Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ismét itt.
Nusi én is vagyok, hisz elfeledkeztek rólam :cry: :cry: :cry: ...de sebaj, legalább kitakarítottam, sütöttem, és átjőn a hugom hajatfesteni.
Még sül egy grahamlisztes, magos kenyerem a holnapi sütőgetéshez és legalább lepihenek. Persze jobban örültem vona egy talinak de sebaj.....
Ti hogyhogy otthon vagytok? Nem jártok ki a zöldbe Lilikével?
A párod füle jobban van?
Joli azért pihenj is egy kicsit....
megyek megebédelek és ledőlők lustálkodni.
További kellemes napot....
aszta
 
 


mi is itthon,azaz már csak én,mert bevágtam a durcit,ugyanis délelőtt összekaptunk Zs-val és én meg nem vagyok hajlandó vele menni,jópofizni vendégségbe....Lili meg menni akart,de biztos hamar jönnek....leszarom.
ki vagyok lelkileg,bőghetnékem van,mert sehogyse tudom megszokni Zs. remete lelkét....ha neki olyanja van akkor meg se kérdezzem mit csinál? hova megy?mert az számonkérés szerinte....szerintem meg természetes dolog ,h akivel együtt élek ,tudom ,hol ,merre jár....SZTEM!!!! de persze én nagy családba nőttem fel,nekem ez volt a pl....neki meg az,h anya elvan egyik szobába,apja a másikba,gyerek a saját szobájába...aztán eltelt a nap! :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Kata, ki feledkezett el rólad? Ugye nem én ? :wink: Jó lustálkodást :)

Nusi, sajnálom :( De hát mosogatás nincs tányérzörgés nélkül... Legalább te is kipihenheted magad...
Én is azt teszem most. Holnapra úgyis újra program van kilátásban.

KépKép
Kép
el..né
 
 

 
 

Sziasztok!!!
Itt a kaaaaaveeeee!!! Vagy "kaaaabeee", ahogy Lilike mondana. Puszilom az edes buksijat!! Olyan draga a nagy szemeivel. A kissracok mar most kothetik fel a gatyajukat! :lol: Kép

KépKép
mayakarina
 
 


Hirek nalunk: elsejen hazaert a ferjem, o meg hetfoig szabad, en dolgoztam elsejen is, de eljottunk hamarabb, meg lustalkodtak az emberek is, igy lightos volt bent.
Itt most esik az eso, pedig szerettunk volna kimenni egy kicsit. :cry:
Kulonosebb terveink nincsenek. Maya es en taknyosak vagyunk egy kicsit. :roll:
Kellemes hetveget !!!!!!!!
Nusi!! Mar nem vagy durci, ugye?? En az a tipus vagyok, hogy ha felmergesit, kiverem a diszhisztit, 5 perc alatt mindennek lehordom, de hamar elfelejtem es utana minden a regi. :lol: De azt az 5 percet nem kivanom senkinek. :lol: :lol: :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


Szervusztok!
Én is előkerültem,igaz ma se leszek sokat,ma osztálytársakkal és azok családjaival megyünk.Szóval Katával is többek közt.
Nusi,aranyos Lilkó,te pedig ne mérgelődj.Vedd úgy,hogy jut idő magadra :wink:

Joli,a pocid hogy bírja a strapát?Merre tekeregtek?

Gabi,köszi a kávét,fincsi.keverem a reálist a virtuval :lol:

Mi a tegnap anyósomékkal voltunk a telken.Sajnos ide nem fér fel a kép,akkor az nlc-re teszem fel.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Nah végre van már hol kábééétttt inni! :lol: :lol: :lol: köszi Gabi,.....hiányoztál ám!!!csak jól gondoltam,h apjukotok hazajött.... :P ....már nem vagyok durci,de azért még tüske maradt,mert az urfi semmi jelét nem mutatta a megbánásnak,ez egy olyan hülye ffi szokás..... :evil: őőőőő???nehogymá hibázott volna....áááh ,de csak megint felmérgelem magam.....
Gyö csak óvatosan !:) vigyázz magadra....ne egyél sok fagyit:)....na neeem,érezd jól magad,nekem jövőhét szombaton lesz oszttalim,de csak ilyenfelnőttek,étterem,kaja,pia....aztán hazajövök.....
Olyan szerencsés vagyok,mert már tavaly vagy azelőtt volt egy tali(másik osztályommal) és itt volt egy köpésre,hazajöttem szopiztatni Lilit,most meg megint itt van ,egy utcányira!tiszta jóóó,ha rámjön a hígfosás :oops: :oops: :lol: :lol: hazarohanok....
na de addig még szereznem kell ruhát is......
nah megyek...főzniiii
Vendég
 


kéépzeljétek ...... :cry: :cry: :cry: :cry: lehet köldöksérvem van:((
....fáj és kemény a hasamon a köldököm mellett:(
kivagyok,még két nap,h orvoshoz jussak..... :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Ne ijesztgess, Nusi!!! Mitol?? Cipekedestol?? Mert en is cipelem eleget Mayat. Miota dolgozom, estenkent, mig egyutt vagyunk, csak olben akar lenni, viteti magat a lakasban. :cry:
Gyo,Kata jo talizast!!!
Joli, hol tekeregsz??
Ibolya, Ti is a jo levegon vagytok??
Tobbiek??

KépKép
mayakarina
 
 


Nos Gabi utánnaolvastam .....lehet cipeléstől(én is sokat cipelem Lilit) ,.....szülés után elvékonyodik a hasfal,amiatt is,lehet egy nagyobb tüsszentés....az elhízás sem tesz jót...szóval nagyon kivagyok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nem akarok kórházba menni,mi lesz Lilivel,ki látja el?....most jött haza az apja a kórházból most meg én menjek? oooohhhhh.....nah szidjatok le,h állítsam le magam !
Vendég
 


Sziasztok!
Csak beugrom, már késő van, de Nusinak gyorsan leírom, hogy ne fesse az ördögöt a falra! Várd meg, mit mond az orvos, hátha sokkal kisebb a baj!
Ma a Pálvölgyi barlangnál voltunk, rablóhúst sütöttünk, holnap nálunk lesz vendégeskedés. Elég fárasztó ez a sok ünnep :)

Kellemes napot holnapra mindenkinek!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
"Az anyák halhatatlanok...
Adassék nekik gyönyörűség,
szerelmükért örökös hűség,
s addassék könny is,hogy kibírják,
a világ összegyűjtött kínját!
(Ratkó József:Zsoltár)
lótusz33
 
 


Anyukám, anyukám


Anyukám, anyukám, találd ki,
Hogy az én kincsem, ugyan ki?
Ki más is lehetne, ha nem te?
Ültess gyorsan az öledbe.

ezt tanítgatom Lilinek.....:)nagymamám szöveggel....:)
BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KEDVES ERDÉLYI ANYUCIK!!!!
Vendég
 


Minden Erdélyi ANYUKÁNAK boldog Anyák napját kívánok!!!

Manócinak boldog Névnapot!!

Hajni Bencéjének pedig BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Unnepelteknek sok-sok boldogsagot kivanok!!!

Csak epp egy kave erejeig ugrottam be, megyek dolgozni. Hoztam egy eros feketet, tartson ki egesz heten!! Kép

KépKép
mayakarina
 
 


Sziasztok!


Na, a tegnap elszalasztottam Móni névnapját :) Boldog névnapot így utólag is, bár azt hiszem, inkább ő még nem ismeri ezt a fórumot.

Bence, boldog szülinapot!

Gyö, köszönet neked a figyelmességedért :)

Gabi, köszi a kávét, beosztjuk egész hétre, ha azt mondod, de azért jössz mindennap, ugye ? :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


Semmi gond Joli..Van amikor én vagyok az utolsó a köszöntésben. Hadd legyen már ilyen is. :lol:

Ma kidolgoztam magam,aki bevállalta helyettem a melót,annak nem maradt rá ideje,jó pár napi munka várt bepótlásra,bent maradtam,miíg befejeztem,s így alig értem el Kriszta után az óviba negyed 5-re.

Végül most sikerült feltenni képeket a 7 végéről,de ide nagyok,túl meg lehet nézni.Érdekesen alakult a hétvégénk,mert csak a Katáékkal való tali volt beszervezve szombatra,erre pénteken anyósomék kivittek a telekre,szombaton végül a tali ahova eljöttek nagy örömömre Ibolyáék is,sőt a hugom is a fiával,majd a tegnap reggel kimentünk Pomázra a hugomhoz,onnan is estére keveredtünk haza.Úgyhogy a lájtos 7 vége jól besűrűsödött.

Remélem mindenki felnőtt és gyerköc is jól van,Erika sikeresen vizsgázott(és talán más is akinek közületek vizsgája van)és kicsit feltöltődtetek energiával a következő hétvégéig,ami megint hosszúra sikeredik.
Erika tudd meg,hogy sokat gondoltam rád a tegnapelőtt,remélem pozitívan drukkoltam és a vizsgád sikeres lett.

Nusi,ti mit csináltatok?Mi az a sérves izé? Megnézetted?
Hát a többiek?
Joli te még bírod a pocikád?

Ki tudja megmondani,azok a nyavalyás könyvvizsgálók hány hetet űlnek egy cégnél, Mert én azt hittem,ma már nem lesznek ott,de 9 után belibbentek.Már több mint három hete ott folyik a nyáluk...És én kellett ma főzzem nekik a kávét,a fene essen beléjük.Mert amig ott rohadnak,én nem kapok fizut.Még a márciusi fizetésemet nem láttam,míg nincs munkavállalási engedélyem nem tudom a lakcimkártyám intézni,nem tudnak "normálisan" felvenni,s addig nem utlahatnak,kiadták eddig kp. egy készpénzfelvevési elismervény aláírásával,de volt olyan hobortos a gazdasági igazgató,hogy azt az összeget nem fedezte semmivel,még a végén én kerülök bajba. :cry:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


sziasztok!

voltam dokinál,és hát sajnos igazam lett.....:(
azt mondta a dokinő,h a hasfalam kettényílt és majd ha már nem akarok gyereket meg kell műttesem.... :cry: :cry: :cry: :cry:
kivagyok kicsikét,mert most nem akarok gyereket,de mi van ha terhesség alatt rosszabb lesz,még jobban szétnyílik a hasfalam?:(....meg addig nem emelhetek,namost ezt tudjátok mennyire lehet kisgyerek mellett:( ma már bőgött Lilike,h miért kell jöjjön a lábán?....és én az utcán nem akartam elmesélni,h mi van velem.....meg amugy is kicsi gyerek ....nem érti annyira,.....
a dokinő azt mondta,h ha most megműttetem, a köv gyerek után ujra kell műteni:(.......és a bnőm meg azt javasolja,h inkább vállaljam be a műtést kétszer.....
ááááá,tiszta érthetetlen vagyok.....bocsi... :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Jaj, Istenem!!!
Te csaszarral szultel?? Vagy mitol lehet ilyesmi??? Mekkora mutet ez??

Gyo, szoritok, hogy revbe jussanak a dolgaid!!

Bencenek boldog szulinapot kivanok!!!

KépKép
mayakarina
 
 


én értettem,Nusi.Sajnos. De. És itt a de. Haskötővel,vagyis szorítóval elvagy,de fogyni kellene,no cipelés stb.Teljesen át kellene állj lazító üzemmódba.Olyan nincs,hogy mindenből veszel kicsit,mert az sokra összegyűl,tehát felejtsd el a cipelést. Teljesen szoktasd le a lányod az ölbe meneteltől!!! Lilike, ha azt mondod,hogy ő már nagy kislány,nem bébi és nehéz cipelni,és fáj a hasad ha cipeled,akkor meg KELL hogy nehezen is,de értse. Értelmes,okos,felfogja. Nem kell doktori disszertációt tartani neki,viszont a cipelését teljesen felejtsd el.
Ha még szeretnél gyereket akkor tényleg az van amit a dokinő mond.És ez a hasizomtól függő. Ha erős a hasizmod,akkor nem biztos hogy megint majd műteni kell. De te kell tudd ezt,hogy mennyire erős a hasfalad. Hisz ha tornáztál,stb. akkor eléggé erős,de a rugalmasságát elveszíti ha nem tartod edzésben...Sajnálom. Őszíntén.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Szia,Gabi!

Egy rossz emelő mozdulat is kiválthatja.Az elrenyhűlt izomzat is besegít.Ezért ajánlják a Pilates gyakorlatokat mert az erösíti a hasfalat megerőéltetés nélkül. Szálkásítja az izmokat és fogyaszt anélkül,hogy véresre ízzadva ess őssze egy edzés során.

A sérvvel az a baj,hogy ki tud záródni és az pokoli fájdalommal jár. Effektív megreped a hasizom,és a belek kitüremkedhetnek,ha az kireked,vagyis kibújik azon a részen,az borzalom. Ezért kell a hajlongást,cipelést mellőzni. És a hirtelen mozdulatokat...

Kösz a drukkot egyébként. Rámfér. Teljesen padlót fogtam már emiatt.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Na és Nusi,ne feledd,LE KELL FOGYNI műtét előtt. Mert: a bőr alatt van a háj majd alatta az izom. A bőrt felvágják a zsirt elvágják,izmot összevarrják.,majd ..na itt a baj. A háj eléggé varrhatatlan állagú. A bőrt azt lehet szabni,varrni. De a háj hátráltatja és nehezíti a műtét et magát,hogy a gyógyulás menetéről ne is beszéljünk.Ilyenkor szoktak módosabbak liposzukciót kérni,mert akkor kiszedik egyuttal belőlük a zsírt ... :roll:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gabi ,nem,nem császárral szültem "csak" elég nagy volt Lili,főleg hozzám képest!
ma a liftbe hisztizett és elmagyaráztam h nem tudlak,erre.....úgy üvöltött,h .........de nem vettem fel....
viszont a buszra felkapni fel kellett mert kicsi nem tud lépni....
ááááááááá,káosz van a fejemben.....
Gyö azon gondolkodtam, amit a bnőm mondott,h mi van ha a második gyerekem is nagy ,sőt nagyobb lesz ,akkor mi van ha az 5-6hónapban
nem okés a hasfalam????nem tudja a kötőszövet tartani,...vagy lehet nem jól fogalmazok,de érted....
nameg elfelejtettem kérdezni a dokinőt,h felülést lehet-e?az árt vagyjó neki?nekem?
vettem hasszorítót,meg tundrabugyit:(
Vendég
 


Felűlést felejtsd el. És minden hasból erőltetett mozdulatot. Figyelj a mozgásodra. Tudatosan mozogj,az erőltetést ne a hasadra tedd. Ne hajolj,hanem goggolj.Ne űlj fel egyből az ágyban hanem lassan,féloldalas mozdulattal,a kezeddel segítsd fel a felsőtested...Ilyesmik. Millió tudattalan mozdulatod kell átszervezd. Ha figyeled,milyen izmod feszűl egy rutin mozdulatnál,melyikre fejted ki a legnagyobb erőt,akkor jössz rá,legtöbbjénél a has,nyak és lábizom dolgozik. ..A hasizom terhelését kell megszüntetni.

A magasnyakú bikini csak haskötővel(szorítóval) ér valamit. De az ha nagyon szorít az se jó!!! Ne ezzel akarj lefaragni a derekad átmérőjéből.. :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


de tundrabugyihoz vettem hasszorítót de egy eladó
seített,lemért,tehát nem csaltam az átmérőt illetőleg. :)
de bugyogót csak egyet vettem,elég drága és hát nem tom.....csak kéne venni még.:(
köszi Gyö ..... :)
Vendég
 


reggeli kávéci..amolyan Gabipótlékos.. :wink: Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


itt a délutáni kv!!!!:):)
gyertek vmit meséljetek....
Hajnival mi van már olyan rég nem volt?
Vendég
 


Szia Nusi!

Nem tudom mi van vele.Mármint Hajnival.Sem a többiekkel. Sajnos. :?

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy ilyen szomorú híreket olvasok :)

Gabi, te nem írsz se jót, se rosszat magatokról, tehát feltételezem, hogy minden rendben megy nálatok.

Gyö, én elhiszem, hogy hivatalosan nem tudják kiadni a fizetésedet, de valamelyik nagykutya azért kisegíthetne azzzal az összeggel, amíg hivatalosan megkapod.Szerintem.

Nusi, sajnálom :( Én azt hiszem megműtetném magam amint lehet, jobb inkább kétszer, mint örökké félni és ha kizáródik úgyis műtét...

Én hozok egy kis jó hírt. Úgy néz ki, hogy május 20-án le tudjuk tenni az állampolgársági esküt. :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli az jóóóó:):):)

Igen ,sajnos meg kell műtessem magam,és talán majd lesz gyerekem....de az is lehet lemondok róla.....pedig nem szeretném,de emiatt félek,tudom önző disznó vagyok,de .....
Most a héten még annyira nem foglalkozom ezzel,mert 7végén oszt talim lesz,aztán elmegyek egy szakemberhez ,tövirő lhegyire kikérdem,hogy mi van ilyenkor,és szerintem utánna belevágok,attól függ ,mit mondd......a doki....
tudjátok egy kicsit bánom,h még nem szültem tesót:(....a másik felem meg azt mondja,h albérlet....Zs +én kapcsolatom se mindig felhőtlen....de a másik felem meg kicsit megroppna ha nem lesz tesója Lilinek....:(
nah nem rontom a levegőt,fel a fejjel,elvégre van egy gyerekem ,aki szép,okos,enyééémmm:)....na és példát kell neki mutatni.


jó éjszakát!:)
Vendég
 


Joli,örülök,hogy jó hireket irtál

Akkor a Picur már magyar állampolgár lenne ,igaz?

Ami a nagykutyákat illeti..hát sajnos..mondtam,belemegyek kölcsönbe is,csak adjanak már valamit,mert egyszerüen már kilátástalan a helyzetem igy.A válasz:sajnos a cégtől előleget csak az vehet fel,aki hivatalosan dolgozik,tehát nem segthet.És ami még érdekes,ha fel is van valaki véve és éppen kellene neki a fizubol elöleg,akkor az ugy van,hogy kárelmezi,engedélyt adnak rá vagy sem,aztén ha engedélyezte a vezérkar akkor majd a fizujéval együtt felveszi a kért összeget,és azt 6 hónap alatt visszahúzzák..Na ezen akadtam ki ma.

Nem tudom. Elég kérdéses azt hiszem a cég jövője,alig pár ember lézeng,ma is egy nőt a pénzügyről leépitettek,az éjjeli csomagolókat is az expeditből ritkitották...adják el az autókat..szóval...

És ami még érdekesebb,magénemberként egy vezér se mondta,hogy kisegit mig megkapom a pénzt.Szerintem azt hiszik,hogy milliomos vagyok és puszta unalomból járok ki a világ végére minden reggel..

Na nem idegesitem fel magam mégjobban.Igy sem alszom napok,hetek ota csak réngatózok,hajnalban megébredek,sokszor negyed 4 kor már a kávémat szürcsölöm..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyö ,sajnálom !
tényleg azt hiszik ezek,h az ember fingból él,....azzal fizet és addig haljon éhen!csuda vigye el a jódolgukat!
Vendég
 


sziasztok.
Megvolt az anyák napi ünnepség,két képet felbiggyesztek túl...habár nem tudom ha van kinek.. :cry:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


vaaaan kinek ,megyek is :):):)
Vendég
 


Sziasztok!

Látom ketten is jól elcsevegtek :) de azért jövök én is :)

Gyo, nem akarom festeni az ördögöt a falra, de ha a cég bezár ki fizet ki téged?Nem lehetne, hogy ne menj dolgozni, amíg nem rendeződik a helyzet?

Nusi, ne bánd a tesót! Gyereked lehet még 15 év múlva is, lásd én és Gyöngyi. Lilike jól megvan testvér nélkül is, hidd el. Neked meg nem hiányzik, hogy még kiszolgáltatottabb legyél. Még azok is meggondolják mostanság a gyerekvállalást, akik jól élnek és megvan mindenük.

Na, csak osztottam az észt, sajnálom :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szep-jo reggelt!!!!! :lol: :lol: :lol: Kép

KépKép
mayakarina
 
 


En mar az elso kaven tulvagyok, de meg iszom egyet 7-ig, majd keszulodes, stb.
Nusi, en is tobb mint fel evig hordtam pamut tundrabugyikat a csaszar utan, meghozza nyaron, mert a bikinik pont a mutet vonalan ertek veget es feltem, kisebesedik a heg. Amit Gyo ir a koversegrol, igaz. Engem sem akartak csaszarozni a haj miatt, mert nehezebben gyogyul a kovereknel, levezik, kibomlik, stb. De szerencsere nalam nem volt baj, egybol begyogyult szepen. Lehet, szerencse vagy mi a fene kerdese is. Azt nagyon jol teszed, hogy kersz meg egy velemenyt. Zsigu mit mond??
Gyo, en mar tuleltem egy ilyesmit mint Te, pont Mo-n a Pavaban. Csodbe ment.De mikor lattam, hogy baj van, beadtam a felmondasom es egyben kiadtak az elmaradt fizuim +az ado vhany %-at amit fel evig levontak es egyben kaptam egy akkora osszeget, hogy vehettem volna egy hasznalt autot. :shock: Erdeklodd meg mi a jo megoldas szamodra, nagyon kellemetlen lehet a mostani allapot. Maganceghez (kisebbhez) nem mennel el dolgozni??Ott mintha emberibbek lennenek a viszonyok, adnak eloleget, ha kell, kerveny es babamf@sza nelkul.Itt legalabbis.Te nagyon talpraesett no vagy, megbecsulnenek jobban.
Joli, gratulalok a jo hirhez. Csanad mar Made in Hungary lesz.Yesss!!
Itt minden ok, csak ciciugyben nem dicsekedhetek. Bekenem Vaporubbal (vietnami balzsamszeru), lenyalja es szopik tovabb. :twisted: :twisted: :twisted: Annyi a jo ebben, hogy kidugult az orra. :lol: :lol: Pedig, ne tudd meg, mennyire sajnaltam, mikor eloszor bekentem. Ugy ereztem, atverem szegenyket, elarulom.
Lehet, ma este bevetem Eros Pistat?? :wink: Mas 5letem nincs.

Kellemes napot kivanok!!! Megyek dolgozoba. :)

KépKép
mayakarina
 
 


sziasztok!

DGabi :):)ne bántsd ,hagyd h szopizzon,majd jön a nyár és lehet észrevétlenül leteszi,elfelejtkezik a kis drága!
Zs semmit nem nagyon mondd,dolgozik feszt,alig tudunk beszélni,meghát annyit mondott,h el kell menni egy másik dokihoz is.
Joli nyugodtan osszad az észt,szeretem ha írsz,sokszor megnyugtat,mégha keményen szólsz is,de azt te nem is tudsz!:)
Gyö nem változott semmit a helyzet?
Hajni gyere már !!!:):):) írd ,h mi van veletek? hogy vagy?...stb
Vendég
 


na és a mozgást még mindig nem tudom mi lenne az ideális nekem,....a pilates ok,de csak egy helyen van Szolnokon.....nem is igazán van kedvem egyedül elindulni....járni....olyan kellene amit itthon csinálnék....
a diéta,fogyókúrát csinálom,próbálok hat után (van hogy már 3) nem enni,ha mégis éhes vagyok akkor megvan a Norbi könyve és nézem a kódokat....lehet hülyeség ,de más kapaszkodóm,segítségem nincs.
mondjuk tegnap félreolvastam és egy kettes kódut ettem este :oops: mérgelődtem is eleget.....
Vendég
 


sziasztok,köszi Gabi a fekete nedűt.
Azon amit írtál,hogy felmondás..na kérdem én,hol mondjak fel,ha nem hivatalos a munkaforma amiben dolgozom? Ez a baj. Elmenni addig nem akarok amig ki nem fizetnek. Megígérték.Még várok,de már puhatolózok,keresgélek.Olyat kell találjak,ami nem akadályoz meg abban,hogy Krisztát elhozzam max.1/4 5-kor az óviból,stb.

Nusi,Pilates gyakorlatokat találsz a neten is,úgyhogy ne indulj sehova.Nagyon egyszerű,nem fárasztó gyakorlatok.Meglátod,imádni fogod. A fogyókurával pedig annyit,hogy a disszociált étkezés az ami fogyaszt.Lassan kell enni,jól megrágni,csaljál a kajánál,kisebb tányérba szedd a kaját magadnak,lassan egyed,evés előtt lassan kortyolj el egy jó nagy pohár vizet,Norbit pedig felejtsd el.Az pénzcsalás amit művel.Szerintem.
Ha gondolod,délután átküldök otthonról néhány linket amin Pilates gyakorlatok vannak,igaz,angolul van a komment,de szívesen lefordítom neked :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


most hallottam ezt a viccet,olyan jót kacagtam..rég volt ilyen..

Nyuszika bemegy a festékboltba és így szól:
Kérek szépen ecetet.
Nyuszika,ez nem élelmiszerbolt,itt nincs ecet.
Nem baj. szól a nyuszi. Akkor kérek szépen egy pamacot. :roll: :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyööö:):):)jó a vicc...először nem értetttem.:)
Küldhetsz át gyakorlatokat,ha van időd....és egy kis fordíttttááást:):):)
egyébként nem tudsz lebeszélni a Norbis updateról,érzem,h jó nekem,komolyan,na persze nem biblia amit írt,és nem mindent csinálok,mert anyagilag nem mindenre futná,de ma vettem édesítőt (glukonont) ,meg vettem egy kg teljes kiörlésű lisztet,huuu az milyen ronda:( azzal sűrítettem a levest,mert tárkonyos csirkelevest csináltam,elvileg ez is 1-es kódu.....a második a családnak még nincs kitalálva és nemsoká mennem kéne Babómért. :lol: :lol: :lol: :lol: hna majd vmit rittyentek....
Vendég
 


Sziasztok!

Emlegessétek csak a diétás étrendet, a hideg ráz már tőle előre:) Pedig majd biztosan szükségem lesz rá, 12 kilót híztam!!! És még hátra van egy hónap. Én meg olyan szívesen megeszem az édességet, mint eddig soha. Ha nem mondták volna, hogy fiam lesz, azt hinném, hogy lány. Barni júliusban született és én olyan jóízűen ettem az éretlen almát a fáról :) Aztán amíg szoptatok, addig megint nem ehetek kedvemre...legalábbis az első időkben biztosan. Aztán ha majd odajutok, mint Gabi, akkor már el lehet apasztani a tejet :) De gondolom Mayának már nem is tej kell, hanem a megszokott érzés.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Óóóó,te Jolii!

Amióta feltetted a fiúkról a vonalzót,nincs már az angyalkás babócás,nem tudjuk nyomon követni,mikor is van a nagy nap! :lol:

Szóval még egy hónap?!
Nem lehet úgy általánosítani,hogy lánnyal édességet,fiúval savanyút kíván az ember lánya..Tamással annakidején a világ összes tejszínhabos sütijét megettem volna,Balázzsal pedig csak a gyümölcsöt,édességet nem is akartam még látni sem..Ami a legérdekesebb,hogy Krisztával semmit,de abszolút semmit nem kívántam.Reggel a nagy doboz Lapte Bátut és egy kifli,délben egy csésze leves,de nem tányér még véletlenűl sem,és este egy alma pár szelet sajt.Ennyi. Hogy mitől lett 3 kiló 40 deka,ma se tudom..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


A nők lapjára feltettem a képeket a Kriszta által készített ajándékról..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Én is tettem fel képeket a nlc-re!
A vonalzót majd visszateszem a régit az utolsó hetekre, csak még egy kicsit akarom reklámozni a kapmaszaimat, úgyis a kisbaba lesz majd a sztár :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Itt a mai kávé,tea,satöbbi,ésmégamitakartok !!! Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Köszi!

Én egy kis pohár kakót itam, mert csak annyi tejet hagytak a gyerekeim és felpótolom egy kapucsínóval:)

Jó munkát és kellemes napot kívánok mindenkinek!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Egy ismerős kismama megszült a 8. hónap utolsó napján, most pár napja :( Az anyuka jól van, de a babát hordozzák kórházról kórházra mindenféle kivizsgálásokra, úgy tűnik, szürkehályog van a szemén és meg kell műteni. Az anyukának még csak oda sem adták. nagyon szomorú vagyok miatta és nagyon félek.

KépKép
Kép
el..né
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: