Új privát üzeneted érkezett!

OFF
Vicces a dologban, hogy nekem nem elektromosom volt, amikor csak úgy kaptam ezt az aventet. Azt hittem, hogy nem mûködik jól. Igy odaadtam valakinek, aki megjavittata volna magának. A szerelõnél viszont kiderült, hogy nem rossz, hanem ilyen. Neki be is vált. Bár garancia rég nincs rajta, de ez nem is a nyakatörõs széria. Kép

Én nem birtam fejni, lehet hogy amiatt, mert nem elektronyossal próbálkoztam. De mindegy.

Tegnap ketten is felhivtak, hogy tudok e a magyar NG-ról. Ott vigyorogtam. Na mindegy.

ON
rakottkrumpli és kefires süti a mai menü Kép

zsunya
 
 


Nõnap alkalmából a párom meglepett egy nagy adag gesztenyepürével, sk csinálta. Nyamm-nyammKép
mikoo
mikoo
 
 


OFF:
Mikoo!
Tényleg jól választottál Kép.
ON
milla
 
 

 
 

Kép
mikoo
 
 


Sikerült megvennem az Amelie csodálatos élete c.filmet videón+Michael Cunningham Az órák c.könyvét.Erre a kettõre vágytam.Nagyon-nagyon.Éljen!

Mariann
Mariann
 


Jaj, hadd dicsekedjek már(így mondta Hofi isKép):
Egy picurka ékszerecskét kaptam a férjecskémtõl, egy csodaszép fülbevalót, hmmm nagyon szép, és milyen jó áll, de édes, és hogy örültem neki...Kép
nikie
 
 


Na mivan lányok?
A táskámban egy kis dugicsokit találtam, hogy került oda?Kép A függönyök kész vannak, gyönyörû lesz a lakásKép
nikie
 
 


Ma? Hm. Jó nap van az biztos. De semmi konkrét, csak nyugi van, meg fognövési szünet. Kép

zsunya
 
 


1) Kivetttem a kabátomból a bélést, ami így 100 kg-mal könnyebb lett - és nem kellett fáznom!Kép
2) Zsunya! Megnéztem a fotóalbumodat, és csak ámultam-bámultam! KépKépKép

Márti
márti
 
 


Márti köszi!

Olyan finom spagettit fõztem, hogy csuda. Nem ám porból meg ánkölbensz, nem nem. Saját kútfõ valódi alapanyagok. Kép

zsunya
 
 


Aminek ma örültem, de NAGYON:
voltunk 3D-s UH-on!!!!! Nagyon jó lett! Minden OK, mindent megmutatott, fiú, aranyos, szép, ásítozik, gyönyörû!KépKépKép
És a lábával vakargálta a feje tetejét!

ZsunyaKép! Hogy csináltad az a finit? Az egyik kedvenc kajám! Gyere át a Gyors ételek hétköznapra...-ba, léccíííííí!

mikoo
mikoo
 
 


Ma éjjel a férjem aludt a gyerekkel, és ez most már harmadszor történt meg. Elõször a múlt héten síeléskor. Azt hittem, egyedi eset volt. De itthon is már kétszer megismétlõdött. Kezdem újra embernek érezni magam!!!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Adri! Milyen volt a síelés? Most annak örülök, hogy "látlak"Kép
nikie
 
 


Szia Nikie!!!
A síelés vegyes élmény volt leginkább. Én imádok síelni, és szeretem a társaságot. De a férjem barátai valami miatt mindig "hetihetesül" beszélnek, azaz számukra sokszor az a humor, hogy "cseszegetik" egymást. Meg mindenkit, akit lehet. Engem lehet. Általában el szoktam viselni, habár nem tartom humornak. Most azonban kialvatlan voltam, és emiatt kissé túlérzékeny, úgyhogy a végén már attól is a plafonon voltam, ha csúnyán néztek rám, vagy azt képzeltem. Kép Szóval én nem voltam túl jó formában.
Viszont a síelõs napjaimon jót síeltem, és megnyugvással töltött el, hogy a tavalyi szünet (terhességem miatt csak sétálgattam a pálya szélén) nem hagyott maradandó nyomokat, vagyis még tudok síelni.
Viszont Ádám minden szempontból remekül érezte magát, tetszett neki a társaság. Egyik délután hordozóban a hátamon ülve feljött velem a hegyre, az is szuper volt!!!
A ház ahol laktunk, igazi alpoki ház volt, az ezerhétszázas években épült az alsó szintje, és azóta szerintem csaknem minden évtized rajta hagyta a keze nyomát, de azért mégsem lett túl eklektikus, csak épp kicsit életszagúbb, mint egy skanzen. Nagyon tetszett, igyekeztem minden négyzetcentijét kiélvezni. Szerelmese vagyok az Alpok hangulatának. Imádok ott fényképezni, most végre sikerült jó képeket is csinálnom.
Szóval jó volt, de kicsit belerondít az emlékbe, hogy mennyit égettem magam a hisztikkel. Kép

Ezt a topikot ott nagyon hiányoltam, kedvem lett volna lelkendezni egy kicsit azon a két napon, mikor rájöttem hogy tudok síelni, meg amikor jó képeket csináltam.

Nagyon jól esik, hogy érdeklõdtél, és megírhattam!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Tegnap moziban voltunk(már megint), De Niro haláli figuraKép nagyon tetszett.
nikie
 
 


Megint süt a nap és tavaszillat van kinn! Reggel megijesztett a hó, de már a nyomát sem látni. Ha felébredt a gyerkõcöm megyünk a kertbe kapirgálni. Kép
Vacskamati
Vacskamati
 


Gyönyörû idõ van végre! Mostmár tényleg itt a tavasz, nem fog visszajönni a tél. Jó kinézni az ablakon.
Elõvettem egy régebbi tavaszi nadrágomat, és meglepõen jól áll, eddig még sosem tudtam hordani, de az idén fogom. Ahányszor fölveszem, mindig örülök. És vettem tavaszi cipõt, ami meg pont passzol hozzá. És még mindezek tetejébe pénteken egy anyagboltban találtam egy nagyon kedves mintájú anyagot, vettem belõle egy hajpántra valót, és a férjem nagymamája még aznap elkészítette belõle a hajpántot. Öröm ránézni!
A férjem nagymamája kilencvenegy éves, de õ varr a családnak! Ádám legjobb kertésznadrágjai tõle vannak például, amellett a kertjüket is egymaga tartja rendben. Tavasszal azt is imádom, hogy olyan szép náluk a kert.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Tegnap Apával és Petivel heverésztünk a szõnyegen. Peti megtanult felülni. Ezt gyakorolta nagy kacagások között. Egy CD tokot rakodott és apja szakállát cibálta nagy élvezettel. Mi meg beszélgettünk meg vigyorogtunk a kölykünkön. Olyan idilli volt hogy beteges. Kép Kép Ja és palacsintát sütöttem, megvettük az új matracokat az ágyba, sétáltunk hármasban a Margitszigeten. Igy telt a nap. Kép

Mikoo, meggyógyultatok?

Zsuny

zsunya
 
 


Zsunya, az egy gyönyörû nap lehetettKép
nikie
 
 


Vettem árvácskákat és kitettem õket az ablakba (folyosóira). Olyan szépek, és olyan jó kedvre derülök ha meglátom õket. Ez már tényleg tavasz.
És ma le fogom festeni a régi virágállványt, kitezsem a krókuszokat meg tulipánokat amelyek már 15 cm-esek, elültetem a fûszernövényeket, ... egyszóval kertészkedni fogok és ennek már most nagyon örülök.

Míra
míra
 
 


Tegnap a suliban olyan féléves feladatot irtak ki, amire mindig is vágytam. Kép Csak legyen idõm megcsinálni. Kép

Hol vagytok csajok? Hahó!

zsunya
 
 


Már 2 napja méregtelenítek, dejóKép Minden káros anyag kimegy belõlemKép(csak a fejem ne fájnaKép)
nikie
 
 


Kép Azért túlzásba ne vidd! Kép

zsunya
 
 


Nekem jó sok örömöm volt!!! Elõször is végighallgattam a cd-ket, amiket a hétvégén szerváltam, és szuper jók, nem bírok betelni velük.
Aztán: a férjem bedobta az agykontrollt Ádám alvása érdekében, és magam se hiszem, de teljesen szokatlan jelenségnek voltunk tanúi. Vasárnap estétõl éjjeli evés nélkül (két icipici megébredéssel) hétfõ reggel negyed nyolcig aludt (fél nyolcig volt programozva), hétfõ este nyolctól pedig szintén evés nélkül (három icipici megébredéssel) ma reggel pont fél nyolcig aludt. És ahogy elaludt! Mikor kimentünk a szobából azzal, hogy "kicsit sír, aztán pár perc múlva visszajövünk, és akkor majd könnyebben elaltatjuk" - ahogy máskor szoktuk, szóval meglepetésünkre mikor én kijöttem, még sírt egy kicsit, aztán mikor a férjem bement hozzá, majd két perc múlva kijött, akkor sírás nélkül maradt benn egyedül! Csöndesen mormogott az ágyban, aztán tizenöt perc múlva már aludt. Életében elõször fordult elõ, hogy díszõrség nélkül aludjon el. Anélkül, hogy ezt különösebben akartuk volna. Egyszerûen így alakult, kellemes meglepetésként. Hát, ez már önmagában elég lenne.
De mindezek tetejébe a férjem mosogatott el! Amellett pedig ma Ádámra anyósom vigyáz, és én elmentem fodrászhoz. Üröm az örömben, hogy festés-beszárításért 8700 forintot kért. Régen se volt olcsó, de ennyire sokat még eddig sosem fizettem. Szerintetek ez normális ár? (Hosszú hajam van, tõfestés, és elég jó minõségû anyagokkal dolgozik.)
Adrienn

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn$ Jaj de jó!
Úgy örülök hogy javulnak a dolgok körülötted! Járókával mi van? Azóta is ad negyed órákat neked?
Puszi
Zsunya

zsunya
 
 


Mindjárt kiderül. Kép Hamarosan megyünk a konyhába.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ádám ma is átaludta az éjszakát. Kép Kép Kép (Én viszont nem. Influenzás vagyok, és egész éjjel álmodtam. Háborúról. Nagyon rossz volt. - Ja, most látom, hogy ez nem az örömökrõl szól... Sajnos nem tudok elvonatkoztatni a háborútól, Kép történjen a magánéletemben bármilyen jó dolog is.)
Másik öröm: a férjem ismét elmosogatott. Kép Nagyon aranyos újabban. Kép
Zsunya! A járóka jó, habár Ádám méltatlankodik benne. De akkor is benne hagyom, amíg olyasmit csinálok, amibe belekotnyeleskedve árthatna magának.
Jaj, és a többi: tegnap az autóba beülve mutattam neki, hogy hogyan integessen búcsúzásképp a nagyszülõknek, és sikerült! Hát, el voltunk ájulva.
A kocsiban meg hazáig nyûglõdött, de idõnként abbahagyta magától(!), mert rájött, hogy semmi esélye kikerülni a gyerekülésbõl.
Szóval tegnap jó nap volt.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


9-14 óra közöttre igérték, hogy házhozszállitják a matracainkat. Itt voltak már tizre! Már be is üzemeltem õket. Tiszta huzat csini ágy. Kép Ma ennek örülök.

Hahó csajok! Mikoo, Nikie és a többiek hol vagytok?

zsunya
 
 


Zsunya! Milyen matrac? Mi is tervezzük, csak nem tudunk választani.
méri
 
 


Sziasztok! Vagyok ám, ezt a topikot mindig felkeresem, csak hát nemigen voltak publikálhatóak az örömeim...Kép

Na jó, azért ma akadt: ma elõször mentünk kismotorral sétálnia a fiammal. Hatalmasat jártunk, nem kellett emelgetnem, nem nyafizott hogy vegyem fel, szóval tök jó volt! Utána farkaséhesen mindmegette az ebédet, majd 2 perc alatt elaludt!
Ebéd közben: "Mamaé kalánja" Kép

Matrac-ügyben:
Nekünk olyan igazi, rugós van, (Rottex) és minden nap (2 éve) úgy fekszem le, hogy dejóágyunkvanKép!
Amúgy elvileg téli-nyári oldallal, de utólag kiderült, hogy ez csak duma volt, ui. kivülrõl nincs jelölve rajta semmiKép... Szóval érdemes nagyon utánakérdezni, hogy hogy is van ez a téli-nyári dolog, ha valaki ilyet venne.

mikoo
mikoo
 
 


õõõ

izé
ez, a mienk akciós sconto. nem egy márka na. 6900

zsunya
 
 


Szerintem Nikie nincs gépközelben. Lehet, hogy elkapta az influenza. Akkor az egyik öröme az lesz, mikor kigyógyul belõle.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Itt vagyok, csak nincs jó kedvem. Felvidíthatnátok valamivel... Kéne olyan topic is, hogy "Minek nem örültél ma?"......
nikie
 
 


Minek nem örültél ma?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Olyan durvák voltak reggel a boltban, hogy leesett az állam, nem szoktam én az ilyen szavakhoz, nem is fordult még elõ, lehet azért, mert nem állok szóba idegennel. Csak le akartam mérni a gyümit azon a mércén, de úgy láttam, mintha nem lenne benne papír. SZólok az egyik eladónak, hát rámförmed, hogy van benne, csak tegyem rá mégegyszer az árut. Na jó, megnyomom a 7-est, az a bunkó biztonsági õr, meg piszokul szemét volt. Mondta(mit mondta? inkább ugatta), hogy nem jó számot ütök be(elnéztem a számot), ráadásul ott állt a pultnál, már az elején is látta! Aztán mondtam is neki, hogy "Hogy beszél?", erre õ: "Mééér hogy kéne?" Ilyen parasztotKép! A legtöbb bizt.õr 8 általánost végzett, ahhoz nem kell ész! (tisztelet a kivételnek) Majd bevettem 2 rágót, és a munkahelyig levezettem a feszültségetKép Na, ennek örültem!

És még annak sem örültem, hogy még mindig nem jött meg, de terheske sajnos úgysem vagyok, csak 36,7 a hõKép és pár napja teszteltem. Csak egy pici barna volt, remélem jön hamar, aztán itt a köv.cikluska!

Örültem azért ma annak, hogy a férjem megcsinálta a cipõsszekrényt, hú de szép lehet, még nem láttamKép
nikie
 
 


Adri! Jól esett, hogy leírhattam.
nikie
 
 


És köszi a mailt, válaszoltam is!

A cipõsszekrény csodaszép, kevés helyet foglal, de mennyi minden beférKép Csodabarkácsoló a férjem és milyen szexi közben(is)Kép
nikie
 
 


Ez jó! Kép Jó fej férjed lehet. Kép
Én most annak örülök, hogy Ádám már ma sokkal jobban lett, pedig tegnap délután nagyon ijesztõen belázasodott, még orvoshoz is vittük. Kép De ma délelõtt már ugyanolyan kis rosszcsont, mint máskor. Kép Most épp alszik, remélem, most már csak folyamatos javulás jön.
Hú, de várom már, hogy mindannyian egészségesek és kipihentek legyünk. Mikor lesz ez? Meg hogy egy kicsit úgy általában fellélegezhessünk. De egyelõre nem látom az alagút végét. Kép
Na jó, akkor most örülök annak, hogy lehetne a helyzet rosszabb is, de mégsem az. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ma is akkora nagyjót fõzök, hogy hûha!

OFF
Mikoo, nem kaptam mélt. Jövõ héten szerdától vagyok itthon. Aszem. Aztán ha elõbb is, akkor irok mélt. Kép

zsunya
 
 


Sikerült vennem egy szuper átmeneti kabátot! Már több éve halogattam azzal a szöüveggel, hogy minden évben kétszer két hét az átmeneti idõszak. De az is elég ahhoz, hogy az embernek elege legyen a fázásból vagy a megsülésbõl. Szóval vettem végre. Fehér. És magyar márka, ha jól tudom (ego). Olcsó is volt ráadásul. Kevesebbe került, mint kedden a fodrász. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


De jó nekedKép! Kb 5 éve kéne vennem átmenetit, de mire kinézném már nem kell... Viszont közben fázom/sülök.

Na, hogy valami ideillõt is:
Ma végre hazajön a férjem a külf.szakm.kiáll.-ról!!!!!!!!!

Még egy kicsi offos:
Zsunya, bocs, nem is sikerült megírnomKép Írj, ha vagy már, talizzunk má végre!
mikoo
 
 


Hol vagytok, hogy vagytok?
Tudjátok az Elevittõl sokaknak székrekedése van, nekem is volt, de megint iszom kamillateát, és már nincs ilyen problémámKép De örülökKép És egy kis befõtt néha...szilvaKép
nikie
 
 


Hahó, már én is hiányoltam itt a népeket. Ilyen szép idõben lehet örülni.
Én ma Pesten voltam, a sógornõmmel mászkáltunk a városban, nagyon jó nap volt. Vettem egy nagyon jó és olcsó inget. Olyan jó végre bolti ruhákat is hordani! És akartam venni egy szintén leárazott nadrágot, de a sógornõm mondta, hogy nyár végén vett egy ugyanolyat (ugyanakkorát is), és még sosem volt rajta, a közeljövõben remélhetõleg nem is lesz. És nekemadta. Kép Kép Kép Szuper!
Ádám pedig remekül érezte magát a Nagyival egész nap. És most meg ismét díszõrség nélkül aludt el. Kép Kép Kép Kép Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ismét örültem. Ádám ébren volt, és én ezalatt elmosogattam(!), ágyat húztam, kimostam a függönyöket, összehajtogattam a száraz ruhát, kiporszívóztam és rendet raktam.

Még valami: van két kedvenc játéka, de mindkettõ olyan, amihez logika is kell, és emiatt még nem tudott velük rendeltetésszerûen játszani. Hosszan kerestem helyettük valami másfajtát. Az egyik a pohárépítõ, ami nem mûködik, ha nem a megfelelõ méretet rakod egymásra. Helyette a Tesco-ban vettem 8 db színes kis mûanyag kaspót. Hosszan nem játszott vele, csak a pohárépítõvel frusztrálta magát. Nos, ma végre felfedezte a kaspókat, és vagy fél órát játszott velük, rakosgatta õket egymásba elmélyülten. A másik kedvence az a kúp alakú toronyépítõ volt, ahol a kúpra karikákat kell fölhúzogatni, de alulra a legkisebbet, stb. És fontos a sorrend. Ez sem ment így, de imádta (volna) a karikákat rakosgatni. Egy hónapig jártam a boltokat, hogy találjak neki való változatot (egyforma méretû karikákkal). Tegnap végre sikerült, habár az árától kis híján dobtam egy hátast. De végül megvettem, ha már annyit járkáltam utána. Hát, ez rögtön bejött: ahogy megkapta, elkezdett vele játszani, és azóta is tetszik neki! Annyira imádom látni, hogy játszik. Játékokkal. Végre! De már azt is látom, hogy mindig jó játékot kell venni (pl a Tesco-ba bemenni se érdemes). És a jó játék drága. De ma még egy öröm ért: találtunk Kmét belvárosában egy játszóházat, remek kis játékokkal, és mehetünk is ha akarunk, mert nincs korhatár, ha nem akarom otthagyni a gyereket (nem akarom). Szóval már alig várom, hogy kipróbáljuk!!! Kép

Többiek, hol vagytok?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Kibújt a kisfiam elsõ fogacskája. Édesen karistolja a mûanyag kanalat. Már látszik a 2. is!
milla
 
 


Tegnap sikerült az elsõ jogi szakvizsgám!!!Kép Határtalanul büszke vagyok magamraKép, és Martinra is, amiért hagyott napi 8-10 órát tanulni.
lina
 
 


Hazajöttünk!
Nagyon jót nyaraltunk a nagyinál. Péter úgy döntött, hogy most, hogy percek kérdése és elindul, még gyorsan megtanul a kúszás mellé mászni is. Nehogymá kimaradjon a repertoárból. Sikerült végignyalatnia az arcát a kutyával. Ettõl persze mindketten nagyon boldogok voltak. Engem nagyon nem zavart, de anyám majdnem elájult. Kép
Szóval vidáman vagyunk. Holnap lomtalanitás. Hónapok óta várom. Szóval nagy elõkészületek. Ma még vizsgázom egy halasztottat és aztán szombaton jövök megint menetrend szerint.

Milla gratulálok!
Adri gondoltam rád anyámnál, de úgy látom jöttök az egyenesbe. Kép Szépen magyarul.

Mikoo mail ment.

Nikie, hogy álsz tesztileg? Bár gondolom, ha összejön, tele lesz vele a társalgó. Nagyon drukkolok!
Puszi
Zsuny

zsunya
 
 


Sziasztok!

Egy hete kijött Zsófi gyermekem elsõ foga, ami olyan éles és harapós, mint egy cápájé.... már majdnem kinnt van a másik is, ami azért figyelemreméltó, mert még csak 5 hónapos.


Tegnap pedig teljeseült egy 5 éve dédelgetett álmom.... megkaptam a legszebb ajándékot -persze Zsófi volt a legnagyobb és a férjem- egy szép aranyórát a szülinapomra :-)... és még a nap is süt...


Barbara
jimma
 
 


Találtam a gardróbban egy tavaszi cipõt a fiamnak! Sõt egy szandit is majd nyárra!!!! Tök jó!

A fiam ÉNEKEEEEEL! Beraktam a Halász Judit CDt, szólt a Bóbita 1000rel, a fiam meg bõszen énekelte a Most viszik, most visziket...KépKépKép
Hát... nem pont ugyanaz, de végülis az ének az ének.Kép
mikoo
mikoo
 
 


Sziasztok! Zsunya, már hiányoztál. Hol lakik anyukád, azaz hol "nyaraltatok"?

Lina, gratulálok. (Én csak lapítok, nekem még hátra van négy vizsgám tavalyról, és az idén egyáltalán nem foglalkoztam velük... Kép Az az igazság, hogy véletlen pont arra a két dologra "nem jutott még most sem idõm Ádám mellett", amit nem szívesen csinálok: fõzés, tanulás.)

A tegnapi örömöm után ma újabb van, igaz tegnap volt az elsõ eset, de ma meg kellett ismétlõdnie ahhoz, hogy elhiggyem: Ádám fürdéskor próbálkozik a "kacsa" szóval (vettem neki két sárga fürdõkacsát). Kép Kép Kép Tegnap egy nehezen kikerekített "kajka" volt a hosszas gyakorlás eredménye, ma már összejött a "katya" is. Egyszerûen nem hiszem el! És a tetejébe még a "dá-dá" is megy, az tökéletesen. Mondja ezeket gagyogáskor is, de máshogy, és nem szituációra alkalmazva, és gagyogáskor nem erõlködik a helyes kiejtésen, mint ilyenkor.
Amúgy ma este is egyedül aludt el, egy hang nélkül. Most már két hete alszunk mindannyian éjszakánként. Kezdek újra magamra ismerni. És közben Ádámból is szép lassan "mintagyerek" lesz, anélkül, hogy ez konfliktusokba kerülne: a konyhai munkán kívül bármit meg tudok csinálni mellette, minden különösebb nehézség nélkül. A konyhai munkát is sikerül, csak azt nem olyan konfliktus-mentesen. Lassan vissza kell szoknom a fõzésre is. Kép Nincs többé mire hivatkozni. Kép Ma este is volt meleg vacsi, igaz mélyhûtött Wok-tál, szóval nem nagy munka elkészíteni. De azért haladás. Kép
Remélem, nem csak átmenetileg javul a helyzet, hanem marad is ilyen jó. Ha most megállna az idõ, talán nem is bánnám. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: