Új privát üzeneted érkezett!

Nyári Babanet Találkozó 2001. 07. 28. Fényképek

Azt gondoltam a fényképeknek nyitok egy új topicot.
Nekünk lett egy pár képünk nyitásnak felteszem.
Nem olyan nagyon jó minoségu, de érzékeltetheti a hangulatot.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kép

Kép

Kép

Kép
bigacsiga
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
bigacsiga
 

 
 

De jok a kepek! Kar, hogy nem tudtam ott lenni! Azt is megirjatok, hogy melyik kepen ki-kicsoda? (Mar persze, ha tudjatok.) Mert kivancsi lennek, hogy kinek a gyerkocei lathatoak a kepeken, ill. a csoportkepeken a szulok kozul ki-kicsoda?
Koszi!
Agi
 


Az az igazság, hogy a sajátjaimon kívül csak selytem ki ki csoda azért nem írtam oda egyikhez sem, de jelenkezzen aki felismeri magát.

bigacsiga Kata
bigacssiga
 


sziasztok!
Lassacskán mi is feltesszük a képeket. Egészen jók lettek!Kép))
apa(babanet)
apa
 


a "sejtem" pontos "j"-vel írandó
Névtelen
 


Szia bigacsiga!

Fatime vagyok utólsó képen az én fiam kosarazik a "picikkel".Én ennyit ismertem fel Kőszi a képet NAGYON meglepődtem.De semmi baj.Őrülők neki.

Szia Fatime


Apa!!
Nagyon várjuk a képeket!

Szia Fatime
Névtelen
 


Ha elhuzzátok a kép fölött az egeret meg van számozva a szerint be lehet azonosítani.

Szerintem a 28-ason Apa és Szilvi a háttérben.
A 29-esen Tejbemami szalad át Hannával és a babakocsival, a háttal levo kisbaba TH-jék Zétény babája.
A sárgapolós és világoskék rövidnadrágos kisfiúkat nem tudom.
Ha nem így van helyesbítsetek.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!

A mi képeink is itt vannak a találkozóról, erősen lecsökkentett felbontással és mérettel. Aki nyomtatni akar, jobban jár, ha mail-ben elkéri az eredetit (kb. 1.1 MByte/kép)
E-Mail cím: udvari@axelero.hu

Üdv mindenkinek:
Pankamama nevében is Pankapapa
PM
 


Tehát a képek:

Kép
PM
 


Sikerült, jön a többi....Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
PM
 


Sziasztok!

Nekem csak az első két kép jön le sajnos.Kép Viszont az elsőn - bár távoli kép - remekül látszik a párom, nagydarab, fehér pólóban, ő az én Lacim.
Mi lehet,hogy a többi kép nekem nem jön be, csak piros x van a helyén??
Sziasztok:
Eryc@
Eryc@
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek,ha lesz egy kis időm, én is felteszem a mieinket.

Erik@!

Próbálkozzál, mert az utolsó képeket nekem is csak úgy hozta le harmadszorra, hogy kiléptem innen, majd újból vissza.

puszi mindenkinek
Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Ezekhez is irjatok meg, hogy kiket lehet latni jo? Koszi!!!!
Agi
 


Pankamama!

Köszönöm, hogy mi lehetünk a második fotón... Kép Sajna csak összesen 4 fotó jött le, Verusig. Miért?

Puszi
Gerianikó
 


Pankamama!

Most lejött az összes!!! Szupijók!!! Köszi!!!

Puszi
Gerianikó
 


Sziasztok!
Felteszem én is a képeket. Egész jók lettek!
Evey
C:fényképek 0100080.jpg
C:fényképek 0100082.jpg
Evey
 


C:\fényképek
Képr0100080.jpg
Evey
 


C:\fényképek
Képr0100081jpg,r0100082jpg,r0100083jpg
Evey
 


C:\fényképek Képr0100082jpg
Evey
 


Sziasztok jányok!
Nem is tudtam, hogy ilyen zseniális fotósok vagytok.(Persze az apukák is besegítettek! Kép)) ) Nagyon jók a képek. Egészen nagy képösszeállítás lesz.
apa
apa
 


Sziasztok!

Egyik baba szebb mint a másik!
Már bánom, hogy nem lehettem ott.

Puszillak Benneteket!

A Ti "Atiapukátok"
Atiapuka
 


Sziasztok!

Geri! Tudtam, hogy ott is Ti lesztek a középpontban!Kép De csak azért mert mi nem voltunk ott!!!KépKépKép

Nagyon sajnálom, hogy lemaradtam!
A gyerekek csodálatosak! És az anyucik, apucik is mind nagyon szimpatikusak!

Képeket, még,még,még,még,még....

Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

Végre lejött az összes kép! Nagyon klasszak! Gratulálok! Kép

Eryc@
Eryc@
 


Pankamama!

Nagyon jó képek lettek!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!
A mfocis apuka a párom és mellette a kék gatyós manó , Gergő - babám. Az ezutáni képen megint csak Gergő!
Üdv
Kanga
kanga-zsebibaba
 


Sziasztok!

Bigacsiga Kata, Pankamama és Evey! Szuperek a képek! És Ti is nagyon ügyik vagytok!Kép

Ahogy néztem a képeket, minket a 22.11-es -Pankamama által feltett- képek között láthattok.Az elsön piros ruhában Geri és Lili van, aztán Evey, a két fia Adrián és Krisztián no és a papa. A köv.-ön vagyunk mi: szürke pólóban vagyok, a hátamhoz Karolina lányom bújik, az ölemben Jancsi van. Jancsit még uitt, több alkalommal is láthatjátok sárga csíkos kantáros gatyóban van.Kép

Verus
verus (verus)
 


Verus akkor ha jól követem:

Az elso képen a baba az kihez tartozik?

a pirosruhás Geri Anikó
a sárga ruhás Evey
a szürkepolós Te vagy Verus
az utánnad levo családi fotó Cs. Katiék
a gyerekekt már így be lehet azonosítani.

melyik pankamama?

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Evey Képei:

Az elso képen balról jobbra:
P. Ildi, Pele és családja, Cs. Kati és családja, Zsóka (levágva), elötte sárga kis ruhában Emese kislánya.
Akik P. Ildi mellett ülnek nem látom jól kik ok.

a második és harmadik képet nem tudom azt írjátok meg Ti.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok Mindenki!

Az első baba Panka, én pedig piros gatyóban és fehér felsőben vagyok kezemben az első képen látható, szürke kantáros -nacis Pankával. A többiek felismerhetőek. Evey kisfia a fehér zoknis, szürke rugis Adrián. Az utolsó képen Panka az apukájával látható.

Kata, Evey! Jók a képek, így a többiekből is látunk valamit.

Üdv:Pankamama
PM
 


Bigacsiga!
Evey elsö képén balról jobbra: én vagyok oldalt sárga pólóban (+a férjem keze, na, persze, mindenhol ott van legalább a kezeKép), utána Ildi, majd Pele babával és papával, mellette Cs. Kati papával és babával, elöttük a sárga ruhás az én Lillám, és levágva nem Zsóka van, hanem Napocska a kislányával (remélem, nem tévedek, a többi biztos!)

Evey! Pankamama!
Nagyon köszi a képeket, jó, hogy így be tudjuk azonosítani egymást! Nagyon jól sikerültek!!!!!!Kép

Üdv: Emese
Emese (emese)
 


Emese!
Igen igazad van az nem Zsóka Napocska! Zsóka szemüveges és kertész farmersortban volt.
Bocsánat, a többi stimmel nekem is.
Ott Ti is nagyon ismerosek voltatok a szélén, de nem mertem rámondani azért a kislányod felismertem. Kép

bigacsiga Kata

Ui: Még mindig kérdéses Evey második és harmadik képe
Az én képeim között a sárgapolós kisfiú
bigacsiga
 


Lányok!

Nagyon jók a képek, klassz hangulatról árulkodnak. Egyre jobban sajnálom, hogy lemaradtam a találkozóról. De legközelebb mi is jövünk!

Üdv. Iboly
Iboly (iboly)
 


Sziasztok, mi si fölteszünk néhány képet.
Névtelen
 


Sziasztok!

Evey második képén azt hiszem az ő nagyobbik fia, Krisztián van Dorkáék kutyusával.
A harmadik képen Pankamama háttal, és Snoopy.

Remélem, jól írtam...

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok!

Bigacsiga elsõ sorozatában a negyedik képen (ill másikon is látszanak de most innen egyszerûbb) alul, a FILA feliratú pólóstól BALRA szürke pólóban háttal az én férjem, közöttük hosszúhajú kislány a lányom (ILcsi), a kék csíkos pólós nagyfiú a nagyfiam (BÁlint) és a párom mellett eléggé takarva sötétzöld pólóban a kisebb fiam (Gergõ)
Ugyanezen a képen a FIla pólós fejétõl fölfele és kicsit jobbra szürke felsõben (rikit rajta fehéren a névcédula) látható Gabi, a szerkesztõ. Mellette jobbra meg TVica van a nagy pocakjával.
Ugyanezen sorozat harmadik képén középtájt az asztal közelében állnak: rózsaszínban egy kölcsön babával Kubuka (a negyediken jobban látszik), aztán jobbra tõle fehér felsõben Mamacica, még jobbrább szürkében (kezében valamivel, és épp lehajol) Beja, és tõle is jobbra piros felsõben áll Judó. (jé, én is ott vagyok Judótól jobbra, de már erõsen takarva) Persze ezek elég kis alakok, de hátha valamire jó, ha ezt is beazonosítjuk.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szijasztok!
Dejóképeeeeeek! bár nekem valamilyé csak a fele jött le :-(( de a lényeg igy is ott van. P.Ildi útmutatása alapján próbáltam visszakeresni az embereket, dehát ilyen messziröl nem sok minden láccik.
Dejó lehetett! Kár, hogy én nem tudtam elmenni Kép
Lara
lara (lara)
 


C:\fényképek
Képr0100083.jpg
Evey
 


C:\fényképek Képr0100085.jpg
Evey
 


C:\fényképek Képr0100079.jpg
Evey
 


C:\fényképek Képr0100086.jpg
Evey
 


Kép
Evey
 


C:\fényképek Képr0100088.jpg
Evey
 


C:\fényképek Képr0100089.jpg
Evey
 


C:\fényképek Képr0100090.jpg
Evey
 


C:\fényképek Képr0100087.jpg
Evey
 


Akkor most leírom ki kicsoda:
1. Verusék, de a kezében Lili és Geri.
2. Geri, Lili, Pankamama, Evey
3. Evey és Adrián
4. Verus és Jancsi, Geri és Lili
5. Pankamama és Pankapapa
6. Csöre Katiék és Verus
7. Krisztián, mögötte Pele
8. Evey és Snoopy
Köszönöm, hogy azt írtátok, hogy jók a képek, de szerintem sajnos annyira nem sikerültek jól, bár azért kivehetö rajta, hogy ki kicsoda. Majd legközelebb ügyeskedünk.
Viszont a többiek képei tényleg szuperek!
Sziasztok, Evey
Evey
 


Evey!

Nekem nagyon tetszenek a képek! Köszi!

Puszi: Pele
Pele
 


Evey!

Klassz vagy!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: