Új privát üzeneted érkezett!

Mai örömöm: tündérszép kisfiam ma 1 éves!Kép Ennek örömére meg is mértem, és kiderült, hogy szereti a kerek számokat, ugyanis pontosan 10 kiló és 80 centi!Kép

Lina
lina
 
 


Ma megcsináltam a gyerekszobát. Ne mondjátok, hogy idõben! Kép Anyóskám szõtt egy hatalmas gyönyörû falvédõt és azt is felszögeltem. Szóval nagyon pöpec lett.

Ja és megjött. Végre, másfél év után. Kép

zsunya
 
 


Ma megigertem Rebeccanak,hogy elmegyünk setalni es el is mentünk.Micsoda gyönyürü napsütest fogtunk ki!!!Mar februar közepe van - hamarosan itt a tavasz es a meleg!!!!Emellett sikerült elinteznem a mosast,teregetest,rantottmaj keszitest,muffin sütest es meg a konyha sem nez ugy ki mint a disznool!!!
Es a gyerekek klasszul idöben elaludtak,bar az mas dolog,hogy meddig...KépEs meg Aaronnal sem kellett veszekednem,mostanaban szeret mast csinani,mint amre kerik...tudom,ez meg lesz egy ideig!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 

 
 

Ma átmentem a PhD szigorlatomon! Juhé!
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Ma a másfél éves kisfiam felfedezte, hogy mekkora is a pocim (6. hónapban vagyok), és elérzékenyülve simogatta, gyömöszkélte. A nagy gyöngédségben hirtelen elkezdett pisze-piszézni a köldökömmel... KépKépKépKépKép
mikoo
mikoo
 
 


Sziasztok!
Hétfõn 2 tárgyból is levizsgáztam, ma megyek leadni egy dolgozatot, és akkor megvan ez a félévem Kép És tegnap bejelentkeztem a dokimhoz Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hétfõn, mikor majdnem egyedül (csak egy utas volt még)utaztam testvérkocsival a buszon, a vezetõ, mikor látta, hogy az utas nem segít leszállni, odajött segíteni! Kép
Tegnap pedig nem engedte kifizetni a menetdíjat egy másik buszvezetõ! Kép
Üröm az örömömben, hogy ez Németország.
Solya
solya
 
 


Tegnap jó kis koncerten voltunk, kb. ilyen volt: Kép
nikie
 
 


Olyan szépen süt a nap, lassan de biztosan olvad a hó, és Réka teljesen magától gyönyörû rendet rakott!!KépKép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Ma egy kis mexikói kukoricasört ittam, hú de jó voltKép
nikie
 
 


Végre meggyógyult mindenki 1 hónap betegeskedés után!!Mehetünk síelni!! Kép Kép

Napsütésben sétáltunk 2 órát!

A kislányom egyszer kelt éjjel fél 5-kor, majd csak fél 9-kor! Világrekord!

Nagyon édesen integet, beszélget hozzá.
rbogi
 
 


Ma nagyon-nagyon-nagyon jó napom van, csupa jó dolog történik ma velem minden téren, szinte minden órában ért valami öröm! Jó lenne néha ha az ilyen napokat szét lehetne osztani egy hétre! Kép

Lina
lina
 
 


Szinte mindannyian a gyermeketekrõl írtok!
Hát nekem csak apró örömök jutnak. Mint a tagnapi napon is:
ismét mozi, de jó voltKép A bazi nagy görög lagzit néztük. OLTÁRIKép Láttátok?
nikie
 
 


Balu ismét áludta az éjszakát Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tegnap esére a kedvesem titokban meglepetés mozit szervezett. Egyszer csak jöttek a nagyszülõk gyerekre vigyázni. 7 hónapja elõször voltam moziban Kép.
milla
 
 


Tegnap dejó folyós nyákom volt Kép hihi
nikie
 
 


Na mi van lányok, nem hiszem, hogy semmi örömötek sincs...
Én most ettem meg a jajdefinom rakott krumplit a'la Nikie módraKép
nikie
 
 


Ma még fél hatkor is egészen világos volt!
Mariann
 


Hetek óta nyomasztódom, hogy ugyan jó volt, de milyen hosszú már ez a tél. Ma szólt a férjem, hogy nem január vége van, hanem a februáré...
Valahogy eltévedtem egy hónappal!

Lányok! Hát mindjárt itt a tavasz!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

mikoo, a bezsongott
mikoo
 
 


Mai örömöm, hogy vendégségben voltunk egy babás családnál.

OFF Mikoo, mail megy, nem vesztem el. Kép

zsunya
 
 


Már elõre örülök, hogy délután megyünk vásárolniKép, és mi is vendégségbe megyünk, de nem babás családhozKép
nikie
 
 


Már egy napja hármassal kezdõdik éveim száma, és még mindig csitrinek érzem magam. Ezt nem gondoltam volna 18 évesen!
Vacskamati
 


Kép
nikie
 
 


Köszönöm! Kép Kép Kép
Vacskamati
 


Sziasztok!
Olyan klassz volt ma az idö, mar nagyon jön a tavasz!!!!
Es Rebecca kakilt vegre!Kép(Mar öt napja nem, es kezdtem idegeskedni es kerdezni, hogy meddig varok es akkor, ha mar nem akarok varni, mit fogok csinalni!Kép
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Ármin a gyógyulás útjára lépett! KépKépKép

Márti
márti
 
 


Végre itthon vagyok,és 2 hét után a Kispapim mellett ébredtem!
HÁT KELL ENNÉL TÖBB?

Mariann
Névtelen
 


OFF. ZSUNYA!!!!! Mail ment, nagyon fontos! Nem tudunk menni!!!!
mikoo
mikoo
 
 


Végre kiszabadult egy petesejtKép, már napok óta vártam.
nikie
 
 


Sziasztok!
Tegnap akkorát takaritottam, és nem volt nyûg. Ezért került ide. Kép

zsunya
 
 


Sziasztok!

Végre nincs lázam!!!!!!!!!!!Hurá!
Remélem a picikémnek nem lesz baja ,csak 1 Panadolt szedtem be!?

Mariann
Névtelen
 


Ma még nem ment föl a láza.
mikoo
 
 


Nagyon jó kis pulykasültet rittyentettem 20 perc alatt vacsorára. Hagymasaláta és rizz. 9-kor már aludtam is. Kép

zsunya
 
 


A kislanyom (2 eves) este furdes elott teljesen magatol levette a pellusat, rault a bilijere es belepisilt. majd papirt kert, megtorolte magat es kozolte, hogy kesz. Soha elotte nem mondtuk neki vagy ultettuk ra vagy ilyenek.

Persze ettol nem szobatiszta, de hat csak amultam.
norcsa
Himesháza
 
 


Norcsa! Nagyon cuki!

Megtettem azt, amit már régebben is kellett volna, de örültem!Kép
nikie
 
 


Megérkezett a Naional Geographic elsõ magyar nyelvû száma. Olyan szép. Úgy örülök neki. Kép

zsunya
 
 


Zsunya, irigykedemKép

-Afonya
Névtelen
 


Áfonya, ne tedd! Fizesd elõ. Idén 12 szám 5800Ft. Az angol nyelvû 1200-1300Ft az újságosnál, csak összehasonlitás végett. Mi nem járatunk semmi lapot, de ezt könyvként elrakjuk. Nagypapa járatta 12 évig, azok mind megvannak.

ehh széjjel offolom a saját topikomat.

Voltam ma úszni, beeee, és friss lettem és üde. Este tizig nyitva van, úgyhogy ebbõl rendszert csinálok.

Nikie mi van veled?

zsunya
 
 


Hozzánk is megérkezett a National Geographic! A férjem meglepije volt! Úgy örülök!!!!!
mikoo
 
 


Zsunya, zseni vagyKép Ugyis egesz csalad nyaggat, mit kerek kozelgo nevnapomra. Ez egy szep ajandek lesz. De orulokKép
-Afonya
Névtelen
 


Kép

Azér milyen kis jófej csapat vagyunk. Kép Én ma ennek örülök!

zsunya
 
 


Itt vagyok Zsunya, köszi, hogy érdeklõdsz. Mire gondolsz?

És köszi, hogy írtál a National Geographic-ról, most ennek örülökKép És annak is, hogy nagy adag feladatot kapott a csoportunk, így nem lesz idõm azon rágódni mikor lesz már Kép Kép
nikie
 
 


Már a 4. napja alszik egyedül a kiságyában a lányom!! 9-tõl reggel fél 9-ig,fel sem ébredt! Egyedül is aludt el, cicizés nélkül! Igazi nagylány!
Végre mi is istenien alszunk a férjemmel a saját ágyunkban 2-en!! Szuper érzés, 9 hónap után!!
rbogi
 
 


Zsunya, Nikie, van magyar nyelvû nat. geog????? hol lehet elõfizetni?
és ugyanolyan szinvonalas mint az angol?

Én a Földgömb c. magyar újságot ajánlom, 2 havonta jelenik meg, színvonalas, nem drága, vastag, kevés reklám, sok szép kép és cikk.
Névtelen
 


Ez pontosan ugyanolyan mint az eredeti, mivel ez is eredeti, csak magyar. Kép

Elõfizethetõ a kiadóban az ingyenesen hivható: 06-80-22-66-22 és a (06-1) 437-1507-es telszámokon, a Magyar Pósta Rt.-nél, vidéken a kézbesitõnél és a postahivatalokban, Budapesten a kerületi ügyfélszolgálati irodákban. Elõfizetésben terjeszti a Magyar Posta. Belföldre 5800 Ft/év (12 szám)

Hát igy.
Mai nagyjó: sikerült szereznem egy elektromos mellszivót a barátnõmnek. Kép Mindjárt szül. Kép

zsunya
 
 


Sziasztok Kép

Én ma annak örültem, hogy jön egy takinéni bemutatkozni, és akkor jövö héttöl végre nem lesz rumli. De nem jött :=(((

A NG-re én is elöfizettem Kép Szerintem is nagyon szép KépKép

Zsunya: nem kell a bnödnek egy Avent kölcsönbe? Még érvényes a garanciája, és nekem már nem köll.

zsani (pynky)
zsani
 
 


Csináltam egy csúcs CD válogatást a legjobb számaimmal, és néhányat meghallgatok reggelenként, szuperül indul a nap mindig...KépKépKép, és néha este is... Kép
Kép
nikie
 
 


Kedvesem újra meglepett!
Megyünk a Pekingi Operára. És ma Õ is hozott egy NG-ot.
És ma gyönyörû napsütés volt.
milla
 
 


Zsani köszi! De ez is avent. Kép Még én adtam oda valakinek, akitõl most elkértem ennek a másik barátnõnek. Kézrõl kézre jár. Vicces, mert én is igy kaptam. De mint tudjuk, az ördög nem alszik bárkivel, ha megtennéd, hogy egy pár hétig még fent tartod nekem, hátha kell. És köszönöm. Kép

Mai jó: nagyon kedves barátunk ma jött haza Németo-ból, és délután öt helyett már délelõtt itt volt. Egész nap dumáltunk meg tologattuk a gyereket. Nagy jó volt.

OFF
Fizessétek elõ az NG-t mert azzal van tutira biztositva, hogy meg is maradjon.

Jó estét
Zsunya az önzö NG rajongó

zsunya
 
 


Zsunya: mi elöfizettünk Kép Nem is tudtam hogy Aventéknak elektromos is van :=( Ha belegondolok, hogy hányszor kapott görcsöt a kezem :=((((

zsani
zsani
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: