Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Húgyhólyag gyulladással kínlódom. Szeretnék tanácsokat, ötleteket kérni. Nagyon fáj...

Trixi
Trixi
 


Azonnal orvos, mert feluzodhat a vesekre!!!!
Tea
 


Az orvosnál meg ragaszkodj az elõbb tenyésztés és csak utána antibiotikumhoz! HA csak úgy, ez jön be legtöbbször alapon írnak antibgyót, akkor lehet, hogy a negyediket is beszedheted, mire elmúlik!
Ja, háziorvos nem nyerõ, egybõl irány az urológus. Könyvet vigyél magaddal (legalábbis a mi sztk-kban mindig tömeg van).
Ja, és utána: meleg. Meleg a vese tájon, a talp felõl. Anno szerintem a negyedik antibiotikum kör után a meleg segített...

Ildi

Ildi
 
 

 
 

Köszi! Akkor megpróbálom az urológiát!
Trixi
 


Trixi!

És ne igyál semmi savasat! Citromos teát sem. Inkább lugosítsad a folyadékháztartásod pl. egy kis szodabikarbónával, hogy ne fájjon annyira a pisilés.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Trixi!

Az viszont nagyon fontos, hogy most legalább napi három-négy liter folyadékot lenyelj. Akkor is, ha nem vagy ennyire szomjas. Ez segít átmosni a húgyutakat, és megakadályozhatja sok esetben, hogy a fertõzés elérje a veséket. Javaslom a gyógynövényteákat, pl. kamilla, bár sokan utálják, de áldott egy növény.
Ja, és a gyógyszertárakban lehet kapni egy növény alapú kapszulát, Rowatinex a neve, recept nélkül lehet kapni, elég jó. Nem antibiotikum.

Puszi:

Dia
Dia
 


Lányok!

Tarivid, Halisol lett a vége. Majd Nitrofurantoin. Most már jó!

Köszi a segítséget mindenkinek!

Trixi
Trixi
 


Nem tudom, olvassa-e ezt még valaki.
Van egy nagyon jó gyógyteakeverék. Ha érzed, hogy kezdődik a hurut, gyakori vizelési inger, stb, akkor kb 1,5 l-t meg kell inni egy nap ebből:
cickafark, csarabfű, medveszőlőlevél, zsurlófű 1-1 ek, a medvét kicsit főzni kell, a többit áztatni. De ha 1 nap után nem lesz jobb a helyzet, akkor szigorúan irány az orvos!!!
Nekem sokszor segít ez a tea.

KépKép
 
 


Lányok!

Krónikus hólyaghurutra van egy nagyon jó természetes megoldás, amivel akár egy (max. két) hónap alatt meg lehet gyógyulni.

arkangyalka@freemail.hu


hú hát a hólyag gyulladás nagyon macerás :? mindig előjön és nagyon nehéz a hólyag gyulladás kezelése

én sok sok kamilla teát, medveszőlőlevél teát és tőzegáfonya teát szoktam inni, ha időben elkezdem az ivókúrát gyorsan átvászelem, de ha elhanyagolom... szerintem időben kell elkezdeni és nem is kell gyógyszer :)
vica33
Budapest
 
 


Sziasztok!
Évekig szenvedtem a hólyaggyulladástól candidával keverve, elég nehéz volt mire rátaláltam hogy nekem mi a jó, persze addigra kismillió antibiotikum kúrán estem túl. Ma már ha érzem hogy nincs valami rendben akkor azonnal lépek beveszem a candid plust használom a gynophilus hüvelykapszulát és iszom a zsurlófű teát és beülök egy jó tengeri sós fürdőbe. Nem eszem cukrosat és élesztőset sem. Mindenkinek jobbulást!

Andi
 


Sziasztok!
Évekig szenvedtem a hólyaggyulladástól candidával keverve, elég nehéz volt mire rátaláltam hogy nekem mi a jó, persze addigra kismillió antibiotikum kúrán estem túl. Ma már ha érzem hogy nincs valami rendben akkor azonnal lépek beveszem a candid plust használom a gynophilus hüvelykapszulát és iszom a zsurlófű teát és beülök egy jó tengeri sós fürdőbe. Nem eszem cukrosat és élesztőset sem. Mindenkinek jobbulást!


Én is ezt a kapszulát kaptam most, most tartok az első hét végén és már tünetmentes vagyok. Az ülőfürdő meddig kell? Nagyon utálok ülve fürdeni...
klara11
Budapest XI. kerület
 
 


Az ülőfürdő nem kötelező :) csak akkor használd ha jót tesz és ha szereted. Ha elmulasztotta a gynophilus akkor enniy reméljük nem jön vissza, ha meg igen akkor már tudjuk mihez nyúljunk.

Andi
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: