Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lànyok!
Azért irok névtelenül, mert sajna nem tudom, hogyan kell regisztràlni???!!!
Van 1tündéri 9 honapos fiam,kapaszkodva felül-felàll, de teljesen egyedül (négykézlàbrol) még csak 2x ült fel... Szeretném, ha irnàtok arrol, a Ti Babàitok mikortol àlltak-ültek fel???Szekàl az anyosom, hogy ebben a korban màr egyedül kellene àllnia a picinek...
Névtelen
 


Sikerült regisztralnom. Sajna csak a-t tudok irni,az aaaaaa nem müködik.
Vendég
 


Javitva:
Hello Csajok!!!
Van 1tündéri 9 honapos fiam,kapaszkodva felall, de teljesen egyedül (guggolo helyzetböl) még csak 2x ült fel... Szeretném, ha irnatok arrol, a Ti Babaitok mikortol alltak-ültek fel???Szekal az anyosom, hogy ebben a korban mar egyedül kellene allnia a picinek...
Vendég
 

 
 

Ne vedd fel a szekálását. Minden gyereknek egyéni fejlõdési üteme van! 9 hónaposan teljesen jól fejlõdik szerintem. A lányom is kb ekkor állt fel, 1 évesen indult el, a fiam 9 hónaposan még azt sem tudta, mire való a lába. Ill. azt hitte arra, hogy bekapdossa a lábujjait! Kép
Solya
 
 


Kukacz!

Érdemes lenne egy kicsit böngészni, mielõtt új topicokat nyitsz! Van már egy "KÉsõi mozgásfejlõdés" és még egy csomó hasonló témájú. Töröltesd ezt is és a külföldi magyar anyásat is a szerkesztõnél.
Névtelen
 


Azért ez mégsem a késõi mozgásfejlõdés téma...
Névtelen
 


Kukacz, csereld le az anyosod Kép
Névtelen
 


Ez a felszólító mondat, hogy "töröltesd ezt is, meg a külföldi magyar anyásat is a szerkesztõnél." kicsit barátságtalan. Valóban vannak már ilyen topikok, de neked se esne jól, ha ebben a tömören felszólító stílusban fogadnának egy fórumon. Mondjuk így írnék most neked: "Kicsit vegyél vissza, nem te vagy a szerkesztõ vagy a rendszergazda!"
Névtelen
 


legutóbbi névtelen!

nem ártana stilisztika-leckéket venned, mert a "töröltesd a .. topicot"-felszólítás még köszönõviszonyban sincs a "vegyél vissza, stb.- beszólásod stílusával, de én ezzel együtt nem sértõdöm meg, mert azt sem tudom, ki vagy, így hát nem tudsz érdekelni.
mi vagy te, fogadatlan prókátor?
Névtelen
 


Névtelenek, a Ti gyerketek mikor állt fel?
A kérdés ugyanis erre vonatkoztt.
Ha megengeditek: egy ilyen kis névtelen vita gyönyörûen bemutatta Kukacznak a Babanet "szépségeit".
Solya
 
 


Kukacz,
kaptatok Mo-on kiskönyvet? Mert azt megmutathatnád anyósodnak.
Ha nincs, leírom. Kép
Solya
 
 


Kukacz!

Az én fiam nagyon sokáig nem csinált semmit. Aztán hirtelen egyik napról a másikra felült, felállt és mászott. Ez 8 hónaposan történt meg, de még 9-10 hónaposan sincs lemaradva semmirõl. Esetleg a Gekkó játszóházba elvihetnéd (anyós finasnszírozásával, hiszen õ aggódik), mert ott játszanak vele és véleményt nyílvánítanak. Van egy ilyen topik valahol, keress rá. Ott azt hiszem 1 éves korig normálisnak tekintik a késõi járást, felállást. Lehet, hogy csak kicsit lusti, vagy beéri azzal ami van. Gábornak meg mindig minden azonnal kell és mindig a legmesszebb levõ tárgy...
A névtelenekkel soha ne törõdj, éppen ezért Te se írj soha névtelenül.Kép Lehet sokkal szebben is hozzászólni, nem ilyen bunkó módon. Sok ilyen van itt a babaneten, na de hol nem?Kép Ne foglalkozz velük, mert szerencsére a normális hangnemet használó anyukákból azért még m indig több vanKép
Anyóssal meg tényleg ne foglalkozz.

puszi
sasha

Kép
 
 


[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/279/3319.html?1054592342" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/279/3319.html?1054592342[/url]#MB

Ez az a topik amirõl névtelen beszélt.
sasha

Kép
 
 


Kukacz!
Találtam neked vmit: [url=http://www.babaszoba.hu/services/todo" TARGET="_top]http://www.babaszoba.hu/services/todo[/url]

Solya
 
 


Hello Csajok!Elöször is köszi, hogy irtatok!!!
Ami a kisfiamat illeti,nem igazan vonatkozik Ra a késöi mozgasfejlödés, szerencsére. 4honaposan fordult hasra, 6honaposan tolatott, 8.5honaposan elindult 4kézlab elöre. Minden érdekli, mindenhova odamaszna, ha hagynam...Ha ültetjük 1-2 percig eljatszik, oszt hopp, 4kézlab & m1 is... Amiért aggodtam: nem ül fel 1edül. Segitséggel igen, söt, fel is all, ha fogom a kezét.
Anyost ki cserélne velem???Szerintem senki.
Nevtelenül szekalo baratnéimnak: nem bantanak meg, csak éppen lehetne mas dolguk is, mint masoknak tanacsokat adni!Ha uj beszélgetéseket kezdtem, az azért volt, mert vagy nem talaltam, amit kerestem, vagy ezer éve nem szolt hozza senki az engem érdeklö témakhoz.
Puszik.
Vendég
 


Sziasztok!
Na,azota felül egyedül a fiam. Söt, 1 kis kapaszkodassal fel is all. Még 1x köszi, hogy irtatok!!!
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron