Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
Nekem a Mortein mászó rovarírtó tökéletesen bevált!!
Már engem sem nagyon zaklat fel. Szerintem egy idő után úgyis kiderül, hogy kinek van humora, és kinek nincs.. Régen én is zokon vettem, de már engem sem izgat a dolog...

Betti

KépKép
KépKép
 


Betti köszi, halál a hangyákra!
s.kata
 


Remélem nálatok is hatásos lesz! Én még a régi lakhelyemen hasznosítottam. De úgy, hogy az egész padlószőnyeget végig befújtamKép nem bíztam a véletlenreKép.Most viszont nem tudnám ezt megcsinálni, a lány miatt. Bár a konyhában nem szokott garázdálkodni, mert ki van csukva onnan. Kép

Többiek? Mindenki visszanyerte önbizalmát?

Betti

KépKép
KépKép
 

 
 

Jónapokat!
Tegnap megint volt tréning. Megint okosodtam sokat. Most pl arról, miért veszem figyelembe azt az esetet, ha elüt a villamos. Kép Na mindegy.

Azon töröm a fejem, mi leszek, ha nagy leszek. És semmi, de semmi ötletem nincs. Próbálom magammal elhitetni, hogy majd leszen valahogy. De ez csak nagy nagy bizonytalanságot és aggodalmat ébreszt bennem.
Találtam egy topikot egy másik fórumon, ahol mindenki marhájul biztos a dolgában, és nem értik vajon miért nem csinálja mindenki azt amit szeretne. Odairtam, hogy mert nem tudja (én szegény Kép) hogy mit szeretne. Tiszta gáz, tudom. És igen ide tartozik. Mert ez ugyanaz, hogy ne törődjünk senkivel, csak magunknak feleljünk meg. Én a magam számára néhány dologban mércét állitottam, de általában gondosan ügyeltem rá, hogy még csak esélyem se legyen elérni. Más erzerszáz dologban, meg nincs mérce. Igy nincs minek megfelelni. Ezért jókis egyszerű a külső elvárásokhoz igazodni.

Ilyenkor mondják a magabiztos okosok, hogy üljek magamba, és gondolkodjak el, hogy ki vagyok én, milyen vagyok, és mit szeretnék. Aztán tartsam magam ahoz. Csak e három szép kérdésből a ki vagyok én, és a mit szeretnék válasz nlkül marad. A milyen vagyokra meg rém szubjektiv igy nem is valós a válaszom. Kép

Úgy érzem magam, mintha bezártak volna valami hülye fejébe. Még annyira sem tudok gondolkozni, mint eddig.

Kiagyaltam miből csinálok diplomamunkát, meg miből irok szakdolit. Hogy mi lesz ebből. Kép

Én. Kissé szétszórt, de help!

 
 


Zsunya!
Hallod nekem teljesen úgy tűnik, hogy megmakkantál! Nem is tudom mit javasoljak neked. Igazából azt gondolom az nem vígasztal, ha azt mondom, hogy így vagyok ezzel én is. De szerintem nagyon kevés ember tudja hogy mi az amit szeretne csinálni egész életében.. A párom ilyen. Ő kicsi kora óta programozó akart lenni, mert ezt szerette, és most is imádja. Szereti a munkáját. Én ezt irígylem tőle!
Jajj, mással nem tudlak vígasztalni, csak azzal, hogy nem vagy egyedül. Valójában senki sem tudja, hogy ki ő, és mit akar. Bizonytalan emberek vagyunk akiknek sokáig tart meglelni önmagukat! Ennyi!
Az sem jobb ha valaki teljesen tuti magában és 50 évesen jön rá, hogy mégsem azt akarta csinálni amit akart!
Szerintem próbálj meg kicsit lazítani. Ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal. Menj el kirándulni egyedül, vagy egy barátnőddel. Szórakozz egy kicsit! Lehet, hogy olyan rég nem lazítottál, hogy úgy érzed, mindent véresen komolyan kell venni..
Írj!!

Betti

KépKép
KépKép
 


Na ez az.
Hogy kell lazitani? Het egy estén szabadprogramom van egyedül. Utálok egyedül lenni. általában nem ér rá senki. Heti 4 estén suliban vagyok. Amire bárki azt mondaná, hogy de jó nekem. Valójában nem egy nagy interakció. Mert vagy hallgatjuk az elősdást vagy molyolunk a rajzunkon. Ha élőben beszélgetnénk sosem derülne ez igy ki. Fantasztikusan el birom adni, hogy milyen fasza csaj vagyok. Pedig nem.

Azért köszi. Kép

 
 


Nem lehet, hogy valami egész másból ered a baj?
Hogy besokalltál valamitől? Hogy nagy a stressz? Kiidegel a gyerek és ettől már becsömöröltél? Vagy a férjed nem jól bánik veled? Vagy az emberek változtak meg körülötted? Vagy valami?

KépKép
KépKép
 


Kaptam egy emilt egy babanetestől, hogy ejnye bejnye, miért vagyok rosszkedvű. Ezt válaszoltam neki: ...Annak ellenére, hogy semmit nem tudok felhozni, ami rossz lenne. Jófej egészséges a gyerekem, szeret és tör?dik a férjem. Megélünk, van hol laknunk, szeretnek a szüleink, fogytam. Bár most is egy télapót majszolok. Kép Sulik remekül mennek. Ki kivánhat magának ennél jobbat? Most csinálhatnék úgy, mint ahogy én is várnám ezek után magamtól. De az csinálás lenne. Nem a valóság.

Agyamra ment a jólét. Kép
Nagyon rosszul viselem az egyedüllétet. Azt hittem majd most megtanulom kezelni. Esetleg megtanulom szeretni. De nem megy.

Most megyek, felkeltem, mert már 3 órája alszik, és nem tudom majd letenni. Kép
Este még benézek. És köszi! Kép
Zsunya

 
 


Zsunya,
egyszer azt mondta egy ismerősöm, hogy sose feledd: az óra körbejár! Ha úgy érzed, nagyon lent vagy, csak gondolj arra, hogy a hatosról már csak felfelé megy a mutató! Kép
Vannak ilyen érlelő idők, amikor még semmi nem jó: a búza is szúr még, amíg zöld, a baba is nagyon sok mamának csak rosszullétet okoz, amíg meg nem nő eléggé, hát a léleknek is vannak ilyen érlelő időszakai. Szerintem te már a megújulásra készülsz, csak még nem érzed tisztán. Most jönni fog valami jobb, a sok töprengést, őrlődést felváltja valami ráébredés, valami megnyugvás és megelégedés. Most türelmesnek kell lenni.
És hogy hogy lehet lazítani? Menj fel a hegyre, és nézz le sokáig a tájra! Menj ki a Dunához, és nézd, hogyan sodorja a víz a hullámokat! Nézz fel az égre, és keress csillagképeket! Tegyél be egy jó lemezt, és add át magad a hangulatnak! Bújj a férjedhez, és ne gondolj semmire, csak rá! Menj el egy fürdőbe, ússz nagyokat és közben menj be a szaunába is! Csak hagyd, hogy átjárjanak az érzések, más most nem is kell! Kép
Kíváncsi
 


ZSunya, én értelek, nagyon.
Ki kell várni, várni, várni...nagyon nehéz ez. Azután valahogy kitisztulnak a dolgok. próbálj mindig csak az előtted lévő dologra koncentrálni, de arra nagyon. Így talán tudsz adni az agytekervényeidnek egy kis pihenőt.
Nézd meg "A világ végéig" (kb. eza címe) c. Wim Wenders filmet. Nekem bejött, amikor hasonlóan éreztem magam.
OFF. Péntek még kérdéses, már mindketten betegek, + én is.
Zsuzsa
 
 


Zsunya!
Tök normális vagy. Teljesen értem, amit mondasz. Akinek nincsenek ilyen gondolatai az vagy nem használja a fejét vagy annyira el van havazva, hogy örül, hogy él. A szomorúság normális, kell ahhoz, hogy máskor boldognak érezd magad. Ez így egy egész. Bár az nem OK, ha túl sokáig tart ez az állapot, de nekem úgy tűnt Te nem ilyen vagy alapjáraton. Szóval nyugi.
Milla
 
 


Sziasztok! Zsuzsa! A KEDVENC FILMEM ez a Wim Wenders film!!!Lehet otthon dvd-n, vagy esetleg kazettan kapni??? Itt mar bejartam minden üzletet érte, söööt, Parizsban is...Neked megvan???

Zsunya!Kép Megértelek. Hasonlo cipöben jarok, mint Te, ha nem is ugyanabban...En nagyon sokszor feldobott, és boldog vagyok, aztan jön a sajat magam kérdöre vonasa esténként...Kép Es mindig arra jutok, hogy fuj, nem ilyennek kéne lennem...KépAmig nem volt a Fiam, vandoréletet éltem, kalandornak tartottam magam. Hianyzott a Csalad, a fix pont az életemben... Most itt van, engem is imad a férjem, tündér a kölköm, de ugy érzem, nem vittem semmire...Kép Nincsenek különösebb ambicioim, ugy érzem, lehettem volna VALAKI, de nem épitgettem a karrierem, csak éltem, bele a Vilagba... Most meg aggodom, hogy mi lesz... Félek, hogy nem nyujtom azt, amit varnak tölem...Kép Tanarnöi végzettségem van, most éppen nem dolgozom... Szeretnék letenni valami különbözeti valamit, hogy dolgozhassak kicsi gyerekekkel... De hülyének érzem magam. Meg öregnek. sz@. a kedvem ma este...Kép BOCS, hogy leirtam...Kép En is télapot zabalok.KépKépKép Es ok nélkül bögök...Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Elmúlt. Kép
Rájöttem két dologra magammal kapcsolatban. Igy visszanézve )ahogy Kiváncsi is irta) olyan mintha ezeket szültem volna. Nehéz volt, szenvedős, de megérte. Kép Az ebben a vicces, hogy nagyon sokszor volt már ez igy, de mindig elfelejtem, milyen előtte. És nem ismerem fel a dolgot legközelebb.

Kukacz remélem veled is ez van. A bőgés olyan feszültséglevezető amivel nem ártasz senkinek. Aki dobál vagy verekszik vagy kiabál az áttolja másba a negativ energiáit. A sirás csak a világba adja ki, nem rontja el mások napját.
A WW filmet még nem volt időm felkajtatni. De szólok, ha tudok valamit. Gondolom lehet kapni. Ilyenkor az Odeonban jókis művészfilmeket szoktak árulni. Egyébként nem. Igy lett nekem Éjszaka a Földön-öm is.

egy csomó dolog eszembe jutott még, de most dolog van. Valamikor leirom még, mert ide vág

Puszi
zsunya

 
 


Ez jó hír Zsunya! Szerintem ez természetes, már hogy adott helyzetben nem jut eszedbe, hogy volt már ez így. Gondold el , milyen unalmas lenne akkor az életünk!KépKép

kukacz! NIncs meg a film nekem, nem is tudom, hogy kapható e. Ezt a filmet én nem is akarom többször megnézni. 29 évesen láttam, mély válságban voltam, több évi sikertelen gyerekproject, anyagi mélypont (a gazd. válság csúcsa volt ez 10 éve), rengeteg munka, szellemi kiúttalanság, közelgő 30. évem, kontra eredménytelenség, a felnőtté válás elodázhatatlansága. Akkor sokat segített ez a film, de többször nem nézem meg, az az élmény volt fontos.
Na mindegy, érzelgős kedvem van
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Zsunya:
Mostanában én is hasonlókat gondolok magamról. Elég sokszor eszembe jut, hogy mennyi mindent szerettem volna kipróbálni, megcsinálni, tanulni, aztán itt vagyok egy nagy nulla, s "csak" egy pici babát tudok felmutatni, a legjobb amit valaha is létrehoztam. Tök hülyének érzem magam néha, főleg amikor még szavak sem jutnak eszembe beszélgetés közben. Komolyan úgy érzem, hogy visszafejlődöm. Régen ha szomorú voltam, kiírtam magamból, most már az sem megy. Kép tök béna vagyok.

zit
zit
 
 


Sziasztok!Zsunya!Ha elmult, az jooo!!! Nekem még nem.De ma reggel megint nagyon feldobott és boldog voltam,szép és okos anyuka, akinek van 1 gyönyörü, okos gyereke, és 1 csinos, müvelt férje, klassz lakasa, stb... Estére ebböl a szép és okos anyuci elparolgott, most itt ül és zselés szaloncukrot zabal...Kép Anyukam küldött 1 kis "hazait"...Kép

Zsuzsi! Erdekes, én sem szeretném ujra megnézni a filmet!!! Csak szeretném, ha meglenne, hogy néha a kezembe foghassam, TUDJAM, hogy megnézhetném, ha akarnam... Ugye érted??? Könyvekkel is sokszor vagyok igy!KépKépKép A filmet én is mély valsagban lattam... Visszaköltöztem Svajcba Közép-Amerikabol, éppen otthagytam a Nagy Szerelmem, nem volt munkam, se lakasom, 1 havernal szalltam meg...Kép 28 éves voltam...Kép

Zit!Ujabban nekem sem megy az iras...Kép De nem adom fel!!! Eddig még mindig visszajött az irhatnék!Biztosan visszajön Nalad is!!! De a Babad biztos, hogy a LEGESLEGNAGYOBB DOLOG marad az életedben!!! Hiszen nincs tökéletesebb a jövö ici-pici követeinél, akik otthonainkban tanulnak élni!!!Kép Minden olyan tökéletes Bennük. Még nem volt ideje a tarsadalomnak formalni öket!!!Kép
Vendég
 


Kukacz-cal egyetértve továbbmegyek.
A jövő ici-pici követei, akik MINKET tanítanak élni. Kép
Ha ezt felismerjük, nemcsak őket tudjuk helyesen kísérni (direkt nem nevelést írtam), hogy eligazodjanak ebben az anyagi világban, hanem észrevehetjük azokat az impulzusokat, amiket tőlük kapunk, hogy legalább sejtésünk legyen arról a jövőről, ahonnan ők jönnek.
(hú, de elvont voltam. Ha közelebbről érdekel, érdemes Jacob Streit-et, vagy Albert Soesmant, vagy Székely Györgyöt (írói nevén Georg Kühlewind) olvasgatni.)

Zit, azok a felismerések, amiket a gyerekkel való együttélés közben teszel, ÉLETED VÉGÉIG kísérni fognak, anélkül, hogy esetleg ráeszmélnél erre a tényleges mély tudásra, ami máris van neked! Kép

szilvi (akinek most ,hogy még mindenki békésen alszik, rengeteg önbizalma van, és ilyenkor "tökéletes" anyának érzi magát)
 


Engem tegnap a nagymamám felparancsolt magukhoz. Fiampétert ráakasztotta nagypapámra, engem meg karon ragadott és elcipelt ruhátvenni, nekem. Kép Karácsonyi meglepetésnek annyi, de legalább most van néhány nem annyira tucat göncöm. Ma reggel divatbemutatót tartottam a páromnak, és magas tetszési indexet értem el. Kép
Most jó nekem. Kép Esténként lábemelgetéseket csinálok, és kezd neki látszatja lenni. Ezek mind együtt most kicsit helyrebillentették az önbizalmamat. Tegyetek ti is igy! Kép

Szilvi!
Egy barátnőmnek egyszer azt találtam mondani, hogy gyerekünket megtanitjuk erre a világra, ő meg megtanit minket magunkra. Ez nekem nagyon ilyen. Másnak nem biztos. De hátha.
Amúgy meg én nagyon birom mikor igy filozofálsz. Kép


Zsunya

 
 


Zsunya, Kép köszi,
Ez nagyon tetszik: megtanít minket magunkra! Kép

A lábemelés is jót tenne. Én ilyenkor mindig hízni szoktam, gondolom a "téli zsírpárnák". Nem pánikolok, mert 60 helyett 64-65 szoktam lenni, de ilyenkor nem kell a középső ujjamon hordani a jeggyűrűmet, amit 4 hónapos várandósan vettünk.

Ruhákat hol vettetek? Én csak egyet szeretnék, de azt nagyon, mert mindig ugyanazt a "szép ruhát" veszem föl. Még mindig nagyon szép, és illik hozzám, csak már MINDENKI milliószor látta, szeretnék újítani.
 


Lányok! Olyan jól és szépen írtatok!
Nálunk ma volt reggel az ágyban kegyelmi pillanat. mind a négyen ott feküdtünk 1/2 6-kor, némi hajnali műsor után. A férjem átkarolta mindkét gyereket. Nagyon jó pillanat volt, olyan családias, a szó legjobb értelmében. Utána bevettem magam a fürdőbe, hajat mostam, szépítkeztem stb. most elég jól érzem magam.
Zsuzsa
 
 


Zsunya
ez tényleg jó:megtanít minket magunkra! Kép

Erre szeretném ezt írni:


Magam

...S csak ülök,
magammal szemben,
saját szemembe nézve,
s talán én sem tudom mit,
de érzem,
írnom kell, hiszen ezt
diktálja az ösztön és a hit.
S csak ülök,
nézek szemeimbe,
keresem magamat
bennem keringve...
...s lassan Rám találok.


zit
zit
 
 


Zit, Kép
köszönjük
 


Kukacz, az Odeonban megvan az a film kölcsönzésre, én tavaly vettem ki, azt nem tudom, hogy meg is lehet-e venni.
s.kata
 


www.odeon.hu Kép

A Világ végéig (Until the End of The World)

 
 


Ja. Van postai utánvét, és nem irja, hogy külföldre nem érvényes. Úgyhogy hajrá! Kép

 
 


Sziasztok Lanyok!!! Köszi a szép sorokat!!! IGEN, 1 kisgyerek megtanit bennünket élni, megtanit magunkra, ha hagyjuk. Hiszen a jövetelével minden megvaltozik, valahogy csak ö a fontos. Altala batrabbak leszünk, batrabban élünk, hiszen felelösek vagyunk Erte!!!

Szivi! Mindig ilyen koran kelsz???Kép

Gyuzsu! Akkor nem is olyan reménytelen a helyzet a Férjecskével!!!Kép Amugy, ha a filmet nem is akarom ujra megnézni, a zenéjét sokat hallgatom. Ha akarod, nagyon szivesen atveszem Neked (cd-re). Néha almodozom tovatünt ifjuuusagomrol...A nagy szerelmek idöszakarol, a bohéméletröl, a kalandozasaimrol...Utazasok, nagy baratsagok, vilagmegvalto gondolatok, hol vagytok mar??? Hatalmas röhögések utan kijozanito hajnali fények... Szürke reggelek, félelmek, a hazavagyodas kezelhetetlen, kegyetlen érzése...Kérdések tömkelege: ki vagyok, miért születtem, mit tehetnék masokért, hogyan tehetnék a legtöbbet az emberiségért??? Ez volt az én ifjusagom. De valahogy nem hianyzik, a szivszorito nosztalgia ellenére!!! Olyan jo most a csend. A CSALAD!!!Meg az is, hogy Nektek irhatok, Ismeretlen Mamibaratnöim!!!KépJjjja, és mar nagyon jol vagyok!!! Igy, este is!!!Kép

Zsunya! Lattad a filmet??? Mindjart megnézem az odeont. Köszike!!!

Zit! Sajat szerzemény???

Kata! Kölcsönözni nem akarom, nem nézem meg ujra!!! Meg nem is tudnam kölcsönözni Otthon, külföldön lakom. Azért köszi!!!

Puszi Mindenkinek!!!
Vendég
 


kukacz! A zenéjének örülnék, ha át tudnád venni az jó lenne!Beszéljük meg priviben!
zsuzsa
 
 


Zsuzsi! OK, atveszem!Kép
Vendég
 


Sziasztok Lanykak!Kép

Zsunya!Kép Képzeld, megrendeltem a kazit igy, interneten keresztül, szombat éjjel. Vasarnap hivott a volt Duna Mozibol 1 krapek, hogy nem lehet külföldröl rendelgetni...Kép Igy megadtam a Mamim szamat, Aki elmegy majd érte. Köszike még 1x a cimet!!!

Mindenki jol van???En igen, annak ellenére, hogy influenzas a Fiam...Kép

Sok puszi!!!
Vendég
 


Kukacz, ez azért elég gáz. Mármint, hogy nem lehet külföldről. De akkor minden jó, ha jó a vége. Kép Örülök, hogy tudtam segiteni.
Találtam néhány oldalt az audió cd-re is, csak annyira nem volt egyértelmű, hogy tényleg audió e vagy dvd, hogy inkább nem linkeltem be.

Nálunk brutális pörgés van. nincs időm magammal nyafogni. Kép Ma de. 9-re is vendégeket várunk. Megyek is felmosni. Kép
Péter még alszik. Sietek.

Puszi
zsunya

 
 


Lányok,segítség!

Szeretném én is megrendelni a WW.filmet,de nem tudom.
Az odeon-on nem találom a boltban.Kép
Ez az önbizalomhiányos topic?Kép
Lécci,lécci!
Mariann
 
 



 
 


Köszönöm Zsunya!Megrendeltem.
Mariann
 
 


Zsunya drága,
köszi a receptet! Sajnos nekem ez így nagyon rizikós, hogy nincsenek arányok, pedig az instrukciók maguk nagyon jók. Új dolgokat nem tudok "megérzésre" csinálni. Persze lehet, hogy van megoldás:

KIVÁNCSI,
te megcsináltad, ugye? És milyen lett? (Olyan izgalmasan hangzik...)

Ma 1 tortát és két süteményt kell csinálnom. Kép Ill. a tortát csak előkészíteni.

Sziasztok, lányok!
szilvi
 


Szilvi és Kiváncsi, drágáim
Azt nem fűztem hozzá, hogy az én sogorom (aki elkövette a bonbont) egy extrém kreativ fickó. Simán kinézem belőle, hogy ezt igy ő maga kitalálta. Abból ami otthon volt nekiállt és megcsinálta. Aztán a kedvemért megpróbálta rekonstruálni a dolgot.

Kb a fele volt olyan küllemű, hogy oda adja ajándéknak nekem. De azok sem voltak éppen szépek, csak nagyon finomak. Kép

Tsók
Zsunya
(irtam a fél a gyerekektől topikba, de senki nem reagál. attól tartok észre sem vette senki. Kiváncsi, rápillantanál, te olyan tapasztalt vagy. Gyerekekben van. Köszi)

Zsunya

 
 


Asszem holnap lesz a nagy nap...Kép
 


Hajrá Kíváncsi! nem ügy: ha nem sikerül, megeheted! Kép Kép Kép
sz
 


Boldog Karácsonyt!
 
 


Sziasztok! Zsunya! Még 1x köszi a cimet!!! Közben Anyukam el is ment a boltba, a volt Duna Moziba, megvette a filmet, amit megrendeltem!!!Kép El is küldte 1 busszal, ami hetente 2x jön, tehat mar meg is van a film!!!KépKépKép Amugy dvd-n is jo lett volna! Mind1. Es angolul van (magyar felirattal), igy megnézheti a Férjem is, Aki még nem latta. (En nem akarom ujra megnézni...1enlöre!!!)Te Zsunya, hova jartal középsuliba??? Kerület is elég!!!
Boldog Karacsonyt!!!MINDEN ERRE JARONAK!!!

Kép
Vendég
 


Tök jó! örülök, hogy ilyen gyorsan megoldódott. Kép
Dunaharasztiban érettségiztem. De előtte és utána az első kerületben éltem. Ahogy most is. Hm? Kép

Boldog karácsonyt nektek is.
Zsunya

 
 


Zsunya,
bocsi, csak most vettem észre, hogy megszólítottál gyerek-ügyben! Mostanában csak amolyan lepke-módra futom át a hsz-eket. Kép Egyébként olvastam Fiadpéter "viselt dolgait", de igazából azért nem is szóltam hozzá, mert nálunk nem volt ilyen jelenség. Szal tőlem nem leszel okosabb Kép. De ahogy a többiek írták, tényleg legjobb az ilyet kivárni. Megvan a gyereknek a maga ritmusa és a maga rítusai.
Hanem. Bon-bonozok. Most úgy állunk, hogy van egy csomó töltelékem, ámde nagyon kevés bevonatom. Na gondolom, ezen hogyan lehet segíteni Kép, ami inkább érdekelne: hogy a csudába marad fenn a bevonat a jégkockatartó oldalfalán? Nekem visszacsúszik...
Kíváncsi
 


Zsunya!Azért kérdeztem, mert a feltett kép alapjan nagyon hasonlitasz 1 Zsuzsira, aki oda jart gimibe, ahova én. De akkor nem Te vagy!!!Kép
Puszika!!!
Vendég
 


Miért, hova kellett volna járnom? És hogy hivják a Zsuzsit akire hasonlitok? (ez igy hülyén hangzik, de komolyan gondolom) Kép
Ilyenkor mindig sajnálom, hogy nem én vagyok, akire gondolsz. Akárki legyen is az.
Tete, monddcsak, nem valahol Afrikában vagy te mostan? De lassan és komolyan ám, mert nem tudom követni. Kép

Kiváncsi, te cukrászok gyöngye, mi lett a bonbonbonnal?

Puszi
zsunya

 
 


Zsunya!!!Nem kellett volna mashova jarnod suliba!!!Kép Ja, és nem értem, miért szeretnél az a masik Zsuzsi is Te lenni???
Nem, nem vagyok Afrikaban, mé kéne ott lennem??? 4 éve nem lakom mar ott!!!Es, ha ott laknék, szerinted Anyukam hogyan tudta volna kiküldeni nekem busszal a kazettat???Kép
Boldog Karacsonyt!!!Kép

Kép
Vendég
 


Na ezt nem értettem. Elpotyogtatott morzsákból próbáltam összerakni. Tök izgalmas életed lehet(ett). Ha van kedved igazán irhatnál nekem egy hosszú levelet magadról. Nagyon érdekelsz. Kép

Ez is bénán hangzik. Ne is törődj vele. Kép Remélem a lényegi infó átmegy.

Nem az a Zsuzsi szeretnék lenni, hanem az akit keresnek. Akivel jó lenne megint összefutni. Ilyesmi.

CSAJOOOOOK!
hiányoztok. Irjatok mé gyakrabban. Kép

Puszi mindenkinek!
Zsunya, akinek ma jó napja van

 
 


Zsunya! Infot vettem!!!Kép OK, majd irok hosszabban, ez OFF, de akkor is!!!Kép Es Téged foglak keresni, csak Neked megy majd a levél!!!Kép De valoszinüleg 26. elött nem, lusta leszek. Addig irhatsz mondjuk Te!!! Eletem izgalmas volt, viszont nem épitgettem karriert, amit most kezdek banni...Kép De mindent-ugye-nem lehet...Mitöl volt jo napod??? Ird meg!!! Puszik!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok, és szép Karácsonyt!

Az összefutással kapcsolatban: hónapok óta van olyan érzésem, hogy milyen jó lenne összefutni régi "barátokkal", "ismerősökkel", jó-, és rosszakarókkal. Még egy éve azért vágytam volna erre, hogy "megmutathassam, mi lett belőlem, azoknak, akik megaláztak, akik sose hittek bennem, stb." És szerencsére nem volt arra alkalmam.
Most viszont MAGAM MIATT lenne jó "összefutni". Hogy magamnak megmutathassam, hogy bátran a szemükbe tudok nézni, hogy nem félek tőlük. De bizonyításra már nem vágyom, és ez jó. Vajon jövőre mi lesz a motivációm? Vajon sikerül tovább fejlődnöm?
Most így ezek vannak bennem, miközben Jézus életén mélázatok gregorián énekek mellett -nem a "disco"-feldolgozás, bár megfelelő hangulatban azzal sincs bajom. De most születés-újjászületés-hangulatban vagyok...

Békés, áldott Karácsonyt mindnyájatoknak,
szilvi
 


Kukacz! Hahóhahó! vagy?
Irjál nekem. Irnék én is, de a profilodban nincs cim amire lehetne....

Zsunya

 
 


Tegnap voltam vendégségben. És annyira rendberakták az önértékelésemet. Annyira szerettek és befogadtak. olyan nagyon jó volt. pedig akkor láttak először. Kép Ti is csináljatok ilyet, hátha jó nektek is. Kép

zsuny

 
 


Szia Zsuny!!! Itten vagyok!!! Ez a cimem: nouakchott@freemail.hu
Nem értem ezt a nyamvadt profil kijavitgatot, hiaba mentek el benne valtozasokat, nem valtoztat semmin...
Igen, jot tesz az embernek, ha nyitott, kedves emberekkel talalkozik. Az elmult évben (kinomban???) jartam 1 csomo tanfolyamra. Nagyon klassz emberekkel ismerkedtem meg, nagyon jo eredményeket értem el, marrrha büszke is voltam am magamra... De sajna a tenfolyamok véget érnek, én meg ragooodom ujra és uuujra...Kép Bizta bennem van a hiba. Varom a mééélt!!!
Pusz.Kép
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron