Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Természetesen a villa direkt volt ott, még mielõtt valaki megkérdezné. Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata,
gratulálok a kislányodhoz, nagyon tündéri, és mekkora már!
Nagyon jó egészséget, és mindig ilyen vidám, mosolygós lánykát kívánok neked!Kép
Ágci

Kép
Ágci
 
 

 
 

Kata!

Gyönyörû és nagyon ügyes ez a lány. Úgy látom ti sem unatkoztok, mindig figyelni kell rá, mert már mindenben "benne van". Te hogy oldod ezt meg? /Lilit is már csak akkor lehet rövid idõre felügyelet nélkül hagyni, ha a járokában van, az meg nem sok idõ...én most azt várom, hogy a mozgásfejlõdést utolérje az értelmi fejlõdés...pl. ne akarjon minden zsinórt kihúzni..terítõt lerántani... szöszöket megenni...lehetetlen helyeken felállni...stb.)
Nálunk is megmutatta apa Lilinek, hogy kell felmászni az ágyra, azóta gyakorolKép én meg frászt kapok, hogy mikor sikerül neki....mondjuk visszaesni.

bocs a litániáért csak jöttem képeket nézniKép

bera
berka
 
 


Kata
Tisztára odavagyok, milyen édi Dórika!
bringa
bringa
 
 


Zsuzsa!
Köszi!
Dóri minden testhelyzetben tépi a függönyt ha megkaparintja, úgyhogy ne csodálkozz Elõdön! Kép
Dancsi nem engedte be, mert nem is volt bent. Viszont Dóri azt hitte, hogy õ van bent, mert a Dancsi ajtaja van állandóan bezárva. Kép Mindenesetre egyfolytában kiabált, hogy Dada (Dancsi).

Ágci!
Köszi!
Te sem panaszkodhatsz! Láttam ám a cumis, napszemüveges, sielõs képeteket! Kép

bringa!
Köszi!

bera!
Köszi!
Hogy oldom meg? Sehogy! Ez egy ilyen korszak. Kép Ha dolgom van berakom a járókába, úgyhogy az is vándorol szobáról-szobára. Pl. eddig tudtam tõle vasalni, de most már állandóan a vasalózsinórt rángatná, úgyhogy ilyenkor is a járókában van. Csak ha ráérek, akkor teszem ki felfedezõ útra.
A párodnak mond meg, hogy csak akkor tanítsa felmászni, ha már le is tud! Kép Én már tudom milyen az, hogy már a szobában sem maradhat egy pillanatra sem egyedül, mert mászik fel az ágyra. Lefelé viszont még csak esni tud... Kép
Tudod, Dóri már elég régen körbemászkálja a lakást, de még nem volt olyan nap, hogy ne kellett volna újabb dolgot elrakni elõle!
A háttérben látszik, hogy az alsó polcaink pl. ilyenek:

Kép

Jó éjt mindenkinek: Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Drága Virtuális Barátnõm!!!KépKépKép

Ez a képsorozat eszméletlen!!!!KépKépKép

NAGYON tetszik!!!!KépKépKép

Dórika csodálatos, édes, okos, GYÖNYÖRÛ!!!KépKépKép

Igazán büszkék lehettek RÁ!Kép

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Nagy hóhányó lanyod vanKép Es tenyleg nagyon szep. Es az a huncut nezes...

-Afonya
afonya
 
 


Zsuzsa!
Bevallom én többnyire olyankor vasalok ha a párom itthon van. Miért? Ha Dóri alszik, mindig van fontosabb dolog amit el kell végezni, mint a vasalás. Ha felvan, állandóan a lábam alatt mászkál, rángatja a vasalózsinórt. A járókában már nem sokáig marad el. Viszont ha itthon van az apja, elhancúroznak míg én vasalok. Ott vagyok velük, tehát lát, de az apja tud vigyázni rá!

Drága Virtuális Barátnõm!!!KépKépKép
Köszönöm! KépKépKép

Afonya!
Az apja szerint is huncut a nézése... KépKépKép
Hóhányó??? Ne is beszéljünk róla! Elvégre fiúnak készült! Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsuzsa!
Mindkét gyerek taknyos, Dancsi suliba sem jár, szóval fárasztó napom volt. Igyekszem képet rakni fel!

Vasalás??? Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Hát akkor itt vannak a megígért képek:

Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kataa!

Nagyon aranyos Dóri!Kép És tök jók a képek! A puszis nagyon édi! És milyen ügyesen eszik!

Puszi Nektek!

Kép

Betti és Ádám

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Kata: nagyon aranyos Dóri KépKépKép Mit eszik egyedül? Tényleg eszik egyedül? A csipszeszacskókban nem szokott kutakodni?

zsani
zsani
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a dícséretet mindenkinek!

Zsani!
Remélem most senki Kép , de Dóri a zsemle belét ette a tányérból. Én azt reggeliztem és kipróbáltam, hogy mit szól hozzá. Alig gyõztem adni neki! Kép

Zsuzsa!
Várom a képet! KépKép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata: Dóri már nagylány, ehet glutént, ha te is jónak látod KépKépKép De nem árulom el senkinek, pssssszt!KépKép

zsani
zsani
 


zsani!

Köszi! KépKépKép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Meglestem ám én is Dórika újabb fotóit. Nagyon bájos kiscsajszi. Kép Már Hanga Kincsõ is is ad néha puszit, olyan nyálasatKép.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Kata,
le sem tagadhatod, hogy Dori a Te lanyod, olyan egyformak vagytokKép

A tanyert megneztem, koszi. Azon aggodom, hogy a baratnom 2 ilyet is visszavitt, mert sehogy sem akart megtapadni neki.
Nalunk meg nehezkes ez a csipegetes, jelentos mennyiseget pakol a szekbe, ruhajara a szaja helyett, valahogy nem bir beletalalni es elengedni is.

Hogy alltok a jarassal? Nalunk most az a meno, hogy a heveron eldolok, Reka pedig a hattamla es koztem egyensulyoz es utana batran elvagodik. Ugy 4-5 mp-is megall tok egyedul, ingas nelkul. Azt hittem, az kovetkezik, hogy en fogom a kezet es ugy elkezd majd lepkedni. Te mar tudod, meselj, mi a kov. fokozat?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Kata,
nagyon jók a fotók! Képzeld, mikor nézegettem, idejött Malacka, és óóóriási szemeket meresztett. Mondtam neki,
"-ugye milyen szép kislány?"
Erre az én minipasim felsóhajtott:
-és mennyi csipse van...!
HozományvadászKépKépKép!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Gyöngyöske!
Köszi!Kép
Hát a mi puszink is elég nyálas még... Kép

Afonya!
Ez most jólesett mert mindenki azt mondja, hogy tiszta apja! Kép
Tányér: nekünk sem tapadt, de nem a tányér hibájából. Az etetõszék tálcája nem volt elég sima. Most már minden ok és nagyon imádja is a kiscsaj. Sõt ezt a tálkát elég lent tartom a konyhaszekrényben (chips-es képen látszik ez a szekrény). Szóval ma a lelkem kinyitotta, kivette a tálkát és mászott hozzám a tálkával. Kép Ugyan mit akarhatott...? Kép
Járás: passz! Kép Anita 10 hónap + két naposan elindult, de nem tudott mászni. Dancsi majdnem 3 héttel az elsõ szülinapja elõtt. Viszont õk mindketten kompoztak.
Dóri 5 nap múlva betölti a 10 hónapot, de tuti nem indul el rá 2 napra. Õ is megáll 4-5 mp-ig ingás nélkül, de semmi több. Körbemássza a lakást, vagy kapaszkodva körbejárja, ha fogom a kezét ügyesen lépked. Igaz ezt nem szeretem, mert az utóbbi idõben állandóan ezt akarja. Ha a földön felállítom állandóan lépkedne. Ha az ölemben van, csúszik le a földre, de nem mászni ám, hanem járkálni. Csakhogy ha én abba akarom hagyni akkor olyan hisztit levág, hogy csak nézek. Leültetem, de õ olyan mérgesen bukik a földre ültében a két lába között, hogy félek egyszer betörik az orra. Kép

Zulu!
Köszi!Kép
Ezek szerint a Te fiad már nagyon is tisztában van vele, hogy mi van a zacsiban. Kép Dóri még csak a színes, csörgõ vackot látja benne, amit tök jó szétdobálni. Kép
Nem is hozományvadász az a pasi, csak talpraesett!!! Kép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata!
Köszi a képet, mostmár értem ezt a tányér dolgot, mi is kipróbáljuk, ha sikerül beszerezni.
Csodálkoztam, hogy azt írod mások szerint apjára hasonlít Dóri, mert szerintem is tiszta anyja pici kora óta. Persze ez nálunk is úgy megy, hogy aki mindkettõnket ismer, az azt mondja, hogy bocs, de tiszta apja, aki meg csak engem, aszerint csupa anyukájaKép Kép

Pusziért én is irígykedemKép Nálunk most néhány napja az van, hogy úgy fejezi ki a szeretetét, hogy mindenhez bújik odaKép a kis fejével. /De annyira belejött, hogy még az ujságokkal is ezt csináljaKép )

Akkor jól értettem, hogy Dóri már jár, ha fogod a kezét? Mióta csinálja ezt? Mert én is azt gondoltam, hogy ez a következõ lépés, de még nem nagyon akarja. Inkább csak megáll olyankor, vagy max. 1-2-t lép. Pedig már õ is áll néhány mp-ig egyenesen.

Szép napot nektek!

bera
berka
 
 


bera!

A puszit csak pár napja csinálja és nyugodj meg nem mindig sikerül igazi puszira. Van amikor jó nagy nyálas harapás lesz a vége.
Jól értetted, Dóri szinte mutatja, hogy járni akar. Ha felállítom fogja a kezem, hogy menjünk, ha ölbe veszem csúszik le, hogy járkáljunk. Egész szépen lépked, bár néha elég rendesen megcifrázza, mintha szaladni akarni. Ilyenkor olyan tündér. Kép Ti nem próbáltátok még? Kíváncsi lennék Lili mit szól hozzá! Kép

Zsuzsa!
Tök szuper a kép a profilodban. Hát merész csaj vagy, mert én ilyen kajánál még nem adtam oda a kanalat Dóri kezébe. Kép Viszont megpróbálom én is! Igaz elõtte lefóliázom a konyhában a szõnyeget! Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Hát ez az!
Próbáltuk, de nem akar úgy járni, hogy fogom a kezét. Olyan, mintha kicsit megijedne. Csak megáll és néz felfelé. Ha lép is egyet-kettõt, azt elég mereven teszi. Azért is kérdeztem, hogy Dóri mikor kezdte, mert általában pár héttel utánatok járunk mozgásban.

Na, megint találtam valami aggódni valót Kép?
bera
berka
 
 


Sziasztok!

bera, ne aggodj, Reka meg egyaltalan nem akar lepegetniKép Ha megfogom a kezet, beroggyantja a labait es vigyorog ram ezerrel felfele. Mondjuk, ma sokat voltunk a jatszoteren, sok szaladgalo-botorkalo gyerkoc kozt, megallapitottam, nem surgos ez meg nekunk, addig jo nekem, mig a babakocsiban ucsorogKép

-Afonya
afonya
 
 


JöttemKép
Na, a pusziKép Én is állandóan azzal nyúzom Ádámot, hogy adjon puszit. De csak be akarja kapni az arcomatKép Mindent megkóstolna. Apja tapsol, azt is be akarja kapni. Egy taps, egy tátogás, tök cukiKép Meg pislog közbe. Olyan gyorsan, ahogy tapsolunk neki. Ha túl gyorsan tapsolunk, felháborodik, hogy õ ezt nem bírjaKép

Zulu!

Hát olyan jót mosolyogtam a kis hozományvadászon, nagyon cuki lehetettKép

Tavaly nyáron voltam a barátnõmnél, akkor volt a kisfia 10 hónapos, állandóan menni kellett vele, úgy kézenfogva. Majd leszakadt a derekam, pocakos is voltamKép De csak akkor nem nyafizott, ha mentünk. Szóval megértelekKép Mert még ha egy kicsit magasabbak lennének, nem kéne még görnyedni isKép

Áfonya!

Szerintem ne örüljKép Te is mindjárt szaladhatsz Dóri után!

Na megyek az egyenlõre még csak a földön randalírozó törpémhezKép

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


bera!

Úgy igazából, hogy többet is lépked, vagyis járkálunk, kb. egy hete csinálja. Viszont szombat óta hisztizik is érte, hogy õ márpedig nem az ölemben akar lenni, nem is mászni, hanem járkálni. Jajj nekem!!! KépKépKép

Afonya!
Tényleg nem lenne sürgõs még, de ezt szerinted õk is tudják???
Látod Dóri egyik napról a másikra adta tudomásomra, hogy neki már nem elég amit egyedül tud. Kép

Betti!
Nyugodj meg lesz abból igazi puszi hamarosan! Dórikám is így kezdte. Sõt most már azt is tudja, hogy az apjának hova kell adni, hogy ne szúrja a borosta. Kép Hiába tartja oda az arcát, Dóri egész fentre a szeme alá ad, mert ott nem szúr! KépKépKép
Ezt a tapsolás dolgot ki fogom próbálni! Igaz Dóri már egyedül is tapsizik ha mondjuk neki, vagy örül valaminek, de holnap megnézem pislog-e rá. Kép
Kissé összezavart itt a "nagy tömeg" úgy látom. Kép
Zulu nem görnyed a "minipasijával", mert Dávid már egyedül megy. Az Annája pedig még kicsit messze van a járkálástól.
Járkálni, görnyedni nekem kell! Persze igazad van, a derekam már érzi!
Ja és Áfonyának Rékája van. Dóri az enyém! KépKépKép Semmi gond! Gyere gyakran és képben leszel pár nap múlva! KépKépKép

Zsuzsa!
Miért érzem úgy, hogy Dórinál mégsem kellene még kipróbálni ezt az egyedül evést?????? KépKépKépKép

Szép álmokat mindenkinek!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Mar akartam irni, csak elfelejtettem, hogy nagyon tetszett Zulu kis hozomanyvadaszanak beszolasaKép

Kata,
kicsit reszletezhetned, hogy mitol lett okes a tanyer kontra etetoszek ugy. Hacsak nem attol, hogy vegre letakaritottadKép

Tok jokat irtatok. Bera Lilije az ujsagokhoz bujassal, Betti tapsra pislogo Adamja, Zsuzsa Lõdi-kaja-szekreny haromszogeKép

Jaigen, Dori utan meg szaladjon az anyja /akire igenis hasonlit, a sorozat elso kepen nagyon latszik szerintem/, nekem eleg a bajom a sajat kolkommelKép

-Afonya
afonya
 
 


Afonya!
Te miért nem alszol már???? KépKépKép

Kezdem elhinni, hogy mégiscsak volt közöm ehhez a csajhoz. Pedig akik a páromat ismerik (nem csak az õ rokonai), azok szerint kiköpött apja. Az orvosnál pénteken azt kérdezte az asszisztensnéni, hogy "hogy a jó égbe tud egy lány ennyire hasonlítani az apjára"... Kép
Na majd próbálok egy apa-lánya képet csinálni!Kép

Az etetõszék kontra tányér ügyben egy jó asztalos volt a segítségünkre, aki lecsiszolta a tálcát, majd újra lakkozta, hogy tök sima legyen. Kép

Most már tényleg elteszem magam holnapra...

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,
azert, mert vartam, mikor valaszolsz marKép

En is megyek aludni, tenyleg, komolyanKép
afonya
 
 


Jó reggelt!

Tudom én, tudom!Kép Tudok mindent, csak sietve írtam tegnap esteKép
Kata! A Te neved lemaradt a görnyedõs írásom elöl, meg hogy Neked Dórid van, Áfonyának RékájaKép Bocsi, bocsi!
De hogy bírtok este olyan sokáig fennmaradni? Reggel meddig alszotok? Vagy csak nálunk divat az, hogy este 8-kor alvás?(legkésõbb fél 9-kor már én is alszom) Igaz reggel fél 7-kor felkelünk, mikor apa indul. Most Ádámot sikerült még rávenni, hogy aludjon tovább, mert dolgunk van délelõtt.

Na megyek is, csak muszály volt magyarázni a bizonyítványomatKép

De majd ha végeztünk a dokinál jövök!

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Afonya!
Hogy Te milyen rendes vagy!!! KépKép
Megvártad amíg válaszolok???? Kép Igazán nem kellett volna! :KépKépKépKép

Betti!
Ok, gondoltam, hogy csak kissé szétszórt voltál! KépKép
A késõn fekvést szerintem már megszoktuk. Nekem Dóri reggel 6 körül ébred, vagy 1/2 7-kor keltem. Ilyenkor szopizik, öltözünk és visszük Dancsit suliba. Hétvégén is ilyen tájban kel. Ezelõtt gyakran ledõltem vele napközben, de mióta ilyen jó idõ van, igyekszem mindent elvégezni amíg alszik, hogy többet tudjunk lemenni a levegõre. Eddig tényleg csak az volt a levegõzésünk, hogy reggel elvittük Dancsit suliba, délután pedig hazahoztuk, de az elmúlt napokban már sétálunk hatalmasakat!

Persze Afonya nevében nem nyilatkozom mert ha Dóri nem szeretné a Pilóta piskótatallért (ami gyõri termék), akkor talán leszedné a fejem! KépKépKép
Azért milyen szerencsés vagyok, hogy nem a Danone rudit imádja a lányom, ugye Afonya???
Na meg, hogy van aki érti a viccet és ismeri a smiley-k jelentését. Talán többet viccelõdünk itt mint bárki mással, pedig még soha nem találkoztunk. Nem érdekes???

Ja, Betti! Milyen dokinál voltatok ha nem vagyok túl indisztkrét? Kép Ugye nincs semmi baj?

Na, majd ma még talán jövök. Azért talán mert ma este már itthon lesz apa, és õt nehéz kirobbantani a gép elõl. Majd azt mondom, hogy egy fontos választ várok... Kép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Áfonya!
Köszi a nyugtatást, de akkor majd szólj légyszi, ha Rékának már megya járkálás, hogy mi is készülhetünk Kép

Lányok! Csúcs jól bírjátok az éjszakázást. Nálunk Lili mostanában este 8-kor kidõl ugyan és egy mukk nélkül elalszik (ezt csak halkan, hogy meg ne halljaKép )de reggel 5-kor már a reggelit követeli, visszaalvás meg csak 8 körül van. Én nap közben nem tudok vele aludni - bevallom sajnálom rá az idõt - így aztán este 9-10 körül -Bettihez hasonlóan - kidõlök. Alig várom, hogy elõre állítsuk az órát és a reggel 5 az 6 legyenKép

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Nálam leírtam, milyen dokinál voltunk! De semmi gond!

Kata!

Le a kalappal elõtted, hogy birod! Én ha nem alszok 10 órát, hulla vagyokKép Így is néha, ha a manó többször ébreszt.
És várom a baba-apa képet!

Áfonya!

Én is szeretem a piskóta tallért!Kép

Lányok, mit mondtatok, hol vettétek a tapadós tányért? Mert most néztem az Auchan-ba, de ott nem volt. De van sok szebbnél szebb, aranyosnál aranyosabb mindenféle babatányér. Van egy csomó micimackós! Jaj, olyan édesek voltak, majd azért veszek ilyeneket isKép

na megyek továbbKép

Sziasztok!

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Hat, en nem varok tovabb, joejtKép

-Afonya
afonya
 
 


Kata,
vettel telefonelofizetest vegulis? Csak mert en is vettem Vodasat, es tegnap mentem lemondani a Pannonost es akkor mondta az ugyintezocsajszi, hogy ok is terveznek valami hasonlo akciot, csokosoknakKép

Betti,
en mindig ejjeli bagoly voltam, ami a terhesseg elso honapjaiban elmult, ill. 10 orai kelessel parosult. A bagolysag visszajott, de a kisded ebresztot ordit reggel. Errol jut eszembe, nektek nem sirva ebred a babatok?
A napirendunket beirom az en topicomba, a naplo miatt. A tallerert van egy bonuszpontod nalamKép

Kata,
gyanus vagy nekem, a joghurtokrol nagyon hallgatszKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Hát nem sikerült apát félreállítani! Kép
Viszont talált egy jó progit, amit már tanulmányzok is. A digit. képeket tudja kicsit "rendbetenni".Kép Pl. Dóri képei között alig találok elfogadhatót ha este, vakuval készítem. Hiába állítom vörös szemes vakura, Dórinak akkor is vörös marad a szeme. Na ezzel a progival, el lehet tüntetni a vörös szemet. Kép
Na meg a hétvégén 3 lányom van, úgyhogy nem akartam a gép elõtt lógni. Most viszont már mindenki alszik.

Afonya!
Itt vagyok! Jöhetsz, várlak! Kép

Betti!
Látom Zsuzsa már válaszolt, de az én párom is ott vette a tapadós tányért!

Zsuzsa!
De szeretjük a festõket, csak azt nem amikor a pénztárcába kell nyúlni miattuk! Kép

Bera!
Teljesül az óhajod! Pár óra múlva állítjuk az órát! KépKép

Afonya!
Még nem vettem, mert a jövõ hét elejére várnak új akciós készülékeket és meg akarom várni azokat. Tudod valahogy én a pannont nem kultiválom. Mióta az egyik ismerõsnek csak úgy tévedésbõl letiltották a számát mert nem fizette be a számlát. Aztán bement és megmutatta a csekket, hogy akkor ez mi? Erre ok, ez tényleg be van fizetve, ekkor és ekkor újra él majd a száma. Semmi bocs, hogy elnéztük, vagy valami. Azóta már a srác sem pannonos. Kép
Szóval a vodánál ez a kormányzati tarifacsomag egész csábító, úgyhogy a jövõ héten megyek intézni. Csak azt nem tudom milyen telcsit kellene venni hozzá. A páromé tiszta sor, mert a 9110-et akarja lecserélni 9210-re, de én még nem tudom. Most 3330-asom van. Én meg vagyok vele elégedve, nem tudom vegyek-e másikat. A készülék árak is egész jók, úgyhogy most nagyon gondolkodom. Kép

Apropó! Milyen joghurtról beszélsz? Lemaradtam valamirõl????

Kata (és a ma 10 hónapos DóriKép)

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Na, fent van az apás kép a profilban!
Akkor kire is hasonlít jobban???Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,
a bal also megteveszto ugyanKép, de en akkor is melletted voksolok. Hosszabban majd holnap.

-Afonya
afonya
 
 


Igen, igen, a bal alsónál én is teljesen elbizonytalanodtam.... Kép

Óra állítás ide, vagy oda én még mindig nagyon álmos vagyok, gyerkõc meg már 2 órája kukorékol. Valahogy még rajta is állítani kellene egy órát, akkor már csak-csak kialudnám magam. De apja sem tudja hol kell rajta állítani..KépKépKép

bera
berka
 
 


Csatlakozom az elõttem szólókhozKép A bal alsó tényleg gyanús, de én is Rád szavazok!Kép Most ennyi, én is holnap jövök bõvebben.

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Kata,
szerintem vetek nem venni keszuleket ilyen kedvezo aron. Ha masert nem is, akkor csaladtagnak, vagy vegso esetben azonnal eladni.
Nekem egyebkent pannonom volt 3-4 evig, semmi bajom nem volt veluk, sot, terero szempontjabol turainkon, mikor Bakony belsejeben jartunk, emssz verte a tobbit, egyedul en nem rohangaltam hegytetore telefonalniKép
Ez most egy ideig elnapolva, igy varosban meg a Voda is bejon, remelem.

Joghurt: hat, hogy biztos azt is eszik Dori, na de milyet, Danone-t esetleg?!Kép
Boldog 10 honapossagot utolag isKép

-Afonya

ui: paroddal kapcsolatos rossz dolgok rendbejottek? Vagy legalabb a parod rendbejott?
afonya
 
 


Sziasztok (itt is)!

Afonya!
Kóstolgatjuk, de mikor milyet. Úgy néz ki ízlik neki és nincs is semmi baja tõle. Ti???

Köszi a 10 hónaposságot!

Párom már egész jól van. Nem is tudom mikor hozta szóba utoljára. Elfelejteni tuti nem fogja, de legalább már nem emlegeti annyit. Neked megírtam mi volt??

Zsuzsa!
Ha nem izgat a program, akkor is csinálj nyugodtan képet vakuval. Elküldöd nekem emailban és pedig visszaküldöm kijavítva! Kép

A 10. hónapot nem ünnepeltük, már kezdjük megszokni, hogy nõ a csemete, nem ünneplünk minden hónapban. Fénykép van a profilomban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó kis történet hozzá: a párom a kávémba nyomott csak tejszínhabot, majd a saját szájába. Az elsõ képen látszik a reakció Dóritól. Meg is kérdeztem a páromtól, hogy szerinte honnan tudja Dóri, hogy hol kell bekapni, csak mert azonnal jó irányba hajolt. Mint aki ismeri a flakont. A párom szerint áááááááááááááá, õõõõõõõõõõõ nem adott még neki!!! KépKépKép Hát az utolsó képeken látszik az elégedettsége is a nõcinek! Szerinted ez a gyerek még nem kapott tejszínhabot???

Rudit mi is ketten eszünk, mert nem mindig eszik meg egyszerre egy egészet. Azt nem nagyon csípi. Kép

Na mára tényleg befejeztem!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata!

Tök jók az új képek. ÁÁÁÁÁ, szerintem sem kapott még Dóri tejszínhabotKép. Nálunk már azt kell csinálni, hogy amibõl nagyon nem akarunk adni neki, azt titokban kell enniKép, mert mindenbõl kuncsorál. Az a helyzet, hogy így 10 hónaposan már nem is félek annyira és elég sok kaját engedek neki megkóstolni, ha olyan lightosabbKép
Túrórudi: Lili a belsejét eszi én meg a csokitKép, igaz Õ sem kér sokat belõle.
Valamelyik nap vendégeink voltak, kiraktam egy tányérba a sütit. Hááát azt látni kelllett volna, Lili megcélozta, rávetette magát, gyorsan kivett egyet és már harapott is bele a pillanat törtrésze alatt. Mint aki tudja, hogy nem szabad. De honnan tudta, hogy azt enni kell? /Persze lehet néha keveset nézek ki még a gyerekbõl?Kép/
Örülök, hogy párod is jobban van. Elárulod mi volt a gond? /bocs, ha nem publikus/.

Jön a rossz idõKép

bera
berka
 
 


bera!

Na, ez nagyon ismerõs, hogy ráveti magát bármilyen kajára. Kép Mint aki egész nap nem kap enni! Kép
Attól, hogy nem azt eszi amit mi, azért Dóri is nagyon sok kaját megkóstolt már. Igaz tényleg vannak dolgok amiket úgy kell enni, hogy õ ne lássa. Kép
Párom: Ha mailban lehet akkor megírom mi volt a gondja.


Akkor a napirendünk egy átlagos nap amikor apa dolgozik, és Dancsi suliban van.
Fél 7-kor költöm Dórit, szopizunk majd készülünk és negyed 8-kor indulunk Dancsival suliba.
3/4 8-ra itthon vagyunk, ekkor játszunk kb. 9-ig. Vagy õ játszik, én netezek, vasalok, stb.
9-fél 10 körül reggelizünk együtt. Utána szopi (nem mindig kér), majd alvás kb. 12- 1/2 1-ig.
1-kor ebéd. Utána én fõzök, vagy házimunka, vagy játszunk. Ez mindig változó mint a reggeli 1 óra.
3-kor elindulunk Dancsiért. Sétálunk, levegõzünk, közben Dóri alszik egy órácskát a levegõn és 5 körül jövünk haza.
Ekkor uzsi, szopi, játék apával, én pedig tanulok Dancsival.
Este 7-tõl hancúrozás csupaszon, majd 1/2 8 körül fürdés. Szopi, még egy kis hancúr mindenkivel, majd szopi a másik cicibõl, s ilyenkor be is alszik mindig. Ez olyan fél 9 környékén van. Innentõl alszik reggel fél 7-ig.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Most nézem, hogy a napirendet nem is ide kellett volna írni. KépKépKép Most már mindegy!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata!

Igen, jöhet, mailcím a profilomban/de nem akartam tolakodó lenni!/.

napirend: ezek szerint Dóri is csak egyszer alszik már, mint Réka? Ezt Lili is kipróbálta tegnap, de az lett az eredménye, hogy 7 órakor szinte szó szerint elájult, úgyhogy hagyni kellett 1 órát aludni, mert különben vacsorázni sem tudott volnaKép

megyek, mert megunta az egyedül játszást

bera
berka
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: