Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Lehet, hogy csak én vagyok vele így, de szeretnélek jobban megismerni Benneteket! Igaz a topicok között szaladgálva meg lehet tudni dolgokat, de bennem sokszor keverednek az adatok. Mit szóltok ahoz, hogy itt leírnánk magunkról egy-két dolgot?
Üdv: Bobo
Bobo
 


Kedves Bobo! Jó ötletnek tartom amit irtál,én is szeretnék megismerni mindenkit!Röviden magamról:25 éves vagyok és van egy 2és fél éves kislányom(Amarilla)és egy 4hónapos kisfiam(Tibor).Nagyon szeretek spórtólni,imádom a babáimat és levelezni bármilyen témáról.Tököl-Parkerdoben lakom a családommal. Bobo,ilyesmi adatokra gondoltál? Üdv:BELLA
koko
 


Bocsi mindenkinek,mert véletlenül koko-t irtam Bella helyett az azonositóhoz! Sziasztok:BELLA
Bella
 

 
 

Szia, Bobo!

Jó ötlet! Néha én is összezavarodok, hogy most akkor kiről mit is tudok eddig. Röviden magamról: Nemsokára 28 éves leszek, van egy kisfiam, Olivér (lásd: Fényképtár), aki okt. 20-án lesz 3 éves. Tesó még nincs, de tervekben szerepel. Az Astorián lakunk, egy kedves, kicsi saját lakásban, kisfiam bölcsis már 1 éve, én pedig dolgozom, banki processzing/marketing/termékmenedzsment területen. Férjem 31 éves és reklámszakember. Több hirtelen nem jut eszembe, de ha valamit kihagytam, kérdezzetek nyugodtan.

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


En is gondoltam hasonlora mar, jo lenne tudni, hogy kivel "tarsalog" az ember. Szoval, en 29 eves vagyok, magyar-angol szakos tanar, (ezen kivul van egy nepmuveles szakos diplomam is, de minek????)
A ferjem donvito neven szokott neha megjelenni ezeken az oldalakon, o biologus, az MTA tihanyi kutatointezeteben dolgozik.
Gyermekeink: Daniel Benedek, okt. 29-en lesz harom eves, es Dorottya Panna, februar 28-an szuletett, most lesz feleves.
GYesen vagyok, immar harmadik eve, es nagyon szeretek hasonlo "sorsu" anyukakkal levelezni.
Hat ennyi...
Udv
Eva
Eva
 


Jó a kezdeményezés, úgyhogy csatlakozom. Jómagam 31 éves vagyok, párom Zsolt úgyszintén. Budapesten élünk 4 éves Laura /Lara/ nevű csemeténkkel. Párom avatott be a számítógépezés rejtelmeibe. Hobbiként űzzük a sportot, ha már az aktív sportolásról le kellett mondanunk /Zsolt küzdősportot űzött, én aerobikoztam/ kenyérkereső tevékenységünk mellett. Ő elsősorban a stratégiai játékokat szereti, valamint a számítógép technikai része érdekli. Engem sokkal inkább a honlapkészítés /Gabó kuckója/ és a levelezés vonz.
Gabó
 


Sziasztok !

Szilvy vagyok, 27 éves leszek, három gyerköcöm van, Patrik 7 éves, most kezdi az iskolát, amit már nagyon vár, Nikolett 5 éves lesz néhány nap múlva, Krisztikém pedig 8 hónapos. Érden élünk.
Röviden ennyit. Akit még valami érdekel rólam az kérdezzen bátran !

Éva !

( Aki Tihanyban lakik ) Örülnék, ha írnál nekem az e-mail címemre, valamit szeretnék Tőled megkérdezni.

ui.: Ímádok levelezni, akinek van kedve, szívesen
levelezne velem, várom jelentkezését az
e-mail címemen.

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok,
nagyon jó ötlet!! Csatlakozom én is, tehát:
30 éves vagyok, rendezőasszisztens a romokban heverő Magyar Tv-nél. A férjem ugyanitt operatőr-rendező (természet- ill. néprajzi-dokumentumfilmek). Nagy bánatomra most is kint van Szibériában, (évente kb. 2-3- hónapot külföldön filmez), és gyerkőcünk születésekor sem lesz itthon...
Ábel fiunk májusban töltötte be a 2. évét, korához illően dacos, akaratos, egyébként pedig nagyon okos (hát persze!! :)), imádnivaló kis kölyök.
A kistesó érkezése lassan bármelyik pillanatban várható (szeptember eleje-közepe).
Pesten lakunk, a sokszor emlegetett átkos VIII. kerület jobbik felén, (hogy be tudjátok tájolni: Sote női klinika tőszomszédságában).
Hát ennyi...
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Bobo teljesen igazad van!

Én 27 éves vagyok. Budapesten a III.ker.-ben éldegélünk Bogi babaval (3 hónapos) és az apukájával na és persze Jenny kutyussal
( 5 éves ).
Üdv.:Sissy
Sissy
 


Szia Bobo!
Holnap felhívlak pelus ügyben
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy ilyen sikeres lett az ötletem. Boldog vagyok, hogy "megismerhetlek" Benneteket!!!
Én egyébként Tímea vagyok, 28 éves, két gyermek büszke anyukája. Kisfiam, Richie 4 éves, és kislányom Dilu 14 hónapos (ld: Fényképtár). Máriaremetén lakunk (II/a kerület) egy 35négyzetméteres tetőtéri lakásban. Foglalkozásom könyvelő, jelenleg gyeden vagyok itthon (lassan 5 éve) és egy számviteli főiskolán tanulok (végzős). Férjem, Zoltán szintén 28 éves, Érden dolgozik egy autóalkatrész-nagykernél managerként. Hát ennyi.

Kedves Gabó!
Ha jól sejtem mi ismerjük egymást az óviból. Nem semmi, hogy itt találkozunk!

Kedves Szilvy!
Nikolettnek nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Ja egyébként én is szívesen leveleznék bárkivel!
Bobo
 


Sziasztok!

Én Renáta vagyok szeptemberbe leszek 25 éves. Van egy 16 hónapos kislányunk és december 02-re várjuk a kistesót (amit szintén szeretnék ha kislány lenne). Békés megyében lakunk, a párom orvos és vállalkozó.
Röviden ennyi, van valaki aki még Békés megyéből levelezget ide? Szívesen megismerném.
Üdv. Renáta
Renáta
 


Bobo nyertél :) Milyen kicsi a világ. Áruld el, honnan jöttél rá az ismeretségre /bár gyanítom/?
Gabó
 


Jaj, ne haragudjatok. Pontosítom az előzőeket: Richie és Lara egy csoportba járnak az oviban.
Gabó
 


Szia Bobo !

Köszönöm Nikike nevében a szülinapi jókivánságot. (08.24) úgyhogy van még néhány nap.
Férjed hol dolgozik ? ( Én Érdi vagyok ).
Írhatsz ide is, de örülnék ha e-mail-re írnál inkább, ne térjünk itt el a témától.

Várom jelentkezésed.

Sziasztok Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok !

Most talaltam ezt a Babanet-et, ill. a tarsalgot es nagyon tetszik. Jelenleg kulföldön elek a ferjemmel es a 2 lanyommmal, Zsofi 22 honapos es Fanny 7 honapos. En 29 eves angol szakos tanar vagyok, jelenleg itthon vagyok a babakkal, a ferjem fogtechnikus. Szeretnek egy kis otthoni levegöt szivni legalabb a "neten" keresztul. Remelem beleferek a tarsalgasotokba. Nagyon szivesen leveleznek barkivel.
Leila
Leila B
 


Sziasztok,

Agi vagyok es igaz, hogy sajnos nem tudom gyakran megnezni a Babanetet, azert bemutatkozom en is. 25 eves leszek, jelenleg kulfoldon elunk a ferjemmel es 17 honapos kislanyunkkal (Noemi). Amugy Bekasmegyeri (III. ker) vagyok, most kezdem az egyetemet Business/Marketing szakon, a ferjem (32) fizikus-kutato. Masodik gyerek meg nincs, valamikorra a suli vege fele, mielott dolgozni kezdek ujbol, akkorra tervezem.
Udv,
Agi
Toroczkai Agnes
 


Sziasztok!

Úgy látom 32 évesen én vagyok a vén csataló közöttetek. Eü szakközépbe jártam, majd kicsit elkanyarodtam az eredeti pályámtól: elvégeztem a képesitett könyvelői tanfolyamot, majd 98-ban a mérlegképes könyvelőit. A Bell Nyelviskolában dolgozom (ez itt a reklám helye) irodavezetőként, ill most GYED-en vagyok egy gyönyörű 7 hónapos csodával, akit Dórának hívnak (lsd fényképtár). Ha isten és a párt is úgy akarja, még szeretnék sok kistestvért! Kedvenc férjem festő vállalkozó, 35 éves. 93-ban elköltöztünk a Népstadion zajszintjét csökkentendő Rio de Üllőre, ahol most a 4-es főút zajártalmait igyekszünk megszokni:( A család töbi tagja: 3 kutyus, név szerint: Doris, Kevin és Johny, valamint egy cicus: Piroska, aki fiú, viszont vörös a bundája. Örülök, hogy megismerhettelek benneteket:) Bea
Bea
 


Szia, Bea!

Kicsi a világ: az én apukám az üllői általános iskolában tanár! (fizika-matek-tesi szakos)

Nem irígyellek a 4-es út miatt, mi is arra járunk anyuékhoz (Monoron laknak), és igen gyakran találunk jó nagy dugót az üllői lámpás kereszteződésnél! (Ma is megyünk, ebben a bazi hőségben - remélem, ma nem lesz dugó!)

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

Ez a bemutatkozósdi igazán kedves ötlet Bobótól! Tehát:
Jutka vagyok, lassan (sajnos) 31 éves, a párom Gábor (40), és a mi tündérkénk, Virág baba 13 hónapos múlt, és szintén megtekinthető a fényképtárban.
Budaörsön lakunk, én mat-angol szakon végeztem, de leginkább egy tv-s cégnél dolgozom, már ha épp nem vagyok GYES-en.

Zsóka, az MTV-hez nekem is volt szerencsém.

Bella, gyönyörű név az Amarilla. A házunkban is lakik egy kislány, sokáig azt hittem, Lilla, de kiderült, hogy Rilla, vagyis Amarilla.

Üdv: Jutka
Jutka
 


Szia Krisztina!

Nahát! Ezek szerint lehet, hogy néhány év múlva apukád fogja okositani Dorcsit? Egyébként tudsz valamit az iskoláról? A színvonalra gondolok... Szia, Bea
Bea
 


Hajni vagyok. 28 éves, egy 2 éves Bence nevű kisfiam van (kistesót csak gondolatban merünk tervezni, tudjátok építkezünk). Gyesen vagyok itthon. A férjem 30 éves informatikus, manager az IBM-nél. Én nagyon szeretek kézimunkázni, levelezni, társalogni. Talán ennyit magamról. Írjatok nekem.
Hajni
Hajni
 


Szia Jutka!
Hol voltál/mit csináltál az MTV-nél? Mi a Natura szerk-ben vagyunk, ami ugyan már évek óta nem létezik, még papíron sem, de azért még vegetál és filmeket is gyárt. Ne kérdezzétek, ez hogy lehetséges...
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Sziasztok!
Én júniusban múltam 29 éves,lányom Nikolett pedig májusban volt 9 éves. A kistesó már folyamatban van(most vagyunk 20 hetesek)és az orvos szerint fiú lesz. Én bérügyi előadó vagyok, a férjem pedig az Interspar-ban osztályvezető. A Népstadion metrómegálló közelében lakunk, és szivesen várom bárkinek a levelét.
Sziasztok
Magdi
Gallainé Magdi
 


Sziasztok!
Ez a bemutatkozás jó ötlet, egy darabig még tudtam követni, hogy ki kicsoda, de már nem megy.
Csilla vagyok, 25 éves, két gyönyörű gyermek anyukája, Kinga 3 éves, Laura 08.24-én lesz egy.
Pusztavámon lakunk, amúgy Tatabányán tanítottam közgazdasági szakközépiskolában szaktárgyakat gyes előtt, 4 éve vagyok férjnél, Gábor vállalkozó.
Van még valaki a környékről?
Staudt Gáborné
 


Sziasztok !

Hajduvári Szilvia vagyok, 26 éves.Két csemeténk van Laura januárban volt 3 ,Levente pedig 20 hónapos fényképüket megnézhetitek a fényképtárban.
Apa(Gábor)egy környezetvédelmi Kft. -nél dolgozik , én pedig a Pepsinél dolgoztam ill.elvileg még most az a munkahelyem de hát ki tudja visszavesznek-e.
Budapesten a II.kerületben lakunk , nagyon sokat járunk mindenfelé, baba-mama klubba , kirándulni, játszótérre (Marczibányi tér mindenkinek tudom ajánlani nagyon jó hely )
Szívesen levelezek bárkivel .
A Nanácska név pedig a lányom becenevét takarja.

Kedves Gabó !
Azt szeretném tőled kérdezni , hogy a lányod ki tudja mondani a nevét ?
Az én lányomnak nem nagyon sikerül . Szegénykétől állandóan megkérdezik , hogy hívják erre ő közli:
-Nagyistók Auva!
Erre megkérdezik tőle mégegyszer mire ő azt feleli:
-Nanácska !
Na ezt már végképp nem értik szóval ilyenkor én általában elmagyarázom , mi a helyzet , de ezt szegény Lala már annyira unja , hogy azt szokta mondani annak aki megkérdezi a nevét :
-Nem mondom meg , mert úgysem érted !

Szilvia
Nanácska
 


Sziasztok!

Mi is bemutatkozunk.
Én, Garam, tulajdonképpen Éva vagyok; uram, s parancsolóm UbiPapa (Gábor). Mindketten 27 évesek vagyunk s ugyanannál a mobiltelefonos cégnél dolgozunk. Ő szervíztechnikus, én intranet koordinátor vagyok.
Aprólékunk Ubika, azaz Nagy Szonja szeptemberben lesz 1,5 éves (99.03.27). Ő természetesen egy valódi Tündér.
A VIII. ker rosszabbik felén lakunk, egy aprócska lakásban, közben folyton a menekülési útvonalat tervezzük.
Szeptembertől megyek vissza dolgozni és a harmadik évet kezdem estin az ELTE-n.
Ezek vagyunk mi:

Üdv: Ubi, UbiPapa, Garam,
Garam
 


Szia Nanácska! :)
Leányzóm boldogul a nevével, de a becenevével nem mindig. Sokszor nekünk is összeakad a nyelvünk a Lara kimondásában. Azt nagyon utálom, amikor félreértik és Lala névvel illetik :( De a Laura nem okoz gondot neki és úgy vettem észre jobban szereti, mint a Larát.
Gabó
 


Sziasztok

En is bemutatkozok, igaz mostanaban csak olvaslak titeket, hozza szolni nem igazan szoktam. Minden okosat leirtok elottem igy sok ertelme nincs nekem megegyszer elmondani.
En Hajnalka vagyok es iden voltam 30 eves. Ferjem Csaba 33 eves lesz lassacskan. Mindketten szamitastechnikaban dolgoztunk, dolgozunk. Van egyenlore 2 leanykank Bianka aki marciusban volt 8 eves és Szabina aki szeptemberbe lesz 5 eves. Meg van egy picike poccaklakonk, aki mar nem is olyan nagyon kicsi, nagy valoszinuseggel o is kicsi leanyka. Ot november elejere varjuk. Regen kaposztasmegyeren laktunk ahol nagyon jol ereztuk magunkat, de most jelenleg kulfoldon ahol nagyon hianyzik a jol megszokott sok sok magyar dolgaink.
Valoszinu miutan megszuletik picikenk sok sok kerdessel foglak titeket ostromolni, mit es hogyan tegyek

Napocska
Napocska
 


Sziasztok!
Én is köszöntök mindenkit! Bea, ne szomorkodj, mert én is már 31 éves leszek októberben. Marketingasszisztensként dolgozom, eredetileg történelem-angol szakos tanár lennék, Pécsen végeztem az egyetemet. Kisfiam, Zazó 3 éves lesz szeptember 24-én. Édesapja könyvelő, Gödöllőn lakunk. Most éppen nyaralni készülünk a Balatonra, de azután jelentkezem!
Minden jót nektek: Judó (Judit)
Judó
 


Szia, Bea!

Sajna mire Dorcsi suliba megy, apukám már nem lesz ott, mert jövő ősszel nyugdíjba megy (egyébként is felsősöket tanít). A suliról nem sok mindent tudok, nem nagyon beszélünk ilyesmiről apuval. De szívesen megkérdezem neked.

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok !

Engem Király Katinak Hívnak. 2 éve vagyok férjnél. Mostanában szeretnék thereb esni, egyenlőre még nem nagy sikerrel. Én egy Lapkiadó cégnél dolgozom. A párom pedig a BRFK nyomozó.
Egyenlőre ennyit. Ha valaki levelezne velem szívesem venném.

Üdv.:Kati
Kati
 


Szia Kati!

Én Renáta vagyok olvashattad a bemutatkozómat kicsit feljebb. Szívesen levelezek veled de szerintem ne ezen az oldalon mert az másnak unalmas lenne, írd meg az email címedet.
Szia Renáta
Renáta
 


Szia Kati!

Bocs, rájöttem, hogy írhatok az emailedre, úgyhogy már ment is az első levél.
Üdv. Renáta
Renáta
 


Sziasztok!

En Wittenberg Dianne vagyok, 27 eves, egy nepszeru internetes ujsagnal dolgozom, a kereskedelmi igazgato asszisztense vagyok, ferjem Sandor 34 eves, egyeni vallalkozo, internetes oldalakat keszit sok-sok nagy cegnek. Leanyunk Dominika szeptemberben lesz ket eves, de mar a "nyakunkon" a kovetkezo hatarido, januar 21-re varjuk az uj poronty erkezeset (aki remenyeim szerint szinten kislany lesz ...). Budapesten a VII. keruletben lakunk, kozel a Varosligethez, no meg a Keletihez.
Hat egyenlore ennyi.

Udv,
Wittenberg Dianne
Wittenberg Dianne
 


Sziasztok! Bár már tudjátok, hogy Haraszti Gáborné vagyok, Timi 32 éves :) öt fiú gyerek anyja: Gábor 7 éves, Sándor 6 éves, József 5 éves, István 3 és fél éves és Mihály 2 éves! A férjem Gábor hálózati mérnök Bpesten, mi 100 km-re lakunk Bpesttől egy Bátonyterenye nevű város Maconka falujában. Üdv: Timi
Haraszti Gáborné
 


Kedves Judó, megnyugtattál:-)

Krisztina, nagyon örülnék neki, ha megkérdeznéd a papádat, mi a benyomása az iskoláról, tanárokról, módszerről, bármi infót szivesen vennék. Nagyon köszönöm előre is. ( Hogy ne untassuk a többieket, emilben. )Bea
Bea
 


Kedves Haraszti Gaborne!

Csak annyit szeretnek neked mondani, hogy le az
összes kalappal elötted. Aruld el, hogy van idöd
5 lurko mellett ilyen aktivan Babanetelni?
Sok-sok udvözlet Maconkara.
Totya
Totya
 


Sziasztok! Szabóné Dósa Ancsa vagyok és Ancsa2 néven irogatok néha, bár úgy hiszem ezt meg fogom változtatni, mert már nagyon sokan vagyunk Ancsák.
Azt hiszem én vagyok itt a csitri közöttetek, mert még csak 23 éves vagyok. A kislányom Timea 19 hónapos volt 18-án. Mielőtt gyed-re mentem volna az OTP-nél dolgoztam. A párom Laci 25 éves, épületburkoló egy építőipari kft.-nél dolgozik.
Jelenleg mérlegképes könyvelői tanfolyamra járok, bár a befejezése kicsit csúszni fog, mert februárra várjuk az újabb jövevényt.

Sziasztok
Anyanyanya
Anyanyanya
 


Sziasztok! Ez bámulatos, hogy mennyi érdekes ember társalog itt. Én is rendszeresen olvaslak Titeket, de még nemigen szóltam bele semmibe. Engem Andreának hívnak és 31 leszek októberben. Van két gyönyörű lányom, akik 4 és 6 évesek, és már "dolgozunk" a következő csemetén. Olyan kevés a három vagy több gyerekes, szívesen olvasnám a véleményüket! Mi mindig is hármat akartunk. Jelenleg egy francia cégnél dolgozom gazdasági területen (Külkert végeztem francia-angol szakon). A férjem a Dreher-nél dolgozik kereskedelmi területen. Zuglóban lakunk egy kis családi házban. Szeretettel üdvözlök Mindenkit: Andrea
Andrea
 


Kedves Andrea !

Nekem három gyerekem van, szívesen leveleznék Veled.

Írj az e-mail címemre, ott bővebben is bemutatkozom, csak most itt nem szeretnék eltérni a témától.

Várom leveled !

Szia Szilvy
Szilvy
 


Kedves Totya!:-)))
A gyerekek 8, rosszabb esetben fél 9 -kor ágyban vannak, utána enyém a pálya! Addig kidolgozom magam, és nekem felüdülés a babanet! Üdv: Timi
Haraszti Gáborné
 


Timi le a kalappal. Hogy tudsz ennyi gyereket fél 9-re ágyba parancsolni?
Gabó
 


Kedves Gabó! Nem tudom! Úgy van szervezve az élet! A nagycsalád mellett, föl kell, hogy nőjjön az ember a feladatához! Mellesleg, ha itthon van a férjem, és segít, akkor nagyobb a csúszás valószínűsége! Üdv: Timi
Haraszti Gáborné
 


Sziasztok!

Mostanában keveredtem errefelé és nagyon klassznak találom ezeket az oldalakat. Jó, hogy ennyi mindenki olvashatja, elmondhatja, meghallgatja és meghallgatják. Remélem egy kicsit én is belóghatok köreitekbe.
Csutak Anita vagyok, Jászberény mellett lakom férjemmel és Máté fiammal, aki most 15 hónapos. Jelenleg még nem tudom, vagyunk-e többen is. Szeretnénk. Ha ráértek drukkoljatok egy kicsit.

Anta
Csutak Anita
 


Sziasztok!

Hátha van még új a nap alatt. Ildi vagyok, még egy hónapig 28 éves, a férjemmel együtt. Mindketten fizikusok vagyunk (Ági, a te párod hol dolgozik?, ez egy kicsi világ). Gyerekek: Bálint 7, Gergő és Ilcsi (Ilona) 5 (ikrek). Bálint ma már tanul is a suliban... (Tegnap este suli után megbántva közölte, hogy nem is tanultak...)
És mi tegnap bizony nem voltunk fél kilencre ágyban, csak 10-re, milyen jó elsős szülőnek lenni!...
Ja, és Bp. XVII. kerület.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Ildi jópofa a fiad :) Egy ismerős mesélte, hogy első napra betettek egy szülői értekezletet, ami úgy 8-ig tartott, majd éjfélig vagdosták a képolvasáshoz szükséges anyagot. Még szerencse, hogy az én lányom óvodás.
Gabó
 


Szia Gabó!

Hát az első napra a szülőnek tényleg fel kell készülni, mert bizony egy csomó mindenre közlik, hogy ez már másnaptól kell, és ráadásul ha a gyerek otthon hagy valamit, akkor a szorgalom értékelésnél ezt beszámítják! (csak semmi osztályzat, van helyette angyalka, meg süni, meg méhecske). Ja, és bár májusban kaptunk egy listát, meg olyan csomagot, amit a tanítónők igénye alapján állítottak össze, most kiderült, hogy pl. a kivágandó betűk hiányoznak. Lám mégiscsak mehetek a tömegben (is!) a papírboltba. Jó időben felkészülni-lelkileg- ezekre, minden ovis iskolás lesz egyszer!
ILdi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!
Mar tobb rovatban irogattam, de meg csak most bukkantam erre. Kovacsne Ozsvart Monikanak hivnak egy hetig meg 25 eves vagyok, matematikat es szamitastechnikat tanitok egy kozgazdasagi szakkozepiskolaban. Ferjem (27 eves)rendszergazda, informatikus, webszerkeszto-egyszoval szamitastechnikai mindenes. Szombathelyen elunk, van egy 4 eves kisfiunk Martin, aki kozepsos ovis, es most van "gyartas alatt" a kovetkezo gyerkoc. Szivesen leveleznek barkivel. Moni
Moni
 


Sziasztok!
Dulacska Zsolt vagyok, neha irogattam a "kozlekedes babaval" rovatba.
Mindenkivel orommel kozlom, hogy egy hete szuletett meg a 4 fiunk utan az 5. gyerek, az elso lanyom! Nagyon boldogok vagyunk, es rettentoen el lesz kenyeztetve!

udv mindenkinek
Zsolt
Zsolt
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron