Új privát üzeneted érkezett!

Szilvia a helyzet az, hogy egészen az elmúlt napokig voltak fennt képek a honlapomon, de leszedtem. Most a részletekbe ne menjünk bele. Ide, nektek, szívesen rakok fel. Akkor Laura testmagasságát éreztem, a bő póló takarja az alakját. Leányom nevének elég furcsa története van. Eredetileg Lara lett volna, de egyrészt engedélyeztetni kellett volna, másrészt nem becézhető tovább /bár így utólag ezt már másképpen gondolom, mert ahány ember, annyiféleképpen becézi. Az óvó néni Larusnak hívja, ezt is kedveljük/. Szóval a Lara pedig orosz név, tkp Lára. A kedvenc filmem a Doktor Zhivago, ennek a főhősnője Lára. Orosz szakon végeztem az ELTE-n és sikerült kihúznom az államvizsgán is a kedvenc tételemet :) Innen a történet. Jön a kép
Gabó
 


{image}
Gabó
 


Kép
Gabó
 

 
 

Na ez megvan. Azért a kép csalóka, nem ennyire szende szűz a lelkem :) Hát ami azt illeti, az alkatát nem látni rajta, de egy képet sem találtam, ami egész alakos lenne.
Gabó
 


Szia Gabó !

Nagyon aranyos és szép kislányotok van !
Az jut eszembe a képről , hogy a Laurák ezek szerint imádják ha ki vannak festve !
Laurának is hihetetlen érzéke van az ilyesmihez , én szinte sose festem magam , de ő ha valami sminkkészlet a kezébe kerül rögtön tudja mit-hogyan kell használni !
Igazi nő !
Mégegyszer gratulálok !

Szia üdv :

Szilvia
Nanácska
 


Az én Larám is próbálkozik mindennel, de elég szeleburdi és figyelmetlen. Persze lehet, hogy túl sok a "dolga" és ezért képtelen odakoncentrálni egy dologra hosszabb időn át. Ezért a sminkelés még nem érdekli szerencsére :) Néha egy kis szájfény, egy fújás dezodor, egy kis krém. Egyedül ezért az arcsminkért volt oda a MATÁV játszótér megnyitásán. Mivel sokan vártak, így el kellett jönnünk, egész úton sírt. Itthon aztán a szomszédasszonyom megkönyörült rajta délután. Mi nem is láttuk a párommal asminket, mivel moziba mentünk és a nagypapa fektetett. Szerencse, hogy lefényképezte a szomszéd kislány.
Gabó
 


Mindenestre a végeredmény jó lett ! :))


Szilvia
Nanácska
 


A szomszédasszony olyan sok mindenhez ért, fogalmam sincsen hogy csinálja. Pedig a sminkelésnek kézügyesség szempontjából semmi köze a szakmájához, maximum jól kell kinéznie.
Gabó
 


Néha szeretnék Én is ilyen ügyes lenni.
Nem lenne rossz ,mindenféle dolgokat gyártani a gyerekeimnek , pl bábokat képeket a falra ...stb. Nekem nem csak a kézügyességem hanem a türelmem is hiányzik ehhez.
Lehet , hogy megyek és leckéket veszek a szomszédasszonyodtól !!
Holnap írok neked egy e-mailt (Ma valahogy nem vagyok formában)
Szeretnék egy -két dolgot kérdezni a honlapkészítésről .Meg lassan már off topicot csinálunk .

Szilvia
Nanácska
 


Leckét a szomszédasszonyomtól csak akkor vegyél, ha színésznő szeretnél lenni :)
Gabó
 


Kép
bea
 


Kép
bea
 


Sziasztok!
Ime két újabb kép Dorcsiról hajvágás után. 7 hónaposan. Bea
Kép
bea
 


Sziasztok!

Most látom csak, hogy nem egészen azt a képet sikerült feltenni, amit akartam, de sebaj. Ezen a párom is látható, de ő hajvágás előtt:-) Bea
Bea
 


Szia, Bea!

Tündéri a ti kis Dorcsitok! Viszont most már végleg össze vagyok keveredve. Azt írtad, hogy őszül a férjed, és hogy tizenvalahány (18?) éve együtt vagytok. Ez alapján azt gondoltam, hogy már idősebb a párod. Most akkor hogy is van ez?

Nem tennél fel magadról is egy képet? Oly sokat cseréltünk már eszmét, szeretnélek képről is megismerni! (Rólam az archivban találhatsz egy - jó régi - fotót)

Még egyszer gratula Dorcsihoz, igazán jól áll neki az új frizura!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia Krisztina!

Ha most a párom hozzászólna, biztosan azt mondaná, örül annak, hogy a "szkenelés" eltüntette az ősz hajszálait:))) 35 éves a párom. (Fiatalos, igaz?) 18 éve ismerem, és ha visszaszámolod talán megérted, hogy többször szakítottunk:) Harmadszori próbálkozásra 21/24 évesen házasodtunk össze. Remélem megnyugtattalak:-) Kérésed parancs:) ugyan rólam nem készül sok kép, többnyire én fotózgatok, de mindjárt keresek egyet és felteszem. Ugye milyen ügyes fodrász a Beus mami?:) Bea
Bea
 


Kép
Szia Krisztina!
Ime a kép. Ez most júliusban készült. Te miért azt a régi képet tetted fel magadról? Bea
Bea
 


Kedves Bea!!!Ha ezek a kepek hajvagas utan keszultek, akkor milyen volt a Dorcsi haja elotte????:0))))
Az en Dorkam most csurkat hord, akkora lett a haja, foleg a feje tetejen. Majd csinalok egy kepet, es Vitoval felrkatom ide( en ebbol a szempontbol nem vagyok valami ugyes, ami abbol is latszik, hogy ekezet nelkul irok, erre all ra a kezem: inkabb angolul szoktam levelezni.)
De az teny, hogy a lanyod egy tunderke!!!
Eva
Eva
 


Kedves Eva!

Varom a kepet/eket! Nekem sem sikerult elsőre feltenni, ezért kellett megvarni, amig kedvenc ferjem hazajött és segitett:) Ha egyszerűbb, irj angolul, legalább gyakorolok egy kicsit:))) Olyan régen nem vagyok angolok között, hogy lassan mindent elfelejtek:( Bea
Bea
 


"\image\"
Névtelen
 


Ez egy foto Sophie-rol, remelem sikerul elkuldeni.
Csilla
 


Hat ez nem megy.
Talan az a baj hogy az en gepemen nincs olyan
zarojel amilyet Ti irtok.
Csak igy tudom irni,hogy
\image(fest)\- igy meg nem kerdezi meg
hogy mit akarok elkuldeni.
Vagy van megegy zarojel az ilyen
\image[fest]\
Van v.kinek egy otlete ???
Csilla
Csilla
 


Szia Csilla!

Ez a "{}" Alt Gr gombbal érhető el. Nekem a "b" és "n" gomboknál található. Gondolom ezt billentyűzete váltogatja. Azért próbáld meg, hátha csak nincs odairva, de előjön... Bea
Bea
 


Koszi Bea ,de sajnos semmivel sem jon be.
Vegigprobaltam az osszes billentyut !
Talan megkerdezem a szerkesztot !
Csilla
Csilla
 


Csilla!

Ha végképp nem megy, próbáld ki, hogy alt gomb és a jobboldali num.pad-en a számokkal, mégpedig nekem az jött ki, hogy {alt 123 és }alt 125 !
Ezek elvileg az ASCII kódok és mindenütt ugyanaz kellene legyen.
ILdi
Pethes Ildikó
 


Csilla!

Ha végképp nem megy, próbáld ki, hogy alt gomb és a jobboldali num.pad-en a számokkal, mégpedig nekem az jött ki, hogy {alt 123 és }alt 125 !
Ezek elvileg az ASCII kódok és mindenütt ugyanaz kellene legyen.
ILdi
Pethes Ildikó
 


Bocs, hogy kétszer ment, időközben dögledezett a hálózat és nem tudtam, hogy elment-e.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Kedves Csilla!

Akkor csak egy ötletem maradt: Küldd el nekem a képeket és én felteszem. Üdv, Bea
Bea
 


Kép
Névtelen
 


Lanyok !
Ti zsenik vagytok!
Koszonom a segitsegeteket!
Szoval a kepen lathato Sophie-ka es en Csilla
u.i. Legkozelebb megprobalom jobban feltenni, de elso prbalkozasnak nem rossz,ugye?!
Csilla
 


Szia Csilla!

Édes kicsi lánykád van és nagyon aranyosak vagytok együtt!!! Üdv, Bea
Bea
 


Kedves Csilla!

Sophika olyan szép, mint egy igazi játékbaba! Gratulálok! Kedvesek vagytok!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Bea es Krisztina !

Sophie baba neveben koszonom a bokokat a Ti babaitok
is tunderiek !
Bea ! Sophienak legalabb annyi haja van mint Dorcsinak !
( Egy szal sincs !) Legkozelebb felrakok rola egy kopi -kepet.
Krisztina ! Kepzeld egy csomoan mondtak mar hogy
olyan mint egy jatek baba, sot mi tobb egy uzletbe
egy "idiota " tenyleg azt hitte,hogy jatek babat cipelek
a kezemben es megilyedt amikor megmozdult !
Sziasztok, Csilla
Csilla
 


Megprobalom felvarazsolni egy uj kepet,
Sophierol es az apjarol .
( Itt latszik mennyire sok haja van a kis
"sokfogu"-nak !)
Ez a kep kb.3 honappal ezelott keszult.
Csilla
 


Image{Ro+So}
Csilla
 


Image{C:\Ro+So}
Csilla
 


image{Ro+So}
Csilla
 


Kép
Csilla
 


Bocsanat mindenkitol hogy ilyen sokaig tartott.
Csilla
 


Szia, Csilla!

Nagyon aranyosak így, együtt! Gratulálok! (És milyen formás kis feje van a kiskirálylánynak!)

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Csilla, látom a ti lánykátok is imád jól belekapaszkodni a papa-mama hajába:))) Üdv, Bea
Bea
 


Jaj Bea , ne is mondd !
Nekem az a halalom amikor a hajam huzza !
Raadasul tok hosszu hajam van es a pici miatt mindig
ossze kell fognom.
Csilla
Csilla
 


a:
KépMa6a
Moni
 


Kép
Moni
 


Ket kepet tettem fel, de valahogy a feliratok nem mentek el. Az elso kepen a Martin(meg csak masfel eves) es a ferjem van, a masodikon az egesz csalad, itt a Martin 3 eves.
Moni
Moni
 


Vegre uj baba a fenykeptarba !
Nagyon edes, Moni!
Csilla
Csilla
 


Móni, nagyon aranyosak vagytok így együtt! Martin tündéri kiskrampusz!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Koszi a gratulaciokat. Ha lesznek bedigitalizalva ujabb fotok, akkor felteszem oket.
Moni
Moni
 


Kedves Móni!

Látszik milyen boldogok vagytok! Gratula a fiadhoz, nagyon édes. Bea
Bea
 


Kedves Moni!
Nagyon aranyossak a kepek
Megprobalok En is legalabb egy kepet valahogy feltenni a Samuelrol
Szia Tibur
Tibur
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron