Új privát üzeneted érkezett!

Ezt a topicot azért nyitottam, hogy a babanetes találkozóra beígért batyuzás ne fulladjon csak salátahegybe vagy más egyéb finomságokba. Jó lenne, ha mindenki el tudná hozni a kedvenc receptjét, de jó lenne az arányokra vigyázni, hiszen senki sem akar egész nap sütit vagy salátát enni.
Jó ötlet még a különböző kenőkrémek kutyulása, de akkor hozzatok hozzá egy kiló kenyeret is, de ez igaz talán a salátákra is.
Szerintem az innivalót mindenki magának oldja meg.
Hozzon mindenki magának tányért és evőeszközt, mert különben csak csodálhatja a finomságokat Kép
Arra gondoljatok, hogy lehet, hogy 35 fok lesz, tehát gyorsan romló dolgokat nem érdemes hozni, mert hűtési lehetőség nem lesz. Melegítési lehet.
Tehát, kedves chaten már rutinos receptdiktálók, hajrá, írjátok meg, mit hoztok (nem kell a receptet leírni, csak elég a műfaj Pl. ananászos csirke Kép vagy krumplisaláta stb.
Pussz, Dorka
dorka (dorka)
 


Meg is nyitom ezennel a forgalmat eme "finom" topicban.
A magam részéről salátát szándékozom vinni (röviden savanyúkáposztás, francia zellerszáras, almás, diós finomságot, amit kenyérrel tudunk enni, amit viszek hozzá)
Dorka
dorka (dorka)
 


A görög salátát tuti mindenki szereti Én azt vinnék!Jó?
Kandi72
Névtelen
 

 
 

Azt hiszem mar keson kezdunk kapkodni az egyenkaja megszervezeseben,hasznosabb lenne ha mindenki sajat magarol gondoskodna.
Persze ha a tobbseg kozosben gondolkodik en azt is tamogatom.A lenyeg,hogy innivalo mindenkeppen legyen mert az is nagyon fontos.

Kriszti
kriszti
 


Szia Kriszti!

Én más topikokban úgy olvastam, mintha mások is közös kajával készülnének, csak legfeljebb nem jutottak el idáig.
Én mindenesetre úgy gondoltam, hogy rizses-kukoricás salit viszek, no meg kókuszos kekszet sütök, bár ez utóbbit idő hiányában nem garantálom...

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok!
Szerintem nagyon jó ötlet eza közös kaja. Valószínü, hogy sokan azért nem írnak, mert még nem tudják, mit visznek. Köztük én sem, de valamit BIZTOSAN. Majd erösen figyelem, hogy már mik vannak a listán, és megpróbálok mást kitalálni. Bocs, hogy ilyen béna vagyok, megígérem, hogy jelentkezem itt, ha már van biztos tippem.
Emese
Emese (emese)
 


Sziasztok! Sütit vinnék. Még nem tudom pontosan, hogy milyet, de édes süteményt.
Liesel
Liesel
 


Kedves Lányok!
Hálásan köszönöm, hogy visszahoztátok a lelkesedést batyuzás ügyben, mert szerintem is nagyon jópofa dolog lenne.
Jó sütés-főzést mindenkinek Kép
Dorka
dorka (dorka)
 


Lányok, ha összejön idõben, akkor saját készítésû (sikeres esetben isteni finom) pizzát fogok vinni, a rátétet még nem döntöttem el, valami melegtûrõt.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok!
Én barackos pitével készülnék, remélem összejön!
Judó
Judó
 


Pele

Kossz,hogy szolsz akkor en is valami nagyon fincsit viszek.Jelentem mar el is kezdtem torni a fejem!
Nagyon meleget mondanak aznapra ugyhogy aszerint tervezek.

puszi Kriszti
kriszti
 


Sziasztok! Nem tudom, ki mit szól hozzá, de azt hiszem, idő hiányában én nemigen főzőcskéznék, viszont vinnék gyümölcsöt. Az mindig jól jól.

Pusszancs: Eryc@
Eryc@
 


Na, azt hiszem, kitaláltam. Mit szólnátok egy joghurtos gyümölcstortához. Igaz, hogy viszonylag hamar meg kell enni a joghurt miatt, de szerintem nem lesz gond. Jó lesz?
Emese
Emese (emese)
 


Eryc@!
Szuper ötlet a gyümi! Azt korosztálytól függetlenül mindenki szereti!

Emese!
Szerintem nem kell aggódnod, pillanatok alatt el fog fogyni! Nyami!KépKép

Üdv: Pele
Pele
 


Én saját sütésu kenyeret vinnék. Félbarna sok maggal.

Rávaló meg csak akad... Kép Kép

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


ha sikerül csinálni gyümölcskenyeret, pár ruddal - az legalább birja a meleget ----------- feketeerdö kiesett a meleg miatt .
zsebi (zsebi)
 


sziasztok jányok!
látom alakul. lehet, hogy ráéhezek, mert annyi finomság lesz! Kép)))
apa
apa
 


Sziasztok!

Hurrá, még senki nem írt fasírtot. No persze nem 100 db-ot, de megkóstolásra jut majd bőven. Ezen kívül vmi sütit és salit.

Anikó
Gerianikó
 


Szia, Pele!

Örülök, hogy tetszett a gyümiötlet, de végül csokis kocka és fahéjas-mazsolás süti mellett döntöttem. Ha elrontom, még mindig vihetem a gyümit. Kép Meg egyébként is.
Apa: te egy éhenkórász vagy! Kép Ja, hogy én is? Kép

Pusszancs: Eryc@
Eryc@
 


Eryc@!

Azért azt hiszem, el fog fogyni az isKépKép

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok!
Én padlizsánkrémet és körözöttest viszek. Látom Bigacsiga Kata kenyeret hozol, most akkor én szerintetek ne hozzak?
Sziasztok, Evey
Evey
 


Sziasztok!

Mi csirkehusis salátát viszünk, de ennyi embernek csak kostoló lesz! Kép

cory
cory
 


Szerintem mindenkié csak kóstoló lesz, de ne izgulj, ennyi kóstolóból már jól is lehet lakni. Különben sem az evés miatt megyünk, nem? Azért az se lesz rossz... Kép
Emese
Emese (emese)
 


Evey!

Sütök akkor többet és, fel is szeletelem.
Kocka alaku.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia, Evey!

Imáááádom a padlizsánkrémet! Kép EGyébként szerintem kenyérből nyugodtan jöhet bármennyi!

Puszi: Eryc@
Eryc@
 


Sziasztok,
bocsánat hogy nem viszek s.k. kaját, de hát az időhiány... Viszont viszek három zacsi bolti tányérkész salátát (mindenféle saláta, rpéka, kukorica, ilyesmik vagynak benne), meg hozzá két üveg öntetet. Ja, meg trappista sajtot reszelek bele, mert én úgy szeretem Kép. Szerintetek ez jó lesz? vagy mégis sütnöm kellene?...
Bár asszem elég sok süti lesz, ahogy titeket olvaslak... Viszem inkább a salátát... Kép
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok4 Én arra gondoltam, hogy egy nagy tálca palacsintát viszek, azt még ha jól tudom nem hoz senki. csak a töltelék ötletben segítsetek! ki milyet szeret?
meg talán egy kis nektarint!
PötömPanna
Pötömpanna
 


Halihó!

Mi keksztekercset viszünk, remélem ehető, már hűl.


Üdv:Pankamama
PM
 


Pöttömpanna!

Isteni ötlet a palacsinta! Kép Részemről a mákosat nagyon szeretem!

Szia: Eryc@
Eryc@
 


Pöttömpanna!
A palacsinta szerintem BÁRMIVEL finom!!!!!!Kép
Emese
Emese (emese)
 


Sziasztok Lányok!

Kész a kenyér!
egy graham lisztes, egy rozslisztes és egy fehér kenyér.
Ha felszeleteljük durván minimum 60 szelet kocka alaku szelet lesz belole.

Ez biztos nem lesz elég mindenkinek így számoljatok.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Hello, viheztek görög salit? Ehhez már megvan az alapanyag ugyanis...
Szandra
 


Sziasztok!

Én sajtkrémet viszek és paradicsomot, kenyeret is valamennyit, de biztos jól fog jönni még.

Ja a sajtkrém hagymás, petrezselymes, mustáros.

Puszi:

DIa
Dia
 


Sziasztok!

Gondoltam, felhozom már a topicot, úgyis aktuális!

Szóval, szerintem érdemes lenne idén is megosztanunk egymással, hogy ki-mit hozna, nehogy kenyérözön fogadjon, de ne legyen mit rátenni, stb.

Szerintetek?

Én arra gondoltam, hogy ha ízlett mindenkinek, megint vinnék egy nagy adag sajtkrémet, meg némi gyümölcsöt.

Puszi:

Dia
Dia
 


Szia, Dia! Kép

Rég láttalak!
A talira én egy salátát vinnék (benne sonka, kukorica és ananász, kulimásszal).

Pusz: Eryc@
Eryc@
 


Sziasztok!

Én is salátát viszek. Pont olyat, mint tavaly Kép csirekhusi, saláta, paradicsom, uborka, paprika, lötyi Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Akkor mi viszünk innivalókat, jó? Olyan dobozos-féle gyümölcslevekbõl mennyit vigyünk kb? Mennyien szoktak lenni egy ilyen talin?
Vera
 
 


Bocs, közben elolvastam a tavalyi beírásokat, látom, hogy az innivaló privát. Akkor kotyvasztok én is valami salátát... Vera
 
 


Hali lányok!

Ha van igény rá, én vinnék padlizsánkrémet, sopszkasalátát, meg egy kis rétest. Különben egésznap tömjük a fejünket?Kép

Pusszantás!
Zsófi
Csucsuka
 


Zsófi!

Naná.Kép

Pussz:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Akkor én viszek desszertet. Anyukám-féle almás lepényKép

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok Jányok!
Ha javasolhatom, nagyon népszerûek voltak multkor a házi sütik... A nemromlandó fajtából valók!Kép))
Tányérok, poharak lesznek(valamennyi...), na meg valamennyi ásványvizet is viszünk!!!
apa
apa
 


Sziasztok!!

Coryyyyyyyyyyyyy!!!!!
Én csak akkor megyek, ha lesz pattogatott kuki:-)))hihi!

Vihetem a szalmonellát én???????:-))))

cuppp
mazsi
 
 


Húúúúúú!!! apát elfelejtettem megkérdezni, hogy KUBU lesz???????????:-))))hihi /természetesen vodkával:-))/

mazsi
 
 


Sziasztok!
Én még nem döntöttem el hogy mikor is megyünk de vmit bizti viszek. Pl: gyümi, pogi talán grillcsirke. Na majd meglátjuk!
TR
 


Sziasztok!

Mazsi: a pattogatott kukorica Csala reszortja Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Kubu lesz!!!! vodka nélkül, vagy vigyek????
Én hozok tonhalas kukoricás salit, ami inkább szendvicskrémhez hasonlít, meg ahhoz vmi zsömlét, kenyeret, meg valami kis rágcsálnivaló édességet is.
Apa nem ígérem, hoyg házi sütit, mert pénteken éjszakába nyúló vendégség lesz. De majd meglátom.

Kubuka
kubuka
 


Apa!
Én sütök dióscsigabikácskákat! Meg virslis vajast!
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Hali!

Mi anyós -féle szupi almás pitét tudunk vinni. ÉviKép

Pankamama
PM
 


Én is valami édességet (értsd házi sütit) viszek!

Virág
Virág (fiore)
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: