Új privát üzeneted érkezett!

Hahó Inimma!Kép

Szóval itt vagyok! Igen, elég erõs "egyéniség" a fiam, minden téren!Kép Õ már elég korán elérte a 10,5 kilót, na arról mostanság nem is tágít, bár az is igaz hogy sajnos az utóbbi 3 hónapban szinte egyvégtében betegeskedett, köszönhetõ a lányok által hazahurcolt ovi-vírusoknak.Kép Tényleg ne izgasd magad hogy hány kiló, a lényeg hogy eleven, jókedélyû kissrác, igaz? A fogak miatt sem érdemes aggódni, több hasonló korú gyerek mint a mieink tart ott fogilag ahol Csani. Ha nem meri a lépegetést az esések miatt, akkor tényleg nem érdemes erõltetni, majd megbátorodik, nálunk pont az ellenkezõ véglet van! Ez a Tita is nagyon édes, bár nálunk is úgy van, hogy én nagyon nem szerettem volna ha a keresztnevemen szólítanak a gyerekeim, mert láttam olyan családokat ahol direkt erre tanították õket. De ha egyszer így nevezett el, akkor nála ez vagy Te, és majd fogja azt is mondani hogy Anya, ne félj! Fõleg ha hallja Tõled hogy magadra mondon hogy Te Anya vagy. Igen, mi is úgy voltunk vele hogy ha Bánk lány lett volna akkor igencsak meg lettünk volna lõve hogy milyen neve legyen, de a Bánk név már a lányoknál is ott volt, csak akkor még második névként. A lányaim gondoskodtak a beceneveirõl, így lett õ Bánkóca meg Bánkuci, meg szoktuk Bánkocskának is hívni.
Köszi, Nektek is jó szünetelést!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Kézeld,Csani ma délelött ismét elindult! Nagyon örül neki,hát még mi...
ma egyébként nagyon ügyes,nem tudom,mi szállta meg. Végre a kezébe fogta ez ételt és el sem engedte az utolsó morzsáig.
Ha lányunk lett volna, Anni lett volna a neve,így i-vel. Ezt hallottad már így? A Te lánykád Anna ugye?
Bánk eszik már egyedül? És cumisüvegeztek vagy "poharazgattok"?
Na mennem kell,a férjem nyaggat a gép miatt.

Szia!
inimma
 
 


Szia Inimma!

Írtam Neked mélt!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Sziasztok! Most rakok fel új képeket, amik tényleg frissek, mert karácsonykor és szilveszterkor készültek! Elõször Bánkról!

Kép
Kép
Kép
Kép
norcsi
Lenti
 
 


Most jöjjenek Julcsiról!

Kép
Kép
Kép
norcsi
Lenti
 
 


Most jöjjenek Annáról!

Kép
Kép

És most a közös képek amin vagy két vagy három gyerek van együtt!

Kép
Kép
Kép
Kép

Köszi hogy megnéztétek! Sziasztok! Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Tunderiek. En is, en is, en is akarok 3 gyereketKép
-Afonya
 
 


Áfonya köszi!KépKépKép

Végülis nem kell már sokat teljesíteni hogy meglegyen a három, egy már adott!Kép Igaz?Kép

Szia: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Gyöngyörûek a gyerekek, a lányok csodaszépek, és ez a kissrác!Kép

Gratulálok hozzájuk, legyetek nagyon boldogok!

Linda
Linda
 


Szia Norcsi!

Szeretnék gratulálni a "kis" családodhoz. Véletlenül találtam ide, de nagyon örülök neki hogy végignéztem az albumot! Sok-sok sikert és boldogságot az életben hozzájuk!
Én is ilyen szép családot akarooooook!!!!

Dodó
Dodó
 


Dodó, Linda!

Nagyon aranyos vagytok mindketten, köszönjük szépen!KépKépKép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Tündériek a gyerkõcök és nagyon szépek!Kép Gratulálok hozzájuk!Kép

Kati
kfk
 
 


Szia Kati!
Köszi Neked is!Kép Szerintem Nektek sincs szégyenkeznivalótok Bence miatt, nagyon helyes kissrác!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Igazán aranyos vagy Norcsi, nagyon szépen köszönjük!KépKépKép
Hát ami azt illeti a szemünk fénye is!!!KépKépKép

Kati
kfk
 
 


Kati!KépKépKép Csak így tovább, a prototípus már megvan, a többi gyerkõc is elég ha olyan lesz mint õ!Kép Igaz? Ha meg mégjobb, az már egyenesen a mennyország!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsikám!
De jó, hogy raktál fel új képeket! Gyönyörüek a gyerköcök! Bánk baba is ilyen komoly nagyfiú már! Hiányoztál, nemrég találtam meg az emailedet, mert azt a régi címemet tök ritkán nézem, már készültem írni, de itt most muszáj volt kommentálni ezeket a csodás srácokat. Sajnálom, hogy Bánk is ilyen kis "füles", sajna nálunk sincs ez másképp... Norcsi, ígérem, hamarosan írok!
Addig is sok puszi:
Adri (a most napos, havas és plusz fokos északról)
 
 


Szia Adri!KépKépKép
De jóóóóóó hogy írtál!Kép Azt hittem már leírtál!Kép Köszi nagyon a dícséretet, majd ügye küldesz Leevirõl képet? Biztos óriási lett már õ is! Füleskedésért!KépKépKép

Nektek is sok puszi a havas Budapestrõl és várom ám az emilkédet!Kép
Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi,nagyon szépek a gyerekek!
Köszönöm a homeopátias tanácsodat,nem volt semmi gond a 3 éves oltásnál.Miskolcon lakunk,eddig egy homeopata orvosnak láttam a telefonszámát az interneten,pedig lenne kérdésem bõven.Sajnos.
Még egyszer köszi a tanácsot,jó egészséget!
Mariann
Mariann
 


Szia Mariann! Nagyon szívesen, és köszi a dícsérõ szavakat, most pirulok azért rendesen!Kép
Örülök hogy nem volt semmi gond!Kép Beadtad a Thuját végülis? Sajnos most néztem és az én fél évvel ezelõtti homeopata listámon nincs egy Miskolci cím sem!Kép Viszont ha e-mailt írsz a homeopata társaságnak(homeopata@axelero.hu )szerintem küldenek neked egy frisset, hátha abban már lesz ottani cím is! Szívesen, és nyugodtan írj ha van kérdésed. A 15 hónapos oltáshoz sikerült kideríteni hogy az MMR szer patikában megkapható-e? Nektek is jó egészséget kívánok!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Azt hittem, vannak uj kepek. Tenyleg, miert nincsenek?Kép
 
 


Lesznek majd!KépKépKép Bekukkantok hozzátok is nálatok vannak új képek?Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!Kép

Gratulálok a gyönyörû gyermekeidhez!!!KépKépKép

Sok Boldogságot kívánok Nektek!Kép

de az már megvan, mint látom...Kép

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Szia Sheila!

Nagyon aranyos vagy, köszönjük szépen!Kép Igen, nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy három ilyen klassz gyerekem van (na ez most nagyon önimádóan hangzottKép)!

A Te kislányod is csodaszép baba, a kisfiaidat még nem láttam de szerintem õk is hasonlóan klassz gyerekek lehetnek, ugye majd küldesz róluk képet?!

Puszi Nektek is: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Visszanéztem az archívumodat és szinte pont egy éve jártam nálad! Kép
Hatalmasat nõttek azóta a gyermekeid és még mindig csodálatosak!
A kislányok kész nagylányok, a kicsi fiú pedig már nem is olyan kicsi! Kép

Látom a kicsi lányodon a szemüveget. Jól viseli? Tûri magán?

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
 
 


Szia Kata!

Köszi-köszi!Kép Nagyon aranyos vagy! Bizony úgy elröpült ez az év, észre sem vettük!Kép
Igen, Julcsi májusban lesz egy éve hogy szemüveget kapott. Nagyon féltünk tõle, hiszen hirtelenharagú, borzasztó mozgékony kislány, de csodák csodájára egy-két nap alatt teljesen megbarátkozott az õ "szemcsijével". Nem azt mondom hogy néha dühében nem tekergette össze, vagy dobta le, de a szemüveg túlélte. Most májusban lesz a második kontroll amin remélem azt mondja majd a doki hogy javult a szeme (a múltkori kontrollon stagnálást állapított meg) és akkor kicseréljük a szemüveget, mert ez már sajnos eléggé megviselt!

Dóri baba tündéri kislány (tudod, meglestemKép) és a nagylányok is nagyon szépek. Gondolom nagyon szeretik egymást!

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Fantasztikusan szép a családod, nagy gratula hozzájuk! Mikor lesznek újabb képek, nagyon várjuk!

Puszi: Dóri
Dóri
 


Szia Dóri!

Köszönöm szépen a dícséretet, hízik a májam ilyenkor mindig!Kép Nemsokára jövök az újabb képekkel ígérem, fõleg mert most Húsvétkor biztos sokat fogunk készíteni!Kép

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: