Új privát üzeneted érkezett!

Kedves sorstársaim!

Nem tudom Bennetek már felmerült-e arra az igény, hogy csemetéitekkel együtt induljatok el egy kicsit helyrehozni Magatokat egy fitnesz terembe. Mivel én sajnos azok táborába tartozom, akiknek a szülõi és rokoni köre vidéki, a férje késõ estig dolgozik és babysitterem sincs, ezért az angol barátnõm buzdítására nagy merészen bele kívántam vágni egy ilyen akcióba. Hosszas telefonálgatások után rá kellett döbbennem, hogy nálunk a fitnesz termek döntõ többsége nem vállal gyerekfelügyeletet, vagy ha igen akkor is csak 3 év felett. Mivel az én kislányom még egy éves sincsen ezért ez szóba sem jöhet. Más országokban egyes fitnesz termek már 3-6 hónapos kortól vállalnak gyerek felügyeletet arra az 1-2 órára amíg az anyuka sportol. Budapesten tényleg nincs ilyen, vagy csak én nem találtam meg? Pedig szerintem a testileg és lekiekben megújult anyuka sokkal kellemesebb partner a gyerekei és a férje számára is.
Névtelen
 


Bocs!

lekiekben=lelkiekben
Névtelen
 


Ez nekem is nagy gond pedig az én gyermekem 4 éves.Úgy tudom Budapesten csak a Tabánnál van ilyen terem játszóházzal.Én a III. kerületben lakom és dolgozom így ez teljesen kiesik.Konditerem van bõven de gyermekfelügyelet sehol.Még egy kis idõnek el kell telnie ahhoz, hogy gyermekbarát legyen ez a társadalom.
mimi
 

 
 

Kedves Mimi!

Annyit azért sikerült kiderítenem, hogy olyan termek léteznek, ahol 3 év feletti gyerekekre vigyáznak. Ilyen pl. a III: kerületben a Body Box studió az Eurocenter tetején. Voltam ott és nagyon szimpatikusak a gyerekfelügyelõk. Reggeltõl (7-8?) 1 óráig és délután 3 tól estig vigyáznak a gyerekekre. Ha jól tudom akkor ugyanitt 4 éves kortól van óvodás torna is a délutáni órákban. Sajnos az én babámmal nem tudtak mit kezdeni, mert a csecsemõkre nincsenek berendezkedve.
Remélem tudtam segíteni.
dodo
 


Sziasztok, azt hiszem 3 ev felett, az TSA nevu helyen az elso keruletben is van ilyen. Ha valakit erdekel pontosabban is meg tudom mondani a cimet. Sajnos nekem is csecsemo felugyelettel kellene.
norcsa (norcsa)
 


Kedves Dodo!

Ne haragudj ha nem jól írtam a neved de sajnos nem látom jól, hogy `a` vagy `o` betû. Köszi sokat segítettél.
mimi
 


Sziasztok!

Nagyobbacska gyerekkel esetleg érdemes megnézni azokat a helyeket is, ahol a gyereknek van torna. Ugyanis ahova mi jártunk tornázni, ott, épp a gyerekük miatt amúgy is ott üldögélõ mamák számára, csináltak egy tornát a mamáknak is.
Azonos idõben.
Ildi
PIldi (pildi)
 


Sziasztok!

Ez nekem is gond. Mi 4 hónapos korától 10 hónapos koráig együtt jártunk tornázni. Na, nem egy profi stúdióba, egy mûvházban bérelt helyiségbe. Aki vezette, az megengedte, hogy a manó is "részt vegyen". Én meg vittem a cumisüveget, pokrócot, játékokat, hamit, cumit. Néha nyöszörgött, akkor odamentem hozzá, majd újra beálltam. Kb. 10 hónapos korától aztán mindenkihez odamászott, szóval már kezdett zavarni másokat és akkor le is szoktunk róla, meg a hely is megszûnt. Most megint van egy hasonló, ahova mondták, hogy a de-i edzésre nyugodtan vigyem be, de már nem merem. Szóval ha van valami gyermekvigyázással egybekötött, szóljatok.
Üdv, Cicamama
cicamama (cicamama)
 


Sziasztok!

Dodo, ha találnál ilyen helyet FELTÉTLENÜL írd meg légyszi, mert elég rég óta keresem én is és egyre reménytelenebbnek tûnik a dolog.
Kedves fitness körben vállalkozók, nekem úgy tûnik ez a baba vigyázós ûr elég bíztatónak ígérkezne ebben a nagy piaci versenyben. Nem csapna le a lehetõségre valaki?
sziasztok: F. Dia
fd (fd)
 


Sziasztok!
Én Újpesten lakom.Terhességem elõtt heti 5x jártam stepaerobicra.Most négy hónapos a nokedli,és én igencsak löttyedtül érzem magam a +6 kilómmal.A jóanyámat meg csak nem rángathatom ide minden nap a város másik végébõl!
Úgyhogy ha valaki megtud valamit feltétlenül adja közre!Elõre is köszi.
Victory
 


Sziasztok Fitness-Lányok!

Nekem is szóljatok, ha van valami ötlet. Köszi:Pankamama

Ui: a XVI. kerületbe nem akartok kijönni? Itt esetleg lehetne tornázni, csak tudnom kellene hányan j9tt9k ki.
PM
 


Sziasztok lányok!

Ajánlom figyelmetekbe az Aktív Szülés Program szülés utáni tornáját, ami babával együtt látogatható és szerintem elég intenzív. A Soroksári úton van a Mega Toys mellett, a telefonszámot megtaláljátok a Kismama újságban.
Üdv.
Móni
Móni
 


Kedves Pankamama,

én itt lakom a XVI. kerületben, tudnék még babával együtt tornázni vágyókat, talán érdemes lenne megbpróbálnunk.
A mail címem: boszernya@freemail.hu

Üdv: Bimbi
Névtelen
 


Sziasztok!

A MOM Parkban nemrég nyílt meg a Wellness nevű fitness terem. Egyenlőre vállalnak bármilyen korú kisbabát, de lehet hogy csak azért mert újak és kellenek az ügyfelek! Sajnos elég húzós az ár, és még elég kihalt a terem.

Mi lenne ha összefogva keresnénk egy mindannyiunknak közeli konditermet (nem kell túl extra hely, mert ott úgysem engedik)és odaszerveznénk egy babysittert vigyazni a picikre? A helyet es az idopontokat kell csak jol megszerveznunk.
ZS
Névtelen
 


Kedves Zs én parner lennék, hol laksz, mekkora babád van?
F. Dia
fd (fd)
 


Kedves Zs én is partner vagyok. Én XI.ker Sasadi út 6 hónapos babával. Többiek?
Geva
Geva
 


Kedves Anyukák !
Szia Dia! Én szívesen vállalnám a babákat megõrzésre, (max.4-5-öt!) a párom pedig segítene délután vagy a barátnõm, szóval ketten lennénk a picikre amig a mamák izzadnak. Már csak az kellene, hogy a közelben találjak egy normális fitnesz termet. Ha van rá igény jelentkezzetek!
Én a VII. ker-ben lakom, a KIrály u-ban és egy JÁTSZODA nevû gyermekmegõrzõt inítottam pár hónapja. Dia már volt itt Borival és szerintem meg volt elégedve. Keresgéljek?
Andi
 
 


Andi!

Én nem az a Dia vagyok,csak druszája. Én Szentendrén lakom, de a fitnassztõl függetlenül is szándékoztam megkeresni titeket, mert a nagyobb lányom a Horváth Mihály térre jár isibe. (Bocsi az Off-ért).
Geva,Zs.: teremötlet, szerintem koradélelõtti idõpont kellene, mertaz úgy is holtszezon a dolgozóknak, és ebédre, alvásra hazaérünk.
F. Dia
fd (fd)
 


Andi!

Én nem az a Dia vagyok,csak druszája. Én Szentendrén lakom, de a fitnassztõl függetlenül is szándékoztam megkeresni titeket, mert a nagyobb lányom a Horváth Mihály térre jár isibe. (Bocsi az Off-ért).
Geva,Zs.: teremötlet, szerintem koradélelõtti idõpont kellene, mertaz úgy is holtszezon a dolgozóknak, és ebédre, alvásra hazaérünk.
F. Dia
fd (fd)
 


Bocs, lányok, off leszek!

Drusza, a Játszoda nagyon jó, Bori imádja. Úgyhogy csak próbáljátok ki! És egyáltalán nem drága: 300 Ft/ óra.

On.

Lányok, ha találtok valami jó kis helyet, én is csatlakoznék...

Én Callaneticsre szeretnék járni, csak nekem is a gyerek elhelyezésével van bajom. Helyet már találtam, a Margit krt-on van egy jó kis terem, ahol 5000 Ft-os bérlettel annyiszor mész le egy hónapban, ahányszor kedved szottyan, csak ugye Bori babára õk sem vállalkoznak...

Puszi:

Dia
Dia
 


Zs mit jelent az hogy a MOM parkban húzós az ár? Mégis mennyibe kerül?
Geva
Geva
 


Most olvastam egy honlapon hogy a Lurdy házban 2-10 éves gyermek felügyeletét vállalják. 2 éves gyereket csak akkor ha nem sír. Humánus nem? Kép((
Geva
 


Sziasztok Lányok,
ha aktuális még a közös bébiszitter, akkor én is szívesen beszállnék, sõt szerintem a barátnõm is.
A babák 3, illetve 12 hónaposak.
A II. és a XII. kerületben lakunk.
Merci
 
 


Sziasztok Lányok,

én még csak 7 hónapos terhes vagyok és még tornázom
aktívan, de persze egyenlőre nekem a legegyszerűbb megoldani a "gyermekfelügyelet". Ha megszervezitek akkor támogatom az ötletet és kb. 3 hónap múlva én is beszállnék.
Tényleg, szülés után mennyi idővel lehet elkezdeni megint mozogni?

Nóri
Névtelen
 


Andi!
Szerintem nézheted a termet a környéken, ha tényleg volnál olyan aranyos. Én a jövõ héten Hannával reményeim szerint megnézlek Titeket.
F. Dia
fd
 


Helló Mindenki!
Végre visszajutottam, már mapok óta nem jutok el idáig, bocs. Szóval találtam is egy szerintem normális helyet a VII. ker. KIrály u. 19-ben. Leléptem a távolság pontosan 200 lépés a házunktól. Egy pincében van, elég szépen meg van csinálva. Az árakról csak kõrvonalakban tudok, 6 alkalom 2800 ft. Persze ha többet veszel, van engedmény.
Dia, köszi a reklámot ránkfér!
Szóval lehet tornázni, már csak egy olyan idõpont kellene ami mindenkinek megfelel. Nekem bármikor jó, lehetõleg este 6-ig bezárólag, de ebben is rugalmasak vagyunk!
Irjatok, hivjatok! (352-5743) Ne csak tervezzük, csináljuk is!!!!mandroka68@hotmail.com
Mindent bele! Andi
 
 


Köszi Andi szupi vagy! A jövõ héten megnézzük a játszodátokat Hannával (18 hónapos), ha elmarad veled megnézem a termet is. Van-e szervezett ugrabugra, mikor stb.
Mindenképpen de. megyünk, elõtte hívni foglak. Lányok?
Köszi mégegyszer.
F. Dia
fd (fd)
 


Sziasztok!

Én tudok egy helyet, a 14. kerületben, ahol lehet kondizni (és sok-sok mást is csinálni). Ide egész kicsi babával is lehet menni ( nincs alsó és felsõ korhatár). Gyerek felügyelet: 300.-Ft/óra. Tulajdonképpen ez egy Baba-Mama Klub, de nem csak babák és mamák járnak, viszont a kondi csak nõknek van. Van nálam a szórólapjukból, ami elmond árakat, címet, telefonszámot, és egyéb programokat is, de nem akarom itt közzétenni nehogy valaki azt gondolja ingyen reklámot csinálok nekik. Ha valakit érdekel, szívesen beszkennelem és elküldöm. Cím: bedotamas@axelero.hu
Én egyébként járogatok oda, véleményem szerint barátságos kis hely.

Prü
prü (prü)
 


Kedves F. Dia, Merci és MIndenki!
Nagyon jó lesz, ha jelentkeztek, örülni fogok. Az igazság az, hogy a Játszoda szeptember óta üzemel, és azóta is csak két gyerek van aki rendszeresen jár hozzám. Nekem sürgõsen el kellene döntenem bezárunk-e, avagy sem. Bocs a sürgetésért, de sajnos vannak dolgok amelyeket nem tudok halogatni. Így részben tõletek is függ bezárunk-e, viszont ha igen, akkor nem akarok már senkit "beetetni" ill. beszoktatni. Én teljesen megértem, ha messzirõl nem akartok idejárni, de légyszi jelezze valahogy aki igen! Eddig F. Dia az egyetlen. Legalább 3-4 emberkére volna szükség (hetente 4-8 órában) ahhoz, hogy ne zárjak be. Köszi! Sziasztok!
 
 


Kedves Andi,

én ugyan Budán lakom, de szívesen átmegyek a VII. kerületbe is.
Kérdezném (bocs, ha már volt róla szó, de nem találtam ilyet a fenti hozzászólásokban), hogy milyen korú babákra vállalkoztok?

Köszi elõre is,
Merci

UI: ha a korral kapcsolatban válaszolsz, légyszi azt is írd meg, hogy mikor lehet Titeket megnézni?!
 
 


Sziasztok, csak véletlenül tévedtem be, de én ismerek egy olyan aerobic helyet, ahol vállalják a pici babákat is. Asszem ingyenes egyébként, talán hetente 2-3szor délelõtt. A BAjcsy-Zsilinszky úton van, Tornádó a neve, az Arany János utcai metrómegállótól a jobb oldalon a Nyugati felé kábé 5 perc. Szerintem a telefonkönyvben is benne vannak. Sok sikert!
Névtelen
 


Bocs, a bal oldalon...
Névtelen
 


Sziasztok!
Ezek a gondolatok bennem is felmerültek!Nekem most 8 hónapos a fiam!Én civilben gyógytestnevelõ-óvodaped. vagyok.
Évek óto tartottam gyermektornát is az ovimban a 3. kerületben.Most persze nagyon hiányzik a munka is és agyerekek is.
Én szívesen csinálnék gyerekeknek való tornát, persze most inkább a kicsiknek valót, akár együtt a mamákkal?!
A MOM-ban februártól lesz gyermek felügyelet, ha jól tudom.
Az alkalmi egy 1300-1500Ft.
Szülés utáni kezdõ mozgásnak az aqva fitnesst tudom ajállani, sõt azt még pocakosan is jó csinálni.
Sziasztok Zsu
 


Van egz baba-mama klub a XIV. kerületben, az Adria sétányon. Kondi gépek vannak, meg kézisúlyzók, és egy játszósarokban 300,- Ft/óra vigyáznak a gyerekre, ha már négykézláb kúszik-mászik. (Az Adria sétány az Egressy útról nyílik.)
Seymour
 


Kedves Merci és MIndenki!
Szívesen vállalok egészen pici babát is, bár fõleg 1 éven felüliek járnak hozzám. Amennyiben a baba ennél kisebb, akkor úgy kell intéznem, hogy max. 2 gyerek legyen itt vele együtt, így biztonságosabb. Eddig a legkisebb aki itt volt 3 hónapos, de nagyon tettszett neki is. Bármikor megnézhettek minket elõzetes telefonmegbeszélés után. Általában H-SZ-P délután, K-CS. délelõtt vannak itt gyerekek, de ha ez nem megfelelõ az se baj. Pl. ha tornáznál reggel 9-tõl, akkor 3/4 9-re ide tudod hozni a babát és át lehet sétálni 2 perc alatt. Ez a legkorábbi idõpont amit vállalok, vagy kora délután? Akkor viszont már álmosak a kicsik, amennyiben nem aludtak délelõtt. Szóval még mindig van hely!!!A késõbbi délutánt inkább hanyagolnám mert akkorra az enyém már nagyon fáradt,(5 után) de azért egy gyerek még akkor is jöhet. Hívjatok! 352-5743.
Andi.
 
 


Kedves Andi!

Nagyon zûrös lett a hetem, nem valószínû hogy tudunk menni.
Jelentkezek, ahogy tudok!
puszi: F.Dia
fd (fd)
 


Kedves Dia és a Többiek!
Várjuk a jelentkezéseteket, még mindíg van "kapacitásom", úgyhogy jöhettek! Nagyon jó kis konditerem van a közelemben!
Üdv. Andi
 
 


Sziasztok!
Sajnos a körülmények miatt, a Játszoda Március 1-tõl bezárja kapuit. Addig azért még jöhet aki szeretne. (Dia, Hanna-baba stb.) Üdv. Andi
 
 


Úgy sajnálom Andi! Azért a telefonszámodat megtarthatom ugye?
Olyan stramm csaj vagy és a Kittyt még nem is ismerem!
Egy tavaszi nap elkirándulhatnátok erre csapatostul!
Ja és ruha nagyon édes Hannán! Bocsi az offért, de a helyzet indokolja!
Puszi: F.Dia
fd
 


Persze Dia, bármikor szívesen látunk csak egy kis dumcsizásra is! Kitti szerdánként van itthon egész nap, ugorjatok fel valamikor! Amúgy levelezhetünk priviben is!
mandroka68@hotmail.com -on.
Szia, Andi+ Kitti
 
 


Lányok van egy jó hírem az Óbuda Gate nevû irodaházban nyílt egy fitness központ és vállalnak gyermekfelügyeletet is. Állítólag bármilyen pici babával lehet menni, szakképzett óvónõk vigyáznak rájuk. Mindez benne van a torna árában. Egy óra egyébként 700 Ft, de vannak bérletek is. Kezemben van a tájékoztatójuk nekem nagyon jónak tûnik. Jövõhéten elmegyek és megnézem.
Geva
Geva
 


Kedves Geva!

Adj közre egy telefonszámot légyszi, meg persze a tapasztalataidat ha mész!
Van közös torna is, milyen, mikor..parkoló?
Bocsi, de teljesen felvillanyoztál, mert ez viszonylag közel lenne nekünk is.
Köszi elõre is!
F. Dia
fd (fd)
 


Dia!

Tel: 346-3030
Tapasztalatokat csak jövõ héten tudok írni, egy ismerõsöm már volt azt mondta szuper. Olyan a gyermekmegörzõ, hogy miközben tornázol rálátsz a babára. Nagy a tisztaság, adnak törölközõt és tusfürdõt. A parkolóról nem kérdeztem de szerintem van az is mivel ez egy nagy irodaház. Ja és van gyerek torna 3-6 éves korig, Ahogy már írtam is csak a tájékoztatójukra tudok egyelõre hivatkozni, de én is kedvet kaptam.
Geva
Geva
 


Na hamár így kedvet kaptam az írásra leírom milyen tipusú tornák vannak. Csak felsorolásszerûen: alakfomáló torna, kick-boksz, kondi, kondi-aerobic, step, gyerek torna, fitball, mélyizom torna, kondi-step, spinning( ez ilyen zenés óra rögzített kerékpáron ), zsírégetõ torna, aerobic, cross training ( ez aerobictól steppig minden), jóga és végül gerinctorna.
Ezenkívül fitness és cardio-terem, fallabda, szauna, hidromasszázskád, kozmetika, biokuckó, szolárium,
Geva
Geva
 


Fogyókúrás Baba-Mama tábor a nyári szünetben, csodálatos környezetben ! Pihenj gyermekeddel együtt, közben szabadulj meg felesleges kilóidtól ! Jelentkezések még korlátozott létszámban ! Info: ledenyi@axelero.hu
Tel.: 06/70/255-8535
 


Jajj Geva!
Bocsi, valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy hónapokkal ezelõtt válaszoltál..nagyon köszönöm, ki fogjuk próbálni
F. Dia
fd
 


Sziasztok!
Aerobic oktató vagyok,valamint másodéves hallgató a gyógytornász szakon.Szívesen vállalolom, hogy "edzõd" leszek futásban,walkingban;illetve ha gondolod házhoz megyek zsírégetõ; órát,aerobicot,erõsítõt tartani.Esetleg többen is összefoghattok.
Ha kérdésed van, írj e-mailt! wellnesss@freemail.hu
Minden jót!
Hajni
 


bababarát fitnesz terem
[url=http://www.atsa.hu/index1.html" TARGET="_top]http://www.atsa.hu/index1.html[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bababarát fitness-termek listája a Hol-MI rovatban!!!

Dia
Dia
 


Dia!

Betehetnéd a linket a Hol-Mi ba is.
A Ti verziótokkal csak az a bajom, hogy csak egy telefon szám van. Jó lenne egy címmel is kiegészíteni, hogy legalább hozzávetõlegessen lássam mi van hozzám közelebb mielött mindegyiket felhívom telefonon. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron