Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nekem csak most van időm....
Reggel korán rohantam edzésre, és 2 órát keményen edzettem....Aztán rohanás a tetoválós csajhoz.....Annó "kiskoromban"(13 évesen)csináltattam tetoválást, 2 darabot, és most jöttem rá 29 évesen, hogy nem szép....Így most jó pénzért ki is szedik....Na, szenvedtem is eléggé.Aztán hogy fokozzam a fájdalomküszöböm tűrőképességét, még vállalkoztam egy kis végleges szőrtelenítésre is, szemöldöknél...Na,azt senki ne akarja....

Így délben csak arra volt időm, hogy egy kis popcornt bedobjak, majd most vacsira csináltamolyat, hogy a sütőben krumplit, hagymát, kolbászt szeleteltem, és összesütöttem...Válogattam belőle....Nagyon finom volt!!!

Ti merre vagytok??Ma még senki nem volt itt!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak most értem ide... Ma szülinapi buliban voltunk a kicsifiammal... gyümölcsnapon... tulajdonképp volt egy pici sali és néhány falat torta, amit ettem.
Amúgy nem is kívántam most a gyümin kívül mást, esetleg csak egy kis zöldséget tudtam volna enni. A vendégségben kaptam finom citromos vizet, asszem Jana névre hallgatott. Nagyon fincsi limonádé íze van... ;)
A gyerekek lefárasztottak... De nem baj, Balu, hála az égnek, nagyon jól viselte a gyerektársaságot és roppant alkalmazkodó és segítőkész, mindenki el volt ájulva tőle.

Holnap anyukáméknál ebédelünk, be is jelentettem, hogy készüljön, mert ebédre egy félcsirkét meg tudnék enni... :lol: (hozzátettem azt is, h ez nem vicc! :lol: )

Finike, te honnan tudod, h szemöldököt is szedettem???????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Egyébként jóóóó lett! :lol: :lol: :lol: :lol: Meg megvagyok fazonírozva, meg minden! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti, ez a szemöldökösdi... hűűű, már régóta szedetem a szemöldököm, de mindig "megsiratom" a szőreimet...... biztos, hogy nem egy kellemes kivitelezés... de akkor mostmár ugye szép vagy????? ;)

Jaaaaaaaaaaaaa, Fini, te kérdezted, hogy minek ide apáca????
Hááát csak úúúúúúúúgy, mert olyan jófej!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Na ma egy korai lefekvés lesz.

Jóccakát!

Kép
 
 


Sziasztok!

Én ma olyan jól éltem! :D :D :D :D :D
Zöldségnapom volt, és igaz, ebédig majd' feldobtam a talpam, de a sült alma egy pici mézzel megmentett az éhhláltól. :P

Aztán ebédre sárgaborsó-krémlevest készítettem (borsó, krumpli, répa, hagyma összefőzve, turmixolva, fokhagymával, szerecsendióval, citromlével, petrezselyemzölddel fűszerezve) meg currys zöldséges rizst. Melléje friss spenót-répa-zeller-reteksaláta volt.
Vacsorára ugyanezt ettem, csak saláta nélkül, mert az a párom vacsija lett. Sajtot kockára vágtam bele és még hozzákevert egy tonhalkonzervet. Meg sem tudta enni mind.

Finike, köszi az aggódást, és azt a jópofa képes kívánságot, volt értelme: Kriszta ma már határozottan jobban volt, reméelm, haladunk kifelé a kórságból! :)

Hullát láttatok már internetezni? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Na, az én vagyok, ne ijedjetek meg! :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 

 
 

Jó estét!

Anya nem vette komolyan a félcsirkét... :(

Ebédre sült csirkecombot és szárnyat ettem, vacsira pedig hagymás, párizsis rántottát ettem paradicsommal.

Kipurcantam a fáradtságtól.

Jó éjt! Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Adri,
Én belelátok a fejedbe és láttam, hogy ki akarod szedetni a szemöldöködet. :lol: :lol: :lol: Na nem, azért itt még nem tartok. Nem olyan rég írtad, hogy mész kiszedetni (ha jól emlékszem). Próbálom észben tartani a dolgokat. :oops: :lol: :D
Ja és amúgy csak poénból kérdeztem az apácát! :lol: 8) Ez az ásító fej nagyon tetszik, ari nagyon!!!! :D

Kriszti,
Nem lehetett könnyű kibírnod, hogy eltávolítsák a tetkóidat, le a kalappal! Amúgy teljesen sikerült leszedetned?
Én magamnak szedem a szemöldökömet ahhoz már tényleg nincs időm, hogy még kozmetikushoz is elmenjek, meg nem is szeretem, a hajamat is anyukám festi be (vörire), ha vágatni kell akkor megyek fodrászhoz. Mindig annyit kell ott várni. :? :?

Edith,
Örülök, hogy Kriszta jobban van már! Máskor is szólj ha netán véletlenül, de ne adj isten beteg lenne, és akkor én küldök neki képen keresztül gyógyulást! :lol: :lol:

Zsókuci, Chesti, Márti, Tündi!!!!
Veletek mizújs? Hogy vagytok?

Nekem ma szénhidrát napom volt. Mivel a párom végre itthon volt reggel, és nem dolgozott, így kedvet kaptam hozzá, hogy együtt reggelizzünk. Én két szelet vajas kakaós kalácsot ettem. :oops: Megszoktuk a hétvégi nagy reggeliket együtt és már nagyon hiányzott. Bár tudtam volna jó kis rántottát, vagy bundáskenyeret (húúúúúú nyam-nyam) enni, de azért ha már bűnözök akkor ne nagyot! :oops: :wink: Ebédre dióstésztát csináltam egy tányérral, és napközben eszegettem egy kis anyukám által készített sütiből, vacsira pedig elmentünk tőlünk nem messze lévő fagyizóba, és ott ettem 3 gombócot. Ennyi. Holnap gyüminapom lesz, de megpróbálok a kiscsajjal csavargyárazni valahova, lehet, hogy elmegyünk a Soroksári úton lévő Baby Outlet-be, aztán zöldségeshez megyünk, aztán nem tudom, lehet, hogy "felásom a kertet",csak ne legyek a hűtő és a "tiltott szekrény" közelében. Majd megváltom holnap a világot! :D :roll: UTÁLOM A GYÜMÖLCSNAPOT!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil:
Holnap csinálok brassóit igazából hétfőre, de a húst már megvettem és nem szeretném ha megromlana, így előre megcsinálom. Majd kedden azt eszem ebédre, a páromnak csinálok mellé sültkrumplit. Vacsira pedig virslit, tojást és sajtot fogok enni. Már lenne kedd!!! Na jó nem ábrándozom tovább, mert korog a gyomrom! Inkább elteszem magam holnapra, és felkészülök a gyüminapra lélekben! :wink:

Mindenkinek jó éjszakát!
Kép

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok csajok,

Most már csak gyors bekukk, mert nagyon késő van.
Holnap írjátok meg a leadott kilókat, meg a hiányzó adatokat (lsd. előző oldal), és megcsinálom holnap-holnapután a táblát :D

Megvan az új kutyónk, Vanda, néhány képet dobok fel, ha nem baj :wink:

Finike,
ha jól emlékszem, te kérdezted: németjuhász keverék, és 8 hetes :D

Kép Kép

Na lányok, most lépek. Csak ügyesen továbbra is! Kitartás!!!!
Puszka!

Kép

Kép
 


Nekem ma gyüminap. Boááááááááááááá. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Valahogy kibírom. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Tegnap nem igazán recept szerint tartottam a diétát, de azért nem bűnöztem csak egy kicsit. :oops: :oops: :oops: Kb. déli 12-kor megettem két szelet szendvicset (kenyér, margarin, ketchup, fokhagymaszósz), majd du. úgy falatozgatva :oops: :oops: :oops: :P :P :P , némi frissen sült kürtöskalácsot , este pedig cukkinis-pórés tésztát készítettem. NA, ez jólesett! :wink:

Zsókuci nagyon édi a kutyus. :)

Finike, köszi a gyógyképet :wink: , úgy látszik, használt, mert Kriszta ma már jobban van. Én mondanám, jól van, de majd megmondja délben a dokinő. :roll: Remélem, tényleg gyógyult, mégha nem is teljesen.
Kitartást neked is a mai gyüminaphoz!

Többieknek is sok-sok erőt a kitartáshoz! :wink: :wink: :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Szép napot mindenkinek!

Én is bűnöztem tegnap...Igaz délelőtt csak gyümit ettem, ebédre 3 zsőmlét!!!!! :oops: vajasan, és hozzá finom lila hagymát!!!!Úgy memgkívántam!!!Vacsira egy kis Smack-et....És a bűnözés az a pizza volt, amit sikerült 10 órakkor ennem(de csak 1 szeletet!) :oops: A bolti pizzán egyébként sem sokminden van!!! :lol: :lol:

Ma nekem is gyüminapom van, de már előre félek!!Ugyanis 5-kor találkozom egy kedves barátnőmmel, aki kismami, és elhívott palacsintázni....1-et tudom, meg fogok enni!!

De nemsokára megyek edzeni, majd kicsit többet edzek.... :lol: :lol: Holnap viszont nem lesz nehéz betartani a diétát, mert dolgozom nappal, és nem nagyon tudok melléenni...Sokszor még az előírt a dagot sem tudom megenni!! :lol: :lol:

Zsókuci drága!
Én tartom az 5 kilócskámat...Nem akar lejjebb menni....De tuti azért, mert nagy súllyal edzettem, és izommá alakult...De már okosabban csinálom, és csak zsírt égetek, nem erősítek...Viszont ami lement, nagyon látszik!!!Mindenki mondja, hogy biztos sokat fogytam!!!(Majd meglátjátok a képeken, mert csinálok 1 hó múlva, 2 hó múlva, és a végén is...Látható!!És olyan boldog vagyok!!!
Pedig bűnözök elég sokat!MI lenne, ha nem tenném??? :roll: :lol: :lol:


Finike!
Nem egy kellemes dolog, az még hagyján, ami a cicimen van(mert oda tetettem én marha!), de ami a bokámnál van, az iszonyat.....Most 2 X :shock: :shock: fehérrel át kell ütni, majd testszínűvel...Azt hiszem, ha legközelebb megyek, altatót fogok bevenni, és csinálhat velem bármit!! :lol: :lol: Általában nagyon jól bírom a fájdalmat, de ez felűlmúlt mindent!!!Soha ne engedjétek, hogy a gyereketeknek legyen!!(bár én sem kérdeztem) :oops: :oops:
Jól be is van dagadva....És fáj is!! :twisted: Na, de megérdemlem! :lol: :lol: A szemhéjam is olyan, mintha kollagénnel lenne, feltöltve! :lol: :lol: :lol: De abban az a jó, hogy többet nem kell kozmetikushoz mennem...Szőrtelenítés miatt soha, smink miatt max.3-4 év múlva... :lol: :lol:
Bocsika, hoyg nem a diétáról írtam...De ma nincs diétám...Gyümölcsöt fogok zabálni egész nap, majd 1.5 óra múlva kezdem, nemrég ittam meg a kávém!! :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én is tartozom egy vallomással. Ma gyüminapom van és nemrég ettem meg két hortobágyi palacsintát. :oops: :oops: :roll: Annyit kirándultunk a Vikivel, hogy borzasztóan megéheztem. Jöhet az ítélet. Holnap fehérjenap folytatom tovább a diétát, de már most nagyon lelkiismeretfurdalásom van. :oops: :oops: :oops:

Zsókuci, :D

Ma reggel mértem magam és -6kg-nál stagnálok én is, bár a mai falatozgatásom után lehet, hogy visszajött egy-két kiló. :oops: :(

Kriszti,
Nem semmi amin most keresztül mész, nem irigyellek. Kitartás, nemsokára vége a fájdalmaknak.

Most megyek és összeesek az ágyon, mert annyit sétáltunk a hercegnővel, hogy teljesen kivagyok! Holnap muszáj mennem edzeni. :roll:

További szép napot Mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nos, ma megundorodtam a paprikáskrumplitól. A fiam ette meg az én vacsimat, én meg az ő kenőmájas kiflijét! Hogy az milyen finom volt! :D Mi is ma nagyot tekertünk a faluban, aztán itthon kerteztünk is, hisztiztünk is, úgyhogy kivett belőlem. Aztán amikor Balu csokizott én is bekaptam egy-két falatot. De milyen jól esett a kis lelkemnek..... hahhh...

Holnap gyors és egyszerű tészta lesz, mert el kell látogatnom az apeh-hez... juhéjj...

Pusszantásom!

Jó éjt!

Kép
 
 


Na, én is jöttem, 2 palacsinta után vagyok....Ma direkt többet edzettem, (készültek képek is, majd csinálok egy kis honlapot, felteszem....)mert tudtam, bűnözni fogok!!!

Finike!
Nem vagy egyedül!!!Engem is lehetne kövezni, az elmúlt 1 hétben szinte minden nap...Lehet azért stagnálunk????? :lol: :lol:

Zsókuci!
Csodálatos a kutyus!!!Egyszerűen zabálnivaló!!!!!"Zo feneke hogy van???? :oops: Remélem minden ok!!! :wink:
Vendég
 


LÁnyok!
Tettem fel a babanet oldalára képeket, edzés közben vagyok..
Egy kis inspirálás...

www.babanet.hu/album/main.php?album=12935&p=4273539
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti, nagyon jól nézel ki! Nem is értem, miért kell fogyiznod........

Zsókucinak írom gyorsan, nehogy lemaradjak a táblából.

A 73. napon mázsáltam és akkor 6,5 kg mínusz volt.

Egyébként ma a 79. napon vagyok, de ezért külön nem mértem magam. ;)

Ma tésztáztam. Mivel úton voltunk, nem tudtam főzőcskézni. Egy kínai büfében ettem zöldséges tésztát, amibe (arrrggghhh) húsdarabkák voltak. Olyan kicsik, hogy a pult túloldaláról nem láttam. A husis részeket próbáltam Balunak adni, de nem mindig sikerült.

Aztán délután 5 körül leküldtem 2 csokis sütit, ami meg sem nyikkant, mert 7 körül egy kenőmájas zsemle is hősi halált szenvedett értem...... (meg fog jönni, érzem, h emiatt)

No megyek Vészhelyzetet nézni, aztán Grace klinika... ma hallottam a zenéjét az autóban rádiózás közben... úúúúgy tetszik! ;)

Kellemes éjszakát! ;)

Aztán meg jó pihizést! ;) :lol:

Kép
 
 


Sziasztok !

Ma keményítő napom nap, így csináltam rakott kelkápit, finom lett nagyon. Most csináltam először, és meg is dicsértem magam, hogy milyen ügyi vagyok. Annyi mosogatni való lett utána, hogy csak na.
Vacsira sütök egy kis krumplit azt kész.

Kriszti,
Én sem értem miért fogyózol, nagyon jó alakod van!!! Szerintem neked egyáltalán nem kellene fogynod!!!!!!!!! DE KOMOLYAN!! Én már fel sem merek rakni képet magamról. :oops: :oops:

Adri,
Az a kis hús belefért szerintem! :lol:

Most megyek meg is sütöm a krumplit.
Puszi

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Csak azért írok, hogy elnézést kérjek, hogy még nem dobtam fel táblát, de a kollégám kidőlt, és így nem úgy alakult a hetem, ahogy azt elterveztem... Szóval jelenleg is dolgozom... :( De pénteken szabin vagyok, és csak szerdán jövöklegközelebb, így ígérem, hogy minden hiányosságomat pótolni fogom. :D

Nagyon ügyesek vagytok még mindig! Csak így tovább csajok! Fogyjatok helyettem is :wink: :wink: :oops: :lol:

Puszika!

UI: Kriszti, párom popija jobban van, bár még mindig kicsit duzzadt. Pedig ma jön a következő adag - de most a másik oldalra :D Puszi.

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Hazaértem a spinningből...Húúúú, egyszer sem ültem le tekerni....Egész jól bírtam.....

Hát, köszi lányok, de én nem iylen vagyok valójában...Én még érzem, hoyg van rajtam egy kis felesleg...És azt ne feledjétek, hogy én még nem szültem...Tehát bárki is aggódik, nincs oka....Majd nézzetek meg engem szülés után.... :shock: :shock:
Úgyhogy bátran azokkal a képekkel!!!!!

Adri!
Te is jól nézel ki, sztem TE sem vagy vastag....A kis képed után gondolom!!!!


Zsókuci!
Nekünk is csúszot 1 napot, így most kaptukvasárnap....Ne tudd meg...Mindkettőnknek fájt, és begyulladt!!!Te tuti jól csináltad!!! :wink:
Azért óvatosan azzal a munkával....Ne vidd túlzásba!!!!És szeretettel várunk, bármikor jössz is!!!! :lol:

Én most csemegézek eyg kis sültkrumplit, nagyon nincs étvágyam....Teleittam magam a tekerés alatt!! :lol:
Holnap Ch napom van...Még nem tudom, mit eszem, nappalos leszek....Időm sem lesz, lehet! :lol:

Most elmegyek zuhizni, aztán ha nem leszek nagyon fáradt, még jövök
Vendég
 


Jó reggelt! (igen, nemrég ébredtünk fel :D)

Tegnap (gyüminapon) csak estére bolondultam meg, addig tök klasszul ment. Ugyanis történt, hogy Balázsom nem akart vacsit enni... és amikor már félórája könyörögtem neki, hogy harapjon bele a kiflibe, akkor megzsaroltam, hogy akkor anyu megeszi, ha ő nem... és anyu megette. :oops: De már csak egy negyedrész kiflike volt. Eleve csak egy fél kiflit eszik Balu.

Ma husinap van. A csirkecombok már itt figyelnek a pulton. Hát valószínűleg pipileves lesz belőlük és sült csirkecombi. A fiúknak csinálok valami fini köretet hozzá és slussz. jaaa és nekem van kígyóóubi!

Kriszti, édes vagy, de egyáltalán nem vagyok vékony. Még mindig nem tartozom abba a kategóriába. Isteni szerencse, h ide illlyen picinyke bélyegkép kell...... de roppantul élvezem, hogy a farmeromba már réég övet kell tennem, hogy rajtam maradjon! Hogy a pólóim kényelmesen lezserek rajtam!! És hogy beleférek a 6-7 évvel ezelőtti gatyeszomba! És abba a nadrágkosztümbe, amiben még a főiskolán vizsgázgattam... aaaaz pedig legalább 10 éve volt... (hűűű jövőre pont 10 éve diplomáztam... aztaaaaa)

A nap jóhíre, hogy kerek félkilóval növeltem a leadott súlyomat!

Tehát Zsókuci, majd ha lesz időd rá és átírod a táblát, nekem lécci a 81. napon 7 kg-t írj! Köszi! ;)

Nos én tépek is főzni!

Kellemes napot! ;)

Kép
 
 


Sziaszutok :)

Tornázni járunk :) diéta nem megy... :( lelkileg nem.
Próbálok figyelni mit eszem, szóval az 2 kilót ami hirtelen leadtam, azt tartom.
Viszont azt olvastam, hogy méregteleníteni kell, mert általában azért stagnál le az ember -4-5 kió után.
Most hogy Nikinek megy már a hozzátápi lehet, hogy jövő hónapban jobban neki vesekedem ennek a diétának.

Nagyon ügyesek vagytok, büszke vagyok rátok, Én is itt tartnék. :)
Nade legalább nem éhezik a jányom. :)

Puszi nektek. :)

 
 


Sziasztok! :D

Ma zöldségnap van. A menü Frankfurti leves! :D És már kész van! Alig várom, hogy ehessek belőle. A virslikarikák persze a fiúké maradnak... ;) Kép

Kép
 
 


Adri de jól néz ki ez a frankfurti. :) Mondjuk én jó sok tejföllel szeretem, de gondolom zöldségnapon kizárt dolog mi? :)

 
 


Sziasztok!

Adri,
Nekem ez a kép ma a kivégzésemet jelentette, mivel ma gyüminapom volt és olyan sokat kellett ugrálnom ide -oda, hogy még gyümit sem volt időm enni. Így a mai ételbevitelem 1 nagy alma és tökmag. Jelentem még élek, de már nagyon várom a holnapot, hogy ehessek végre normális kajcsit.

Holnap ebédre sült kolbit eszek (egy picit), sajttal. Vacsira, hogy mit találok az még a holnap titka. Rossz lesz most nekem 3 napig, mert a párom megy raftingolni (lehet, hogy rosszul írtam: vadvizi evezésre :oops: :lol: ), így Viki meg én, ezt a három napot anyukáméknál fogjuk tölteni, de a párom nélkül. :cry: Rossz lesz nagyon, remélem bánatomban nem fogok nekiállni anyu fincsi főztjeiből kajcsizni. :oops: :oops: :oops: :cry:

Ki merre megy a hétvégén?
Ma ráálltam a mérlegre, és mivel ma éééééheztem, így már -7 kg mutatott, de holnap úgyis változni fog és fel fog menni, de nem baj, jó volt látni a mérlegen azt a bizonyos számot. :oops: 8) :lol:

Ja és csajok!
Mivel láttam, hogy mindenki mindenkit agyon bókolt így szeretném megjegyezni a következő sorokat: :lol:
Mindenki vékony csak hobbiból diétázunk, mert úgy unatkozunk,, oké????? :lol: :lol: :D :lol: :lol:

Most megyek mert már hulla vagyok, nagyon fáj a fejem! :?

Mindenkinek jó kirándulgatásokat, pihenést, és további kitartást a diétához!!!!!!!!

puszi

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ma délután egy nagyobb baleset érte a hitvesi ágyat és a rajta tartózkodó ágyneműt és társait kisfiam jóvoltából, ezért egy kissé leüvöltöttem a fejét szegénykémnek és hogy lenyugodjak becsokiztam. Mentségemre szóljon, hogy egésznapos hisztis-akaratos-nyűgös gyerekem volt, amit már nem bírtam ép ésszel, és ez a csokistejeságybaborogatásosdolog kihozott a sodromból. Evvan.

Finike, hát világgá! :D Majd hétfőn elmondom!

Kellemes hétvégét!!! ;)

Kép
 
 


Sziasztok!
Olvasok ám, csak a 3 csaj mellett nem jut időm írni, meg állandóan kint vagyunk...

Most én 13 napra felfüggesztettem a 90 naposat, mert 3 hete egy dekát sem fogytam és bekeményítettem.
egy 13 naposat csinálok, nagyon kemény, de átállítottam az agyam (ami még van belőle), nagyon sokat kell inni hozzá, ami jót tesz, mert ezt elhanyagoltam eddig egy picikét :?

szóval majd jelentkezem, és utána folytatom a 90 nap második felével

Mindenkinek jó pihit és kitartást!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Sziasztok!

Tündi,
Azért éhen ne halj!!! Milyen ez a fogyókúra? Amúgy én is stagnálok, bár már nem is csinálom olyan szigorúan lehet, hogy ez a baj? Na mindegy nem adom fel kitartok!!!

Adri!
Már várom, hogy hol van a világ vége!!! Légyszi oszd meg velünk! :lol: :D :D
Neked volt ilyen stagnálási szakasz a diétázásod során???

Zsókuci,
Mizu Veletek? Kiskutyátok hogy van? Rendetlenkedik sokat? Biztos sokat nevettek rajta. Ilyenkor olyan édesek, csak ne nőnének meg! :lol: :roll:

Kriszti,
Hogy vagy? Elutaztatok valahova? 8)


Reggel elutazott a Kedvesem, és máris nagyon hiányzik. Az esték olyan borzasztóak nélküle. :cry: :cry: :cry: Abban a nagy ágyban egyedül.....Gyorsan lefekszek, hogy legyen holnap reggel és akkor anyuékkal megyünk temetőbe, legalább lefoglal és nem tömöm magam sok finomsággal. :wink:

Ma fehérje napom volt és ebédre ettem grill csirkét sajttal, aztán találkoztam a főiskolás barátosnőimmel az Oktogonon a Burger King-ben. Hát, bevallom ettem 8 db hagymakarikát, de ennyi. Ez nagy bűnözés? Semmi sem volt ami csak fehérje, és ha már elmentem, akkor szerettem volna enni, mivel a többiek is ettek, és hát nem akartam kilógni a sorból. :oops:
Vacsira csináltam virslis tojásrántottát. Ennyi.
Holnap keményítőnap, így délben eszek rizseshúst (persze hús nélkül) vacsira meg........öööööööö..........nem igazán tudom még. Lehet, valami sültkrumpli félét.

Na most már megyek! Jó éjszakát!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkra jöttem, hogy elmondjam, én abbahagytam a diétát - "szégyenszemre" 16 nappal a befejezése előtt - ugyanis babát várok!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Egy ideig még csináltam, de a reggeleket nem bírtam. Próbáltam úgy, hoyg reggelizem valami aznap megengedettet. De most inkább feladtam. Betartom (90 %-ban) a diéta lényegét annyiban, hoyg megpróbálom étkezésenként betartani a szétválasztást. És azért csak 90%-ban, mert tegnap ebédre sült krumplit is ettem a csirkecomb mellé, káposztasalátával.

Na, és még azért is akartam feltétlenül írni, hogy bátorítsalak. Lányok, a stagnálás az TELJESEN NORMÁLIS!!!!! Hisz gondoljatok bele: lemegy 5 kiló, a szervezetnek máris kevesebb a fölöslege, és minden szerveteknek szüksége van az átállásra. Tartanak egy kis pihenőt, hisz ez a fogyás eléggé megterhelő számukra, majd újult erővel látnak ismét munkához. A fogyás mértéke a második félidőben már nem lasz annyira nagy és látványos kilókban, de aez úgy szokott lenni, hoyg amíg menek a kilók, maradnak a centik és amikor a kilók állnak, a centik mennek. Tapasztalatból mondom, na!
úgyhogy tessék csak csinálni, nem elbizonytalanodni, további sok erőt, kitartást kívánok mindenkinek, és azt, hoyg a végeredmény az legyen, amit elképzelt magának! :)
Én azért majd még olvasgatni foglak, és lehet, hoyg írok is, ha látom, hogy pl épp bátorításra lesz szükségetek. Ja, lehet, hoyg kívántatni is foglak majd vagy egy ínycsiklandó ételfotóval. :wink: :wink: :wink: :P :P :P

Mindenkinek minden jót!!!! :) :) :)
Puszi: Edith és Kriszta

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok :D Tényleg bocsi mindenkitől, hogy így elhanyagoltam a táblit. :oops: Remélem az adatok helyesek benne, kérlek, szóljatok ha nem, és javítom. :)

Edith,
Nagyon gratulálok a kisbabádhoz! :D:D:D Hány hetes vagy? Hú, tök jóóó :D Természetesen ez az indok teljesen elfogadva a fogyi abbahagyására :wink: :lol: :lol:

Finike,
Köszi, megvagyunk… Kicsit most napok óta lent... :cry: Vanda-kutyó jól van, egyre „rosszabb”. A lábtörlő a kedvenc rágcsálni valója :wink: De tüneményes kis állat, imádjuk :D
Kitartás a kedvesed nélküli estékre… Gondolom nagyon hiányzik. Ismerős érzés. Én is ilyen vagyok, tök rossz, ha nincs velem…

Tünde,
Aztán óvatosan az új diétával. Ennek mi az alapja? Mesélj :)

Adri,
Az a kis csoki igazán belefér :D Főleg, ha a lelki nyugalmad visszaszerzése a cél :wink:

Amúgy én megint forgatom a buksimban, hogy újra kezdem (nem tudom, hogy a 90 naposat, vagy mást), ugyanis sikerült 2 kg-t híznom… persze a leadott 2 kg-n kívül, tehát összesen 4!!! Banyek, nagyon gáz, hogy mennyire könnyen felpattannak a kilók, pedig esküszöm nem eszem sokat. Na jóóó, a nasi… de akkor is! :oops: :oops: :oops: Szóval lehet, hogy nemsokára én is éheztetem magamat, de lehet, hogy a régi, jól bevált kalória-számolgatásos módszerrel. De még azt is meg kell álmodnom, hogy hány kalóriásat akarok, mert régen az 500 kalóriásat csináltam, de nem hiszem, hogy most ezt bírnám. Lehet, hogy 800 vagy 1000 lesz. Na, majd még kiderül :D

Puszka mindenkinek!



Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Én is megjöttem!!!!

Finike drága!
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz...vagyok, vagyis élek, csak most 5 nap alatt 4 nappalos múszakot csináltam....Este arra volt erőm, hogy valami gyors kaját csináljak, és másnap újra munka...Amikor szabadidőm volt, mentem edzeni, és spinningre....Így nem jutott időm a fórumjaim látogatására! :oops: :oops: :oops:
Bocsika!

De újjult erővel ismét itt vagyok!!! Már 34 napja csináljuk???? :shock: :shock: :shock: Az első 16 napban sikerült leadni ami eddig lement, és azóta stagnálok!!!!! :shock: :shock:
Én várok még egy hónapot, és ha nem megy lejjebb legalább még 5 kiló, akkor én is váltok!
Az egyik doktornő csinálta azt, hogy 3 napíg csak fehérje(pulykahús, töménytelen mennyiségben), 3 napíg csak rizs, és 3 napíg gyümi...Fogyott 5 kilót!!!! :roll:
Akkor azt fogom bevetni! :lol: :lol:

Edit!
Gratulálok!!!Mennyi idős vagy????Szeretném én is ezt az örömhírt bejelenteni 1 hónap múlva....De nem sok esélyem van rá! :( :(

Pénteken én is gyüminapoztam...Egész jól bírtam , majd este házibuliban voltunk, ahol lecsúszott egy kis csirkecomb, salátával! :oops: :oops: Hajnalban hazaértünk, de már 10 órakkor az edzőteremben voltam!!! :lol: :lol: Bűntudatom volt! :lol: :lol:

És már előre tudom, holnap a pároméknál buli, és finomabbnál finomabb saláták, husik....Másnap reggel ismét az edzőteremben kezdek! :lol: :lol:

A hétvégén mi a dunán voltunk!Csináltunk egy nagy csónakot, és azzal kimentünk(mi és még 2 baráti pár), napoztunk, és jókat nevettünk...Nem is tudom, mikor volt ilyen szabad hétvégém!!!! :roll: :roll: Nagyon jó volt...Mostmár leszek, és jövök!!!

Holnap CH nap, már várom...Finom milánóit készítek ma este páromnak, és abból fogok kis szaftot tenni a tésztámra holnap...De csak mini adagot eszem!!! :roll: :lol:

Na, további szép napot nektek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Edit, gratulálok! :D Ez nagyon jó hír!!! :D

Finike, végülis nem mentünk. Anyósomékhoz mentünk volna Tiszaugra, de péntek éjjel olyan rosszul aludtunk a fiam miatt, hogy nem indultunk útnak inkább. Nem volt vele amúgy semmi baj, csak felébredt hajnali 3-kor és reggel 7 körül aludtak vissza apjával. Én meg mint a mosott rongy olyan voltam, mert előtte való nap rém hisztis volt Balu. Egyébként meg egy jó pár napja nem bírok vele...

Szombaton egy gyors paradicsomszószos tészta volt az ebédem, vacsira sütike.

Ma pedig a rend szerint gyüminap lett volna, annak is indítottam, de anyukám szülinapját ünnepeltük ma, és amint beléptem a szülői házba elöntött az ÉTVÁGY. Úgyhogy egy jó kis husinapot tartottam, 1-1 szelet epres-túrós tortával.

Holnap zöldségnappal folytatom és így tovább... aztán gyüminap után bevetek egy lénapot. Hát nem ígérek semmit. Megpróbálom, legfeljebb lesz egy 2 gyüminap egymásután, ha nagyon nem bírom.

Finike, talán te kérdezted, hogy én is stagnáltam-e...
hajjjajjjjj, de még mennyit! Sajnos, a diéta ideje alatt nem végig pörögnek le a kilók, ahogy az elején teszik... :S
De könyörgöm, ne adjátok fel!!!

Kriszti, az a doktornő is tulképp ilyen elven étkezett, mint mi, nem? Csak mindent háromszor csinált...

jaj, még a stagnáláshoz annyit, hogy ha nagyon nem megy a kiló, akkor érdemes kisebb adagokat enni, jobban odafigyelni! több mozgás, több víz...

na már csapongok, megyek alcsiba, mert... na miért? mert álmos vagyok.

Puszi!

Jó éjt!

Kép
 
 


Sziasztok Csajok!

Már egy csomót írtam nektek erre a gépem valami súlyos vírust talált elkezdett szirénázni, meg villogni egy kis tábla és elszállt minden amit írtam így újra kezdhetem. :twisted: SZóval.....

Zsókuci,
A táblázatban nekem kijavítanád, hogy még csak -6kg -nál járok :cry: , és az elérendő: az -10 kg. Köszönöm szépen!
Szerintem neked az már nagy előre lépés lenne, ha nem nasiznál annyit és megpróbálnál este 6 vagy inább 5 után enni. Ennek is lenne azért eredménye, legalább annyi, hogy nem híznál tovább. Tudod a lelki problémák sajnos ide vezetnek, érthető, hogy most picit jobban érzed magad, ha ehetsz. Van kivel beszélgetned a dolgokról? Bocsi, nem tolakodni szeretnék! :oops:

Edith,
Hát jól megleptél!!! :lol: Nagyon gratulálok a babátokhoz! Hány hetes vagy? Amúgy köszönjük a bíztatást, most mindenki stagnál, így ránk fér a bíztatás!!

Kriszti!
Megy neked egy jó nagy hátsón rugás!!!! Ne legyél már ilyen pesszimista! Mi az hogy Neked semmi esélyed, hogy egy hónap múlva babád legyen??? Miért ne lehetne? A sors kiszámíthatatlan! Gondolkodj pozitívan, és hidd el meg lesz az eredménye! Én tavaly Karácsonyra a Kedvesemnek azt adtam ajándékba, hogy abbahagytam a gyógyszer szedését, mondván jöjjön aminek jönnie kell. Január végén már meg is fogant a csemeténk, és októberben meg is született. Szóval bármi lehet!
Amúgy nagyon sokat dolgozol, hogy bírod? Azt tudod, hogy ha áldott állapotban leszel akkor nem dolgozhatsz ennyit!!! Amúgy mióta probálkoztok a baba-projekttel a pároddal?

Adri,
Hát nem lehet könnyű a kisfiaddal, én ettől a korszaktól már előre félek! Miért nem tud Balu aludni éjszaka? Fáj valamilye, vagy fél egyedül, vagy rosszat álmodik?

Csajok,
Én úgy tartok attól, hogy oké, hogy most lefogytam 6 kg-t, de mi lesz ha abbahagyjuk? Mert én lehet, hogy ugyan úgy fogok enni, mint azelőtt. Azt hallottam, hogy amikor vége a 90 napnak utána sokaknak visszajött amit leadtak, sőt még jött is fel + kiló. Lehet, hogy feleslegesen koplalunk, kínozzuk magunkat? :shock: :shock: :?

Képzeljétek, ha még 4 kilót fogynék, akkor a párommal egy súlyúak lennénk. Tök jó! Akkor majd versenghetünk. :lol: :lol: :D 8)
Úgy tartanék kedden grill partyt szűk családi körben, de akkor pont gyüminapom lesz. Mit csináljak? Grillezek gyümit? Fúúúúúj! Ugye nem lehet felcserélni a napokat??

Na most már megyek, mert én is nagyon álmi vagyok a kisasszony nagyon lefárasztott ma. Képzeljétek már mászik, legalábbis próbálkozik vele. Tudom ez a topik nem erről szól, de olyan büszke vagyok rá, olyan ügyi, és világgá akarom kürtölni.

Jó éjt! Puszi

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Finike!
Írtam privit!!!!Víznapod nem volt még??? :oops: Mert akkor ma tarts azt, és holnap lesz fehérjenapod...És ehetsz husit!!! :lol:

Adri!
A doktornő csak 9 napíg csinálta.....és úgy fogyott látványosan 5 kilót!!!! :shock: Ezért is gondoltam, hogy nem 3 hónapíg szennvedett, és kipróbálom, hátha nekem is beválik....
Viszont rizsnapon csak rizst, és nem szabadott hozzátenni semmit(finom rizibizit el lehetett felejteni), és pulykahúst párolva, grillezve...A gyümi adott.....
Vendég
 


Sziasztok!

Finike, nem fogod visszahízni, ha a diéta után is odafigyelsz az étkezésedre! Természetesen nem szabad diéta után sem össze-vissza enni, nasizni!!! De ezt te is tudod! ;) Tavaly az update módszer szerint étkeztem a fogyi után és nekem bejött. Valóban kell hozzá viszont a mozgás! Most a Béres Alexandra féle könyvet olvasom, a Súlykontroll-t. Hátha okosabb leszek tőle. Még az elején tartok, de már látom előre, hogy ő is a szénhidrát megvonását teszi előtérbe és a kalóriaszámolgatást.

Off.

Balu pedig azért nem alszik tisztességesen - szerintem -, mert mostanában sokat megyünk gyerektársaságba és hát így aztán elég izgalmas az életünk. Azóta vannak ilyen nyugtalan éjszakáink... szerintem álmában feldolgozza a nap folyamán átélt dolgokat. Álmodik... stb. Egyik éjszaka arra ébredtem, hogy a babaőrzőben hallom a zokogását. Sose szokott ilyet csinálni. És képzeld mélyen aludt és úgy zokogott. Na akkor én ébresztettem fel, mert úgy sajnáltam szegénykét.

On.

Ma zölinapom van. Zöldborsós gombapörkölt lesz a menü. :D

Kellemes napot!

Kép
 
 


kriszti78 írta:A doktornő csak 9 napíg csinálta.....és úgy fogyott látványosan 5 kilót!!!!


És nem hízott vissza látványosan??? Én nem hiszek ezekben a hirtelen gyors fogyásokban! :S

Kép
 
 


Finike,
írtam privit.

Egyre valószínűbb, hogy szerdán kezdem a kalóriaszámolgatást :) :wink:

Puszi.

Kép

Kép
 


Adri!
Nem hízottt vissza, viszont ott is megkötés van, hogy utána 90 napíg reggelire csak gyümölcsöt ehet...
megkérdeztem, és neki is reggelire csak gyümölcs lehetett.....
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon cudarul vagyok. :cry: Tegnap óta megy a hasam, márcsak úgy folyik belőlem. Teljesen kivagyok. Nincs erőm semmihez, fáj már a popsim is. Na jó nem részletezem, úgyis sejtitek hogy lehetek. Most megpróbálok sokat inni, nehogy kiszáradjak. Amit megeszek az ki is jön. :cry: Tegnap gyüminap helyett fehérjenapot tartottam, mivel anyuék átjöttek és sütöttünk finomakat, de sajna ez is kijött.... :cry: :cry: Reggel óta már négyszer voltam,és még mindig csikar a pocakom. :evil: :cry: :cry: :oops:
Már nem nagyon merek enni, pedig akkor ma keményítőnapom lenne, lehet, hogy egy kis főtt krumplit eszek ebédre, csak hogy legyen erőm felemelni a kislányt. Remélem ő nem kapja el. Ez valami vírus lehet, mert apukám is ebben a cipőben jár sajnos.

Csajok,
Ti hogy vagytok? Remélem Ti jól vagytok!!!!

Kinek milyen napja van ma?

Ja, annyi előnye van ennek a hasi menésnek, hogy már - 8 kg-nál tartok, bár nem így gondoltam, hogy leadom a kilókat, ez egy rossz és fárasztó módszer, ne kövessetek, oké?? :wink: :roll:

És elfelejtettem írni az előző hozzászólásomban, bár gondolom már észrevettétek, de hátha nem azért szólok, hogy KRISZTI ÉS ZSÓKUCI, válaszoltam a privikre. Csak a rend kedvéért. :!: :idea:

Most mennem kell szólít a WC...... :cry:
Puszika

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Szia Finike!

MIelőbbi gyógyulást!!!!Én dolgoztam most 2 napot, ezért nem is tudtam jönni!!!
Eddig nem volt semmi bajom, és tegnap este behozták barátnőm 2 éves kislányátr a kórházba, ma mentem meglátogatni, és egy lázas, nátháés gyerek mellé tették be...
Éjszaka után hazajöttem, és most arra keltem, iszonyatosan fáj a torkom.... :( Hasmenésen én már túl vagyok, 2 napíg szenvedtem....Köszönöm a privit, nincs gond, nem tudhattad!!!! :wink: :wink:

Én ma fehérjenapot tartok, és megyek edzeni...(kimaradhatatlan)Kicsit elengedtem magam, buli buli hátán volt, ezért ma kissé visszafogom magam. Csinálok pici joghurtból, és tejből álló turmixot, és azt iszogatom....

Többiek???? :roll: :roll:

Nekem még mindig stagnál a mérleg.....Ma 10 helyett 15 kilóval edzek végíg mindent...Duplán....Jó lenne ha olvadnának ismét.... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi, lányok, a gratulációkat! :) Kívánom, hogy nektek is akkor legyen babátok/újabb babátok, amikor szeretnétek! :) :D

Csak néhány szóra jöttem:
Finike, ne haragudj, de a krumpli abszolút nem diétás étel, ilyenkor a rizs, főtt répa, banán az, ami a legjobb. És még az alma is. lehet, hoyg már későn szólok, hisz az ebédidő jócskán lejárt, de legalább vacsira próbálj ilyesmit enni. :)
Mielőbbi gyógyulást kívánok azért, és remélhetőleg Viki nem fogja elkapni! :)

Kriszti, neked is jobbulást! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Ja, többen kérdeztétek, és elfelejtettem írni: még nagyon az elején járunk, ma töltöttem az orvosilag számított kerek 6 hetet. :D Dokihoz csak 14-én megyek először. Kb. Szilveszterkor kellene szülnöm, remélem, a doki is megerősíti! :wink: :wink: :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Szia Edith,

A honlapon az van írva, hogy a krumli is keményítő és azt is lehet enni. A zöldségek ilyenkor hascsikarást csinálanak méginkább (legalábbis nekem). Akkor most mégsem lehet krumplit enni? A receptekben dögivel van krumplis recept a keményítőnapra.. Eddig én így csináltam. Estére csinálok egy kis rizottót, ma még nem ettem semmit.
Még mindig megy a hasam. :evil: Csak vizet iszok. Egy pici étcsokit is ettem, hogy fogja már meg a hasmenést, de semmi. Már nagyon gyenge vagyok, remélem estére jobban leszek. Ki kellene menjek közértbe, de nem merek, mert olyan hirtelen jön rám...... :cry: :cry:

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Finike, keményítő a krumpli, persze, csak nem diétás, tehát hasmenéskor nem igazán segít. :( Próbálj egy késhegynyi kakaóport bevenni. Tudomm, hoyg szörnyű íze van, de segíthet. és még valami, ha nem szoptatsz, akkor szerintem nyugodtan vehetnél be valami hasmenés elleni gyógyszert. Ilyenkor felnőtteknek is nagyon jó a Smecta. (Sajnos mást nem tudok írni, ami biztos megvan nálatok is.)
Állítólag a kóla is jó hasmenésre a benne lévő kátrány miatt, de én nem tudom, hoyg mi igaz belőle. Nálunk van egy furazolidon nevű gyógyszer, nos, az nekem mindig segít.
Ja, és szerintem ne várd meg az estét, inkább egyél már most abból a rizottóból, illetve igyekezz az elkészítésével! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Finike, ilyen hasmenéses dologra széntabletta tucatjával szedhető!!!!!!! És még fertőtlenít is!

A sós vízben főtt krumpli szerintem is jó ilyen esetekben... legalábbis én anyukámtól ezt tanultam és doktornéni is ilyet ajánlott, ha kellett.

Aztán mióta gyerekem van még megtanultam pár dolgot a hasmenős időszakban... Főtt rizs, főtt répa, banán (de csak a nem túl érett).
A gyerkőcnél a rizs-répa együttes jött be és hozzá fincsi smecta-por. A smecta magában nem vált be.

Nálam pedig csak a széntabletta... mondom, tucatjával! :D;)

És természetesen folyadék literszámra!!!!!!

Gyógyulj meg gyorsan!!!!! ;)

Nekem a fejem fáj napok óta. Nem értem, hogy mi bújkál bennem, vagy mi a szösz van. Jó, alapjáraton fejfájós vagyok, na de még napokig sosem fájt a fejem.... :roll: Délután a kávét sem ittam meg, mert kifordult a számból... lehet, h le kéne szoknom róla??? A fájdalomcsillapító miatt megettem este 6 körül egy fél zsemlét. Pedig ma még éhes sem voltam. Egyébként gyüminapom volt. Holnap megpróbálom a lénapot. Ha nagyon nem megy, akkor tartok még egy gyümis napot. Slussz.

Megyek is, mert alszik a gyerkőc, én is elterülök és magamra szedek egy kis kultúrát a tévéből... nem tudom mit, ami jön.

Jó éjt!

Kép
 
 


jajjaj lányok, én itt lénapozok, ti meg sehol?????????? :cry: :cry: :cry:

dél körül annyira korgott a hasam, hogy egy 1-2 falat kiflit bekaptam.

Most a narilevemet iszogatom, vízzel hígítva.

:roll:

Kép
 
 


Szia Adri!
Én is vagyok!!!
Tegnap edzés után ráálltam a mérlegre, és már 7 kilónál járok!!!!!Juhéjjjjj!!!!!
Így most még intenzívebben megyek edzeni!!!Ma is megyek, és holnap is!!!!!
Most nagyon jó érzem magam...
Nekem ma keméynítő napom van, még csak 1 narancsot, ,és 1 almát ettem...Itt gondolkozom, mit kellene enni ebédre....

Lehet csinálok párolt rizst, vacsira pedig kelkáposzta főzeléket....Nyami nyami

Adri!
LÉnap????Jézusom, én majdnem meghaltam!!!!Pedig lassan megint csinálnom kell, eltelt 1 hónap.....
Vendég
 


Helló mindenkinek!
Merre vagytok lányok??????,

Nekem ma CH napom van, de gőzöm sincs mit egyek..... :lol:

Ma reggel ismét ráálltam a mérlegre!!!!!Ugye voltam edzeni már 2 nap egymás után, és ma is megyek, és vasárnap is ott indítok!!!!Szóval a mérleg nyelve megindult lefelé......Már 7 kiló!!!!!!! :lol: :lol: Remélem hónap végére elérem a hőn áhított 10 kilót!!!! :lol:
Ha nem, másik diétát próbálok ki!!! :lol:

Ki mit eszik ma????

Edit!
Hogy vagy?????Babuci nem kínoz???? :roll:
Vendég
 


Sziasztok, csak bekukk. :) Kriszti, babuci nem kínoz még eddig, de hátha nem is teszi. Krisztával megszenvedtem jól, anno! :roll: :roll: :roll:

Nehogy abbahagyd a diétát! Godolkodj logikusan! Nem mehetnek mindig folyamatosan és ugyanolyan ritmusban le a kilók. A szervezetnek szüksége van, hoyg megszokja a tehermentesítést! :) Szerintem, butaság, hyog más diétába vágj bele, amikor ez oylan jól működik. Az meg, hoyg folytatod, az csak egy illuzió, hisz ha abbahagytad, már csak újrakezdeni tudod, szerintem. Te meg mit panaszkodsz? :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: Aki úgy néz ki mint te, és már leadott ennyi kilót, nagyon is elégedett kellene, hoyg legyen! :)

Na, elég a "szidásból", mert még lehurrogtok, hogy mit jövök ide észt osztani! :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :oops: :oops: :oops: :oops:

Puszi mindenkinek, és ne halljak más diétákról! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Finikével már egy másik topic kapcsán ismerjük egymást, de veletek még nem "találkoztam".
Ez már a második hét a 90 napos diétámból helyesbítve a 12. napon járok. Vagyis kicsit le vagyok maradva hozzátok képest. Ma éppen gyümi napom van és az egyenleg eddig két banán és egy alma + folyadék. De azért kíváncsiságból a hét közepén ráálltam a mérlegre (szerda) pedig megfogadtam, hogy csak minden hétfőn fogom lemérni a remélt súlycsökkenést. Most a tiszta súlyveszteség 3 kg.
Az első héten betartottam a napokat csak még az adagok nagyok voltak, jól megtöltöttem a pocimat. A héten már minden nap kevesebbet ettem. Remélem vasárnapig meglesz a 3,5 kg.

Kriszti! Editnek igaza van, ne hagyd abba ezt a diétát, be fog válni, csak tényleg végig kell csinálni a 3 hónapot. Ha csak 10 kg a súlyfelesleged akkor nem is fog lemenni több. Az unokatestvérem most fejezte be igaz csak két és fél hónapig csinálta, de sikerült a kitűzött 10 kg-ot leadnia! De neki sem volt több feleslege azért is hagyta abba előbb a kúrát. Most jobban figyel az étkezésre. De eddig aki végigcsinálta az ismerőseim közül, mindenki fogyott 15 kg felett - már akinek több volt a súlyfeleslege. Az én célom a 20 kg fogyás elsőre, de ha ez sikerült akkor azért egy kis szünet után még 5 kg-tól szeretnék megszabadulni.
Mindenkinek kitartást, higyétek el jó ez a diéta!

Üdv. mazsuzs

Kép
 
 


Helló!

Újra én vagyok. Csak annyit szeretnék írni a keményítő napos rizsről és krumliról, hogy mind a kettő jó erre a napra, de annyi különbség van a kettő között, hogy míg 10 dkg rizsben 80 g a szénhidrát és 350 kcal, addig 10 dkg fött krumli csak 20 g szénhidrát és csak 90 kcal. Így én a burgonyát jobban favorizálom. Az adatok pedig jók, a barátnőm dietetikus... :-)

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok Csajok!

Helló Mazsuzs!!!!! :lol: :D :D :lol:
A másik topicon már olvastam, hogy szeretnél ide is átjönni, csak időm nem volt Téged bíztatni, hogy gyere nyugodtan!!!
Nagyon ügyi vagy, hogy már ennyit leadtál! HAJRÁ!!!!Csak így tovább!!!

Kriszti,
Hogy Te milyen kis türelmetlen vagy? :lol: Türelem!!! Az se jó, ha túl gyorsan túl sokat adsz le, mert az olyan gyorsan is jön vissza. Amúgy Te fogytál már ennyit valamilyen diétával? Én még soha, ezért is örülök, hogy már itt tartok! Tök jó, hogy ennyit tudsz edzeni! Csak a végén el ne fogyj! :wink: :lol:

Adri,
Hogy vagy??? Ne haragudj, hogy a lénapodon nem tudtalak bíztatni, tudom milyen pocsék ez a nap, de remélem túlélted azért! :lol:

Nekem ma gyüminapom volt és én viszont éhen halok! Borzasztóan korog a gyomrom. :cry: :evil: Délután én is voltam edzeni. Majd holnap eszem finomakat, valami húúúúúúúst!

Zsókuci, Chesti,
Hogy vagytok? Mizu Veletek?

Most megyek, mert a párom várakozik a gépre...... :wink:
Jó éjt mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

itt vagyok nem vesztem el. Niki átment a 3 napos lázon. :(

Nagyon ügyik vagytok csajok, csak igy tovább, lassan én is csatlakozom, ahogy kikeveredem ebből a náthából. Most már Nikinél elkezdtük a hozzátápit, szóval annyira nem aggódom már a tej miatt. Vagyis nagyon fontos, de azért talán már elkezdhetem a fogyit. :)

Üdv it mazsuzs. :) Te máris fogyózol? Tejcsi nem apad?

N amegyek is reklamál a csajszi.

 
 


Sziasztok!!!

Megjöttem én is!!!
OK lányok, hatásos volt a vírtuális felrázás, nem hagyom abba a diétát...Egyébként meg megindult lefele a mérleg nyelve, úgyhogy folytatom..... :lol: :lol: :lol:

csak olyan rossz volt, hogy majd 3 hétíg stagnáltam.....És már kezdtem beparázni!


Finike!
Én egyszezr fogytam 15 kilót 1.5 hónap alatt, de akkor semmi mást nem ettem, csak napi 3 doboz kukoricát....És napi 2 liter ásványvizet. Ki is készültem, azóta is gyomorbajos vagyok....
Viszont nem jött vissza rám(ami visszajött, az tudod mi miatt jött) :wink: :lol: :lol:

Na, majd még jövök ma!Remélem engednek....
Tegnap éjszakás voltam, nem nagyon tudtam felnézni....Remélem ma jobb lesz a helyzet!!!

Puszi nektek, és kitartást!Nekem ma gyüminapom volt, de ettem egy kis husit, nagyon kívántam!!!(lehet meglátogat a gólya?????) :shock: :shock: :lol:
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron