Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Próbált már valaki a Norbi féle up-date rendszerrel fogyni? Ha igen, mik a tapasztalatok?

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Jubi!
Nemrég értem haza egy ismerösömtöl,akit az elmúlt hetekben nem láttam,és meglepödve vettem észre mennyit fogyott.
Egészen pontosan 11 kg 2 hónap alatt,a Norbi féle rendszerrel...
Én egyedül öt ismerem személyesen, aki fogyott a programmal, de nem otthon élek, igy csak ennyit tudok irni, bizony van akinek sikerül...
Szia
Barbi

Kép
Kép
 
 


Köszi Barbi! Remélem nekem is sikerülni fog...nekem csak 5-6 kg-ot kellene leadnom..

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Jubi!
Sógornöcim fél év alatt 15kg minusz.De keményen betartja az UPDATE-et, és minden másnap tornázik is.Fiam barátosnöcije is jól halad.
Sok sikert, hasalj neki.
Cseri
 


Cseribogi!
Köszönöm a bátorítást!
Én hétfőtől fogom kezdeni, de már két hete minden nap tornázok 30 percet, ezt a szokásomat persze meg szeretném tartani. Igazából a fogyás mellett a másik célom az, hogy egy kicsit izmosabb legyek, és jobb legyen az állóképességem. Kövér nem vagyok (162 cm és 56 kg), csak így két gyerek után egy kicsit "meglöttyedtem" Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Milyen ez a módszer, hogy kell csinálni? Sokat kellene fogynom. Era

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Szia Era!
A www.norbi.hu címen találsz róla részleteket. Ha érdekelnek up-date receptek és megadod a címedet, szívesen átküldöm neked azokat, amik nekem vannak.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Jubi! Te fogyózol, van eredmény?Érdemes megvenni a jönyvet?Sok jót hallottam már erről a módszerről.A címem:kera68@freemail.hu Előre is köszi a recepteket. Era

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Szia Era!

Igen, fogyózok, de már csak 5 kilt kellene leadnom. Az utóbbi két hétben 2,5 kilót fogytam, de nem ezzel a módszerrel, hanem egy 1000 kalória/nap - os diétával. Ezt viszont két hétnél tovább nem lehet csinálni. Ezért most áttérek az up-date-re (és persze minden nap mozgok fél órát). A könyv nekem nincs meg, csak a netről tudom, amit tudok...

Az emilt pedig küldöm még ma, csak most rohannom kell..

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Jubi! Jó neked bárcsak én tartanék az 5 kilónál, nemtudom lesz-e elég kitartásom.Várom az emilt. Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Jubi! Megtelt a postafiókod. köszi az emailt Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Sziasztok!

Most tévedtem errefele, és látom, hogy az update iránt érdeklődtök.
Én fél év alatt megszabadultam 22-23 kilótól. Azóta tudom tartani a súlyomat(61-62).
Tehát nem nehéz kiszámolni, hogy 84-ről indultam.
Viszont az alatt az idő alatt kőkeményen betartottam a kódokat.3-ast szinte nem ettem ,csak 1-2-es kajákat.
Őszintén??
Nem is hiányoztak ezek a kaják.
Viszont amióta nem csinálom, újból eszek mindent,és nem nagyon hízok.
Ez azt jelent, hogy kb. 1 kiló ugrándozik hol le, hol fel.

Úgyhogy csajok ,kitartás!!!!
Egyébként a fogyókúrás topikban már kiveséztük a Norbis témát(és az összes többi fogyósat)

Sok sikert mindenkinek
Ildikó
vas
 
 


Szia Ildikó! Hol van ez a fogyókúrás topic? köszi Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Szia Erika!

"Mi nők",topik és azon belül a "fogyókúra" címszó alatt.
Gyere nyugodtan!Kép
Szia
vas
 
 


Köszi Ildikó Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Megvettük a 2 könyvet, szerintem jók, sok kód, jó receptek, de nem ezért, hanem mert érdekes.Drága persze, de nem az a típusu könyv, amit 1x megveszek, elolvasok és polcra teszek, hanem "használatban van".
sok sikert,
Cseri
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron