Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok,
Szeretnék csatlakozni hozzátok! Még nem kezdtem el, de már csak napok kérdése azt hiszem. Szombaton még megyünk egy lagziba, aztán utána bízom benne, hogy nekiállok. Nekem eddig ez a diéta jött be korábban a leginkább, nem voltam éhes, és fogytam is vele, annak ellenére, hogy gyümi napokat kihagytam.
nem olvastam még vissza, de azt kivettem az utolsó oldalakból, hogy a szoptatásra nincs negatív hatással a tapasztalaitok szerint.
Szorgalmasan visszafogok olvasni, hogy megpróbáljam kerülni az olyan kérédseket, amiket már kitárgyaltatok, illetve hogy kicsit megismerjek Titeket.
Mamacka, Külön öröm vagy számomra :lol: :lol: :lol: Szóval ide szöktél! Örülök, hogy minden oké Veled! (Az a mennyasszony Te vagy? :lol: :shock: :shock: :shock: )

Rólam: 33 éves vagyok, áprilisban szültem (Danit), 8.2 kg-t híztam a terhesség alatt, ami a szülés után 9. napon már nem is volt rajtam, de azóta rengeteg szénhidrátot zabáltam, csoda hogy nem híztam tőle. 64 kg vagyok, de évek óta ezzel elégedetlen. Most örülnék az 59 kg-nak, de úgy érzem, nagy kihívás ennek elérése. Még szoptatok, naponta 3x. Szeretnék spinnigelni (tök jó lábra, fenékre, és imádtam), de nem tudom, hogy a szopi rovására menne-e. Logikusan átgondolva nem, de mégis van az emberben egy kis félsz...

Lányok, Jöhetek?

1Bambi

Kép
 
 


Szia Bambi!

Üdvözlégy a topikban!
Én is nemrég jöttem.:-)
Hidd el az a pár kiló ripsz-ropsz lefog menni.

Mostanság a többiek nemsokat írkálnak, gondolom mindenki nyaral ezerrel.
Edit például szopi mellett csinálta a diétát és nagyon szép eredményt ér el.
Én most az új mérlegem szerint 60 kg-on állok 2 hete. (jaj nagyon sokat bűnöztem ám, volt 2x éttermi kajálás is....)
A gyüminapokat most én is kifogom hagyni, mert allergiás vagyok és csodálatos keresztallergiát produkáltak a gyümik.
Te hogy csináltad a kihagyott gyüminappal?
Milyen napot tartottál helyette?

Szóval még1x üdv nálunk!:-)

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Szia, Bambi, hajrá, sok sikert kívánok! És gratulálok a babádhoz! Azért nálad nem is olyan vészes a helyzet az adatok szerint!
Nyugodtan csináld szopi mellett, nálam nem okozott gondot, de te azért figyeld magad! :)

Rohanok...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok,
Köszi az üdvözlést!

Dominika,
Én gyümi-napon anno délig és ebédre gyümit ettem, de estére vagy fehérjét vagy bűnöztem egy kis édességgel. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sajnos még nem olvastam vissza, rohanás az életünk, de ahogy nézem, van még ennek a topicnak előzménye is, amit érdemes lenne olvasgatni. Pótolni fogom az elkövetkező 1-2 hétben, mert utána sajnos kezdődik a munka. Igaz, először 4 órában, de szerintem még kevesebb időm lesz.

Na meg jó lenne kicsit felpörgetni a topicot, kicsit "beszélgetni" másokkal, ha már élőben igencsak kevés barátom van (mindenki dolgozik, hajtja a pénzt, stb. és szépen elsorvadtak a jó :lol: barátságok is).

Másik topicon is vagyok, de ott most kezd elmérgesedni a hangulat (mamacka mesélhetne, csak ő már jóval korábban lelépett).

Röviden ennyit, mindenkinek szép napot!

Kép
 
 


1Bambi!

Tudhatjuk a keresztneved? De ha nem zavar, hog Bambinak szólítunk, akkor okés így is.
Melyik másik topic? És miért mérges a hangulat? :shock:

Itt csak akkor van mérgesedés (de igazán nemis az), amikor legnagyobb éhezésem kellős közepén jönnek a jobbnál jobb kajákról készült képek! :wink:
És én olyankor mérges vagyok, hogy nem vagyok ott és nem ehetek belőle.... :D
Pláne Edit ért a nyálcsorgatáshoz, node Jardina kajái sem piskoták ám!

Mit fogsz dolgozni 4 órában? létezik MO-n ilyen állás??? :shock:

no eldugultam, írj bátran, általában netközelben vagyok, mert ezen dolgozgatok én is....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Sziasztok!

1Bambi! Üdvözlet Neked is! Nálad tényleg nem vészes a helyzet, egyetértek Edith-tel. Régebben itt is nagyobb volt a pörgés de most ilyen-olyan okok miatt kicsit ritkábban jelentkezik mindenki.
Otthon fogsz dolgozni, vagy "bejáró "vagy?

Olive is hiányzik (igazoltan) és Edith is ritkábban jön.
Judit és Jardina teljesen eltüntek és én pedig belevetettem magam egy nagyon-nagy takarításba anyukámnál. Még nincsen vége. Tegnap a kiszedő lapátokat sem találtuk, ugyanis gombócot csináltunk nála...Ilyen nagy a kupi még. :oops: :oops:
Ja, és Mamacka a bécsi esküvő óta nem is jelentkezett....lehet, hogy már nem is fog? :roll:

Krisz! Még az előző lapon feltett kérdésedre válaszolva, egyszerűen nem sikerül már lassan két hete átlendülnöm a 80-an kilón. Most a hétvége a vízválasztó. Jó lenne, ha már csak 7-sel kezdődne a súlyom!

Edith? Megkérdezhetem, hogy te mennyi idős várandós voltál Boróval mikor abbahagytad a diétát? Bár én azt gondolom és ezt már többször kifejtettem, hogy nem olyan szigorú ez a diéta , hogy nagy probléma lenne ha esetleg később áll le az ember...(Csak azért kérdezem, hogyha esetleg én is így járnék...)

Bejelentkeztem egyébként a hajvizsgálatra amiről írtam Nektek még régebben. Két alkalommal kell elmenni és így 10 eFt-ba kerül. Úgy gondoltam ennyit még rászánok. És használom a Varga cseppeket is mellette. Mint írtam, a hajam állaga teljesen más lett a cseppektől, lett tartása tőle és részben a hullás is abbamaradt, de például tegnap is volt egy nap amikor megint sok kiment. Szóval itt más lehet a probléma...remélem csak ajánlani tudom Nektek majd a vizsgálatot...

Üdv mindenkinek!

mazsuzs

Kép
 
 


Mazsuzs!!

Végre! Majd írd meg nekem légyszi ezt a hajvizsgálatosat, mert az enyém is elkezdett hullani, döbenetes mértékben.
Igaz, nem hajhagymástól, de a napi 100 szál lazán megvan.

Amúgy a súllyal együttérzek veled, lassan 3 hete én is stagnálok.
Igaz, a gyüminapot kihagyom a keresztallergiám miatt. Egyre kevesbb türelmem van csinálni a diétát, lehet, hogy az allergiám miatt vagyok ilyen nyűgös.
Mindkét szememen árpa, ízeket nem érzek (allergia mellékhatása), folyamatosan el van dugulva az orrom, viszket fülem és a torkom, a szemem vérvörös és nem alszok jól.
Tele a t...m magyarán és akkor még az is nyűg, hogy nem tudom mikor mit egyek....

Bocsi, kifakadtam egy kicsit...... :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Sziasztok Kismamák, Anyucik!

Ha szeretnétek hogy születendő Kisbabátok szobája falán egy aranyos mesefigura várja a Csöppséget, vagy ha Gyerkőcöd kedvenc mesehősét szeretnéd szobatársnak a falon, keressetek meg.
Csodaszép dekorációs falfestés rövid határidővel, kismamákra szabott árakon:-)
Köszönöm figyelmeteket,
Szilvia
szilvia1981@freemail.hu


Helló Krisz!

Sajnálom ezt az allergia-témát. Nálunk az öcsémnek és a sógoromnak van allergiája a nyár végén. Már egy hónapja szenvednek ők is.
A sógorom az szinte ki sem bújik a lakásból ha hazajön a munkából. Szegény öcsém nem tudja ezt megtenni mert ott a kert és már szedni kell fel a burgonyát a hétvégén konténert pakoltak a felvert padlólappal szóval mindig van mit csinálni.

Természetesen majd írok a hajvizsgálatról. Remélem eredményt hoz nekem is, legalább az kiderül hogy nem végleges a mostani vékony hajvastagságom. Engem igazán az idegesít, hogy csak elől a homlokomnál van sok pihe haj, de a többi részen ahol elvékonyodott, ott nem nőtt ki az elmúlt egy év alatt semmi. (Pedig egy éve a hajvizsgálaton a nő azt mondta, hogy épek a hajhagymák.) Egy kolleganőm anyukája a szülés után elvesztette a legendás copfját a hajhullás miatt.

Na, azt hiszem nem ilyen sztorikat írogatok...a hajvizsgálat helyszíne egyébként a Kálvin térnél (Üllői út 24.) van. Remélem jár ott a metró vagy lehet gyalogolni a Deák tértől...

mazsuzs

Kép
 
 


Mazsuzs!

Ott asszem jár a metro!
Kíváncsi vagyok a végeredményre én is. Lehet, hogy valami gomba nem engedi nőni a hajat.

Remélem valami roppant banális dolog lesz és könnyű is lesz orvosolni.
No lépek, mert apa nem eszik ma semmit, ha nem igyekszem.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Mazsuzs, nekem még vagy két hét kellett volna, és a végére értem volna a diétának. Muszáj volt abbahagynom, mert a reggelek készítettek ki. Előjött az émelygés, bármit meg tudtam volna enni, csak gyümölcsöt nem, végül pedig jóideig csaka tejfölös kenyér csúszott le. Jó hidegen... És képzeld, se joghurt, se kefír vagy nálunk kapható másik tejtermék, a szána, csakis tejföl. :roll: Hát, hoyg pontosan a kérdésedre feleljek, kb. 3-4 hetes valódi terhes lehettem. Miután pozitív lett a tesztem, még jó egy hétig csináltam.
Úgyhogy, szerintem majd meglátod te, hoyg mennyire bírnád. Amúgy, aktuális a dolog? :D :D :D :D Meglehet, hoyg máris pocakos vagy? :D :D :D
Megvolt a hajvizsgálat?

Bambi, merre vagy, elkezdted a diétát? Adj életjelt!

Többiekről már nem is érdeklődöm :( :P , úgysem dugják erre az orrukat. Julcsi, te aztán nagyon hallgatsz. Olive, Judit, Jardina, még-még igazoltan hiányoznak. Mamacka viszont szintén nem tudom merre kószál. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Mazsuzs, nekem még vagy két hét kellett volna, és a végére értem volna a diétának. Muszáj volt abbahagynom, mert a reggelek készítettek ki. Előjött az émelygés, bármit meg tudtam volna enni, csak gyümölcsöt nem, végül pedig jóideig csaka tejfölös kenyér csúszott le. Jó hidegen... És képzeld, se joghurt, se kefír vagy nálunk kapható másik tejtermék, a szána, csakis tejföl. :roll: Hát, hoyg pontosan a kérdésedre feleljek, kb. 3-4 hetes valódi terhes lehettem. Miután pozitív lett a tesztem, még jó egy hétig csináltam.
Úgyhogy, szerintem majd meglátod te, hoyg mennyire bírnád. Amúgy, aktuális a dolog? :D :D :D :D Meglehet, hoyg máris pocakos vagy? :D :D :D
Megvolt a hajvizsgálat?

Bambi, merre vagy, elkezdted a diétát? Adj életjelt!

Többiekről már nem is érdeklődöm :( :P , úgysem dugják erre az orrukat. Julcsi, te aztán nagyon hallgatsz. Olive, Judit, Jardina, még-még igazoltan hiányoznak. Mamacka viszont szintén nem tudom merre kószál. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Csajok,

hááát, én délután írtam, most meg sehol sincs???Ezt tényleg nem értem.
igen, ma elkezdtem a diétát, de megpróbálom lazán felfogni a dolgot. nem lesz semmi baj, ha nem sikerül, ha néha megszegem, stb. - ilyenekre gondoltam. azt mondjuk tudom, hogy 90 napig bizots nem fogom csinálni, de ha lemenne az a 5-6 kg, és utána tudnám tartani...
bocsánat, hogy eltűntem, meg mégsem jöttem (eddig) olyan sokszor, de próbálom ezt a szép időt kihasználni, na meg a maradék 2 hetet. (munkáig)
a másik topicban egyesek szerint a hozzátápláláskor kezdődtek a viták, stb. én szerintem már jóval korábban megváltozott a topic hangulata. sajnálom nagyon, mert én az alapítók között voltam és nagyon jó volt, jó sokáig. aztán szerintem túl sokan lettünk, és becsatlakozott 1-2 oda-nem illő ember. na meg szerintem "klikkesedés" is lett. sajnos az "alapítók" szintén eltűnőbben vannak, néha-néha jelentkeznek be. Pedig érdekelne jó-pár ember sorsa. és még számos oka van, hogy már más az az a topic, mint az elején. pl. vannak akik nem fogdják el másnak a módszerét, és az emberben olyant érzést keltenek, mintha rosszul csinálna dolgokat; az egyik tag -aki miatt mamacka is elment- hihetetlen mocskos szájjal rendelkezett, de neki most nagyon megmondták a véleményüket, így talán elment, mert az iwiw-en levő adatlapunkat is törölte; okoskodnak; stb.
látom, hogy a Ti babáitok nagyobbak Daninál, így ha nem lenne gond, majd néha kérdezhetnék dolgokat Tőletek? vagy csak szigorúan a 90 napról lehet szó? :lol: :lol: :lol:
sajnos még mindig nem olvastam vissza, de majd lassan pótlom.
Szép napot!

Kép
 
 


Szia Bambi! Hogy vagytok?
Ha a gyüminapot is kihagyod akkor aztán végképp semmi nem veszélyezteti a szopit! :) ;)
Másik topicon is vagyok, de ott most kezd elmérgesedni a hangulat (mamacka mesélhetne, csak ő már jóval korábban lelépett).

Hű már megint fennforgás van? :)
Szerintem is alapvetően az volt a baj, hogy túl sokan lettünk és sajnos a hangadó anyuka előszeretettel ugrasztotta egymásnak a mamikat szította a hangulatot. De nem baj, nem érthet mindig mindenki mindenben egyet ugyebár, csak ezt lehetne normális hangnemben is.





Rövid leszek ... kivagyok purcanva... már vagy egy hónapja beteg vagyok, ma éjjel az eddig jó alvó babám is végig fenn volt majd az éjszaka megkoronázásaként 5 körül anyumat is mentővel vitettük be a Margitba.

A fogyi nem olyan ütemben megy mint legutóbb! Szerintem a hormonok miatt lehet... mégiscsak túl korán kezdtem... Kilókról sem nagyon tudok beszámolni mert a mérleg vacakol... de olyan 70 körül lehetek. Állítólag már látszik, de két éve ilyenkor már 10 kilónál tartottam, igaz a vége 11 lett.

Nekem most a gyümölcsnapok sokkal könnyebben mennek!

No majd még jelentkezek!

Pusza mindenkinek

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka!

Édesanyádnak és Neked is jobbulást kívánok! Nem csodálom, ha most nehezebben csusszannak le a kilók, de ne idegeskedj ezen!

Melyik az a másik topik ahol "bunyó" van?

Bambi!

Gondolom nemcsak a 90 naposról lehet itt írni. :D :D
Egyébként én is hűtlen kutya vagyok, a 90 naposat felcseréltem Norbira.
Indokokat lásd feljebb pár hozzászólással!

Edit!

Én igenis szoktam írogatni!! Csak sokszor nincs kinek. :cry:

no most én is lépek....puszika

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Mamacka, nagyon sajnálom, hoyg ennyire összejött nálatok minden. :( Jobbulást mindenkinek!!!!
Ha úgy érzed, hoyg túl korán kezdted a diétát, még mindig abbahagyhatod! Szerintm most kár tönkretenned magad, ez az időszak úgyis megvisel lelkileg. Csak akkor csináld, ha valóban nem túl nagy púp a hátadon!!!

Kriszta, én téged nem is említettelek! :wink: Éppen azért mert te írsz!!! :P :D

Bambi, örülök, hyog belevágtál, és kitartást kívánok. Nagyon jó felfogással láttál hozzá szerintem, nagyon fontos a pozitív gondolkodás. Csak vigyázz a "bűnözésekre", hogy ne viseljenek meg lelkileg, mert ha utána lelkiismeretfurdallást érzel, az nem vezet jóhoz! Tapasztalat! :D Írd le mit eszel minden nap. És ha van kedved, recepteket is írhatsz. Jó lenne, ha vastagítva írnád őket, hoyg szembetűnjenek! :)
Hajrááááá!
Amúgy szinte minden topikban ez lesz a helyzet egy idő után. A régi-régi topikom, amivel életemben először fórumozni kezdtem már jóideje halódik, a gyerekek megnőttek, sokan már dolgoznak, már több, mint 1 hónapja nem írt senki. Egy másik topik, ahová írtam, amit nagyon szerettem, és még most is nagyon hiányzik, szintén halódik. És ugyanúgy, valami hülye vita miatt következett be a törés, ami aztán mind nagyobb és nagyobb lett, most már sokszor napokig nem ír senki.
Még van a téli babás topikom, onnan ismerem Krisztát is, na, ott még van élet, néha lassúbb, néha jól felpörögnek az események, nagyon remélem, hoyg még sokáig fog élni! :)
Az pedig természetes, hogy nincs mindenki egy véleményen, az viszont nem, hoyg valaki rá akarja kényszeríteni a másikra az akaratát. Most, csak hoyg pletykáljak. Ebben a legutóbb említett topikban is vannak anyukák, akik 2-3 hótól hozzátáplálják a manókat, és most már egy-az egyben azt eszik a gyerekek is, amit a felnőttek, de én most mit csináljak? Néhányan elmondtuk az érveket, miért nem jó a korai hozzátápi, mivel kellene még várni, mert későbbi allergiákhoz vezethet, de az anya dolga, hoyg megfogadja a tanácsot vagy elveti. És senkit meg nem kövezünk azért, mert így avgy úgy csinál valamit. Vannak ott szopis és tápis babák, vannak ott olyan babák is, akikkel félévesen kezdtük a hozzátápit, vannak jól alvók és rosszalvók, úgyhogy vegyes a társaság, de én úgy érzem, mindenki elfogad mindenkit olyannak, amilyen. Azért kíváncsi vagyok, hoyg Krisztának mi erről a véleménye. És remélem, nem haragszik meg érte, hogy itt kibeszéltem az ottani dolgokat, de én inkább értékelésnek érzem.

Puszi mindenkinek! :)

Mazsuzs, jelentkezz!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Edit dehogy haragszom!

Igen, a meglátásod nagyon jó!!!! van, amit másképp csinálna az ember, de mindenki más, tiszteletben kell tartani az egyének véleményét és hozzáálását!
Mindenki más.
A fórum azért van, hogy mindenki kifejthesse véleményét, hozzáállását. Aki csak észt osztani akar erőszakosan, az nem való a fórumokra.
Szerencsére a "mi" másik topikunkban nincsen észosztó ember, leírjuk saját tapasztalatainkat, aztán mindenki a saját szája íze, felfogása, vallása, stb szerint beépítheti a nevelésbe.
Én úgy fogalmaznám, hogy ott mi témyleg tapasztalatokat cserélünk!!!Engem még sose szólt le senki azért, mert 4 hósan hozzátápiztam, mert fejtem zömmel és nem szoptattam (az is volt persze mellette), tápszereztem, fejen álltam stb...
És ott is ahogy mozgékonyabbak a gyerekek, úgy csökken a hozzászólások száma.... :) :D
De ez természetes...
A világ úgyis televan olyan emberekkel akik folyton marják egymást, legalább itt legyen egy kis virtuális béke.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Nekünk a 2006 tavaszi babák topik még mindig tartja magát, azóta is többször találkozunk, szerintem ott nagyon jó csapat jött össze.
Persze ott is volt anno balhé, de mára egész jó! Hasonlóan gondolkodunk, meg szerintem a személyes ismeret is sokat számít!

Nem terhel le a diéta sőt! Könnyebben veszem mint két éve, csak a kilók nem pörögnek úgy de sebaj! :) azért jobb lenne nagyobb sikerélmény de így sem rossz.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, de többször volt olyan időszak nap közben, hogy hiába szerettem volna feljönni és írni a babanetre, nem engedett be. Csak ment-ment a "homokóra" és egyszerűen semmi eredmény...Meguntam és pótoltam az elmaradt e-mailjeimet mert az is van/volt bőven.

Edith! Köszi a gyors választ. Még nem vagyok pocakos, hogy én is válaszoljak a kérdésedre, de majd szeretnék hamarosan.
A hajvizsgálat első része megvolt, egy kétoldalas kérdőívet kellett kitölteni és a dokinéni levágta a hajamat egy nem látható helyen. Elég kellemetlen volt, mintha egy életlen borotvával csinálta volna...Csütörtökön megyek vissza és akkor megfestik a levágott helyen a fejbőrt, fél órát kell üldögélni a festékkel majd megnézik hogy a két nap alatt nőtt-e valamilyen "mikro-pihe" a fejbőrön. Ezt természetesen felnagyítva és számítógéppel fogják megnézni.
Közben voltam a hétfői vérvétel laboreredményért is. Képzeljék, szülés óta nem volt ilyen kitűnő eredményem! Egyetlen egy "+" jel van a triglicerid-nél. Ez a vérzsír és nem is csoda ha magasabb mint kellene, hiszen ilyen testsúlynál a vérben is több a zsír. Máris még egy ok ami miatt le kellene dobni a kilókat. De a többi értékem nagyon jó! Még csak én néztem át, kiváncsi leszek, hogy mit mondd majd a bőrgyógyász doktornéni, és milyen irányba fog elindítani a vizsgálat alapján.
Ugyanis a számítógépes vizsgálat eredménye után egy olyan eredményt ad nekik ki a gép, hogy mennyi az új és a régi kihullott hajak aránya és ez alapján határozzák meg hogy milyen típusú a hajhullás.
Úgy látszik hogy másként hullik (más mennyiség és arányban) egy hormonális változás miatt, vagy gyulladás miatt stb....

Mamacka! De jó, hogy jelentkeztél! Még mindig abban a betegségben vagy amiről írtál a bécsi esküvő előtt? Anyukádnak jobbulást kívánok én is, remélem hamar kikerült a kórházból!

Bambi! Természetesen lehet másról is szó, hiszem már nagyon régóta nem csak a 90 napos diétáról írunk.

Kriszta! Még nagyon régen én is megvettem a Norbi első két könyvét, sőt a sógoromék kölcsön kapták egy receptes könyvét amit sajnos nagyon drága volt (5 eFt) de bescennelték és így CD-n megvannak a receptek. A sógornőm például megcsinált belőle egyszer egy édességet. A kókuszgolyót ők nem kekszből hanem zabpehelyből csinálják és reszelt almával fogják össze. Nem volt rossz íze mikor megkostóltam.

Na most röviden ennyit, majd írok még ha meglesz a hajvizsgálat eredménye.
Remélem nem valami sablonos dologgal ráznak majd le, hanem tényleg komolyan foglalkoznak az üggyel ha már fizetek érte....

mazsuzs

Kép
 
 


Bambi
Akartam is kérdezni... mi volt a legutóbbi hajtépés tárgya odaát ami odáig fajult, hogy elment P.


Mazsuzs

Remélem megoldást találtok a hajas problémára!
A jó vérképnek örülök lassan az az utolsó + is eltűnik!


Norbin
én is gondolkodtam, csak rá kellene állítani az agyamat.
Lehet, hogy most nekem jobb is lenne mint a 90 napos.

Kép
Kép
Kép
 
 


Norbival ismerkedek, de nem tudom, valahogy rá vagyok állva agyilag teljesen a 90 naposra, mert állandóan előjön: jé, és ezeket megehetem így kombinálva? :shock: :D :D :D
Ne haragudjatok, hoyg csak ennyi vagyok, de nemsokára jön após-anyós, veszünk a piacon padlizsánt és kimegyünk hozzájuk az udvaron megsütni. Lesz vagy 30 kiló, úgyhogy a nap nagyrésze rá fog menni.
Nem tudom, mikor jövök legközelebb, de igyekszem...! :)

Mamacka, Isten éltesse a 4 hónapos fiadat!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Mamacka!

Andorkának bldog hófordulót!

Igen, agyilag nehéz átállni Norbira.
Tegnap ettem a lecsót tojással, majd szó szerint kiköptem a falatot és rohantam a táblázathoz megnézni, hogy bizti ehetem?
Csülökpörit akartam vacsizni salátával, de Domi olyan hiper-über-veri aktív volt, hogy elindulni sem volt esélyem a közétbe.
Inkább ettem 4 flata párizsi azt szabad. No majd meglátjuk amérlegen mennyire hatásos Norbi atyánk.
Egy bizti: 59.8 Kg vagyok, nagyon picit fogytam a rengeteg bűnözés mellett. (este tócsni meg ilyenek)

Hajtépés topikban???? NNNaaa Mamacka ne csigázz már, mesélj!!

Mazsuzs!

Ez igen komoly vizsgálatak tűnik!
Remélem megtalálják a probléma valódi okát és tudnak segíteni.
Majd írjad ám meg!!!

Edit!

Tán nem padlizsánkrém készül majd????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Sziasztok,
Most csak röviden mamackának két mondatban: Még mocskosabb lett a szája, ezért páran "beszóltak" neki. Na meg magára vett dolgokat - nem olvasott vissza- és csúnya kirohanásai voltak.

A Norbi is jó állítólag. Ismerőseim rengeteget fogytak vele és nem koplaltak.

Kép
 
 


Csak bekukk lányok!

A 90 napos is jó, meg a Norbi is! Tény, mindkettő működik. Én sem koplalok és egyenlőre nuku mozgás (a betegségem miatt), azért sikerült fogynom 3,3 kg-ot 2 hét alatt....nem sok, de én örülök neki, mert már nagyon depis voltam a kinézetem miatt.

Egyik barátnőm, mikor 6 hós lett a babája, kezdte el a Norbit, most 1 éves a kislány, és 67-ről 49-re fogyott. Jár tornázni is, de még szoptat! Én ekkor döntöttem el, hogy Norbit választom.

Nővérem a 90 napossal indított, 6 kg-ot fogyott vele 3 hét alatt, aztán stagnált a súlya. AMi persze normális, de ő eléggé türelmetlen és áttért vmi más diétára, amivel 6 kg-tól szabadult meg 10 nap alatt. Tehát 1 hó alatt szinte 12 kg-ot fogyott. Azóta eszik és nem hízik, kéne még fogynia, de az a másik diéta nagyon kikészítette. A 90 naposnál kellett volna maradnia.........

Nekem zabagépnek furcsa volt a zabkorpás almáspite, meg ilyen cukormentes dolgok, de komolyan, nem kínként élem meg és nem is kívánom a régi kajáimat. Érzem, hogy tisztulok ki, és ez csak jó!!!!

puszi és sok sikert nektek is!!!!
Vendég
 


Bambi
Vissza akartam olvasni! :)
De most nézem, hogy P. tegnap kitörölte a hozzászólásait!
Úgy látszik nem volt rá büszke.

Kép
Kép
Kép
 
 


Amúgy én tökre sajnálom szegényt... :(

Kép
Kép
Kép
 
 


Jim!

Szia! isten hozott!!!! :D

Mamacka!

Avassatok már be lécci a titokba, mert már lyuk van az oldalamon!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Kriszta,
2008. ápr-májusi a topic. Volt egy lány, akivel nagyon nem lett volna gond, legalábbis az elején még ari volt. Tetszett az is, hogy meg volt a véleménye, és ő aszerint csinált dolgokat, sőt még sokszor mondott jó dolgokat, tanácsokat is (a 3. gyereke született most meg). Aztán nem tudom, hogy az otthoni dolgok miatt-e, de egyszercsak nagyon megváltozott a stílusa.
(A hozzászólásból mások magánéletét taglaló rész lett törölve. Kérem a topiklakókat, hogy a jövőben tartózkodjanak az ilyen tartalmú megnyilvánulásoktól! mod.)
Van 1-2 lány aki tartja vele a kapcsolatot, az iwiw-es törlésre az a magyarázat, hogy sok olyan bejelentkezett, aki nem is a topicunk tagja, meg sok e-mailt kapott másoktól és ez így kezelhetetlen volt. CSak az az érdekes, hogy pont most törölte, miután páran rászóltak. Na, meg visszautasítani jelöléseket, vagy e-maileket törölni, szerintem nem olyan sok idő...De ő tudja. Én azért sajnálom, mert szólhatott volna előtte (ezt be is írom a topicba). Onnan jól eltudtam lépni a topictársak adatlapjára képeket nézegetni.
na, röviden ennyi.
3. nap. Ma ma ettem 2 gombóc fagyit :lol: :lol: :lol: este meg tortát is fogok :lol: :lol: :lol: , a fagyi bűnözés volt...

mazsuzs,
A hajvizsgálatra nagyon kiváncsi vagyok. nem találom, hogy mi a gondod vele, gondolom nagyon hullik.
én most ki vagyok kicsit, mert az egész lakás tele van a hajammal, Dani kezéről is állandóan szedegetem. Remélem lassan csökkeni fog már a hullás, mert ez kész tragédia.

jim,
pár hete nem olvastam a márciusi topicot, remélem mindenki jól van. Te meg remélem nem aggódsz már a kilóid miatt! Ügyes vagy és szépen lefognak olvadni. Lehet, hogy nem gyorsan, de utáld magad!

Kép
 
 


Bambi!

Jelentem kíváncsiságom maximálisan kieléglt!!!A lyuk az oldalmon beforrt.
Hát elég farmuci a helyzet amit írtál, de a valódi énje valójában eleve is az lehetett, amit az utolsó időkben kimutatott.
Ennyire az egoja senkienk sem változik meg, max udvariasság és jólneveltség miatt szerényebben adta elő.
Vagy nem jól gondolom???

Aha, szóval tegnap CH npod volt, és azért ez a sok fagyi. Csak meg ne lepődj, hogy ettől is fogyni fogsz!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Szerintem egyszerűen lelkileg nagyon instabil, sérült a lány.
Önértékelési problémákkal küzd, nem hiszi el, hogy szerethető. A magáról alkotott véleményét mások véleményéből építi fel, ettől függ, ebből meríti önbizalmát. Dühkitörései is ezért vannak. Szomjazik a szeretetre de közben elmarja maga mellől az embereket. Ha valaki nem ért vele egyet azt személyes sértésként éli meg. (ebből fakadtak a problémák). Ilyenkor mindig sértődötten félrevonult magát fennhangon szapulva azért hogy erre olyan reakciókat hallhasson-olvashasson (á dehogy nem is úgy van, szeretünk...stb stb) amely megerősíti, hogy annak ellenére, hogy ő ilyen mégiscsak szerethető. (megjegyzem erre a feltételnélküli szeretetre egyedül az Isten képes) Ezt sokszor hangoztatta is, hogy ilyen őt így kell elfogadni, miközben ő nem nagyon tudta elfogadni ha valaki másként vélekedett. Próbált magaköré embereket gyűjteni akik ezt a lelki támaszt biztosították számára és védelmet nyújtottak neki erősítették azokkal szemben akik nem értettek feltétlenül mindenben egyet vele. Pont ez volt az ami miatt egymásnak ugrasztotta az embereket és szétzilálta a csapatot. Persze ehhez az is kellett, hogy nagyon különféle emberek gyűltek össze és talán túl sokan is voltunk.

Mindezek a lelki dolgok amiket itt leírtam talán mindannyiunkban megvannak kissebb nagyobb mértékben, kérdés, hogy milyen mértékben és az illető ezt mennyire tudja tudatosan szabályozni.

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka!

Benned egy pszichológus veszett el!!!! :D :D :D
Majd mikor sikeresen elmart maga mellől mindenkit, akkor tán feleszmél.
Vagy nem.
Ül vénségében egyedül a hintaszékében majd, vedel majd mint állat, szidja a kölkeit hogy nem látogatják. Ez lesz a sora....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Helló csajok,

van egy jó hírem, legalábbis nekem az.
az eü. minisztériummal e-mailztem és ma ez jött tőlük.

Én örülök neki, viszem is a gyerekdokinak. (az xxx-ek az én nevem)



Miniszteri Kabinet –Kommunikáció, Elemző és CivilKapcsolatok Osztálya Tárgy:
Ügyintézőnk:Kaszásné/KPO EGÉSZSÉGÜGYI MINISZTÉRIUM Hiv. szám:
Ikt. szám: Budapest V., Arany J. u. 6-8. Melléklet:
13498-1/2008-0012TCO Levélcím: 1373 Budapest, Pf.: 609.E-mail: ugyfelszolgalat@eum.hu

XXX
részére





Tisztelt Asszonyom!


Dr. Székely Tamás miniszter úrnak címzett elektronikus levelére – miniszter úr nagyfokú elfoglaltságára tekintettel – engedje meg, hogy én válaszoljak.

Örömmel tájékoztatom, hogy a kormány döntése értelmében, gyermeke 2008. október 1-jét követően térítésmentes pneumococcus elleni védőoltásban részesülhet.

A Kormány kiemelt célja a gyermekek egészségvédelmének, a gyermekek esélyegyenlőségének, illetve a gyermekes szülők munkavállalási esélyeinek javítása. Erről szól a „Közös Kincsünk a Gyermek”, Nemzeti Csecsemő- és Gyermekegészségügyi Program.

A program részeként 2009 végére már valamennyi 2 évesnél fiatalabb gyermek térítésmentesen lehet beoltva a pneumococcus elleni vakcinával.

A kormány 2008. október 1-jétől az alábbi feltételek mellett biztosítja a vakcinát:

· a szülők kérésére valamennyi 1 évnél fiatalabb csecsemő- és kisgyermek térítésmentesen kapja meg az oltást. Jövő év végére így már valamennyi 2 évnél fiatalabb gyermek ingyenesen lesz beoltva a pneumococcus ellen.
· ezen kívül szintén a szülők kérésére az 1 évnél idősebb, de 2 évnél fiatalabb, egészségügyi okok miatt veszélyeztetett, a szakmai egyeztetések során meghatározott rizikócsoportokba tartozó kisgyermek is térítésmentes pneumococcus elleni védőoltásban részesülhet,
· valamint minden 2 és 5 év közötti veszélyeztetett kisgyermek 70%-os támogatás mellett juthat hozzá a vakcinához.

Szeretném felhívni a figyelmét arra, hogy a pneumococcus elleni védőoltás nem kötelező, tehát a beadását a szülőnek kell kérnie a házi gyermekorvostól.


A fertőző betegségek között a Pneomococcus (Streptococcus pneumoniae) vezető halálozási ok világszerte. Ez a baktérium súlyos, életveszélyes betegségeket okozhat, úgymint tüdőgyulladás, agyhártyagyulladás és véráramfertőzés, de nagyon gyakran felelős felső légúti megbetegedések kialakulásáért, mint a középfülgyulladás, arcüreg-gyulladás és hörgőgyulladás.

A pneumococcus elleni védőoltás bevezetésével csökkenthetőek a gyermekkori torokgyulladások, mandulagyulladások, középfülgyulladások, ezáltal a gyermekek egészségének megőrzése mellett csökkenthető a szülők munkából történő kiesése és az egészségügyi ellátórendszer igénybevétele is. A térítésmentességgel a védőoltásokat egyenlő eséllyel kapja meg minden kisgyermek.


Budapest, 2008. szeptember 3.

Tisztelettel:


Bärnkopf Zsolt
osztályvezető



A fenti tájékoztatás a 60/1992. (XI. 17.) AB határozat szerint nem tekinthető kötelező erejű jogi állásfoglalásnak.

Kép
 
 


Köszike!

Tegnap a tv is taglalta, ha Domi elmúlt 1 éves akkor adatom be neki.
Akkor ugyanis 1-el kevesebb kell.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Dominika de ahogy olvasom akkor már nem ingyenes!

Kép
Kép
Kép
 
 


ezt anno úgy csináltuk, hogy kiváltottuk egy éves kor előtt mert akkor olcsóbb volt, és egy éves kor után lett beadva ha jól emlékszem.

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka!

2 éves korig ingyenes!!!!
Ha mégsem, akkor előbb váltom ki én is. :D :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Kriszta, én is úgy veszem ki a szövegből, hogy csak 1 éves kor alatt ingyenes. 2 évig csak a veszélyeztetettebb gyerekeknek az. De akkor valóban nonszensz azzal, amit az első bekezdésnél írnak! :roll:

Mamacka, Bambi, csak sajnálni lehet, azt hiszem, az illetőt. Érdekes, az én egyik régi topikomban mindenki nagyjából egy véleményen volt ami a hozzátáplálást, vagy netán babacipőket illetően, illetve, mikortól kell cipő, stb. és volt egy csaj, aki mindig mindenben merően más "nézeteket vallott". Nem részletezem, mert azt hiszem, nektek is kijutott belőle, mert nem másról van szó, mint Zsuzsófiról. :D

Ma kaptam üzenetet Julcsitól (Bogyó75) és jól vannak, azt írta, hoyg bekukkint a fórumra is. :) Igaz, azt nem mondta, hyog ír, pedig milyen jó lenne, ha visszatérne!

Remélem, nemsokára Oliveék is hazaérkeznek és akkor visszakapcsolódik.

Puszi:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Edit!

Én nem értem, ha az orvosok zöme nem ajánlja beadni 1 éves kor alatt ráadásul egy darabbal több kell 1 ves kor alatt, akkor miért ne lehetne a kört ténylegesen kibővíteni 2 éves korra????!!!!
Az államnak nem érdeke inkább az oltóanyagra költenie, mint a költséges kezelésre és gyógyszerekre???!!!
Na mindegy.

Juj de jó, hog Bogyó jelentkezett!!!!

Jardinával mi van??? Elkerülte a figyelmemet valami és nyaral esetleg?

Edit!!!

BORÓKÁNAK BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Sziasztok!

Két nap alatt jól felpörögtetek, csak úgy járt a szemem a sok olvasnivaló hozzászólás miatt... :wink:

Ez a pneumo elleno oltásról szóló levélke tényleg érdekesen van megfogalmazva, szerintem többször át kell olvsni, hogy az első két bekezdés érthető legyen. Ránk a harmadik fog vonatkozni, azt hiszem. Nem háborgok mert a 70 százalékos támogatás nem olyan rossz,.

Képzeljétek, a hajhullásomra egy olyan oldatot kaptam amiben ösztradiol (hormon) van. Hát nem tudom, hogy használni fog-e, de egy hónap múlva vissza kell mennem a doktornőhöz. Tegnap este és ma reggel használtam az oldatot és napközben már nem hagytam el hajszálakat igaz reggel a fésülködésnél még volt pár darab de mintha ez is kevesebb lett volna mint máskor. Ilyen gyorsan hatna???
Ez a hormon egyébként pont az a bizonyos hormon, amit egy várandósság esetén a lepény is tartalmaz, ezért a plusz hormonok miatt egyáltalán nem hullik a nők haja a terhesség alatt. Lehet, hogy nekem sem ezt az oldatot kellene használnom hanem egy kisbaba a természetes megoldás?? :wink: :wink: És sajnos míg ezt az oldatot használja az ember, addig nem lehet pocakos...

Jim! Jó kis akaratereje lehetett a testvérednek hogy a második diéte alatt ami 10 nap volt, szintén 6 kilót fogyott mint a 90 napossal...Nem semmi!

Edith! Tényleg kár, hogy Bogyó nem ír! Már dolgozik?

Mindenkinek jó hétvégét kívánok! Állítólag nagyon meleg hétvége lesz, pedig én már majdnem elpakoltam a nyári ruhák felét....Meddig kell még használni őket? Mondjuk jobb mint a fűtésszezon a kifizethetetlen számlákkal....

mazsuzs

Kép
 
 


Mazsuzs!

Már az én hajam hullása is döbbenetes méreteket öltött. :oops:
Ez van. A hormonok gyorsan hatnak, gondolj a kenőcsökre.
Neogranormon és társai.

no lépek

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Edit
Vele én még először esküvőre készülős fórumon találkoztam aztán Áront együtt vártuk most meg Andort! :lol: :lol: :lol: amúgy ők ketten eléggé megértik egymást! :)

dominika
Mi van a Neogranormonnal???


Oltásügyileg én majd megkérdezem a régi védőnőt, hogy mit ajánl!


Fogyi ügyén meg nagyon agyalok, hogy váltok Norbira csak agyilag nehéz lenne átálnom... Két éve ilyenkor már olyan csini voltam... most meg nem megy...
:cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
 
 


Csajok,
Tök gáz. 1 hét = 1 kg. :shock: :shock: :shock: :oops: :oops:
Ez egy nagy nulla.
Még kap egy hét próbát a kúra, hátha a nagy meleg kavart be...
Mamacka Te :oops: mennyinél tartasz???

Edit,
Ő igen forcsa lány. Nagyon okos ő is. És a szexuális életét már jól ismerjük :oops: :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ÁÁÁÁÁ, tök gáz! (Vizuális vagyok.)

Kép
 
 


ja,
itt volt ma a védőnő, kb. 3 hónapja találkoztunk utoljára.
Mondom neki, hogy Dani tök szépen eszik, ha kanállal etettem.
Na, amikor elment, akkor vettem észre, hogy a 10 órai alatt magamra kent (én kentem össze magam) banános polóban feszítettem. Elfelejtettem lecserélni. :oops: :oops: :oops: :oops: Már értem miért bólogatott bőszen. (Tényleg marha nagy folt van a ruhámon.) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
 
 


Bambi, csak semmi elhamarkodott lépés! Kerek hónapig!!! is volt, hogy stagnáltam, és utána ismét mentek le a kilókból. Szóval, csináld csak rendületlenül és meglesz a látszatja, tutti. :)

Aszongyák, hoyg a fogyik sikeréért az alvás is felelős. Tehát, ajánlatos megfelelő mennyiséget aludni, ami nálunk, kisgyerekeseknél kicsit nehéz! :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Köszi Edith! Nem vagyok letörve, de kicsit többet vártam. (De lehet, hogy a szoptatás is hatással van erre a kis fogyásra.)

Lányok - más téma,
Ti hogyan kezdtettek főzeléket adni a babáitoknak? Még csak pár hét múlva kezdeném, de érdekelne.

Kép
 
 


Lányok,

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Tegnap gyüminap volt. Be is tartottam, sokat is ittam mellette. Mint gondoltok, ma reggel mit láttam???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Annyi kg-t pont, amennyivel kezdtem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nem értem!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Egyszerűen alig pisilek, tök visszatartja a szervezetem. De miért????? ( 3-4 liter folyadékot ittam. 2 x voltam w.c.-n, alig jött valami...) :cry: :cry: :cry: :cry: Ez nagyon gáz!
Ma csak virslit fogok enni.
Kiváncsi vagyok.
Bár arra gondoltam, hogy valamikor most lesznek a piros napok és lehet, hogy azért tartja vissza a vízet a szervezetem???De azt csak hétvégére várom és már most tartalékol????

Kép
 
 


Bocsánat hogy itt....de erre muszáj reagálnom:

"Mamacka, Bambi, csak sajnálni lehet, azt hiszem, az illetőt. Érdekes, az én egyik régi topikomban mindenki nagyjából egy véleményen volt ami a hozzátáplálást, vagy netán babacipőket illetően, illetve, mikortól kell cipő, stb. és volt egy csaj, aki mindig mindenben merően más "nézeteket vallott". Nem részletezem, mert azt hiszem, nektek is kijutott belőle, mert nem másról van szó, mint Zsuzsófiról"


Edith, nagyon, nagyon tévedsz, ha azt hiszed hogy minden ember egy véleményen van, és én csak úszom szemben az árral. Nagyon sokan vannak, akikkel egy nézetet vallok. És ha nem? Azt hiszem, azért, mert az ember nem úgy neveli a gyerekét, ahogy a kismama magazinban javasolják, még nem küzd önértekelési gondokkal, stb. Pl rengeteg ortopéd orvos azt írja, hogy igenis, zárt térben, mesterséges talajon kell cipő a babára. Én adtam is, mindkettőre, mikor elkezdtek kapaszkodva lépegetni, mert nem szerettem volna ha lúdtalpasak, besüllyedt bokájúak lettek volna. Ezért engem sajnálni kell??????
NE sajnálj légyszíves, van egy szerető férjem, 3 gyönyörű egészséges gyerekem, boldog kiegyensúlyozott anya vagyok.

Ne haragudj hogy ide beírtam, de nem bírom, ha szemtől szembe jópofiznak nekem, máshol meg ócsárolnak. Ez olyan kétszínű dolog, de szerencsére nem engem jellemez...

Mamacka, szívesen meghallgatom a problémádat velem kapcsolatban ha van ilyen :)

Khm Bambi, nem hiszem hogy túlzásokba estem volna e téren. Ha mégis bocsánat :) Kérdeztek és válaszoltam. Mindenestre nagyon megköszönném, ha a problémáitokat velem beszélnétek meg, és nem a hátam mögött.

Köszönöm,

Zsuzsa

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
 


Szia, Zsu!
Igen, valóban csúnya dolog, hyog tulajdonképpen a hátad mögött dumáltunk. Ez valóban nem volt szép tőlem, mert téged tulajdonképpen én említettelek.
De...
Gondolom, nem olvastál vissza, ezért érthetted félre a sajnálatot, az egy másik valakiről volt, és igazad van, akinek ilyen szép családja van és főleg egészséges gyerekei, nincs mások sajnálatára utalva.
Én sosem jópofiztam veled szemben. Ha valami bajom volt, azt megmondtam (a névkeveréssel pl., emlékszel?), amit pedig leírtam, az úgy is volt: örültem, ha sikereitek voltak, ha a gyerekek valamit csináltak, valamiben kitűntek, és őszinte volt a sajnálatom, ha betegek voltak vagy valami negatívum történt veletek.
Ami pedig a véleményünket illeti, hát, nem is kell, hogy egyforma legyen. Olvasd el, mit írtam az ominózus bejegyzésbe.
sedith írta:Érdekes, az én egyik régi topikomban mindenki nagyjából egy véleményen volt a hozzátáplálást, vagy netán babacipőket illetően, illetve, mikortól kell cipő, stb. és volt egy csaj, aki mindig mindenben merően más "nézeteket vallott".

Én ezt írtam. Leírtam, de nem minősítettem, nem értékeltem.

Ha úgy gondolod, még valami megbeszéletlenül maradt, írj légyszi privit és megbeszéljük.
És ezzel először és utoljára írtam valamely topikról egy másikban. ÉN az érintettektől elnézést kérek, mert amúgy nem szokásom az ilyesmi.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Nos, a "másik valakit" sem kell sajnálni! Köszöni szépen, van három csodálatos gyereke és egy rendbejött élete!
Semmi szüksége a sajnálatra, legfőképpen ilyen sajnálatra (inkább lesajnálásra... :lol: )
Korrekt a kibeszélés... (ez sem engem minősit ismét)!

Jah, és tudtatok róla, hogy van olyan funkció a babaneten, hogy "privi"? Azt meg lehet nyomni és más által nem látható üzenetek küldhetők egymásnak! :wink:
Vendég
 


Kedves Zsuzsófi!

Edit nem "minősített le" téged és "nem beszélt ki" a hátad mögött.
Nem szokása, kérlek olvass vissza és láthatod semmilyen rossz szándék nem vezérelte őt.

Bambi!

A heti 1 kg fogyás, az tökéletes!!! Képzeld, én több, mint 1 hónapja stagnáltam és ma mit láttam???????
59 kg vagyooooook!!!!!!!
Persze, ez még arrébb van az 56-tól, de már nem annyira.
Én is heti 1 kg-ot fogytam, de legalább a bőröm is szép maradt!
Légyszi ne állj a mérlegre minden nap és a gondolataid ne a kilóid körül forogjanak!!!!
Csak tartsd be a diétát és gondolj a mi sikereinkre!
Jaaaaa és már 1 x írtam, hogy menzi előtt SENKI SE ÁLLJON FEL ARRA AZ ALJAS MÉRLEGRE!!!!!

Mamacka!

Egy rövid időre én is áttértem Norbira, pár napja 90 naposat csinálom megint.
Hihetetlen, hogy az agyam mennyire ráállt a 90 naposra!
Döbbenet!!!! :shock:
És ne feledd, a sokadik terhesség után nehezebb regenerálódni. A második gyerektől ragaszkodnak a hájacskák hzzánk. :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron