Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jim!
Jól néznek ki a kaják :)
Ügyes vagy, és mennyi energiád van :!: :?:

Nimó jól van, egyáltalán nem viselte meg a dolog. Engem jobban. Fáradt vagyok, fáj a derekam, szalad a lakás, és norbizni sincs sok energiám. Rendes menüt rendelek, azt esszük, nem túl fogyókúrás. Reggel meg este update kenyeret eszek....

Foster!
Neked is köszi az érdeklődést...Látom már a márciusi topicbúl informálódtál. :)
Lehet hogy már írtad de nem emlékszem. Neked mennyi idősek a fiaid?
Tudom hogy az kellene hogy aludjon a két fiú, de már Levi születése óta küzdünk a nemalvással....Remélem hogy ha közösségbe kerül jobban lefárad...

Most ennyire van energiám, ügyik vagytok, hogy fogytatok. Én ugyanannyi vagyok :( :oops:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


na végre mindenki alszik, van időm ide ücsörögni...
judit, az egyik fiam most ment elsőbe, a másik most egy éves... és egyeske totál olyan mint a te Levid, régen volt, hogy egykor aludt el (és persze a hajnali egyre gondolok...) legnagyobb durvaság ezzel kapcsolatban: na, ezt is elegen olvasták már, nem hagyjuk meg az utókornak... nagyon gáz, tudom, de úgy tűnik lelki sérülés nélkül átvészelte, meghát végülis fiú, szóval túltettük magunkat rajta... úgyhogy tudom, hogy milyen az a gyerek, aki éjfél előtt nem alszik el, és hat felnőtt sem tudja lekötni az energiáit... nálunk a játszóterezés jött be nagyon, az otthoni rohangálás nem tudja produkálni azt a lefárasztást... meg a trambulin, van nektek olyan? az én fiam tök sokáig tudja nyomni, és rohadtul lefárad tőle, nagy-nagy, körbehálós szabadtéri verziót is lehet kapni (35 ropi, nem annyira vészes)...
én szerintem ma visszahíztam legalább két kilót, nem szabadna néznem ezeket a főzögetős műsorokat este... bár csak fél szemmel, de akkor is... benyomtam két szalámis szenyát... majd jelentek a súlyomról holnap, remélem nem borulok ki reggel a mérlegen (ja, dominika drága, képzeld én megfigyeltem, hogy ha minél hátrébb állok a mérlegen, akkor kevesebbet mutat, minél közelebb van a sarkam a kijelzőhöz, annál többet, szóval ilyeneken is múlik...)
amúgy pont ma gondolkodtam el arról, hogy gáz vagyok, regisztrálok a béneten, hogy fogyjunk le, hajrá, és a fogyókúráról ejtem a legkevesebb szót talán... zsibbasztok itt mindenkit mindennel, pedig itt aztán a fogyásról kéne szóljon keményen a topik, én meg csak rontom a munkamorált..(amúgy ez a munkahelyemen is így volt, amíg dolgoztam sokkal többet cigiztünk és vihogtunk, és sokkal kevesebbet dolgoztunk... ideje lenne egy kemény önkritikának asszem...)
megoszthatnánk egymással mást is a diétákon kívül amit tudunk, én például olvastam és megfigyeltem, tök igaz, hogy dagadó holdnál (amikor dé betűt nyomat a hold) akkor hiába fogyózok semmit nem fogyok, fogyó holdnál (cé betű)viszont tök jól mennek le a kilók.. ez is hasznos szerintem, és persze ősi népi megfigyelés... meg még van egy csomó ilyen, meséljetek csajok ha tudtok ilyesmiket....
mennem kéne tentizni, korán lesz hat óra...
képzeljétek nagyfiamnak tök bejön a suli, jeee... aszittem utálni fogja, de nem, király... büszke vagyok, na, az előbb hegyeztem ki a cerkáit....
pusszantás
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.10 21:28-kor.
Vendég
 


Jim, Foster nagyon jók az avatarok!!!!

na nekem ez a Norbi nem jött be a hét alatt. Semmit sem fogytam tőle. Folytatom a 90 naposat és ha az lemegy, akkor Norbi szerint eszek majd.
Ma délelőtt úgyis csak gyümit sikerült ennem, tán kibírom ebédig..

Mai menü:

Pulyka nyakleves
Fiúknak zöldbab főzelék fasírttal, nekem a fasírt salátával

Főzősműsorok: kivan a t..m a sok nyálcsorgatóval.
Láttátok este a Gyilkos elméket???
Totál olyan volt, mint a Fűrész 3. Azt látta már valaki? Na azt kell nézni a szalámiskenyér evése alatt.
Jobb módszer, mint a 90 napos diéta...

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

 
 

Sziasztok!
Gondoltam bejelentkezem, mielőtt lelépek 1 hétre. Nem bírtam ki, hogy ne álljak ma is rá a mérlegre, mert éreztem, könnyebb vagyok. 68,7 kg :!: Hurrá

ma az ebédem görög sali lesz mustáros csirkemellel, azért a képet feldobom, ha kész lesz.

Fűrész? Engem annyira nem rázott meg, mint a Motel! Na én attól vagyok kész, sőt sokáig rémálmaim voltak. A férjem meg csak kiröhögött, milyen dedós vagyok. :x

foster, ide írok, mert már nincs időm külön mailt írni.
Írtam egy csajnak, küldje el a fotókat a 2005-ös szépségversenyről, mert nem találom őket. Még nem írt.....de a másik gépemen tuti megvannak, szóval ha hazajöttem a Balatonról, elküldöm őket. Amúgy az Attila mobilszáma is megvolt vhol, de már csak a privát mail címét találtam meg. :wink:

judit, próbálj meg kicsit pihenni! Mondom én.........

Aki esetleg a Balatonon jár, hívjon fel, tudunk randizni!!! számom: harmincas- öthuszonkilenctizennégynullakettő. Állítólag nagyon szép idő lesz.

ja Foster, múltkor lakhelyed mellett ettem egy isteni halászlét, amikor jöttünk Pécsről. Megint megyünk arra, szóval dobj egy sömöst, tök jó lenne, ha tudnánk talizni.

Mindenki fogyjon sokat, míg nem vagyok -azért ígérem, bekukkantok egy netkávézóba 8)

A kajafotót még feldobom. pusszantás

dominika: de ennék fasírtot!!!!!!!

ja és drukkoljatok a nőgyógyásznál, fél 6-ra megyek, utána koccolunk már a Balcsira, nem tudok írni.
Vendég
 


Jim!

Mennek a drukkok a nőgyógyászhoz!!!!!
Fasírtot meg teleportálok máris, nyitsd ki az ablakot!!!!

Jó pihikézést, aztán gyere, ha tudsz!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Jim!
Az egész család az update kaját eszi, vagy magadnak külön főzöl? Mindenesetre ügyes vagy! Remélem én is összevakarom magam hamarosan...Most Nimó üvölt, mennem kell...

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, és pont egy hete nyomom az updat-et. 1 kiló minusz.

Jim!
Nyálcsorgatóak a kajafotóid. :lol: :lol: :lol: Nődokihoz megy a drukk!


Én tegnapelőtt Körözöttel ltöltött egybefasírtot csináltam, sovány darált húsból, zabkorpából. A körözöttet se krémesre csináltam, csak jó kis sovány túróból, de a kömény és a hagyma csodákat művelt vele. És ez is egyes volt. :wink:

Judit!
Itt csak ismételni tudom, hősök vagytok!
Neked hogy megy a fogyó, ilyen zaklatott időszakban?

Dominika!
Te a fasírtot hogy csináltad? Te is zabkorpával?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka!
Nekem sehogy nem megy a fogyókúra, inkább híztam szerintem de rá sem merek állni. Pár napja mindig jól vagyok lakva.... :oops: :( Kicsit depis vagyok, nagyon egyhangúak a napjaim, valahogy elfogyott a lelkesedésem...Fáradt vagyok. Egy vágyam van, hogy egyszer aludhassak vagy 8-10 órát egyben. Olvastam ám, hogy a nem alvás hízlal, mert igazán zsírt égetni a szervezet csak jó hosszú mély alvásban képes....

Jim!
Én is drukkolok, hogy meggyógyulj mihamarabb....

Amúgy a férjem tegnap azt mondta, hogy nagyon a szívéhez nőttem...

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Lányok, kösz a drukkokat, remélem azért javult vmit a pocikám ott belül, nagyon kiváncsi vagyok.

Szerintem Norbi titka, hogy tilos 3-as kajákat enni, kettesből is módjával, egyest meg amennyi jól esik. Sajnos én is nagyon keveset alszom, de most lekopogom, Martin pár napja csak hajnal 5 körül szopizott először. Biztos megijedt, hogy tejpépet akarok neki adni, hihi nem adtam, csak akartam...

Tízóraira sütőtököt turmixoltam neki őszibarival, nagyon ízlett neki, benyomott egy hatalmas bögrével! :shock:

Pumperka, majd lassan szépen fogyni fogsz, azt mondják, ha van miből, akkor könnyebben megy. Nehogy megsértődj, nem azért mondom, én is úgy veszem észre, most sokkal jobban fogyok, mint amikor 56-ról akartam 50-re fogyni...

juditkecskemét, te pedig majd szépen lassan helyrejössz lelkileg és akkor szánd rá magad újból. Mindig az a kép lebeg előttem, amit egyszer felraktál a márciusi topikba,annyira szép voltál, hajrá, én drukkolok nagyon!!!!

apropó, a sütőtök hányas kód? Este megettem egy csomót :oops: amúgy csodálkozom, hogy tudom betartani ezt az egészet, mert általában én olyan szabályokat felrúgós típus vagyok :oops: tetszik, hogy van update 1-es jégkrém! Viszont a csingilingis autó diabetikus fagyija mégjobb! (familifrosztos)

na feldobom a mai ebédemet, amúgy kezdem unni a csirkét, a végén még megtollasodom. (Robi is ezeket eszi, Milán az oviban eszik. Robinak azért szoktam más köretet csinálni, pl rizs, stb...de szerencsére nem panaszkodott még)

görög sali+ mustáros borsos csirkemell
Kép
Vendég
 


Pumperka!

Én nem update-s fasírtot csináltam. Normálisat. Az uram ki is vágna vele.
Folytatom a 90 naposat már egy pár napja, most a gyümölcs nem okoz gondot.
Ma fehérje napom van, így ebből a fasírtből bátran ehetnék. Ha szeretném a fasírtot.
Így nekem marad a pulykanyakból készült leves és a hús.

Ez ebédre. De mivel reggel begyümölcsöztem és még nem vagyok éhes, így 4-kor megvacsizok és így lesz jó.
Levest eszek hússal, tészta nélkül.IMÁDOM.


Jim!

Guszta ez a kaja!!!! Nyami nyami nyami nyami

Judit!

Édes a párod mondata nagyon!!!!
Tudod mit? Ne diétázz, csa arra figyelj oda, hogy délután 3 után ne egyél kenyeret, tésztát vagyis szénhidátokat.
Kezdésnek ez is elég, és hidd el, nagyon gyorsan eredményes lesz!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok!

A lecsó is update1-es természetesen kenyér nélkül... :(

Szegeden voltam egy kajáldában ott meg ettem olyan natur grillezett csirkemellet, aminek a tetejére pár kanál tejfölt kanalaztak és reszelt sajtot szortak. Salátával szuper.

Tippjeim még:

Csirkemell kapros túróval töltve
Csirkemell zöldségágyon - cukkini, répa, paprika, hagyma
Csirkemell gyros fűszerekkel salival

Most a Tescoban a csirkemell 1200 Ft körül van, pontosan nem tudom. Fel kéne tankolni.

Jim!
Én olyat szoktam csinálni csirkemellből (hogy változatos legyen), hogy a csirkemellet elvágom három felé a végén nem - és befonom. Az egyik oldalát curry-vel hintem szép sárga lesz, a másikat piros paprikával. Fogpiszkálóval összetűzöm a végeit és teflon serpenyőben hirtelen megsütöm. Nagyon jól néz ki de még nem fotóztam....

Dominika!
Köszi a tanácsokat, erőt adnak, hogy nem csak én vagyok egyedül a világon aki fogyózik. Bár ez a többiekre is vonatkozik.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Persze nem sikerült mindent összepakolnom, de a dokin túlvagyok és hazajöttem még pakolok gyorsan!

Most cataflamot kell szednem 1 hétig (addig no sex :evil: )majd kálciumot és 3 hét múlva kontrol. Szerencsére már sokkal jobb állapotban van a méhecském.

judit, szuper 5 let, amit adtál cs.mell ügyben, tuti ki fogom próbálni.

Vigyázzatok magatokra, megyek, mert a férjem megöl, hogy nem pakolok!!! mikor fogunk elindulni........soha
Vendég
 


Na, szevasztok...

Jim, fasza csaj vagy: lelépsz, mikor leteremtettél, hogy ide nem írok??? Na jól van, lesz nemulass, ha visszatérsz!!! Örülök, hogy jobban vagy, kíváncsi vagyok meddig bírjátok ungabunga nélkül, én megteszem a tétemet az egy napra... :wink:

Úgy örülök, hogy mindenkinek ilyen jól meg a fogyi, ennek hatására hétfő óta nyomom én is az 1-es kódokat magamba, igaz néha elcsábulok, de ez van. Megettem egy tábla diabetikus csokit két részletben, na azt a fosást utána... :roll: Tegnap reggel mértem: - 2,2 kiló!!! :lol: Akkor már csak 7,8 van hátra!! Fog ez menni szerintem!!!

Judit, Dominikának igaza van, ne szomorkodj, hanem mellőzd a kenyeret, nekem bejött!! -5 kiló!!!

Na megyek, amúgyis bevertem az összes kőrözöttet... :evil:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


hali csajok, csak gyorsban pár sor, meglepi partit szervezünk ezerrel, öcsémre ma este jól ráijesztünk negyvenen... :D :D :D
jim,
hehe.... ne vígy minket a kísértésbe, tudod... :D :D persze azért tartalékba jöhet az Attila mélcíme, majd lezárom egy dobozba és ráírom, hogy válás esetén felbontandó... :D 8) szextilalomért részvétem, méghozzá nagyon őszinte, de gondolom a cseresznyés trutyit azért vittétek, hogy legalább a férjednek ne legyen annyira szar... :D :D :oops: 8) sömöst nem kapsz, hát tudod mikor találkozok én bárkivel is először életem legszarabb formájában... majd két hónap és/vagy tizenpár kiló múlva viszont mindenképpen... :D :D esetleg majd ha már nem szoptatsz, széjjelrúghatnánk együtt valami szórakozóhely oldalait... :D :D
ja, és szerinted a doktorkárász megcsinálná a kettőt együtt? jó nagy láma ha tényleg jó pasi és ilyen szar képet tesz fel magáról... :shock: :shock:
judit,
cuki nagyon a férjed!! :D :D Látod, hogy szeret, csak ki kell húznotok ezt a pár nehéz évet.... azért nagyon kemény lehet, hogy soha nem tudod senkire hagyni a fiúkat... a lelkiállapotod teljesen megértem, én is írhattam volna... a picikémnek egyszerre jön vagy négy rágófoga most, úgyhogy a hosszú mély alvások nálam se nagyon játszanak mostanában.... és teljesen úgy érzem, hogy más energiaforrásom nincs is, mint az evés.... vírus óta megint kajálok rendesen, csupa hármasokat szinte, de hétfőtől persze elkezdem megint... itt már mindenki benne van javában, mi meg csatlakozzunk hétfőn, oks, velem tartasz? :D :D :wink:
dominika,
téged annyira irigyellek hallod... te már abban a szakaszban vagy, amikor már tök kevés kajával elvan az ember egész nap, akár egy nyaklevessel is... :D :D :D nálam ez kábé a harmadik hét után következik be, ha addig bírom, bármeddig bírom, csak sajnos nagyon nehezen jutok el odáig... :roll: már kábé negyvenhatszor elkezdtem a fogyókúrát, általában délután háromig bírom... :twisted: :twisted: tök béna vagyok... :twisted: :twisted:
te, és ez a fehérjenap azért annyira nem fehérjés, vagy hogy fér bele a rendes fasírt? abban van kenyér is, az meg keményen szénhidrát... tök sajnálom, hogy a norbi nem jött be neked, de végülis mindegy mivel fogysz, a lényeg, hogy működjön...
tényleg jim, a nővéred hogyan fogyott hat kilót tíz nap alatt? :shock: :shock:
na, dzsalok gyorsan, mennem kell lufit fújni.... :D :D :D
(meg almolni ha jól érzem, kemény a bébikém aurája...)
Vendég
 


Foster!
Hogy sikerült a buli (az öcsédé)?
Azért nem írok, mert nem fogyózok...Mindig ez a na majd holnap fázisba vagyok...És ott ülök a kaja felett és azt mondom hogy nem kéne megenni, semmi értelme, haszna meg végképp és azért is megeszem..Ki érti ezt???
Szóval holnap...Mostmár tényleg. Túró, norbi kenyér, zöldség. Délben konzervgyári menü...Tényleg legalább este csak egyest ennék. De neeem, most is megettem egy kistányér görög rakott krumpli maradékot, meg egy fürt szőlőt.... :evil: :oops:

Foster Te olyan jókat írsz, hogy hangosan felnevettem...Pedig eddig a másik topicba ez soha nem sikerült és mindig csodálkoztam, hogy mi lehet olyan hogy hangosan felnevessek. (mint a többiek). Mosolyogtam - mosolyogtam, de ilyet.... :D :D Jó szöveged van...Férjed szóhoz jut melletted???

Hát igen ki kell húzni még pár évet, hogy átadhassuk magunkat másfajta örömöknek is, mint a meseolvasás, pörgetés, tapsi-tapsi, tánci-tánci...
10-én lesz a házassági évfordulónk. A 3. De jó lenne lepasszolni a gyerekeket. Esélytelen...
Remélem végre megkapom a mosogatógépemet, amit ígért a férjem az évfordulóra...Bár addig valszeg a mosógép is besz@rik. Imádkozok, hogy akkor tegye, ha már megvan a mosogatógép....Foster, Te még szoptatsz???

Tesóm kérdezi, hogy olyan is csatlakozhat ide, akinek nincs gyereke. Én mondtam, hogy persze, ez fogyifórum. De szerinte akkor is Babanet... :roll:

Rendelt már valaki közületek Norbi menüt?
Én Alexandrát igen de nagyon sz@r volt....

Dominika!
Ügyi vagy, de jó neked!

Bosek!
Nem ééér....5 kg... :shock:
Azért ügyi vagy!!!!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Na hali lányok, végre eső! :D :D (meg hétfő, ezt hagyjuk)
Mire megjöttem a suliból úgy néztem ki, mint akit nagyon konkrétan háton borítottak egy vödör vízzel (ennyit az esernyőkről), sebaj, de legalább lehűlt, szerintem ez mindannyiunknak nagy öröm…. 8)
Judit,
Öcsém bulija király lett, sajnos ezúttal sem tudtam megállni a szalonspiccnél 8) , ezért éles emlékeim csak az elejéről vannak, de jó volt nagyon - itt gyorsan válaszolok is, hogy nem szoptatok már jó régen… pont ezért nagyon ciki, hiszen a szoptatás zászlaja alatt lehet zabálni, a „gyermekért teszem, hogy legyen tej” indokkal, de én mire fogjam, azon kívül, hogy egy akaratgyenge zabálógép vagyok…. :twisted: :twisted: :roll: :roll: De ma eddig oks a dolog, elkezdtem, csak általában én addig fogyózok, amíg éhes nem leszek… szóval majd este mindenképpen megírom, hogy sikerült-e végigcsinálni a napot…ugyanazt szoktam csinálni mint te, ülök a kaja fölött, még talán éhes sem vagyok, de akkor is benyomom… reménykedjünk, talán ma elindul a nagy folyamat… :roll:
Ha az én házasságomban van probléma, az pont az, hogy szerintem nem beszélget velem eleget… lehet, hogy ezt most megfejtetted, nem jut szóhoz szegény pára?... :shock: :shock: :shock: csak nem… bár tudom, hogy nagyon hajlamos vagyok a szófosásra… na, ezt este megkérdezem ha hazajön…
Örülök, ha nevettél, ez az egyik legfontosabb az életben, röhögjünk mindenen ha lehet… :D :D :D
Én amúgy rendeltem már norbis menüt, szerintem a húsos-salátás kajákat nem érdemes, sokkal olcsóbban össze lehet dobni otthon, viszont az édességei zseniálisak, abból mindig több adagot is rendeltem, nagyon laktató és finom a mákos vagy diós guba, a somlói, meg még egy csomó minden, aminek én neki nem állnék norbi lisztből… én mikor dolgoztam és elhíztam akkor kezdtem a norbi menüt rendelni, fogytam mint a gép, de baromi drága volt…
És persze judittesó!
Naná, hogy lehet jönni gyerek nélkül! A fogamzásos topikokban például szerintem tök sokak csak vágynak még gyerekre, vegyük úgy, hogy te is vágysz, és írj nyugodtan, minél többen vagyunk annál jobb!!
:D :D
Bosek vazze, most olvasom én is, hogy csináltad, csak kenyérelhagyással? És mennyi idő volt így a -5 kiló? Király vagy, ismét egy jó példa….
Többiek merre császkáltok, írjatok pár sort csajok, Pumperka, Dominika, Edith, Márti….
Asszem avatart kéne cserélnem…. Jó arc a Jodie, de se leszbi nem vagyok, se kigyúrt mint ő… a hasonlóságunk kimerül annyiban, hogy két szemünk egy orrunk egy szájunk van mindkettőnknek… :D :D
na, nézek valami újat, este jövök, puszi csajok :D :D :D
Vendég
 


na, jótestű patkánylány pont király lesz... :D :D 8) 8)
hátha motivál, valaha hasonló formám volt, meg hát jó arc, na... 8) 8) :D :D
Vendég
 


Szasztok csajok!

Mejöttünk Erdélyből. Nagyon szupi volt, csak hát update nekem annyi.......... :roll:
Házi kenyér, és társai lecsusszantak..... :oops: :oops:
De visszatérek, mert holnaptól indul a 90 nap.
Reagálni nem nagyon tudok, Bence itt van ölembe, félkézzel bénázom.
Talán este tudok jönni, nem igérem mert hulla vagyok!

Puszi! Majd hozok képeket is!

Jim! Azok a kaják....... te olyan ügyi vagy és gratula a kilóidhoz ( mármint amik legurultak!) :lol:
Vendég
 


Foster!

Már megint új avatarod van???!!!
Ki ez a kis cicmókus a képen?
Tán csak nem Macskafogó "részlet"?????

Na csajok, a fogyókúra mostanság nekem átértékelődött.
Norbival még egy grammot se fogytam, hamarosan vége a hülye allergiának és akkor folytathatom a 90 naposat.
Félig meddig azt csinálom most is.
Valahogy sose sikerül reggeliznem.......

Na vanmég citromos Radler söröm, megyk és lecsúsztatom..

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


hello Márti! :D
tök jó, hogy visszajöttél :D :D amúgy milyen volt (király kajákon kívül)? 90 nap az tök sok, de ha belegondolunk, az eltelhet zabálással is, meg eredményes fogyózással is, és mivel így is- úgy is eltelik, hát hajrá!!! Én is belenéztem a 90 napos topikba pár napja, hirtelen agyvihartól ihletve próbáltam is kidolgozni egy norbi-90 napos keresztezést, ami extra-brutál gyors fogyás lenne (a fantáziámban), de bevallom nem sikerült....
dominika! :D
ja, macskafogós agyatlan patkánylányka, de cuki, szerintem... több lelki közösséget érzek vele, mint jodieval, úgyhogy csá jodie... (de amúgy csípem, mindig is nagyon csíptem az őszinte embereket, és miss foster aztán az a javából, de én akkor is puhány kis agyatlan vagyok inkább, úgyhogy nem éreztem magaménak azt az avatart..)
citromos radler? az alkoholos? 8) 8) 8)
amúgy a mai napom kétféle szemszögből: ha úgy vesszük, hogy a 90 napos szénhidrát napját csináltam, akkor király vagyok, ha viszont nem úgy vesszük, akkor bezony nagy lúzer vagyok.... :oops: :oops: 8) 8)
de azért nem zabáltam extrém módon, szóval fél siker, ilyenkor a gyomor szűkítése is sokat számít (ezzel szoktam magam vigasztalni)... és anyu azt mesélte, hogy ma látott valami bigét valami műsorban, aki arról magyarázott, amiről pár hozzászólással ezelőtt írtam is, hogy fogyó holdnál kezdjünk el fogyózni, mert sokkal eredményesebb, telítődő holdnál csak tartsuk a súlyt.... ha ezt megírtam, keresek is valami holdfázist mutató oldalt...
jó éjt csajok, aludjatok hosszú mélyeket, ha tudtok... :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok csajok, -5 nekem kb. 3 hétbe tellett, de megy egy hét alatt is, csak még ugye tejcsárda üzemmódban ezzel nem kísérletezem... Háát rá sem merek állni a mérlegre egy darabig, ugyanis a hétvége az antifogyi szellemében telt nálunk, ma pedig sütit kellett sütnöm... ez van. De vacsira legalább virslit ettem tormával kenyér nélkül!!! :wink: Kenyér helyett reggelire hungarocellt eszem (= puffasztott búza), egész kibírható!!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Citromos radler mostanában a kedvenc piám, igen alkoholos, asszem fél százalékos.

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


és judit, neked milyen volt a napod? bírtad? vagy továbbra is maradunk a leggyengébb láncszemek mi ketten? :D :D :oops: :oops:
(annak jobban örülök, ha csak én maradok, becsszó)
Vendég
 


Bosek :D ,
nekem továbbra is unikum marad a kedvenc piám, asszem negyven százalékos.. :D :D
Vendég
 


Reggeli: 3 szelet norbi kenyér 3 szelet sonka, paprika
Ebéd: borsóleves, ananászos csirkemell, rizs
Vacsora: Norbi kenyér 2 szelet, májkrém, 1 kis sajt, paradicsom
Össz nasi: 1 fél banán, meg 2 zabos keksz

Ettől se nem fogyok, de nem is hízok, ez is valami.

Nagyon szenvedek! Képzeljétek belerúgtam az ajtóba, ill. alá. Nagyon-nagyon fáj, vérzett, felszakadt, lüktetett és 100% hogy le is esik a körmöm. Iszonyatosan fáj :cry: :cry: :cry: :cry:

Különben elég gyenge láncszem vagyok én most, de már bújom a sok receptet és úgy látom egész jók is vannak, már csak neki kell rugaszkodnom....

Ezt mazsoláztam ki egy fórumból:
Vacsoraötletek:

zabkorpás nokedli tojáspörkölttel
Nem titok ugyan úgy csinálod mint a sima nokedlit zabkorpa, tojás, víz kicsit varok mert a korpa felveszi a vizet és forró vízben kifőzöm. Szoktam ezt a nokedlit úgy is, hogy glukonos mákot szórok rá vagy diót vagy sajtot vagy amit a fantázia elbír
almakompót édesítővel
virsli saláta
sült alma túróval töltve
édesítőszeres puding kevés túróval, esetleg gyümölccsel
tojásrántotta virslivel
túrókrém
sült hús savanyúsággal.
zabpehely tejben megfőzve, egy kis édesitövel és fahéjjal
1 db natúr hekk sütve (halfűszerrel) 1 db paradicsom
tonhal (konzerv), kígyóubi, paradicsom, norbis majonéz, sajt néha még almát is teszek bele

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


dominika írta:
Ki ez a kis cicmókus a képen?

:lol: :lol: :lol:
Akkor tök jö te is 90 napos leszel............
Holnaptól indul nekem is!

Foster!
Nagyon kiráy volt!!!!!!!!!!!!!!
És pont a Király-Hágón estem bűnbe először.................. :shock:
Kicsit fárasztó volt az út, Bence végig aludta, de én nem tudtam állandóan őt lesetem! :D
Vendég
 


Juditk!
Tök jók ezek a vacsi ötletek!
Lábújjkád hogy van?????
Vendég
 


Ti milyen édesítőt használtok???

Mrs. Foster, amúgy a kedvenc piám a sör+jager, vagy a tequila!!! Már a barátnőmmel lefikszáltam, hogy majd ha nem lesz már tejcsi, akkor úgy berúgunk végre, mint állat, a régi szép idők emlékére... :wink: Már úgy hiányzik...

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Óóóóó Bosek drága… :D :D :D ezek mind nagyszerű italok bizony, bár a tequilától mindig csúnya végem lett… nekem is nagypiás barátnők jutottak mindig, akikkel rengeteg iszonyat jó sztorink van, a legtöbb úgy kezdődött, hogy na, igyunk egyet, csakis és szigorúan egyet, aztán persze arra ébredtünk kábé, hogy Prágában kóbor kutyák nyaldossák az arcunkat… :D :D :D 8) 8) 8)
Ha már nem szoptatsz és van kedved, szólj, és szívesen megjelenek nálatok egy szép délutánon néhány üveg alkohollal a hónom alatt, hogy megbeszéljük mondjuk a fogyás nehézségeit… bár érzem a vége az lenne, hogy telitorokból üvöltünk különféle slágereket, egymást bíztatva, hogy mekkora királyak vagyunk, a poppiacon a helyünk… :D :D :D
Vendég
 


na, újra itthon bevásárlás után... qrva meleg van már megint... :x mondjuk én is jó nagy láma vagyok, pont délben nyomatni ilyen programot.... :shock:
judit, látom nincs még lábujj-hír.... hogy vagy? körömnek ágyő lett végül?
Vendég
 


Hy csajok!

Ekkezdődött a 90 naposom! Hol tudok vonalzót rakni??????????

dominika!
Mit egyek holnap??? Keményítő lesz, nincs valami jó recepted?
Vendég
 


Halihó!
A lábujjkörmöm nagyon fáj továbbra is. Azt hittem meghalok...Több mint valószínű hogy majd leesik, egyenlőre én azért még reménykedek. A körömágyat és felette ütöttem meg iszonyatosan, amellett, hogy fáj, itt-ott érzéketlen..Ki érti ezt?
A lényeg, hogy megmaradok...

Ma
reggeli: pár zabkeksz, fél banán, 1 alma
ebéd: tojás leves, túrógombóc update
Íme: zabkorpával, édesítővel, prézli nélkül....
Kép
Leventének ugyan ez, csak prézlivel (ja és előbb sűrűnek találtam, tettem bele tejet, utána meg csak kanállal lehetett kiszaggatni, azért nem gombóc formájú)
Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Márti nekem van egy képes szakácskönyvem, 90 napos fogyókúrához, most kaptam. Olyan 1500 Ft körül van az ára. Itt a neten is van ilyen könyv, meg rengeteg recept.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


hahó!
Ha nem jöttök kénytelen leszek valami Update 3-as kaját enni bánatomban :lol:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit!
Ne is mond, olyan éhes vagyok, hogy mindjárt kiesik a szemem!!! :shock: :shock:
Ma fehérje nap volt ugyebár, és annyira kívántam a virslit, és nagyon fincsi virslit vettem Regnum juhbeles roppanós!
Annyira jól esett , és Norbi kenyérrel, találtam 1-est! :D
5-kor vacsiztam, de nagyon éhes vagyok! :cry:
Vendég
 


Ja és megtaláltam a recepteket! Köszi :wink:
Vendég
 


Jim mikor lesz vajon?????
Még mindig Balcsin vannak??????
Vendég
 


Márti!
Ízlett a update 1-es kenyér?

Jim még a Balcsin van szerintem.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Mrs. Foster, oksa jöhetsz, majd elcsórom a borospincénk kulcsát (saját borunk van kékfrankos és irsai), oszt beköltözünk egy hétre... Azért rövidet viszünk magunkkal. Ja, nem is kell, majd elcsórom a páromék pincéjének a kulcsát is, ott van a 17 éves szilvapálesz, lagzira lett lepecsételve vagy ötven lityi, de após nem bírt tovább várni és keresztelőre kinyitotta... :lol: :wink:

Akkor mégegyszer nekifutok: Csajok, milyen édesítőt vegyek????

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Márti!

Natúr lecsó (tojás és husika nélkül) barna rizzsel.
Vagy főzelék rántás nélkül, csak keményítővel habarva.
Chili con carne
Natúr fehér rizs.
Sok saláta, öntettel.(na nem joghurtossal meg ilyenek)
Kelkáposzta főzelék nagyon jó ám ilyenkor.Lencs, bab, sárgaborsó meg ilyenek.


www.90naposdieta.hu

Itt rengeteg recept van ám!!!

Én visszaálltam a 90 napsra, mert az agyam annyira berögzült a 90 naposra, hogy Norbi nem ment.
ÉÉÉÉÉÉs 59 kg vagyok!!!
Végre átléptem a 60 kg határt!!!!!

Juhé!

Bosek!

Borospince!!!! Repülök!Szárazbor iható a diéta alatt!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Bosek :D
Megdumáltuk. Helyszín és program adott ez esetben, időpont rajtatok múlik (persze remélem minél később, Blankabébi érdekeit nézve…) :wink: A harmadik nap tájékán kérlek szépen csináljunk majd olyat mint az új upc reklámban a két szerelő csávó, egyikünk elemlámpázik, másikunk pedig idülten ráng valami bulizós mjúzikra (esetleg nyomhatjuk felváltva is… imádom azt a két csávót, mindig iszonyat felvihogok ha meglátom azt a reklámot, de hülye férjem nem hajlandó megcsinálni velem…) :D :D :roll:
Édesítőt nem nagyon merek ajánlani, azt tudom, hogy az aszpartam nagyon-nagyon káros, van is valahol egy doksim erről, tök meggyőző, ha gondolod megkeresem, de szerintem ne zsibbasszad magad vele, higgy nekem, elment tíz perc az életemből mire végigolvastam. Szóval én édesítőből norbisat szoktam venni, állítólag abban nincs káros cucc, de mivel ezt norbi állítja, ezt se vegyük azért készpénznek…. De ha jól emlékszem dominika ajánlgatott valamit pár hozzászólásával ezelőtt ami x-el vagy y-al kezdődött… vagy volt benne x vagy y…. na mindegy, valahol itt van 1-2 oldalon belül…
Judit,
Sajnálom az ujjad, képzeld tegnap én is belerúgtam egy székbe este miután leütöttem a két kiscsávómat, és mivel aludtak csak motyogva anyázás maradt, nem is üvölthettem egy kiadósat… kicsit zsundibb lett mára, ennyi… de szar volt, és persze eszembe jutottál abban a három végtelen hosszú percben amíg nagyon fájt…. Fogyival hogy állsz?
És te Márti? Akkor most már csak 89 nap van hátra!
:D :D
Vendég
 


megkerestem, Xilithol!!
Vendég
 


dominika!
Köszi! :wink:
De én annyira béna vagyok, én ott nem találok recepteket.
Kelkápi kilővve, mert az sz.tem Bencének szeles.

Gombás rizst fogok enni! Már kívánom is! :lol:
Paradicscom salival.
Azt hogy érted, hogy sali öntettel??? ( no joghut, mert ugye az fehérje, akkor milyen öntet????)

judit!
Nagyon ízlik a kenyér, tök fini! Csak tényleg drága ám!

Foster!
Igen, már cak 89 nap! Ugye milyen ügyes vagyok!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ja dominika Gratula az 59 kilódhoz!!!!!!!!!!!!!!!
Én még mindig 74 :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Bosek!Én Norbi folyékony édesítőt használok. Nagyon jó, mert sütni, főzni is lehet vele. A Norbi por édesítőt palacsintára, túrógombócra szórom.
Tablettásat a kávéba teszek, abból dm-eset szoktam venni.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Bosek!
Bocsi, igen én is a Norbisat használom, igaz nem sokat!
Vendég
 


tök jó, én is pont azért jöttem vissza mert ebbe a xylitol gyerekbe botlottam véletlenül, gondoltam belinkelem Boseknek.. állat a cucc, olyan cukor ami jó a fogaknak... :shock: :shock: :D :D mondjuk az ára nagyon ott van, bazi drága... :shock: :shock: :shock:
http://naturbox.unas.hu/ itt írjátok be a keresőbe, hogy xylitol
Vendég
 


de amúgy én is norbisat használok... :D
Vendég
 


Bosek!


Én xylitolt használok!!!! Márkus féle xylitol por egy doboz 1100 Ft.
De kávéba meg ilyenek, baromi jó!!!!!
itt is megtalálod:
www.mltd.hu

A xylitol, az nyírfakéregből készült természetes édesítőszer, nagyjából 40%-al kevesebb benne a szénhidrát, mint a cukorban.
Glutén és GMO mentes

Az mltd Kft forgalmazza.

Márti!

Nem akarlak kiábrándítani, de a GOMBA az FEHÉRJE és nem keményítő.
Burgonyát ehetsz, süsd meg sütőben és edd ketchuppal például.
Vagy üresen paprikás krumplit, mármint kolbász nélkül.

Saláta szósz: olyan szószt ne használj, amihez tejföl vagy kefír kell.
Olyat használj, amihez pl víz, ecet vagy olaj kell.

Judit!

Jobbulást a lábaidnak!!! Sikerült a kenyeret kiiktatnod már?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Dominika!
Norbi kenyeret eszek!
Eddig sem ettem sok kenyeret...

Ma nagyon szar volt az ebéd, éhen maradtam. Valami lé (leves helyett - de nem krémleves) pirított kenyérkockákkal (Levi ettem meg), meg egy indurka-pindurka hal, krumplival (rácos halnak írták) de ehetetlen volt. A tegnapi túrógombóc maradékot ettem meg, ami 2-3 falat volt.
Az a baj, hogy nagyon válogatós is vagyok. Nem szeretem a virslit sem, a zöldségeket sem nyersen (azaz salátaként).

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Hát Judit kemény dió vagy!!! :D
Én is finnyás vagyok.... :cry:

Azt tudtátok lányok, hogy a tészta abban az esetben NEM hízlal, ha al dente módban főzitek meg??????
Al dente: a közepe roppanós marad a tésztának.
Ezt egy dietetikus mondta a magellánban. Gondolom az mégjobb, ha durumtészta amiről beszélünk.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: