Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Nem tudom van-e mar itt hasonlo topik,de megkiserlem megnyitni ezt....
Tema: szules utani noi gondok.Gondolok itt leszakadt kisajakra be nem gyogyulo,ossze nem hegedo dolgokra!!
Ha van valakinek tapasztalata irjon rola,szerintem ezek igen csak elhallgatott,ki nem mondott dolgok.
 


Ugy latom nem tul sikeres tema ez! :(
 


szia ,én némileg tapasztaltnak gondolom magam ,de nem értem miért lehet szakadás?nem csináltak gátmetszést?nekem az első 2-nél igen,a 3-nál már nem kellett.esteleg kérdezz és megpróbálok válaszolni,én teljesen új vagyok még itt.szia
 
 

 
 

Az en problemam a kovetkezo:szulesnel leszakadt a kisajak a doki egybol osszevarta,de sikertelenul majd ezek utan megmutottek es 5 het elteltevel ahogy a varratok felszivodtak leszakadt megint.
Doki szerint meg kell muteni ujra,de nekem mar elegem van a fajdalombol,nem valallom megint inkabb megprobalok igy elni....
Szoval nekem nem a gatmetszessel van gondom,a dokim ugyesen megoldotta a gatvedelmet!
 


Sziasztok!
Én most regisztráltam az oldalra.
Szeretnék egy kis segitséget ill tanácsot kérni. Teljesen tapasztalatlan vagyok, ez lesz az elsö szülésem. Még kb 2hét van addig és nagyon félek. Olyat még soha nem hallottam h leszakadhat a kisajak, ez ugye csak durván kifejezve esztétikai probléma? Nem adodhat ebböl szexuális probléma v valami más?
Milyen ehhez hasonlo dolgok történhetnek? Mi mindenre kell felkészülnöm? elöre is köszi a válaszokat
 


Nekem is a combomig elrepedt sajnos és lassan gyógyult plusz kaptam egy gombás fertőzést a szülészeten , hát az nagyon köszi volt. Kenni nem tudtam mert ott volt a seb úgyhogy candid plust szedtem rá. Most kaptam egy zöld gélt vörös fenyő kivonatból az gyorsan regenerálja a sebet.
klara11
Budapest XI. kerület
 
 


Hali
Veletek megtörtént, hogy bekakiltatok?

Katus
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: