Új privát üzeneted érkezett!

nincs izomlázzam,mert mindennap teszek rá egy lapáttal....
de sztem holnap kileszek :):):)mert ma nagyon futottam,hajtottam magam,és már most kicsit érzem :)...de sebaj,ennyi baj legyen.....
a hasam viszont nehezen akar edződni:)....olyan jó lenne ha reggel felébrednék és lapos lenne:):):) :wink:
Gyo tényleg ,mi az utolsó ígéret amit kaptál...:?
Joli bírod ezt a meleget még?
Vendég
 


Szép jó reggelt!
Igaz, már nem jár ide senki kávézni, de azért megkínálok mindenkit a kedvencével.
Gabi, csak így tovább, gyere, panaszkodj még, hátha nemsokára átalusszátok az éjszakát!
Nusi, a gyerekek is azt szeretnék, ha csak Karácsonykor, szülinapkor, meg ilyen napokon ébrednének fel :) Ne várj látványos eredményt, próbálj valami pici célt magad elé tűzni, hogy legyen sikerélményed. Nem hólyag, hogy fel lehessen fújni! Számítsd ki, mennyi idő alatt mentek fel rá a kilók. Kétszer annyi idő kell nekik lejönni.

Tegnap lejárt a temetés, a gyerekekkel telefonon beszéltem, de a fő témájuk az volt, hogy én mikor megyek kórházba és Csanád mit csinál. Most már ott maradnak a nagyszülőknél, mindkettőt elengedték az iskolából a hátralevő időre,nekem pedig nagyon hiányoznak.

Az este rendesen görcsölt a hasam, de ha járkáltam, akkor elmúlt, így nem rohantam kórházba.

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok,Joli, köszi a kávét!!

gondolom Csanád már kezdi unni bent,ha a hasad görcsőlt..Lehet ma már estére babázol? :lol:
Az azért jó,hogy nem viselte meg a fiúkat a temetés.
Én nem is tudom,ezek az én fiaim,hogy reagálnának,Isten őrízz,ha az apjukkal valami történne.Annyira jó a lelke,hogy nem lehet Attit nem szeretni.És a fiúk akármilyen italozós(de sose cirkusz) apjuk volt és van,imádják,és féltik.Atti azt mondja,hogy az életbe sose tudja megköszönni,hogy így neveltem őket.Én sajnálom Attit nagyon,és a lelkem mélyén mindíg is ő a nagy szerelmem.



Nusi,fel a fejjel,könyebb felszedni a kilókat mint leadni,de te ügyes vagy,és megcsinálod :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 

 
 

Gyö, azért tényleg más a te családod esete. Nálatok az apjuk foglalkozott mindig a gyerekekkel, az enyém meg nem nagyon vett tudomást róluk. A tieid mindig együtt laktak, az én volt férjem már a válás előtt se volt otthon sosem. Magunkban voltunk mindig, de ha otthon volt az apjuk, az se vevődött nagyon észre.

KépKép
Kép
 
 


Kis tévedés van ,mert sose foglalkozott velük.Csak hazatámolygott,vagy józanon hazajött,de rá egy órára már totálkáros volt. Én hazudtam mindíg a gyerekeknek amig kisebbek voltak,hogy azért alszik mert fáradt,és nem is tántorog..Ma már tudják.Tamás azt mondta egyszer,hogy nehezen bocsátja meg nekem,hogy hűlyítettem.Ma már másként vélekedik.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Tényleg tévedés van, nem is kicsi :) Én úgy értelmeztem, hogy azért a gyerekenek jó apja volt. Mondtad, hogy Kittacit is hogy szeretei, meg beszélgetnek Skypen... Az enyém meg sosem beszélgetett a gyerekeivel.

KépKép
Kép
 
 


Most kényszernemivászat van még,mert alíg egy hete állhat rá a lábára.Ki se tudott menni,a fiúknak hiába könyőrgött,nem vettek neki innivalót...Kiváncsi vagyok mi lesz,ha 15-től eljár majd dolgozni..tudod,ha kiteszi a lábát a házból..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Sziasztok!
Én is megvagyok, sikeresen lezárultak a vizsgák, így Csabikának már nem is kell suliba mennie évzáróig. Csak Múzeumlátogatásra, moziba, cukiba az osztálytársaival.
Sokat dolgozók, rengeteg a munka otthon is a sok nem-otthon töltött hétvége meglátszik, hisz fut a ház….na de majd csak összejön a takarítás egy esős hétvégén…..
Nusi gratulálok a kitartásodhoz biztos látható lesz az eredmény is csak idő kérdése. Én tegnaptól döntöttem egy kis fogyi mellett, de este csak kellett egyek, mert kopogott a szemem az éhségtől és nem tudtam elaludni….
Minden vizsgázónak nagy kalappal….
Joli te még látom egyben vagy, Csanád pont időre akar megjönni ezek szerint?????? Örülök, hogy jól vagytok és részvétem a volt férjedért.
DGabi azért annyi munka mellett látom, van időd még írni is, le a kalapom előtted…
CsGabi nagyot nőtt az Efi és örülök, hogy legalább te tettél fel képeket. Lassan lejárnak a vizsgáid és visszatérhetsz a régi kerékvágásba így a fiuk se fognak hiányolni.
Gyö te hogy bírod beosztani a semmit???? Mi már lemondtunk a nyaralásról, hisz az áremelkedések felőrölték a takarékokat….Te meg egy fizetésből is csodát művelsz. A masszázsra nem mentél el???
Na mennem kell dolgozni, hisz vár a munka.
Hajniról semmi hír????
Puszi!
Kata
 
 


Kata, már olyan régen nem írtál, nem tudtam, mi van veled... Így, hogy emlegeted a fényképeket, eszembe jut, hogy újra nekiálljak keresni a fényképezőgép és a számítógép közti zsinórt, ami odalett, amikor a kiságy miatt elköltöztettük a gépet. Ha megtalálom, akkor én is teszek fel képeket, ide nem vállalom, inkább a nlc-re.

KépKép
Kép
 
 


Ooolyan jó néha olvasni titeket...NUSIII kitartást, Joli nekem mind a kát leányom túllépte az időt, ZS 3 nappal, Veronci csak egyel..szorítok, GYö, de csodás vagy..tényleg hogy tudsz a semmiből ...én eddig befuccsoltam volna..na jó, puszilok mindenkit..jól vagyunk, csak az én fejem, mint egy ház és csak 3-4 órákat alszom..kicsit somnambul vagyok..a leányok vigyorognak rajtam, h.napközben lábon is képes vagyok aludni :lol: Na pusziii
 
 


Még mindig hozom a kávét :)
Nincsenek már jósló fájások és Csanád is szépen ficánkol. De lám, mit mond ma a CTG.

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!!
Joli!! Hol vagy?? Benttartottak? :D
Edy, meg birod?
En happy vagyok, hogy vegre hetvege van es pihenhetek. Aktiv pihenes: takaritas, fozes, stb.
Pizzat fogok sutni a 7vegen. :lol:

KépKép
 


Vaaan neteeeem itthon újra! :lol:

Joli,mi a szitujácijó? Már viszket a talpam,hogy bablátogatóba menjek :lol: :lol:
Kata kérded,hogy tudom beosztani a keveset? Hát kaját(főznivalót) megveszem a kajabonokra előre okosan,húsféléket és liszt olaj stb.A strictu neceszar marad abból megvenni,ami marad a számlakifizetések után.Nem extrázunk,a fagyi is fagyiporból van,és akkor 4 adag max. 250 ft.Igaz,hogy a múlt hónapban volt olyan,hogy (ez a nagy szerncsém)Laci egy "barátja" megkeresett,hogy megy 3 hétre Spanyolországba,és vadiúj a kocsija,fizeti a parkolót,telitankkal ideadja az autót,csak ne kelljen annyi időre a háza előtt hagyja..Ebből az lett,hogy Laci rögtön már hívta Lacikát,hogy akkor megy utána,és közben valami ismerősök elhívtak a Balatonra,van yachtjuk,és akkor megyünk oda. Ebből a következő dolog lett: a srác elhúzott Spanyolországba,autót nem adta,a gyere be volt sózva,az ismerősők készűltek,hogy akkor megyünk a Balatonra.Egy másik barát kölcsönadta az ritkán használt de régi autóját,Laci abba tankolt,elment Gyöngyösre ,elhozta Lacikát,erre mikor ideértek az autó bedöglött.Szervíz,feketemeló,megúsztuk 15 ezerből.De elég a belé,hogy a számlaára odament.És nuku Balaton,nyemá yachtozás.Mikor meghallották az ismerőseink,azt mondták,szó se róla. Levittek,majd Lacikát hazafuvarozták,majd minket hazahoztak.Ez volt a múlt 7 végén.Ja,és az autótulaj mikor meghallotta,mennyi volt csak a szervíz,fele összeget visszaadta,így ki tudtuk fizetni a kábeltv számlát. Minden fillér be van osztva..Sajnos..Képeket a yachtozásról teszek fel túl az nlc-re. Csodás volt. :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Gyo!!!
Erre mondjak, hogy minden rosszban van vmi jo. :lol:
Hamarosan utaljak a zset bentrol is, nem??
En is varom a fizut is, szabi penzt is, mert a napokban vettunk egy mobilklimat, (keszulunk a kanikulara), igy most:
"e foame de bani, baietzi!". :lol:
A "strictu' necesar"-rol jutott eszembe, hogy nehany evvel ezelott elkuldtem a ferjem vasarolni kajat 500ezerel (eleg sok penz volt az akkor), mondtam, csak a legszuksegesebbet vegye. Na, mit hozott??
Egy szalamit, kenyeret, fagyitortat, sort, Pepsit. Ez volt neki a "strictu' necesar. :lol: :lol: :lol:

KépKép
 


szia,Gabi,most láttam,hogy írtál.. :lol: Atti lehet még szalámit se hozott volna

:lol: :lol:

A fizut már a tegnap megmagyarázták tudományosan,hogy azért nem utalták a többiekével,mert hivatalosan én csak jövő hónapban kaphatom,a mostanit..A 3 fizumat most akarják valamilyen uton-módon lenyúlni a kasszapénzből.Mondtam,szerzek valahonnan számlát .Az se jó. Nem tudom.De a tegnap este 8-kor felhívott az igazgató,és megkért,ne menjek el,mert hamarosan megoldja. Mert azt mondtam,eljövöjk,de egyenesen az Rtl Klubhoz megyek panaszra :wink: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Gabi, nem tartottak bent:) Az orvos ma annyit mondott a CTG-re, hogy "tökéletes" és hétfőn menjek újra. Lehet ha még a kiírt napon sem születik meg ez a manó?
Gyö, én már nem is találok szavakat arra, ami a fizetéseddel folyik...

KépKép
Kép
 
 


Biztosan jól érzi bent magát,ha még a front se kavart be neki,hogy kibújjon :lol:
Frontérzékenyek a picurkák,mert az orvosok szerint a legtöbb szűlés frontváltáskor van :lol:

A fizura nekem volt egy-két szavam :twisted: remélem használni is fog,mert ha nem,én nagyon csúnyán fogok csinálni.Még az elején Lacinak csináltak két hónapra szerződést,mellékjövedelmként jól megadózták,a 48 helyett 35-öt kaptam :cry: De nem tudtuk tovább csinálni,mert neki a melóhelyen benne foglaltatik,hogy nem vállalhat pótállást,szinte kietteék,alíg értették meg,hogy az az én fizetésem miatt volt,nem ő dolgozik másodállásban..Sok degenerált van ebben az országban is,halljátok! Ez az ország kitesz két Olténiát..abból is a Caracal-i részt.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Presszókávés szép jó reggelt ! Jó, tudom, hogy féldél van :) De én csak kakaót ittam:)

Az ikerhúgom az éjjel azt álmodta, hogy kórházban voltunk, de ő kellett szüljön. Még a fájásokat is érezte, arra ébredt fel :) Én nem érzek semmit, viszont Elemér tegnap óta ágyban van, az antibiotikumtól sem jött helyre, úgy be vad gyulladva a torka és a légcsöve.

KépKép
Kép
 
 


Joli, akkor mar csak kibujik Csanad. :lol:
Elemernek gyogyulast kivanok!!
Gyo, merre tekeregsz??

KépKép
 


Nagy hírt hozok :) Joliék bementek a kórházba! :D Csanád úgy érzi itt az idő... Épp időben :wink:


 
 


Joli gondolok Rátok!
 
 


Nagyon varom a hirt!!!!!!!!! :lol:

KépKép
 


NA? Valami hír? Valakitől? Nagyon várjuk, hogy van JOLI..és Csanád..
 
 


Ezt most kaptam:

"Örömmel tudatjuk, hogy hajnali 4 órakkor megszületett kisfiunk, Csanád Koppány, 3500 g és 51 cm. Mama és baba jól vannak."

Azt hiszem ez egy szófogadó gyerek lesz: hiszen mára ígérte az orvos is a születését!!!! Laughing

Gratulálok Joli, Elemér! És Isten hozott közöttünk Csanád!
 
 


Hjujjjj de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :D :D :D :D :D :D :D :D !!!!
jaj de örülök,tudtam én ,hogy igyekezzek ide benézni !!!!nagyon gratulálunk !!!!millió pusziiiii
Vendég
 


Naaaagy naaaagy gratuláció,drága Joli!

Legyen sok sok örömötök ebben a kis új életben!! Tiszta szívemből kívánok nektek minden jót !

Istenem! Csak jó nagy baba lett belőle.A neve pedig majd még nagyobbá teszi.Akinek ilyen nevet adtak a szülei,arra nagy ,tartalmas élet vár.Isten hozott köztünk,Csanád!!

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Naagyon ügyes ez a Csanád baba...reméljük nem kínozta meg az anyukáját..húú, mennyi fiú..jó na, lányok is vannak szép számmal. Nagyon jó hírek..én most értem haza a vizsgámról. Átmentem. nem olyan jó mint az előző, de meg vagyok elégedve.
Nusi, hogy haladsz? Ne ijedj meg a stagnálástól..és nagyon sok kitartást kívánok neked..sokat gondolok rád, mert újabban nekem is kezdték mondani, h.megint sokat fogytam, szedjem össze magamat..de hát én nem vagyok szerteszét..csak sok a dolgom é s rólam az ideg le szokta enni a húst..majd ha öreg leszek akkor valószínű meghízok..de addig hiába próbálkozok..nem jön rám.
DGabi, hogy halad a nyaralás projekt? feltétlenül hozzátok össze, rátok fér egy kis együttlét S.-vel, hogy töltödjetek egy időre..mi nem tudom mikor tudunk összehozni egy kicsi nyaralást..de szerintem az elkövetkező 2-3 évben még nem :( DE most otthagytam Veroncit anyumnál, Zsuzsanna nem akart hazajönni a másik mamikától..és Lóri máris megkérdezte, hogy akkor leány-legényül vagyunk? Tényleg? Nem akarta elhinni..én se tudok mit kezdeni magammal, hiányérzetem van, nem mászik senki fel az ölembe h.ő is "íjni" akar.
Gyö, nekem a cérnám eddig elszakadt volna..csodálom a türelmedet. Remélem tényleg hamarosan összejön az a fizetés..ez már soook. Őszinte elismerésem..te még a jég hátán is megélsz.
CsGabi, köszi az értesítést..ti hogy vagytok? Gratula a sikeres vizsgákhoz..Szüneteljél kicsit, mert kemény lehetett neked is.
Hajni, olyan jó olvasni téged :lol: és köszönjük nagyoooon hogy értesítettél minket, megosztottad velünk is a friss híreket. Neked is szorítunk, de addig is vigyázz magadra..és mindenkinek soook puszit küldünk. Akinek most személyesen nem írtam, azt is puszilom..és hiányoljuk innen a fórumról. Tessék jönni és írni annyit legalább, h.jól vagytok, vagy nem.
Sziasztok...
 
 


Láttam a skyp-on a Csanád képét...nagyooon ééédes, úgy alszik...olyan drága. Nagyon sok minden jót kívánunk nektek, egészséget és "gyermekeik gyermekeit mind láthassák". Isten hozott Csanád közénk!
 
 


Tiszta szivembol gratulalok Jolinak es Elemernek!!
Legyetek nagyon boldogok!!!

Hajni, koszi a hirt! De Rolad is szeretnek hireket hallani.

Edy, csak a lanyokkal megyek Vasarhelyre. :(

KépKép
 


Paleszos jo reggelt!!!!!!!
Itt a kave!!! Kép

KépKép
 


Sziasztok!



Nem mondhatnám, hogy nagyon szószátyárok vagytok :( :cry:

Gabi köszönöm szépen a finom kávét :wink: Jól esett... Hajnali 5 órától tanulok :P


Édy gratulálok az újabb sikeres vizsgához!
Nekem még kettő van hátra + egy aminek még nem tudom az eredményét :? Teljesen kivagyok, de már nem adhatom fel...

Ha minden jól menne, akkor pénteken vizsgáznék a két utolsóból... Ha nem, akkor marad 20-ára az egyik... Ha így haladok az anyaggal, akkor több mint biztos, hogy egyiket átrakom :roll: Pedig már nagyon-nagyon-nagyon szeretnék túllenni az egészen és csak pihenni, lustálkodni, aludni... 8) :lol:

Szép napot mindenkinek!

Gabi
 
 


jol eltuntetek. :cry:

KépKép
 


Sziasztok!

Bocs, hazajöttünk a kórházból, de nincs időm és erőm se írni, se olvasni:(
Kösz a gratulációkat!
Remélem majd tudok jönni....

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is....
Joli drága pihemjél,aztán gyere és meséld el maaaaaaaaajd,hogy telik a napotok?milyen baba Csanád baba?Barni és Csongi mit szóltak hozzá? hjujjj ,tiszta érdekes dolgok...:) Elemér?....
na de előbb pihenj ,amennyit csak tudsz!!!:)pusziiiiii Nektek!
ÉS a többi fórumozónak!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan írom, hogy is volt a szülés, hátha sikerül befejezni is:) Tíz óra után érkeztünk a kórházba, 6-10 perces fájásokkal, de zárt méhszájjal.Mindenféle vizsgálat után éjfél felé Elemért hazaküldték és engem befektettek az osztályra. Két óra körül úgy gondoltam, hogy ha ez így megy tovább, akkor kérek epidurális érzéstelenítést. Hat percenként voltak fájásaim, kb. 1 percesek, de így is szundikáltam közben. Három után kimentem a vécére és enyhe vérzést vettem észre. Onnantól úgy felpörögtek az események, hogy Elemér is alig ért be az akcióra :) Négy órakor és tizenhat másodperckor megérkezett Csanád. Gátvédelemmel, de azért lett egy kis spontán repedés. Kis simogatás után apával együtt elmentek rendbejönni, addig engem is helyrepofoztak. Sajnos a méhfalat több helyen kellett varrni, na, erre kellett volna az epidurál, nem a szülésre! Persze, lekéstem róla. Rengeteg vért veszítettm, aminek az lett a következménye, hogy pár óra múlva, vécére menet a nővérke karján elájultam. De pár infúzióval helyretettek és hétfőn már majdnem olyan voltam, mint újkoromban :) A tegnap a nagy hazajövetel után valamit elrontottam, mert nem volt elég tejem, nagyon nehéz napunk volt, de ma már minden rendben volt. Remélem így is marad. Amikor jut rá időm teszek fel képet a nlc-re.

KépKép
Kép
 
 


Joli, a tejedre nagyon vigyázz..egy hónapig semmi munka otthon..csak ami a baba körül kell. Úgy emlékszem :lol: Elemér tud főzni, vagy rendeljétek...vagy akármi. te pihenj sokat, nem feltétlenül alvás, ha nem tudsz, de feküdj többet, igyál folyadékot, legalább 2 litert: tea, gyümölcslé, víz, leves, ami jól esik. És főleg ne izgulj. ha úgy érzed kevés a tejed többször szopizzatok. Nekem az elején olyan érzésem volt, hogy egyebet se csinálunk csak szopizunk :lol: hallgass az ösztöneidre, azok jók csak a csomó ilyen-olyan tanács nagyon el tud bizonytalanítani. És nem kell enned többet, mint szoktál..ez nem igaz. Az sem igaz szerintem, h.a hasfájás az anyuka által elfogyasztott ételektől van..az igaz, h.a koffein meg alkohol átmegy a tejbe is, de a gázak nem. Viszont a te gyomrodnak most még megterhelő a káposzta..A hasfájást szerintem nem lehet kivédeni..ez alkati dolog..és túl kell élni :lol: Ha elbizonytalanodsz, gyere mert mi felrázunk. És puszilunk, mihamarabbi "emberesedést" és sooook tejcsit, meg nyugodalmas éjszakákat! (én mind a két leányom születése után kiájultam :oops: lement a vérnyomásom és Veroncival szinte én is elvéreztem..bent maradt a placentából..)
 
 


Sziasztok!!

Joli! Jo, hogy otthon vagy es jol vagytok. Varom a kepeket!

Mi megvagyunk, jovo heten megyunk nyaralni kettesben, a gyerekek anyosomeknal lesznek addig.

puszikak.

KépKép
 


Bravóó Gabi, szorítottam h.összejöjjön. Nagyon örülök nektek..
Joli, remélem jól vagytok, növögettek..és pihentek.
Többiek? Hétvége :lol: itt ramaty idő van :cry: és én tanulok :? mindenkinek jó hétvégét kívánok. Puszikák...
 
 


sziasztok!félkézzel írok,Vera az ölemben,csak jöttem ide is GRATULÁLNI JOLIÉKNAK. látom már be is számoltál Joli,jó,hogy már otthon vagytok!erősödést és sok tejet!pihenj sokat,most az a legfontosabb.remélem múltkor csak rosszkor hívtalak...
 


Sziasztok!

Édy, köszi a biztatást! Próbálkozom betartani az alapvető dolgokat.
Gabi, jó nyaralást! De még jössz, mielőtt elutaztok, ugye?
Tücsi, örülök, hogy benéztél! Épp öltöztünk a kórházból kijönni, amikor hívtál, nagy volt az ordítás :) Ne haragudj, szélellem magam, amiért azóta se írtam vissza. Kösz a megértésedet.

Többieknek is kellemes hétvégét kívánok!

KépKép
Kép
 
 


Kép

KépKép
Kép
 
 


Hát nem megy ez a kép dolog :(

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!!
Meg itthon vagyunk, kedd este megyunk Bukarestbe, onnan repulunk tovabb...ha minden jol megy. :lol: :lol: :lol:
Itt gyonyoru ido van, tegnap este lett kicsit huvos, kellett egy felsot venni. Vasarhelyen is esik, reggel beszeltem anyukammal.

Joli, alakulnak a dolgok?? Milyen idokozonkent eszik?? Es mennyi ideig? Nalunk Annamari 3/4 orakat szopizott, teljesen kimeritett. Maya max egy negyed oraig, de csak az elejen. Utana 5-10 perc alatt teleette magat. :lol:
Tucsi, miert irtad, hogy osszecsaptak a hullamok folotted?? Betegek voltatok? Szules utani depi??
Edy, koszi a szoritast!! Megint egyik percrol a masikra dontottunk (meg is latszik a jegyek aran.)
Nagyon izgulok, hogy lesz el Maya nelkulem ejszaka. A nappalokat megszokta mar nelkulem, de hogy hogy fog aludni :roll: :roll: :roll: ...
Most szeretnenk vegleg leszoktatni a cicirol. Mar 26 honapos. :oops:

Gyo merre tunt el?
Nusi?? Erika??

KépKép
 


Joli!! BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK!!!!

KépKép
 


Hová mentek DGabi? Nagyon jó nyaralást kívánok nektek! És vigyázzatok magatokra. Ne aggódj Maya miatt, a gyerekek nagyon rugalmasak IS tudnak lenni..ha kell. Könnyedén megszokta a nappali távollétedet, szerintem az éjszakait is meg fogja szokni. Ne legyél olyan bíztos a szopi elmaradásában..Vera egy hét távollét után is szopizott :oops: aztán akkor nagyon megmakacsoltam magamat és "kegyetlenül" azt mondtam, hogy NEM. És csodák csodájára nem volt sem hiszti, még sírdogálás sem. Csak mondogatta h."min-min", vagyis hogy mind-mind elfogyott. Olyan édes volt, megértő h.sírni tudtam volna :cry:
Joli, téged az Isten éltessen! Sokat pihenj..és ne izgulj, minden jó lesz :D
Tücsi, de jó hallani rólatok! Ismerős ez a hullámösszecsapós dolog :) De azért még írjál, ha csak teheted.
Többiek? Puszikák és jó hétvégét!
Én indulok újra vizsgázni.. :x majd megírom mit csináltam.
 
 


JOLI!BOLDOG NÉVNAPOT !!!
Gabi!kicsit hosszú lenne leírni,nem,nem szülés utáni depi,egy kicsit más,de hasonló.Szerencsére erősebb alkat vagyok és nem tepert le.
Nem tudok senkiről semmit,olyan rossz,de hát mit csináljak?
hova utaztok?
Édy!mit tanulsz?én már elvesztettem a fonalat. :oops:
megyek,pá
 


Sziasztok!
Köszi szépen a névnapi köszöntőket!
Csanád éjjel beállt a négyóránkénti szopásra, csak maradjon is így! Az éjjel éjféltől déli 12-ig tart :) Napközben 2-3 óránként. Általában 30 perc után megmérem, mert addig már eléggé beszundizik, ha keveset mutat, akkor még költögetem 10 percet. Igyekszem, hogy a kiságyban aludjon el, ha egyedül nem megy, akkor rakosgatom be a cumit a szájába :)

KépKép
Kép
 
 


Joli,boldog névnapot neked !!!,Csanádot pedig Isten éltesse nagyon sokáig,hisz a vonalzója szerint már egy hetes!! :lol: :lol: Hogy vénűl.. :lol: Nagyfiaid most akkor már otthon is maradnak a vakáció végéig,vagy már hazajöttek?

Tücsi,szerintem veled is az a baj,mint legtöbb nővel.Eleged van mindenből,úgy érzed mókuskerék,hiányzik a meló ettől lelkiismeretfurdalásod van,úgy érzed telnek a napok és te mintha egy helyben topognál,nincs látszata a munkádnak,fáradt vagy,és furdal a lekiismeret,ha azt érzed,egy kicsit kiléppnél ebből az egsézből,és csak aludnál,vagy olvasnál,vagy valamit egyedűl csinálnál..Igaz? Akkor itt az idő,hogy gondolkodj el,mi az amit szívesen csinálnál. Hobbi. Ha éppen az üresbe nézés napi fél órát a z udvaron,akkor azt a luxust engedd meg magadnak.Mert ha nem,akkor még rosszabb lesz. Ez nem önzés részünkről,hanem a szervezet ,az agy normális reakciója a rutin,a begubózás ellen. Találd meg a neked megfelelőt,amiben örömöd leled,és leköt,valamint kikapcsol,mert ha nem,akkor még rosszabb lesz.

Drukkolok teljes szívemből

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Szep jo reggelt!!!
Itt a virtu kaveeee!!
Lattam Csanadot!!! IMADNIVALO!!!
Vizsgazok, hogy alltok a vizsgakkal?? Nagyon ugyesek vagytok!! Szoritok, hogy homar es sikeresen lejarjanak!
Tucsi! Gyonek igaza van. Gondolom Keresztanyadek idegesitenek. Hagyd oket a budos francba es sz@rj (bocs) mindenki biralo velemenyere es vigyazz magadra!! En az elsovel megszenvedtem, a masodiknal mar ugy csinaltam mindent, ahogy en akartam. Mig az elsonel alig vartam, hogy visszamenjek dolgozni, mert ereztem megorulok ha meg egy telet itthon toltok, addig Mayaval verzett a szivem, mikor lejart a ket ev. Nagyon jol elvoltunk kettesben itthon.
Edy, ugy nez ki Romaba megyunk (meg mindig nem jon, hogy elhiggyem :-))), ferjem akarata, en vhova a kozelbe szerettem volna nyaralni. :roll: En is attol felek, hogy mikor ujra meglat Maya ott akarja majd folytatni, ahol abbahagyta. :lol: De -elhataroztam-nem hagyom magam. Most mar alszik ejjel, de meg keri este elalvaskor es reggel 5-kor. :evil:

KépKép
 


Lanyok!
Megneztem a Sex & The City: The Movie-t. Sirtam is. :cry:
Lattatok??

Jo ejszakat!!

KépKép
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: