Új privát üzeneted érkezett!

Sajnálom Gyö :( Nem is figyeltem :? :oops:
Ha megnyugtat, az én fiam 36 hónaposan 104 cm volt és 16 kg. (ez fel van jegyezve, úgyhogy tuti :wink: )
Szerintem Krisztának is teljesen jók a "méretei", ne aggodalmaskodj emiatt!

Szép napot kívánok!

Gabi
 
 


sziasztok!

Gyö fogalmam sincs mi van ,de edzegetek.....csak egy bánatom van,Lili nem érti,h nem vehetem fel és állandóan balhézik..... :x :cry: :cry: :cry: nem tom megértetni vele,ráadásul beteg ,nagyon náthás....hisztizik....szerdán viszem egy dokinőhöz akit nagyon dícsérnek...
én is próbálgattam a görbéket ,de Lili vékonynak számít:)
majd ha lesz több időm,megnézem jobban....
Joli hogy bírod ezt a meleget?
Vendég
 


Nusi,én azt tanácsolnám,tereld a figyelmét el,mikor látod,hogy őlbe akar lenni.Vagy bujjatok össze
de NE VEDD FEL!!!Megszokja.Hidd el. Én sokat öleltem a gyerekeimet,de fel nem kaptattam egyiket sem. Krisztát is pl. ha megnézed az albumoban a képeket amiket feltettem,mindíg a kocsiban van. Sokat bújtam hozzá,simogattam,de neeeem. Őlben nem. Azzal csak kettőnkenek csesztem volna el a napjait. Ha nem hiszed,kérsdezd meg Ibolyától,ő megtanult úgy hagymát vágni,hogy Lotti az ölében volt :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 

 
 

Gabi,köszi. Tudom,hogy csak jót akartál..És köszi az infót is..kicsit megnyugodtam. De ma megkértem Szép Attilát,holnap hívja fel az orvost,és kérdezzen rá..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


most akkor ide bemásolom amit Joli néhány perce írt az nlc-re :



Gyorsan írok ide, mert a babanetre nem engedett be.

Voltam CTGre, minden rendben, de az orvos azzal búcsúzott: Csütörtökön vagy pénteken jöjjön újra, ha addig nem szül meg :)


...ezt írta Joli
:lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Sziasztok!


Van egy kis időm, írok nektek, hátha kedvet kaptok és visszatér az élet!

Igaz, magukról nem tudok újat írni. Örülünk a szép időnek és ha tehetjük megyünk... Hétvégén Planetáriumban, Természettudományi múzeumban és Történelmi múzeumban voltunk. Azelőtt a honvédség napján, a nagycirkuszban és a botanikus kertben... Múszáj kimozdulni itthonról hétvégén, mert egész héten tanulok és már szétesik a fejem. 15 vizsgám van ebben a félévben. Ebből még hátravan 6. Ha minden jól megy jövő hónap 20-án befejezem

Efivel még mindig járunk logopédushoz és úgy néz ki, szeptembertől folytani kell, pedig már gyönyörűen beszél. Félő, hogy visszaesik, ezért kell a terápia. Uszodába is járunk...
Még van három hét kötött program, de aztán délig szeretnék aludni, azután meg azt csinálni amihez kedvünk szottyan. Majd meglátjuk mi valósul meg belőle.

Ti merre gyereknapoztatok??? Tudtok valami jó programot a következő hetekben??? Ha jól tudom hétvégétől kezdődik a gyereksziget... Oda is biztosan kimegyünk, nem jösztök???



Puszilok mindenkit!



Gabi
 
 


én épp ma olvastam a programot a gyerekszigetről,na meg láttam a National Geographic Kids is tart gyermeknapi rendeztvényt,fennálásának 2-ik szülinapját ünnepli elég nagyszabásúan,de nem tudom mennyi lehet a belépő,mert azt írja,ha kivágod a lapból a kupont akkor a családi jegy 3000 be kerűl..szóval maradnak az ingyenprogramok majd a szigeten..mi úgy néz ki,hogy megyünk majd valamikor..most 7végére elhívtak a Balatonra yachtkirándulásra,ha levisznek és haza is hoznak a barátaink,akkor megyünk.Bezzeg erre már Lacika is akar jönni. De fél éve erre se jött,ha Pesten voltak nem mondta el,nem volt kiváncsi az apjára,de ahogy erről a hajókázásról hallott,már jöhetnéke van. Sajnálom Lacit,mert imádja a gyermeket,az pedig rá se tojik..Bezzeg az én nagyfiam nem jött húsvétkor hozzám,mert első volt az alkoholista apja,akinek nem lett volna segitsége a műtét után..Hogy lehet egy gyerek ilyen? Mi lesz később? Félek belegondolni..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


hjujjj Joliiii ,ez izgiiiiii:):):)
Vendég
 


Joli él és virul,csak épp hogy nem táncikol,képzeld,az nlc-re írt az előbb..még dolgozik :lol: onnan a táncparkettről megy szűlni..már látom.. :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Gyö, köszi, hogy tolmácsoltál a nlc-ről :) Végre ide is elérek, csak az van, hogy beosztom a netezést a munkám közé. Gratula a munkavállalásihoz!
Nekünk is kézbe van már a személyink is, csak a magyar anyakönyvi kivonatokra várunk.
Gabi, Nusi, mindkettőtöknek kitartást kívánok!

KépKép
Kép
 
 


Jesszus Joli!!!

Ebbol baba lesz!!! En mar nagyon varom!!
Szoritok, hogy minden siman menjen!!

KépKép
 


Te jó ég! Mivé lett ez a topik! ha így megy tovább, akkor én is feladom.

KépKép
Kép
 
 


Ne add fel,Joli ! Én még mindíg reménykedek..ráfogom a melegre,sokkal több szabadidőre amit a csajok a családdal töltenek..mittudomén... :cry:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


sziasztok!

itt vagyok,ragyogok...virulok Jolinak,hogy ne legyen kedve elmenniii:)

képzeljétek amit venni akartam gépet (leg magic) van az egyik volt kolleganőmnek,és azt mondta ideadja kölcsön nekem:)

ma hozza Zsigu ha minden igaz,tökre örültem,rendületlenül fogyózok és nagyon dícsérjetek (legalább ti:):):)) mert nem csábulok és nagyon ügyes vagyok..... :oops: :P
tornázni felülésszerűt csinálok,meg lábgyakorlatot,meg a cicimre is próbálkozom,mert sajnos az megy össze :(.....eeeeeeeeevan.....

anyum még itt van.....nevelőapám mégegyzser meg kelllett műteni ...nah majd még írok...

Joli gyere jelentkezzzz:)
Vendég
 


Na, legalább érdemes volt elsírnom magam :)
Gyö, azt hiszem, az úgy van, hogy mindenki benéz, de ha nincs hsz, akkor inkább továbbmegy.
Nusi, ügyes vagy! És még szerencsés is ebben az esetben:) Gyere mindig és meséld el, hogy haladsz, mert itt várunk, dícsérünk, szidunk, vígasztalunk ....

KépKép
Kép
 
 


Csajok, ne haragudjatok, én jövök néha olvasó módban :oops: A héten gyomlálnom kellett mert a veteményest felvette a gyom, aztán még tanulok is mert egész júniusban vizsgáim lesznek, legalább egy hetente..vagy kettő. Szerencsére a leányok jól vannak, ma voltunk az öcsém kicsengetésére, képzeljétek befejezte az egyetemet...vééégre. Még csak az államvizsga van vissza, reméljük jól veszi majd azt is. Most rohanok, mert a leányok kint vannak az udvaron és a térdeik csupa binec, esnek mint a kéve a kasza előtt :lol:Puszilok MINDENKIT, azért gyertek mert szeretlek olvasni is titeket!
 
 


Szia Édy!

Mi is szeretünk olvasni téged :) Olyan jó beköpéseid vannak :) Gratulálok az öcsédnek, még emlékszem rá, hogy helyettesített téged a nlc-n :)
Sok sikert neked a vizsgákhoz, várunk az eredményekkel!

KépKép
Kép
 
 


Tényleg jót tett egy kis sírás :wink:

na de még mindíg sok a hiányzóóó

Nusika,nagyon de nagyon ügyes vagy. És ne csábulj el Lilire se ha ölbe akar menni,jó? Mert csak úgy van hatása az egésznek,csak úgy tudsz meggyógyulni.

Édy,egy jóóó nagy kalappal..elég lesz? :wink: :lol: Drukkolunk!!

Erikának is,Csgabinak is,Kingának is.

Mindenkinek mindenért drukkolunk,mert csak ilyenek vagyunk .Mük. :wink: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Sajnos én csak panaszkodni jöhetnék, és inkább nem terhellek benneteket :) Elegem van a suliból, a vizsgákból és a tanulásból... Lassan a fiúk agyára megyek, mert tiszta ideg vagyok vizsgák előtt :oops: Holnap is vizsgázok, és még 3 hétig sokszor lesz ilyen :roll:

Nusi gratulálok a fogyihoz :wink: Nagyon ügyes vagy!!! Csak így tovább! Kérlek minden nap írd le az eredményeket, hátha erőt adsz nekem is, ha elől jársz jó példával .-)

Joli, jó hogy jöttél :wink: Látod, egyből életre keltek a csajok :) Hogy érzitek magatokat??? Nem szültök/születtek még?

Édy nem irigyellek a tanulás miatt, de a kert miatt igen! Talán nekem is az kellene-gyomlálni, hogy szellőztessem az agyamat még mielőtt kisül :P

Gyö megkaptad végre a fizudat? Remélem rendeződnek mostmár a dolgok :wink: Köszönöm szépen a támogatást és szurkolást! Nagyon rámfér... :oops:

Gabi hogy vagytok? Sokat dolgozol? A lányok mit szólnak az új helyzethez?

Megyek aludni, mert holnap elalszok a vizsgán :-)

Jó éjt mindenkinek!

Gabi
 
 


De előtte büszkélkedek :oops: :wink: :P Kép Kép
 
 


Kép Kép
 
 


Remélem Ti is kedvet kaptok :D :wink:
 
 


Látom nem kaptatok kedvet az íráshoz, kép mutogatáshoz :cry:

Sajnálattal be kell látnom, hogy kár az erőlködésért :(
 
 


Kedveseim!





Nagyon elkeseredve de reménnyel telve kérlek Titeket térjünk vissza az nlchez :wink:

Talán még beszélgetni... bocsánatot kérni... felejteni... is tudunk majd :D



Akinek jelentett valamit ez a "CSAPAT" jöjjön vissza, és próbáljunk meg újra egymásra találni
[color=red]
[/color]
 
 


Gabi,én ahányszor tudok,jövök. Ide is,oda is..Rajtam nem múlik.
Nekem is nagyon sokat jelente és jelentett ez a csapat,TIvagytok az otthoniak,a láthatalan kapocs csak Veletek létezik.

Ami a fizumat illeti..na szóóóvaaal,el ne kiabáljam,ha minden igaz,kb. 10 nap múlva egy összegben kapom meg a márciusi,áprilisi és májusit. Berugok akkor,becsszó.Én aki nem iszok. :lol:
Az idegeim már taccsra vannak téve ettől a kiszolgáltatott,nyomoruságos mástól való függéstől,hogy a semmi pénz beosztásáról ne is beszéljünk. Én már tudom,,hogy a Camponánál hol terem vadon a rebarbara..Ezt se gondoltam volna,hogy megérem.És ami kenyeret és zsemlét dagasztottam és sütöttem,és semmiből szinte ebédet csináltam Lacinak én az utóbbi időben,csak a Jóisten a megmondhatója. ..Elegem van már!!!

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Sziasztok!!!

Vegre van mit olvasni!!
Vizsgazoknak sok sikert kivanok!!
Nusi, ugyes vagy!! Csak igy tovabb!!
Edy, mi az a binec?? :lol:
Gyo, vegre rendbe jonnek a dolgaid.
Jolinak drukkolok ezerrel!!

Mi, koszonjuk kerdesed CsG, jol vagyunk, a alnyok elvannak a nenivel.
Mi dolgozunk...nem feher embernek valo. :lol: :lol: :lol:
Ket het mulva szabi, terveink nincsenek, csak az biztos, hogy a lanyokat nem viszzuk, lejart az utleveluk. :wink:
Nekem nagyon kedvem sincs utazashoz, legszivessebben itthon kuksolnek.Meglatjuk. :(

KépKép
 


:lol: :lol: A binec a térden levő régi és új és újabb sebek...a fejem akkora mint egy ház, de ma még a virágaimat is átültettem..egyeseket. Rohanok tejért, mert a csajok kivágnak a családi fotóról ha az éjjel nem lesz tejcsi :D Puszi mindenkinek...ha időm lesz belépek a NLC-ra is, de oda engem egy hétig enged be :(
 
 


Sziasztok!

Kakaós jó reggelt:) Na jó, kávést is!
A tegnap nem voltam dolgozni, Elemér is itthon volt és nem tudtam magam iderugódni a géphez. De ma jövök, amint kibújtam az ágyból, hogy tudósítsalak benneteket, hogy jól vagyok. A tegnap újra voltam CTG-re, az orvos a szülés emlegetése nélkül hívott visza hét elejére. Gondolom azért, mert most nagyon aktív volt Csanád, nem olyan lusti, mint a multkor.

Kellemes hétvégét!

KépKép
Kép
 
 


Köszi a kávét!

Úgy látszik a fiad túl jó helyen van ott bent,nem akar egy perccel se hamarabb kibujni erre a szép meleg napvilágra.Azért jó,hogy most nemsokára szűlsz,mert mire jön a tél,már nagyocska lesz,tudom,mennyire könnyebb volt Tamással kitelelni,hisz ő februári,mint Balázzsal,aki október végén született..Tomi kétszer többet volt kint télen a levegőn,mint Balázs,hisz télire ő még picike volt,de bizony Tomi már majdnem egy évesen napi kétszer egy órát levegőn lehett..

Édy,nálunk,vagyis énszerintem a binec..aszfaltmérgezés :lol: :lol:

Dgabi,ketten nyaralktok? :lol: És hol? Vagy mindegy? :lol: Remélem megjön a kedved és menni fogsz.Jövőre lehet,visszasírod az elszalasztott lehetőséget.Ki tudja mikor adódna még ilyen lehetőség?Gyerekek,munka..neked is jól összejött az utóbbi időben,szerintem kiérdemled a feltöltődést gyerekzsivaj nélkül. És a szerelmeteknek se árt egy kis kettesbenlevés. Házasoknál,ahol gyerek van,ritka kincs. Szegény Eri,neki hetek szervezése és rokonok szívessége kell,hogy egy órát kettesben legyen Csabival.Nekem is,mióta Balázs hazament..na szóval fél percünk nem jut sokszór csak arra,hogy kettesben megigyunk egy kávét,és beszélgessünk. Mire összejön,éjjel van,kit ér már a kettesbenlevés? Mert én aludni szeretek éjjel...Szerintem mindenikünk ezt tanácsolná,hogy szedd össze magad,és ne mondj nemet egy ilyen lehetőségre. :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Gyo!!
Nem tudom, hogy vallaljak-e a nagyik a pulyakat, de a ferjem kivansaga, hogy nelkuluk menjunk. Uticel nyema egyelore.Nekem Maya igy is nagyon hianyzik, mig munkaban vagyok.
Krisztaval mi lesz a nyaron??

KépKép
 


Sziasztok
Gabi jöttem egy kicsit, hogy ne légy szomorú. Túl vagyok a fél évi vizsgákon (Hál' Istennek, mert úgy vágnak a tanárok, hogy csak úgy hull a sűrűje a népnek, mert akkor úgye akik nem végezhetnek most, azok nem hagyják veszni a diplomájuk és minden fél év 120000-t hoz/fő az egyetemnek).
11.-én védés, 19.-én államvizsga (4 tantárgyból szóbeli), 27.-én diplomakiosztó, ha az előző kettőt túl élem, és akkor jövök.
Ha közben volt akinek a családjában szülinap, névnap volt, ott üzenem az ünnepelteknek, hogy sok boldogságot!!!
Dgabi hogy megy a meló??? :)
Nusi mit mondott az orvos?
Csgabi, nagyon nagyot nőtt Efi és örülök azért, hogy jól haladtok a beszéddel. :D
Joli, még egy kicsi és a kezedben tarthatod a gyerköcöd :D
Gyó, ha meg lesz a letelepedésid akkor hagyhatod a fenébe ezt az állást. :(
A többieket is üdvözlöm, mennem kell!
 
 


Reggeli kave!!!
Legyen szep hetetek!!!
Joli, a heten Te vagy a sztar!!! En varom a hirt!!

KépKép
 


Sziasztok

ERIKA ügyes vagy!!! Gratulálok a sikeres vizsgákhoz!!!

JOLI,még van 6 napod a volnalzó szerint..Kíváncsi vagyok meddig húzod..aztán nekem ügyes légy ! :lol: :wink:

Nusi,megjött a fogyós műszer? Hogy haladsz?Kitartást továbbra is.

Tücsinek boldog névnapot akartam kívánni,mert elfelejtettem mikor ott volt az ideje.

Csgabi,te meddig viszed Efit óviba?

Dgabi,köszi a kávét.

Na én húúzok,mert a főnök seggbebillent... :roll:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


A gyerekeim édesapja meghalt vonatbalesetben :(

KépKép
Kép
 
 


Joli, mi történt????? :cry:
 
 


Szep jo reggelt!!!

Joli, az elso ferjedrol van szo, igaz?? Szegeny Csongi es Barni.
Ok tudjak??
Oszinte reszvetem!!

KépKép
 


Sziasztok!
Igen, az első férjem. Nem tudni mi történt, mert itt élt Magyarországon, nem tartotta a kapcsolatot a családjával, a gyerekekkel is valamikor március elején beszélt utoljára telefonon. A rendőrség értesítette a szüleit és csak ennyi info van. A gyerekek hazamentek a nagynénjükkel. Elég jól feldolgozták, mert sosem volt szoros kapcsolat köztük, a válás előtt is éveket dolgozott idekint. Persze azért nem tudhatjuk, hogy belül mennyire viseli meg őket, de erőssnek mutatkoznak.

KépKép
Kép
 
 


Joli!!
Nagyon szimpatikus a vonalzod: "lehet,hogy ma szuletek??" :lol: :lol:
Hogy birod igy a vege fele??
Gyo, Csg, Erika, Nusi, Edy es kedves mindenki, aki erdeklodik felolem, a hireim a kovetkezok: reggeltol estig -majdnem- melo, utana jatek Mayaval, ritkan le is megyunk, de nem olom magam, mert o amugy is lent van napi 2-3 orat delelott, nekem meg nem hianyzik a labonallas. Bar vannak padok, de o setaltat renduletlenul. :lol:
Este kicsi hazartas, tv, olvasas -masfel honapja fogtam neki A Keresztapanak-oszt alvas, ami az is mozgalmas, mivel Maya ujra rosszul alszik, fireg-forog, felsir, ketorankent ebreszt. Van , hogy hullafaradtan megyek dolgozni. :cry: Ez van, majd elnovi. Cici fronton minden a regi.

KépKép
 


Ó, Joli, nagyon sajnálom :cry: gondolok rátok és a fiaidra. Téged mennyire visel meg? Te most magatokra és a jövőre gondolj, ne a múltra..habár az ember az ilyen dolgokat nem tudja csak úgy letenni mint a csomagot :(
 
 


Ja, én vasárnap jeleeeest vizsgáztam, gyűröm a következő anyagot..a picurkám anyósnál, a nagyobbik a szomszédban tekereg és ugrál..puszi mindenkinek!
DGabi, kitartást neked, fárasztó ez így..de meglátod egyszer csak hipp-hopp és már nem is szopizik Majácska :D
 
 


Hát, Gabi tényleg rádférne az egész éjjeli alvás...Remélhetőleg előbb utóbb kinövi Maya az éjjeli kelést.
Édy, gratula a sikeres vizsgához, a többi is meglesz, mert ügyes vagy! A volt férjem halála már csak a gyerekeim miatt érint. Több mint négy éve nem tett már sem jót, sem rosszat nekem. Gyerektartást sosem fizetett, a fiairól évente 3-4-szer vett tudomást, többnyire azért, mert elmentek őt meglátogatni. Isten nyugosztalja. Egyúttal pedig tartsa meg a szüleit még sokáig erőben, egészségben, mert az ő elvesztésük mérhetetlenül fájdalmasabb lenne a gyerekeim számára.

Ma végre voltunk meglátogatni a szülészetet. Megnyugtató, hogy ismerem a helyszínt és pár szülésznőt. Voltam CTG-n is, az alsó vonalon is volt valami mozgás, az orvos szerint alakul már.

KépKép
Kép
 
 


sziasztok!

megjött a csodagép:):):) dolgozok ezerrel,hulla vagyok,Lili 3. hete itthon és nagyon sok foglalkozást igényel....:):):)
majd jövök...
Vendég
 


Joli sajnálom ami történt....:(
Neked meg izgulok,h mikor jön Csanád úrffffiiiiika:):):)
Vendég
 


Szia Nusi!

Lilike beteg, azért van otthon? Kitartást kívánok a tornához!

KépKép
Kép
 
 


szervusztok,innen bentről vagyok a melóból kicsit,mert hát otthonról net nincs,míg ki nem tudjuk fizetni..szóval mi nagyon jól vagyunk :roll: Rólunk ennyit.

Joli,jól veszed az akadályokat,a múltad egy darabkájának végleges eltünéséért pedig részvétem.

Édy,gratula a sikeres vizsgáért!! Ügyes vagy!

Nusi,te is ügyes vagy.Nagyon. Mennyitől szabadúltál?

Dgabi,neked kitartást,jó? Nem a fogicái kínozzák? Vagy a meleg? Kriszta valamelyik éjjel 3 körűl jött át nyafogva,hogy le van ízzadva,nem tud aludni.Pedig egy szál bugyiba alaudt és takarója is csak egy lepedő volt,valamint az ablaka tárva nyitva..mégis. Ha melegük van akkor is nyügösek..
Na van meló.Puszi mindenkinek.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Gyö, ezek szerint még nincs fizu :( De mivel még ott dolgozol, gondolom a remény megvan rá. Drukkolok!

KépKép
Kép
 
 


sziasztok!

most megálltam az 5 kg -nál,kissé idegesít,ezért ma futok és tornázok is....az a fránya mérleg mozduljon már .....
megjött Lili,mennem kell....
Vendég
 


Nusi, természetes a leállás. Most ne a mérleget lesd, csak hozd formába magad, hogy érezd fittnek magad, majd jön minden magától. Drukkolunk!

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!!
Na, miota panaszkodtam, mintha jobban aludnank. :lol:
Szedek zsalyaolaj kapszullakat, hogy kevesebb tejem legyen, de minden a regi.

Edy, ugyes vagy!! Hogy honnan van erod meg tanulni is?? Csak csodalni tudlak.
Gyo, mikor rendezodnek mar a dolgok?? Mi ket jo fizubol alig jovunk ki, a francba!!!
Joli, meglatod, hamar tul leszel rajta. Nekem mindket szulesem kellemes emlek. :wink:

KépKép
 


Nusi, az izomlazzal hogy allsz??
A fogyokura kozepso szakaszan van ez a stagnalas, de fogyni fogsz tovabb, ne felj.

KépKép
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: