Új privát üzeneted érkezett!

kvaszeva írta:foster, inkább így írd legközelebb: király, megjött a KIRÁLY! :wink: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
naná 8)
Vendég
 


király. még egy laptető.
Vendég
 


Évi írta:
Te voltál anyasági vizsgálaton Bencével??? Tiszta apja a kisfiad!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.23 20:59-kor.
Vendég
 

 
 

zsu holnap 10-11-re ígérte, hogy jön, hogy fogok addig rendet rakni, még tök kupi van :oops:
Vendég
 


nagyon tuti Márti!!!!!!!!!!!!!

(Milán füle is mint az exemé, pont abban a szögben áll el :o )
Vendég
 


Márti! Ez tényleg nagyon komoly! :shock: Fetrengek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És még a férjem haverjai engem nyüsztetnek, hogy mikor megyek anyasági tesztre! Ezt kéne látniuk! Téged már tuti Ők vinnének! :wink: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


nálam is kupi van, ne törődj vele király :D
Vendég
 


Márti, fülek: :D :D :D :D :D
nálunk is hasonló a helyzet fülileg, bár amúgy mindkét fiam tiszta anyja... 8)
Vendég
 


végülis zámbódzsimi már meghalt, átvehetem a helyét, mint Király, de csak lazán dzsimként, a dzsimi túlbecézett 8)
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jim!
Igen az egy másik apa.......... szóval nekem van Marci, páromnak Roli....és kettőnké a kis Bence!!!!!!!
Vendég
 


nálunk is nagy a kupi, de pénteken jön a takarítónő :oops: :wink:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


mrs. foster írta:Márti, fülek: :D :D :D :D :D
nálunk is hasonló a helyzet fülileg, bár amúgy mindkét fiam tiszta anyja... 8)


jó neked, rám egyik gyerekem sem hasonlít. Ja, de Milánra néha mondják, mikor Robival van, hogy inkább anyja. Erre ő szokta mondani, látnád az apját! :lol:
Vendég
 


jim írta:végülis zámbódzsimi már meghalt, átvehetem a helyét, mint Király, de csak lazán dzsimként, a dzsimi túlbecézett 8)


a hülye!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


na még jó hogy nulla kisasszony nincs itt............. füll :?
Vendég
 


cső

na, pár képről lemaradtam :cry:

évi
szépek voltatok!

Márti
ti is!
akkor a két fiúnak két api? vagy rendes api kétszer is megkért?

azt ismeritek, hoyg mikor kell megkérni egy nő kezét???-ha elfáradt a szája 8) 8) :lol: :lol:

na, én itt poénkodok a pindurpandur meg szarul van. lécelek is, mert szegény már egyszer felsírt és szopi, meg orrszívó meg csöpp...(ekkor maradtam le a képekről)

toncsi

toncsi80
 
 


Basszus nekem most mondta le a holnapot a takarítónő! Csak hétfőn jön. MÉg szerencse, hogy anyum kivasalt mindent, de takarítani már nagyon kellene...

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Jim írta:
Ja, de Milánra néha mondják, mikor Robival van, hogy inkább anyja. Erre ő szokta mondani, látnád az apját!


:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


és az a másik apa nem sok vizet zavar? soha nem beszéltél róla, mondjuk gondolom, már rég volt, nem úgy mint nekem :x

évi, nálam is volt 7végén takarítónő -anyám-, de már semmi látszata nincs.........(anyám amúgy nagyon profi, ahol lakik, egy csomó helyre hívják)
Vendég
 


vedd át a helyét dzsim, ha befagy a duna meg is koronázunk a jegén, isten minket úgy segéljen!!! :D :D :D
Vendég
 


má' megint lemaradtam. el is megyek megint cigizni, bebebe... aki ezért utál, az gondoljon arra, hogy nyolc napja nem eszek és azonnal megenyhül.
Vendég
 


Petramama, az enyém is új. A régi kissé pofátlanul bejelentette, hogy mostmár 10.000.- Ft/ alkalom nála a takarítás. Általában 4-5 óra alatt végzett. Nem rossz órabér, mi??? Köszöntem, a továbbiakban nem tartottam rá igényt.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


nektek ember mit csinál??????????
Vendég
 


ja potyka is hívott és röhögött, hogy beszóltam, csúnya dolog kéremszépen itt a háttérben kuncogni 8) voltam áutletben harisnyáért, majd zsunak adok egyet, annyira jók vannak a kalcedóniában. Potykának is bevásároltam, milyen rendi vagyok 8)
Vendég
 


Felkelt Bence........ mentem lehet még visszanézek később...........
akivel nem tárgyalnék:
Nyugodalmas Jó éjszakát!!!!!!!!
Vendég
 


vazze, 10 rongyért én is kitakarítok :shock:

anyám 500 pénz/óráért nyomja és még vasal is :shock:
Vendég
 


Évi! Nekem is volt egy ilyen tavaly. Hamar meg is váltam tőle. Csak olyan nehéz rendeset találni, aki nem akar egyből leszedni...

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Ja, Békéscsabán is annyi. Vasalni nem kell, azt lerendezem. A mostani 1000.- Ft/ óra. Ezt már korrektnek tartom.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Jim! Talán legalább most észbe kapott nullabeanulla....

Hozzám 1000 Ft/óraért jár most. Itt van ált. 6-7 órát.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


na remélem a bagóra nem szokok vissza. Mondjuk az uram azt mondja, akkor válni fog :? majd néha szivarozok, max évente 1-2-szer füvecske, cigire nem akarok visszaszokni. na de hülyén írtam most ezt itt le 8)
Vendég
 


Én nagyon utálok vasalni. Mindig egy nagy halom várja. Főleg az ingeket utálom!!!!!!!!!!!!!!!!!! És abból ugyebár min. 5 van hetente, de inkább több.

Enyém férj Lodonban van. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


jim, nálunk is válóok a cigi..., pedig én úúúúúúúúúúúúgy szerettem

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Márti, én férjem várja, hogy húzzak aludni, és végre dolgozhasson... :mrgreen:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


akkor évente egyszer-kétszer összefuthatunk jimbébi... :D :D :D
a nullabea meg nem értem miért sértődött meg a nullabeán, hát ő választotta a nickjét... :roll:
Vendég
 


nem vagyok drogos, félre ne értsetek, csak néha jó merengeni, vihogni egy kis doorsra, persze társaságfüggő :lol:

anyu nagyon megbízható, szeretik is, kapkodnak utána, de vidéken 500 Ft a maximum. Annyit még én is kifizetnék vkinek, 1000 Ft-ot már nem, ahhoz túl zsidó vagyok 8)
Vendég
 


Én meg úgy utálom!!!!!!!!!!!!!!! De ezért most ne utáljatok ki! :oops: :oops: :oops: Plííííííííííííííííízzzzzzzzzzzzzz!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Még egy kicsit maradok, ha már egész nap nem tudtam jönni...

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


én férjem csupaszpisztolyt néz, ááááááááá

foster, szavadon foglak :wink: Van itt Pöstön Morrison pub, elmegyünk karaoke-ni 8)
Vendég
 


karaoke-ra énisénisénisénisénis

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


mrs. foster írta:akkor évente egyszer-kétszer összefuthatunk jimbébi... :D :D :D
a nullabea meg nem értem miért sértődött meg a nullabeán, hát ő választotta a nickjét... :roll:
2-szer nulla, az is nulla :wink: mert osti, azért sértődött meg!
Vendég
 


Hát Jim ez úgy van, hogy az ár szépen kúszik felfelé.....
Én is kiszámoltam, hogy milyen jól keresnek a takarítónők... Semmi idegeskedés, biztos pénz.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


kvaszeva írta:karaoke-ra énisénisénisénisénis
mennék én már most is, csak valahogy le kell szoktatnom az éjszakai csöcsözésről Martint. Ma vettem neki teát meg c.üveget, szépen rászoktatom és ha már tud belőle inni, elalvás előtt benyomatok neki vmi laktató tápot, jobb ötletem nincs.
Vendég
 


má' veszem is a cipőcském, tekerünk egyet, oszt irány a karaoke... :D :D :D amúgy kurva szar hangom van :D 8)
Vendég
 


Foster! Neked mekkora gyermeked van? Erről lemaradtam... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


igen petramama, de azért valljuk be, te takarítanád más sz@rát? Mondjuk anyu szép helyeken melózik, de ha hozzám jönne vki...........égne a pofám néha.

szóval sokáig akarok szoptatni, de éjjel nem nagyon, max legyen egy 22-kor meg hajnalban, de a közte lévő 6 alkalom maradjon ki!!!!!!
Vendég
 


Kapjátok be mind egy szálig, az összes képről lemaradtam!!! Kép Kép Kép Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


nem baj, fosterka, mi éneklünk, Te táncolsz :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


mrs. foster írta:má' veszem is a cipőcském, tekerünk egyet, oszt irány a karaoke... :D :D :D amúgy kurva szar hangom van :D 8)
nekem is de szeretek énekelni, pláne mikor van bennem anyag, húúúú akkor színpadon is nyomom 8)
Vendég
 


petramama nekem két fiam van, egyik hét, másik egy éves...
Vendég
 


Jim, javaslom vacsira a tápszerrel (tejjel) kikevert tejberizspépet, akár cumisüvegből is!!!! Laktat, mint állat!!! Blanka akár éjfélig is bírta vele!!! :lol:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


bakker dzsim, erről maradtunk le:

http://www.youtube.com/watch?v=CdfA4pPA0r0

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: