Új privát üzeneted érkezett!

Kedves "unatkozó" anyuka!
Azt hiszem, a legjobb helyre kerültél, ha társaságra vágysz! Majd meglátod! Kép
Üdv: Emese
Emese (emese)
 


Szia Zsóka!

Nagyon szívesen. Örülök, hogy itt vagy és lszi írj gyakrabban!!!

Üdv. Iboly
Iboly (iboly)
 


Iboly, köszi ! Kép Kép Nagyon jólesik, amit írsz...
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Visszajöttem a nyaralásból, újra itt vagyok.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Zsóka, láttad, megvan a Szobatisztaságra szoktatás oldal? Gyermekek/Gyermeknevelés/Szobatisztaságra szoktatás

Üdv.
Iboly
Iboly (iboly)
 


Szia Kata!

Jó, hogy megjöttél! Hogy telt a nyaralás? Kipihented magad vagy fáradtabb vagy mint előtte? Kép

Iboly
Iboly (iboly)
 


Szia Iboly!

Szószó!
Volt már jobb nyaralás is Kép

(Már írtam a beteg aba topicba a nyaralást meg majd leírom a nyaralós topicba).

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia Bigacsiga!
Már én is vártam, hogy mikor érkeztek haza. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy nektek milyen élmény volt Hajdúszoboszló. Sajnálom, hogy ti sem úsztátok meg a betegségeket. Kép

Üdv.
Maacka
Malacka
 


Szia Bigacsiga!
Már én is vártam, hogy mikor érkeztek haza,
hiányoztak a hozzászólásaid Kép
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy nektek milyen élmény volt Hajdúszoboszló. Sajnálom, hogy ti sem úsztátok meg a betegségeket. Kép

Üdv.
Malacka
Malacka
 


Szia Jázminmama!
Megkaptam a e-velet Kép
Válaszolok csak ahoz szabad fél óra kell.
Ide meg többször 5 perc is elég Kép
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Szia Iboly,
Igen, láttam, hogy előkerült. Most meg egy másik topikra vadászom két napja - a Biztonságos-e a bölcsi?-re. Anno nagyon csúnyán nekitámadtam vkinek (jeklemző, már a nevére sem emlékszem, lásd, ennyire fontos volt a "gyűlölködés"...), és meg akartam nézni, vajon kinek mentem, neki... Kép
szia bigacsiga Kata,
jobbulást nektek - jó hogy itt vagy újra, olyan sok jó dolgot szoktál nekünk találni Kép.
(Amúgy a fiam tényleg nagyon hősiesen itta meg a napi 5 zacsi smectát... Addig alig bírtam belediktálni, de másnmapra meg is gyógyult.
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Kata, jobbulást nektek!!!!

Üdv. Iboly
Iboly (iboly)
 


Zsóka, úgy látom, a Gyermekek témán belül megvan az oldal, csak éppen üres. És nincs archívum. Gondolom, ezért vadászod. Ha találok valamit, szólok.

Üdv. Iboly
Iboly (iboly)
 


Jaj Lányok!
Köszi nagyon rendesek vagytok, de már lezajlott és túl vagyunk.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Iboly!

Olvastam, hogy a Te fiad meg találkozott a kutyával.
Tied, hogy dolgozta fel?

Az én nagyobbik fiamat nem harapta meg csak dugdosta be a kerítéseken a kezét mignem egyik helyen nekirohant a keritésnek a kutya. Azóta fél megsimogatni a kutyákat.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Snoopy!

Köszönöm, hogy válaszoltál! Kicsit tisztult a homály.

Szia!
Mónika
Mónika
 


Kedves Eva (Éva)!

Leírnád nekem az orvosod nevét? Akár magánban is?

Köszi: Juca Debrecenbõl
Juca (juca)
 


Lcsilla !
Bocsi a nagy csendert,de a yahoo levelezom nem mukodik valamiert,a csaladfo mar dolgozik a megoldason, de gondoltam ide uzenek neked addig is, mig ujra tudok irni.
Puszi nektek,

Eva
Eva-Hannamamama-Kukac
 


Kedves Juca!
Mostmar annyi az Eva itt a Babaneten, hogy mar-mar en sem tudom, hogy en vagyok-e, vagy sem. Szoval, ha tolem kerdezted az orvosom, nevet( mivel en is Debrecenben szultem), megirom neked maganban. Ha nem tolem kerdezted, irj itt vissza!
Eva, a tihanyi
Eva
 


Kedves Eva!

Tõled kérdeztem, de mégis itt írok,( Kép ) mert lehet, hogy a címemet nem találod meg:

sjuca@freemail.hu

Köszi: Juca
Juca (juca)
 


Bigacsiga Kata!

Bocs, csak most olvastam az üzidet. Magam is nagyon furcsállom, de Andris úgy tûnik, egész könnyedén feldolgozta a kutyaharapás ügyet. Utána volt egy kis sírás, oltásnál egy nagy sírás, aztán nyugodt éjszakák. De azért kiváncsi vagyok, mikor fog ez még visszaütni valahol?!

Üdv. Iboly
Iboly (iboly)
 


Szia Iboly!

Nincs baj. Én sem voltam egy hétig.
Virusos volt a gép, letakarítotuk az egészet, a párom eg felrakot egy 2000-es csodát, én meg itt szívok vele mert szarabb mint a 98 volt.

Remélem Ti is már jobban vagytok és nálatok nem marad vissza semmi.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kedves Bigacsiga Kata!

Örülök, hogy már nem vírusos a gépetek! Kép
Ugye Te voltál az, aki valahol írta, hogy tej helyett ilyen "3-as tápszert" adsz a kisfiadnak?
Ha igen, lenne néhány kérdésem. Ha nem, akkor nem. Kép

Juca
Juca (juca)
 


Juca!

Kérdezz csak én adok a gyereknek babatejet.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Átmegyek a Mit egyen a gyerek? topikba...

Juca
Juca (juca)
 


Bigacsiga Kata!

Válasz-mail ment.

Juca
Juca (juca)
 


Kedves Iboly,
Megkérhetnélek, hogy kukkants be ide:
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4s/messages/279/526.html?100041790" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4s/messages/279/526.html?100041790[/url]

Kíváncsi lennék a véleményedre.
köszi,
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Elrontottam, talán most:
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/279/526html?1000417900" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/279/526html?1000417900[/url]
Zsóka (zsóka)
 


Nem sikerült... Kép Nem tudom, miért.
Légyszi a Reagálások a rednelőben adott válaszokra topikot keresd meg...
köszi
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok!
Tudtok valamit Zorakányáról?
Üdv. Chris
Chris
 


Iboly, Lara, Malacka, Bigacsiga! Tegnap megszűnt az eddigi e-mail címem, végleges csak a jövő hónapban lesz, addig egy ideiglenes: jazminmama@freemail.hu , erre írjatok!

Jázminmama
Jázminmama (jázmin
 


Jázminmama!

Köszi az Infot!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Zsóka!

E-mail megjött. Nézzük a Tv-ét pénteken! Kép

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok! Mit kell nézni? Mármint a TV-ben?
Pelé-ről tudtok valamit? Mi a címe?
Köszi
Anikó
Anikó
 


Sziasztok,
Remélem tetszeni fog, bigacsiga Kata Kép.
Mindig elfelejtem írni, hogy küldhetsz űám nekem a régi (matavnetes) címemre is olyanokat kis klipeket meg mindenféléket, mint a múltkor, mert közben találtam egy internetes oldalt, ahol mindenfajta emil-postafiókot meg lehet néztni, és így a freestarttal is meg tudom nézni a leveleimet. Közben meg arra is rájöttem, hogy az egon.gyaloglós postafióknak kicsi at árhelye, arra nem is tudtál küldeni Kép.

Anikó,
A férjem filmje megy pénteken 16.05-kor az m1-en, Gyaloglás gulágföldön címmel. Kíváncsi vagyok, az alaszkás filmje mikor megy, mert abban én is feltűnök egy-két snitt erejéig Kép. (asszem mostanában megy majd az is )
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka!

Aha! Pont a napokban jöttem rá és akartam is írni, hogy az az egonos cím jóóó, mert visszajött a levél. Ezek szerint ez a baj kicsi a hey mint a freemail-en.
Regisztráld fel magad a mailbox-ra ott 10 mega tárhely van. Kép
Ha még nem töröltem ki elküldöm mégegyszer helyes kis állatos képek voltak.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kedves Judó!

Szia, szia, szia!
Nagyon boldoggá tett, hogy emlékszik rám még valaki. Megpróbálok majd kicsit gyakrabban belátogatni.Szeretnék, újra belefolyni a társalgó életébe.
Ubival minden rendben. Vidám bölcsis pipilány.

Még nem volt idõm tájékozódni az társalgó elmúlt egy évi eseményeirõl, majd szép lassan.


Üdv:
Garam
Névtelen
 


Kedves Garam! Mar hogyne emlekeznenk ratok!!! te is ott voltal az elsok kozott, akik a Babaneten jelentkeztek, es hidd el elegge szamon tarthjuk egymast. Nomeg Ubipapa volt azon ritka papak egyike aki rendszeresen irt.
Jo, hogy ujra itt vagy!!!!!
Udv
Eva
Eva
 


Szia Garam!

De jo, hogy itt vagy megint. Igen, probalj gyakrabban jonni! Milyen a munkaba jaras? Irjal! Szia!

Agi
Agi
 


Üdv mindenkinek, megvagyunk ám, csak most inkább már csak olvasgatunk. (Köszi az érdeklődést chris) zsóka neked emil ment 20-án a dersus cimre- nem kaptad meg? Csak gratulálni akartam az 1 éves nagylány emesének..
puszkó mindenkinek: zorkanyáék
Zorkanya
 


Zorkanya!

És írni nem írsz magatokról? Kép
Mások is hiányolnak ám!
Mi van veled, Zorkával és Dömével?

szia

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Anikó!

Itt vagyok! Miért kerestél? A címem: dormouse@freemail.hu

Üdv: Pele
Pele
 


Szia Zorkanya!
Nagyon jó, hogy "elõkerültél" Kép

Az igaszsághoz hozzátartozik, hogy a te történeted olvasása után lettem 100%-san biztos abban, hogy az eddigi jó leleteim birtokában nem megyek el a magzatvízvizsgálatra, nem kockáztatom a babámat.
Nyugtass meg, hogy jól döntöttem!
Sok pusszz!
Chris
Chris
 


Szia Garam!
Akkor jó olvasást, és ha túljutottál egy év termésén (?), írjál Magatokról! Ubiról, munkáról, stb. Az én fiam tegnap volt négy éves! Ezt csak úgy mondom, mert jó leírni! Olyan nagy és okos (mint én!:o))).
Zorkanya!
Szia! De jó, hogy Te is visszatértél!
Írjatok gyakrabban, ha van időtök!
Üdv: Judó
Judó
 


Puszi mindenkinek,

hát rövid összefoglaló rólunk: Zozi már 2,5 nappalra úgy-ahogy szobatiszta, éjszakára még nem :-((, most vágtuk le a loknis derékig érő haját vállig- a szivem szakadt meg :-((, eleven, rosszcsont gyerek, hála istennek már beszél is (sokáig science fictionnak találtam hogy beszélni fog valaha) :-),még mindig törpilla, és alig eszik, és azzal késziti ki a családot hogy este 11-nél előbb nem hajlandó elaludni- ha lekapcsoljuk a villanyt mintha mi sem történt volna a sötétben játszik tovább, és persze csak a mi ágyunkban alszik el- na sejthető milyen pezsgő lehet a nemi életünk- nekem a zozi a fogamzásgátlóm. Döndi 9 hónapos, mászik és felül :-), az 5 fogát meg úgy csikorkagtja hogy nem tudom mennyi marad belőle :-(, kis zabagép, mindent megeszik, és örökké éhes- de nem dagi, csak jó húsban van, alig van haja és a füle eláll :-)), de olyan aranyos kis vigyoripofa- életem nagy szerelme :-)))))))))). Szopi nincs :-((((, abbahagyta, pedig ha nem is sok de lett volna még...de igy is 8,5 hónapig húztuk- ami nálam szép teljesitmény :-))! Anyaka meg a szokásos fárasztó és egetrengető problémáival küzd: reménytelenül fogyókúrázik bőszen, kétheti rendszerességgel depressziós lesz, havonta egyszer rájön hogy üres és tartalmatlan az élete, hogy senki sem szereti, szóval csak a szokásos kerékvágásban halad az életünk..de azért köszönjük az érdeklődést.. Puszi mindenkinek, főleg nektek "ÖREGEK"!
Zorkanya
 


Drága Garam!!!
Örülök , hogy végre hallatsz magadról! Már letettem róla ,hogy valamikor is találkozunk akárcsak itt !
Mi is jól vagyunk! Gergő júniusban volt kettő , otthon vagyok vele . Éjjel-nappal szobatiszta és be nem áll a szája! Különben most Szalmonellás.
Szeretnénk már egy hugit is de még nem hallatott magáról.
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba@freemail.
 


Sziasztok,
Zorkanya, megkaptam ám a második emlit is, csak levélírásra már nincs energiám... De írok, igérem.
Hol lehet elolvasni azt az ominózus történedet? Többen is hivatkoztak már rá, és anno biztos olvastam, de mára elfelejtettem. Lécci, lécciiii!

üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


chris: ha nem javasolják ne tedd, akkor úgysincs veszély, ha meg úgy látják kell akkor javasolni fogják...
zsóka: milyen ominózus történet? várom a levelet!
zorkanya
 


Zorkanya es Garam !
Tenyleg jo Titeket ujra olvasni, sokszor eszembe jut mikor irtad Zorkarol hogy rugja az ajtot Domi megszuletese utan stb.
Persze Ubira is emlekszem !
Irjatok gyakrabban, habar mar csak nekem is olvasasra jut a legtobbszor idom .
Judo ! Nektek meg utolagosan BOLDOG SZULINAPOT !
Sajnalom hogy nem jutott a multheten eszembe 1000 bocsi ! Sajna tenyleg mar csak ritkan jutok be.
Sziasztok,
LCsilla(Sophie mamaja)
LCsilla
 


Hello!
Jo volna, ha a babas oldalakat keszitok egy webringbe osszeallnanak, hogy konnyen, gyorsan meg tudjuk nezni egymas babait. Csinaltam egy webringet a [url=http://free.enveco.hu" TARGET="_top]http://free.enveco.hu[/url] oldalon. Már csak a bovites van hatra.
Udv: Landro
landro (landro)
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: