Új privát üzeneted érkezett!

dominika!
Ezt a keményítős receptek közt írta!!!!!!!!! Mármint a gombás rizst.
:shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Márti!

Bizony a gomba az fehérje!!!!!
Hidd el!!!!
:-) de nagyon-nagy baj nem lesz belőle.
Kukoricás rizst nem szereted????

Én kilószámra tudnám enni. Meg a sütőtököt is.
Ha nasizni akarsz, egyél vacsorára sima pattogtatott kukoricát.Szigorúan simát!!!!

Eleinte nehéz lesz, hogy mit főzz magadnak, de hidd el, hamar belelendülsz majd.
A keményítő és a gyüminap a legnehezebb.
Szénhidrát napon hajrá káposztás tészta (cukor nélkül), pizza, sós sütik, torták, tésztafélék paradicsomszósszal és nagyon kevés sajt mehet rá bűnözés gyanánt.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


dominika,
vagy én vagyok nagyon fogyatékos, vagy nemtom... én nem találom az mltd-s honlapon az édesítőt... :shock: :shock: :shock: mekkora kiszerelés amit írtál, az 1100 forintos?
márti,
én is úgy tudom, hogy a gomba fehérje... férjemnek mániája volt mindig is a gombás tojásrántotta, mert az építi az izmot mint állat (király teste van, hobbiból testépít, persze nem lehányósan izmosra, csak úgy cukin..) de szerintem ha egész nap csak gombás rizst ettél, az bőven a sebaj kategória, attól még fogyni fogsz...
judit, tök ügyes vagy!!!! menni fog ez neked, érzem... csak pár nap nagyon szar, amíg szűkül a gyomor (mondom én, aki egy napot se bír ki... de pont ez adjon erőt, ne legyél már olyan béna mint én!!!) 8) 8)
pussszantáááás
Vendég
 

 
 

dominika!
al dente, vagyis roppanós közép, az azt jelenti, hogy félig főzzük csak meg a tésztát, mint az olaszok? (ismertem két olasz csávót, sokszor jártak hozzánk, szerintük minden tésztát túlfőztem... de én meg úgy szeretem mikor jó puha.. szóval olyan olaszosan rágósan hagyjam és akkor zabálhatom doszta?...) :shock: :shock: :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.10 20:11-kor.
Vendég
 


Jaja, ez a tészta ügy engem is érdekel!!!!

Köszi a tippet, asszem jó lesz nekem is a norbis. Majd ha valami nagybevásárlóban járunk, itt falun ez luxuscikk...

Ügyik vagytok nagyon, hogy főztök magatoknak fogyis kaját, én ott tartok, hogy vettem túrót és Anyukám megcsinálta nekem a kőrözöttet, azt zabálom... Ja, virslit is főztem már vacsira... Amúgy muszáj normális kaját csinálnom, főleg ha hat emberre főzök, mikor Anyu nappalos... Hoppá, azuram megtalálta a vacsira félretett kőrözöttemet, megyek visszaszerzem!!! CSá

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


bakker csajok, én most bevertem egy csomó kókuszos ingyom-bingyomot, ami kábé annyira hiányzott az emésztésemnek, meg a fogyókúrámnak mint púposnak a sántaság... :x :x :x adjatok már tippeket első napok átvészelésére erőteljesen akaratgyenge sorstársatoknak... :(
Vendég
 


de persze sebaj, olyan széééép az éééélet így, dagin is, az a baj velem, hogy így is boldog vagyok mindig, kókuszos izékkel a gyomromban.... :D :D :D na, csázok tentizni, asszem nagyon rám fér, hamar reggel lesz...
Vendég
 


és még hamarabb reggel lett mint gondoltam... kicsi drága fiacskám fél ötkor döntött úgy, hogy ébresztőt fúj az egész családnak, azóta fent vagyok vazze... :twisted: :twisted: :twisted: viszont ráálltam a mérlegre és nem híztam tegnap óta jeeeeeeee :D :D :D
és ma már tényleg úgy érzem, hogy igen elkötelezetten fogyókúrázni fogok... komolyan. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Fúúúúúúúú nehéz egy estém volt!!!!!
Képzeljétek el, a családnak csináltam egy csomó bécsi szeletet, persze a gombás rizs volt a köret.
És estére olyan farkas éhes lettem, hogy lecsuktam a szemem, és ott vándoroltak előttem a bécsi szeletek a tetején olvasztott sajttal. :roll:
Annyira készen voltam, hogy nagyon...........
És már ott tartottam, hogy kimegyek, mikor hirtelen a tv-ben egy kicsit túlsúlyos hölgy flangált bikiniben. És én erre gyorsan fogat mostam, és bebújtam a takaróm alá. :shock:

Az a baj, hogy én régen soha nem voltam este éhes, most meg nagyon, annyira nem akarom ezt............ :shock:

Reggel meg hányingerem van a kajától!

dominika, foster!
Elhiszem nektek hogy a gomba fehérje, remélem ez nem lesz akkora nagy gond!???
Pedig még gondolkoztam a kukoricán, de valahogy ez mellett döntöttem! :?

foster!
Mi az a kókuszos ingyom-bingyom??????????? :lol: :lol: :lol:

dominika!
Hogy maradjon roppanós a közepe???
Ja és milyen tésztát érdemes venni? Teljes kiörlésű, vagy durum???
Vendég
 


Ja és dominika!
Képzeld akartam csinálni vonalzót, illetve csináltam is, és mikor azt a kódot be akartam másolni, akkor azt írta ki, hogy túl hosszú az aláírás.
:?: :?: :?: :?: :?: :?:
Tudsz valami megoldást????????
Vendég
 


Hát Márti én vonalzóban nem vagyok valami nagy spíler, de valószínűleg a 3-at nem akarja együtt kezelni.
Teljes kiörlésű durumtészta volna a legjobb, de ilyennel nekem még nem sikerült találkoznom.
Úgy főzd, hogy megvárod míg a tésztával felforr a víz, forralod 1-2 percig, majd elzáod alatta a gázt.
Hagyod állni és kóstolgatod.
Jobb ötletem nincs.

Én nagyon büszke vagyok Rád, mert egy hős vagy!!!!!
Mindig ezek az első lépések a legnehezebbek. Ez majd egy idő után könnyebbé válik, és lazábban ki fogod tudni hagyni a bési szeleteket!!!!
Ez az első lépés a sikeres diéta felé!!!Ha ez megy, a többi már könnyebb lesz!
Próbálj meg majd úgy főzni, hogy a Te étrended összeegyeztethető legyen a családéval.

Ma, ha jól tudom szénhidrát napod van.
Csinálj egy pörköltet a családnak, csirkéből vagy pulykából, a szaftjával meg locsold meg az al dente tésztádat.
És vacsorázd meg velük salátával vagy koviubival vagy csalamádéval.

Én a múltkor megkérdeztem a mindmegette.hu dietetikusát, hogy lehet-e enni a pörkölt szaftját, amiben hús is főtt és a válasza az volt, hogy IGEN, de olyan húsból készítsük ami nem foszlik.
Pl a sertés az foszlik.
Tehát pöriszaft és tészta/vagy nokedli lazán ehető.
Nekem bejött, mint kaja és éhen se maradtam.
Ha 9-kor fekszel le aludni, 6-kor edd ezt legkésőbb.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


dominika!
Nagyon köszönöm neked a hasznos tanácsokat, sokat segítesz, és ennek nagyon örülök.
Részese vagy te is az én hősiességemnek!!!!!!!!
Kép

Pörit ma nem főzök, mert nagyon sok bécsi szelet van. De az ötlet nagyon jó legközelebb így lesz! :D

Gondoltam, hogy valami lekváros diós tésztát eszek. Káposztás a kedvencem, de Bence miatt azt még nem merek.
Vendég
 


Márti!

A legújabb eredmények alapján asszonygák az okosak, hogy áposztát is bátran lehet enni a szoptatás mellett.
Sőt! Kifejezetten kérik, hogy változatos legyen az étrend. Bence már elég nagy, egy óvatos próbát tehetsz majd.

Amúgy szívesen segtek, hisz tényleg használ ez a fajta diéta!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


erről hallottatok már valamit csajok?

http://www.wellnesscafe.hu/dieta/200711 ... rsziruppal

mondjuk aki szoptat annak semmiképpen nyilván...
Vendég
 


na, tök király... olvastam még róla, teljesen meggyőzött... kombinálom a mániámmal, a holdállással, most úgyis még dagad egy-két napig, szóval ilyenkor jó ha tartjuk a súlyt és nem hízunk, amikor elkezd fogyni a hold akkor én is elkezdem ezt a juharszirupost... :D addig meg gyomrot szűkítek úgy tervezem... én is este vagyok baromi éhes, illetve délutántól.... na, mától megpróbálok négy után már semmit nem enni, kezdetnek jó lesz... :D
Vendég
 


és persze miután a túlsúly nagy részét, terveim szerint kábé nyolc kilót ledobtam juharsziruppal, folytatom a maradék hat-hét kilót norbival... állat vagyok ha tervezni kell :D :D :D bezzeg a kivitelezés...na, az már sosem megy ilyen jól, de most már fog, elegem van abból, hogy három darab ruha jön rám, és két szekrény tele jó göncökkel, én meg nem vagyok hajlandó bálnaméretűeket venni, hisz úgyis lefogyok.... :twisted: :twisted:
Vendég
 


ja, Márti, kókuszos ingyom-bingyom: nemtom a nevét, hat darab van egy csomagban, és felháborítóan finom... itt figyelt az asztalon még öt miközben gépeztem, és egyszercsak elfogyott... :D
Vendég
 


és ha jól emlékszem másik fórumon olvastam már ilyet, hogy babafalvás vonalzóból nem fér ki három, csak másik fajtából... de lehet, hogy rosszul emlékszem, valamilyenből nem fér ki három, lehet nálad is ez a gond...
Vendég
 


Foster!

Nálunk is szoktak járni Manók. Tudod, azok a Manók akik mindig felfalják a sütiket, megeszik a jégkrémeket (hhhúúú tegnap balhé vót mert eltűntek a jégkrémek-a párom szerint a fiam volt-és apa nass nélkül feküdt le)

Nekem ez a diéta túl egyhangú, szopi mellett a számtalan felszabaduló méreganyag mellett nem ajánlanám.
10 napig ugyanazt enni, inni????!!!!Brrrrrrr
És a szükséges nyomelemek, vitaminok, ásványi anyagok????10 nap alatt brutálisan kitud ürülni és számtalan problémát tud okozni a hiányuk.
No ettől még lehet jó és hatékony, véleményt kértél, hát kiraktam a vélményem az asztalra rendesen! :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


jaja, nálunk is manók, hogyne... :D a csokis-kókuszos szájízem pedig a véletlen műve volt... :D :D
elolvastad amit belinkeltem drága? mondjuk bevallom nekem se nagyon hihető, de ezt írja, bemásolom:
A kúra alapanyagai (citromlé, juharszirup, cayenne bors) nemcsak a tisztulást segítik elő, de serkentik az öngyógyítási folyamatokat is, ugyanakkor a szilárd tápláléktól mentes időszakban is ellátják a szervezetet a szükséges nyomelemekkel, ásványi anyagokkal és vitaminokkal.

egyetértünk ám amúgy, csak én baromi végletes vagyok, vagy zabálok vagy koplalok, vagy az utolsó körmöm is gyönyörű és halál igényes vagyok, vagy összegumizott hajjal smink nélkül kenem napokon át melegítőben... tudom nem túl jó, de ez van... tényleg inkább kitartok két hétig nyolc kiló reményében, aztán a többi már menni fog, ha pár régi ruhámba beleférek legalább...
amúgy én a böjtről is azt hallottam, hogy igenis rohadt jót tesz a szervezetnek ha pár napig az emésztést hanyagolhatja... aztán ki tudja... kipróbálom aztán majd beszámolok... :D :D
Vendég
 


na, lépnem kell, csak még annyit akartam, hogy:
Mártiiii!!!!! Már csak 88 naaaaap!!!!! :D :D :D :D
Vendég
 


foster!
Ne is mond csak úgy repül az idő!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Te hány kilóról indulsz babám????????
Mondjuk ha nem szoptatnék, akkor kipróbálnám!!!!!!


De ma szénhidrát nappal büszkélkedem bi bi bííííííííííííííííííííí!!!
Na majd holnap nem lesz ekkora szám! :?

dominika!
diót lehet enni, meg lekvárt is ugye?????????
Vendég
 


Sziasztok!!!

Jelentem én már -3 nál tartok bibíííííííííííí!!! Már csak hét kell!!!!

Maradt kőrözött, ma is azt tolom vacsira. Ebédre pöri rizzsel. Ja, basszus még a rizst meg kell főznöm! Na hajrá..

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Foster Drágám!!!

Elolvastam!!!!
Pár nap böjt lehet, hogy ót tesz a szervezetnek, de 10 nap egyoldalú táplálkozás tutira nem.
De ha neked szimpi, hát csináld!!!!
:D
Én csak leírtam a saját meglátásomat, mert azt kérted, hogy írjunk róla véleményt.

Tudod... kinek a pap, kinek meg a papné... (nekem meg a fia) :D :D

Én ma lecsót eszek!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 



Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Böbi!

Király vagy!!! Köszönjük!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


dominika!
Naa.......... akkor lehet enni diót meg lekvárt????????
:D :D :D
Vettem Béres Alexás tésztát, tojásfehérjéből készült. És cak forrástól 4 percig főztem.

Bosek!
Ezek a recik mindig jól jönnek!
Kép
Vendég
 


sziasztok, most estünk haza a fiúkkal, semmi időm, csak gyorsan bebandzsítottam ide, de gyorsan válaszolok Mártikám, hátha Dominika későn jár erre (bár lehet már most is késő):
szerintem oks a dió is, de abban van sok fehérje is, brutálabb szénhidrát ha grízes tésztát csinálsz! lekvár mehet, szerintem mondjuk jobb lett volna nem pont fehérjés tészta (alexandra arra megy, hogy semmi szénhidrát, sok fehérje) hanem mondjuk teljes kiőrlésű, de sebaj, nyomjad bébi grízzel, lekvárral, akkor tuti túlsúlyban a szénhidrát!!!
este igyekszem jönni, pusssz
Vendég
 


foster!
köszi csajszi!!!!! meg is csináltam, fini lett!
Vendég
 


Márti! :D
A szénhidrátnap tök király lehet…. Holnap gyüminap? Az viszont kemény lesz, én legalábbis minden egyes gyümölcstől csak egyre éhesebb leszek mindig… remélem te nem így működsz és könnyebben veszed az akadályt… tegnap nagyon ügyi voltál, nekem régi fogyókúráim alatt pont az volt az egyik trükköm, hogy ha éhes lettem villámgyorsan fogat mostam, arra a szájízre úgyis minden szar, és akkor már inkább nem is ettem…. Nekem még a cukormentes rágó is sokat segített anno, vesd be te is ha gondolod, hogy használna neked is... :D
Dominika! :D
Csak azért gondoltam, hogy nem olvastad végig, mert pont olyasmit emlegettél amiről van szó a cikkben, vitaminok, nyomelemek satöbbi, meg hogy enni-inniről beszéltél, pedig ez egyértelműen csak inni dolog…. De mint említettem már, egy a véleményünk elméletileg a dologról, csak engem rettentően vonz a gyors fogyás lehetősége… bár szerintem a pár böjtös napba bőven belefér a tíz is, hát nem akarok én hónapokig fénnyel táplálkozni vagy ilyesmi… :D :D :D
(amúgy igazán köszönöm a véleményedet, bár én tényleg nem emlékszem, hogy mikor kértem véleményt, ahogy többször is kiemeled… azt kérdeztem, hogy hallottatok-e már erről a kúráról, de csak azért, mert én már igen, és csupa jókat régen, gondoltam hátha más is…de ha már vélemény, akkor tényleg ugyanaz az enyém is, mint a tiéd, teljesen, és eszembe nem jut boxolni ezen a szaron, drága bé tervem, úgyhogy szorítsunk együtt azért, hogy el ne hulljak kábé a második nap tájékán… na majd meglátjuk….) :D :D :D
Amúgy villámgyors fogyási tervem egyre burjánzik: úgy döntöttem, hogy bőr érdekében a két hét alatt minden nap infraszaunás hentergés is lesz majd (van itthon szerencsére), és rendeltem a kedvenc fahéjas fogyasztó krémemből, ez már régen is állat jól bejött mindig… Amúgy az eszemmel pontosan tudom, hogy ez hosszútávon nem lehet jó, végigcsinálom, aztán eszem egy falatot és visszajön majd három kiló egyből, de akkkor iiiiisssss…. Ha csak pár percig is, de bele akarok férni a régi qrva jó cuccaimba… aztán majd az már ad elég erőt a folytatáshoz… remélem legalábbis…. :D 8)
Judit!!! Te merre csavarogsz? Ugye nem már megint csak azért nem írsz mert esetleg elcseszted a napot fogyóilag? Ha így is lenne, attól még gyereeeee!!! :D :D
Vendég
 


úristen de hibásan gépelek.. :shock: :shock: :shock:
gyorsan kijavítottam... de akkor is... anno gépíróbajnok voltam hiba nélkül... hiába, a kor... :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


és az miért van, hogy néhány hozzászólásom alatt ott van, ha szerkesztettem, mrs.foster által ekkor-akkor, másik alatt meg nincs? :shock: :shock: :shock: na mindegy, látjátok ennyire ráérek, hogy ilyeneken agyalok... :shock: 8)
Vendég
 


Kedves Mrs. Foster, Te hány kiló szeretnél lenni??

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


ja, még az jutott eszembe valamikor délután magasságában, hogy szerintem pont ettől fogyott a jim nővére hat kilót tíz nap alatt....
Vendég
 


Komolyan kérdeztem, én így látatlanban olyan ötvenvalamennyit saccolok...

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Bosek :D , (bocs, hogy csak most válaszolok, időközben hazajött ember és itt locsog :shock: :shock: :shock: folyamatosan, szerintem full beindul ha meglát a gép előtt, bármit, csak ne gépezzek...) szóval túrót, hatvanvalamennyi bőven király, magas is vagyok, meg izmom is van a háj alatt, ami mint tudjuk nehezebb sokkal... a lényeg, hogy ha a jelenlegi súlyom iksz, akkor iksz mínusz tizenötnél nagyon király a seggem már... :D :D :D
Vendég
 


ja, amúgy a napom király volt, alig tértem el a fogyókúrától, határeset, tényleg.... :D :D és még sportoltam is, már hónapok óta csak babakocsizunk, de most elővettem a porosodó kendőmet és a csípőmre kötöttem az immár tíz kilós dedet, így nyomultunk... 8) 8) nem volt semmi... :shock: dőlt rólam a víz mire hazaértünk....
Vendég
 


na csá csajok, eddig bírta a szemem, mostanra kifolyt a fele, megyek beborulok a fiúk mellé, csók... :D
Vendég
 


Na, megnyugodtam, aszittem tényleg, hogy olyan gebe akarsz lenni, mint Jim... :evil: Na jó, szerintem tényleg alkatfüggő, nekem hetessel kezdődik az álom, akkor már rajtam se lenne sok háj... Ki vagyok én is gyúrva, mint állat. :lol: :lol: :wink: Meg nem is vagyok maximalista. Csak lusta dög. :x

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


valaha egyszer réges-régen (az üveghegyen is túl :D ) tényleg kezdődött ötössel a testsúlyom... de ha azokat a képeimet megtalálom, mindig majd lehányom őket, tök deszkán néztem ki, semmi mell, semmi fenék, a derekam meg a csípőm tök egybe... akkoriban találkoztam a férjemmel, aki közölte, hogy lehet, hogy vékony vagyok, de akkor is szar az alakom, meg puhos vagyok... csak néztem... :shock: aztán mindenféle gyakorlatokat mondott nekem, felszedtem pikk-pakk tíz kiló izmot, és tényleg akkor néztem ki életemben a legjobban.. aztán rárakódott némi háj első gyereknél, minimális, hamar lement, de most, a másodiknál... :roll: :roll: nagyon gázosan elhíztam... szóval voltaképpen reménykedem, hogy megvan még az izmom, és akkor már a kerek hetven is olyan testsúly amivel elvagyok vígan, mert jól áll.... :D :D De persze alkattól sok függ, az én magasságomhoz kell nagyon ez a súly, a jim meg rohadt jól nézett ki ötvenkét kilósan, nem tudom ő mekkora.... és nem is lehetsz lusta dög, ha ki vagy gyúrva!!! :D :D 8) 8) Bár rajtam is akad izom (mélyen rejtve), mégis iszonyat lusta dögnek vallom magam... hmmm.... na ezt majd pincetúránkon akadozó nyelvvel megvitatjuk, és majd rábeszéljük egymást, hogy gyúrjunk egyet együtt vazze! :D :D 8) 8)
Márti!!!!! :D :D :D Tudod!!!! Már csak 87 nap!!! :D :D :D Ügyiügyiügyi!!!! :D :D
ja, akartam javasolni. hogy keress cukorbetegeknek való táblázatot, abban tök pontosan benne van, hogy miben mennyi a szénhidrát, a fehérje meg ilyesmik... nem lenne nagyobb kedved a cukrosok diétájához? Úgy tudom azt is lehet szopi alatt.... ott annyi a lényeg, hogy 160-180 gr szénhidrátot lehet enni egy nap, szétosztva, ebédre a legtöbbet (asszem 50) - és két-három óránként enni kell valamit, hogy egész nap stabil maradjon a vércukorszint... én ezt fogom csinálni a villámkúrám után, norbival annyiban kombinálva, hogy mondjuk az ő kenyeréből tök sokat lehet enni mire megvan a szénhidrátmennyiség... Bár ha megy a 90 napos, akkor ne hagyd abba, végülis szerintem azzal is el lehet ugyanazt érni, nekem nagyon sok ismerősöm fogyott le a 90 napossal is... csak ha esetleg nagyon nem megy a gyüminap vagy ilyesmi, akkor ezt is lehet....
mennem kell főzni... utálok főzni, miért nem lehet szenyán élni? sokkal finomabb...el vagyok keseredve, két kiló húst kell felvágnom csíkokra... ezt a részt utálom a legjobban, hozzá kell érnem a nyers húshoz... :( :( :( ilyenkor mindig látom magam előtt egyben szerencsétlen állatot, ahogy vígan szaladgál... ááááá, nagyon gázos vagyok ebből a szempontból (meg sok másból is) :( :(
Vendég
 


Szasztok csajok!!!!!!!

Még élek, és ma még semmit nem ettem! Nem kívánom a gyümit, ebbe meg fogok bolondulni..... :?
Gyorsan elmentünk Bencél a Corába, és vettem mindenféle gyümit, és gyorsan csinálok egy gyümi salit!

Foster!
Ha ezt a napot kibírom, csak akkor leszek igazán ügyes!
Többieknek direkt kissé szarabb kaját főztem, amit én nem kultiválok, és így nem fogok csepegni!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mit főzöl??????

dominika!
Merre vagy???
Fahéjat rakhatok a gyümi saliba?????????
Bocsi, hogy mindent kérdezek!!! :oops:
Vendég
 


na, túlvagyok rajta, kaja feltéve.. :D :D :D nagyszerű, innentől már egész jó lesz a napom... :D :D

nézd Márti, ilyesmire gondoltam, hogy mindig tudd, hogy miben milyen arányban van szénhidrát/fehérje:
http://diabetesonline.hu/tapanyag-tablazat.html

de én egyszer régen találtam egy sokkal részletesebbet, csak nemtom hol... majd még nézem, hátha..
Vendég
 


Sziaa Márti! :D
Édes-savanyú csirkét rizzsel...
szerintem simán mehet a fahéj, az az egyik legkirályabb fogyasztó fűszer...
hát, megértelek, én gyümit csak desszertnek szoktam, amúgy iszonyat éhséget csinál nekem magában...
Vendég
 


Hali!
Még az élők sorában.......................... :lol: :lol:
Édes-savanyú csirkét rizzsel?????????????????????????????

Ez merénylet ellenem, még jó hogy nem lakom a közeledben, mert igen csak ott landolnék.
Az édes-savanyú mártást hogy készíted??

Nem rossz ez a diabos kaja sem, de először is befejezem november 7-én ezt a diétát, utánna gyühet ez a megoldás Norbiékkal együttt! :lol:

Többiek merre vannak????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Annyit írtatooook! :P Nem olvastam vissza mindent, csak néhány bejegyzést.

Kriszta, azt tudom, hoyg férjeink Istvánok, de nehogy azt mondd, hoyg papfiúúúú. Ő is! :shock: Mert nekem is ez a mondásom: kinek a pap fia! :wink:

Márti, egyél nyugodtan mindent, semmi baja nem lesz a fiadnak. Őszintén, én egyedül a szemesbabtól óvakodtam vagy 4-5 hónapig, ezenkívül az égvilágon mindent ettem, ami nekem is jólesett. És gratula, hoyg ilyen hős vagy! :D

NA, még próbálok egy kicsit olvasni...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti, egyre jár az agyunk, gyüminapon én is olyan kaját szoktam készíteni a páromnak, amit nem szeretek vagy akkor éppen nem kívántam, illetve nem szokta beindítani a fantáziámat. :roll: :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


háj csajok :D (ez milyen jó, fogyis topikban háj-al köszönni.. na jó, zsibi vagyok, tudom... :D :D )
Márti, gratula az életben levéshez! :D Tényleg nagyon-nagyon ügyi vagy, és ez csak egyre könnyebb lesz ám, most éppen az egyik legnehezebb napot éled át, első napok, ráadásul gyüminap... szerintem ha ez ment, az egész menni fog november 7-ig faszán! :D
édes-savanyút bármennyire égő, én hús kifehérítése, picit megpirítása után úgy csinálom, hogy jobb kézzel lecsavarom a tetőt egy "uncle ben's édes-savanyú mártás extra ananásszal" feliratú üvegről, ráborítom, összefőzöm kábé fél órát oszt kész. :D szerintem tök fini.
Edith! :D
Hát azt hittem már sose jössz többet, úgy eltűntél... szerencsére mégis... :D :D mi újság szívem, mesélj valamit... :D
mivel alig írtatok, én is alig írok, inkább alszom egy hosszú mélyet, bár ez megint csak nem rajtam fog múlni... :twisted: :twisted:
kicsi drágám ma fél hatkor keltett azzal, hogy kópés vigyorral belekönyökölt a gigámba, valamint ezzel egyidőben a mutatóujját igyekezett minél mélyebben belehelyezni a bal orrlyukamba... reménykedjünk egy kíméletesebb ébredésben holnap... én legalábbis nagyon reménykedem... :D :D :D holnap suli sincs, úgyhogy alhatnánk sokáig...
többiek, főleg Judit? mizújs csajszi? ha nem fogyózol akkor is gyere!!!! és te Dominika? merre voltál ma egész nap? na jó, nem névsorolvasok tovább, bár lassan jimet is emlegethetnénk, mingyá' befagy a balaton, gyertek már haza életem... :D :D :D
pusszantás csajok :D
Vendég
 


Hahó!!!!!!

Azt hiszem túléltem, és nem is volt annyira tragédia!
Egyébként valami hülye vírust is összeszedtem, hányás hasmenés!
:?

foster!
Képzeld én olyan hüüülye vagyok, hát a november 7-én még csak 60 nap lesz! :shock:
:lol: :lol: :lol:
December 7 az igazi, a nyerő!!!!!!!!!!!!

foster írta:
úgy csinálom, hogy jobb kézzel lecsavarom a tetőt egy "uncle ben's édes-savanyú mártás extra ananásszal" feliratú üvegről, ráborítom, összefőzöm kábé fél órát oszt kész.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez nagyon tetszett!!!!!!!!!!

Edit!
Tényleg ki kellenne próbálnom a káposztát, úgy kívánom!!!!!!!!
Gondoltam ám rád, mikor Vásárhely mellett elmentünk. Nem szoktunk bemenni, hanem kikerüljük!
Akkor te már végeztél a 90 napossal????
Vendég
 


Ezzel a 2 képpel kívánok Jó Éjszakát Nektek!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Juditkecskemét húga vagyok. Olvasgattam már ezt a topikot, meg a 2008 márciusi babásat is, úgyhogy néhányan (jim, b.márti, bosek) már "ismerősök" vagytok. :wink:
Most szántam rá magam a regisztrációra. Remélem azért nem toloncolnak ki, mert még nincs babám.... :lol:
Huh, röviden annyit rólam, hogy tavaly augusztus óta van rajtam kb 8 kiló plusz, és persze akkor sem voltam egy soványság... :roll:
Kipróbáltam a 90 napos diétát, de az egy hónap alatt leadott 3 kiló nem volt elég ösztönző, hogy folytassam. (Na jó, igazából úgy volt, hogy elterveztem, hogy ha minimum 3 kilót fogyok, akkor folytatom, de mivel pont 3 kiló volt, így igazából rajtam állt a döntés... gondolom sejtitek.. :lol: )
Na de most adódott egy jó alkalom, hogy rászánjam magam ismét. A barátom kiment az USA-ba 2 hónapra, és megígértem neki, hogy fogyok legalább 4 kilót ezalatt! (Ő meg azt fogadta meg, hogy hízik ugyanennyit. A mázlista! Szerintem bele sem férne a karakterszámba, ha leírnám a mai ebédjét. :lol: Kb. 8 fogás- jóhogy, ingyen eszik, és még magyar is, reszkess amcsi menza! )
Szóval, már 2-3 kiló le is ment 2 hét alatt. Ja, azt nem mondtam, hogy az update szerint próbálok kajálni. Főleg egyeseket, de délután mindenképpen csak azt. Persze ma becsúszott egy kis carte d'or zserbófagyi, de névnapoztunk, és az milyen már, hogy nem fogadom el... :lol: :oops:
Na jóóó, meg még egy kis házi sajtos pogi.
A legjobb, hogy úgy néz ki, hogy elkezdtem sportolni! Remélem nem csökken a lelkesedés... A héten voltam Pilates órán, tegnap pedig az extra-hiper-szuper-gyilkos alakformáláson. Már a buszról is úgy szálltam le, hogy a kezemmel tettem egymás után a lábaimat...
:shock:
Volt minden, sztepp-padon ugribugri meg kitörések, gumiszalag, koreográfia, súlyzózás, hasizom, fenékgyakorlatok, a térdünkkel meg (számomra) összenyomhatatlan karikát kellett (volna) összenyomni. Ami motivált, hogy egy tündéri és szép és bombacsinos csajszi tarjta mindkét órát. Igazi példakép! (álmodik a nyomor)
:lol:
A holnapi nap igazi erőpróba lesz: családi szülinapos eszem-iszom dínom-dánom! Ajjajj... :?
Később még visszaolvasok, hogy képben legyek, hogy ki kicsoda és miért lehetünk rá büszke. :wink:
Addig is: FOGYJUNK EGYÜTT!
éda
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: