Új privát üzeneted érkezett!

Tegnapi boldogságom az volt, hogy szerzett a párom magyar forditást a Ghost in the Shell filmünkre. Végre értem mirõl szól. Kép

Mai nap is jól indult. Péter elvolt a kiságyban egy óra hosszat. Igy ki tudtam rendesen takaritani. Igaz hogy fél héttõl. Szomszédok, biztos üröltek. Dehát. Kép

zsunya
 
 


Tegnapi örömöm: Egy õrült jó filmet néztünk meg a moziban!Kép
Nagyon sokat nevettünkKépKépKép
nikie
 
 


Örömeim a hétvégén és ma:
Szombaton itt volt Anyu, vigyázott a gyerekre, és addig férjemmel meg barátokkal elmentünk uszodába.
Vasárnap sok vendég volt, és a bébi nem gyõzött örülni nekik Kép
Ma: itt volt egy kedves ismerõs anyuka a kislányával. Mióta elmentek, Ádám alszik. Kép Ráadásul gyönyörû idõ van, ez a kedvencem. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

 
 

Én ma annak örülök, hogy meglett a kedvenc hajcsatom egyik fele, amit a férjem a terítõvel együtt pár hete kirázott az ablakon!Kép A párját még keresem!
zafi
 
 


A Mai nap öröme-idáig - az volt,hogy reggel a vérvételen egy Magyar nõ vett tõlem vért,és sokkal ügyesebben mint a helyiek!(Belgium)Kép

Mariann
Névtelen
 


Esik a hóóóóóóóóóóóó!!!! Lehet menni hemperegni a hóba. Na jó nem hemperegni csak szánkózni, de annak ugyis az lesz a vége........

Mónika
Névtelen
 


És még a tegnapi örömöm az volt, hogy a 31 éves kolléganõmnek is elmondtam a terhesség elõtti fontos dolgokat, és mondtam keressen rá a neten és vigye el a dokijának. Ha nem találja meg, akkor majd én összeállítom neki. Õ sem tudott egy csomó mindenrõlKép, mint én anno!
A babaneten fog õ is kikötniKép
nikie
 
 


Én ma annak örültem, hogy 4-est kaptam, majd a délutáni alvásból egy Balupuszira ébredtem Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory gratulálok!
Meg magamnak is, mert én meg ma ötöst kaptam. Kép

zsunya
 
 


A pénteki örömöm utólag: Martin megtanult úgy felállni, hogy nem kapaszkodik semmiben, hanem csak felguggol, majd feáll.Kép

A mai örömöm: a legjobb barátnõm kétcsíkos tesztet produkált!Kép Még sírtam is az örömtõl.

Lina
Lina
 


A tegnapi örömeim (a bejegyzés hosszúsága rekordot dönt majd! Kép )
Amilyen pocsékul indult a nap, szép lassan olyan szuperré vált.
Elsõ öröm: Ádám elaludt minden cécó nélkül délelõtt.
Második: Mikor felébredt, odamentem hozzá, és megöleltem, mire azonnal visszaaludt Kép . A kanapén ültem vele, és szépen ledõltem a vasalatlan ingek kupacára. Ádám vagy másfél órán át aludt a karomban, annyira édes volt! Az ilyen órák örökre megmaradnak az ember emlékezetében.
Harmadik: Eszembe jutott, hogy kipróbálom a hintáztatás + vasalás variációt. És sikerült! Kivasaltam hat inget, miközben Ádám vígan hintázott, és zenét hallgattunk.
Negyedik: átjött a barátnõm a lányával.
Ötödik - és most jön a csúcs! - Férjem reggel abban a hitben hagyott itthon, hogy a születésnapom egy hajnali "Boldog születésnapot"-ban kimerült. El is hittem, mert megbeszéltük, hogy most már nagyfiúk, nagylányok vagyunk, nem kell ajándék, csak fülhúzás, torta, puszi. De tegnap reggel úgy tûnt, még ennyi se lesz! Pedig a harmincadik volt! Egész nap szépen sajnálgattam magam. Aztán este hat körül Pali nem egymaga érkezett haza. Hozta a barátnõimet, jöttek az õ gyerekeik is, szóval pillanatok alatt egy szép kis zsúr kerekedett. Majdnem padlót fogtam, percekbe telt, mire magamhoz tértem a meglepetésbõl, és egyáltalán szólni bírtam. Még a poharakat is mások keresték helyettem. Kép
Ádám épp az érkezésük elõtt pár perccel aludt el a hintában, amely a nappali ajtajában van felszerelve. Az egész vendégsereg átbújt a hinta alatt Kép és õ nem ébredt fel. Aztán arra se, ahogy beszélgettünk, a gyerekek kiabáltak. Õ meg úgy aludt, ahogy sose szokott. Mikor aztán felébredt, annyira meg volt döbbenve, hogy gõgicsélni is elfelejtett. Kép
Nos, most azt kívánom, hogy ti is írjatok ilyen hosszúakat ebbe a rovatba!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Adri!
Kép Kép
nikie
 
 


Nagyon jól aludtam,(most ébredtem,)És egyszer sem kellett kimennem pisilni az éjjel!!!Hát ez valami csúcs!!!(4x,5x szoktam)KépKépKép


Mariann
Névtelen
 


Mariann, hogyhogy 4x 5x mész ki pisilni éjjel! Érdekes. Nem iszol sokat lefekvés elõtt? Én még teát is iszom elõtte(2-3 dl), de még így sem ébredek fel, nem kell pisilni éjjelKép

Tegnapi örömöm: végre megtaláltam azt a dalt, amit kerestemKép
nikie
 
 


Köszi, Nikie!

Off: vannak olyan kismamák, akiknek a baba ráfekszik valamijére, és emiatt egy szerv nem úgy mûködik, ahogy kéne. Ez van nálad is, Mariann? Egyébként én is sokat jártam ki, mikor terhes voltam. Ami ennél rosszabb volt: a lábam mindig furcsán bizsergett, mert valami idegen feküdt a kis herceg. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Nikie, Adrienn!

Úgy tûnik én nem úszom meg pisilés nélül az éjszaka,24.hétben járok,és valszeg nyomhatja a hólyagomat Marci.(egyébként amikor nem voltam terhes volt hogy akkor is pisiltem éjjel,de csak 1x!)Kép
MINDENT A PICIÉRT!!!Kép
Olyan hú de sokat nem iszok lefekvés elött,ellenben mandarint szoktam enni és az meg vízhajtó hatásu!

Mariann
Névtelen
 


Ma tavaszias idõre ébredtem,és megint jól aludtam!
Hát kell ennél több?KépKépKép

Mariann
Névtelen
 


tegnap lett egy halvány második csíkom Kép
Névtelen
 


Ki vagy névtelen? Ismerlek? Akkor ne titkolózz...Kép
nikie
 
 


Kinek lett halvány második csíkja? Megtalálható vagy a friss kismamák közt? Mert akkor szívesen kitaláljuk. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Én is akarooook 2.csíkot...
nikie
 
 


Sziasztok!
Milyen kis kiváncsiak vagytok Kép
Még nem vagyok a friss kismamák közt, és õ a második babóm lesz. Ha lesz erõs csíkom is, felfedem, ki vagyok.
n.
Névtelen
 


Biztosan lesz 2.csíkod erõsebben is, mert nem a halványság, erõsség számít, hanem hogy legyen. Tuti BABA van a pocidbanKép
Drukkolj nekem is, hogy az legyenKép
nikie
 
 


Nikie: ok Kép Drukkolok! Kép
Névtelen
 


Az én mai örömöm: rájöttem ki a névtelen kétcsíkos!!!KépKépKép
Zafi
zafi
 
 


Nikie, én is nagyon drukkolok neked! Kép (Lehet szurkolásra keresztbe font ujjakat beszúrni, mint képet?)
Zafi, a névtelen kétcsíkos netán "Andi28"?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Köszi Adri, sokat jelent, szúrhatsz be képet is..
Tegnapi örömöm: moziban voltunk(megintKép)
Mai: mindjárt itt a hétvégeKép, és a holnapi örömöm már most tudomKép : a párocskám cégénél buli lesz este, éjjelKép (de hogy fogom a hõmet mérniKép)

Szerintem nem Andi28 a 2csíkos, mert õróla már tudjuk a jóhírt, szerintem NelliKép Neki már van egy lánya, és az N. monogramja is stimmel, igaz?
nikie
 
 


Ezt csináljuk hétvégén: Kép Kép
nikie
 
 


én voltam a névtelen, de sajnos ma sem vagyok biztosabb a dologban Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Mai örömöm: férjem külön elment nekem sütiért, és jól megettem a finomságokat, és még este is azt fogom tenni, mert most épp felfüggesztettem a fogyókúrát.Kép

Lina

Ui: Cory, Nikie! Szorítok nagyon!Kép
Lina
 


Nikie, ez ugyan nem ide tarozna, de hány fokosnakis kellene lenni a hõmérõnek hogy indulhassona projekt??
Nem akarok semmit sem a véletlenre bízni, 10 napon át meg nonstop ... na ezt nem bírnánk.

Azért maradok névtelen mert én ebben is babonás vagyok . De jrjál ám, mert sürgõs leNne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Névtelen
 


Szia Névtelen!
..."ma megint megjött"...-Hasznos linkek topicban vannak különbözõ görbék, nézd meg!
Úgy az igazi, ha méred rendesen mindennnap és elviszed az orvosodnak, õ pedig látja, hogy minden rendben van-e hormonálisan.
Mindig ugyanabban az idõben felkelés nélkül mérdd és vagy hüvelyben, vagy végbélben, máshol nem! 6 óra alvás után. De ha 10-15 perccel hamaradsz ébredsz, akkor akkor mérd, mivel ébredési hõmérséklet!
Ha gondolod néha nézz át a ..."ma megint megjött" topicba, ott a lányok tudnak infóval szolgálni ebben és másban is, én is odavaló vagyokKép
Nikie
nikie
 
 


Lina!
Köszi neked is a drukkot, mostmár biztos meglesz a hatásaKép

Készülök az esti buliraKépKép
nikie
 
 


Mai örömöm: végre megcsináltam a profilom!Kép

Lina
lina
 
 


Köszi Nikie!!! :-))))

a névtelen
Névtelen
 


Ragyog a lakás!!! Kép Kép Kép Kép Kép Így örülök neki!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ma elkezdtük a fogmosást a lányommal és tetszett neki!! :-)
Míra
 


Ma volt itt a barátnõm. Úgy volt, hogy elveszik a babáját, de egyre inkább olyan a szitu, hogy nincs a babával gond. Március elejéig figyelik, akkor kiderül, hogy meg kell e szülni idõ elõtt, vagy megtarthatja. Annnyira drukkolok neki. 19 hetes a baba most. Szóval ma kis reménysugár csillant. Kép

zsunya
 
 


Ma jön a régen látott barátnõm a lányával két napra. Már elõre örülök neki.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ma jön egy pocakos barátnõm, már alig várom!Kép

Lina
lina
 
 


Végre hajnali 4 kor eltudtam aludni, és egészen 7 ig sikerült is !
Hurá!

Mariann
24
Névtelen
 


Ma is 37,0 volt a hõm a 28.ciklusnaponKépEz jó, de még bármi lehet.
A rossz viszont, hogy egy topicos lánynak megint méhenkívülije lett, tegnap még sírtam is emiatt. Ha egy baba(kezdemény) meghal, olyan mintha az enyém is lenne valahol...
nikie
 
 


Egy netbaratom nyert egy vadiuj Ford Fiestat egy nivea-spar nyeremenyjatekon, most a fellegekben jar oromebenKép))
afonya
 
 


Nahát! Áfonya! Végre hallok ilyet is ... én eddig ugyanis nem nagyon hittem a nyereményjátékokban ...
de jó :-))

Lági
Lági
 


En se hittem ezekben, de kepzeld, Aposomek kb. 5 eve a "gepkocsi-nyeremenybetetkonyv"-on nyertek egy Suzukit. Csak az "oregek" tudjak, hogy egyaltalan mi azKép

-Afonya
afonya
 
 


Tegnapi másik örömöm: felhívott egy nagyon-nagyon jó barátom, akivel ezer éve nem beszéltem, és már azt hittem elfelejtett.Kép Olyan jó volt.

Lina
lina
 
 


Áfonya!
Épp azt akartam írni, mennyire örültem, hogy megtaláltam ezt a topicot és erre leöregezel! Kép
Solya
solya
 
 


Ma nem örültem semminekKép
nikie
 
 


Egy kis szabadsag-erzesnek:130 km/h-val szaguldottam az autopalyan!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Két napig itt volt a barátnõm a lányával. Nagyon jó volt! Sõt egy hete minden nap szuper! Mintha kicseréltek volna. Most meg innentõl kezdve már lassan napokban fogjuk számolni, hogy mennyi van hátra a síelésig. Utána meg már itt a tavasz. Szóval annak örülök, hogy szerintem vége a hullámvölgynek.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: