Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Szeretettel várok mindenkit aki szeretne gond nélkül fórumozni mivel a másikkal nagyon sok gond van.


Tiácska
 


Szia Oti! Én itt vagyok!!! :) Remélem most nem lesz gond!
Hajni
 
 


Szia HAjni !
Hátha többen csatlakoznak majd hozzánk !!!!! :D
 

 
 

Sziasztok
Csatlakozhatok? :D
 
 


Hello!
És én? :wink:
Én is ugy láttom,hogy vissza térünk a gyökerekhez!csak a babanet lesz a nyerő? :D
Ildi
 
 



Sziasztok :wink:


Itt vagyok én is, de őszintén szólva nem szerelmesedtem bele első látásra :? :oops:

De ha itt szeretnétek maradni, akkor megszokom :roll:

:)
 
 


Szia Ildi :)


Vége a takarításnak???

Nem lehet valahogy kinagyitani a képeket??? Nekem nem megy... és írtó lassúnak is találom ezt a fórumot :(

Bocsánat, hogy itt rinyálok :oops: Könnyű nekem, hisz az én nlcm müködik :D :P 8)
 
 


Tetszik Gabi,te mindenhova jösz utánunk! :lol: :D
Nem tudom,hogy ki mivel hozakodik elő,de megyünk mindenhova!Mindent kipróbálunk,aztán csak a nlc maradunk! :wink:
 
 


Hát amit meg akartam csinálni azt megcsináltam,a többi meg majd meglesz egyszer!
Én tőlem ilyet ne kérdez mert én nagyon hülye vagyok a számitógéphez,még egy belinkelést is több évig tanultam,de nem vagyok biztos,hogy most csak ugy spontán menne!
Huuu ha ezt a mentorom olvasná :oops: Igaz Hajni?
Olvasom,hogy jó estéd volt,csak igy tovább! :wink:
 
 


Sziasztok !
Lányok félre ne értsetek maradhatunk az nlc n is de nekem nem megy. sajnálom. ahogy gondoljátok .ez csak egy tipp volt.
Én meg rohanok mert Norbi még mindig nincs jól, reggel a Lászlóba kezdtünk, vérvétel, és most megyünk vissza 15-30 ra uh ra. Tegnap haza kellett hoznom a sulibol mert rosszul lett.
Gabi! Örülök hogy valami jó is történik veletek. :D
Ildi! Veletek mi ujság? még mindig állást keresel?? Mert én is hihihi de nem találok.
 


Köszi Ildi :D

Bizony, én hűséges vagyok :wink: Követlek benneteket!


Ezt nézzétek, milyen volt az én egy szem kisfiam :D El sem hiszem...

http://www.babanet.hu/album/index.php?own=1&album=1289

Már volt értelme átjönni, legalább nosztalgiáztam kicsit :wink: :)
 
 


Oti sajnálom,hogy nincs jobban Norbi! :( Hát meg tudlak érteni,tavaly mi is rohangáltunk a Lászlóba! :twisted:
Hát igen még mindég állást keresek,de sajnos nincs olyan amilyet én szeretnénk,ha meg van akkor oda nem kellek! :evil:
Igaz még ebbe a hónapba van a piacolás de,hogy áprilisba mi lesz nem tudom?
Nekem jó ez a babanet,nekem sem megy a nlc,de nekem már megfordult a fejembe,hogy mi van egyiknek megy a másiknak nem?Miért?Nem hiszem,hogy ennyien bénák volnánk! :lol:
 
 


Oti sajnálom :? Milyen ultrahangra mentek??? Mármint mit néznek???


Igen, jó is történik velünk :wink:

Persze azt nem írtam, hogy miért kezdtük el... Lórinak tele van a hócipője :( Unja a munkáját és azt is, hogy nem keres annyit mint 2-3 évvel ezelőtt... Szóval nekikeseredett... Én meg "támogattam" benne :lol: :oops:

Semmi olyasmi nem történt, mint amire Ti gondoltok :oops: :D Nem is értem, hogy feltételezhettek rólunk ilyet :lol:
:wink:
 
 


Ildi ha ennyit leszel velünk, akkor a Holdra is utánatok megyek :wink:

Fel a fejjel, megtalálod Te azt amit keresel, csak kitartás!

Én ma délelőtt voltam a Bárczy Gusztávban,- ott fogom tölteni a gyakorlatomat egy kedves évfolyamtársnőmnek köszönhetően... Ő ott gyermekvédelmi felelős,- és azt a munkahelyet nagyon eltudnám képzelni magamnak :oops: :) Már csak másfé év az alapképzésből + minimum 3-4 év fejlesztőpedagógia és mehetek is :wink: :lol: NYUGDÍJBA :D :( :? :cry: De lagalább van valami, amit igazán szívesen csinálnék...
 
 


Gabi nagyon aranyos Efi,és lám,hogy megnőttek!
 
 


Nahát Gabi !!! Rossz az aki rosszra gondol :lol: :lol: :lol:

Hasi uh ra megyünk ezt kérték. Norbinak sajnos valósiznű hogy a 2 évvel ezelőtt i mononukleozis a máját annyira tropára vágta hogy még mindig nagy.
 


Örűlök neki,hogy te legalább megtaláltad a számitásodat!Ennél jobb nincs is mikor van mi ösztönözzön,de nekem sajnos még nincs,mert egyre kilátástalanabbnak láttom a helyzetünket :evil:
Én nem feltételeztem semmi,csak ugy szép az Élet ha zajlik! :oops: :D
 
 


Na én most megyek csajok,mert holnapra készülnöm kell a piacra,és még egy csomó zöldséget meg kell pucolnom,mert ezeknek a Pestieknek,nem kell csak a pucolt zöldség!Még egy ilyen kényelmes bandát!Kinek nem inge ne vegye magára! :D :P
 
 



Nézzétek: Megérkezett az Efi meglepije :D Igaz, én is meglepődtem, mert sokkal kissebbekre számítottam!

De olyan helyesek :D Kép Efi húsvéti nyulai [/img]
 
 


:D Imádom Őket :D Kép Hárman-három felé :-)
 
 


Ti is nagy képet láttok??? Vagy csak magamnak állítottam át valamit???

Tiácska remélem, nem komoly a baj :? Az nem árthat ha kideritik végre mi okozhatja a rosszullétét... Nem is értem miért váratnak betegeket :cry:

Ildi jó munkát :wink: Budapest tényleg nagyon elkényelmesedett :? És sajnos még mi is vele :oops:




Szerintetek hányszor kell enni adni a nyusziknak egy nap? :oops: Elfelejtettem megkérdezni :oops: :?
 
 


Hűha ez igen
Te milyen bátor vagy hogy bevállalsz ilyet::???, Én rossz anya vayok mert a gyerekeimért sem vállalnák be nyuszikat.
:(

Tündériek

Ildi ! Pucolt zöldség !!! az jóóóó :D :D :D :D
 


Sziasztok!
Én is megérkeztem :)
Látom már vagyunk jócskán! Oti, Hajni, Ildi, Erika, Gabi... :wink:

KépKép
Kép
 
 


Hohó!!! De sokan voltatok ma... eddig. :wink:

Gabi! Nagyon édes baba volt Efi! Nem akartok egy hasonló kislányt?? :wink: Ezért gondoltunk "rosszra" is a tegnap esti dorbézolás miatt. :D

Ildi! Ne aggódj, jön az az állás... előbb utóbb. :) És ami a pucolt zöldséget illeti... bizony néha én is azt veszek. :oops: Persze ha piacra megyek, akkor inkább a finomságokat keresem. :D És persze a szépet. :D

Oti! Szurkolok, hogy ne a májával legyen gondja Norbinak. Inkább egy kis vírus... hidd el, tudom mit beszélek! :(

Erika! üdv itt is. :) Remélem valahol kikötünk már... zavar, hogy 2 év alatt megint itt kötöttünk ki... nem bírom a változásokat már. :)
 
 


Na, amíg írtam, Joli is megjelent! :D Szia!!! :D
 
 


Ha már a pucolt zöldségről van szó, akkor én, amikor lusta vagyok, akkor nem is csak pucoltat, hanem aprítottat veszek:) Vagyis mirelit leveszöldséget. mentségemre legyen mondva ez olyankor esik meg, ha ötkor végzek a munkával, hazafelé bevásárolok és abból akarunk ebédelni. Amúgy a friss zöldséget szeretem, amit könnyű pucolni, tehát nem valami kiszikkadt régiséget. Ma például délelőtt csak azért mentem el az üzletbe, hogy vegyek zöldséget Elemérnek a csülkös bablevesébe:)

KépKép
Kép
 
 


Tiácska, nem vagy ezért rossz anya :wink: Bevallom őszintén, ha örökre itt kellene maradniuk, én sem vállaltam volna őket :oops: De tudom, hogy apám nagyon szeretne nyulakat az elpusztultjai helyett, ezért gondoltam két legyet ütök egy csapásra :P :D
Efi is megkapja a húsvéti nyuszit és apám vágya is teljesül 3ezer forntból :wink:

Hajni köszönöm :) El is felejtettem már ezeket a képeket, olyan régen volt és mégis mintha most lett volna... nem is tudom. Furcsa, hogy így repül az idő... és hihetetlenül sok dolog történt ezalatt az 5 év alatt.
Szeretnénk nagyon azt a kiscsajt, de nem isszuk le magunkat a kedvéért:wink: :P :wink:
Majd jön ha akar, addig kikönyörgöm Lóritól azt a kutyát amit igért :P

Ti nem tudjátok nagyban feltenni a képeket??? Vagy az enyémet is kicsiben látjátok??? Nem értem miért tette az enyémeket középre :shock: a Tieiteket oldalra?!

Joli nem mesélsz a kóbor táska hol létéről??? Remélem előkerült :wink:
Csülkös bablevel :roll: nyami-nyami... De, mit szól hozzá a pocaklakód???
Efi nem szerette a babot és azóta sem eszi szivesen... Nem is főzöm csak egy évben 1x-2x, oedig Lóri imádja, főleg a csülköt belőle :lol:
 
 


Óh, bocsánat lányok :oops: Nem feltűnési viszketegségem van :? Csak próbálgatok/állítgatok és néha beletrafálok :D :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
 


Erika, mégsem csatlakozol???

Mit csináltok ma??? Már biztosan ragyog a ház, gyere beszélgetni :wink:


Nekem viszont mennem kell, mert vár Efi, majd az uszi :wink:


Estére benézek, ha sikerül :D Addig írjatok sokat!

Már nincs kifogás, hogy nem működik a fórum :twisted: :D :wink: :P

Puszi mindenkinek: Gabi
 
 


Na szervusztok !
Alíg negyed óra alatt vissza is jött a megerősítés a regisztrációhoz.. :roll:
Remélem ez jobban megy majd,mint az nlc..azt viszont meg kell szokjam,hogy a lap alján van az utolsó hsz..na most ki a fonák? :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Gyö, úgy tudom, meg lehet fordítani a sorrendet!
Gabi, a nlc-n már leírtam a táskát :) Azért ne legyünk teljesen hűtlenek hozzá! :)

KépKép
Kép
 
 


Yesss!!
Itt vagyok en is!! Csak ki kellett varni a mailt! :twisted:

Csg, a nyuszik tunderiek, csak Efi regi kepeit nem sikerult eddig megnezni, de meg megprobalom.
Oti, sok szerencset az uh-hoz.
Gyo,nekem is furcsa, de megszokjuk...vagy megszokunk. :twisted:
En egy macskat szeretnek, bar megfogadtam, hogy tobbet soha :lol: .
Hajni, rovid voltal. :(
Erikarol nem is beszelve...O megrovidebb.
Joli, en is veszek fagyasztott zoldseget, oszt zutty. :D
 


Megneztem Efit. Milyen picike volt es milyen nagy legeny most.
Ahogy alszik a fotelben...vagy az apukaja karjaiban...a viragcserepes is tetszik. Klasssz.
 


Néézem,ki az a "mayakarina" :roll: akkor jövök rá,hogy Moldvából :lol: :lol: :lol:

Én bevallom őszintén,anyagi csődöm meg egyebek miatt kihasználom azt,hogy az Űllői úti metrómegállóban az aluljáróban a cigányok occsó portékákat árulnak,legtöbb zöldséget onnan veszem. 3 uborka 100 ft. egy kilósnál nagyobb kariol vagy 2 brokkoli 200 ft. s ehhez hasonlók.. nekem csak erre jut..ha jut.. :cry:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Huhaaa!Lendül ám a topic! :wink:
Na lányok akkor elmondok nektek valamit,hogy tisztába legyetek vele,és mint tapasztalt zöldséges mondom,nem vagyok rá büszke de nekem is sok a selejt árum,és valamiből nekem is meg kell élni! :oops:
Fagyasztott zöldségnél,vagy üzemi gyártásnál nem tudom,de nem hiszem,de amit piacon vesztek pucolt zöldséget,termelőtől vagy kereskedőtöl tök mindegy,azt nem azért pucoljuk,mert ép nincs más elfoglaltságunk,vagy mert olyan happy zöldséget pucolni,hanem mert olyan répa vagy zöldség amit nem tudtunk eladni,tehát fele rohadt,és elvágjuk,fonyadt,hibás,és még sorolhatnám,ezt csak igy lehet eladni,hogy valami haszon is legyen rajta,tehát javaslom,hogy jól nézzétek meg ha ilyet vesztek.És valjuk be őszintén,hogy fagyasztottnál is én már vettem olyat ahol a zöldség ehetetlen volt,olyan fás volt a répa,hogy csak vásolta a fogam,persze az első osztályú zöldségnél lehet más a helyzet.
Gabi tengerimalac nem kell?Láttom te bevállalós vagy,nekünk van 7,nem akar valaki húsvéti ajándáknak? :D :P
 
 


Gyö ezt is meg tudom érteni!
Sajnos,hogy itt tartunk,hogy erre rá vagyunk mindannyian szorulva!
 
 


Persze van aki nem és adott esetben megengedheti magának,hogy megvegye az 1500ft szölőt vagy az 1000 ft. epret,én is kihasználom a lehetőséget mikor olcsóbb áru van a neppereknél!Én is megveszem a 399ft epret,holott tudom,hogy nincs minőgégileg ott,meg kidobok belőle de akkor is jobban megéri!
 
 


Elfelejtettem alairni :oops: :oops: :oops: :D :D :D
Csok DGabi
 


Én otthon is az utóbbi években a létminimumon éltem,úgy látszik itt se jobb ebből a szempontból..Csakhát eljöttem,de még májusig van egy 1millió 800 ezres C.A.R részletem otthon,amire minden hónapban hazaküldöm Tamásnak a pénzt,hogy befizesse.. és a nagy fizumból amit kapok befizetem az óvit és megveszem a BKV bérletet és kifizetem a számlák legtöbbjét, ami marad abból veszek kaját. Laci fizetett be kajára az megvan,aból eszünk mi is,de annyi.Most pl. nem kaptam teljes fizut,17 ezerrel lógnak,azt megérzem becsületesen. :cry: Az van,hogy NEM élünk a Laci pénzéből.Én egyszer ráfáztam,egy évet nem dolgoztam miután Kriszta lett,de annyit hallottam miatta,hogy tartanak,hogy egy életre elég volt. És nekem nem hiányzik,hogy majd Laci hánytorgatózzon ha úgy adódik..
 
 


Puszi,pá Gabika :lol: :lol: :lol:
Most ezeket alkottam,de megint csak saját család részére..egyszerűen nem tudok már mit kitalálni,miből lehet pénzmagot csinálni..
hogy kell kicsinyíteni a képet? én a mafla..ezt se tudom..
 
 


Sziasztok
Eltűntem, hogy aztán visszajöhessek. Látom a zöldséges dolog a téma, én itt a Bosnyákon szoktam venni, őstermelőktől, soha nem vettem pucoltat, a mirelitet sem használom, de elegem van már a főzésből, azaz Csengének kell főznöm egyedükól héközben, ő meg három napja csak tápszeren él. Főzöm, dobom ki, főzöm dobom ki, már unom. Szegény Attila estére is ebédet kap a húga miatt. Én nem eszem, lassan áttérek fotoszintézisre, egyedül napraforgót szoktam este enni. Azt hiszem jön elő a szokásos tavaszi depreszióm, szarul vagyok.
 
 


netörőggy,én is, Erika..már ketten vagyunk szarúl..és én életemben nem voltam depressziós,de most tele van a hócipőm. Mindennel. De nagyon.. :x

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Gabi! Nekünk oldalt azért van képünk, mert aprofilunkat is kitöltöttük és raktunk fel képet oda. Te viszont új képeket mutattál meg... és azt középre teszi. Tehát ha szöveg közben linkelsz be valamit akkor az nagyban jelenik meg. :) Juj, elég érthető vagyok?
Egyébként én sem szeretnék nyuszikat a házban. :( Pedig szeretem őket simizni meg minden. De takarítani utánuk... meg vigyázni rájuk... jajjjj. :roll: És sajnos azt sem tudom mennyit esznek...
 
 


jut eszembe..az öcsémnek volt nyuszija..mindig én kellett füvet szedjek neki..neki volt a nyuszi,nekem a gond..drazséseprés..nyuszipisi..jajj de bűdősek..állandóan forráztam a ketrecüket,hogy ne érződjön a szag.. mi murkot adtunk nekik. sokat és karalábét. petr.gyökeret NEM és vizet se szabad nekik,elég amit a burjánból belegelnek..de rágnak ha nem alusznak..
 
 


Én is az állatokat képen, vagy az állatkertben szeretem. Egy kutyát szerettem meg, a németjuhászunkat, Nérót, 13 évet élt , még ide is kihoztuk magunkkal. Nagyon hiányzik, többet nem lesz kutyánk, nincs hova. :(
Gyo, ne búsulj. I
Ildi küldd át nekem emailen a rezumédat. Van egy két HR -es ismerősöm, hátha valami akad.
Puszik
 
 


Na, így jártam, nem frissítettem és mikor elküldtem a hsz-t akkor kidobott még ezer hszt tőletek. :D Örülök, hogy írtok!!!

Ildi! Én még nem gondoltam bele, hogy ezért pucolják a zöldséget. De tudod, amikor egy petrezselyem és egy fél zeller kell a 2 répa mellé a húslevesbe... akkor nem éri meg többet venni, mert hetente 1x csinálok ilyet. :( Bár lehet megérné körülnézni jobban. :) Hol veszel te ilyen olcsón epret??? Hú lányok annyira kívánom a lédús gyümölcsöt zöldséget. Minden nap meg tudnék enni egy egész kiló paradicsomot... Pedig az most olyan drága. :(
Gyö! Te is depis vagy? Tavasz van...látszik. Én is hullámzom. Vannak jó meg rossz napjaim. MOndjuk most kicsit jobb. Virágzik a barack fánk és ettől jobb a kedvem. :)
Erika! Ne dobd el amit főzöl. Típustól függően fagyaszd le. És akkor lesznek napjaid amikor nem kell főzőcskézni. :D Mondom én, aki nem szereti a fagyasztott cuccokat.
DGabi! Hogy álltok a dadussal? És még cica is??? :o Nahát!! :D Hogy van Annamari?
Na, mennem kell... Matyi agitál, hogy leüljek vele játszani. Szerintetek fel tudok még állni a földről???? :D
 
 


Szerintem, illene, messze még augusztus. :D
A fagyasztott ételt, mi sem szeretjük. :cry:
 
 


Sziasztok ! Jajj lányok félórája csak olvaslak benneteket. Nagyon jó.
Mi most jöttünk haza a dokitol sajnos a mája meg a lépe 3 cm el nagyobb. Az üléstől azért fáj neki mert nyomja Holnap lesz vérvétel gondolom többet fogunk megtudni.

Az én fiaim is nagyon szeretnének kutyát de megmondtam csak akkor ha már lesz rendes keritésünk addig nem. Igy is van 3 macska Bőven elég. :D
SAjnos mi is megérezzük azt hogy nincs se gyed se gyes. Állásom sincs még.MIndenki csak igér de semmi pedig a férjemnek jó kapcsolatai vannak de ezek szerint még sem.
Múlthéten elromlott a kazánunk , nagy nehezen kijött egy olyan aki ért ehez a fájtához és megcsinálta. MIkor megmondta mennyi lesz akkor már melegem volt. De hát muszály volt megcsinálni mert nem volt se melegviz se fűtés.
Holnap viszem Kristófot a tüdőgondozóba mert nayon köhög.Hát nem unatkozom azt hiszem. Pénteken meg megyek Norbival vissza
Irjatok jövök még !!
 


Hajni,én ha kell bebeszélem magamnak,hogy nem vagyok depis :lol:
De nem vagyok. Csak a gondok..azok..mert itt is akad és az otthoni is félig-meddig az én vállamon vannak. Moat az van,hogy Attit ma hazaengedték a korházból,otthon van. 6 hétig még nem állhat rá a műtött lábára.És intéztem neki én innen egy járókeretet,úgy hogy felhívtam Bethlen Anikó nénit,a grófnét akinek van alapítványa és gyógyászati segédeszközökkel segíti kölcsönbe a rászorulókat.és Tamás mehetett volna a járókeret után,de neki nincs ideje..Ugyebár. Az apja pedig nem tud egyedűl kimenni a budira se.. Jó,mi?
Meg aztán letolta a fiam a rangom,hogy otthagytam a nyűggel a nyakán,és most jöhetne a barátjával Pestre és nem tud,mert ott van Apuci akit gondozni kell. De hogy az apja mai napig megengedi neki azt a luxust,hogy ott éljen,ne menjen albérletbe..szóval..nem depi csak..csak...robbanok.
És én is azt mondom mint Erika,hogy remélem fel tudsz állni a földről.. :wink:

Oti,egy biztos. A macskák NEM hiányoznak tőletek. Tudom,nekem is volt,de olyan betegségeket hordoznak ami kisgyerekekre,terhesekre,és általában nőkre veszélyesek. z az egyik. A másik az,hogy otthon Tamásnak sárgaság után,meg később mononukleózis után automatikusan diéta volt előírva,és a SILIMARIN nevű tabletta. Egy hónap után úgy hoztam haza,hogy azt írta a paírján,hogy "stare ameliorata" és nagyobb volt a lépje és a mája is,de ez segített. A diéta s a Silimarin.
 
 


Igen tudom hogy diéta kéne
De nagyon nehéz Norbival, iszonyu milyen étvágya van. MOst a neten találtam egy oldalt mondtam neki ülljön ide és olvassa el. Leheet ez segit és betartja a diétát.
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: