Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. Rövid történetem: több miomát találtak a méhemben ami elég ilyesztő mert még babát szeretnék.Tudom sok nőtársam szenved ezzel a problémával,remélem itt együtt megoszthatjuk tapasztalatainkat. Úgy tűnik műtét nélkül nem vállalhatok terhességet,a megfelelő orvost erre megtalálni nehéz kivéve ha magánklinikára megy az ember de ugye azt tudjuk,hogy az ember ga....ja ir rámegy.
Volt /van valaki hasonló "cipőben"?/,esetleg átesett már valaki ilyen műtéten és utánna szült?
 
 


Szia!

Nekem is van miómám egy, azt hiszem 25*31 milis így van írva. A várandósságom alatt vette észre a dokim a második ultrahangnál. Nem tudom hogy előtte is meg volt-e már , vagy a várandósság alatt keletkezett, akkor azt mondta hogy ha nő császár lesz és kiveszk azt is ,ha nem nő akkor nincs vele teendő,még szülhetek. Azóta már megszültem nem nőtt akkor ,és most újra várandós vagyok. Igaz a te eseted kicsit más mivel neked több van és ezekszerint már orvos mondta hogy meg kell műteni de fel a fejjel, kiváncsi vagyok a műtét után mit mondanak neked.

href="http://lilypie.com/">Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickersLilypie Fourth Birthday tickers
andzs
Miskolc
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: