Új privát üzeneted érkezett!

Helóka lányok, hű de beindult ez a fórum, nagyszerű, nagyszerű... :D :D
Igyekszem túltenni magam regisztrálásom szégyenletes körülményein (nem nagyon bírok visszaemlékezni rá, hogy miért pont ezt a nevet választottam, mondjuk regisztrálás előtt fosterék háza cuccokat vadásztam a gyereknek az ebayen, valószínű ez indított meg….no sebaj persze, csípem foster nénit...) 8) :D

Szóval a fogyihoz: első nagy elhízásom ülőmunka plusz hasonlóan vihogós nassolós kolleganő, aztán második gyereknél felrántottam huszonötöt, lement tíz, szoptatás alatt visszajött hét, de legalább volt mire fogni, viszont én már fél éve nem szoptatok és még mindig rajtam van kábé tizenhat… és egyszerűen nem megy úgy, mint régen, amikor két hét alatt simán ledobtam tíz kilót ha kellett, most alig megy le… mondjuk most hallottam egy olyat, hogy akkor nehezen fogy az ember ha nem alszik eleget, mert állítólag alvás közben megy a zsírégetés igazán, főleg a hosszú, mély alvások alatt, ez meg ugye annyira nem jellemző a kisgyermekes anyukákra…
Azt megfigyeltétek egyébként, hogy a fiúgyerek jobban hízlal? (mármint nem valami bizarr kannibál megfontolásból persze..) :D :D Legalábbis az én környezetemben tök igaz, a fiús anyuka ismerőseim sokkal többet híztak mint a lányt várók… nekem is két fiam van, úgyhogy én úgy döntöttem elhiszem magamnak ezt a felfedezésemet, és ráfogom ezt is a pasikra… 8) 8)
jim!
köszi.. :D :D :D :wink:
Próbáltam azért kiregizni, de bakker esküszöm én nem bírok rájönni hogy kell (de most komolyan, hogy kell, ha egyszer mégis ki akarnék, tudjam már… kell itt valamit kavarni vagy csak én vagyok ekkora láma?.... ) amúgy királyul néz ki a tallér, valami hasonlót lehet kapni készen is kis zacsiban bazi drágán, egyes sajtos tallér, de fini…
juditk!
olvastam a topikotokban mikor elmesélted milyen nehezen fogysz és miért, hát te extrán hősnő leszel ha végigcsinálod, nagyon szorítok! És amilyen jól főzöl (meg itt mindenki más, csak bámulok és irigykedek) biztosan sikerülni fog! Nálam általában kimerül az ápdét a készen kapható cuccokban (meg a rendelhető menüben néha), de majd talán itt végre ihletet kapok és új szenvedélyem lesz a főzés… hehe… sanszos, ja. 8) :D
Bmárti, Pumperka, Dominika! (meg Bosek, ha beszállsz…)
Nagy-nagy hajrá nektek is…. Bár Dominika, rajtad már szemtelenül kevés a felesleg, meg köldöktetkó mutogatás hasizommal kísérve…haha… Nekem a csípőmön van tetkó, de bár ne lenne, elég gáz mivel ott is szétrepedt a bőröm csessze meg, és ott világosabb a csíkban, fúj, hülye kamaszévek, hát kellett ez nekem…
:twisted: :twisted: :twisted:
De egyébként csajok, azért én perverz módon kicsit élvezem ezt a dagi állapotot, néha van ilyen termékenység-istennő fílingem, jó nagy far meg persze csöcsök… 8) 8) szerintem amúgy a pasiknak is bejön, nem kell ám addig sem leírni magunkat amíg van rajtunk egy raklap háj…nekem például most is fütyülnek a kukások ha összefutunk reggelente… :D :D :D 8) 8) tudom, tudom, könnyű engem boldoggá tenni… (ok, nem mellékesen az uram se hány le, majd mindennap szex hálistennek, mondtam is már neki, hogy undorodjál már kicsit tőlem, nem lesz így motivációm sose… ) :D :D
Na, most ennyi, ez is sok tudom, bazi gyorsan gépelek, így hajlamos vagyok írásban is a szófosásra…bocsi csajok.
Ja, és ma elkezdtem én is, remélem holnapra lemegy öt kiló (ilyesmi iram felelne meg a türelmemnek)
:roll:
Vendég
 


foster írta:
szerintem amúgy a pasiknak is bejön, nem kell ám addig sem leírni magunkat amíg van rajtunk egy raklap háj…nekem például most is fütyülnek a kukások ha összefutunk reggelente…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Üdv itt nálunk foster lány!
Igen lemegy holnap 5 kiló nekem is ez jönne be!
Rááltam ma a mérlegre és még mindig 74 :?
Na mindegy!
Legközelebb 2 hét múlva állok rá!
Rakj fel képet, hogy tudjunk archoz kötni, de a tetkódat is megmutathatnád! 8)

dominika!
Nem semmi, hogy egy ciciből szopiztatok, sok mindenen keresztül mentetek már ti is!
Rakj te is képeket!
Vendég
 


Jim!
Mi a helyzet jobban vagy???????
Vendég
 

 
 

Ja és ma nem volt időm megcsinálni a kaját, mert dolgozni kellett mennünk Bencével.
Aki nálunk dolgozik, elment Londonba, így nekem is be kellett ugrani.
Holnap is kell menni, ugyhogy csak péntekre fogom megcsinálni!
Kínait ettem, ugye nem baj????
12-ig beburkoltam, azóta semmit nem ettem, nem tudom mit egyek????? :shock:
Nem sok minden van a hűtőben. :?
A család többi tagjának csináltam egy halom rántott szeletet, annyira csepeg a nyálam. :shock:

Jim!
Panírozni nem lehet azzal a zab bigyóval????????

Ja és senki nem mondta meg nekem, hogy lehet édesítőt fogyasztani szopi alatt. :roll:

Habár dominika te írtad a cukrosok kőkemény diétájukat, és szopiznak, akkor gondolom ők is édesítőznek nem?????
:shock: :shock:
Vendég
 


Fostercsajszi!

Imádnivaló a humorod!!!:-)
A szemtelenül kevés többletemért megdolgoztam ám! Azért olyan nagy a szám, hogy csináljátok TI is a diétát, mert TUDOM, hogy használni fog.

Fiúknál több hízás???
A fiammal 7 kg híztam összvissz, viszont 19 évesen szültem.
A lányommal 14-et és 32 éves voltam mikor szültem.
Sztem ez inkább kor és genetika kérdése, hogy ki milyen ütemben tudja visszadobálni a kilóit.

Igen, a genetikán sok múlik! Ne akarjunk már mindenáron manökenek lenni szülés után.
Akik úgy néznek ki, azok nagyon-nagyon szerencsés testalkattal rendelkeznek és nagyon keményen megdolgoznak érte. (olytonos diéták és kőkemény testedzések)
A fiam után isteni alakom volt a teherbeesésem előtti állapotig. Még van rajtam kb 5 kg felesleg .

Amúgy szerencsés az alkatom is, vannak akik a 10 kiló feleslegüket csak a fenekükön-combjukon hordják, van aki csak a hasán.
Nekem mindenhová jutott :wink:
Jaaa és én 160 cm "magas" vagyok nálam minden plusz felesleg jobban látszik.

Márti!

Na lássuk a kínai kajádat:

Ha sült tésztával etted, akkor a tészta és a sült zöldség szénhidrát, ebből a zöldség keményítő.
Ha szósz is volt rajta és csak a szószt etted meg, akkor jól ettél.
Ha a husikát is betúrtad, akkor kombináltad a fehérjét és a szénhidrátot.
Ez még délben nem akkora gáz, este annál inkább.
Hisz ne feledjétek Norbi atyátok szavait, miszerint az esti étkezés az, ami a hízásokért felelős és OTT nem mindegy, hogy mivel mit eszel!!!

Az én személyes jótanácsom: minden étkezés között igenis teljen el 3-4 óra!!!!

Jaaa és este a vacsorára ne egyél rá gyümölcsöt!!!
Önmagában eheted.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Itt vagyok, csak betegen.

Márti, lehet édesítőt. Még mindig jobb, mint a cukor. MAjd előveszem a szerves kémia könyvemet, hogy tudományosan is alátámasszam, fejből már azért nem megy annyira :oops: :lol:

Pite fotóval még tartozom.

Annyi mindent írnék, de mennem kelle.

Foster, örülök, hogy nem törölted magad! Már nem tudom hol kell, elég ideg voltam, mikor koccoltam innen :wink:

piercinget akkor rakom vissza, ha nem lesz ekkora hasam. Mintha most mennék szülni!!! Brrrrrrrrr.

A lierac ampulla a legjobb striákra, illetve a stria fissan. Akit érdekel, írok róla!

tényleg mennem kell. :cry:
Vendég
 


Jim!

Jobblást Neked, gyógyulgass ám!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Jim!
Érdekel az ampulla!!!!!
De előbb gyógyulj meg!!!!!!!!

Ez volt az ebédem:
Csak persze nem 1 szelettel hanem 3-al! :)
Kép

natur csirke mell tök vékonyan, oliva olajban kisütve!
Tetején ementali sajtocska, annak tetején paprika,
És mellé zöldség köret

Nagyon fini volt, és dugig vagyok!

Leg-magiccel csináltam tegnap 190-et majdnem minden órában ráálltam.
Ma még csak 90-et! :D

dominika!
11. 45-kor ettem kínait! Akkor az még belefér! Ugye?
Vendég
 


Márti!

Norbi szerint és szerintem is IGEN!
Holnap szénhidrát napom van, én sült tésztát fogok enni. Jó ötletet adtál.

Guszta a kajád!!!!!

Én ma még csak 3 kanál krumplipürét ettem, nesze neked keményítő nap.
Más keményítőhöz most nincs kedvem, estére összeütök egy kis natúr lecsót barna rizzsel.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


dominika!
a risz keményítőnek számít?
keényítő napokon mit szoktál még enni? Úristen csak annyit ettél, és még nem haltál éhen?
Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!
Vendég
 


Még nem haltam éhen.
3 hete stagnál a súlyom. Ennél a diétánál ez természetes.

A rizs szénhidrát és azon belül is keményítő.
Ugyanúgy a burgonya, a hüvelyesek, főtt és párolt zöldségek, jaj több nem jut eszembe!!!Pedig van egy csomó keményítő.

Olvasgatom közbe Norbi haverotokat, egyre szimpibb az ürge.
Gondoltam, ha a párizsi 1-es kód, akkor vacsira azt eszek natúr paradicsommal.:-)

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


risz........ :lol: :lol: :lol:
bocsánat, de úgy látom megértettél. :lol:

Én olyan éhes vagyok, hogy meg tudnék enni, akár egy lovat! :shock:
Ettem 2 danone activia naturt, azt lehet nem???????
Sajna nem volt elég, de gyorsan megyek aludni, és talán nem halok éhen!

dominika! Ha jut eszedbe keményítő még, akkor írj már nekem légyszi!

Jim!
Hogy vagy???

Na jó éjt! Csak azért ezt a képet, mert majs egyszer mi is így villogtatjuk! Ugye Jim????

Kép
Vendég
 


Mi már most így nézünk ki férjünk szemében, nemde lányok? :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Márti, jó a kép!

Basszus, méhgyulladásom van, nem volt elég a hólyaghurut. Most pakolnom kell, megyünk a Balcsira, hétfőn leszek!

Tele vagyok jobbnál-jobb kaja fotókkal, felteszem gyors őket, de nagyon sietek, mert a férjem kivág az ablakon, ha meglátja, hogy nem pakolok és itt ülök :oops:

Ja és sajnos ma vétkeztem, ettem 2 gombóc fagyit :oops:

Viszont, már 69 kg vagyok kereken, ami nagy szó!!!!!!! Magamat is fotózom, úgyhogy ha hazajöttem, olyan képeket is kaptok csak rosszul ne legyetek!

hú itt a férjem, mennem kell, mégsem lesznek most képek.
puszi
Vendég
 


Hali lányok, na végre tudok jönni… mindhárom pasim benyalt egy barom vírust két napja (én nem még mindig, na ki a kiráááály…) 8) 8) 8) :D Borzasztóóó… a pasik extragázosak betegen, mindegyik kétpercenként el akar hullani ettől a sz@ros kis vírustól, na nemáááá…. Én simán lábon kihordom az ilyeneket…. Felváltva nyünyögnek kétpercenként, géphez semennyire nem tudtam ülni eddig, most végre mind alszanak…ki tudja meddig, úgyhogy nagyon gyors leszek…
(egyben eldöntöttem, hogy elég nekem két gyerek, kislánykorom óta három fiút akartam kettő összejött, de asszem elég is lesz… éjféltől négyig az egyik volt fent négytől meg a másik…kééééész vagyok…) :twisted: :twisted: :twisted:
Fogyót persze elb@sztam, ha ideges vagyok csak az ápdét hármas kaja jöhet, most például folyton csak annyi erőm van, hogy felemeljem a telómat és elhaló hangon pizzákat rendeljek… sebaj, jön a hétfő hamarosan, mint mindig… és akkor persze elkezdem újra… :D :D :D
Márticica!
Képet nem rakok, amúgy is parás vagyok, mindig attól félek, hogy felismer a szomszéd, és attól fogva tudja, hogy mi történik épp velem, pedig nem szeretném…. Majd talizunk (ha lefogytunk), vagy priviben küldök (régi, vékony természetesen) képet ha szeretnéd… amúgy ha a nevedben a 77 a születési évedre (és nem mondjuk az elérni kívánt elhalálozási korodra) :D :D :D utal, akkor egy évfolyam vagyunk! (amúgy rólad is láttam régi és új képet a topikotokban, hát te is bomba voltál, és hidd el, most is tök jól nézel ki, egyszer valaki, azt már meg nem mondom ki meg mikor azt írta egy képed alá, hogy tündéri márti, hát tök ez jött le nekem is minden hozzászólásodból, hogy tündéri lehetsz…)
ja, és panírozni kimondottan lehet azzal a zab bigyóval!!! Azt már én is próbáltam (pedig nálam nagyobb antitalentumot a főzéshez keresve sem találni, de még én is be bírtam azzal panírozni, és tök jó lett!!!)
Dominika!
Jó, hogy itt vagy nekünk követendő példának, a norbiba meg tényleg érdemes belemerülni, szerintem sokkal jobb, mint a 90 napos… az se rossz, de azért napi hat norbis képviselőfánkkal is fogyni (meg persze norbis szenya, norbis somlói galuska pukkadásig), na ezt nem tudja a 90 napos…. Bár megcáfoltad egyből a fiús-hízós elméletemet, de nem baj, úgy döntöttem te leszel a kivétel aki erősíti a szabályt…(amúgy az eszemmel tudom ám én is, hogy kor meg genetika, de hát az ember már csak ilyen, kifogást meg persze elméleteket gyárt a bénaságaira…) nekem is mindenhová jut a feleslegből, még a kisujjam is vastagabb esküszöm…
:D :D :D
Amúgy én a norbit azóta bírom nagyon, mióta egyszer régen tornáztam valami kazettájára, és a felénél azt gondoltam, hogy na csá norbi, elég volt, szevasz, megyek és benyomok egy szenyát most rögtön, és erre abban a pillanatban a kazin megszólalt a csávó, hogy nem, nem, nem mész ki szendvicset csinálni magadnak, hanem csinálsz még velem húsz lábemelést… na, itt kigúvadt szemekkel megállt a lábam a levegőben, és éreztem, hogy na, ez a pasi ott van vazze…. :shock: :shock: :shock:
Jaj ne, nyüszög az egyévesem megyek, jövök amint tudok, pusszantás csajok :D
Vendég
 


jaj és gyorsan még, pont amit kimondottan meg akartam írni, az maradt ki (jellemző rám):
Jim!
Én a tünetek alapján méhgyulát mondtam volna (nem azért mert ilyen király diagnoszta vagyok magamtól, csak egy barátnőmnek ugyanez volt egy éve, akartam is írni, de haldokló hímjeim miatt nem jutottam odáig…) sebaj, kigyógyulsz hamar drága, amúgy nekem is az elmúlt év egy összefüggő rémálom sok szempontból, majd megosztjuk egyszer egymással remélem, de sz@rjad le, vannak ilyen korszakok, lesz ez sokkal jobb is… amúgy pont most akarunk valahová pest mellé költözni, mivel ember folyton ott kavar, mi meg itthon messze vidéken... megyünk mellétek szivem (nekünk nyolc, hogy hova, csak közel pesthez), aztán majd vállalkozunk együtt, rengeteg tervem van, egyszer (pár unikum mellett) megbeszéljük
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
pusssz, most már tényleg mennem kell ápolni.. :D :D
Vendég
 


Basszus csajok, nektek is bazigázos a férjetek ha beteg?! :shock: :shock: :shock:
Én már metálkész vagyok, ma úgy összevesztünk mint még soha, már arra gondolok, hogy elválok vazze, kapja be, a következő kérdéseket tettem fel neki: miért nem veszel be egy algopirint, miért nem fekszel le pihenni, miért nem mész el orvoshoz ha ennyire szarul vagy… persze ezt nem így egymás után kárpálva, csak lazán szétosztva fél napra… erre ő kiakadt, hogy minek kérdezek ennyit, hagyjam békén, ő beteg…. :shock: :shock: :shock:
Hát kéééééész….. kapja be, én itt ápolok ötezerrel napok óta…. Na mindegy, amúgy hallottam legendákat arról, hogy jó fej pasik betegen mennyire gázosak, de eddig nem hittem…. Egész nap tízig számolok, de legalább jó hír a sok szar között, hogy fogytam két kilót az egész napos pizzázás ellenére :D :D :D
(bár ma összecsaptam egy édes-savanyú csirkét, de az sem pont fogyókúrás rizzsel körítve…)
Na pussz, jó legalább nektek panaszkodni, bár ha jól látom senki nem járt erre tegnap óta….
Cső lányok, legyen jobb a vasárnapotok mint nekem lesz…..
:twisted: :twisted: :D :D
Vendég
 


Foster!
De jövünk és olvasunk...Csak képem nincs írni, két napja zabálok. Ez meg egy fogyjunk együtt fórum... :oops: :(
Enyém férjem is pont ilyen, és az ideg szétvet ilyenkor. Azt a világvége képet....
Szóval:
Reggeli 3 szelet tönkölybúzakenyér padlizsánkrémmel
Délelőtt: egy meggyes norbi update1 muffin (mert azért lelkiismeret is van a világon)
Ebéd: Kínai spagetti (sok zöldséggel csirkemellel, saját készítésű)
Délután: 1 akó szőlő
Este: 2 dl cukros kakaó, egy picike kaláccsal.

Eredmény: :oops: :oops: :oops: :oops: Mérlegre sem merek állni.

Az a helyzet, hogy tegnap mi is nagyon összevesztünk a férjemmel. Úgy gondolja, hogy az hogy a gyereknek antibiotikumot adok az az én dolgom, az orvosváltás az én dolgom, neki van épp elég egyéb...A végén már ocsmányul beszéltünk, a kertben bőgtem egy csomót és megállapítottam, hogy nem érdekel a súlyom, csak a gyerekeimnek fogok élni, és emellett a másik örömöm csak az evés lehet.
Persze a pofámról lesül a bőr így utólag. Ja és egy sört is ittam az udvaron nagy bánatomban a korom sötétben.

Csajok!
Össze fogom magam szedni és újult erővel kezdem majd...HOLNAP. Az update 1 kenyeret már megvettem, és zabkorpás akármit csinálok majd...Bár a családnak rántott csirkét kell csinálnom mert jön apósom is és dolgoznak a kertben...Mennyi a valószínűsége, hogy nem eszek belőle????
Ja a zabkorpás panír nem jött be. Sz@r.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Juditk!
nemááá, a zabkorpás panír nagyon fini, még nálam is, pedig én direkt béna vagyok ha főzni kell (táncikálok, meg énekelgetek közben, és minden odaég meg szar lesz)..... én annnnnnnyira irigylem a leszbikusokat hallod, de komolyan, semmi pasimizéria, velük beszélget a társuk ha hazamegy, a francnak vonzódom pont a pasikhoz....... :twisted: :twisted: :twisted:
a sör miatt meg ne legyen lelkifurdalásod, én ma már négy unikumot bevágtam idegességemben (hogy miért nem miss unikum néven regisztráltam, ki tudja, kezdek félni az alkoholizmustól, de hát három pasit kibírni csak így lehet...) :twisted: :twisted: :twisted:
amúgy szerintem adj a Levinek antibigyót, meg hozzá sok-sok normaflore-t..... vagy joghurtot, kefírt, ilyesmit.... és a férjed meg sz@rjad le, mint én, hát mit tudnak ők a gyerekekről? ha egy héig kellene csinálniuk azt, amit mi csinálunk belehalnának szerintem... na mennem kell, megint helyzet van...
Vendég
 


Foster csajszi!

Ha neked is eleged van és nekem is kivan a tököm a pasikáimmal, akkor mi ketten összeköltözünk???? :lol: :wink: :wink:
Jaa ez a haldoklós téma tök igaz. Ha már a lázmérő kiakad 37.2-nél, hajaj akkor nekem annyi...
Sóhajtozás, haldoklás, elhaló hangon suttogás, jajgatás.
Bezzeg ha mi vagyunk betegek akkor meg jön a : vegyél már be valamit ne nyávogj annyit! Vagy: kaja mé nincs?

Sör: IMÁDOM de szerencsére egy pohártól tök koki leszek, így ritkán iszok. A múltkor főzicskéztem, csaj aludt. Gondoltam iszok egy fél pohárka jéghideg szamorodnit. Hááát le kellett dőlnöm, hogy ne mata részegen babázzak... :oops: Na jó részeg azért ne voltam, de megütött.

Naaa áttértem a Norbira.
Ma reggeli rosszullétem betette a nagyajtót. Nem tudok gyümit enni, mert az allergiám miatt keresztallergia lép fel és az nagyon durva tüneteket produkál.
Így elkezdtem Norbizni.

Reggeli: ropi és 1 alma
Ebéd: 2 szelet pizza (egész nap güriztünk nem tudtam főzni)
Vacsi:párizsi, főtt tojás, paradicsom, 1 pohár 1,5% tej (ez mind 1-es kód)

Kenyeret nem eszek, itt Örkényben nincs Update kenyér, de amúgy is rohadt drága, így inkább nem eszek.
Majd reggelire 1 szelet simát

Judit!

Kitartás! Gyere nyugodtan akkor is, ha nem sikerül betartanod,hátha adunk mi egy kis lendületet!

No nyugodalmas jóccakát mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Dominika kicsiszívem!
naná, hogy összeköltözünk ha becsődöl a házasságunk
:D :D :D
tököm kivan a pasikkal, és mellesleg előre és utólag is elnézést kérek mindenkitől akit szívemnek, drágámnak, cicának, bébinek meg ilyesminek hívok akaratlanul és ezt utálja... én tudom, hogy übergázos öregasszony leszek, valószínűleg lilára színezem majd a hajam, csipkekesztyűt és fejrekoppintós esernyőt mindig hordok majd magamnál, és mindenkit aranyoskámnak, drágámnak, cicának meg ilyesminek hívok majd, és persze mindenkit megkínálok majd aszalt szilvával ami mindig lesz nálam (roppant egészséges amúgy)....de utána tuti cigit kunyerálok majd mindenkitől... szóval utálni fognak a fiatalok rendesen gondolom, és bocs lányok, hogy a személyiségemnek ezen oldala is előtör itt..
jaj, haldokló hím ver.1.0. nyünyög, mennem kell....
Vendég
 


francba csajok, senki nincs itt élőben mikor tudok írni.... na megyek aludni, pusszantás mindenkinek :D :D :D :D
Vendég
 


Este tízkor?
Mikor kussol mindenki és végre tudom nézni a gyilkos elméket????!!!
ugyanmááááá

Én drágámozni szoktam sajnos, de élőben.Sokan nem díjazzák.
De sokan nagyon nagyon!
Nekem élőben van hasonló stílusom, mint nked írottan is, de kicsit visszafogottabban adom már elő. Tán azért mert megöregedtem, tán azért, mert szakmámban megkívánt.
Egyébként bármilyen röhejes, de ez a fajta stílus sok magas posztban lévő tárgyalópartneremnek kifejezetten bejön.

ki mit főz ma?Uram asszonta nefőzzek semmit. Viszont a hűtőben sincs semmi!!!!! :D
Majd gondolom 3-kor eszébe jut hogy nincs mit enni, és bizti megkérdi, hogy mit eszünk? :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Na engem tegnap sikeresen megbékítettek… :D :D :oops: :oops:
Hja, a lázmérőt se bírja felemelni a rosszulléttől, de szexelni azért bír…. (megjegyzem ez a szerencséje…) :D 8)
Fiúk mára sokkal jobban vannak, hurrá, már nagyon elegem volt, ma egész nap henteregni fogok úgy tervezem….
Judit!
A ti problémátokon törtem a fejem elalvás előtt (furi ez az internet mi, egy vadidegen a te problémádon agyalgat…) és a következőre jutottam:
Nehogy abbahagyd a fogyókúrát!!!! Csináld a norbit, hidd el, lehet, hogy lassan, de mindenképpen hatni fog!!! A fogyókúra csak az első héten szar, utána megszokod, az idő meg telik és egyszercsak ott vagy a célnál… Emellett játszd a jégkirálynőt rendületlenül, dönts folyton egyedül, meg se kérdezd a véleményét…. Ettől tapasztalatom szerint mindig kikészülnek, pláne ha látja, hogy közben az asszony egyre csak fogy, elvan magában….
Aztán lehet, hogy hülyeség, végülis nem ismerem a férjed, csak általánosítani tudok, lehet, hogy ő tök más eset…. :roll: :roll:
Láttam régi képedet (márciusi topikban, régen) és valami gyönyörű voltál, hát adjon már ez erőt és önbizalmat!!! (amúgy bocs márciusi lányok a kukkolásért, tudom, hogy nem szeretitek, de ti vagytok az én teleregényem, két-három naponta tuti elolvasom amit írtatok, de ez egyben bók is ám, szerintem a legélvezhetőbb topik, sokba beleolvasgattam már, de csak nálatok ragadtam le, a többi uncsi volt…) :D :D :D
Dominika!
Tojásrántotta? Ápdét egyes ha magában eszed és összeüthető üres hűtőből is (már ha tojás van benne..)
:D :D :D
Én is voltam olyan pozícióban, hogy tárgyalnom kellett (hej, régi szép idők..) és igen, sokakkal megtaláltam a közös hangot én is… az emberek szeretnek vihogni, hát van értelme bármi másnak a jókedven kívül? Úgyis megmurdelünk mindahányan, akkor meg minek keseregni, ki kell szívni az élet velejét no, és ez csak akkor megy (nekem legalábbis), ha fos helyzeteket is igyekszem viccesen felfogni…
Persze lehet sok vagyok néha… elég öntudatlanul jön belőlem ez a stílus (amúgy nagyon gáz? Szóljatok már rám lécccci…)
Most direkt lehagytam mindenkiről a becézést, pedig kimondottan a juditdrága és a dominikabébi kívánkozott volna ki belőlem, de visszatuszkoltam… :D :D :D
Vendég
 


Kriszta, szóval úgy, most elkaptalak! :wink: Köszi a Norbi-féle listát. Nekem egyelőre túl bonyolultnak tűnik. Nem baj, majd meglesem, hoygan csinálod te és akkor talán beépítem valamennyire az étrendünkbe. Azért csak valamennyire, mert az ételek felét nem ismerem, nálunk nem szokásosak vagy egyáltalán nem szoktam főzni.

MA zöldséglevest főzök, másodiknak pedig csirkemellet párolok egy kevés olajon, megszórom liszttel, majd tejjel felengedem. Tejföllel és paradicsomszósszal dúsítom, zöldfűszerekkel ízesítem. Általában petrezselymet, oregánót és kaprot használok (ebből pindurkát csak, hoyg a férjem ne érezze :wink: ), többet nem szabad, mert elvesztődik az ízük, de azt tehetsz bele, amit szeretsz, ami van.

NA, mentem, tegyem oda a kajákat, amíga kisebbem alszik.
Sajnálom, hoyg enm bírtad már a 90 napost. Pedig olyan lelkes voltál érte. Nagyon szar lehet egy allergia. Csak a barátnőm allergiás, amúgy a közvetlen közelemben senki, de bőven elég volt nekem, amit nála láttam. :roll:

Szép vasárnapot mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edit!

Pedig nem bújkálok!!!
Norbinál ennyi a lényeg: szénhidrátok délig (vagy 3 óráig, ha teljes kiörlésűek) utána jöhetnek a fehérjék.
Annyi engedméyn még van benne, hogy délig ehetőek olyan jellegű kaják is ami ch és fehérje kombinációja.Pl:rakottkrumpli.
Végre ihatok este tejet. :D
Az a lényege, hogy ha a CSAK 1-es kódú kajákat eszed, akkor fogysz!!!
Ha a többi szerint étkezel, akkor megtartod a súlyod és nem hízol.
És reggelizhetsz is.
Hát ezért küldtem át Neked lényegében.Hogy tudj úgy enni, hogy regelizel és mindent eszel.

És kiiktathatom a gyümiket, amíg az allergia tart. A diétát semmiképp nem akarom abbahagyni, de az éjjeli befulladások megijesztettek kicist.
Nem ehetek banánt, dinnyét, almát, körtét, szilvát, szőlőt.
Ma pl még SEMMIT nem ettem, de így nagyon nehéz. Remélem estig kibírom, aztán gyorsan lefekszek. :D

Csajok!

Tessék Editről példát venni!! Kökeményen végigcsinálta SZOPI mellett a 90 naposat.
Nem semmi, mi????

Foster csjaszi? Mégsem költözünk össze??? :shock: :wink:

Jim!

Gyógyulgatsz???

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!
Jim most a Balatonon van, ott nincs net. (néha kávézóból szokott írni ilyenkor).

Foster!
Na most egy nagy sóhajjal kezdtem az írást. Igazad van teljesen....Összeszedem magam....Azért annyira gyönyörű nem voltam de tény hogy a mostanihoz képest igen.. :oops: :( Azóta van rajtam vagy +30 kg...Szörnyű így ezt leírni...
Sajnos ma sem jött össze. Főztem a vendégeknek meg tiramisut csináltam. Nem Norbisat!!! :oops:
Mikor írtad hogy a kazettára tornáztál és megszólalt Norbi, hogy.....................
Na ugyanezt éreztem. Nagyban szenvedtem a kazettájára és mikor úgy döntöttem, hogy hanyatt vágom magam, nem bírom tovább megszólalt: Ne hagyd abba, látlak - és még oda is hajolt a kamerába....Hihetetlen volt. Akkor azt éreztem én is hogy ott van velem.
Amúgy nekem a kezdetektől szimpi volt, ahányszor csak tornáztam jót röhögtem a hülye poénjain.....
Tényleg fura hogy rajtam gondolkodtál. Meg az is hogy ezt az egy topicot találtad érdekesnek... :D
Én is gondoltam rád, nagyon hasonlítasz Jimhez. Meg a férjed is. Bezzeg ahhoz van kedve....A Jim férjének is....
Irígylem a lazaságotokat....

Dominika!
Semmit :!: :?: :!: :?: :!: :?: Akkor te nem ismered a Norbi módszert. Kifejezetten tilos semmit sem enni. Lassul az anyagcsere, raktároz a szervezet....Nem jó, ezért van a jo-jo effektus. Én már csak tudom, volt hogy 5 hónapig koplaltam. Napi egy kefír, egy alma, egy korpovit keksz. Később még ezek mellett, helyett egy kis gyümi. 5 hónapig semmi más.....Le is gyengültem...Kezem lábam remegett....
Szóval egyél valami 1-eset!!!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Dominika(bébi)! :D
Há’ dehogynem szívem, te lettél a Bé tervem, ha a házasságomnak annyi (meg esetleg a tiédnek is egyidőben) már megyünk is leszbi szektát alapítani, jaj de szép is lesz az…..egész nap vihogás meg zabálás… mit főztél végül ma üres hűtőből? Ja és Judit(cicá)nak igaza van, a semmit evés hosszú távon hízlal ám, mert tényleg arra van kigyúrva az emberi szervezet, hogy túlélje az éhezést és raktároz nyolcvanhatezerrel ha nincs elég kaja…. Mi az a gyilkos elmék amúgy? Én is végre filmeket akarok nézni újra, nem csak a minimaxot meg a jetixet felváltva…. :twisted: :twisted: :twisted:
Judit(cica)! :D
Egyvalamit higgy el nekem: a pasik semmi másra nem vágynak, mint mindennapos szexre… ennyire egyszerű lények, ez van… leszarják, hogy hány kiló vagy, mennyire lóg a hasad, akkor is szexelj minden nap!!!! Engem is úgy ismert meg a férjem, hogy valami kicseszett jó nő voltam, tökéletes alakkal, mellekkel, most meg lóg mindenem, van rajtam egy csomó háj…. Mégis, mindennap szexelünk szinte… úgy kezdődött, hogy nekem nem volt kedvem, energiám, önbizalmam… nehogymár így is le kelljen vetkőznöm, hogy ennyire szarul nézek ki…. Egyre csak távolodtunk egymástól…. aztán egyszer komolyan leültünk beszélgetni, és elmondta, hogy ő leszarja, hogy hogy nézek ki per pillanat, akkor is férfi, és szexre van szüksége mindennap, ha így folytatjuk nem lesz jó vége…. És azóta én is leszarom, hogy hogy nézek ki, szexelünk ezerrel és minden okés… szerintem te is tegyél rá magasról, hogy most épp hány kiló vagy (és nem mentegetőzünk, hát van neked is szemed, kimondottan gyönyörű voltál régen… a férjed sem mást vett el, hanem téged….te tetszel neki, téged akar, veled él…hát mutasd meg neki, hogy mennyire jó nője van… ) 8) 8) 8)
Na mindegy, a lényeg: ha még szereted bármennyire a férjed, és együtt akarsz vele maradni, akkor hajrá mindennapos szex!!!! Ha már semennyire, akkor meg válj el, minek vesztegesd az idődet vele, olyan hamar meghalunk hallod…. (nagyanyám meséli mindig, hogy sose hitte volna, hogy valaha öreg lesz és itt van tessék, egy pillanatnak tűnik az élete visszanézve…és mindenkié ilyen, egy pillanat az egész, akkor meg ne habozzunk már tenni valamit magunkért… válj el, vagy csábítsd el a férjed mindennap – a lényeg, hogy TE jól érezd magad…. ) amúgy ha erre azt mondod, hogy fáradt vagy esténként a szexhez, azt én is tök megértem, nálam ilyenkor játszik be némi alkohol, igyál te is egy-két baileyst (én azt ittam néha amikor szoptattam), hidd el semmi baja nem lesz tőle a gyereknek, viszont nagyon sokat segít…. (na, most már végképp annyi az imidzsemnek, totál alkoholista nimfománnak tűnök vazzze…. Mondjuk van benne valami…) :D 8) :shock: :D 8) :shock: :oops: :oops:
Na, megyek csajok alukálni, puszi mindenkinek :D :D
Vendég
 


Sziasztok, csajok!

Bocs', hoyg tegnap csak úgy se szó, se beszéd betolakodtam. :oops:
Szóval Edith vagyok, és valóban nemrég csináltam végig a 90 napost. Azzal, hyog kőkeményen viszont nagyon vitatkoznék. Ha úgy lett volna, akkor most nem állnék itt 68 kilósan, még mindig jó 8 kiló plusszal magamon.
Nagyon a magam szája íze szerint csináltam a diétát, ami azt jelentette, hoyg a mennyiséget nem vontam meg magamtól, mivel valóban féltettem a tejcsit.
Lementem olyan 66-ig (húsnap reggelén, éhgyomorra, napközben viszont, amikor normálisan ettem, visszajött még 1-2 kiló) úgyhogy tulajdonképpen azóta nem híztam. De még le kellene adni a többit is.
Az a helyzet, hyog én az oya diétát szeretem, ami nem túl szigorú, nincs megszabva, hyog mit egyek, de azt sem szeretem, ami túl nagy szabadságot ad. A 90 napost én nagyon jól be tudtam építeni a mindennapjainkba.
Itt ki milyen módszerrel fogy? Norbiztok főleg?

Nem tudom, ki említette, hogy szopi mellett nem ajánlják a gyüminap miatt. MIÉRT? Mi van azzal? Igen, kicsit éhezősebb nap, de nem mindenkinek. Mondjuk én csak akkor élveztem, amikor már volt dinnye, de egy-egy pici mogyoróval, napraforgómaggal mégis ki lehetett bírni. A kalóriabevitel megvolt, mert a gyümik is tartalmaznak kalóriát, bizony, a vitaminokról meg nem is beszélve. Ja, az lenne a baj, hoyg egészséges is? :lol: Hát kérem szépen, inkább koplalni egy kicsit, mint nem figyelni oda arra, hyog mit eszel. Tudom, magam példájából indulok ki. Mostanában eléggé össze-vissza eszem mindent. :oops: A tejcsit egyáltalán nem befolyásolta, mondjuk, lényeges, hogy megfelelő mennyiségű folyadékot igyál, úgyhogy szerintem a gyüminapokon kapta a lányom a legminőségibb anyatejcit. :D Hogy nagyobb mértékű a kiválasztás? :roll: A doktornőm azt mondta, ez kicsit gyerekes felfogás, mnert kiválasztás mindig van, és mindenképpen jutnak méreganyagok a tejbe. Egy füstölthúsos bableves után (amit normál étrend szerint múlt héten főztem is) tutti, hoyg több salakanyag megy át a tejbe, mint a gyümik után. Szóval, engem ez nem hatott és nem győzött meg. Amúgy teljesen normális (mennyiségű) étkezést folytattam és én úgy érzem, hoyg sosem táplálkoztam olyan egészségesen, mint amikor 90 napoztam. (Egyszer végigcsináltam, egyszer csináltam majdnem végig - terhes lettem és nem bírtam már, egyszer meg valamennyi idő után abbahagytam. A sorrend mondjuk, időben, pont fordítva volt.)

Most nekem is kellene valami rendszert követni, hoyg nehogy visszahízzak, sőt, ha lehet, még fogyjak is, de még nem tudom, mi és hoygan legyen.

Mrs. Foster. Érdekes az előző fejtegetésed. :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Én csak annyit fűznék hozzá, ha a férjemet ki akarnám kergetni a világból vagy netán válni akarnék, akkor be kellene fognom a mindennapos szexre. :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: Szóval, nem éppen értek egyet azzal, hyog nekik csak az kell. Dehát persze, mindenkinek a maga tapasztalata. Ja, amúgy nem mondom, hoyg nem szereti :P, sőt, érti is a dolgát :wink: de nincs szüksége arra, hoyg nap mint nap, de még kétnaponta sem, hogy szeretkezzen. Mondjuk nekem se, bár lehet, hoyg mégis én vagyok az, akinek többször fűlik rá a foga! :P :P

Megyek, mert úgy látszik, cici kell az elalváshoz. Mármint úgy hallatszik. :D :roll: :oops: :oops: :lol: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Na, átfutottam ezt a két röpke oldalt, hogy nagyjából képben legyek...
Én nem használok édesítőszert. Szerintem azzal többet lehet ártani. Amúgy cukrot is csak a kávémba teszek. Azt se sokat, mert "hitvallásom", hogy: elég édes az élet, bár a kávém legyen keserű. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:
Nekem ez valahoyg úgy jön le, hoyg: ami jön a vámon elmegy a gáton, vagy valami ilyesmi. Szóval, nem hízok tőle, de egészségtelenebb a benne lévő összetevők miatt. Kriszta, majd megnézem, hoyg ezt a Xilitholt lehet-e itt is kapni...

Víznapot nem tartottam. Ha valaki nagyon akarja, akkor inkább még egy gyüminapot iktasson be helyette, vagy folyadéknapot, gyümölcslevekkel, üres húslevessel, ilyesmik, mert többet használ.

Mrs. Foster. :) Jóó a stílusod, engem nyugodtan nevezhetsz akárminek, kivéve a cicát :P . De azt úgyis lefoglaltad már Juditnak, ha nem tévedek.
Nem tudom, mi a helyzet a fiús terhességekkel, nekem csak két csaj jutott (húha, talán anyóspajtim leszel? :wink: :wink: :wink: ) az elsővel 16-ot, a másodikkal 24-et szedtem magamra. Szerencsére mindkétszer ugyanannyiról indultam, mert ha nem diétáztam volna tavaly, akkor most már ... Jajj, bele sem merek gondolni, hoyg néznék ki.

NA, mentem. Kellene dolgozni is valamit. Képzeljétek, néhány napig vígözvegy vagyok. A férjem kiszálláson, nem tudom, mikor jön, de 3-4 napig biztos nem. Úgyhogy a csajaimmal most megleszünk holmi nagy főzések nélkül is. :roll:

Sajtok: azokból amiket felsoroltatok a különféle kódokhoz csak az egyetemes elnevezésűeket ismerem, és éppen azokat nem tudom megvenni, mert drágák. Nálunk másfajta dolgok vannak, úgyhogy, nekem ez a Norbis dolog nem fog bejönni 100%-ig. Igen, ha képeket látok és recepteket írtok, akkor talán. De az előző oldalakon beígért fotókból nem sokat láttam! :P :P :P Amúgy én is fotózós-nyálcsorogtatós típus vagyok. Úgye, Kriszta? :wink: :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Lányok, meggyüttem. 8)

Örülök, hogy egyre többen vagyunk!

Balatonon király volt, de most megint fájok eléggé. Jövő hétre szabit vesz ki a férjem, úgyhogy pénteken megint elkoccolunk és majd vmikor jövök ismét. Addig pedig reszkessetek :twisted:

SEX? Az én férjemnél sexmániásabb a Földön nincs, de most hihihihi van, mert tilos a sex a méhgyuszim miatt. :twisted:

Baszki van egy csomó fotóm, hova töltsem fel, ahol más nem láthatja? Priviben nincs kedvem elküldözgetni így külön-külön.

Foster most már értem mi sugallt igazán a nicked megalkotásában. Leszbi klubbozol itt és ugyebár Foster anyánk is elég ferde :wink: 8)

Ráálltam a mérlegre, még mindig 69 vagyok, de legalább nem híztam. Sajna a Balatonon van egy isteni fagyizó és elég sokszor áldozatává estem 8) Mellette eszem a zabos, meg mindenféle ápdétes kajákat, de szerencsére mozognom nem szabad a gyuszi miatt. Van mire fognom, hogy nem tornázok :oops: Nekem is van legmedzsik, ahhoz még fogyok 5-6 kg-ot, nem bírja a térdem.

Foster, most merre laktok? Lakásba, vagy házba jönnétek? Tudok tanácsot adni-esetleg. Itt Buda környékén elég horror árak vannak, de azért van 1-2 jó hely, ami annyira nem gáz, mondjuk Budakeszi eléggé. (elég drága ahhoz képest, hogy egy kis szar falu fillingje van). Pont a szomszéd lakás eladó itt a házunkban, 15,5 milliót kérnek érte, 2 szobás és sokat kéne rajta melózni, de azért beköltözhető. Vagy 55 ezerért adják ki albérletbe, azon gondolkodom, ott kéne vállalkozni, mert földszinti, jó helyen van, szóval pont jó lenne. Olyan szupi ötletem van, mit lehetne csinálni, csak a gyedem miatt még nem akarom elindítani, majd jövőre.

Kaja fotókat azért teszek fel mindjárt.
Vendég
 


a recepteket most nincs kedvem, mert agyból pattantak ki, de majd ma felteszem őket.

Kép

update 1 -es gombás pizza

Kép

update 1 tejfölös ubisali


Kép

update 2 borsóleves (borsó meg krumpli miatt 2-es)

Kép Kép

update 1 -es zabos almás pite

Kép Kép

update 1 kapros csirkemell zöldség körettel

Kép Kép

update 2 Pataki tálban sült petrezselymes csirkemell sajttal, újkrumplival

Kép

update 1 ecetes ubisali

A tegnapi meggyes túrógombócról nincs fotó, de fini volt és 1-es!
Vendég
 


Jaj csajok, leírom a mai eddigi programom:
Reggel hat: szemfelnyílás, majd a felismerés tarkón vág, hogy hej de kell hánynom…. :shock: :shock: :shock:
Rohanás a fürdőbe, addigra már azon elmélkedtem, hogy huhh, hányjak, vagy f*ssak először…. Leleményesen elkaptam egy lavórt és egyszerre nyomattam kifelé a dolgokat – mindeközben roppant bájos, nőies látványt nyújtottam gondolom – még jó, hogy senki nem látott…. Ezután hétig még legalább háromszor lezajlott ugyanez, majd felhívtam anyámat, hogy gyere, neked kell vinni a gyereket suliba (ma volt az első iskolai napja), mert nem akarom lehányni a padját, hát milyen az már… úgyhogy most el vagyok keseredve, ma lett elsős az egyik szerelmem és én itthon ürítettem ahelyett, hogy ott nyüszögtem volna zsepibe a meghatottságtól… na mindegy, azóta sem bír bennem semmi megmaradni, víz se vazze, úgyhogy jól vagyok mostanra, na…. De persze nézzük a jó oldalát: a mai napom tuti fogyós lesz!!! :D :D 8) 8)
Edithkém! :D
Basszus akkor lehet, hogy tényleg nem kéne kizárólag azokból a kanos állatokból kiindulnom akikkel engem eddig összehozott a sors… én csupa olyan pasit ismertem, akiknek folyton állt, férjem pedig az, akinek a legfolytonabban…. szerencsére rám, bár a pornógyűjteménye se semmi…. A cica, bébi, drága mind sokszor felhasználható ám, ha nem szólsz lehet Editcica lettél volna pont… de befejeztem becsszó, mindenkit a sima nevén hívok mostantól… kicsit gáz vagyok, érzem ám, van önkritikám na. 8) 8)
Benne vagyok amúgy gyermekeink összehozásában, amúgy cigányosan lebeszélhetjük már most a jövőjüket ha gondolod… :D :D :D
Jim! :D
Hát te nagyon király vagy hallod, két hányás közt is rácsordult a nyálam a klaviatúrára a képek láttán… írjad a recepteket, hátha nagyon egyszerű, összeütős, bár sajna mint említettem nekem ez nem megy (viszont királyul csempézek…. szar háziasszony vagyok, de remek melós lennék....) 8) 8)
Amúgy csakis házban gondolkodunk, a lakást nem bírom ki (ha nem muszáj persze), szóval szomszédasszonyok nem leszünk… sajna, bírnálak a szomszédban, a mostaniak annyira nem jó fejek na… mindenhol magyar zászló leng, ami önmagában nem baj, de ők rosszfej hörgős fideszesek, én meg utálom a fideszt, bár az mszp-t is, alapból liberális lennék, de az szdsz-t is utálom már, úgyhogy én nem szavazok, bekaphatják a ….bokámat mondjuk… tavaly pártot akartam alapítani, isteni ötletem van, az egész országot kihúzná a szarból, csak túl merész, senki nem lenne rá vevő…. Férjemmel azt beszéltük pont tegnap, hogy mi meg kiteszünk egy kalóz zászlót!! 8) 8) :D
Még népszerűbbek lennénk itt a környéken…. (és itt most bocsánatot kérek mindenkitől aki esetleg valamelyik említett párt elkötelezett híve, és esetleg megbántottam, de szerintem tényleg seggfej az összes…)
Te jobban vagy amúgy (méhileg mármint)?
Vendég
 


Jim!
A kaják szuper jól néznek ki ügyi vagy.
Miért nem pihensz (pihentél) többet? Én meg nem értettem, hogy hogy fér a Te életedbe ennyi minden. Hát ha én sem aludnék lehet hogy többre jutnék....Nekem úgy fáj a derekam hogy nem bírnám ki a sok éjszakázást.
Szóval kúráld magad és gyógyulgass!
Jó Neked és Fosternek hogy mániás a férjetek...Az enyém az ellentéte. Azt mondja hogy érzi hogy elvárom és kötelességből nem megy... :evil: Hát ettől fölrobbanok.....5 hónap alatt 3 alkalom, az azt jelenti hogy egy év alatt 6-7 eset :shock: Na ehhez mit szóltok??? Nem hinném hogy ez normális...És azt sem hinném hogy ez mind rajtam múlik...(az elején még nem így volt, napi 2 is megesett) Itt nagyobb a baj...Csak távolodunk, szidjuk egymást, már látni sem bírom néha a csökönyös, akaratos fejét....
Foster!
Azért nem olyan egyszerű ez....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


NNNa csajok látom témánál vagyunk!

Edit!!

Igen. Te aztán értesz a nyálcsorgatós képek, fantasztikus időzítés közepette belinkeléséhez. :D :D :D
Pláne gyüminap közepén. :D :D :D
Na félre tréfát még én is tanulmányozom Norbi haverunk értendjét.
Ha beütöd a google-ba a Norbi diéta szót, még kódos recepteket is találsz ám!!!!

Tegnap elrohantam ide a dabasi SPAR-ba, gondoltam jól bevásárolok Norbiból. na semmit nmetudtam venni. Tesco-ba már volt Norbis-s tészta, de maradok a sima durumtésztánál, a Norbié túl barna és gusztustalannak látszik.Inkább majd szó szerint délben eszek.
Ja és rohadt drága.

Jim!

Végre előkerültél!!!Isteniek a kaják!

Fostercsajszi!

Gyilkos elmék: AXN-n futó sorozat, kegyetlen jó film Hasonlít a helyszínelőkhöz. Este fut, akkor már jetix-et sem lehet nézni, gondolom azért nem látod, mert a párod ilyenkor nézi a Privat Goldot vagy a XXX-et. :wink: :D
Addig amíg nem válunk, addig gyúrok a leszbikusságra való hajlamra, jóóóó???


Judit!

Maximálisa igazad van!!!! Mostmár megerőszakolom magam és eszek reggelire pár falatot mindig.
Be kell vennem a gyógyszerem allergiára, ha azt meg éhgyomorra veszem be és nem eszek rá, akkor kegyetlenül sz..ul leszek utána.
És igaza van Norbinak, azért kell ch-t enni reggelre , mert az adja a napi működéhez az energiát.

Ma tehát eszek:

Reggeli: 2 szelet (nagy) mákos bejgli :oops:
Ebéd: lecsó 1 szelet kenyérrel (sima kenyérrel, tehát délben)
Uzsi: gyümölcs, 1 db
Vacsi: asszem csülökpörkölt lesz bográcsban, valamilyen salátát
sztem kefíres saláta fokhagymával

Üres hűtős főzés: fokhagymás tócsni lett belőle.... :oops: :oops:

Sex: érdekes dolog ez a női szervezet. 2 hónapja minden nap nyúzni akartam apát. Mostmeg????? Lazán alszok 2 hétig. :oops: :oops:
Utálom a hormonokat...
Szerencsére apa megértő. Bíztat, hogy lesz még jobb is, csak türelem!!!
Mikor megismerkedtünk, mi is naponta. Most se neki se nekem nincs erőm naponta.
Foster mi a titkod?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Na, ide is, gyorsan, néhány sort...

Mrs. Foster :D Hát, sajnálom akkor a férjedet a "piros kaméliás" :wink: napok alatt. Jóban voltunk a szomszédainkkal, csak elköltöztek. Nos, egyszer elejtettek valami iylesmiket, hoyg jaj, de hosszú az az 5 nap! :lol: A férjemmel csak néztünk, hoyg miért? :P De akkor tényleg nem kamu volt, ezek szerint, tényleg vannak, akiknek szörnyen hosszú idő!

Kriszta, foghatunk kezet, valahogy így szokott lenni nálunk is. Volt olyan, hogy 2-3 hétig semmi. És olyan is, hogy minden nap kedvünk szottyant rá. Mi azt mondjuk, hogy lejárt a kommunizmus, amikor teljesíteni kell a normát. :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

Judit, akkor a te eseted sokkal rosszabb, mint bármelyikünké. Ha jól értem, itt nem arról van szó, hogy közös megegyezéssel nincs semmi, hanem ő nem akarja. Hmm, nem tudom, hogyan lehetne orvosolni. Talán hagyd "békén" egy ideig? És megjön neki a kedve? És ha mégsem? Ez fenemód furcsa és szomorú dolog, mert fiatalok vagytok és pici gyerekeitek vannak..... és tényleg minden téren egyetértésnek kell lennie egy családban, hyog az működjön!
Ne haragudj, hogy vesézgetem a dolgot, de én alapból olyan vagyok, hoyg mindenkin segíteni szeretnék.
Azért megkérdezném a férjedtől: kötelességből neki nem megy. Neked menjen a háztartás, gyereknevelés, minden? Hiszen az is kötelességből van, nem? :evil: :evil: :evil: :evil: Emiatt bocs'... :oops: Nem mondom, nálunk is vannak rossz pillanatok, napok, amikor felhúz a párom vagy megsért, talán meg sem gondolta, hyog mit mond, de mindig van valami, amivel kompenzálja, vagy megbeszéljük... Időnként meg borul a bili, utána jóideig csend és béke van. :D

Figyelembe véve, hogy ez egy fogyis topik, eléggé jól kiveséztük a szex-témát! :D :D :D :D

Tegnap, öntudalanul is úgy sikerült, hyog olyan Norbi-félésen ettem. Délelőtt pástétomos kenyeret, délben szőlőt, du. zöldséglevest, este pedig rántottát és lefekvés előtt 1 csésze tejet. NA, ezek mind normál dolgok voltak, én itt semmi update-es cuccot nem tudok venni. Azért, lányok, nem tudom, én oylasmit is hallottam, hyog üzlet és marketing ez az egész Norbis termék, semmivel sem különbek az átlagdolgoknál. Azért nem ártana utánanéznetek!

Jim, nagyon "jóképű" kajákat mutogatsz. Tényleg jól fognának a receptek is+ :)

puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Aha, csak néhány sor volt... :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edit!

Még jó, hogy kivesézzük a sex dolgot, hisz a sex fogyaszt! Ez tudományosan is bizonyított tény!!! :D

Félreértés ne essék, ha nem veszel Norbi féle tésztát, attól még ugyanúgy fogyhatsz!!!
Nem a NORBI tésztája, hanem a Norbi elvei fogyasztanak némi akaraterővel (ami nálad röhögve megvan) kombinálva.
Nem azt írja, hogy CSAK az ő kenyerét eheted, hanem azt, hogy normál keneret délig, teljes kiörlésűt du 3íig ehetsz!
Tésztát normálat délig, teljes kiörlésű durumtésztát 3-ig.
Ezért igyekszem a nokedlimmel, hogy még ehessek a bográcsos csülökpöciből holnap. :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


kezemben a gyermek, így 1 kézzel elég nehéz írni........

na kaptok ma képeket, úgy fél óra múlva jövök
Vendég
 


Persze közben hazajött a férjem, így csak most tudok írni.

Update: Jim mindig gebe volt, így nem kellett soha fogyókúráznia. Spotolni is lusta voltam mindig és szerencsére olyan formám volt, hogy mindenki azt hitte, keményen edzem. Ház ez vicces....na most első fiammal 23 évesen estem teherbe 48 kg-mal. (169 cm).........az elején rengeteget hánytam, kórházban feküdtem, de azért a végére sikerült jól meghízni. Mindig 70 kg-ot szoktam mondani, de megtaláltam a terheskönyvet, pontosan 67,5 kg voltam. Milánt 4 hós koráig tudtam csak szoptatni tápszeres pótlást már 2 hetes korától kapott. Sokat stresszeltem, meg hát ott volt a két egyetem, amire jártam, szóval nem volt könnyű. Hamar 56 kg lettem minden fogyó nélkül, 1 éves korára már ismét 50 kg voltam és csak a csaszi hege árulkodott, hogy van gyerekem, senki meg nem mondta volna. A modellkedést folytattam, szóval vannak szülést követően is rólam elég jó képek, és nincsenek retusálva. (minden szerénység nélkül, de aki ismer -ugye juditkecskemet-azért elég nagy az egóm......)
Szóval tavaly áprilisban még fehérneműben fotóztak, nyáron ugye terhes lettem..........a végére egész pontosan 77 kg lettem, hogy ismét a kiskönyvre hagyatkozzak. (szerintem voltam több is, csak nem mértek le, én meg ezt diktáltam be). Most kizárólagosan szoptatok, pedig most is stresszes az életem. A volt férjem miatt, a jelenlegi férjem munkája miatt, hitelek, család, betegséges. Szóval így is van tejcsi, aminek örülök! Viszont, baromira megnehezíti a fogyást, mert hülyeségnek tartom, hogy vki szoptatás alatt könnyebben fogy! A lószart! Akkor nem lennék 69 kg! Ez az update nekem azért tetszik ,mert ehetek csokit is, igaz inkább diabetikust és azt is csak délelőtt pár kockával. A 3-as kódú kajákat én kitiltottam az étrendemből. Norbis kajákat alig veszek, csak update jégkrémet, meg kenyeret, mert azt nem csinálom meg itthon. Nem kell update tésztát venni, jó a teljes kiőrlésű is, az is kettes. A lényeg: fehér lisztet és a glükózt kitörölni, helyettesíteni mással.

Lányok, én mindig imádtam enni, sőt zabálni, pörkölt, csokik, sütik......amik hízlalnak, soha sport, kicsapongó élet...... és minden ami káros. Cigi, kávé, pia, fű, stb......Hamar rákaptam a cigire, piára, a könnyű drogokat sem vetettem meg. DE! Soha nem mondom, hogy soha nem fogok inni pl -tuti le fog csúszni néha 1-2 pohárral- de amióta a férjem 29 évesen majdnem elpatkolt, azóta rágondolni sem bírok ezekre az élvezeti cikkekre. Élni akarok sokáig és a gyerekeimnek egy kis példát mutatni......majd meglátjuk, sikerül -e.

Sex: nekem az előző házasságom volt a leghosszabb kapcsolatom, akármennyire nem csípázom az exem, no de az ágyban jó volt. Azért is mentem hozzá, mert hiába volt előtte x pasim, vele volt a legjobb. És az nekem nagyon fontos. 2 év után, kb kéthetente sexeltünk, de nem az hogy nem volt elég, nem is kívántam. Úgy ellaposodott. No meg kiábrándultam belőle más egyéb okokból, így felszedtem a jelenlegi férjem. :oops: Vele mégjobb, és nem azért mondom, mert hú de szerelmes vagyok. Pedig az vagyok, de már mi is 2 éve együtt vagyunk, emiatt tudom összehasonlítani. Ő kívánja mindig, persze én már nem, de attól még nagyon jó. Eléggé nyílt vagyok, ő méginkább és nincsenek gátlások, ez a titka. Tovább nem részletezem, mert ez azért már magányügy :wink: Nagyon sajnállak Judit, mert ha a sex nem működik, a házasság így-úgy tönkremegy. Tapasztalat, van aki már hamarabb felvállalja, van aki soha. Azért meg kell hagyni, az 50 kg-mal könnyen szedtem fel a párom, pláne, hogy tök ronda nője volt. Most azért szarabb helyzetben lennék :mrgreen:

próbálok vmi tárhelyet találni, ahova képeket rakok fel, de nem sikerült még. Kispöcsűm elaludt, most ráérek kicsit.
Vendég
 


ja, melyik recept kellene, lusta vagyok leírni!? :oops: 8)
Vendég
 


Engem a két csirkemelles kaja érdekel, a többit a képekről kb. sejtem, hogy milyenek, hogyan kell összeütni, a süti pedig nem izgatja a fantáziámat. :P
Talán az ecetes uborkának írd le a lé készítésmódját, mert szerintem én nem így csinálom, és kipróbálnám másképp is. Tutti, hoyg nem így készítem, mert én hagyma nélkül nem tudom elkészíteni, de biztos finom így is.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


csajok, majd küldjetek mail címet privibe, ha akartok képeket nézni, mert csak azzal tudok engedélyt adni. most töltögetem fel.

edith, ma leírom a recepteket, de most jó elvagyok a képekkel :oops:
Vendég
 


Na sziasztok csajok!

Jó sokat írtatok, míg nem voltam!
Tegnap egyig voltam az autóval a szervízben, utánna nem tudtam egyszerűen belépni a babanetre.
Hétvégén pedig mi sem voltunk itthon!
Ja és most értünk haza ismét a szervízből. de most már legalább jó az autó.
Ugyanis holnap utazunk Erdélybe!
Majd csak hétfőn jövünk!

Foster!
Akkor jöhet a kép pü.-be!!! :wink:
Szóval te a nagy pizzázások közepette lepattintottál 2 kg-ot!
Nem semmi, én meg itt updattelek, és meg sem mozdul semmi!

Judit!
Nagyon sajnálom, hogy ennyire meggyengült a kapcsolatotok a férjeddel.
De valahogy próbáltál nyugisan beszélni vele ezekről a dolgokról??
És ha van sex akkor ő kezdi, már csak azért kérdezem, hogy írtad ezt a kötelességet!
Gyerekek hogy vannak?????
Légysz, légyszi egy fotót rakj már nekem a kenyérről!

Jim!
Sajnálom a méh gyuszidat, illetve téged, mint szenvedő alanyt!
Jobban vagy már???
Nagyon jók a kajáid, az a kapros bigyó engem is érdekel!
Tetszett az önéletrajzod! :D

dominika!
Rosszul lettél???? Jaj az nem jó!
Akkor jöhet Norbi szuper, én meg vaószínű áttérek a 90-naposra!
Örkény merre van?? :roll:
Csülökpöri????? Az tiszta light-os! :lol: :lol:
Mi is szoktunk bográcsba, csak mi rakunk bele pacalt is, tehát csülkös pacal.
Imádom!!!!!!!!

Edit!
Örülök, hogy te is itt vagy! :wink:
Nagyon ügyes 90 napos vagy, csak gratulálni tudok!!!!
Szerintem követni foglak, mert én lassan 1,5 hete szigorú update 1 ,és sehol semmi! :cry:
Vendég
 


Jim!
easton@citromail.hu :D :D :D :D

Jöhetnek azok a képek!!!!!!
Vendég
 


Ja és nekem semmi nem akar lemenni! 74-ről lementem 73,80-ra!
Nagy kaland sz@.....tam egy nagyot! Ennyi! :cry: :cry: :cry:
Úgyhogy ha hazajöttünk Erdélyből, akkor kezdődik a 90 nap!
Addig is Update 1!
Vendég
 


Kaja kép!

Félkészen:
Kép

Félkészen sajttal: (Füstölt Mozarrela)
Kép

És készen kicsit megkésve a fotózással:
Kép


És a sali hozzá:
Kép
Vendég
 


Ja és ez csak a fejemből pattant ki, és azt a nevet kapta:

Mozarellás pulykamell kapros gomba ágyon! :lol:
Vendég
 


Márti, Erdélybe hová? Ugyanis, amikor "nálunk"-ot emlegetek, akkor Erdélyről van szó. :D Azon belül is Marosvásárhelyről!
Puszi, de most rohanok...... Este, remélem, még tudok jönni. Holnap nem leszek.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


20 kilóval könnyebben:

Kép


és, 20 kilóval nehezebben:

Kép
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: