Új privát üzeneted érkezett!

Tettél fel róluk képeket, csak nem találtam, vagy nem is?

 
 


Zsunyus!!!Kép De, de is, valami szalvéta képtar a neve, vagy mi a frasz...
Ma meg annak örültem, hogy befejeztem 1 papirkosarat... Höhö, hülyén hangzik, de igy van. Olyan szééép. Majd felpakolom!!!
Meg a Fiam aszonta nekem, hogy LO,meg BOCI, meg Kaca, meg gatiza. Pedig nagyon kevésszer mond6tam Neki ezeket magyarul...Na jo, a bocit a szomszéd kutyara mondta...Kép
Vendég
 


Úgy elböktem a káposztástésztát, mint soha. Mégis nagyon finom lett! Kép
Elfelejtettem sóban áztatni a káposztát, aztán a cukrot is kifelejtettem és végül odakozmált. Kép
 
 

 
 

HURRRÁÁÁÁ!
Legkedvencebb barátnőm, akit nagyon ritkán látok mostanában, a cégével együtt tőlünk tíz percre lévő telepre költözikKépKépKépKép Itt vigyorgok, mint a tejbetök!
Most nagyon jó nekemKép
 
 


Én annak örülnék, ha Kíra rájönne, hogy nem sok értelme van az összes topicba beírni ezt az üzenetet! Kép
 
 


Solya,
Ebben egyetertunk, en is falramaszom a hatszaz "kedvesanyucik"-tol!
Ma meg csak annak orultem, hogy Miki megevett egy fel szelet kenyeret a boltban...vegre valamit az anyatejen kivul!

Zsuzsi
 


Kukacz "visszaosont" Kép
 
 


Nemrég a Kertészet c. topikban beszélgettünk kedvenc salátámról, a rucoláról. Zsuzsi74 megemlítette, hogy majd néz nekem magot, adjam meg a címemet.

Tegnap megérkezett a mag Németországból.

Tudjátok, milyen jó érzés ez nekem?
Hihetetlen, hogy egy olyan ember, akit csak néhány "hozzászólásból" ismerek, veszi a fáradtságot, hogy postázzon nekem némi salátamagotKép

Én ennek örültem ma. De nagyonKépKépKép
 
 


Csi, ilyenkor felcsillan a remény, hogy nem veszett ki belőlünk az emberség és a segítőkészség! Ilyenkor mindig kicsit "kisüt a nap"!Kép
 
 


Ugye?Kép
 
 


Csi,
Orulok, hogy orulsz neki, es hogy megerkezett a ferjem szerint "gyanus csomag"! Ha elfogyott, szolj! Kép
Zsuzsi
 


Sziasztok!

Én annak örültem ma, hogy megint nekiállhatok baba.mama klubot keresni a belvárosbanKép
Újabb esély, hogy ne egyedül cammogjunk meg molyoljunk a kisfiammal.Sajnos, új lakhelyen vagyunk, 0 ismerős, és elég egyedül érezzük magunkat, míg Apa haza nem jönKép

Szép napot nektek!

Éva
 
 


Sziasztok!

Én annak örültem ma, hogy megint nekiállhatok baba.mama klubot keresni a belvárosbanKép
Újabb esély, hogy ne egyedül cammogjunk meg molyoljunk a kisfiammal.Sajnos, új lakhelyen vagyunk, 0 ismerős, és elég egyedül érezzük magunkat, míg Apa haza nem jönKép

Szép napot nektek!

Éva
 
 


Sziasztok!
Én három dolognak örültem ma: a 8 hónapos kislányom csak kétszer kelt fel éjszaka szopizni, így 7 órát aludtam 2 részletben (Hurrá!), gyönyörű idő van és megtaláltam ezt a topicot. Jó Benneteket olvasni!

Zsuzsu
 
 


Sziasztok!

Ma annak örültem, hogy 6 órát aludhattam, és Kismiki nevetve fogadott a kiságyában, a félhomályban. Me gannak, hogy holnap megyünk baba-mama klubba FülescsacsivalKép

Éva
 
 


Ma valami leírhatatlanul kedves mosolyparti volta reggeli szoptatás után. Mit csináljak, friss kismama vagyok:. Soha nem gondoltam, hogy vannak ennyire csodás dolgok az életben.

É

Úgylátszik, már csak én vagyok itt???? Örülök magamnak Kép

É
 
 


Lanykam eloszor aludt ejszaka a nagyinal, siman ment minden, hurraKép

Es megtalaltam egy dobozban az elveszett matrica es akrilfestekeimet, lakkfilceimet, karacsonyi formaimatKép Kb. olyan erzes, mintha most jol bevasaroltam volna mindenbolKépKép

-Afonya
 
 


Csomag érkezett! Megyek a postás elé - kettö nagy doboz Kép Vajon kitöl lehet, hú de örülök.
Hm, a szomszéd házba van címezve... Kép

Kati
 
 


Nagy újság van!!!Kislánykánk rohamos gyarapodásnak indult!Eddig lassan nőtt a súlya,most normális ütemben hízik!Meg lettünk dícsérve!Ez nagy szó,mert nem volt még tanácsadás,hogy ne orrlógatva jöttünk volna haza.
Hurrá!!Minden jót nektek is!B.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Annak örülök, hogy rátaláltam erre a topicra. Kép

Yoan Kép
 
 


Sziasztok! Én annak örültem ma hogy a tanácsadáson megmérték a kicsimet aki 10 hós mult és 10kiló85dekaKépKépKépKép és gyönyörű és már feláll és pár nap és járni fogKépKépKép Annyira örülök neki hogy ilyen gyönyörű és egészséges és a hossza 75cmKép ezt kihagytam...üdv.vera

Kép
Kép
 
 


Vera70!Veled örülünk,és gratulálunk!E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Van egy jó mondás:"Ha ma még nem nevettél,ma még nem éltél!"Jó mi?Keressük meg gyorsan,minek lehet örülni,bármilyen csekélység is az!E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde! Köszi szépen a kedvességedet.üdv.veraKépKépKép

Kép
Kép
 
 


Nagyon örülök annak,hogy az emberekből még nem halt ki az emberi,kulturált kommunikáció képessége!Ennek örültem ma,és a mások örömének.Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Gyönyörűen süt a nap és itt a tavasz! No meg kaptam szülinapomra egy új monitort. Kép

Kispici
 
 


Az ajtónk előtt a nagy orgonabokor reggelre telisteli lett hófehér virágfürtökkel! Reggel óta képtelen vagyok becsukni az ablakot Kép
 
 


Lili ma reggel böszen magyaráz, keze a térdemen, komoly tekintet :

tümtümttömmtüm.. ÉN (kezét a mellére téve) tümtöm...

Késöbb pedig felvette a pólót a székröl, és azt mondta ENYÉM.

Kép
(18 hónapos, még nem nagyon beszélünk)
 
 


Kislányom ,Hanna mostanában ha szopi közben elfogy a tejcsi sírás helyett hatalmas mosollyal adja tudtomra,mire átteszem a másik cicire. Mostmár nem csak sírással kommunikál!Egyre értelmesebb!Ráadásul a fellógatott csipogó macit,ma diadalittasan, kitartóan húzta,amig az megszólalt.Elengedni is sikerült.Régebben csak meglökte,v. megfogta ugyan,de elengedni már nem tudta,és sírt.Szép az élet.A párommal megyünk pizzázni.Nyammmmmmmmmmm.KépE.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Én is annak örülök, hogy rátaláltam erre a topikra.

Üdvi.

Évi
 


Sziasztok!

Ma a férjem, a kislányom és a kisfiam a játszótérről orgonával tértek haza, amit nekem hoztak.
Az egyik villamosmegállónál hajléktalanok mosolyogva jó egészséget kivántak nekem meg a két lurkómnak, pedig nem adtunk pénzt, és szerintem nem is vártak.
Üdv.
Simi
Ui.: És olyan jo, hogy ennyi mindennek lehet örülni és meg lehet osztani egy kedves társasággal.
 
 


Hali!

A lányom ma vacsorára benyomott egy egész gyümölcsjoghurtot! Ilyen még soha nem volt. Örülök neki, mint majom a farkának. Kép

Yoan
 
 


Yoan,
gartula!!!!
Látod-látod, egyszercsak beérik a körte Kép

Cicó tegnap azt mondta a tévére mutogatva: "Tánciznak a babák", majd egész délelőtt azt hajtogatta: "tánciztak a tébabák" Kép

Üdv
Kriszi
 
 


Képzeljétek,találomra felvettem egy régebbi gatyómat,ami már rég nem jött rám.Meg akartam nézni mit kell elajándékoznom,mert soha többé nem lesz jó rám.Ééééééééééééés láss csodát:mégis rámjött,még le is ültem benne.Úgy látszik,fogytam!Hurrá!E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Lanyom tegnap este 9-kor mar aludt, reggel csak 8-kor kelt es nekem csak egyszer kellett ejjel kimennem folyadekveszteni, ugyhogy aludtam egyben majdnem 5 orat!!! Ilyen is reg volt.
Az elet apro oromeiKép

-Afonya
 
 


Sziasztok!Mostanában engem is ért olyan meglepi hogy rámjött a régi nadrágKépKépKépéppen most fogytam kb.7kilót még 5 és a régi vagyok 58kg.. mindenkinek szép napot és ma annak örültem hogy a középső kis gyémántomat Andrist felvették az óvodába igy szeptembertől óvodás nagyfiúKépKépKépüdv.vera

Kép
Kép
 
 


Elmentünk ma Lilinek nadrágot venni, és míg én a pénztárnál sorbaálltam, ö "vásárolt". Mire kész lettem, úgy kellett utánaszaladnom. Nyakában 2 táska, kezében három, igen három, plüss tehénke Kép Visszavezetem, hogy tegyük vissza, erre levesz még egy nyári kalapot az állványról és a fejére teszi Kép Kép

Kati
 
 


Ma annak örülök hogy a kicsi Krisztiánom 1.éves lett KépKépKépKépüdv.vera

Kép
Kép
 
 


Ma annak nagyon örültem, hogy jött egy új kolléganő, akivel nagyjából kettesben fogunk dolgozni, és nagyon szimpatikus és vidám lány, biztosan jó lesz vele dolgozni. Szeretek magam körül kedves, harmonikus embereket látni, energiát és új impulzusokat adnak. Szép napot!

Ildi
 
 


Sziasztok!
Én ma annak örültem reggel ,hogy a kisfiam tanitónénije megmutatta a magyar és matek felmérőjét.
Nagyon jól sikerült neki és nagyon megdicsérte őt mert szorgalmas és igyekvő ,pedig még csak október vége van és a 13.tanult betűvel szépen olvasKépKépKépKépKépKépKép.
Mindenkinek szép napot!!!!!!!!!!!!!!!!Vera

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ma annak örültem, hogy Tomi 1/2 8-ig aludt, utána meg lejött hozzánk és odabújt mellém és szuszogott mellettem Kép Aztán meg annak örültem, hogy gyönyörű idő lett délelőtt és kint tudtunk lenni a kertben.
Remélem, holnap is szép idő lesz!
üdv mindenkinek: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Sziasztok!
Hogy végre-valahára ide vissza tudtam jönni én annak örülök ma!
mikoo
 
 


Mikoooo!
Végre végre!
Találkozunk valamikor?

 
 


Hahó,
megvolt Cicó keresztelője, anyóséknál, az ország másik végében, és minden gáz nélkül megúsztuk Kép Ami a szertartás aktív részeit illeti - keresztvetés, olajjal kenés, vízlocsolás, égő gyertya -, Cicó kimondottan élvezte is. Sőt, magyarázta az atyának, hogy még kér vizet a fejecskéjére Kép Ja, és hazafelé az ötórás autóút alatt végig ébren volt, és végig tökéletesen elvolt, mint a befőtt, egy panaszhangját nem hallottuk Kép Igaz, senki más nem jutott tőle szóhoz Kép
Üdv
Kriszi
 
 


Mai örömöm? Ide találtamKép Kicsit beteg és nyűgös voltam, de egész jó kedvem lett, föleg, hogy arrol olvashattam, hogy hulla fáradtan, kialvatlanul is mennyi apró öröme lehet az embernek.Míg olvastam az üziket a sajátjaim is eszembe jutottak és persze a másénak is örültemKép A lényeg nagyon jó a topic remélem nem marad abba engem felvidított KÖSZI katianyu
 


Sziasztok!Én annak örülök hogy a kisfiamnak holnap van 4-dik szülinapja...ma tartjuk.Hála istennek gönyörű egészséges kis ördögfióka KépKépKépKép
Üdv.Vera

Kép
Kép
 
 


Szia Vera! örülök, hogy ide találtálKép Sok-sok boldogságot és egészséget kívánok a nagy fiadnak! Isten éltesse sokáig! Ez igazán nagy örömKép katianyu
 


Szia Kati!Köszönöm szépen a jókivánságodat!KépNagyon jól esett nekem KépMajd reggel tolmácsolom AndrisKépfiamnak...Szeretek ebbe a topicba irni mert minden apró örömöt és persze a nagyokat is olyan jó megosztani valakivel:
Ha nem "találkoznánk"akkor Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Sikeres Boldog ÚjÉvet KIvánok Neked és Kedves Családodnak.Üdvözlettel:Vera

Kép
Kép
 
 


Szia Vera!
Nekem is azért teccett meg a topic mert jó, ha az ember elmondhatja, hogy milyen örömök érték, + az is ha mások örömében osztozhat.
Mai örömöm...Ákos elzavar a géptől..Kép
De végülis még nincs este, bármi lehet még. majd talán jövök még!

üdv: katianyu
 


Sziasztok!
Én ma annak örültem hogy az én okos elsős kisfiam 14db.virágocskát hozott nekem haza ...a virág az a piros pont után "jön" a sorban az értékelésnél.ebben volt matek irás olvasás és rajz.KépKépKépKépKépKépKép
Nagyon büszke vagyok a Petire!!!!!!KépKépKép
Üdv.Vera

Kép
Kép
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron