Új privát üzeneted érkezett!

Hello csajok...itt állok megkopaszodva az idegtől...du. még Lillusom aludt írtam nektek gyönyörű levelet, mindenkinek szépen szívhez szólóan...erre éppen karbantartás volt....
Csak szólok, hogy élek, majd este vagy holnap alvásidőben újra leírom nektek..brühühűűű....
abby-aki most szomorkodik
 
 


no ne csak magyarázzak....innen vannak új képek: http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=296152&index=7
Szép álmokat!
abby
 
 


Abby!
Egy fotót kérhetnénk a kopasz Abbyről? Kép A képek szépek, nekem leginkább a kilincsakasztók tetszenek! .


Észrevettétek, hogy újra megy a régi helyünk??? Hát most mit csináljunk??? Visszacuccolunk vagy maradunk???

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Nézzetek át gyorsan a régi helyünkre, mert Jucusmamus tett fel képetKép Úgylátszik neki működik!

Jubi megint szépeket alkottál, főleg a képek teccenek!

Erika az elején a képek keretei milyen szinűek (gyöngyházas és/vagy ezüstös)? Nagyon jól megy a szalvikhoz, nagyon teccenek a képek!

Abby én is szeretnék majd ilyen borosdobozokat csinálni, olyan jól mutatnak és a kilicsre akasztható táblácskák is írtó jók!
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem az elöbb kimaradt akik kérdezték, azoknak a válasz:
Igen egész szalis képek,kartonon(vasalva)
Jó éjt:
Anna
annaa
1133
 
 


Hali lányok!

Hát én nem bánnám, ha vissza cuccolnánk, ha működik, mert most is háromszor mentem be az ötletekhez, meg ki utánna, mert rájöttem nem ott vagyunk Kép
Egész este gipszeztem. Lessz már alkotni valóm! Kép
Jubi!
Nekem is csak most először sikerült a felülrepesztés.Eddig ecsettel kentem rá a lakkot, és olyan kis nyamvadt pici repedések voltak csak. Na de most rálöttyintettem, és az ujjacskámmal szétkencéztem! Kép
Fúúú a levendulásod nagyon tecces nekem! Az kissebb valamivel mint egy gipszkeret igaz?
Jaj az a kis tatyó nekem is nagyon teccik, valami ágytakaróféléből készült, egyiptomból hozták az anyagot, állitólag nagyon filléres cucc ez ott, pedig gyapjú, még egy szoknyát varrtam a lánynak belőlle. Bálozhat már a kisbugyorral Kép Bocs hogy itt offolok.

Kopasz Abby! Kép
Én is ígyjártam már egy párszor! Bühühü Kép
A végén már bemásolgattam amit írok, egy levélbe és elküldtem magamnak, mire sikerült volna elküldeni, a fele sem volt aktuális...
Édik az ajtóakasztók! A feliratot ráfested szabadkézzel? Kép én olyan rondán írok....

Dreri!
Látom ezüst korszakodat éled! Kép Olyan édik azok a katicásak! Azthiszem a tökösnél, meg a kávésnál láttam, hogy bemegy a keretszín a szali alá, ha csak nem direkt csináltad olyanra (akkor bocsi) szóval, most nemrég tanáltam fel a spanyolvigaszt, hogy a keret belsőrészét puha ecsettel festem. Így egész türhetően megúszom a bekenéseket, de ha mégis, akkor rámegyek megint fehérrel, és akkor nem olyan feltünő..
Különben a kávésnál nem tudtam eldönteni, hogy nem-é direkt úgy csináltad, mert azon meg jól néz ki Kép

No megyek benézek a régibe is Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Teljesen új vagyok, és szeretném megkérdezni, hogy kérdezhetek-e Tőletek én is.
 
 


Szia Nolo! Szerintem kérdezz nyugodtan! Kép

Lányok , költözzünk vissza a régi helyre.

Abbycica, odaát már megdics., de itt is emelem a kalapom. Nagyon szépek a borosdobozok!!! Kép)

Ahhoz képest, hogy szabadulnék a szaliktól, ma vettem pár darabot. Nézzetek be a szalis oldalra.
Jó éjt , áhh most látom mindjárt reggel van és Ti már szunyáltok. Kép megyek és én is ágynak esek.


Hát, szerintem is másszunk vissza Kép Jösztök?

Nolo!
Érezd jól magadd közöttünk, és kérdezz bátran! Ha tudunk, szívesen segítünk! Ez a hely csak egy ideiglenes megoldás volt, mert a "törzstopikunk" nem működött napokig...szóval gyere velünk ide: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/66343.html?1109629092 ... folytassuk ott! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron