaztalni.

Arivirág!
Neked irtam emailt!

Lányok én nem tudom mi van, annyi dolgom van. Valaki felállitotta már a medencét? Mi holnap visszük forrasztattni mert a férjem ugy felfujta kompreszorral hogy a heggesztésnél elszakadt. A kertet is rendbe kell tennem mert a gyerekek kint akarnak aludni sátorba szombaton.
Nekem csak délután jo mindig, most ráadásul csüt. pén.-ken vissza is kell ebéd után vinni a lányt a suliba mert most lesznek az orientácios felvételik. Ma meg kompetencia felmérést irnak, 4orán keresztül ki se jöhetnek, a folyosot is lezárták.
Szegénykém még ki se heverte az erdei tábort, még hétfőn is hazaengedték hamarabb mert fájt a feje.

Nagyon melegek lesznek jobb lenne Miminél! Ha valaki nem tudja az utat találkozhatunk elöbb, valahol. A férjem már ugy megy oda minha haza menne.

:lol:

Bepotoltam az eddigi irásaimat!

Sziasztok
Vendég
 


halmai judit írta:


Nagyon melegek lesznek jobb lenne Miminél! Ha valaki nem tudja az utat találkozhatunk elöbb, valahol. A férjem már ugy megy oda minha haza menne.

:lol:


Sziasztok


Judit :lol:

Na döntsétek el,elfogadjátok e a meghívásomat??
Csak szóljatok időben,mert akkor gyorsan kiganézom a kérót :lol:
Amúgy azért jobb lenne nálunk,mint egy játszón.Itt legalább beszélgetni is tudunk,nem kell 8felé rohanni a gyerekek után,és amúgy is :wink:

Na most lelépek,majd jövök délután.Megyek elintézem az elmaradtt körzeti orvost,és a papírjaimat.Edig nem volt hozzá kedvem.

 
 


Sziasztok!

Kostyika :) Gyönyörű ez a kicsi baba! És mennyit válozott az első képekhez képest :D

Judit :) Gyönyörű a rózsafád :) Nekem is vannak, és tiszta tetű mindkettő, a permet se ér sokat :evil:
Szigetelés még csak tervezve van, árajánlatot kaptunk már rá, már "csak" a pénzt kellene előteremteni rá, és indulhat a meló. Ettől még eljöhettek :wink: Ha menne már a munka, akkor miért is jönne könnyebben el a férjed? Nem gondolod meg magad cica-ügyben? Ezek nem mennek be a motorházba...
Mi felfújtuk tegnap a medencét / sőt, egyszer már korábban is fürödtek a srácok, de akkor még nem volt iylen hőség/, fiúk imádták a pancsit :)
Vigyázzatok a nagyon erős napsütéssel, leginkább koradélelőtt, és késő délután célszerű kint lenni a gyarkőcöknek!
Szegény lányod, mennyi vizsga :shock:

Curse :) Szuper képeket tettél fel, nagyon jó lehetett ez a rendezvény :) Adél még mindig egy tündérbogár :)

Nyugodtan vigyél feketét is, még megvan mind :? Az a baj, hogy ők lányok :( Nem is merek arra gondolni, mi lesz, ha nem kellenek senkinek...

Arivirág :) Nem irigyellek a munkák miatt! Mit újítotok fel? Bocsi, nem emlékszem :oops: Mintha tetőtér rémlene...
Fiú cica csak a vörös van, aki már Curse-é, és egy szürke cirmos-szerintem ők a legédibbek :) / az első és harmadik képeken láthatod a cirmosokat feljebb/.

Szobatisztaság miatt ne izguljatok, nem vagytok semmiről se lemaradva :wink: Talán ha az ember nem erőlteti, könnyebben megy.


Tali: amíg nincs kocsim, nem nagyon fogok eljutni, főleg, hogy ezen a héten van Balázsnak utoljára ovi- nemtom, írtam-e: akinek otthon van az anyja, nem mehet oviba 3 hónapig! -, hármasban már nem tudunk bicajozni. De mi is szívesen látunk Benneteket, mondjuk Mimi talija után valamikor hozzánk is eljöhetnétek! Játszó még nincs, remélem, kerti bútor rövid időn belül lesz. Homokozó, és sok játék, meg árnyék van :)

Na, most én is pótoltam valamennyit :)

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekem a péntek du.-tán jo csak. Jucc nincs férjed már délután? Gabibi neked se jön a férjed haza addig? Tekiroll tőled ugyanezt kérdezem.
Irjatok!

Jucc!
Mi saját magunk csináljuk a szigetelést is. Bisztos érdekelték volna a férjemet a fortélyok. Nekem is volt permetezve, de nincs rajta bogáca.

Jol lemaradtam a képekkel is, bepotolom.
Kép
Kép Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem nem jó a héten,mert nincs itthon a párom.Majd legközelebb.Jövőhét csütörtökön ha összehozunk valamit akkor tudok menni.Addig csak a közelben jó.

Dolli????????Rég írtál.

Na megyek ,mert a fiacskám már hiányol :lol:


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Én is elkezdek pótolgatni, jó rég voltam.

Noémi! Hú, mi mennyit hordtuk anyuval egymás ruháját! :) Cipőt nem sikerült csereberélni, mert nekem jóval nagyobb volt a lábam, anyu meg abban az időben kosztümös csinis helyen dolgozott, úgyhogy nagyon nem láttam mást a lábán, csak körömcipőt.

Andi! Még egyszer nagy gratula a szépséges Zsombor fiadhoz! Örülök, hogy ilyen szuper szülésed volt! :)

Curse! Ősszel is olyan klassz helyekre lehet menni! Én ősszel Pécs környékét szeretném felfedezni a maradék üdülési csekkből. De lehet, hogy Alsópáhok lesz belőle, férjem nagyon rámozdult! :)
Merre laktam? Kecskemét, Tapolca, Budapest, Keszthely, majd megint Budapest, jah, és Prága! :) És minden városban elnyűttünk 2-3 lakást minimum.
Adél milyen édes, ahogy barizni akar! :)

Jucc! Milyen édesen segítenek a fiaid! :)

Judit! De szép a rózsafád! :)

Arivirág! Hú, ez a sok hurcolkodás, költözés! Kitartás!

Gabi! De vagány Jotika ebben a sapiban! :) Fogacskához kitartás! Nálunk talán vége a nagy nyűgnek, úgy nézem, hogy kipattant a 6. ma reggelre.

Szobatisztaság! Apósom mondta, hogy most már kéne kezdeni szoktatni bilire! Úgy imádom, hogy mindenbe belekotyog zöldségeket! Ráadásul hétfőn voltunk fent, benyomott egy üveg pezsit, plusz némi bor… annyira hülye volt a végére, hogy iszonyat! Úgy beszélt a gyerekkel, mintha idióta lenne. Uzsonna közben pedig folyamatosan basztatta szegényt, a végén már muszáj volt rászólnom, hogy akkor átmegyünk másik szobába kettesbe enni, ha nem bír magával. :twisted: Uff! Én beszéltem, bocs, csak kijött belőlem a méreg! Jah, és megint azzal cseszeget, hogy menjünk jövőre együtt nyaralni! Hogy ezt hogy védjük ki! Gyorsan össze kell hozni még egy bébit! :lol:

Érdligeti lányok! Jó házidokit keresek magamnak! Tegnap begorombultam az enyémre, muszáj váltanom, pedig várni akartam még vele.

Tali! Én eléggé nem látom előre még a napjainkat, úgyhogy nem merek nyilatkozni az ügyben, de ha megvan az időpont/helyszín, akkor igyekszem úgy alakítani az életünket, hogy ott lehessek! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Mimi,
Mi szívesen viszünk, de akkor ezek szerint jövő héten már van autód :D És mi is köszönjük a meghívást :D Sajna erre a hétre időközben nekem is becsúszott egy-két dolog (tök ciki, mert pont én vettettem fel a témát :oops:) úgyhogy ezen a héten már mi sem tudunk sehova sem menni, de jövő héten szívesen :wink:

Andi,
Ne viccelj :wink: most Neked a legnehezebb egy ilyen picivel messzire kimozdulni. Jövő heti játszózásba benne vagyunk, csak tényleg ilyen melegben mikor lenne jó menni, ha ott nincs árnyék :? Nálunk max 10 órától jöhet szóba, de 11-től már nagyon erősen süt a nap, délután meg még fél6-kor is olyan erősen süt a nap :roll:

Judit,
Lehet, h a csajok a bátrabbak :wink: Lányodnak egy kalappal és jól láttam a képen, h ő is olyan vékony mint az anyukája? :D :wink:

Jucc,
Nem merek több macskát vinni, párom már így is húzta a száját :lol: bár nem igazán értem, mert sok vizet nem zavarnak azzal, h a kertben vannak. De ugye már van egy macsink és annak gondoltam játszótársként a vöröset :D
És akkor ezek szerint azt a piros autót nem vettéttek meg?

Dolli,
Hú, nem semmi mennyi helyen laktál :o Én eddig kb. 10x költöztem, de általában pesten belül :lol:
És igen, ősszel is sok helyre lehet elmenni :) Bár én bármikor tudnék nyaralgatni :lol: 8) Alsópáhok állítólag nagyon tutti hely, nekem csak az nem tetszett a kolping hotelben, h ott a gyerkőcért is fizetni kell már 0 éves kortól is :roll: Ezért választottuk inkább most a debreceni aquaticumot, árban ugyanannyi lesz nekünk, mint a kolping, viszont a gyerkőcért nem kell majd fizetni.
És éljen a kipattant fog!!! :D Apósod meg :roll: :shock:

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Mimi!
Irtam privit!

Tekiroll!
Jaj én is tudnék beszélni az aposomrol, majd 4szem közt. :wink:
Az én háziorvosom az Arany János utcába van és az aszisztensnőm az unoka tesom. Szerintem mi is az uj rendelőbe tartozunk a Könyves Klárához egyszer beszéltem vele nekem az elég volt. Ha van kedved sétálni akkor hozzánk bármikor lejöhetsz, a számomat tudod.

Gabibi!
Neked ugyanazt mondom. Szolsz elötte hogy ithon legyek és lesétálsz. Legalább látjátok milyen egy olasz család.

Uj topiktársunk érkezett az Érdi topikba!

Sziasztok
Vendég
 


Na ma megvolt az első kerti pancsi.Nagyon tetszett neki.Az első pár percbe cak ült némán,hogy na akkor most mi van??? :lol:

Judit köszi szépen.Mi szivesen megyünk mindenhova amit eltudok érni babakocsival,és jövőhét csütörtökön autóval is tudok menni.Dolli ha neked jó valamikor akkor lesétálhatunk.

Akkor a héten játszóra jön valaki?

Ja, voltam a dm-be és magakartam nézni milyen pancsis pelenka van,de nem láttam.(persze itthon meztelenül nyomjuk. :lol: ).Látattok már ott vagy majd valamelyik bevásárló központ marad?És melyik jó?

Kép Kép


Kép

Gabi
 
 


Jaj de,édes Jotika :lol:

Elvileg a dm-ben is van úszópelus!Ott is van a huggies uszópelusa,és nekem úgy rémlik,van dm-es is(de,ez csak rémlik,és nem bizti)

Tegnap elött a Szabi is egész nap az árnyékban pancsizott,két uncsitesóval együt.Tök aranyosak voltak.Pancsi után volt nagy kajálás.3gyerek együt a kertben spagettit evett pucéren,kézzel lábbal :lol:
Olyan aranyosak voltak.Majd teszek képet fel,mert csináltam ám én is.

 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: